لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 33 به 37 از 37

موضوع: معرفی استاد گیتار الکتریک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124325
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    مرسی که هیچ کس راهنمایی نمیکنه

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    129341
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اگه کسی برای آموزش گیتار الکتریک دنبال یکی از بهترین استادای ایران می گرده بهش علی ذبیحی رو پیشنهاد می کنم . فقط کافیه یک جلسه باهاش بردارین تا متوجه بشین که چقدر تفاوت داره با بقیه استادا . ایشون 25 ساله گیتاریست هستند و سبک های راک - متال - بلوز- جز - کلاسیک رو تدریس میکنن .

مخصوصا علاقه مندان به بلور و جز همه پیش ایشون میرن . بدون اغراق میتونم بگم بهترین گیتاریست ایران هستند و به خاطر اخلاقشون اصلا شناخته شده نیستن چون اصلا دنبال مطرح شدن نیستن . من خودم الان 6 ماهه باهاشون کار می کنم . یکی از دوستای من همزمان با من شروع کرد با فرزاد فخرالدینی بلوز کار کردن ... و الان بعد 6 ماه به جرات می تونم بگم من یک سر و گردن ازش بالاترم . کسانی که واقعا توی این کار جدی هستن حتما به من پیغام خصوصی بدن تا راهنماییشون کنم .

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    718 بار تشکر شده در 189 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 295/3
    Given: 129/6
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط shahvoudi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگه کسی برای آموزش گیتار الکتریک دنبال یکی از بهترین استادای ایران می گرده بهش علی ذبیحی رو پیشنهاد می کنم . فقط کافیه یک جلسه باهاش بردارین تا متوجه بشین که چقدر تفاوت داره با بقیه استادا . ایشون 25 ساله گیتاریست هستند و سبک های راک - متال - بلوز- جز - کلاسیک رو تدریس میکنن .

مخصوصا علاقه مندان به بلور و جز همه پیش ایشون میرن . بدون اغراق میتونم بگم بهترین گیتاریست ایران هستند و به خاطر اخلاقشون اصلا شناخته شده نیستن چون اصلا دنبال مطرح شدن نیستن . من خودم الان 6 ماهه باهاشون کار می کنم . یکی از دوستای من همزمان با من شروع کرد با فرزاد فخرالدینی بلوز کار کردن ... و الان بعد 6 ماه به جرات می تونم بگم من یک سر و گردن ازش بالاترم . کسانی که واقعا توی این کار جدی هستن حتما به من پیغام خصوصی بدن تا راهنماییشون کنم .

سلام. گرچه آخرین مطلب مال چند ماه پیشه... و فکر می کنم کاربری که دنبال استاد بودن الآن کلاس احتمالا برن!
    ولی در هر حال چون اسم شخص میارین به نظرم باید یه مطلب رو گفت البته بنده شاگرد هیچ یک از اون دو نفر نبوده و بدون تعصب هم عرض می کنم... که کلا اون مقایسه که می کنی جالب نیست. هزاران فاکتور میتونی این وسط بیاری که قیاس غلطیه...
    اصل کاری به عهده ی خود شاگرده که اگر بهترین استاد رو هم بیاریم شاگردایی هستن که پیشرفتشون ضعیف باشه! چون تمرین نمی کنن!
    این که سر و گردن بالاتری... خب حتی اگر استعداد شما تمرینات تمرکز و هزاران چیز دیگه مشترک باشه و بگیم عینا یکیه.. خیلی راحت ممکنه استاد طوری تدریس کنه که هدف بلند مدت باشه! خیلی راحت هم میتونم مثال بزنم که درک تئوری درک درست از ریتم بداهه نوازی ملودی و ... مدت ها طول می کشه! در هر صورت اگر در همه زمینه ها منظورته قوی تر هستی (چون صرف تکنیک و سرعت و .. نمیشه قیاس کرد!) به نظرم فاکتور اصلی خود فرد هست باز...
    خیلی راحت تر بخوایم بگیم یک کلاس درس امکان نداره تمام شاگردا از یک استاد یک جور تربیت شن و همه مثل هم شن!
    البته من تاکید می کنم که هیچ گونه حب یا بغضی با کسی ندارم بنده..! و اگر مطلب برعکس بود حتی، همین رو می نوشتم!
    شاگردای خوب هر استادی داره و کسی هم که کمتر تمرین کنه هر چه قدرم استعداد داشته باشه به هر حال یک نقطه ای عقب میشه از بقیه.
    ممنون
    ویرایش توسط petrucci4eva : Monday 15 June 2015 در ساعت 03:52 PM

