لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 34

موضوع: رديف ميرزا عبدالله

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8372
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    15
    8 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض رديف ميرزا عبدالله

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام.
    من در اوايل كتاب رديف ميرزا عبدالله به روايت نورعلي برومند هستم.
    مي خواستم سي دي اجراي اين كتاب رو هم بزنم . اين كتاب رو هم آقاي برومند و هم آقاي عليزاده اجرا كرده ند. مي خواستم بدونم كدومشون رو بخرم؟
    از نظر شما كدوم استاد سبك بالاتري در اجرا دارند يا براي مني كه قصد يادگيري دارم بهتر اند؟

2. کاربران زیر از dewdrop1989 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

iranzamin آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    19649
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    375
    677 بار تشکر شده در 209 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    15

به نظر من اقای برومند بهتر هست
    ز پوچ جهان هيچ اگر دوست دارم............تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم
    ز عطار، آن سوز و سوداي پر درد............كه انگيزد از جان شرر دوست دارم

تو را اي گرانمايه، ديرينه ايران زمین
    تو را اي گرامي گهر دوست دارم

5. کاربران زیر از iranzamin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ahmad65e آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36344
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    50
    20 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    0

با سلام و احترام

من کتب ردیف میرزا عبدالله برای تار وسه تار(آوا نویسی وبرسی تحلیلی ژان دورینگ) رو گرفتم ولی اجرای استاد داریوش طلایی با این کتاب کمی فرق داره من میخوام با اینجرا کار کنم چه کتابی رو باید بگیرم::::::؟؟؟؟؟؟
    نه هر که چهره برافروخت دلبری داند* نه هرکه آینه سازد سکندری داند

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10036
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad65e [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام و احترام

من کتب ردیف میرزا عبدالله برای تار وسه تار(آوا نویسی وبرسی تحلیلی ژان دورینگ) رو گرفتم ولی اجرای استاد داریوش طلایی با این کتاب کمی فرق داره من میخوام با اینجرا کار کنم چه کتابی رو باید بگیرم::::::؟؟؟؟؟؟
    کتابت که درسته. می تونی از انتشارات ماهور اجرای استاد علیزاده و استاد برومندو بگیری که منم مثل دوستان اجرای استاد برومند و ترجیح می دم.

8. کاربران زیر از yasinonline به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mehdi m آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35652
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    88
    101 بار تشکر شده در 52 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad65e [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام و احترام

سلام شما باید کتاب ردیف میرزا عبدالله (نت نویسی آموزشی وتحلیلی) نوشته داریوش طلایی را بگیرید و نواری هم که استاد طلایی زدن با نت کتابشون هیچ فرقی نمیکنه ولی نظر من اینه که شما ردیفی را که استاد طهماسبی زدن را گوش کنید
    ترسم که اشک در غم ما پرده در شود....

10. کاربران زیر از mehdi m به خاطر این پست تشکر کرده اند:

shoorideh آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48781
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    25
    116 بار تشکر شده در 54 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    13

درود

البته اگر سردرگم نشی باید بگم ردیفی که اقای طلایی نوشته بهتر از ژان دورینگه. طلایی بسیار به قول خودمون شسته رفته نوشته و بعد تحلیلی نوشته. خط به خط نوشته اومده پایین. شما با یک نگاه کلی یک تحلیل خوب و ابتدایی می تونی از ردیف داشته باشی. ماله ژان دورینگ خیلی شلوغ و درهمه.
    همانطور که دوستان نیز اشاره کردند خود ردیف رو هم که اقای طلایی با سه تار زدن در کاست.

12. کاربران زیر از shoorideh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41075
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

شک نکن ژان دورینگ رو بخر و اجرای استاد برومند رو گوش کن!!!
    شما مرجع ردیفت طلایی نیست چرا چون برومند استاده طلایی بوده...
    کتاب استاد طلایی فوق العاده بر از نقصه و نزدنش خیلی سنگینتره چون همش وقت تلف کردنه و به تقویت تکنیک و حس نوازنده اصلا کمک نمیکنه!!!
    یعنی کتاب طلایی اصلا مسخرست (بازم دستش درد نکنه برو گوشه رهاب داریوش طلایی رو ببین اصلا یه چیزیه که...)
    البته نقص فراوون زیاد داره
    کتاب ژان دورینگ خوب نیست ولی از طلایی خیلی بهتره...

endvb6 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    4243
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    629
    1,159 بار تشکر شده در 374 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 103/0
    Given: 61/2
    میزان امتیاز
    17

