لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: نوازنده ی ویولن تو آلبوم قبلی محسن یگانه کیه؟

Hiolin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    43638
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    44
    25 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض نوازنده ی ویولن تو آلبوم قبلی محسن یگانه کیه؟

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام. دوستان اگه کسی می دونه بهم بگه که تو آلبوم قبلی محسن یگانه چه کسی تکنوازی ویولن رو انجام داده؟ خیلی حرفه ایه و سطحش خیلی بالاست.
    به امید آن که زندگی خود را تبدیل به شاهکاری کنیم که در هر دو دنیا ما را به خاطر آن بستایند.

2. 2 کاربر برای این پست از Hiolin تشکر کرده اند:

3. # ADS

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

فكر كنم ميثم مروستي باشه. از سبك ويولون زدنش حدس ميزنم. مطمئن نيستم.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

5. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    1,966 بار تشکر شده در 770 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/2
    میزان امتیاز
    16

درود - کسی نیست جز پیام طونی که توانایی زیادی داره این شخص - تو دو تا البومش نوازندگی کرده - در البوم اولی اگه دیده باشی اسمی از پیام طونی نیومده ! دلیلش این بود که پیام طونی از دوستان نزدیک و صمیمی شادمهر عقیلی است که تو کنسرت چند سال پیش شادمهر پیام ساز زده بود اونم در خارج کشور ! بخاطر همین موضوع تا مدتی ممنوع فعالیت بود واسه همین ازش اسمی برده نشد در البوم محسن یگانه - قراره که بزودی نزدش بروم برای یه سری یادگیری تکنیکهای ویلن - تو چند پست درباره این موزیسین توانا نوشتم تو کنسرت بوشهر باهاش اشنا شدم ! در کل یکی از وزنه های موسیقی ایران است!

7. 4 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض پیام

نقل قول نوشته اصلی توسط honey111 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فكر كنم ميثم مروستي باشه. از سبك ويولون زدنش حدس ميزنم. مطمئن نيستم.
    درود - جسارت نباشه ولی میثم مروستی سبکش اینطوری نیست سبک پیام سرشار از احساس صدای ساز است توانایی میثم مروستی تا اینقدر نیست که مثل پیام باشه !

9. 3 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط BaBak_ParSian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود - جسارت نباشه ولی میثم مروستی سبکش اینطوری نیست سبک پیام سرشار از احساس صدای ساز است توانایی میثم مروستی تا اینقدر نیست که مثل پیام باشه !

ببخشید آقا بابک من اصلا قصد جسارت یا خدایی نکرده توهین به کسی رو ندارم ..

ولی به نظرم حرفتون خیلی خنده داره ..

من شناختی از شما ندارم ولی ممکنه بپرسم که نوازنده چه سازهایی هستید ؟ ویولن کار می کنید ؟

قدرت نوازندگی آقای طونی اصلا قابل مقایسه با استاد میثم مروستی نیست..

استاد مروستی فارق التحصیل رشته ی موسیقی گرایش نوازندگی ویولن از دانشکده هنر دانشگاه تهران هستند در مقطع کارشناسی ارشد و این یعنی یک نابغه موسیقی و نوازندگی ویولن ..

فکر می کنم خیلی ها هستند توی این سایت که حرف منو تایید کنند که استاد مروستی بهترین نوازنده ویولن حال حاضر ایران هستند ..

شما فقط به دلیل اینکه این آقا یه دوستی با شادمهر داره فکر می کنید حتما خدای ویولنه که شادمهر باهاش رفاقت داره ..

در صورتی که اصلا اینطور نیست و شادمهر با خیلی های دیگه مثل داوود ناقور هم رفاقت داره ولی این دلیل بر بهترین بودنشه ؟؟

می تونید از آهنگسازان مطرحی که بهشون دسترسی دارید سوال کنید ببینید انتخاب اولشون برای نوازندگی ویولن و آلتو چه کسی هستش ؟

می تونید تیتراژهای تلوزیون و سینما رو با دقت گوش کنید ..

در مورد احساس ساز زدن که دیگه اصلا بحثی نمیمونه ..

