لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از 81 به 88 از 88

موضوع: موزیک ضعیف یا سلیقه ی سطح پایین؟؟؟؟

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    این تاپیک چقدر تلفات داده.
    دوست عزیز بهتره بجای این حرفهای بیخود تلاش کنید. از خواننده های خوب حمایت کنید تا بقیه خواننده ها هم ترغیب بشن سطح کارشون رو ببرن بالا. همش نشینیم و بزنیم تو سر خودمون که نمیشه و امکان نداره و ...
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

2. 4 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    3,189 بار تشکر شده در 1,048 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این تاپیک چقدر تلفات داده.
    دوست عزیز بهتره بجای این حرفهای بیخود تلاش کنید. از خواننده های خوب حمایت کنید تا بقیه خواننده ها هم ترغیب بشن سطح کارشون رو ببرن بالا. همش نشینیم و بزنیم تو سر خودمون که نمیشه و امکان نداره و ...
    پوریا یکی از بهترین پست هایی که ازت دیدم این پست بود!!!

منم دقیقا حرفم همینه!!! قشر اهل موسیقی که داخل این سایت هم حضور دارن تعدادیشون ، اومدن می گن این خوب نیس... همین...
    اینکه فقط بگیم خوب نیست که فایده ای نداره... ما هم می دونیم خوب نیس
    اول به این فکر کنیم که چرا خوب نیست بعدشم براش دنبال راه چاره باشیم!
    کسی انتظار معجزه کردن نداره از ما... اما حداقل به اندازه ی خودمون می تونیم مفید باشم!
    حالا هر کی به اندازه ی خودش! یکی زورش میرسه بیشتر یکی نمیرسه کمتر...

ما اگه از خوب ها همایت کنیم و سعی کنیم دلیل خوب بودنشون رو به بقیه هم انتقال بدیم بالاخره زوره 3 نفر از زور 2 نفر بیشتر...

این که بخوایم بگیم اصلا هیچ کاری نکنیم اشتباهه!!!

آفرین پوریا
    آنجا که کلام باز می ماند ، موسیقی آغاز می شود...

4. 4 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

خب راه حل نابود کردن موسیقی بد چیه؟؟؟
    ببین دوست عزیز. مثلا من خودم تو موسیقی هیچی نیستم. اما بخاطر اینکه ساز میزنم دوستام حرفم رو در زمینه موسیقی قبول دارن. وقتی محسن یگانه و چاووشی و فرزاد فرزین و امثالهم آلبوم میدن. من بهشون میگم ارزش نداره بخرین. من باستون دانلود میکنم. اما اگه یه نفر که موسیقیش ارزش داشته باشه آلبوم بده بیرون اونوقت تشویقشون میکنم برن بخرن. خودم هم میخرم.
    لطفا هم این مشکلات رو گردن وزارت ارشاد نندازین. وزارت ارشاد چکار کنه که دخترا خودشون رو باسه محسن یگانه به درودیوار نکوبن؟؟؟دختره تو کنسرت آستین محسن یگانه رو گرفته.
    کشورهای خارجی هم موسیقی ضعیف دارن. نمونه بارزش جاسم بربر یا سلنا گومز
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

6. 6 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

mamali_ho آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49360
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    139
    177 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببین دوست عزیز. مثلا من خودم تو موسیقی هیچی نیستم. اما بخاطر اینکه ساز میزنم دوستام حرفم رو در زمینه موسیقی قبول دارن. وقتی محسن یگانه و چاووشی و فرزاد فرزین و امثالهم آلبوم میدن. من بهشون میگم ارزش نداره بخرین. من باستون دانلود میکنم. اما اگه یه نفر که موسیقیش ارزش داشته باشه آلبوم بده بیرون اونوقت تشویقشون میکنم برن بخرن. خودم هم میخرم.
    لطفا هم این مشکلات رو گردن وزارت ارشاد نندازین. وزارت ارشاد چکار کنه که دخترا خودشون رو باسه محسن یگانه به درودیوار نکوبن؟؟؟دختره تو کنسرت آستین محسن یگانه رو گرفته.
    حرفت رو تا حدودی قبول دارم. ولی اگه وزارت ارشاد به گروه های راک و متال داخلی (و همچنین بعضی گروه های پاپ خوب) مجوز ارائه ی آلبوم و اجرای کنسرت (همچنین اجازه برگزاری کنسرت به گروه های خارجی در داخل ایران) رو بده اونوقت شاید خیلی ها که الان از محسن یگانه بالا میرن یکم سطح سلیقشون بالا بره. ولی خب بعضی ها هم هستن که اگه بهترین موسیقی رو بهشون ارائه کنی باز هم همون موسیقی سطح پایین رو میارن که دیگه کاریش نمیشه کرد و اینجاست که میگن موسیقی سلیقه ای هست.

