لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 40

موضوع: یک فیلم در مورد وضع تاسف انگیز موسیقی در ایران که آقای قبادی خودش اجازه دانلودشو داده دانلود کنین لااقل واسه حمایت

alireza_jafarian آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    1,087 بار تشکر شده در 381 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 154/1
    Given: 101/1
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    موضوع اینه که این قبیل فیلم ها اگر واقع گرایانه تر ساخته بشوند تاثیرگذاریشون خیلی بیشتر میشه.
    مثلا فکر کنید یک مسئول میخواهد به این فیلم پاسخگو باشه، به راحتی میتونه مثالهای نقضی پیدا کنه و بسط بده به کل فیلم و از مهلکه جان سالم به در ببره . اما اگر فیلم واقع گرایانه تر باشه، اون مسئول حتی جرات صحبت درباره فیلم رو هم پیدا نمیکنه.
    ویرایش توسط alireza_jafarian : Wednesday 20 July 2011 در ساعت 10:17 AM
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

2. 4 کاربر برای این پست از alireza_jafarian تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_violin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد ساخته آقای بهمن قبادی است که در این فیلم همه مکانها وآدمها واقعی هستند در این فیلم دوستان ببینین که یه نوازنده به علت نداشتن مکان در طویله تمرین میکند یا از اون بدتر یکیش که از اون بهترینا تو فیلم ازش تعریف میشه به علت نداری با سازش گدایی میکنه و خیلی از این بدتراش بچه ها این فیلم از طرف دولت مجوز نگرفت تا کسی از این فجایع مطلع نشه ولی خوذ آقای قبادی گفته همه باید این فیلمو ببینن همه میتونن دانلود کنن فقط واسه اینکه همه بفهمن واز این بچه ها که هیچ پشتوانهای از طرف دولت ندارن حمایت بشه من امیدوارم مسئولین نت آهنگ هم در این زمینه حرکتی انجام دهند با تشکر در میخوام نقطه نظرات همه رو راجع به این فیلم ومحتواش بدونم.

لینک دانلود فیلم در دو قسمت به علت حجم زیاد ولی ارزششو داره دانلود کنین:

قسمت اول:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

قسمت دوم:

دوستان خوبم سلام و درود.

در اینکه وضع موسیقی خوب نیست فکر نمی کنم کسی مخالفتی داشته باشد اما من صد در صد با دیدگاه سازنده ی این فیلم مخالف هستم!

موسیقی از آن نوعی که در این فیلم مظلوم نشان داده می شود به هیچ عنوان (به هیچ عنوان) در ایران مظلوم نیست دوستان عزیزم! این همه شبکه ماهواره ای (نظیر ایران موزیک - مهاجر و ...) که ((((معلوم نیست و یا بهتر است بگوییم معلوم هست!!!)))) به کجا وصل هستند صبح تا شب مشغول تبلیغ و پخش همین نوع از موسیقی هستند! در همین تهران کلی کنسرت راک برگزار می شود. حتی متاسفانه تیتراژ های صدا و سیما هم کم کم دارد به سمت این نوع موسیقی می رود.

این جا مساله اصلا (این نوع خاص از موسیقی) نیست! برعکس متاسفانه این موسیقی تفکر بر انگیز و ارکسترال است که یه شدت مظلوم واقع شده. شما اگر کاری در سبک ارکسترال با یک شعر آزاد بسازید در سیستم فعلی قادر به نشر و پخش آن نیستید. جالب است که هیچ کس به این بعد قضیه توجهی نمی کند... متاسفانه

4. 5 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mixer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببینید رفقا . . .
    این بنده خدا قصد داشته بگه که توی ایران این شکلیه (
    خوب دوست عزیزم مساله اینجاست که الان این شکلی نیست! دوستان دست اندرکار این سبک موسیقی ها به آسانی کارهایشان پخش می شود. کلیپ های میلیونی می سازند در همین ایران همه کار می کنند.

ولی اگر شما بخواهید یک قطعه ی ارکسترال مبتنی بر ((((تفکر)))) بسازید کدام رسانه برایتان پخشش می کند؟ کجا کنسرت خواهید گذاشت؟ چه کسی هزینه هایش را می پردازد؟ چه کسی حتی تره برایش خورد می کند؟ هیچ کس!

6. 5 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

دوستان خوبم سلام و درود.

در اینکه وضع موسیقی خوب نیست فکر نمی کنم کسی مخالفتی داشته باشد اما من صد در صد با دیدگاه سازنده ی این فیلم مخالف هستم!

