لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 111

موضوع: استایل کدام ویلنیستهای ایرانی را می پسندید ؟

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    آقاي كك مكي شما اصلا به درد اين مديريت نمي خوريد. هر چند سن كم شما بهتون اجازه بازنگري و اصلاح نميده وفكر هم نمي كنم راغب به اين مسئله باشيد و حتما حتما موضع خواهيد گرفت. توي اين تاپيك دقيقا 4 تا دونه كامنت بود كه يه چيزي از توشون در ميومد كه متاسفانه شما پاكشون كرديد. من تعجب مي كنم. شما اصلا نبايد كانديد مديريت بخش ميشديد. چرا اين كار رو كرديد من نميدونم. بهتر اون هست كه قبل از پاك كردن يه تاپيك كمي هم در باره معايب اون توضيح بديد و عاقلانه تر اين هست كه حتما با يه كامنت جون دار كمي از اطلاعات مبارك رو روي دايره بريزيد تا خلايق استفاده كنند. متاسفانه داريد تاپيك ها رو كه با هدف مباحثه و مناظره و حتي مناقشه ايجاد شده دچار سوئ مديريت مي كنيد. چه اشكالي داره كه مثلا من بگم شهداد روحاني اصلا در كلاس سايرين نيست. به كجاي پرويز ياحقي مثلا بايد بر بخوره. اين كه نمي شه. توي همون 4 تا كامنتي كه شما پاك كرديد حد اقل 4 تا مسئله بود كه يه مبتدي يه خورده بيشتر با اين دنياي موسيقي آشنا مي شد.
    برخورد جدي تر؟...
    شوخي مي فرماييد...
    مثلا از من شكايت مي كنيد؟
    به جرم اين كه به جمله „هر كس آرشه رو خوشگل تر بالا پايين كنه با فرهنگتره” ايراد مي گيرم. شما متوجه هستيد كه بحث يعني چي؟
    آقايي كه تاپيك درست ميكني؟ شما بهتر نبود اصرار نمي كردي كه نظرات رو بسط بدن بچه ها؟ ما كه هر چي ميخوايم بسط بديم به تريج قباي يه نفر هست كه بر بخوره. اخيرا هم كه اين آقاي كك مكي پاشون رو كردن توي يه كفش كه ما هر چي هر جا مي نويسيم پاك كنن. از همون اول كه كامنت هاي ايشون رو مي خوندم متوجه يه سري از قضايا بودم. به خصوص اوني كه نوشته بودن كه در توليد مجموعه آموزشي لو ويولن همكاري داشتن. بنده خدا همه كه اينجا 14 ساله نيستن. من نزديك به 35 سالمه. سر ما هم ميخواي ...
    آقاي بابك خان شما هم برو يه نظر سنجي راه بنداز كه 5 تا گزينه داشته باشه و بچه ها بيان راي بدن. كسي هم حرفي نزنه.
    من در اين مورد حتما بايد با مسئولين سايت صحبت كنم.

2. کاربران زیر از m_rv_2008 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    1,966 بار تشکر شده در 770 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض درود