می تونید تمام کارهای احسان خواجه امیری رو مرور کنید و شاهکارهایی که استاد مروستی نوازندگی کردن رو با دقت گوش کنید ..

چند نفر بیشتر نیستند که با آقای طونی کار می کنند که معروف ترینشون محسن یگانه و رضا صادقی هستن (البته استاد مروستی هم با آقای صادقی کار کرده)..

اما می تونم لیستی از کسانی که با استاد همکاری داشتند رو بهتون معرفی کنم و خودتون مقایسه کنید ...

عذر می خوام که خیلی صحبت کردم اما واقعا ناراحت می شم وقتی می بینم اساتیدی مثل میثم مروستی با کسانی مقایسه می شن که . . .

11. 3 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط A_O [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ببخشید آقا بابک من اصلا قصد جسارت یا خدایی نکرده توهین به کسی رو ندارم ..

ولی به نظرم حرفتون خیلی خنده داره ..

من شناختی از شما ندارم ولی ممکنه بپرسم که نوازنده چه سازهایی هستید ؟ ویولن کار می کنید ؟

قدرت نوازندگی آقای طونی اصلا قابل مقایسه با استاد میثم مروستی نیست..

استاد مروستی فارق التحصیل رشته ی موسیقی گرایش نوازندگی ویولن از دانشکده هنر دانشگاه تهران هستند در مقطع کارشناسی ارشد و این یعنی یک نابغه موسیقی و نوازندگی ویولن ..

فکر می کنم خیلی ها هستند توی این سایت که حرف منو تایید کنند که استاد مروستی بهترین نوازنده ویولن حال حاضر ایران هستند ..

شما فقط به دلیل اینکه این آقا یه دوستی با شادمهر داره فکر می کنید حتما خدای ویولنه که شادمهر باهاش رفاقت داره ..

در صورتی که اصلا اینطور نیست و شادمهر با خیلی های دیگه مثل داوود ناقور هم رفاقت داره ولی این دلیل بر بهترین بودنشه ؟؟

می تونید از آهنگسازان مطرحی که بهشون دسترسی دارید سوال کنید ببینید انتخاب اولشون برای نوازندگی ویولن و آلتو چه کسی هستش ؟

می تونید تیتراژهای تلوزیون و سینما رو با دقت گوش کنید ..

در مورد احساس ساز زدن که دیگه اصلا بحثی نمیمونه ..

می تونید تمام کارهای احسان خواجه امیری رو مرور کنید و شاهکارهایی که استاد مروستی نوازندگی کردن رو با دقت گوش کنید ..

چند نفر بیشتر نیستند که با آقای طونی کار می کنند که معروف ترینشون محسن یگانه و رضا صادقی هستن (البته استاد مروستی هم با آقای صادقی کار کرده)..

اما می تونم لیستی از کسانی که با استاد همکاری داشتند رو بهتون معرفی کنم و خودتون مقایسه کنید ...

عذر می خوام که خیلی صحبت کردم اما واقعا ناراحت می شم وقتی می بینم اساتیدی مثل میثم مروستی با کسانی مقایسه می شن که . . .
    درود - دوست عزیز من نوازنده ویلن هستم - در مورد اقای طونی من حرفی بر روی تعصب نزدم شما نزدم ولی شما انگاری داری از روی تعصب حرف می زنی - بعد ماجرای شادمهر و پیام طونی و محسن یگانه را گفتم دیگه چیکار به دوستیشون دارم که شما اینطوری برداشت می کنی اون اقا گفت کی ویلن البوم یگانه رو زده من گفتم طونی که بخاطر همکاری با شادمهر ممنوع فعالیت شد ! بعد در مورد سطح نوازندگی اول اینکه من از نردیک اجرای هر رو را دیدم و مقایسه کردم دوم اینکه همه ی استادهای ویلن ایران طونی را بهترین می دونند من از توانایی هایشم کاملا اگاهم - طونی واسه خیلی ها ویلن زده - مثل عباس قادری - یگانه - چاووشی - فرزاد فرزین - رضا صادقی -سامان ارسته - و خیلیهای دیگه ساز زده ! بعدشم پیام طونی بیش از عمر مروستی ساز زده ! یعنی سی و دو سال ! که مروستی 30سال بیشتر نداره - بعدشم شما اصلا کارهاشونو گوش بده ببین توانایی کدام بیشتره ! بعد از طونی هم بابک شهرکی بهترین است مروستی که دوم هم نیست! کلا فاصلش زیاده با طونی !

