لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 111

موضوع: استایل کدام ویلنیستهای ایرانی را می پسندید ؟

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    خب باز هم اين رفيق گلمون اومد كه ما رو از اين تاپيك هم بيرون بندازن. البته ديگه ما گرگ بالون ديده شديم. خدمت شما عارضم يه كم صبر مي فرموديد تا كامنت بعدي من هم نوشته بشه كه هم جواب سوالاتتون رو بگيريد هم غلط املايي هاي من بيشتر بشه دستتون باز تر بشه.
    به هرحال بنده به استیل هیچکدام از قدیمیها رای نمیدم
    اين هم جواب شما.
    مورد بعدي اينه كه بنده از اين به بعد با شما هرگز هم كلام نخواهم شد. در ضمن به خودم مربوط ميشه كه از كي خوشم بياد و از كي نياد و بنده هم از طرف خودم كامنت ميذارم نه از طرف شما و امضاي كسي هم كه پاي پست هاي من نيست. من هيچ وقت در پاسخ به ديگران مطلبم رو شروع نمي كنم. كاري كه دقيقا شما مي كنيد. كاري كه شما ميكنيد اينه : ... ... . .
    بهتر هست كه هميشه نظر خودتون رو بگيد و به نظر بقيه هم احترام بذاريد. ديگران در باره اين نظرات حتما فكر خواهند كرد. نظر من اينه كه همايون خرم از نظر استايل نوازندگي فوق العاده ضعيفه و اگر از نظر شما خيلي قويه به خودتون مربوطه و حتي هم اگه فكر كنيد كه خيلي ضعيفه باز هم به خودتون مربوطه و در كل بهتره بگم شما هم دقيقا مثل من يه راي بيشتر نداري. در جواب آواز هم همين طور و از بهترين كارهاش علاوه بر آهنگسازي هاش ميشه گفت كه تكنوازيهاش هست و ميبينيم كه باز هم شما عجله كردي و نفهميدي كه تكنوازي با جواب آواز فرق داره. البته اين كه نوازنده بايد دنبال خواننده بره يا نه به خودش مربوطه و منم با گوش كردن يا نكردن اون اثر علاقه مندي خودم و يا عدم علاقه منديمو به اون اثر رو نشون ميدم. شما هم لطف بفرما يه عكس درست از خودت بذار كه ما بفهميم داريم با كي حرف ميزنيم. چون اصلا حس خوبي نيست كه با ديوار حرف بزني
    از اون جا كه شما ديگه كاملا شناخته شده هستيد قبل از اين كه بگيد چرا خودت عكس نميذاري بگم كه از توي نمونه كارهاي من ميتونيد من رو ببينيد.
    در ضمن شما ميتوني هر چي دوست داري در جواب به اين كامنت بنويسي، چون حقيقتا دوست ندارم ديگه با شما هم كلام بشم.
    ساير دوستان هم ببخشيد كه اين ... (هنوز جنسيت ايشون مشخص نيست) بحث رو به اينجا كشوند. بنده از طرف جامعه هنري از شما عذرخواهي ميكنم
    ویرایش توسط m_rv_2008 : Monday 22 August 2011 در ساعت 05:39 PM

2. 2 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

am3000 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11490
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,685
    750 بار تشکر شده در 273 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/3
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خب باز هم اين رفيق گلمون اومد كه مار ور از اين تاپيك هم بيرون بندازن. البته ديگه ما گرگ بالون ديده شديم. خدمت شما عارضم يه كم صبر مي فرموديد تا كامنت بعدي من هم نوشته بشه كه هم جواب سوالاتتون رو بگيريد هم غلط املايي هاي من بيشتر بشه دستتون باز تر بشه.

