لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 55

موضوع: موسیقی عام پسند یا موسیقی تجاری؟!!!

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    آره. مشکل از کسائی هست که به ظاهر پاپ میخونن. اما در واقع جزو پست ترین انسانها هستند که از هنر برای منافع شخصی خودشون استفاده میکنن.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

2. 4 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    3,189 بار تشکر شده در 1,048 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته این قضیه توی سایر کشورها هم فکر کنم باشه ! ولی توی ایران بیشتره ! میدونین چرا ؟ چون بطور کلی سطح انتظار مردم اومده پایین از موسیقی (تاکید میکنم به طور کلی) مثلاً همین محسن چاوشی که با 4 تا آهنگ فلسطین و کربلا و ... فکر کرده حالا چی باشه رو میگن سلطان پاپ یا محسن یگانه ! اینها همینجوری معروف شدند ! مثل شادمهر نبودند که با سختی و هزارتا مشکل دیگه کار میکرد ... و واقعاً کارهای با کیفیتی رو ارائه داد که هنوز هم هنوزه می ارزه به کل آهنگهای این خواننده ها و آهنگسازای در پیت... دوران طلایی پاپ به نظرم توی ایران تموم شده ... البته هستند کسانی مثل حامی یا آهنگسازهایی مثل بهروز صفاریان و ... که کارهای خوبی ارائه میدن ...
    هوپیتال جان راجع به بحث سلیقه می خوام یه تاپیک جداگانه بزنم و امیدوارم داخل اون بحث حتما شرکت کنی!
    من بازم تاکید می کنم بحث ما داخل این تاپیک روی خواننده های پاپ نیس... روی سبک پاپه!
    همونطور شاید خیلی از شما ها دیده باشید بحث موزیک پاپ که میاد یه جو خیلی منفی ای راجع بهش موجوده!
    در هر صورت این سبک عام پسند قراره باشه...
    اما عام رو که خواننده ها تشکیل نمی دن!
    بالاخره حتی اگه دوره ای هم باشه بازم موزیک پاپ یه تعریفی داره!
    من دارم می گم که اگه پاپ کار های ما بد کار می کنن نمی شه انداخت تقصیره سبک پاپ!

یا شایدم بشه؟؟
    نظر شما چیه؟؟؟
    آنجا که کلام باز می ماند ، موسیقی آغاز می شود...

4. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آره. مشکل از کسائی هست که به ظاهر پاپ میخونن. اما در واقع جزو پست ترین انسانها هستند که از هنر برای منافع شخصی خودشون استفاده میکنن.
    خب سوالی که اینجا پیش میاد اینه که سبک پاپ همونطور که خودت گفتی یه سبک عام پسنده!
    پس در نتیجه در هر برهه زمانی نفع بیشتری رو می تونه به کسی که داره این کار رو انجام می ده برسونه!
    حالا سوال اینجاست که چون پاپ درآمد زایی بیشتری رو گاها(!!!) می تونه داشته این از ارزش پاپ کم می کنه؟؟؟
    یعنی سبک پاپ سبک باری به هر جهت یا بی ارزشی باید تلقی بشه؟؟؟

6. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نه نه نه. اشتباه نکن. این انسانها هستن که از این خصوصیت پاپ استفاده میکنن. مثلا من بیام یه آهنگ متال بسازم. شاید 5 میلیون تو ایران اونو گوش کنن. شاید یه نفر اینو بزاره تو ماشینش و صداش رو بلند کنه. اما یه آهنگ پاپ که میاد بیرون سریع همه مردم بلوتوثش میکنن. زمزمه اش میکنن. میزارن توی ماشین و صداش رو تا آخر میبرن بالا. مثلا یادتونه چند سال پیش بنیامین یه آهنگی داد بیرون به اسم دنیا دیگه مثله تو نداره و از این خزعبلات. تمام ملت اینو میخوندن. بنیامین هم به پولی به جیب زد. یه آلبوم دیگه هم بیرون داد و اونم فروش کرد الان چی؟؟خبری ازش نیست. یا همین همه چی آرومه. تا چند وقت دیگه مطمئن باشید خودش و خواننده اش محو میشن. یه مثال دیگه اش سوسن خانوم هست. این خواننده ها چون به عشق پول و شهرت میان توی این کار فقط سلیقه آنی مردم رو در نظر میگیرن. میبینن بیشتر جمعیت ایران جوون هستن. میان یه آهنگ جوون پسند میدن بیرون. این پاپ نیست. پاپ عامه پسنده. نه جوون پسند.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

