لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 88

موضوع: موزیک ضعیف یا سلیقه ی سطح پایین؟؟؟؟

sany1 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38611
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    53
    108 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط demonio [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من همین الان از یه نفر پرسیدم و گفت ساسی مانکنو بیشتر دوست دارم!!!
    واقعا !!
    خوب عزیزم معلومه که همه جور سلیقه پیدا میشه دوست من !
    مردم مختلف دنیا سلایق مختلفی دارن . بعضا سلایق اکتسابی تغییر میکنه
    مثلا ذائقه افراد در ملل مختلف ! تو چین مار سوسک ملخ میخورن بعضی جاها عنکبوت میخورن ما میگیم اه اه
    ما کله پاچه میخوریم اروپاییها میگن اه اه
    اما کجای دنیا به رون گوسفند کبابی میگه اه اه ؟؟
    ببینین این که یکی میگه ساسی مانکن رو بیشتر دوست داره باید بررسی بشه چرا !
    حتی اگه طرفدارهای یک شخص زیاد باشن دلیل به کار درستی اون شخص نیست عزیز من .
    پراید چرا زیاده ؟ چون بهترین ماشینه ؟ چون تیراژ زادی داره و ارزونه
    اون شخصی که گفته من ساسی مانکن رو بیشتر دوست دارم الام من براش online بداهه نوازی 6/8 با کیبوردم بزنم .. مطمئن باش ذوق میکنه
    حالا من نمیخوام بگم کارهای فلانی به درد نمیخوره اما ترانه .. صدا ملودی .. هارمونی چی داره آخه .. کنترپوان داره حتما ...

2. 3 کاربر برای این پست از sany1 تشکر کرده اند:

Untouchable آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    47636
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    13,850
    2,656 بار تشکر شده در 944 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 293/5
    Given: 244/7
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Yngwie_5 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حیف کلمه موسیقی!
    والله!

4. 3 کاربر برای این پست از Untouchable تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    3,189 بار تشکر شده در 1,048 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان عزیزم درود.

به نظر من سلیقه ی مردم مشکل خاصی ندارد و اگر موسیقی خوب و همراه با اندیشه به وفور منتشر شود می بینید که اتفاقا طرفداران بی شماری نیز خواهد داشت.

این تجربه را شخصا در مورد کارهای خودم که اکثرا در سبک ارکسترال هستند داشته ام. بعضی از کارهایم را در فاروم هایی که اتفاقا اصلا در مورد موسیقی نیز نبوده اند قرار داده ام و افرادی که اصلا در موسیقی تخصصی نداشته اند در این فاروم ها به شدت علاقه مند شدند. به خاطر اینکه اگر شما برای کاری زحمت بکشید صد در صد دیگران متوجه این موضوع خواهند شد.

این نظر من است و البته ممکن است صحیح هم نباشد.

با احترام به نظرات و عقاید همه ی شما عزیزان.
    دوست عزیز با نظر شما موافقم!
    اما اینو هم در نظر بگیرید که تهیه کننده میاد موزیکی رو تهیه می کنه که مردم بیشتر به سمتش میرن!
    پس بالاخره سلیقه یمردم هم دخیله!
    اگه مردم سراغ اون تیپ کار نرن و نخرنش ، بالاخره طرف مجبور میشه سبک کاریشو عوض کنه!

یه تغییری ایجاد کنه!
    اونوقت دیگه فقط یکی 2 تا آلبوم با موزیک خیلی خوب نداریم! تعداد زیادی آلبوم با این ویژگی در اختیار ما خواهد بود!

البته موزیسین ها هم دخیل می تونن باشن و با یک ریسک و دادن آلبوم با موزیک عالی سعی کنن سلیقه مخاطب رو تغییر بدن!

اما اینکه هنرمند ما به کارش دید مالی داده در این مورد میتونه جلودارش باشه
    آنجا که کلام باز می ماند ، موسیقی آغاز می شود...

