لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: نظرات و پيشنهادات ويولن نوازان نت آهنگ

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    3,749 بار تشکر شده در 876 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/3
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض نظرات و پيشنهادات ويولن نوازان نت آهنگ

0 Not allowed! Not allowed!
    درود خدمت تمامي دوستان ويولنيست عزيز

همانطور كه در جريان هستيد طبق آخرين تغييرات و تصميمات مسئوليم محترم ، بنده به عنوان مسئول بخش ويولن سنتي انتخاب شدم ...
    در اين راستا ميخواستم حرف دل تمام ويولن نوازان رو بشنوم ... كه حاوي نظرات و پيشنهادات ،كمبود هايي كه احساس ميكنيد ، نياز ها ،‌و ... باشه
    تا بتونم با تكيه بر نظرات شما عزيزان هرچه زودتر و سريع تر براي تغيرات اين بخش وارد عمل بشم

اميدوارم نهايت همكاري رو با من داشته باشيد تا بتونيم به بهترين نحو اين بخش رو بالا بكشيم و دوباره با اوج ببريم تا ارزش ويولن و ويولن نواز به همه بيش از پيش ثابت بشه ...
    دوستان عزيز منتظر نظرات شما در اين زمينه هستم ...
    براي بهتر شدن اين بخش حتما تمام نياز هاتون رو اعلام كنيد
    پاينده باشيد و خرم

لطفا فقط تشكر نكنيد و اگه براي هنر ارزش قائليد نظر بديد
    ویرایش توسط kak_maki_new : Saturday 30 July 2011 در ساعت 12:06 PM
    آمورش ويولن (رديف نوازي)
    http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=13801

2. 12 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

3. # ADS

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    1,966 بار تشکر شده در 770 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

درود - نیما جان من شدیدا استقبال می کنم فقط درخواستم این است در زمینه نوازندگی اگر دوستان تکتیکهایی یا تجریبه های که برای بالا بردن سطح دوستان نوازنده دارند بیان کنند تا همه قدمی به برای حرفه شدن بردارند من خودم هم بهترینها رو انتخاب می کنم و در خدمت دوستان عزیز قرار خواهم داد

5. 7 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    3,749 بار تشکر شده در 876 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/3
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط BaBak_ParSian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود - نیما جان من شدیدا استقبال می کنم فقط درخواستم این است در زمینه نوازندگی اگر دوستان تکتیکهایی یا تجریبه های که برای بالا بردن سطح دوستان نوازنده دارند بیان کنند تا همه قدمی به برای حرفه شدن بردارند من خودم هم بهترینها رو انتخاب می کنم و در خدمت دوستان عزیز قرار خواهم داد
    ممنون بابك عزيز ... عرض شما درسته ... منظور من از نظر در زمينه كمبود هاي بخش بود كه توسط من حل ميشه ... در اين زمينه تكنيك كه طرح بسيار قوي در حال ْملده سازيه كه بزودي همه دوستان رو مطلع خواهيم كرد ..
    منظور من در مورد كمبود هاي بخش و نياز هاي شما از بنده بود ... چه تغييراتي ميخوايد در بخش به وجود بياد
    مثلا از نظر تئوري موسيقي ، عملي ، بخش هايي كه هنوز كمبودش رو احساس ميكنيد و بحث ها و موضوعاتي كه هنوز در سايه ابهام هست رو اگه در ذهن داريد .. ابراز كنيد تا در صورت امكان برطرف بشوند
    ممنون
    آمورش ويولن (رديف نوازي)
    http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=13801

7. 3 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

I_Walk_Alone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33004
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,199
    414 بار تشکر شده در 105 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    14