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقاي كك مكي شما اصلا به درد اين مديريت نمي خوريد. هر چند سن كم شما بهتون اجازه بازنگري و اصلاح نميده وفكر هم نمي كنم راغب به اين مسئله باشيد و حتما حتما موضع خواهيد گرفت. توي اين تاپيك دقيقا 4 تا دونه كامنت بود كه يه چيزي از توشون در ميومد كه متاسفانه شما پاكشون كرديد. من تعجب مي كنم. شما اصلا نبايد كانديد مديريت بخش ميشديد. چرا اين كار رو كرديد من نميدونم. بهتر اون هست كه قبل از پاك كردن يه تاپيك كمي هم در باره معايب اون توضيح بديد و عاقلانه تر اين هست كه حتما با يه كامنت جون دار كمي از اطلاعات مبارك رو روي دايره بريزيد تا خلايق استفاده كنند. متاسفانه داريد تاپيك ها رو كه با هدف مباحثه و مناظره و حتي مناقشه ايجاد شده دچار سوئ مديريت مي كنيد. چه اشكالي داره كه مثلا من بگم شهداد روحاني اصلا در كلاس سايرين نيست. به كجاي پرويز ياحقي مثلا بايد بر بخوره. اين كه نمي شه. توي همون 4 تا كامنتي كه شما پاك كرديد حد اقل 4 تا مسئله بود كه يه مبتدي يه خورده بيشتر با اين دنياي موسيقي آشنا مي شد.
    برخورد جدي تر؟...
    شوخي مي فرماييد...
    مثلا از من شكايت مي كنيد؟
    به جرم اين كه به جمله " هر كس آرشه رو خوشگل تر بالا پايين كنه با فرهنگتره " ايراد مي گيرم. شما متوجه هستيد كه بحث يعني چي؟
    آقايي كه تاپيك درست ميكني؟ شما بهتر نبود اصرار نمي كردي كه نظرات رو بسط بدن بچه ها؟ ما كه هر چي ميخوايم بسط بديم به تريج قباي يه نفر هست كه بر بخوره. اخيرا هم كه اين آقاي كك مكي پاشون رو كردن توي يه كفش كه ما هر چي هر جا مي نويسيم پاك كنن. از همون اول كه كامنت هاي ايشون رو مي خوندم متوجه يه سري از قضايا بودم. به خصوص اوني كه نوشته بودن كه در توليد مجموعه آموزشي لو ويولن همكاري داشتن. بنده خدا همه كه اينجا 14 ساله نيستن. من نزديك به 35 سالمه. سر ما هم ميخواي ...
    آقاي بابك خان شما هم برو يه نظر سنجي راه بنداز كه 5 تا گزينه داشته باشه و بچه ها بيان راي بدن. كسي هم حرفي نزنه.
    من در اين مورد حتما بايد با مسئولين سايت صحبت كنم.
    درود - خواستم اون مدلی بزارم نشد بحث بیشتر قصدم حرفه ای تر شدن نظرسنجی و یه چیزی از نظرات یاد بگیریم که بنده یه چیزهایی یاد گرفتم بعد دیگه صحیح نیست اینکه توهین کنند به همدیگر ! اخر اینکه دوست عزیز بنده التماس کسی نکردم که بیاد نظر بده میتونه اصلا تایپیک رو باز نکنه بدهکار شما که نیستیم !

4. 2 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

از روی اصول و فرم بدنشان و نوع گرفتن ساز و اینکه تا چه حد حرفه ای است را می پسندید بلاخره استایل هم برای یک نوازنده ویلن هم خیلی مهم است نوع گرفتننید ارشه - نوع گرفتن گریف - فرم شونه ها - فرم بازوها و ...
    فکر کنم همین موضوع تاپیک شما بود دیگه. ما هم که در همین موارد صحبت کردیم و به قدیم و همیشگی (استاد یاحقی) کاری نداشتیم. (فکر کنم این جمله هم مصداق توهین قلمداد میشه منتها برای تنویر افکار عمومی لازم بود)
    این را هم ذکر کنم که بیزن مرتضوی - سیاوش زندگانی - مجتبی میرزایی سبکشان از یاحقی الهام می گرفته اند !
    این جمله که ابتدا نبود و بعدا شما اضافه کردی در مورد استاد میرزاده صدق نمی کنه. شاید اوایل کارشون این طور بوده که البته به گفته خودشون تحت تاثیر استاد بدیعی بودن اما بعدا ایشون به بیان شخصی رسیدن و سبکشون متمایز شد.
    بنده از نسل قدیم استاد یاحقی و از نسل جدید پیام طونی را انتخاب میکنم .
    خود شما هم توضیح ندادی که چرا یاحقی؟ یه نمونه کار تصویری هم باید ضمیمه می کردی که از بین نسل قدیم حالا که ایشون رو انتخاب کردی مثلا توفیرش با استاد بدیعی چیه ؟

به نظر من شهرداد روحانی

ويرايش توسط kak_maki_new : 16 ساعت پيش در ساعت 07:27 PM. دليل: 12
    نباید ویرایش میشد. دخل و تصرف که نباید صورت بگیره. جای خوشحالی داره که کامنت های منو کاملا پاک میکنه. از این به بعد به ایشون میگم استاد.