اين هم جواب شما.
    مورد بعدي اينه كه بنده از اين به بعد با شما هرگز هم كلام نخواهم شد. در ضمن به خودم مربوط ميشه كه از كي خوشم بياد و از كي نياد و بنده هم از طرف خودم كامنت ميذارم نه از طرف شما و امضاي كسي هم كه پاي پست هاي من نيست. من هيچ وقت در پاسخ به ديگران مطلبم رو شروع نمي كنم. كاري كه دقيقا شما مي كنيد. كاري كه شما ميكنيد اينه : ... ... . .
    بهتر هست كه هميشه نظر خودتون رو بگيد و به نظر بقيه هم احترام بذاريد. ديگران در باره اين نظرات حتما فكر خواهند كرد. نظر من اينه كه همايون خرم از نظر استايل نوازندگي فوق العاده ضعيفه و اگر از نظر شما خيلي قويه به خودتون مربوطه و حتي هم اگه فكر كنيد كه خيلي ضعيفه باز هم به خودتون مربوطه و در كل بهتره بگم شما هم دقيقا مثل من يه راي بيشتر نداري. در جواب آواز هم همين طور و از بهترين كارهاش علاوه بر آهنگسازي هاش ميشه گفت كه تكنوازيهاش هست و ميبينيم كه باز هم شما عجله كردي و نفهميدي كه تكنوازي با جواب آواز فرق داره. البته اين كه نوازنده بايد دنبال خواننده بره يا نه به خودش مربوطه و منم با گوش كردن يا نكردن اون اثر علاقه مندي خودم و يا عدم علاقه منديمو به اون اثر رو نشون ميدم. شما هم لطف بفرما يه عكس درست از خودت بذار كه ما بفهميم داريم با كي حرف ميزنيم. چون اصلا حس خوبي نيست كه با ديوار حرف بزني
    از اون جا كه شما ديگه كاملا شناخته شده هستيد قبل از اين كه بگيد چرا خودت عكس نميذاري بگم كه از توي نمونه كارهاي من ميتونيد من رو ببينيد.
    در ضمن شما ميتوني هر چي دوست داري در جواب به اين كامنت بنويسي، چون حقيقتا دوست ندارم ديگه با شما هم كلام بشم.
    ساير دوستان هم ببخشيد كه اين ... (هنوز جنسيت ايشون مشخص نيست) بحث رو به اينجا كشوند. بنده از طرف جامعه هنري از شما عذرخواهي ميكنم
    lممنون از شما! انتظار این برخورد رو داشتم! شما از منطق بی بهره هستی ولی دلیل اینهمه کینه شما رو نمیتونم درک کنم. دنبال غلط املایی هم نیستم چون نه با شما دشمنی دارم و نه کینه ای از شما به دل دارم. هرجا ببینم هر کسی حرف درست و منطقی زده ازش تشکر میکنم آمار تشکر های بنده هم همین بی غرضی رو نشون میده.. شروع کردن مطلب در پاسخ دیگران هم ایرادی نداره نه کار ناشایستی هست و نه جنایت. جواب آواز هم بخشی از نوازندگیست شما بازهم نخوانده پاسخ دادی چون بنده در مورد هردو نوشته بودم. از این گذشته اصولآ بنده که پاسخ سولاتم رو نزد شما جستجو نمیکنم که بخوام صبر بکنم تا شما پست بعدی رو بفرستی!!! گذاشتن عکس خودم چه ربطی به موضوع داره و اصولآ مگه باید توی نت هر کسی فعالیت میکنه عکسی از خودش بذاره؟؟؟؟شما تازه به این سایت تشریف آوردید وگرنه دوستان قدیمتری که جاشون خالی هست و باهاشون بحثی داشتیم میدونن که نام بنده امیرحسین هست منتها برای راحتی بنده رو امیر خطاب میکنن. اینکه شما با این اخلاق و رفتار از طرف جامعه هنری عذرخواهی میکنیدهم جالبه! و مسلمآ بنده هم مطلقآ علاقه ای به همکلامی با افرادی که هنوز الفبای صحبت و رفتار مودبانه رو نمیدونن تدارم ولی متاسفانه شما توی پر بیننده ترین فروم موسیقی ایران داری مینویسی و بقیه ناچارند با امثال شما بحث داشته باشن.
    ویرایش توسط am3000 : Monday 22 August 2011 در ساعت 05:49 PM