موسیقی از آن نوعی که در این فیلم مظلوم نشان داده می شود به هیچ عنوان (به هیچ عنوان) در ایران مظلوم نیست دوستان عزیزم! این همه شبکه ماهواره ای (نظیر ایران موزیک - مهاجر و ...) که ((((معلوم نیست و یا بهتر است بگوییم معلوم هست!!!)))) به کجا وصل هستند صبح تا شب مشغول تبلیغ و پخش همین نوع از موسیقی هستند! در همین تهران کلی کنسرت راک برگزار می شود. حتی متاسفانه تیتراژ های صدا و سیما هم کم کم دارد به سمت این نوع موسیقی می رود.

این جا مساله اصلا (این نوع خاص از موسیقی) نیست! برعکس متاسفانه این موسیقی تفکر بر انگیز و ارکسترال است که یه شدت مظلوم واقع شده. شما اگر کاری در سبک ارکسترال با یک شعر آزاد بسازید در سیستم فعلی قادر به نشر و پخش آن نیستید. جالب است که هیچ کس به این بعد قضیه توجهی نمی کند... متاسفانه

دوست عزیز نمیدونم شما چگونه تصور میکنید شرایط برای نوعی از موزیک که حرام شناخته شده مطلوب میباشد. چهار تا دونه شبکه ماهواره ای چه دردی رو دوا میکنند؟؟؟ موزیکی که مجوز نمیگیرد و متاسفانه از طرف برخی به اصطلاح روشنفکران سطحی بین، بی تفکر شناخته میشود. برای اینکه نقض غرض نشود عرض میکنم که من خودم موزیک سنتی کار میکنم. اما شما به چه جراتی موزیک راک رو بی تفکر میدونید و موسیقی کلاسیک رو چشمه ی تفکر؟؟
    ببینید دوستان همه ی سبک های موسیقی در کشور ما مهجور مانده اند. در کشوری که موسیقی حرام است حاکم جامعه منتظر این است که بهانه ای بدست بیاورد و موسیقی رو مطرود تر از این کند. اینکه خود ما اهالی موسیقی یک نوع از موسیقی رو بی تفکر بدونیم و بگیم اینها میلیونی پول در می آورند بهانه ایست که خود ما با دست خودمان تقدیم حکومت کرده ایم تا موسیقی را بیش از این سرکوب کند. وقتی موزیک راک سرکوب شود درست به معنای سرکوب شدن همه ی انواع موزیک هست.
    دیگه ما اهالی موسیقی هم بخواهیم اراجیفی که در مورد این نوع از موسیقی به خرد مردم داده شده را تکرار کنیم که وای به روزگارمان...
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

8. 5 کاربر برای این پست از alireza_jafarian تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    1,501 بار تشکر شده در 502 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب دوست عزیزم مساله اینجاست که الان این شکلی نیست! دوستان دست اندرکار این سبک موسیقی ها به آسانی کارهایشان پخش می شود. کلیپ های میلیونی می سازند در همین ایران همه کار می کنند.

ولی اگر شما بخواهید یک قطعه ی ارکسترال مبتنی بر ((((تفکر)))) بسازید کدام رسانه برایتان پخشش می کند؟ کجا کنسرت خواهید گذاشت؟ چه کسی هزینه هایش را می پردازد؟ چه کسی حتی تره برایش خورد می کند؟ هیچ کس!

السلام و علیکم برادر . حال شما خوبه ؟ کسی که کلیپ میلیونی میسازه (در ایران) مسلما آهنگساز نیست. از قول من ((هنر رو با پول میشه خرید ؟!!! چه جالب))

در رابطه با پخش اون اثر ارکسترال :
    1- حقوق سازنده محفوظ است. نکته (پخش میکنن ، بیشتر به شبکه های 4 و 7 (شبکه آموزش) توجه شود) در رابطه با رادیو هم (رادیو جوان ، رادیو فرهنگ ، رادیو پیام _مخصوصا این آخری_) فرکانسشم دارما . . .

2- مملکت ما مملکت اسلامی است. . . (هر گونه موسیقی که رنگ غنا داشته باشد (به صلاح دید بعضی از روحانیون) خلاف است و پخش نخواهد شد هر چند متفکرانه . . .