8. 4 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه نه نه. اشتباه نکن. این انسانها هستن که از این خصوصیت پاپ استفاده میکنن. مثلا من بیام یه آهنگ متال بسازم. شاید 5 میلیون تو ایران اونو گوش کنن. شاید یه نفر اینو بزاره تو ماشینش و صداش رو بلند کنه. اما یه آهنگ پاپ که میاد بیرون سریع همه مردم بلوتوثش میکنن. زمزمه اش میکنن. میزارن توی ماشین و صداش رو تا آخر میبرن بالا. مثلا یادتونه چند سال پیش بنیامین یه آهنگی داد بیرون به اسم دنیا دیگه مثله تو نداره و از این خزعبلات. تمام ملت اینو میخوندن. بنیامین هم به پولی به جیب زد. یه آلبوم دیگه هم بیرون داد و اونم فروش کرد الان چی؟؟خبری ازش نیست. یا همین همه چی آرومه. تا چند وقت دیگه مطمئن باشید خودش و خواننده اش محو میشن. یه مثال دیگه اش سوسن خانوم هست. این خواننده ها چون به عشق پول و شهرت میان توی این کار فقط سلیقه آنی مردم رو در نظر میگیرن. میبینن بیشتر جمعیت ایران جوون هستن. میان یه آهنگ جوون پسند میدن بیرون. این پاپ نیست. پاپ عامه پسنده. نه جوون پسند.
    خب وقتی عام جمعیت کشور ما جوون هست خب پس موزیک عام ما می شه جوون پسند!
    به نظر من این چیزی که شما می گی بر می گرده به سطح سلیقه مردم!
    بسیاری از کسایی که امثال سوسن خانوم و ... رو زمزمه می کنن خودشون شاید طرفدار مثلا موزیک کلاسیک باشن!
    اما خب تو اون لحظه اون موزیک و اون فضا بهشون می چسبه و بعد از یه مدت به قول شما محو می شه!
    مثل اینکه ما بیایم یه آهنگ زیر زمینی رپ رو هم جزو موزیک پاپ حساب کنیم بگیم اینم موسیقی عام پسند مائه!
    چون همین جوونایی که ما داریم ازشون حرف می زنیم در بسیاری از موارد طرفدار همین موزیک رپ هستن!
    پس پاپ می متونه شناسنامه داشته باشه!
    هر چیزی که همه گوش بدن که نمی شه پاپ!
    یعنی اگه پس فردا همه ملت ایران یهو بشن راک گوش کن راک می شه پاپ؟؟؟
    پس می بینید...
    به جایی می رسیم که حد موزیک پاپ مشخص می شه!
    هر کی هر چی خوند که پاپ نیست چون همه مردم گوش دادن!
    اینطوری باشه اگه یه جمع کثیری از مردم آمریکا راک و متال گوش بدن موزیک پاپ اونجا باید بشه راک و متال
    پس پاپ بی شناسنامه و بی حد و مزر نیس... مثل همه ی سبک ها!

10. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

من فکر میکنم همون پایین اومدن سطح سلیقه و انتظار عامه ی مردم از موسیقی باشه که بر میگرده به فرهنگ غلط و نوع نگاه عامه ی مردم به موسیقی هستش که تو این 30 سال اخیر دیگه حسابی موسیقی رو به گند کشوندن !!! باز هم قبل انقلاب اسلامی(!!) حداقل یه موسیقی ای داشتیم درست و حسابی !!! ولی الان چی؟ نوحه و ... !!! اینا شدن جایگزین !!! (یا از اون طرف کارهای ضعیف این خواننده های تازه به دوران رسیده ی 6 و 8 خون و از این مسخره بازیها!!!)