سلام و درود
    وقتی بحث پیشنهاد و انتقاد میاد وسط باید صریح و رک بود
    به نظر من نیما جان شما هر طرح و برنامه ای داشته باشی هیچ توفیقی به دست نمیاری الا این که بتونی یه نظم و دیسیپلین رو توی بخشی که روش نظارت داری پیاده کنی رک بگم نت آهنگ علی رغم تمام پیشرفت های خارق العادش یکی از بی نظم ترین فروم ها هست. و این بی نظمی پتانسیل این فروم رو به شدت کاهش داده. شما اگه سری به فرومهای ورزشی، فرومهای تکنولوژی، فرومهای سرگرمیف فرومهای خودرو و موتورسیکلت و مواردی از این قبیل بزنید در درجه اول میبینید امکانات و رشد اینجا چندین برابر اونهاست. شکی توی این نیست و این نشانگر مدیریت قوی اینجاست. ولی اگه بخواید یه قیاس منطقی داشته باشید و شرایط و پتانسیل اینجا رو با اونها مقایسه کنید میبینید ما از اونها عقب تریم! چون از حداکثر توان خودمون استفاده نمیکنیم. چرا؟ اولین و مهمترین دلیلش اینه که نیرو و پتانسیل اینجا داره به نحوی اتلاف میشه! چون ما نظمی تو کارمون نداشتیم بخش ویولنمون انقدر گسترده و پراکنده شده که به جای یه سری تاپیک هدفمند و یک راستا انواع و اقسام تاپیکهایی رو داریم که هر کدوم به یه سویی میرند و خیلی وقتها راهی که چند بار طی شده و از اول طی میکنند. بخش ویولن باید متمرکز بشه. باید بهش نظم داده بشه. فقط بخش گفتگوی فنی و نظرخواهی بخش ویولن 31 صفحه داره!! این رقم خیلی زیادی هست! اولا که خیلی هاش کارایی خاصی ندارند و مدیر باید اونها رو حذف کنه. حالا ممکنه به یه عده ای بر بخوره و بگند طرف جنبه مدیریت نداره و داره عقده ای بازی در میاره و از این حرفا ولی این موضوعی هست که بعد از کوتاه مدت حل و فصل خواهد شد. خیلی از تاپیکها تکراری هستند. چند تا تاپیک معرفی ساز داریم، چند تا تاپیک معرفی استاد داریم، چند تا تاپیک نجوه کوک کردن داریم. واسه چوب آرشه یه تاپیک زدند واسه موی آرشه یه تاپیک دیگه! حتی چند تا تاپیک انتقادات و پیشنهادات به بخش ویولن داریم. خب اینا یعنی چی؟ یعنی اتلاف انرژی. یعنی پراکندگی. یعنی بی نظمی. همه تاپیکهای مشابه باید ادغام بشند. باید بحثهای پراکنده حول یه محور در بیاد و از طرفی دسترسی به اونها راحت تر بشه. بخش ویولن انقدر گسترده شده که دسترسی به خیلی از اطلاعات خوبی که در لابه لای تاپیکها هست تقریبا غیر ممکن شده.
    اما در داخل یه تاپیک هم بی نظمی هایی دیده میشه. به نظر من باید یکم به مفهوم واژه اسپم معنای جدی تری بدید. توی هر صفحه حداکثر باید یه پست از یه نفر دیده بشه. معنی نداره یکی بیاد چند تا پست پشت سر هم بده. اگه هم این اتفاق افتاد مدیر باید پستها رو ادغام کنه. پستهای فاقد بار فنی باید حذف بشه هرچند اگه به اون کاربر بر بخوره. بهترین تشکر همون کلید تشکر هست. ارسال یه پست جا به جز گسترده کردن بیهوده تاپیک و سخت تر کردن دسترسی به اطلاعات هیچ سودی نداره. پستهایی نظیر موافقم، چه خوب، منم همین رو میخواستم بگم، استاد منم همین رو گفت و این چیزا(طبق قانون خود نت آهنگ که نمیدونم چرا اجرا نمیشه!) باید حذف بشه.
    اگه بتونی نظم تقریبا از دست رفته رو دوباره حاکم کنی و با یکی دو هفته وقت گذاشتن و بازنگری تاپیکهای قدیمی و اصلاح و ویرایش اونها یه سری تاپیک متمرکز ایجاد کنی، از پتانسیل بچه های ویولن حداکثر استفاده رو بکنی و طرح هایی که داری رو به بهترین و آسون ترین نحو اجرا کنی.
    اینا تجربه شخصی من بود. دوستم فرومی داشت که هیچ استفاده مفیدی نداشت. وقتی از من خواست کمکش کنم فقط یه کار کردم. نظم رو اونجا حاکم کردم. بقیش خود به خود درست شد
    خب ببخشید صریح گفتم همه اینها نظر شخصی بود و ممکنه نظر نیما جان یا مدیران نت آهنگ چیزی جز این باشه هر چی که هست همه ما واسه نیما جان آرزوی موفقیت داریم
    ویرایش توسط I_Walk_Alone : Saturday 30 July 2011 در ساعت 06:28 PM دلیل: غلط املایی! تغییر رنگ نوشته ها
    برای کشتن یک پرنده یک قیچی کافیست
    لارم نیست ان را در قلبش فرو کنی
    یا گلویش را پاره کنی
    پرهایش را بزن
    خاطره پرواز با اون کاری میکندکه خود را به اعماق دره پرتاب کند