نوشته تیغور هم بدون دلیل پاک شده. اما دلیلش اینه : فدا شدن به خاطر اینکه ما بدونیم فقط از ما کامنت حذف نمی کنن. عجبا. تیغور جون شرمنده.
    درود - دوستان همه هنرمندان در نظر سنجی قابل احترامند حداقل حرفه ای بررسی کنیم نه اینکه از روی تعصب که موجب ناراحتی همدیگر هم می شویم .
    شما خودت اینجا شروع کردی به متشنج کردن جو. کسی که ناراحت نشده بود. اونا که پاشون توی یه کفش بود. ما بودیم که داشتیم دلیل میاوردیم برای نظرمون. اونا که همین طور تو هوا میگفتن قدیمی و همیشگی و فقط و استاد و ... اونم بدون دلیل.
    یه تقاضایی از دوستان اینکه در صورت امکان نظرات را بیشتر بسط دهند و تحلیل کنند ویلنیستها را تا نظرسنجی حرفه ای تر شود .
    ما هم همین کار رو کردیم. توی همون تاپیکی که از رامین حرفه ای پاک شد حد اقل دو نفر فهمید که از استاد یاحقی کلیپ تصویری وجود نداره. امام الان دیگه کسی بیاد نمی فهمه. چرا ؟ چون کامنت پاک شده.

حالا اگه قراره هر كسي نظر خودشو بگه و بقيه بخوان داد و هوار راه بندازن كه ديگه همه ميترسن بخوان نظر شخصيشون رو بگن و لا اقل ميگردن ببينن بقيه به كي راي دادن تا اونم به همون راي بده
    الان ما هم داریم میترسیم دیگه. البته هر چی هم زور زدیم کسی تو تیم ما نیومد. همه تو تیم یاحقی بودن. البته اینم بگم من خودم یاحقی رو دوست دارما. منظور استایله فعلا.
    ضمناً من استايل ياحقي رو خيلي دوست دارم... چون اصلاً الگوم ايشونه... حالا ايشون شاگرد صبا هم بودن قبوله ولي من فعلاً الگوم ايشونه و فكر نميكنم كم كسي هم باشه ياحقي
    ببین کسی تو تیم ما که نیومد هیچ، تازه باز هم بعد از اون همه بحث بدون دلیل انتخاب صورت میگیره. البته این سجاد پسر خوبیه. رفیقمه.
    نقل قول:
    نوشته اصلي بوسيله m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سپاسگذارم. شما نشون دادي كه حرف حساب جواب نداره.

در جواب شما نکته ای رو از کلیله و دمنه می یارم شاید راه به جایی ببری عزیز. از باب پادشاه و برهمنان:

سه تن بر خود گمان مهارت دارند و هنوز در مقام جهالت باشند:

مطربی نوآموز که هر چند کوشد ، زخمه ی او با ساز و الحان یاران نسازد و نیامیزد و تمزیج زیر و بم ، برابر ، در صعود و نزول نشناسد ؛

و نقاش بی تجربت که دعوی صورت گری پیوندد و رنگ آمیزی نداند ؛

و شوخی بی مایل که در محافل لاف کارگزاری زند و چون در معرض مهمی آید ، از زیر دستان در چند و چگونه سفته خواهد بود.

و به قول ضرب المثل عربی: خیرالکلام ما قل و دل.

شما مطلبی نوشتی و حاضر نشدی جواب مخالف دیگران رو بشنوی و مسیر کلی این تاپیک رو عوض کردی.
    الان کسی بیاد اینا رو بخونه چه برداشتی می کنه؟ اصلا چه چیزی میفهمه. آقای کک مکی حتی سانسور چی خوبی هم نیست.
    درود - دوستان کمی حفظ حرمت کنید !
    ببین بازم کمک به تصمیم گیری عجولانه کک مکی
    یه سری پست ها رو دیدم از افرادی که واقعا دیدم نسبت بهشون عوض شد
    آقا ما که کامنت های آنچنانی از شما بیشتر دیدیم. تازه نظری هم نسبت به شما نداریم.

دیگه چرا میاید انتقاد میکنید
    من که گفتم رای گیری راه بندازید بهتره.
    اصلا ما در سطحی نیستیم بخوایم انتفاد کنیم
    ما سطح خودمون رو خودمون تشخیص میدیم. شما هم مال خودت. کلا هر کس مال خودشو تشخیص بده بهتره.
    یکی میاد میگه شما جواب رو بده برو یا به انشای دیگران میخنده ... بعدش خودش داره رمان مینویسه ...
    به این یکی جواب نمیدم. (ممکنه مصداق فحش قلمداد بشه)
    در هر تاپیک ابتدا موضوع رو بخونید و سپس در صورت تمایل و داشتن اطلاع در اون مورد به پست ها جواب بدید ...
    شما خودت بدون اطلاع حرف زدی که. اینو ببین :
    از روی اصول و فرم بدنشان و نوع گرفتن ساز و اینکه تا چه حد حرفه ای است را می پسندید بلاخره استایل هم برای یک نوازنده ویلن هم خیلی مهم است نوع گرفتننید ارشه - نوع گرفتن گریف - فرم شونه ها - فرم بازوها و ...
    چیزی در مورد قدیم و همیشگی توش نبود.
    حالا بیا اینا رو پاک کن.