12. 3 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من فکر میکنم همون پایین اومدن سطح سلیقه و انتظار عامه ی مردم از موسیقی باشه که بر میگرده به فرهنگ غلط و نوع نگاه عامه ی مردم به موسیقی هستش که تو این 30 سال اخیر دیگه حسابی موسیقی رو به گند کشوندن !!! باز هم قبل انقلاب اسلامی(!!) حداقل یه موسیقی ای داشتیم درست و حسابی !!! ولی الان چی؟ نوحه و ... !!! اینا شدن جایگزین !!! (یا از اون طرف کارهای ضعیف این خواننده های تازه به دوران رسیده ی 6 و 8 خون و از این مسخره بازیها!!!)
    با این پایین اومدنه سطح سلیقه موافقم!
    ولی مسئله اینه که ما بعد انقلاب هم یه سری خواننده داشتیم که خوب کار کردند اما مردم به همون علت سلیقه ی پایین خیلی تحویلشون نگرفتن!
    این خیلی بده!
    همین الان هم نمی تونیم بگیم مطلقا موزیک خوب داخل کشور تولید نمی شه!
    اما خداییش چند نفر سراغ اون موزیک می رن؟؟؟
    وقتی قشر اینترنت باز ایران برای استفاده از ترافیک شبانشون هر چی دمه دستشون بیاد دانلود(!!!) می کنن دیگه چه انتظاری از ارشاد و امثالهم می شه داشت؟؟؟

14. 2 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehraneh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با این پایین اومدنه سطح سلیقه موافقم!
    ولی مسئله اینه که ما بعد انقلاب هم یه سری خواننده داشتیم که خوب کار کردند اما مردم به همون علت سلیقه ی پایین خیلی تحویلشون نگرفتن!
    این خیلی بده!
    همین الان هم نمی تونیم بگیم مطلقا موزیک خوب داخل کشور تولید نمی شه!
    اما خداییش چند نفر سراغ اون موزیک می رن؟؟؟
    وقتی قشر اینترنت باز ایران برای استفاده از ترافیک شبانشون هر چی دمه دستشون بیاد دانلود(!!!) می کنن دیگه چه انتظاری از ارشاد و امثالهم می شه داشت؟؟؟
    البته این سطح سلیقه رو من توی تاپیک های دیگه هم راجع بهش گفتم !
    این سطح انتظار و سلیقه نتیجه و معلول یک سری موارد دیگست ! آیا میتونیم بگیم که ذاتی سلیقه ی ایرانیها اینجوری هست و بده ؟ معلومه که نه !

به طور کلی فضای بسته و نبودن شادی و آزادی های مختلف و ... رو انتخاب مردم در موسیقی هم تاثیر گذاشته ! اینقدر دغدغه هست که کسی فرصت نمیکنه بیاد موسیقی زیبا گوش بده یا اینکه زورش میاد واسه کار استاد خالقی یا موسیقی فیلم مجید انتظامی یا کارهایی از این دست پول بده ! در واقع موسیقی رفته به کناره و البته هنر گوشه گیر شده ! مسلمه که کارهای خوب هم هست!

ولی توی کشورهای پیشرفته این دغدغه ها به حداقل میرسه ! نمونش حتی توی ورزشمون هم به همین شکله ! دغدغه هایی که ورزشکارا دارن از لحاظ مالی و ... باعث میشه که نتونن خوب تمرکز کنن ... (توی هر زمینه ای ما مشکل داریم ! یکی دو تا نیست که ! )

خیلی باید آزادی فکری داشته باشی که بتونی به این مسائل برسی ! (همون دل خوش که ما تو این چنین جامعه ای به راحتی نمی تونیم داشته باشیم.) پس این توی سلیقه ی مردم هم اثر میذاره و باعث میشه به آهنگهای دم دستی و بدرد نخور و ریتمیک سطح پایین راضی شن ...