6. کاربران زیر از Mehraneh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehraneh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز با نظر شما موافقم!
    اما اینو هم در نظر بگیرید که تهیه کننده میاد موزیکی رو تهیه می کنه که مردم بیشتر به سمتش میرن!
    پس بالاخره سلیقه یمردم هم دخیله!
    اگه مردم سراغ اون تیپ کار نرن و نخرنش ، بالاخره طرف مجبور میشه سبک کاریشو عوض کنه!

یه تغییری ایجاد کنه!
    اونوقت دیگه فقط یکی 2 تا آلبوم با موزیک خیلی خوب نداریم! تعداد زیادی آلبوم با این ویژگی در اختیار ما خواهد بود!

البته موزیسین ها هم دخیل می تونن باشن و با یک ریسک و دادن آلبوم با موزیک عالی سعی کنن سلیقه مخاطب رو تغییر بدن!

اما اینکه هنرمند ما به کارش دید مالی داده در این مورد میتونه جلودارش باشه

دوست خوبم درود بر شما. با تمام حرف های شما موافقم به غیر از این قسمت:

دوست عزیز و مهربانم مردم گناهی ندارند اگر سلیقه شان اینگونه کج شده و به قهقرا می رود. به دیده ی من حتی همین مردم هم در صورتی که کار خوب رسانه ای برای پخش داشته باشد صد البته به سمت آن می روند. به قول مثل معروف: شیپور را که نباید از سر گشادش بنوازید!! به نظر من مشکل „دقیقا” برعکس چیزی است که شما فرموده اید: اینکه مردم سلیقه ی نا درستی در انتخاب غذای روح خود (موسیقی) دارند نتیجه ی کار غلط تهیه کننده گان موسیقی است که موسیقی هرز را تهیه می کنند و نه اینکه سلیقه ی مردم هرز است (پس) تهیه کننده (مجبور شده) که کار ضعیف بسازد!!

تا به حال از خود پرسیده اید که واقعا چرا برخی از خوانندگانی که گول همین مساله را خورده اند و سبک خود را به اصطلاح (امروزی تر) کرده اند و تغییر داده اند طرفداران بیشمار گذاشته ی خود را از دست داده اند؟ چرا در کنسرت های این خوانندگان اکثر قریب به اتفاق هواداران مخصوصا نسل جوان از آن ها می خواهند تا کار های قدیمی تر خود را که اصولی تر و علمی تر ساخته شده اجرا کنند و نه کارهای جدید و به اصطلاح (امروزی) ؟؟

پس مردم هم به خوبی فرق کار خوب و بد را می فهمند و باید دید مشکل از کجاست که موسیقی خوب و همراه با زحمت و تفکر رسانه ای چندان برای پخش ندارد.

البته باز هم عرض می کنم که این عقیده و نظر من است و به نظر همه ی دوستان خوبم صمیمانه احترام می گذارم.

با سپاس از شما دوست بسیار عزیز و گرامی.

8. 4 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24438
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    111
    326 بار تشکر شده در 147 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض باور کنید

سلام دوستان
    اگه اجازه داشته باشم میخوام بگم مسئله سلیقه مردم نیست! مردم کارهای خوب هم گوش میکنن! خیلی ها رو میشناسم که سلن دیون گوش میدن هایده و ساسی مانکن هم گوش میدن! مردم کار خوب رو تشخیص میدن اما