13. 2 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط BaBak_ParSian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود - دوست عزیز من نوازنده ویلن هستم - در مورد اقای طونی من حرفی بر روی تعصب نزدم شما نزدم ولی شما انگاری داری از روی تعصب حرف می زنی - بعد ماجرای شادمهر و پیام طونی و محسن یگانه را گفتم دیگه چیکار به دوستیشون دارم که شما اینطوری برداشت می کنی اون اقا گفت کی ویلن البوم یگانه رو زده من گفتم طونی که بخاطر همکاری با شادمهر ممنوع فعالیت شد ! بعد در مورد سطح نوازندگی اول اینکه من از نردیک اجرای هر رو را دیدم و مقایسه کردم دوم اینکه همه ی استادهای ویلن ایران طونی را بهترین می دونند من از توانایی هایشم کاملا اگاهم - طونی واسه خیلی ها ویلن زده - مثل عباس قادری - یگانه - چاووشی - فرزاد فرزین - رضا صادقی -سامان ارسته - و خیلیهای دیگه ساز زده ! بعدشم پیام طونی بیش از عمر مروستی ساز زده ! یعنی سی و دو سال ! که مروستی 30سال بیشتر نداره - بعدشم شما اصلا کارهاشونو گوش بده ببین توانایی کدام بیشتره ! بعد از طونی هم بابک شهرکی بهترین است مروستی که دوم هم نیست! کلا فاصلش زیاده با طونی !
    سلام ..

اما دقیقا من همین احساس رو راجع به شما دارم ..

چون شما در یک کنسرت با آقای طونی برخورد داشتید و آشنا شدید بنا به دلایلی تعصب نشان می دهید ..

در مورد سوال دوستمون هم من مشکلی با پاسخ شما ندارم . مشکل من با اینه که می گید خیلی با مروستی فاصله داره ..

ملاک شما برای برتری یک نوازنده اینه که چند سال ساز زده ؟

یعنی وقتی شما می خواهید راجع به نوازندگی یک فردی نظر بدین به این فکر می کنید که چند سال ساز زده ؟

یا اینکه ساز زدن برای فردی مثل عباس قادری نشان برتری یک نوازنده هست ؟

به هر حال من پیشنهاد دادم از آهنگسازان معروفی که بهشون دسترسی دارید سوال بفرمایید ببینید کدوم رو تایید می کنند ..

می تونم بپرسم کدوم اجرای آقای مروستی رو دیدین ؟

یک آدرسی هم اگر ممکنه از پروفایل ، وب سایت یا ... آقای طونی اگر دارید در اختیار من قرار بدین من بیشتر با ایشون آشنا بشم ..

البته همه ی بحث ما سر نوازندگی ویولن این دو نفر هست..

در مورد علم موسیقی و ... که جای بحثی نداریم .. درسته ؟
    ویرایش توسط Sampler : Monday 25 July 2011 در ساعت 11:57 PM

15. 2 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

دوست من که دارم می گم شما اثارشون رو گوش بده ببین کدوم بهتره ! بعدشم من تو کنسرت با ابشون اشنا شدم قبلش میثم مرستی رو هم می شناختم و اجراهای طونی را زیاد دیدم و گوش دادم ! شما استایلشونو ببینید استایل مروستی رو ببینید شما حس طونی را ببینید حس مروستی را ببینید طونی به غیر از اینکه ایرونی - سنتی - کلاسیک رو هم بزنه ترکی هم عالی می زنی - بعدشم به تمام سازهای زهی تسلط داره - اجراهای مروستی رو اکثرا دیدم از کنسرت تهران 87 دیدم کنسرت اصفهان با محمد اصفهانی - کنسرت کرمانشاه - کنسرت بوشهر که از نزدیک دیدم و خیلی کنسرتهایی تصویری دیگرش ! من می گم شما مقایسه که که کار کی بهتره ! طونی تو المان موسیقی کلاسیک رو یاد پرفته که فوق العاده زیبا هم می زنه - طونی خودش هم تنظیم کننده است و هم اهنگساز که در مورد علم موسیقی هم خیلی علم بالاست بعد طونی داره با بهترین نوازندگان ایران از جمله بهنام ابطحی که جز 10 نوازنده برتر سازهای کوبه ای جهان است! کار می کنه - تو کنسرت شادمهر ساز زده ! من میگم مقایسه کنیم نه اینکه فقط حرف زد ! اثارشونو گوش بدیم !

