لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: چطور میتونیم محدوده ی صوتی صدامون رو بدست بیاریم ؟

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

Question چطور میتونیم محدوده ی صوتی صدامون رو بدست بیاریم ؟

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان !

راستش می خواستم ببینم چطور میشه دقیقاً بفهمم صدام توی چه فرکانس تا چه فرکانسی هست ؟ مثلاً با نرم افزارهای توی کامپیوتر نتها رو به شکل آوازی میخونم ولی نمیدونم دقیقاً توی چه محدوده ای (زیرایی) باید صدام رو تنظیم کنم ! راستی سازی ندارم در حال حاظر ...

ممنون میشم پاسخ بدید ...

2. 3 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

3. # ADS

am3000 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11490
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,685
    750 بار تشکر شده در 273 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/3
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

سلام
    این فقط یه پیشنهاده! میتونی توی نرم افزارت یک گام دوماژور دو اکتاوی بالارونده از دوی وسط(زیر خط حامل) بنویسی و یکبار هم از دوی وسط گام دو ماژور پایین رونده بنویسی و بگی نرم افزار اجراش کنه و نت به نت باهاش بخونی ببینی صدات تا کجا ژوست بالا یا پایین میره. (بهتره تمپو رو پایین بگیری و نت سیاه بنویسی یا یه مقدار بالاتر و با نت سفید گام رو بنویسی که فرصت پیدا کردن نتهای مشکلتر رو داشته باشی.) اینطوری حدود دستت میاد. وقتی وسعت حدودی دستت اومد نتهای دوطرف بازه بدست اومده رو نیم پرده بالا پایین هم امتحان کن تا حدود دقیقتر دستت بیاد.
    وسعت صدات رو که پیدا کردی با نگاه کردن به خط ملودی میتونی متوجه بشی که تا کجا رو میتونی اجرا کنی. بعد با توجه به فاصله نتی که به فرض در اوج میتونی خوب اجراش کنی با نتی که در اوج آهنگ هست و نمیتونی اجرا کنی،گام رو انتقال میدی. امیدوارم تونسته باشم منظور رو خوب برسونم.
    ویرایش توسط am3000 : Monday 3 October 2011 در ساعت 07:37 PM دلیل: در دو خط آخر من هی مینویسم "نتی" باز نرم افزار سایت مینویسه"نت"!آخرشم نتونستم کاری کنم که درست بنویسه!

5. 2 کاربر برای این پست از am3000 تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط am3000 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    این فقط یه پیشنهاده! میتونی توی نرم افزارت یک گام دوماژور دو اکتاوی بالارونده از دوی وسط(زیر خط حامل) بنویسی و یکبار هم از دوی وسط گام دو ماژور پایین رونده بنویسی و بگی نرم افزار اجراش کنه و نت به نت باهاش بخونی ببینی صدات تا کجا ژوست بالا یا پایین میره. (بهتره تمپو رو پایین بگیری و نت سیاه بنویسی یا یه مقدار بالاتر و با نت سفید گام رو بنویسی که فرصت پیدا کردن نتهای مشکلتر رو داشته باشی.) اینطوری حدود دستت میاد. وقتی وسعت حدودی دستت اومد نتهای دوطرف بازه بدست اومده رو نیم پرده بالا پایین هم امتحان کن تا حدود دقیقتر دستت بیاد.
    وسعت صدات رو که پیدا کردی با نگاه کردن به خط ملودی میتونی متوجه بشی که تا کجا رو میتونی اجرا کنی. بعد با توجه به فاصله نتی که به فرض در اوج میتونی خوب اجراش کنی با نتی که در اوج آهنگ هست و نمیتونی اجرا کنی،گام رو انتقال میدی. امیدوارم تونسته باشم منظور رو خوب برسونم.
    ممنون از توضیحاتتون !

روش جالبی باید باشه حالا اجرا میکنم نتیجه رو میگم !
    راستی منظور از صدای اوج همون زیرترین یا بمترین فرکانسیه که میتونم با آواز اجرا کنم ؟(همون آخرین نت دیگه نه؟)
    راستش یه مشکل دیگه هم داره اینکه نمی فهمم چطور باید دقیقاً صدامو بم کنم ! فکر نمیکنم این اجراهای من درست باشه (شاید هم درست باشـــــــه ! نمیدونم!)

7. 2 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

am3000 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11490
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,685
    750 بار تشکر شده در 273 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/3
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از توضیحاتتون !
    راستی منظور از صدای اوج همون زیرترین یا بمترین فرکانسیه که میتونم با آواز اجرا کنم ؟(همون آخرین نت دیگه نه؟)
    در حقیقت من عرض کردم:„به فرض” در اوج. و بله منظور از اوج زیر ترین نت هست. و البته بمترین نت ملودی رو هم باید برای انتقال در نظر بگیرید که براتون قابل اجرا باشه. البته معمولآ اتفاقی که ممکنه برای اکثر انسانها پیش بیاد اینه که چون گستره صوتیشون کم هست،احتمالآ حتی تغییر گام هم نمیتونه کمک کنه که آهنگ رو به بهترین وجه اجرا کنن در این مواقع اگه آهنگ اجازه بده،قسمتهای اوج رو یک اکتاو بمتر و یا قسمتهای بم رو یک اکتاو زیر تر میکنن. خیلی جالب نیست ولی خوب وقتی یک نفر گستره صوتیش اینقدر کم باشه یا باید اصلآ نخونه یا با این شگردها بخونه یا از کامپیوتر سوء استفاده کنه دیگه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راستش یه مشکل دیگه هم داره اینکه نمی فهمم چطور باید دقیقاً صدامو بم کنم ! فکر نمیکنم این اجراهای من درست باشه (شاید هم درست باشـــــــه ! نمیدونم!)
    چون گوش معمولآ صدا های زیر رو بهتر تشخیص میده اوایل ممکنه در پیدا کردن نتهای بم مشکل داشته باشی. بهتره نتهای بم رو کشیده تر و با تمپوی پایینتر بنویسی و با تمرکز تمام سعی کنی دقیقآ همون صدایی که میشنوی رو تقلید کنی. اول ببین کجا و روی کدام نت بهتر میخونی بعد آروم آروم و بدون عجله نت به نت به سمت بم بخون. گلیساندو خوندن هم میتونه کمکت کنه نتها رو پیدا کنی ولی بعد باید گلیساندو رو حذف کنی.

9. 2 کاربر برای این پست از am3000 تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)