سلام به دوستان عزیز... اصولن ردیف زدن از روی کتاب موضوع زیاد جالبی نیس و باید گوشی زده بشه. هر استادیم واسه خودش یکجور تکنیک و احساس رو می پسنده و اجرا میکنه. اما به لحاظ آموزشی... به لحاظ آموزشی به نظر من ابتدا باید با ردیف طلایی شروع کنی. چون ردیف طلایی تحلیلیه و درک خوبی از ساختار و ایده ردیف به آدم میده. اما اکثر ردیف های دیگه مثل ژان دورینگ یا موسی خان معروفی به هنرجو در جهت تکنیک و نوع اجرا جهت میده. که به نظر من میتونه در مراحل بعدی ردیف زدن به هنرجو کمک کنه... اما سوال مهمتر اینه که نحوه برخورد با ردیف چطوری باید باشه و ردیف قراره چیو انتقال بده به هنرجو؟؟خوشحال میشم در مورد این موضوع بیشتر صحبت کنیم که به نظرم واسه کسی که جدی ساز میزنه مسئله مهمیه...

- - - Updated - - -

سلام به دوستان عزیز... اصولن ردیف زدن از روی کتاب موضوع زیاد جالبی نیس و باید گوشی زده بشه. هر استادیم واسه خودش یکجور تکنیک و احساس رو می پسنده و اجرا میکنه. اما به لحاظ آموزشی... به لحاظ آموزشی به نظر من ابتدا باید با ردیف طلایی شروع کنی. چون ردیف طلایی تحلیلیه و درک خوبی از ساختار و ایده ردیف به آدم میده. اما اکثر ردیف های دیگه مثل ژان دورینگ یا موسی خان معروفی به هنرجو در جهت تکنیک و نوع اجرا جهت میده. که به نظر من میتونه در مراحل بعدی ردیف زدن به هنرجو کمک کنه... اما سوال مهمتر اینه که نحوه برخورد با ردیف چطوری باید باشه و ردیف قراره چیو انتقال بده به هنرجو؟؟خوشحال میشم در مورد این موضوع بیشتر صحبت کنیم که به نظرم واسه کسی که جدی ساز میزنه مسئله مهمیه...

- - - Updated - - -

تاپیک تئوری موسیقی ملی ایرانی:
    لینک تاپیک

15. کاربران زیر از endvb6 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

درودآره منم بر خلاف استاد عزیزم... موافقم که جمله بندیه طلایی قشنگه...
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41075
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

البته منم موفقم که ردیف رو باید گوشی زد
    ولی کتاب طلایی رو اصلا مناسب نمیبینم حتی برای شروع!!!
    مثلا کرشمه ماهور کتاب طلایی رو بزنین بعدا برین کرشمه کاست دلگشا خود استاد طلایی رو گوش بدین اصن یه وضیه...
    یعنی اگه ردیف رو با تکنیکش نزنی اصلا ردیف نزدی
    احساس میکنم تو این کتاب عمدا کم کاری شده...

- - - Updated - - -

البته منم موفقم که ردیف رو باید گوشی زد
    ولی کتاب طلایی رو اصلا مناسب نمیبینم حتی برای شروع!!!
    مثلا کرشمه ماهور کتاب طلایی رو بزنین بعدا برین کرشمه کاست دلگشا خود استاد طلایی رو گوش بدین اصن یه وضیه...
    یعنی اگه ردیف رو با تکنیکش نزنی اصلا ردیف نزدی
    احساس میکنم تو این کتاب عمدا کم کاری شده...

endvb6 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    4243
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    629
    1,159 بار تشکر شده در 374 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 103/0
    Given: 61/2
    میزان امتیاز
    17

جناب زد...
    منظور شما رو از تکنیک ردیف نمیفهمم. طلایی شاکله رو حفظ کرده و ریزه کاریارو گذاشته به عهده احساس و شعور هنرجو. دلیلی نداره کرشمه رو همه مثل میرزا عبدالله بزنن. شما اگر به سوال من پاسخ بدین خیلی بحث راحت تر میشه و نقاط تاریکی روشن میشه...
    مرسی

- - - Updated - - -

جناب زد...
    منظور شما رو از تکنیک ردیف نمیفهمم. طلایی شاکله رو حفظ کرده و ریزه کاریارو گذاشته به عهده احساس و شعور هنرجو. دلیلی نداره کرشمه رو همه مثل میرزا عبدالله بزنن. شما اگر به سوال من پاسخ بدین خیلی بحث راحت تر میشه و نقاط تاریکی روشن میشه...
    مرسی
    تاپیک تئوری موسیقی ملی ایرانی:
    لینک تاپیک