و من الله توفیق . . .
    ویرایش توسط mixer : Wednesday 20 July 2011 در ساعت 11:12 AM
    با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی
    تا بی خبر بمیرد در درد خود پرستی
    دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم
    با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی

10. 3 کاربر برای این پست از mixer تشکر کرده اند:

سجاد فتوح آبادي آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36365
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    317
    154 بار تشکر شده در 57 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

آقا جان تورو خدا يك كانورتش كنه تا ما هم بتونيم دانلود كنيم و فيض ببريم. آخه اينترنتمون محدوده و فقط روزي 50 مگ داريم كه اگه تبديل هم بشه بايد توي دو مرحله دانلودش كنم
    در اين ظلمت سرا تا كي به كوي دوست بنشينم
    گهي انگشت بر دندان، گهي سر بر سر زانو

12. 2 کاربر برای این پست از سجاد فتوح آبادي تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    15

سلام بچه ها،بحث به جاهای خوبی داره میره،خدا رو شکر یک بحث درست و حسابی بر پا شد،من تمام پست ها را خواندم و حالا میخواهم در جواب یکسری از دوستان،یک جواب هایی بدهم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahabgt [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    rock on فیلم هندی سال 2008 رو میگی؟؟؟
    نه دوست عزیز،این فیلم توط آقای شهریار کبیری از چند سال پیش استارت خورده و چند ماه پیش فیلم کامل شد،ولی چون نتوانست مجوز دریافت کند،قرار است بطور عمومی،بر روی سی دی های ارجینالی توسط شرکت پالامال(نمیدونم اسمش را درست گفتم یا نه) پخش شود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alibadi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قسمت 12 از سریال ویروس بتهوون

سریال کره ای

در این صحنه گروه کوچکی دنبال نوازنده پیانو می گردند که در نهایت بعد از تست افراد مختلف ، فرد مورد نظر خودشونو پیدا می کنند

ببینید،باز هم متاسفانه،در این فیلم اغراق شده بود،میدونید برای چه؟چون یارو ورداشته مثلا تو طویله تمرین میکنه،بعد پیانو گرند با اون همه وزن و قیمت،برده گذاشته تو گاوداری،آیا واقعا با عقل جور در می آید؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alone_violin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان نظراتتون رو خوندم ولی نمیدونم چرا همتون یه جورایی صطحی به فیلم نگاه کردین بابا اونایی که تو طویله تمرین میکردن فقیر نبودن که دوست عزیز alibadi این به خاطر این بود که هر جایی که تمرین میکردند به خاطر صدای بلند یا با شکایت همسایگان یا با مامورین محترم مواجه میشدند به خاطر این بود یا دوستان این فیلم حمله به کسی نیست بلکه متاسفانه متاسفانه اوضاع همینطور هم هست اگه کسی میگه نیست خودشو قول زده من نمیگم به این بدی ولی جایگاه موسیقی در ایران هیچ ارزشی ندارد به همین خاطر شجریانو شجریانها خواهند رفت با تشکر از نظراتتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط mixer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببینید رفقا . . .
    این بنده خدا قصد داشته بگه که توی ایران این شکلیه ((البته من هنوز فیلم رو ندیدما)) ولی اینطور که معلومه فقط می خواسته خفقان رو برسونه . . .
    حالا در این حین ممکنه هر کسی یک ایده و نظری داشته باشه ، یکی بگه تو طویله و گیتار 3 میلیونی یکی بگه ما بد بخت نیستیم . . .
    اما در کل حرفم اینه که می خواسته خفقانرو در جامعه مخصوصا از برای موزیک رسونده باشه ، که عرض کردم ممکنه از دید هر کسی یه جوری باشه . . . مهم اینه که شما اصل ماجرا رو ببینید . .. که به نظر من درست هم هست. . .
    البته خودم هنوز فیلم رو ندیدم ((شاید با دیدنش نظر من هم عوض شد ))
    ببینید دوست عزیز،اگر مقصودتون این بود که میخواست حقایق جامعه را نشان دهد،واقعا این فیلم نه تنها حقایق جامعه را بیان نکرد،بلکه ایران را در جوامع بین المللی خیلی بدبخت تر جلوه داد،حالا شما موزیسین هستی میگی اون گیتار و تجهیزات کلی ارزش داشتند،همه که اینها را نمیدانند،ببینید آخه حقیقت جامعه،واقعا باید توی جامعه باشه،واقعا میخواهم ازتان بپرسم،کدام یک از شماها تا بحال در طویله تمرین کردید؟؟؟آیا واقعا گروهی را دیده اید که در طویله تمرین کرده باشند؟؟؟نه آیا واقعا دیده اید؟؟؟؟ببینید دیگه الآن انقدر استدیو توی ایران زیاد شده که اکثرا برای تمرین هم جا دارند که توش درامز و پیانو را گذاشتند،شما فقط میرید تمرین میکنید و بابت هر ساعت هزینه ای حدود 12 الی 15 هزارتومان را پرداخت میکنید،برخی از این گروه ها هم تمکین مالی خوبی دارند و خود برای خودشان استدیویی ساخته و مشغول می شوند و یا حتی برخیشان اتاقی را آکوستیک میکنند(این گروه های پولدار) و حتی یک کاری هم گروه هایی با تمکین مالی کم،چون در اکثر این گروه ها،از 4 ساز پیانو(یا کیبورد) ،درامز،گیتار الکتریک،گیتار بیس استفاده میشود،تمام این ساز ها را براحتی میتوان از آنها با هدفون استفاده کرد(چون پیانو و درامز هم الکترونیک هستند) ،براحتی تمام لاین ها را درون میکسر میبرند،برای هر شخص هدفون مانیتورینگی با تنظیم مورد نظر شخص خروجی میدهند،فوق فوقش یک صدای خواننده میمونه که اونم دیگه خیلی زیاد نیست،هزینه خیلی زیادی هم ندارد. پس نگویید نمیشه و این آقای محترم قبادی میخواستم حقایق را نشان بدهد.