اما

مسئله اینجاست که وقتی کار خوب اصولا وجود نداشته باشه! اونها خودشون رو وفق میدن چون اشتهای شنواییشون نمیتونه منتظر بمونه! پس جایگزین میکنه! تا ابدم که نمیشه کارهای دهه پنجاه رو گوش کرد! پس مشکل از مردم نیست! البته واقعیت اینه که به همون دلایلی که گفته به نوعی سازنده ها به سلیقه موسیقیه مردم جهت میدن! اگه میخواید اوضاع بهتر بشه ؟ یا علی! موسیقی بهتر بسازید!
    وقتی یکی مثل محسن یگانه میاد و مثلا من بهش علاقمند میشم به عنوان کسی که احتمالا آینده ای داره بعد پشت سرش گفته میشه که برخی کارهاش (تا اونجایی که گفته شده) مشکل داره! یعنی این به من میگه هنوزم ما در کارهامون صداقت نداریم وشتر سواریم تا ابد دلا دلا که نمیشه! وقتی ما همین دم رو میبینیم مسلما دنبال سواد موسیقی نمیریم و پدیده هایی مثل استراوینسکی نخواهیم داشت! حتی اگوئیلرا و یا هیوستون و ...
    همیشه کارهای درجه دوم داریم! اما درجه دوم در مقایسه با چی؟

به نظر شما مقایسه زبان انگلیسی بین کشوری که انگلیسی زبان مادریشه و یه کشوری که انگلیسی حتی زبان دومشم نیست کار درستیه؟

کودک اتریشی و آلمانی مثلا از کودکی با این موسیقی بزرگ میشه تمام کاراکترها و شخصیت نتها و ... به صورت قسمتی از تربیتش میدونه! ولی من باید برم یادش بگیرم !

شما چی فکر میکنید؟
    باید چیکار کرد؟

10. 2 کاربر برای این پست از digilap تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24438
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    111
    326 بار تشکر شده در 147 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض راستی

راستی یادم رفت بگم آهنگها و موسیقی ها اینقدر محدود هستن که اصلا اتنخابی وجود ندارد!

یعنی وقتی شما کلا چند مدل غذا بیشتر ندارید ! خوب چه میکنید! ولی جاهایی هست که تو فقط یه خیابونش صدها غذا فروشی هست که شما بر حسب حس و حالتون میرید و انتخاب میکنید!

به نظر من همه جور کاری باید وجود داشته باشه حتی کارهای ضعیف!

بگو تا سوار آورم زابلی که باشند با جوشن کابلی
    تو ایرانیان را بفرمای نیز که تا گوهر آید پدید از پشیز

موفق باشید

12. 2 کاربر برای این پست از digilap تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست خوبم درود بر شما. با تمام حرف های شما موافقم به غیر از این قسمت:

دوست عزیز و مهربانم مردم گناهی ندارند اگر سلیقه شان اینگونه کج شده و به قهقرا می رود. به دیده ی من حتی همین مردم هم در صورتی که کار خوب رسانه ای برای پخش داشته باشد صد البته به سمت آن می روند. به قول مثل معروف: شیپور را که نباید از سر گشادش بنوازید!! به نظر من مشکل „دقیقا” برعکس چیزی است که شما فرموده اید: اینکه مردم سلیقه ی نا درستی در انتخاب غذای روح خود (موسیقی) دارند نتیجه ی کار غلط تهیه کننده گان موسیقی است که موسیقی هرز را تهیه می کنند و نه اینکه سلیقه ی مردم هرز است (پس) تهیه کننده (مجبور شده) که کار ضعیف بسازد!!

تا به حال از خود پرسیده اید که واقعا چرا برخی از خوانندگانی که گول همین مساله را خورده اند و سبک خود را به اصطلاح (امروزی تر) کرده اند و تغییر داده اند طرفداران بیشمار گذاشته ی خود را از دست داده اند؟ چرا در کنسرت های این خوانندگان اکثر قریب به اتفاق هواداران مخصوصا نسل جوان از آن ها می خواهند تا کار های قدیمی تر خود را که اصولی تر و علمی تر ساخته شده اجرا کنند و نه کارهای جدید و به اصطلاح (امروزی) ؟؟

پس مردم هم به خوبی فرق کار خوب و بد را می فهمند و باید دید مشکل از کجاست که موسیقی خوب و همراه با زحمت و تفکر رسانه ای چندان برای پخش ندارد.