6. کاربران زیر از m_rv_2008 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

درود - البته نیما جان شما هم کمی زود اقدام کردید و عجله کردید ولی اقای عزیز شما بجای اینکه نظر صحیح بدهید با این سنتان با این و اون بحث می کنید بزرگی تو سن نیست تو گفتار ادمیست که به قولی تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد !
    ویرایش توسط BaBak_ParSian : Friday 2 September 2011 در ساعت 12:13 PM دلیل: یه بار دیگه ....

8. 4 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

باز هم می گم بنده کسی را اجبار به نظر دادن نکردم که بیاید به دیگران توهین کند نظر می خواهید بدهید فقط نظر خودتان و اگر مطلبی دارید بصورت حرفه ای بیان کنید نه کوکورانه و از روی پیشداوری و تعصب !

10. 4 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

این دیگه چه وضعیه... این سایت هم دیگه داره از کنترل خارج میشه و یجورایی داره useless میشه
    هرکی از راه میرسه پاک میکنه... ویرایش میکنه...
    دلیل چندتا از پست های پاک شده این بود : ...
    دلیلش نقطه بود... نمیدونم معنیش چیه... حالا این نقطه ها میتونه فحش تلقی بشه و میتونه چیز دیگه باشه...
    دلیل بقیش هم این بود : بی ربط به موضوع تاپیک... من که هرچی پست دیدم همشون به موضوع تاپیک ربط داشت...
    هیییچ کدوم بلا استثنا خارج از بحث تاپیک نبود... و توی همشون در مورد ویلنیست ها صحبت شده بود... بیشتر این پاک کردن ها شبیه این بود که بخواید مدیر بودن و توانایی پاک کردنتون رو به رخ بقیه بکشید ... نه اینکه اصلاح تاپیک و کنترل اوضاع

نه این که هرکی پاشو کنه تو یک کفش و بگه یاحقی چطوره ... بدیعی چطور بود ... اصلا ما در سطحی نیستیم بخوایم انتفاد کنیم از این اساتید ... حتی اگر هم بودیم نباید چنین جسارتی میکردیم که بخوایم کسانی که سال ها زحمت کشیدند رو مورد سوال قرار بدیم ...
    میشه بگید بحث و انتقاد بعنی چی؟ میشه بگید اصولا این سایت واسه چی تشکیل شده؟ و چرا قسمتی به نام : انجمن های بحث و گفتگو در این سایت وجود داره؟
    نکنه احیانا فکر کردید که قراره اینجا ما بشینیم در مورد نوازندگی خودمون بحث و صحبت کنیم؟ آره؟ مثلا چطوره یه تاپیک بزنیم به این مضمون : استایل کدوم یک از نوازندگان ویولن نت آهنگ را میپسندید؟

نه خیر آقا جان... هرکس به سطح و درجه ی استادی رسیده... اون مقام مسلما برازنده ی اونه... ولی این دلیل نمیشه که اون شخص عاری از ایراد باشه و هیچ مشکلی نداشته باشه... خدا که نیست...
    همه ی انسانها قابل انتقاد هستن...
    ویرایش توسط r_a_m_i_n : Thursday 8 September 2011 در ساعت 08:06 PM دلیل: چون پستهای پاک شده برگشتن
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

12. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

درود - البته نیما جان شما هم کمی زود اقدام کردید
    من نمیدونم به این میگن حرف حساب یا نه؟ ولی جای تامل داشت.
    باز هم می گم بنده کسی را اجبار به نظر دادن نکردم که بیاید به دیگران توهین کند
    آقای بابک، خدا وکیلی من الان نمیدونم که کجا توهین کردم. متاسفانه از لطف کک مکی هم نمیتونم کامنت هام رو دوباره بخونم ببینم چه خبره. شرمنده. اگه میشد حتما جواب میدادم. از این که بعضیا فکر می کنن این تاپیک رو به هم زدم عذر نمیخوام. چون این روش بحث کردنه. همیشه همین بوده و همین طور هم هست. البته اگه کسی میخواد چیزی که ارزش داره رو بگه. من با این am3000 کلی اختلاف سلیقه دارم. ولی چون آدم با سوادی هست از این که باهاش بحث کنم بدم نمیاد. این که دلیل نمیشه که تا از این نظر خوشمون نیومد پاکش کنیم. ما که به مصادیق نظام جمهوری اسلامی چیزی نگفته بودیم یا از قوانین سایت خارج نشده بودیم. شاکی هم که نداشتیم. چرا پاک شد رو دیگه خدا میدونه با مسئول بخش ویولن.
    ویرایش توسط m_rv_2008 : Friday 2 September 2011 در ساعت 12:19 PM دلیل: اشتباه تایپی داشت