آقای امیدوار،پخش کلیپ در شبکه های ماهواره ای و غیره کار رایگانی نیست،خیلی هزینه بر هست،خود شبکه ها،کارگردان،صحنه و غیره و اصلا اینگونه نیست که هر گروهی کلیپی بسازد و غیره،بعد حتی کنسرت برای این گروه ها کار آسانی نیست،درست است در سالن های کوچک،مخصوصا در تهران کنسرت راک برگزار میشود ولی خیلی کم،بعد یک کنسرت راک هم برگذار می شود،چون وضعیت مالی گروه ها اصلا خوب نیست نه تبلیغی نه چیزی،تازه بندا خدا ها بعضی موقع ها نه تنها پولی برای خودشان نمی ماند،بلکه از جیب خود هم سرمایه میگذارند.
    بعد یک نکته دیگر آن هم این که ببینید شما موسیقیدان هستید و متوجه زحمات و غیره موسیقی شده اید،بعد چون الآن راک هم خیلی مخاطب جوان دارد،راه و شیوه و حتی در برخی موارد دام خوبی برای تبلیغات چیز هایی است که شاید نمیتوانند به این راحتی به شخص نفوذ کنند و با موسیقی(فقط راک را نمیگم) نفوذ کنند. هر شخصی سلیقه ای دارد و آن سلیقه محترم،بعد آهنگسازی راک و نوازندگیش آهنگ های درست و قوی اش،کار آسانی نیست،خو آهنگسازی راک خیلی سخت است. اصلا بحث طرفداری از راک نیست،ولی ما بر روی زمین صد ها میلیون انسان داریم،نمیتوانیم به همه آنها بگوییم که برفرض فقط ارکسترل(من خودم عاشق این سبکم و اصلا هیچ قصد توهینی بهش ندارم) گوش بدهند،هر کسی یک سلیقه ای دارد. بعد یکچیزی فرهنگ و سلیقه غلط مردم این کشور،باعث این میشود که مثلا موسیقی شما،با آن همه آهنگسازی ها و تنظیم های قوی،هارمونی ها و کنترپوان های قوی،با آن همه ساز طرفدار کمی داشته باشد،متاسفانه ما در مدارسمان این همه درس داریم،مثلا نمایند فقط یکسال،بیایند یک تئوری موسیقی درس بدهند و به شخص فرق موسیقی فاخر و غیر فاخر را بفهمانند،بفهمانند که موسیقی چیست؟یک موسیقی فاخر چه زحمتایی دارد و غیره،مشکل از رسانه و غیره نیز هست که خود بحث خیلی مفصلی دارد.
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

14. 3 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

korosh65 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36915
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    76
    266 بار تشکر شده در 91 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

اصلا ازین آدم سیاه کار خوشم نمیاد
    ویرایش توسط korosh65 : Wednesday 20 July 2011 در ساعت 06:38 PM

16. 3 کاربر برای این پست از korosh65 تشکر کرده اند:

alone_violin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36701
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    123
    133 بار تشکر شده در 39 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان درسته که بعضی از جاها یه کوچولو اغراق داشت ولی باور کنین با این باوری که اینا(منظورم مخالفای موسیقی در ایران) تو خانواده ها انداختند مثل خانواده خودم بعضی ها خجالت میکشن بگن بچه ما موسیقی کار میکنه حالا اونم سنتی چه برسه به راک و از این قبیل آهنگها رفته رفته هم بدتر میشه و سختگیرانه تر خدا را شکر امروز اجازه دادند با هزار زحمت یه کنسرت سنتی تو شهرمون (توجه کنین سنتی) برگزار بشه.
    ویرایش توسط alone_violin : Wednesday 20 July 2011 در ساعت 04:18 PM
    فکرشو کن تنهایی
    مثل
    alone violin