16. 3 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

این هم به نظر من به سلیقه ی مردم برمیگرده
    مثلا یکی که تو ایران واسه زیبایی و خلق یه اثر هنری یه آلبوم متال میسازه هیچ پولی بدست نمیاره
    اما متال هدای اونور اگه یه شاهکار خلق کنن میدونن تهیه کننده آلبوم رو به قیمت خوبی ازش میخره نمونش مایکل آنجلو اولین آلبومش رو که ساخت 50 هزار دلار تهیه کننده بهش پول داد پول خیلی خوبیه واسه شروع نزدیک 50 میلیون خودش میگفت دغدغش این بوده که یه کار عالی ارائه بده
    اما تو ایران سلیقه ها افتضاح واسه درآمد زایی باید گند بزنی به روح هنری خودت البته دیگه نمیشه گزاشت اسمش رو روح هنری ...

18. 4 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

البته این سطح سلیقه رو من توی تاپیک های دیگه هم راجع بهش گفتم !
    این سطح انتظار و سلیقه نتیجه و معلول یک سری موارد دیگست ! آیا میتونیم بگیم که ذاتی سلیقه ی ایرانیها اینجوری هست و بده ؟ معلومه که نه !

به طور کلی فضای بسته و نبودن شادی و آزادی های مختلف و ... رو انتخاب مردم در موسیقی هم تاثیر گذاشته ! اینقدر دغدغه هست که کسی فرصت نمیکنه بیاد موسیقی زیبا گوش بده یا اینکه زورش میاد واسه کار استاد خالقی یا موسیقی فیلم مجید انتظامی یا کارهایی از این دست پول بده ! در واقع موسیقی رفته به کناره و البته هنر گوشه گیر شده ! مسلمه که کارهای خوب هم هست!

ولی توی کشورهای پیشرفته این دغدغه ها به حداقل میرسه ! نمونش حتی توی ورزشمون هم به همین شکله ! دغدغه هایی که ورزشکارا دارن از لحاظ مالی و ... باعث میشه که نتونن خوب تمرکز کنن ... (توی هر زمینه ای ما مشکل داریم ! یکی دو تا نیست که ! )

خیلی باید آزادی فکری داشته باشی که بتونی به این مسائل برسی ! (همون دل خوش که ما تو این چنین جامعه ای به راحتی نمی تونیم داشته باشیم.) پس این توی سلیقه ی مردم هم اثر میذاره و باعث میشه به آهنگهای دم دستی و بدرد نخور و ریتمیک سطح پایین راضی شن ...
    حلا شد! این اون چیزی شد که می خواستم بهش برسیم!
    ما دچاره یه سری کج رویه سلیقه ای شدیم!
    یعنی داریم موضوعات رو با هم قاتی می کنیم!
    اما بازم من معتقدم کسی که دنبال شنیدن موسیقی خوب باشه راه خودشو پیدا می کنه!
    مردم ما واسه سمعشون خیلی ارزش قائل نیستن!
    البته این فراگیر نیست... استثنا در هر کاری وجود داره! شاید حتی کم هم نباشه!
    مثلا من خودم با این که از سن خییلییییی پایین سه تار دست گرفتم و حتی آهنگ های استاد ایرج رو گوش می دادم(عملا اون موقع 8 7 سالم بود) اما هیچ موزیک سنتی دیگه ای رو نمی تونستم گوش بدم ... یعنی اصلا دوست نداشتم!
    اما بعدا با سبک تلفیقی آشنا شدم کم کم با سنتی بهتر آشنا شدم و الان از گوش دادن به موزیک سنتی و کلاسیک خییلییی هم لذت می برم! ولی خب من رفتم دنبالش!
    یا امثال کسایی که داخل این سایت کم هم نیستن برای سلیقه موسیقیایی خودشون ارزش قائل شدن!
    به نظر من باید یه کاری کرد که مردم یه جامعه بیشتر به سلیقه ی موسیقیایی خودشون اهمیت بدن!