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

دو چيز انتها ندارد... يكي پهناي كهكشانها... دومي حماقت انسانها... البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم (آلبرت انيشتن)
    حالا که به این جمله فکر میکنم. میبینم جاشه که به عنوان مطلب اصلی گفته بشه. خداوکیلی تو اون عکسه این انیشتین هم استایلش بهتر از ...

15. کاربران زیر از m_rv_2008 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض درود - رمنده

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_herfeiy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بله؟ نکنه انتظار داری صبر کنم 10 سال دیگه که 35 سالم شد بیام بحث کنم؟
    سن من همینه و اونقدر هم به گفته های خودم مطمئن هستم که در موردشون بحث هم میکنم...
    مگه اینجا محدودیت سنی وجود داره؟
    حالا اگه یکی 40 سالش بود .. اون حرف درست رو میزنه؟

بزرگی تو سن نیست تو گفتار ادمیست که به قولی تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد
    واووووووووووو جدی میگی؟؟؟؟؟؟؟ واقعاااااااااااا... چه جالب... منو روشنم کردی... واقعا این صحبت زیبا رو از کجا در آوردی؟ سخن خودت بود؟ من مات و مبهوت شدم این جمله رو دیدم... چقدر فلسفی بود... واقعا ممنون که نظرات کارشناسانه و روشنی میدی و دید دیگران رو نسبت به قضایا باز میکنید
    پس میفرمایید من سخن نگم دیگه؟ یا اینکه صبر کنم چند سال دیگه که بزرگتر شدم بیام با بزرگان بحث کنم آره؟
    خب با این وجود من الان چه جوابی باید به شما بدم که شایسته ی شما باشه و پستم پاک نشه؟
    هی نمیذارن آدم ساکت بمونه
    درود - دوست عزیز این نظر مربوط به شما نبود اشتباهی اسم شما رو تایپ کردم ببخشید !

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض تند زبانی !

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دو چيز انتها ندارد... يكي پهناي كهكشانها... دومي حماقت انسانها... البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم (آلبرت انيشتن)
    حالا که به این جمله فکر میکنم. میبینم جاشه که به عنوان مطلب اصلی گفته بشه. خداوکیلی تو اون عکسه این انیشتین هم استایلش بهتر از ...
    درود - دوست عزیز به کل تند زبانی می کنی بعد به بنده میگی جو را متشنج میکنی !

18. کاربران زیر از BaBak_ParSian به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22228
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    58
    145 بار تشکر شده در 57 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    15

سلام
    کسایی که روی نوازنده های قدیم تعصب دارن و استایل رو میپسندن از روی فایل صوتی که تو برنامه تکنوازان یا گلها و... شنیدن نظر ندن بیان چند تا تصویر ازشون ببینن و بعد
    من از اکثر نوازندگان کلیپ دیدم و با نظر [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] موافقم
    مثلا کجای روحانی با یاحقی قابل مقایسه هستن؟
    یاحقی ایرانی نواز روحانی کلاسیک نواز
    یا از آرشه کشی یاحقی میگن درسته یاحقی صدایی که از ویلن در میاره بسیار دل نشین و آرامش بخشه ولی آرشه کشی یا نحوه ویلن گرفتنش جهانی نیست
    وقتی بحث انتخاب استایل میشه دوستان فقط به جهت اینکه صدای ساز زدن کدوم نوازنده رو دوست دارن اینجا نظر میدن نه استایل آرشه کشی انگشت گذاری تغییر پوزیسیون یا طرز ویلن نگه داشتن یا استادن و فرم بدن و...
    این انجمن ها واسه بحث و گفتگو و کمک به همدیگه برای درک بهتر موضوع ایجاد شدن نه برای وقتی که شخصی بیاد 2 کلمه حرف درست بنویسه یا 2 نفر با هم بحث کنن یکی از راه برسه و کامنت هارو بدون آوردن دلیل پاک کنه.
    ویرایش توسط ptei : Friday 2 September 2011 در ساعت 02:11 PM