17. 2 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

در مورد فاصله موسیقیایی هم درسته - چون مروستی در اندازه پیام طونی نیست! حتی بابک شهرکی هم بالاترش است! شما یه اسمی از چند نفر به گوشت خورده که اینطوری بدون اینکه مقایسه کنی و گوش کنی داری جانب داری می کنی چون زیاد اشنایی نداشتی به تمام نوازندگان ویلن و به سبکاشون !

19. 2 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

آقای مروستی از دوستان صمیمی بنده هستن و شاید حق استاد به گردن من داشته باشند ..

امیدوارم اطلاع داشته باشید استاد مروستی به چه سازهایی تسلط دارند ..

امیدوارم بدونید کنسرتهای آقای خواجه امیری رو ایشون تنظیم می کنند ..

امیدوارم بدونید آقای مروستی در اصفهان هیچ کنسرتی با محمد اصفهانی کنسرت نداشتن ..

امیدوارم بدونید استاد مروستی در ارمنستان و لندن دوره ی مستر کلاس رو گذروندند ..

امیدارم بدونید که آقای مروستی استاد موسیقی دانشگاه تهران بودند و دروسی مثل هارمونی و کنتروپوآن و ... تدریس می کردند . . .

.
    .
    .
    .

به هر حال امیدوارم به همین سادگی راجع به موزیسین های بزرگ قضاوت نکنیم و از روی تعصب و ... برای بالا بردن یک نفر دیگران رو خورد نکنیم ...

امیدوارم همین طوری باشه که شما می فرمایید و آقای طونی نه تنها بهترین نوازنده ویولن ایران بلکه بهترین نوازنده ویولن جهان باشند ..

اما من هنوز منتظر یک آدرس پروفایل ، فن پیج یا وب سایت از آقای طونی هستم .. دوست دارم اطلاعات بیشتری راجع به ایشون بدست بیارم ..

21. کاربران زیر از Sampler به خاطر این پست تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض x,kd

نقل قول نوشته اصلی توسط A_O [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقای مروستی از دوستان صمیمی بنده هستن و شاید حق استاد به گردن من داشته باشند ..

امیدوارم اطلاع داشته باشید استاد مروستی به چه سازهایی تسلط دارند ..

امیدوارم بدونید کنسرتهای آقای خواجه امیری رو ایشون تنظیم می کنند ..

امیدوارم بدونید آقای مروستی در اصفهان هیچ کنسرتی با محمد اصفهانی کنسرت نداشتن ..

امیدوارم بدونید استاد مروستی در ارمنستان و لندن دوره ی مستر کلاس رو گذروندند ..

امیدارم بدونید که آقای مروستی استاد موسیقی دانشگاه تهران بودند و دروسی مثل هارمونی و کنتروپوآن و ... تدریس می کردند . . .

.
    .
    .
    .

به هر حال امیدوارم به همین سادگی راجع به موزیسین های بزرگ قضاوت نکنیم و از روی تعصب و ... برای بالا بردن یک نفر دیگران رو خورد نکنیم ...

امیدوارم همین طوری باشه که شما می فرمایید و آقای طونی نه تنها بهترین نوازنده ویولن ایران بلکه بهترین نوازنده ویولن جهان باشند ..