((((((( I am alone ))))))

18. 4 کاربر برای این پست از alone_violin تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

پدر و مادر من که افتخار میکنن که پسرشون راک و متال کار میکنه. توی شهر ما هم به فاصله 6 ماه دوتا کنسرت راک برگزار شده
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

20. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    1,501 بار تشکر شده در 502 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پدر و مادر من که افتخار میکنن که پسرشون راک و متال کار میکنه. توی شهر ما هم به فاصله 6 ماه دوتا کنسرت راک برگزار شده

شوخی می فرمایید ؟!!!

مکه میشه ؟!!!
    والا سنتی هاش هم مجوز زوری میدن تو شهر ما ، تازه بعدشم که میدن نیستی بعد تر رو ببینی که چه ها میگذرد . . . (جدی میگم)

اگه واقعا مجوز اجرا گرفتید باید بگم رییس ارشادتون خیلی دمش گرمه...
    با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی
    تا بی خبر بمیرد در درد خود پرستی
    دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم
    با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی

22. 3 کاربر برای این پست از mixer تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

ای بابا مجوز کدومه فرزندان من! مجوز راک؟؟ ها ها هوووووو

فکر کردی این جماعت احمق میان اجازه بدن موسیقی اجرا شه توی این مملکت؟؟

تو باورت شده اون چهار تا دونه مجوز کنسرت راک رو؟؟

تو باورت شد که فیلم جدید کمال تبریزی مجوز گرفت؟؟ تو باورت شد که به رنگ ارغوان مجوز گرفت؟؟ تو نمیفهمی که این مجوزهای قطره چکانی برای فریب و ظاهر سازیه؟؟

نمیفهمی این مجوز ها برای اینه که بگن توی این مملکت آزادیه؟؟ که پرچمش کنن و بگن ما مجوز میدیم؟؟

موزیک سنتی رو هم مثل راک اگه بتونن مطمئنا جلوش رو میگیرن، حالا موزیک راک رو بهونه دارن، که فلان و بیساره و... فعلا برا موزیک سنتی بهونه ندارن وگرنه همون بلایی رو که سر بچه های راک اوردن سر ما هم میارن

حالا تازه داستان بعد از مجوز گرفتن شروع میشه. یه مردک از خدا بی خبر میفرستن توی سالن، آب میخای بخوری باید از ایشون اجازه بگیری. داری میری برای اجرا دو قدم مونده بری روی سن یهو میاد یقت رو میگیره، میگه این چه لباسیه؟ برو عوضش کن>>>>>>>>>ها ها هوووو
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

24. 5 کاربر برای این پست از alireza_jafarian تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ببخشید این شهر شما کجاست که 1 همچین وزارت ارشاد با فرهنگ و روشنفکری داره ...!!! ؟؟؟

خوش به حالتون
    .: درود بر کسانی که...ارزش واقعی در زندگی برای آنها ... سالم زیستن است ... نه رسیدن به موفقیت :.

26. 2 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

بندرعباس
    اولیش چهارم خرداد بود با حضور رضا یزدانی که هفت گروه از شهر خودمون اجرا داشتن.
    دومیش هم انشالله به زودی برگزار میشه.
    اتفاقا چند وقت قبلش هم کنسرت همایون شجریان بود.
    در کنسرت راک همچین آدمی که شما میگی ما ندیدیم. فقط یکی از نوازنده ها شلوارش از این مدلهای پاره بود که بهش گفتن عوض کنه. اونم به نظره من مشکلی نداره. بالاخره چون کنسرت راک هست قرار نیست قانون مملکت رو بزاریم زیر پا.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

28. کاربران زیر از metal-militia به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

بله عرض کردم، چیزی جز ظاهر سازی نیست به عقیده ی من.

این آدمی که بنده عرض کردم پشت سن بود، اونجا حکومت میکرد و با ادبیات زشتی دستور میداد به نوازنده ها خصوصا به خانوم ها.

بله... قانون... بله بله آقا هم فرمودند که قانون فصل الخطاب هست. منم با شما موافقم به هر حال دلیل نمیشه که چون یه سری خیره سر مثل ما کار موسیقی میکنن و عشق موزیک دارن بیان قانون مملکت رو عوض کنن که. حرف شما کاملا مطینه.
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

30. 2 کاربر برای این پست از alireza_jafarian تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

حتی اگه ظاهر سازی هم باشه بالاخره بودنش از نبودنش بهتره. البته این نظره منه

32. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)