4. 5 کاربر برای این پست از am3000 تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

خب امير خان حالا كه هر دو به گفتگو با هم بي علاقه هستيم. همون طور كه من عمل ميكنم. اميدوارم شما هم به اين حس درونيتون پاسخ مثبت بديد و خلايق رو از ديدن و شنيدن اين بحث هاي بيهوده نجات دهيد. اگه موافقيد كه بسم الله. هر چند ميدوم شما نمي تونيد جلوي خودتون رو بگيريد. در همون تاپيكي هم كه به لطف جنابعالي نصف حرفام موند و نميتونم ديگه واردش بشم هم اين درخواست رو كردم كه دست از سر من برداريد. اصلا ميزان مگه راي ملت نيست؟ شما حرفتو بزن . منم حرفامو ميزنم. بيننده ها خودشون تصميم ميگيرن. اميدوارم در اين مورد عنايت جناب عالي شامل حال بنده بشه. از شما هم كه قديمي تر هستيد خواهش ميكنم بزرگواري فرماييد و ما رو درگير عقايد خودتون نكنيد. پاسخ دادن به فردي كه سليقه خودش رو بايد به كرسي بنشونه براي من سخته. الان هم مطمئن هستم كه همينو ميخوايد به من نسبت بديد. شايد هم الان كه گفتم اين كار رو نكنيد. من تنها نظر شخصي خودمو ميگم . اما شما مدام سعي مي كنيد حوزه شخصي بنده رو به چالش بكشيد و نشون بديد كه من بي سوادم و با پرسشهايي مثل كي گفته فلان و يا اين كجاش بهمانه در جواب كامنت هاي من مي نويسيد. اما بخشش از بزرگانه. حالا كه مي فرماييد شما بزرگتريد و اينجا داراي حق آب و گل و من تازه اومدم پس بزرگتري رو به جا بياريد و من بعد از طرف شخص خودتون صحبت بفرماييد و نه حرف تو دهن من بذاريد و نه جواب منو بديد. چون اگه هم جواب بديد كه من ديگه جواب شما رو نخواهم داد. بيننده ها خودشون ميبينن و هر چيزي رو كه بخوان انتخاب مي كن. البته اگه براي اونا هم حق داشتن نظر شخصي رو قايل هستيد. اين آخرين كامنت من در جواب به شما بود كه البته خودتون منو مجبور مي كنيد. من همين جا و در برابر همه بيننده ها اعتراف مي كنم كه شما علامه دهر هستيد و نابغه علم و موسيقي و هر هنر ديگه اي كه تا حالا اسمشو شنيدم و همچنين اونا كه نشنيدم و من كلا هر چيزي كه گفتم تا الان و در هر جا ، اراجيف بوده و شما هم تلاشتو بكن كه وقتتو پاي اراجيف من هدر ندي. مرسي.
    ویرایش توسط m_rv_2008 : Monday 22 August 2011 در ساعت 06:06 PM

صادق آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    27781
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    14 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من خودم همایون خان خرم رو ترجیح میدم.

tahmoores69 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39834
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    122
    247 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    14

شما راست میگی. حق با شماست.
    راحت شدی.
    ویرایش توسط tahmoores69 : Monday 22 August 2011 در ساعت 11:06 PM

8. 2 کاربر برای این پست از tahmoores69 تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

سپاسگذارم. شما نشون دادي كه حرف حساب جواب نداره.