20. 4 کاربر برای این پست از ptei تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ptei [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    کسایی که روی نوازنده های قدیم تعصب دارن و استایل رو میپسندن از روی فایل صوتی که تو برنامه تکنوازان یا گلها و... شنیدن نظر ندن بیان چند تا تصویر ازشون ببینن و بعد
    من از اکثر نوازندگان کلیپ دیدم و با نظر [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] موافقم
    مثلا کجای روحانی با یاحقی قابل مقایسه هستن؟
    یاحقی ایرانی نواز روحانی کلاسیک نواز
    یا از آرشه کشی یاحقی میگن درسته یاحقی صدایی که از ویلن در میاره بسیار دل نشین و آرامش بخشه ولی آرشه کشی یا نحوه ویلن گرفتنش جهانی نیست
    وقتی بحث انتخاب استایل میشه دوستان فقط به جهت اینکه صدای ساز زدن کدوم نوازنده رو دوست دارن اینجا نظر میدن نه استایل آرشه کشی انگشت گذاری تغییر پوزیسیون یا طرز ویلن نگه داشتن یا استادن و فرم بدن و...
    این انجمن ها واسه بحث و گفتگو و کمک به همدیگه برای درک بهتر موضوع ایجاد شدن ولی وقتی یه شخصی بیاد 2کلمه حرف درست بنویسه یا 2نفر با هم بحث کنن یکی از راه برسه و کامنت هارو بدون آوردن دلیل پاک کنه
    درود - سپاس از نظر خوبتان - بنده از این نظرها استقبال میکنم .

22. 3 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط BaBak_ParSian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود - ولی اقای عزیز شما بجای اینکه نظر صحیح بدهید با این سنتان با این و اون بحث می کنید بزرگی تو سن نیست تو گفتار ادمیست که به قولی تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد !
    جواب اینو بلدم بدم اما نمی گم که متهم به ایجاد تشنج نشم.
    دوست عزیز بنده التماس کسی نکردم که بیاد نظر بده میتونه اصلا تایپیک رو باز نکنه بدهکار شما که نیستیم !
    جواب اینو هم بلدم بدم ولی نمیدم.
    دوست عزیز به کل تند زبانی می کنی بعد به بنده میگی جو را متشنج میکنی !
    جواب اینو هم بلدم بدم ولی نمی گم که به ایجاد اختلال در نظم و امنیت تاپیک نشم.
    حالا برای اینکه یه کم هم فنی باشه این کامنت، اونچه در باره محمود ذوالفنون گفتم رو خودتون برید بیننید. به اون قسمت هم که جای پوزیشن سوم داره آرشه می کشه دقت کنید و اگه نتونستید تحمل کنید سعی کنید اونجا که میره به پوزیسیون 8 رو اصلا نبینید .
    قسمت اول :
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قسمت دوم :

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22228
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    58
    145 بار تشکر شده در 57 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    15

دوستان اینارو ببینید

سیاوش زندگانی:

پرویز یاحقی:

همایون خرم:

اسد الله ملک:

میرزاده:

شهرداد روحانی:

بابک شهرکی:

شادمهر عقیلی:

25. 3 کاربر برای این پست از ptei تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض کوتاه بیا !

جواب اینو بلدم بدم اما نمی گم که متهم به ایجاد تشنج نشم.

جواب اینو هم بلدم بدم ولی نمیدم.

جواب اینو هم بلدم بدم ولی نمی گم که به ایجاد اختلال در نظم و امنیت تاپیک نشم.
    حالا برای اینکه یه کم هم فنی باشه این کامنت، اونچه در باره محمود ذوالفنون گفتم رو خودتون برید بیننید. به اون قسمت هم که جای پوزیشن سوم داره آرشه می کشه دقت کنید و اگه نتونستید تحمل کنید سعی کنید اونجا که میره به پوزیسیون 8 رو اصلا نبینید .
    قسمت اول :
    قسمت دوم :
    درود - دوست عزیز شما درست می فرمایید شما بخاطر ما کوتاه بیاه ! بدرود

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط BaBak_ParSian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود - دوست عزیز شما درست می فرمایید شما بخاطر ما کوتاه بیاه ! بدرود
    بابک جون پس یادت باشه ها. این بار من کوتاه اومدم. دفعه بعد نوبت توئه. دبه مبه نکنیا. :D

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)