9. 9 کاربر برای این پست از I_Walk_Alone تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    میزان امتیاز
    19

درود
    ابتدا باید بگم انتقادات و پیشنهادات کلی خودتون رو در باره ی نت آهنگ در قسمت تماس با ما و بخش انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید.
    در مورد فاروم باید بگم نت اهنگ فاروم نیست و ما دقیقا داریم تلاش میکنیم بخش های دیگه رو پر رنگ تر کنیم تا مشخص بشه که فاروم اچار فرانسه نیست..
    در مورد نظم و قوانین نت اهنگ که فرمودید خوبه یکمی برگردید به عقب و ببینید چقدر منظم بود و چقدر قوانین به خوبی رعایت میشد. اولین کلی که باید نظم رو رعایت کنه خود کاربران هستند وقتی خود کاربران نظم رو رعایت نمیکنند و ما ملزم به استفاده از قانون و فراهم کردن نظم میشیم آن همه نا سزا بار ما میکنند چه توقعی دارید؟ اینجا بهترین مثل این هست که قدر عافیت کسی داند که به مصیبتی گرفتار آید... وقتی قدر نظم و انسجام رو خود کاربران نمیدانند و در مقابل نظم آن همه جبهه گیری میشود چیزی جز این پراکندگی به بار نمیآید.
    و اشتباه دیگه اینکه شما نباید هنر و سایت و فاروم هنری رو با سایت ورژشی و تکنولوژی مقایسه کنید.. هر کدوم کاربرانش از قشری هستند و جامعه ای خاص رو تشکیل میدهند...
    در کل جواب من رو اگر خواستید بدید از فرم تماس با ما استفاده کنید و اینجا مطرح نکنید.
    در این قسمت فقط در مورد بخش ویولن نظر بدید و نظر کلی ندهید چرا که هیچ ربطی به این بخش نداره.. شما اولین کسی هستید که نظر رو زیر پا گذاشتید با کلی نظر دادن...
    پس بیاید خودمون نظم رو رعایت کنیم و نگذاریم به زور نظم رو بهمون تحمیل کنند. این شعاری هست که ما بهش اعتقاد داریم.
    شما اگر خودت نخوای منظم باشی با توپ و تنفگ و قانون نمیشه به زور که!!! و باعث مسائل حاشیه ای بسیاری میشه...
    کمی حرفه ای تر نظر بدیم و دقیق تر!!
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

11. 7 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

cerulean آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    45328
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,220
    1,204 بار تشکر شده در 528 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 63/5
    Given: 272/0
    میزان امتیاز
    13

ببخشید من اخرش متوجه نشدم برای ویلن کلاسیک مسئولی انتخاب شده؟

- - - Updated - - -

اگر بخشی به عنوان اموزش باشه خیلی خوبه
    ممنون
    من همين يك نفس از جرعه ي جانم باقي است
    آخرين جرعه اين جام تهي را تو بنوش

LiOneL999 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    61154
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    3,082
    1,648 بار تشکر شده در 782 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 143/12
    Given: 235/4
    میزان امتیاز
    12

ویلن ساز راحتی نیست،امیدوارم مسئول این انجمن هرچند وقت یکبار در یک تایپیک،پست هایی برای رفع اشکال ارسال کند.
    از تنها بودنم راضی نیستم اما خوشحالم که با خیلی ها نیستم...

برای همیشه رفتم

mojgani آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    53497
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    170
    119 بار تشکر شده در 59 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    13

من نظرات دوستان رو خوندم و باید بگم دوستمون [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]تمام حرفارو زدن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)