سجاد فتوح آبادي آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36365
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    317
    154 بار تشکر شده در 57 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

درود به همه
    من خيلي كوچيكتر از اوني هستم كه بخوام ميونجي گري كنم
    ولي همه ما يه نظري داريم كه اون هم برامون با ارزشه... حالا اگه قراره هر كسي نظر خودشو بگه و بقيه بخوان داد و هوار راه بندازن كه ديگه همه ميترسن بخوان نظر شخصيشون رو بگن و لا اقل ميگردن ببينن بقيه به كي راي دادن تا اونم به همون راي بده
    من هميشه توي گروه همين جنگ و جدل ها رو ميبينم كه سر فلان نوازنده يا فلان سبك با هم دعوا ميكنن... من كه ميگم بخدا همه هم خوب مينوازند و همه سبكها هم مورد ستايشه... اصلاً هنر زيبا هست حالا هر سبكي ميخواد باشه... مثلاً من خودم از جنس صداي ويلن خوشم مياد كه البته يه ساز كلاسيكه ولي از سبك ايراني نوازي خوشم مياد كه اصلاً شايد ربطي به اين ساز نداشته باشه ولي چون اين دو تا رو كنار هم ميپسندم براي همين ترجيح ميدم ساز ويلن رو به سبك ايروني بزنم حالا توي اين ميون خيليا هم هستن كه انتقاد ميكنن و من هم بهشون احترام ميذارم... ولي خوب نظر و سليقه ام اينه ديگه... خلاصه هركي حق نظر دادن رو داره... پس لطفاً همه به نظرات هم احترام بذاريم... ضمناً من استايل ياحقي رو خيلي دوست دارم... چون اصلاً الگوم ايشونه... حالا ايشون شاگرد صبا هم بودن قبوله ولي من فعلاً الگوم ايشونه و فكر نميكنم كم كسي هم باشه ياحقي
    در اين ظلمت سرا تا كي به كوي دوست بنشينم
    گهي انگشت بر دندان، گهي سر بر سر زانو

11. 4 کاربر برای این پست از سجاد فتوح آبادي تشکر کرده اند:

tahmoores69 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39834
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    122
    247 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سپاسگذارم. شما نشون دادي كه حرف حساب جواب نداره.
    در جواب شما نکته ای رو از کلیله و دمنه می یارم شاید راه به جایی ببری عزیز. از باب پادشاه و برهمنان:

سه تن بر خود گمان مهارت دارند و هنوز در مقام جهالت باشند:

مطربی نوآموز که هر چند کوشد ، زخمه ی او با ساز و الحان یاران نسازد و نیامیزد و تمزیج زیر و بم ، برابر ، در صعود و نزول نشناسد ؛

و نقاش بی تجربت که دعوی صورت گری پیوندد و رنگ آمیزی نداند ؛

و شوخی بی مایل که در محافل لاف کارگزاری زند و چون در معرض مهمی آید ، از زیر دستان در چند و چگونه سفته خواهد بود.

و به قول ضرب المثل عربی: خیرالکلام ما قل و دل.

شما مطلبی نوشتی و حاضر نشدی جواب مخالف دیگران رو بشنوی و مسیر کلی این تاپیک رو عوض کردی.
    ویرایش توسط tahmoores69 : Tuesday 23 August 2011 در ساعت 06:39 AM

13. کاربران زیر از tahmoores69 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

*nvidia* آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    339
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    216
    608 بار تشکر شده در 172 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    میزان امتیاز
    0

توي نوازنده هاي ايراني از نظر استايل هيچ كدوم به استاد فقيد حبيب الله بديعي نمي رسند.
    درنگاه کسانی که پروازرانمی فهمندهرچه بیشتراوج بگیری کوچکتر دیده می شوی

15. کاربران زیر از *nvidia* به خاطر این پست تشکر کرده اند:

_RoshanaK_ آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46276
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    77
    155 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

بیژن مرتضوی
    شهداد روحانی
    مهرشاد

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    3,749 بار تشکر شده در 876 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/3
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    15

درود
    قدیم و همیشگی ... استاد یاحقی
    جدید : شادمهر و پیام طونی
    آمورش ويولن (رديف نوازي)
    http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=13801

18. کاربران زیر از kak_maki_new به خاطر این پست تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