8. 4 کاربر برای این پست از mamali_ho تشکر کرده اند:

sany1 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38611
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    53
    108 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

قانون نسبیت به جهان حکمفرمایی میکنه مشکل اینه که خوب و بد هم نسبی هست.
    تعریف دقیقی از موسیقی خوب رو کی میدونه ؟ بتهوون هم نمیتونست به این سوال جواب بده .
    سلایق مردم رو نمیشه کاریش کرد
    مثال میزنم من 15 ساله ساز میزنم .. کیبورد + پیانو + گیتار + ... 2-3 تا ساز دیگه هم دارم دوره های نوازندگی و تئوری موسیقی , هارمونی , کنترپوان و سلفژ و ... رو هم رفتم پیش اساتید فوق لیسانس دانشگاه تهران .. خوب حالا هم هر آهنگی قشنگ باشه گوش میدم پاپ و 6/8 و راک و متال و کلاسیک و الکترونیک و . .. (به جز سنتی)
    یادم میاد حتی با اساتیدمون هم اختلاف سلیقه داشتیم .. ما پاپ دوست داشتیم (یانی) اونا میگفتن پاپ موسیقی کاملی نیست... البته اون زمان (9-8 سال پیش) ساسی مانکن و تهی و مخته ... اینا وجود خارجی نداشتن
    استادای ما میگفتن باخ و بتهوون و موتزارت و شوپن و شوبرت و . .. ما میگفتیم یانی هم خوبه و ونجلیس هم خوبه و دلیل این حرفام اینه که بدونید قسمت اعظم سلیقه اکتسابیه و تغییر پذیره ... منم اگه رشتم آهنگسازی جهانی (کلاسیک باشه) دیگه شادمهر و ابی و حتی یانی دوست نخواهم داشت اما اگه دور دور با ماشین رشتم باشه دنبال بیس و های هت بالا میگردم که سیستم ماشین رو ...
    مردم آزادن .. به خدا شما الان شتر هم بیارین بعضی ها میخرن سوار میشن ... این طبیعت همینه ..
    حرص نخورین دوستان بار ها شده تو جمعی بودم که مثلا آهنگ ونجلیس (قبل اخبار) رو زیاد کردم همه خندیدن ..
    یا گفتم رپ موسیقی فقیره .. همه قیافه گرفتن ... آما یادتون باشه آگه اکثریت با هم سر یک موضوع اتفاق نظر داشته باشن دلیل به صحت اون نیست عزیزانم ..

10. 4 کاربر برای این پست از sany1 تشکر کرده اند:

sany1 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38611
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    53
    108 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

در هر صورت شما نباید بگین ارزش نداره تازه اشخاصی رو که گفتین درجه 3 نیستن !
    به هر حال برا کاراشون زحمت کشیدن و نباید حقشون پایمال بشه (نمیگم من این کارو نکردم ها !!)
    اما بعضی کارها هم واقعا ارزش دانلود رو هم نداره حیف بیت و بایتهای هارد

12. 3 کاربر برای این پست از sany1 تشکر کرده اند:

youtab_f آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30910
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    324
    306 بار تشکر شده در 118 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 46/0
    Given: 22/0
    میزان امتیاز
    14

میدونید خب سلیقه ها مفاوته. خیلی از آهنگ هایی که ما نمی پسندیم و واسمون ارزشی نداره ، برای خیلی ها هم آهنگه جالبه هم خوانندش و به قول معروف باهاش فاز میگیرن. من خودم به موسیقی سنتی علاقه دارم و بیشتر از این دست آهنگ ها گوش میدم. اما وقتی به دوستام میگم ساز مورد علاقم اینه یا موسیقی مورد علاقم اینه واقعا به تمام معنا مسخرم میکنن. به نظر من این به این دلیله که شناخت کافی از موسیقی ندارند و نمی شناسند.
    ولی در هر حال باید یه سری آهنگ هایی باشه که توی جشن تولدها بشه باهاش قر داد و بیشتر هم از آهنگ های ساسی و امسال اون توی این جشن ها استفاده میشه.
    حرف دلتو امروز بزن.اگر امروز گفتی...اسمش حرف دلِ....اگر نگفتی فردا میشه دردِ دل...اون وقت درد داره هــــــا درد!

14. 4 کاربر برای این پست از youtab_f تشکر کرده اند:

agalloch آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48777
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    257
    335 بار تشکر شده در 89 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    13

سلام
    واقعيت ماجرا بسيار تلخه و اينه كه: با شرايط و قوانين فرهنگي موجود بسياري نمي توانند كارشان را ارائه دهند از طرفي عده اي هستند كه هر بايد و نبايدي را مي پذيرند تا كارشان قانوني شود.

در اين شرايط آناني كه بر سر ايده شان پافشاري دارند كه اكثرا متخصص ها و اينكاره ها هستند مجوز نمي گيرند و عده اي آدم هاي سطحي كه هيچ چارچوب فكري ندارند مي مانند كه همان زرد ها نابلد ها و غير اين كارها هستند.
    اين قضيه هم در موسيقي هم در سينما هم در نشر كتاب و روزنامه و ... و در تمام فرهنگ ما صادق است.

تا وقتي هم كه اين بي ارزشها راه گرفتن مجوز به هر قيمتي را بلد هستند شرايط همين است و مردم اصلا چيز بهتري را تجربه نمي كنند كه بخواهند تفاوتي احساس كنند و جذب آن يكي كه بهتر است بشوند.

16. 3 کاربر برای این پست از agalloch تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)