اما من هنوز منتظر یک آدرس پروفایل ، فن پیج یا وب سایت از آقای طونی هستم .. دوست دارم اطلاعات بیشتری راجع به ایشون بدست بیارم ..
    1 - خوب بخاطر دوستی بودن که این همه موضع گرفتید و دیگران را هم نمی بینید !
    2 - بله می دونl به چه سازهای مسلط هستند و سبکشون هم چی است!
    3 - دوست عزیز مگه من گفتم با اصفهانی تو اصفهان کنسرت داده گفتم تو کنسرت اصفهانی که اونم سال پیش بود ساز زده ! اونم در تهران که شما از خودت در میاری که من گفتم تهران لطفا دقت که به چیزهای که نوشتم !
    4 - هنوزم میگم که مقایسه کنیم که ببینیم اثار کدوم بهتر و زیبا و که توانایی کدام بیشتر است مروستی موزیسن بزرگی است نمیگم که بزرگ نیست ولی در مقایسه اثارشون نشون داده میشه که کدام برتر است!
    5 - ایشون تو نت سایت ندارند فقط یه ایمل یاهو دارند تو گوگل سرچ بزنید که چه مطالبی درباره شان است!

23. 2 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

دوست من که دارم می گم شما اثارشون رو گوش بده ببین کدوم بهتره ! بعدشم من تو کنسرت با ابشون اشنا شدم قبلش میثم مرستی رو هم می شناختم و اجراهای طونی را زیاد دیدم و گوش دادم ! شما استایلشونو ببینید استایل مروستی رو ببینید شما حس طونی را ببینید حس مروستی را ببینید طونی به غیر از اینکه ایرونی - سنتی - کلاسیک رو هم بزنه ترکی هم عالی می زنی - بعدشم به تمام سازهای زهی تسلط داره - اجراهای مروستی رو اکثرا دیدم از کنسرت تهران 87 دیدم کنسرت اصفهان با محمد اصفهانی - کنسرت کرمانشاه - کنسرت بوشهر که از نزدیک دیدم و خیلی کنسرتهایی تصویری دیگرش ! من می گم شما مقایسه که که کار کی بهتره ! طونی تو المان موسیقی کلاسیک رو یاد پرفته که فوق العاده زیبا هم می زنه - طونی خودش هم تنظیم کننده است و هم اهنگساز که در مورد علم موسیقی هم خیلی علم بالاست بعد طونی داره با بهترین نوازندگان ایران از جمله بهنام ابطحی که جز 10 نوازنده برتر سازهای کوبه ای جهان است! کار می کنه - تو کنسرت شادمهر ساز زده ! من میگم مقایسه کنیم نه اینکه فقط حرف زد ! اثارشونو گوش بدیم !
    راستش من از این جمله برداشت دیگه ای نمی تونم داشته باشم .. البته در کنسرت پارسال آقای اصفهانی ایشون فقط ساز نزده ... سولیست و رهبر ارکستر بودند ...

به هر حال عذر می خوام اگر برداشت اشتباهی کردم و یا اینکه از روی تعصب از یک موزیسین دفاع کردم ..

من اگر جای شما بودم یک فن پیج براشون می ساختم که حداقل متوجه بشم واقعا چقدر طرفدار دارن ...

شاید هم به زودی یک تاپیک نظرسنجی برای مقایسه این دو عزیز ایجاد کردم که نظر سایر کاربرای سایت رو هم بدونیم ...

عذر خواهی می کنم اگر ناخواسته ناراحتتون مردم ..

موفق باشید . . .
    ویرایش توسط Sampler : Tuesday 26 July 2011 در ساعت 01:34 AM

25. کاربران زیر از Sampler به خاطر این پست تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

دوستان من هنوز هم میگم مقایسه کنیم اثار هنرمندان و بعد به نتیجه برسیم !

27. 2 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    499
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    29
    114 بار تشکر شده در 49 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 12/2
    میزان امتیاز
    0

اگه اونی که اولش ساز کوک میکنه رو میگید باید بگم که سمپل هست! در حقیقت اون آهنگ برای اون قطعات ویلونی که توی اون نرم افزار (که اسمش یادم نیماد الان) هست نوشته شده !

29. کاربران زیر از BigBrother به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Forogh_Delavar آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    59508
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    55
    32 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    0

به نظر بنده ی حقیر پیام طونی

31. کاربران زیر از Forogh_Delavar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)