کلا توصیه من به همه آقایون و خانوما اینه که اگه چیزی به ذهنشون میرسه از طرف خودشون بنویسن. خب اگر هم چیزی به ذهن مبارک نمی رسه سعی نکنید در جواب دیگران بنویسید. خیلی راحته که. من میگم فلانی خوب نیست. چرا از من نقل قول میکنید و سعی می کنید جوری جواب به گفته من بدید که انگار من به کلی تو باغ نیستم؟ شما هم کامنت خودت رو بذار. من میگم اصلا شهداد روحانی (البته توی این گزینه هایی که هست) در سطح اینها نیست. اینا سطحشون چند میلیون نفره ایرانیه اما اون بین المللیه. حالا شما از یاحقی خوشت میاد. دعوایی نداریم که. شما هم یه کامنت بذار بنویس یاحقی. قبل از پست من این همه گفتن یاحقی . مگه من جملاتشونو نقل کردم تو کامنت خودم و جواب دادم که نه شما همه اشتباه می کنید. خب از یاحقی خوشش میاد. به من چه؟ شما هم خوشت بیاد. آقای تهمورث کلیله دمنه هم سواد بالا میخواد، به درد ما بی سوادا نمی خوره. شما کار خودتو بکن و نظرات خودتو بگو. منم همین طور. یه کلمه مینویسید فقط یاحقی. خب دو تا کلمه بیشتر توضیح بدید که چرا؟ برا چی این انتخاب شماست؟ چون گوش می کنید و باهاش میرید تو خلسه؟ چون ازش ویودئویی دارید که استایلش خیلی زیباست؟ چون کس دیگه ای رو نمیشناسید؟ چون بقیه گزینه ها رو ندیدید؟ چرا؟ دو تا دونه دلیل هم بیارید. شده انشای صمد آقا . چه میوه ای را دوست دارید؟ -انار.
    یعنی اینجا همه منتظرن تا من یه چیزی بنویسم که جواب بدن. خب یه بار هم شما یه چیز بنویس ما بهره مند بشیم (چون ما غلط می کنیم جواب بدیم و خط رد بکشیم رو نظر شما). سواد آموزی که تو این مملکت خوشبختانه رایگانه و ماشالا همه سواد دارن. یه بار هم شما یه کامنتی بذار. کسی که تاپیک رو ایجاد کرد نوشته بود به نظر شما... یعنی نظرتونو توضیح بدید. نه اینکه نام ببرید. وگرنه یه نظرسنجی بالاش میذاشت که همه برن رای بدن دیگه. مرحمت بفرمایید انگشتان مبارک رو روی صفحه کلید بغلطانید و درمورد استایل یاحقی کمی توضیح بدهید .
    ویرایش توسط m_rv_2008 : Tuesday 23 August 2011 در ساعت 12:52 PM

20. 2 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط roberta [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من به اندازه ی سن شما دارم ویولن میزنم گل پسر! من عکس یا حقی رو ندیدم یا شما که 25 سالته؟! نمیدونم چرا هر کی تو این سایت پست بیشتری داره فکر میکنه...
    ضمنا در استفاده از شکلک ها رعایت ادب را بکنید

شما اگه به اندازه ی سن پدر بزرگ من هم ویلون بزنی باز هم فرقی در اصل قضیه نمیکنه و باز همینی هستید که هستید... و 100 سال دیگه هم که ساز بزنید باز همینه... و این دلیل نمیشه که حرف شما درست باشه... اگه قرار بود هرکی فسیل شد و 50 سال ساز زد دیگه حرفش حرف بود که هیچی...
    حالا میخوای تعصب داشته باشی داشته باش... مسلما کسی که اینقدر تعصب داشته باشه... در نوازندگی هم عددی نیست... و نمیشه... پس شما بشینید در منزل و 20 سال دیگه بیاید بگید که الان 45 ساله که ساز میزنید... اونوقت ببینم کی تحویلتون میگیره (بجز خودت)
    در ضمن شانس آوردید اون شکلکی که میخواستم رو نداشت...
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

22. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط tahmoores69 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگه میشه آدرس اون فیلم رو بذار ما هم ببینیم.