البته باز هم عرض می کنم که این عقیده و نظر من است و به نظر همه ی دوستان خوبم صمیمانه احترام می گذارم.

با سپاس از شما دوست بسیار عزیز و گرامی.
    من با حرف های موافقم!!!

اما اینطوری الان من به این نتیجه رسیدم که یه کشمکش دو طرفه موجوده!!!

یعنی تهیه کنندگان منتظرند که سلیقه مردم عوض شه مردم هم منتظر تهیه کنندگان کار خوب بدن بیرون!!!

ولی خب خداییش داریم آدمایی رو که الان موزیک خوب گوش میدن و سلیقه ی خوبی دارند!

------
    پس از نظر شما ضعف ما در موزیک از کجا آب می خوره؟؟؟

14. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

از اونجایی که یه عده فقط دنبال آهنگهای دوپس دوپس هستن که بزارن تو ماشین و برن تو خیابون بچرخن. دریغ از اینکه همون آهنگ ترنس هم باسه خودش قوانینی داره و همینجوری شلم شوربائی نیست. اگه به آهنگهای درپیت این دوره دقت کنید بیشترشون حالت ریتمیک دارن که رو ساب ماشین به اصطلاح بترکونه.
    هرچی فکر میکنم میبینم راه حلهایی که برای بهبود سلیقه موسیقیایی مردم هست عملا تو کشور ما فایده ای نداره.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

16. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

shoorideh آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48781
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    25
    116 بار تشکر شده در 54 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    13

درود

به نظر من دو مسئله اینجا وجود داره.

1-مسئله ماهیت موسیقی پاپ

2-عادت شنیداری مردم

در درجه ی نخست به نظر من موسیقی پاپ در ذات خودش دچار یک اختلال شخصیتی و هویتی است. تعریفی حتی با معیار های حداقلی هم از ان نمی توان کرد. موسیقی که یک سرش بزرگانی چون فرهاد و فروغی باشند و طرف دیگر ان همین اقایان عزیزی باشند که از بام تا شام ناله های جان سوز خود را تحت عنوان موسیقی رومانتیک به خورد خلق الله می دهند خب مسلما این موسیقی یک جایش می لنگد.

مسئله دیگر عادات شنیداری مردم است. شوربختانه گوش مردم به این اباطیل عادت کرده. البته ما هیچ گاه در مقامی نیستیم که موسیقی را نفی کنیم چون وجود هر موسیقی در ذات خود حکایت از ان دارد که شنوندگانی دارد. اما مسئله در این است که موسیقی های متنوع تری به گوش مردم نرسیده. در واقع این رویارویی نه تنها در ایران بلکه در تاریخ موسیقی جهان هم همواره بوده و هست و خواهد بود.50 سال پیش عده ای موسیقی گلها گوش می دادند عده ای هم داوود مقامی و جمال وفایی و از این مدل خوانندگان. تفاوتی که امروزه به وجود امده این است که امروزه جای داوود مقامی را ساسی مانکن و این ناله گران وطنی گرفته اند.

18. 3 کاربر برای این پست از shoorideh تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

یه مشکل دیگه ای هم هست. اینکه مردم از موسیقی نو استقبال نمیکنن.100 درصد کسائیکه که من براشون متال یا راک گذاشتم حتی ملایمترین نوعش رو گفتن بزن آهنگ بعدی. این چیه گوش میدی.
    متاسفانه هنرمندان کشور ما حالت موج سینوسی دارن. یه زمانی ساسی جانکن خدای موسیقی شده بود و همه منتظر آهنگ جدیدش بودن. اما الان دیگه هیچ خبری ازش نیست.
    اینها میان و یه پولی به جیب میزنن و میرن. و متاسفانه مردم هم با کمال میل ازشون استقبال میکنن. به نظر من ارشاد و غیره به کنار. مشکل از خوده مردمه
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

20. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

james آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    31049
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    547
    548 بار تشکر شده در 185 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یه مشکل دیگه ای هم هست. اینکه مردم از موسیقی نو استقبال نمیکنن.100 درصد کسائیکه که من براشون متال یا راک گذاشتم حتی ملایمترین نوعش رو گفتن بزن آهنگ بعدی. این چیه گوش میدی.
    متاسفانه هنرمندان کشور ما حالت موج سینوسی دارن. یه زمانی ساسی جانکن خدای موسیقی شده بود و همه منتظر آهنگ جدیدش بودن. اما الان دیگه هیچ خبری ازش نیست.
    اینها میان و یه پولی به جیب میزنن و میرن. و متاسفانه مردم هم با کمال میل ازشون استقبال میکنن. به نظر من ارشاد و غیره به کنار. مشکل از خوده مردمه
    به شدت با حرفات موافقم.

درصد خیلی زیادی از افراد بودن که من براشون موسیقی متال و راک گذاشتم

اما با استقبال سرد مواجه شدم!! واقعا جای بسی ناامیدیست!

حالا بیا آهنگ ساسی نمیدونم چی چی, بذار براشون همرو از حفظن!

22. 3 کاربر برای این پست از james تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از اونجایی که یه عده فقط دنبال آهنگهای دوپس دوپس هستن که بزارن تو ماشین و برن تو خیابون بچرخن. دریغ از اینکه همون آهنگ ترنس هم باسه خودش قوانینی داره و همینجوری شلم شوربائی نیست. اگه به آهنگهای درپیت این دوره دقت کنید بیشترشون حالت ریتمیک دارن که رو ساب ماشین به اصطلاح بترکونه.
    هرچی فکر میکنم میبینم راه حلهایی که برای بهبود سلیقه موسیقیایی مردم هست عملا تو کشور ما فایده ای نداره.
    پوریا پس تو ضعف موسیقی پاپ رو برای سلیقه ی مردم میبینی>؟؟؟

راه حل هایی اگه به نظرت می رسه بگو روش بحث می کنیم!!!

24. کاربران زیر از Mehraneh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط shoorideh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود

به نظر من دو مسئله اینجا وجود داره.

1-مسئله ماهیت موسیقی پاپ

2-عادت شنیداری مردم

در درجه ی نخست به نظر من موسیقی پاپ در ذات خودش دچار یک اختلال شخصیتی و هویتی است. تعریفی حتی با معیار های حداقلی هم از ان نمی توان کرد. موسیقی که یک سرش بزرگانی چون فرهاد و فروغی باشند و طرف دیگر ان همین اقایان عزیزی باشند که از بام تا شام ناله های جان سوز خود را تحت عنوان موسیقی رومانتیک به خورد خلق الله می دهند خب مسلما این موسیقی یک جایش می لنگد.

مسئله دیگر عادات شنیداری مردم است. شوربختانه گوش مردم به این اباطیل عادت کرده. البته ما هیچ گاه در مقامی نیستیم که موسیقی را نفی کنیم چون وجود هر موسیقی در ذات خود حکایت از ان دارد که شنوندگانی دارد. اما مسئله در این است که موسیقی های متنوع تری به گوش مردم نرسیده. در واقع این رویارویی نه تنها در ایران بلکه در تاریخ موسیقی جهان هم همواره بوده و هست و خواهد بود.50 سال پیش عده ای موسیقی گلها گوش می دادند عده ای هم داوود مقامی و جمال وفایی و از این مدل خوانندگان. تفاوتی که امروزه به وجود امده این است که امروزه جای داوود مقامی را ساسی مانکن و این ناله گران وطنی گرفته اند.
    با قسمتی از حرف های شما موافقم با قسمتیش هم مخالف!!!