19. کاربران زیر از endvb6 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ahmad65e آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36344
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    50
    20 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    0

با سلام کتابهای استاد ذوالفنون هم شکل ساده شده ردیفه. کتابهای 1234 رو از اینجا میتونید دانلود کنید. [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

با سلام کتابهای استاد ذوالفنون هم شکل ساده شده ردیفه. کتابهای 1234 رو از اینجا میتونید دانلود کنید. [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط ahmad65e : Friday 14 December 2012 در ساعت 08:13 AM دلیل: اشتباه نوشتاری
    نه هر که چهره برافروخت دلبری داند* نه هرکه آینه سازد سکندری داند

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41075
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

درسته ...

من هم قبول دارم که ردیف نباید خشک باشه و باید ابداعات در اون بکا برد ولی شما تا یاد نگیری که یه گوشه چه فضایی داره اصلا نمیتونی خلاقیت به خرج بدی...
    داریوش طلایی برای موسیقی زحمت زیادی کشیده ولی داریوش طلایی بخاطر اینکه تو فرانسه درس خونده و خواسته علمی کنه مقوله موسیقی رو اشتباه اومده فراوون توی ردیفش اعمال کرده !!!

مثلا یه گوشه رهابش رو تو کتابش ببینین همه رو زده چنگ و همه هم با مضراب راست!!!
    در حالی که مضراب بندی گوشه رهاب اینه : راست چپ راست راست چپ راست راست چپ
    به همین دلیل هم هست کسانی که ردیف کار میکنن یه مدت که ردیف میزنن خسته میشن یا ادعاشون میشه و میگن ما ردیف و زدیم چیزی نداشت که...
    ولی همه نوازنده هایی که کتاب طلایی رو زدن درمقابل داریوش طلایی هیچی نیستن چون طلایی از معلم های خوب اینها رو درس گرفته خودشم بلده بزنه ولی تو زمینه اموزش بخیله!!!
    شما چند جلسه برو سر کلاس طلایی اصلا ساز نمیگیره دستش شما ساز زدنش رو ببینی!!!

- - - Updated - - -

درسته ...

من هم قبول دارم که ردیف نباید خشک باشه و باید ابداعات در اون بکا برد ولی شما تا یاد نگیری که یه گوشه چه فضایی داره اصلا نمیتونی خلاقیت به خرج بدی...
    داریوش طلایی برای موسیقی زحمت زیادی کشیده ولی داریوش طلایی بخاطر اینکه تو فرانسه درس خونده و خواسته علمی کنه مقوله موسیقی رو اشتباه اومده فراوون توی ردیفش اعمال کرده !!!

به همین دلیل هم هست کسانی که ردیف کار میکنن یه مدت که ردیف میزنن خسته میشن یا ادعاشون میشه و میگن ما ردیف و زدیم چیزی نداشت که...
    ولی همه نوازنده هایی که کتاب طلایی رو زدن درمقابل داریوش طلایی هیچی نیستن چون طلایی از معلم های خوب اینها رو درس گرفته خودشم بلده بزنه ولی تو زمینه اموزش بخیله!!!

22. کاربران زیر از zzz_z به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط zzz_z [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درسته ...

- - - Updated - - -

درسته ...

دوستان ، قدر شناسی و احترام به زحمات و تلاش اساتید و پیشکسوتان ، یکی از اصول اخلاقی مکتب هنر شرقی و ایرانیست. نگارش استاد طلایی از ردیف میرزا عبدالله بسیار خلاقانه و هوشمندانه است و امر فراگیری ردیف رو با استفاده از نت بسیار ساده و امکانپذیرتر کرده . تلاش ایشون در این راه بسیار ارزشمند و ستودنیست و اگر هم نقدی انجام می دهید باید علمی باشه و به دور از زیر سوال بردن شخص ایشون اون هم بخاطر شنیده های از این طرف و آن طرف!
    دوست خوبم ، شما خودت در کلاس درس استاد طلایی حضور داشتی؟ شما خودت برخورد از نزدیک با ایشون داشتی؟ شا خودت به این نتایج رسیدی در باره ی ایشون؟
    در مورد مضراب بندی گوشه ی رهاب ، میشه شما با همین مضرابی که میگی این گوشه رو بزنی بذاری اینجا ما هم گوش بدیم؟
    ویرایش توسط AliB : Wednesday 2 January 2013 در ساعت 03:31 PM
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

24. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41075
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان ، قدر شناسی و احترام به زحمات و تلاش اساتید و پیشکسوتان ، یکی از اصول اخلاقی مکتب هنر شرقی و ایرانیست. نگارش استاد طلایی از ردیف میرزا عبدالله بسیار خلاقانه و هوشمندانه است و امر فراگیری ردیف رو با استفاده از نت بسیار ساده و امکانپذیرتر کرده . تلاش ایشون در این راه بسیار ارزشمند و ستودنیست و اگر هم نقدی انجام می دهید باید علمی باشه و به دور از زیر سوال بردن شخص ایشون اون هم بخاطر شنیده های از این طرف و آن طرف!
    دوست خوبم ، شما خودت در کلاس درس استاد طلایی حضور داشتی؟ شما خودت برخورد از نزدیک با ایشون داشتی؟ شا خودت به این نتایج رسیدی در باره ی ایشون؟
    در مورد مضراب بندی گوشه ی رهاب ، میشه شما با همین مضرابی که میگی این گوشه رو بزنی بذاری اینجا ما هم گوش بدیم؟
    منم نخواستم تلاش ایشون رو زیر سوال ببرم ، اتفاقا چون داریوش طلایی از بزرگترین نوازندگان تاریخ سه تار هستند از ایشون انتظار بیشتری میره...
    قبلا هم گفتم شما مرجعیت ردیفت داریوش طلایی نیست ، بلکه استاد برومنده چرا ؟ چون طلایی شاگرد بروند بوده!!!
    شما خودت یه گوشه از ردیف نور علی خان برومندی رو که خود استاد برومند یا استا علیزاده اجرا کردن را گوش بدین و با کتاب ردیف طلایی مقایسه کنین . اگه نوازنده باشین حتما متوجه تفاوت ها میشین!
    من حرفم اینه که چرا استاد طلایی ردیف اصیل رو تو کتابشون تدریس نکردن و فقط به یه خلاصه ناقص و پر از غلط اکتفا کردن؟
    من گوشه خاوران (دستگاه ماهور) رو زدم گوش بدین و با خاوان کتاب ردیف مقایسه کنین...

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط zzz_z : Thursday 3 January 2013 در ساعت 02:00 PM

26. کاربران زیر از zzz_z به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط zzz_z [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منم نخواستم تلاش ایشون رو زیر سوال ببرم ، اتفاقا چون داریوش طلایی از بزرگترین نوازندگان تاریخ سه تار هستند از ایشون انتظار بیشتری میره...
    قبلا هم گفتم شما مرجعیت ردیفت داریوش طلایی نیست ، بلکه استاد برومنده چرا ؟ چون طلایی شاگرد بروند بوده!!!
    شما خودت یه گوشه از ردیف نور علی خان برومندی رو که خود استاد برومند یا استا علیزاده اجرا کردن را گوش بدین و با کتاب ردیف طلایی مقایسه کنین . اگه نوازنده باشین حتما متوجه تفاوت ها میشین!
    من حرفم اینه که چرا استاد طلایی ردیف اصیل رو تو کتابشون تدریس نکردن و فقط به یه خلاصه ناقص و پر از غلط اکتفا کردن؟
    من گوشه خاوران (دستگاه ماهور) رو زدم گوش بدین و با خاوان کتاب ردیف مقایسه کنین...

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست خوبم پاسخ من رو ندادی! مساله ی من سر اظهار نظر شما از موضع بالاست! بحث اصیل و غیر اصیل هم حالا بماند که بقول شما خود طلایی که از این منابع اصلی اینها رو درس گرفته بهتر تشخیص میده یا من و شما ! در مورد ردیف هم بنده اونقدر اطلاعاتم جامع و کامل نیست که بخوام اظهار نظر بکنم و بحث مراجع ردیف نوازی رو مطرح کنم و مدعی اصالت و عدم اصالت بشم این در تخصص متخصصین ردیف شناسی هست و بنده در اون ورود نمی کنم . فقط این رو میدونم که چون طلایی شاگرد برومند بوده دلیلی بر اصالت و عدم اصالت نمیشه! در ضمن بنده عرض کردم همون گوشه ی رهاب رو با مضرابی که فرمودی بزن ! این گوشه رو هم گوش دادم مقایسه هم کردم به نظر من در کل تفاوت آنچنانی نداره و اونچه در کتاب طلایی هم آمده بسیار شیرین و جالبه .
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

28. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)