اصلا نوازندگی یهودی منوهین رو دیدی؟ که این طور صحبت میکنی؟

مثلا هر کس آرشه رو خیلی خوشگل بالا و پایین کرد استایلش خیلی فرهنگ بالا هست؟

اصلا چند سالته؟ برای اینکه تعداد پست هات بره بالا می نویسی؟

آدرس فیلمها رو دیگه خودت زحمتش رو بکش... نمیشه که همه چیزو اماده کرد گذاشت تو دهنتون
    یهودی منوهین؟ شما احیانا چشمتون سالمه؟ پست اول رو بخون... اونجا نوشته بین نوازندگان ایرانی... و بین اونها که اسم برده شده انتخاب کنید... وگرنه نوازندگان ایرانی نسبت به کلاسیک نوازهای اروپایی اصلا نوازنده محسوب نمیشن...
    در ضمن این تاپیک نگفته که کی بهتر ساز میزنه... گفته کی بهتر آرشه میگیره... و استایلش بهتره... و نظر شخصی منم بین اون 6 نفر که اسم برده شد این بود...
    و لازم به ذکره که من تمام کلاسیک نوازها رو اهنگاشون رو دارم و شنیدم و میشناسم... پس نیازی نیست بگی میشناسی یا نه
    من چند سالمه؟ شما گویا جدی جدی مشکل بینایی داری... خب مگه نمیبینی اون گوشه نوشته که چند سالمه...
    بازم مگه نمیبینی؟ یه نگاه به پروفایل من بنداز... من دیگه نیازی به بالا بردن پست هام ندارم...
    ویرایش توسط r_a_m_i_n : Saturday 3 September 2011 در ساعت 02:08 PM
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

24. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    1,966 بار تشکر شده در 770 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/2
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض حرمت

درود - دوستان کمی حفظ حرمت کنید !
    ویرایش توسط BaBak_ParSian : Friday 26 August 2011 در ساعت 03:00 AM دلیل: حرمت

26. 4 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    3,749 بار تشکر شده در 876 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/3
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض واقعا که...

درود

یه سری پست ها رو دیدم از افرادی که واقعا دیدم نسبت بهشون عوض شد ... نمیدونم این همه اختلاف واسه چی هستش

سوال تاپیک این بود .. استایل کدام ویولنیستهای ایرانی را میپسندید؟

جوابش هم هم بیش از سه انتاخاب نباید باشه ... دیگه چرا میاید انتقاد میکنید ...
    نظر رو بدید و به سلامت... منتظر نظر بقیه دوستان باشید و به نظر همه احترام بذداربد ...
    نه این که هرکی پاشو کنه تو یک کفش و بگه یاحقی چطوره ... بدیعی چطور بود ... اصلا ما در سطحی نیستیم بخوایم انتفاد کنیم از این اساتید ... حتی اگر هم بودیم نباید چنین جسارتی میکردیم که بخوایم کسانی که سال ها زحمت کشیدند رو مورد سوال قرار بدیم ...

یکی میاد میگه شما جواب رو بده برو یا به انشای دیگران میخنده ... بعدش خودش داره رمان مینویسه ...

از این به بعد در بخش ویولن خواهشا از الفاظ نا مناسب استفاده نشه ... چون از شخصیت موسیقیایی به دوره ...
    در غیر اینصورت برخورد جدی تر صورت خواهد گرفت..
    در هر تاپیک ابتدا موضوع رو بخونید و سپس در صورت تمایل و داشتن اطلاع در اون مورد به پست ها جواب بدید ...

نقل و وقل ها رو برای کل کل نذاشنتد

امیدوارم متوجه منظور شده باشید

در همین تاپیک هم فقط ویولنیست رو انتخاب کنید

آمورش ويولن (رديف نوازي)
    http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=13801

28. 8 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)