2 بخشی که تقسیم کردین رو موافقم ، اما مخالف این هستم که موزیک پاپ در ذات دچار اختلال هست مخالفم! چون اگه همچین چیزی بود هیچوقت امثال فرهاد و فریدون فروغی کار خوب نمی تونستند بیرون بدن!!! پس پاپ در ذات دچار مشکل نیست اما کسایی که الان اومدن و دارند به قوله خودشون پاپ کار می کنن تعریف اشتباهی دارند و ساز خودشون رو می زنند!!!
    یکی میاد کار پاپ می کنه می گه من راک کار می کنیم یکی هم بر عکس!!!
    این دوستانی که الان کار می کنند یه سریشون مثه همین آقای خواجه امیری که گفتم کارای خوب دارند اما یه سری دیگه که همه میدونند... می رن سراغ کارای دزدی و غیره و ذلک!!!
    و اساسا موزیک پاپ رو به نوعی تحریف کردند...

------------
    اما با موضوع سلیقه تا حد زیادی موافقم! اما یه سری از دوستان هم موافقم این بودند که موزیک خوب نیست ملت چیکار کنن؟؟؟؟؟؟؟

26. کاربران زیر از Mehraneh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

این مشکل این موضوع به نظرم تهیه کننده ها هستن تا قسمت زیادی و مردم!
    یعنی یه تعامل 2 طرفست!
    تهیه کننده میگه مردم نمی خرن موزیک دیگه پس من نمی سازم موزیک خوب ، مردم هم می گن تو که نمی سازی ما هم همینا رو گوش می دیم!

به نظر من یک نوع پا فشاری از طرف تهیه کننده لازمه که یعنی عملا سود مالی خودشو بذاره کنار تا حد زیادی و دنبال ارتقاع فرهنگی باشه! یعنی اینقدر اون موزیک خوب رو تولید کنه تا ملت بهش عادت کنند!

مثلا اگه موزیک خوب باشه تو میری گوش میکنی به 2 نفر دیگه هم میگی آقا این خوبه! اونم به 2 نفر دیگه میگه! همون اول همه گوشش نمی کنن و خیلی ها مخالفت میکنن!

اما ملت ما عادت دارند هر کی گفت فلان موزیک خفنه همه گوش میدن موزیک خوبیه :|

یعنی اگه اون ساسی جانکن رو همه گوش بدن می گن آره خوبه اما چون فلان موزیک خوب کمتر شنیده شده خوب نیس...
    من نظرم اینه که یه نوع پا فشاری واقعا لازمه!!!

28. کاربران زیر از Mehraneh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط james [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به شدت با حرفات موافقم.

درصد خیلی زیادی از افراد بودن که من براشون موسیقی متال و راک گذاشتم

اما با استقبال سرد مواجه شدم!! واقعا جای بسی ناامیدیست!

حالا بیا آهنگ ساسی نمیدونم چی چی, بذار براشون همرو از حفظن!
    منم با حرف های پوریا موافق بودم!!!

حالا ما داریم راجع به موزیک پاپ بحث می کنیم! مثلا طرف می گه آقا این موزیک راک یا متال موزیک خوبیه اما خب سلیقه ی من نیست این منطقیه! اما اینکه بگه این موزیک خوب نیس عین اشتباهه!!!

30. کاربران زیر از Mehraneh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مشکل همینجاست که موسیقی توی کشور ما شده یه راه منبع درآمد. من با کسب درآمد از طریق هنر مخالف نیستم. اما نه اینکه هنر رو فدای کسب آمد کنی. متاسفانه وضعیت موسیقی پاپ ما اینجوریه. تهیه کننده و خواننده و آهنگساز همه فقط به دنبال پولن. هنر چیزیه که بیانگر احساسات هنرمند باشه. هنر وسیله بیان احساساته. مطمئنا کاری که هنرمند از اعماق وجود خودش بسازه مورد استقبال مردم هم قرار میگیره.

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)