واسه این مهم چیکار می شه کرد؟؟؟

20. 2 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط akerfeldt [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این هم به نظر من به سلیقه ی مردم برمیگرده
    مثلا یکی که تو ایران واسه زیبایی و خلق یه اثر هنری یه آلبوم متال میسازه هیچ پولی بدست نمیاره
    اما متال هدای اونور اگه یه شاهکار خلق کنن میدونن تهیه کننده آلبوم رو به قیمت خوبی ازش میخره نمونش مایکل آنجلو اولین آلبومش رو که ساخت 50 هزار دلار تهیه کننده بهش پول داد پول خیلی خوبیه واسه شروع نزدیک 50 میلیون خودش میگفت دغدغش این بوده که یه کار عالی ارائه بده
    اما تو ایران سلیقه ها افتضاح واسه درآمد زایی باید گند بزنی به روح هنری خودت البته دیگه نمیشه گزاشت اسمش رو روح هنری ...
    دقیقا سوالی که من باب موسیقی پاپ داخل این تاپیک مطرح شد همینه!
    اینکه چون ما باید گند بزنیم به روح کار تا به فروش برسه... این مشکل موزیک پاپه؟؟؟؟
    اصلا این کاری که الان داره تو ایران تحویل مردم می شه با هوار جون ضعف چون موزیک عام هست پس میشه پاپ؟؟؟
    مگه موزیک پاپ غربی اینطوری بود؟؟؟
    اینطوری ارزش یه کار میاد پایین... روح هنریش از بین می ره عملا با خاک یکی می شه!
    من می گم موسیقی هپل هپو و دری وری که دیگه سبک نمی خواد که بخوایم اسم پاپ روش بذاریم!
    پاپ یه چیزی بینه راک و کلاسیکه!
    تعریف داره!

22. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

به نظر من تا زمانی که ما سایت های اینترنتی رو داریم که بخاطر 10 تومن هر مزخرفی رو میزارن برای دانلود وضع ما همینه. یارو نصفه شب میره بخاطر استفاده از ترافیکش هم که شده میره آهنگهای توی یه سایت رو دانلود میکنه و گوش میده. حالا یدونش رو که خوشش میاد میبره بین دوستاش پخش میکنه. اینجوری سلیقه مردم خراب میشه.
    اگه این سایتها نظارت داشته باشن به نظر من خیلی میتونه کمک کنه. اصلا چرا ما تو ایران سایتی مثله آی تیونز نداریم که بریم آلبومهارو ازش خریداری کنیم؟؟؟؟میتونه تحت نظارت ارشاد باشه

24. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehraneh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دقیقا سوالی که من باب موسیقی پاپ داخل این تاپیک مطرح شد همینه!
    اینکه چون ما باید گند بزنیم به روح کار تا به فروش برسه... این مشکل موزیک پاپه؟؟؟؟
    اصلا این کاری که الان داره تو ایران تحویل مردم می شه با هوار جون ضعف چون موزیک عام هست پس میشه پاپ؟؟؟
    مگه موزیک پاپ غربی اینطوری بود؟؟؟
    اینطوری ارزش یه کار میاد پایین... روح هنریش از بین می ره عملا با خاک یکی می شه!
    من می گم موسیقی هپل هپو و دری وری که دیگه سبک نمی خواد که بخوایم اسم پاپ روش بذاریم!
    پاپ یه چیزی بینه راک و کلاسیکه!
    تعریف داره!
    به نظر من هر کاری که ملت خوششون بیاد میشه پاپ... تعریف مشخصی نداره به نظر من ...
    مثلا ناتینگ الس متالیکا یه کار بسیار قویه اما چون مخاطبان زیادی رو جذب خودش کرد یه کار پاپ هست دیگه
    اما اینی که ما این روزها به اسم پاپ ازمیشنویم به نظر من اصلا بی احترامیه اسم موزیک رو روش گذاشت حرمت و جایگاه بالای موسیقی زیر سوال میره ...