4. 5 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    105100
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

هيچ استادي بهتر ادم خودش نيست همه اين روزا فقط به پول فكر ميكنن

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    129341
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط petrucci4eva [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام. گرچه آخرین مطلب مال چند ماه پیشه... و فکر می کنم کاربری که دنبال استاد بودن الآن کلاس احتمالا برن!
    ولی در هر حال چون اسم شخص میارین به نظرم باید یه مطلب رو گفت البته بنده شاگرد هیچ یک از اون دو نفر نبوده و بدون تعصب هم عرض می کنم... که کلا اون مقایسه که می کنی جالب نیست. هزاران فاکتور میتونی این وسط بیاری که قیاس غلطیه...
    اصل کاری به عهده ی خود شاگرده که اگر بهترین استاد رو هم بیاریم شاگردایی هستن که پیشرفتشون ضعیف باشه! چون تمرین نمی کنن!
    این که سر و گردن بالاتری... خب حتی اگر استعداد شما تمرینات تمرکز و هزاران چیز دیگه مشترک باشه و بگیم عینا یکیه.. خیلی راحت ممکنه استاد طوری تدریس کنه که هدف بلند مدت باشه! خیلی راحت هم میتونم مثال بزنم که درک تئوری درک درست از ریتم بداهه نوازی ملودی و ... مدت ها طول می کشه! در هر صورت اگر در همه زمینه ها منظورته قوی تر هستی (چون صرف تکنیک و سرعت و .. نمیشه قیاس کرد!) به نظرم فاکتور اصلی خود فرد هست باز...
    خیلی راحت تر بخوایم بگیم یک کلاس درس امکان نداره تمام شاگردا از یک استاد یک جور تربیت شن و همه مثل هم شن!
    البته من تاکید می کنم که هیچ گونه حب یا بغضی با کسی ندارم بنده..! و اگر مطلب برعکس بود حتی، همین رو می نوشتم!
    شاگردای خوب هر استادی داره و کسی هم که کمتر تمرین کنه هر چه قدرم استعداد داشته باشه به هر حال یک نقطه ای عقب میشه از بقیه.
    ممنون
    استاد فرمایشات شما صحیحه ... اما هیچ کس به اندازه من میون نوازنده های گیتار این مملکت نچرخیده ... قیاس اتفاقا کاملا به جا و صحیح هستش ... چون یه سری آدما اگه با آدمای بهتر از خودشون قیاس نشن فکر میکنن که دیگه جای پیشرفت ندارن .
    در مورد استاد ذبیحی هم باید بگم که شما کافیه 1 جلسه ایشون رو ببینی تا بفمی من چی میگم ... تمامی گیتاریست های این مملکت هم اگه یک دور ایشونو دیده باشن مطمئنا باز با من هم عقیده خواهند بود . البته همونطور که گفتم ایشون ممکنه از نظر استادای دیگه ممکنه محبوب نباشه اونم بخاطر رک بودن و صراحتشونه که هر کسی تحمل نداره . اما در زمینه تئوری اینطور بگم که band های معروف این مملکت که به اسم نوازنده های بسیار خوب این جامعه هر ساله آلبوم میدن و کنسرت میذارن فقط میان از این آدم وقت میگیرن تا 10 جلسه بهشون تئوری یاد بده ... من اغراقی در هیچ زمینه ای ندارم ... هرکسی خواست میتونه خودش قاضی باشه ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1367 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هيچ استادي بهتر ادم خودش نيست همه اين روزا فقط به پول فكر ميكنن
    کاملا حرفتون از روی عدم تجربه میاد ... بدون استاد درست پیشرفت انسان توی هر زمینه ای با سرعت بسیار کمتر پیش میره ...

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)