26. 2 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

به نظر من تا زمانی که ما سایت های اینترنتی رو داریم که بخاطر 10 تومن هر مزخرفی رو میزارن برای دانلود وضع ما همینه. یارو نصفه شب میره بخاطر استفاده از ترافیکش هم که شده میره آهنگهای توی یه سایت رو دانلود میکنه و گوش میده. حالا یدونش رو که خوشش میاد میبره بین دوستاش پخش میکنه. اینجوری سلیقه مردم خراب میشه.
    اگه این سایتها نظارت داشته باشن به نظر من خیلی میتونه کمک کنه. اصلا چرا ما تو ایران سایتی مثله آی تیونز نداریم که بریم آلبومهارو ازش خریداری کنیم؟؟؟؟میتونه تحت نظارت ارشاد باشه
    خب پوریا من یه سوالی ازت دارم!
    به نظر تو ... الان حساب کن تو بری تو یه سایتی هر چی موزیک داره دانلود کنی به هر شکلی!
    خلاصه اونی که خوشت میاد و پخشش می کنی چیه؟؟؟
    مسلما جای اینکه یه آهنگ از ساسی مانکن باشه می تونه مثلا مثلا مثلا یه ریمیکس از کار فرهاد باشه!
    من دارم می گم که!
    شنونده اگه باهوش باشه بینه هزاران هزار موزیک بد یه دونه موزیک خوب رو پیدا می کنه!
    واسه تقویت سلیقه یه راه دیگه باید پیدا کرد!
    مثه شناخت!

28. کاربران زیر از Mehraneh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

یه پیشنهاد دیگه دارم. این پنجشنبه ها رو که اداره آزمایش و پرپرش(که کاری جز آزمایش مزخرفترین شیوه های آموزشی روی سرمایه های مملکت و پرپر کردن اونها نداره) تعطیل کرده بریم به بچه ها موسیقی یاد بدیم تا فرق کار سخیف و بی ارزش رو از کار با ارزش تشخیص بدن.

30. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط akerfeldt [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من هر کاری که ملت خوششون بیاد میشه پاپ... تعریف مشخصی نداره به نظر من ...
    مثلا ناتینگ الس متالیکا یه کار بسیار قویه اما چون مخاطبان زیادی رو جذب خودش کرد یه کار پاپ هست دیگه
    اما اینی که ما این روزها به اسم پاپ ازمیشنویم به نظر من اصلا بی احترامیه اسم موزیک رو روش گذاشت حرمت و جایگاه بالای موسیقی زیر سوال میره ...
    oO!
    ناتینگ الس متر پاپه؟؟؟؟؟ یا خدا!:دی
    من تو این بحث دارم به یه نتیجه ای می رسم!
    یه سری معتقدند که پاپ هر موسیقی ایه که مورد اقبال عمومی قرار بگیره و یه سری دارن می گن که نه پاپ موسیقی تعریف شده ای هست... حالا اگه تو ایران به بی راهه کشیده شده(اونم اخیرا) دلیل نمیشه که بخوایم ضعف اون سبک قرار بدیم
    من به شخصه با گزینه دو بیشتر موافقم!
    چون الان شما به هر مخاطبی بگی مثلا همین ناتینگ الس متر چه سبکی داره مسلما می گن راک یا متال یا همچین چیزی!
    مثلا مایکل جکسون پاپ می خوند.. کارش تعریف داشت! هر چی دوس داشت نمی خوند!
    وقتی اسمشو گذاشتن کینگ آف پاپ دیگه نمی شه گفت باری به هر جهت بوده!
    سبک مشخص داشته!

32. 2 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)