لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 78910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 176 از 196

موضوع: تجربه ی شرکت در کلاس پیانو!

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    3,189 بار تشکر شده در 1,048 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط music_147 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    استاد هم بهم میگه همه قطعه دوست دارن تو اتود!! میگه اینجوری زده میشی.
    شما چند وقته شروع کردی؟ الان تا کجا رسیدی؟ روزی چند ساعت تمرین میکنی؟
    من والا خیلی کم کلاس رفتم چون استاد اولم عاااالی بود اون که رفت من دیگه نرفتم!
    شاید 10 جلسه شایدم کمتر! تا درس 40 رسیدم البته به جز بیر کتاب اول جان تامسون رو قبلش زدم برا اینکه دستم راه بیوفته! اون تقریبا 2 جلسه و نصفی(!) وقتمو گرفت بعدش دیگه بیر!
    همزمان اون استادم بهم تمرین ریتم خونی هم می داد :(
    ساعت تمرین هم که من کم تمرین می کردم چون درگیر درس بودم!
    خیلی کم شاید مثلا یه ساعت!
    بعد دیگه استادم عوض شد دیگه کلاس نرفتم! یه نت ساده ی الهه ی ناز رو از استاد قبلیم داشتم اونو الان زدم! یه کم سعی کردم به جز اون قطعه بزنم! الان دوباره دارم سعی می کنم بیر رو ببرم جلو البته بدون استاد! که کار خوبی هم نیست! اما خب تا استاد خوب پیدا کنم همینه!
    آنجا که کلام باز می ماند ، موسیقی آغاز می شود...

2. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    56512
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    437
    735 بار تشکر شده در 264 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehraneh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من والا خیلی کم کلاس رفتم چون استاد اولم عاااالی بود اون که رفت من دیگه نرفتم!
    شاید 10 جلسه شایدم کمتر! تا درس 40 رسیدم البته به جز بیر کتاب اول جان تامسون رو قبلش زدم برا اینکه دستم راه بیوفته! اون تقریبا 2 جلسه و نصفی(!) وقتمو گرفت بعدش دیگه بیر!
    همزمان اون استادم بهم تمرین ریتم خونی هم می داد :(
    ساعت تمرین هم که من کم تمرین می کردم چون درگیر درس بودم!
    خیلی کم شاید مثلا یه ساعت!
    بعد دیگه استادم عوض شد دیگه کلاس نرفتم! یه نت ساده ی الهه ی ناز رو از استاد قبلیم داشتم اونو الان زدم! یه کم سعی کردم به جز اون قطعه بزنم! الان دوباره دارم سعی می کنم بیر رو ببرم جلو البته بدون استاد! که کار خوبی هم نیست! اما خب تا استاد خوب پیدا کنم همینه!
    یه استاد نمونه باید بدونه که هنرجو از پیانو چی می خواد ؟

خواهش میکنم نسنجیده استاد انتخاب نکنید

بیر به تنهایی کسی رو نمیتونه عاشق و شیفته موسیقی بکنه

حداقل برا سن شما جان تامسون دیگه خنده داره

هر چند به خودم قول داده بودم فقط مشاعره شرکت کنم نه ارسال دیگه

اما غبطه میخورم از این همه علاقه مند به ساز پیانو که کلاس موسیقی رو ترک میکنند نه به خاطر درس و مشق بلکه به خاطر اینکه ((فکر میکردند قراره از پیانو لذت ببرند)) اما با کتاب بیر مواجه شدند

مسخره هست

من هنرجویی دارم با 4 ماه تجربه اولا قطعاتی چون ((خوابهای طلایی ، تایتانیک)) ((چه سبک بود پاییز ، secret garden ، قطعه معروف یان تیرسن ، wedding of love ، رو به راحتی تمام اجرا کند

ایشون درس 45 بیر رو هم اجرا کردند

و عاشقانه روزانه یک ساعت شاید بیشتر تمرین دارند

دوستان تو انتخاب استاد دقت کنید

بر خلاف میل باطنی این مطالب رو ارسال کردم

[SIGPIC][/SIGPIC]

4. 2 کاربر برای این پست از piano4all تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    3,189 بار تشکر شده در 1,048 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

چرا جان تامسون خنده داره؟؟؟ چون 4 تا انمیشین داره؟؟؟
    من با نظراتون مخالفم چون جان تامسون قدم به قدم یه نت رو اضافه کرد تا 10 تا نت شد× به خاطر همین وقتی وارد بیر شدم خیلی راحت تر آهنگ می زدم! منم الان نت این آهنگ هایی که فرمودید رو بهم بدن می تونم بزنم!
    بیر کتاب بدی نیست! رو تکنیک کار می کنه! همه ی هنرجو ها نیاز نیست از ابتدا هارمونی بلد باشن!
    کسی که نمی دونه نت چیه هارمونی به چه کارش میاد؟؟؟ اول بفهمه موزیک اصن چیه بعد همراهش رو هارمونی کار کنه!
    آنجا که کلام باز می ماند ، موسیقی آغاز می شود...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54152
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    من 19.5 سالم هست و تازه پیانو رو شروع کردم. هیچی هم از موسیقی حالیم نبود. حتی نت ها رو هم شکلشون رو نمشناختم فقط اسمشون رو میدونستم(دو ر می ...) بعد از اینکه چند جا رفتم قیمت ها رو پرسیدم تصمیم گرفتم برم کلاس های دانشگاه خودمون که یکی از بچه های همون جا که از بچه گی پیانو میزده درس میداد. ایشون هر جلسه نیم ساعته 8 تومن میگیرن. جلسه اول رفتم بهم گفت دستاتو شل کن پرتاب کن.. و نشستن رو صندلی و دست گذاشتن رو کیبرد رو گفتن و تموم. جلسه دوم هم جای نت ها رو روی کیبر گفتن(در این جد که فلان کلاویه ها دو هستند) و یه دو سه تا نکته از نت ها گفتن در این حد که سفید نصف سیاه هست و گرد دو برابر سفید و نقطه یعنی اینکه فلان. بعد هم گفت برو تمرین 3تا 7 کتاب بیر رو خودت تمرین کن. اون عکس کیبر کتاب بیر که نت ها و شکل هاشون روشون همست رو هم برو حفظ کن. همین! حتی بهم نگفت یه دونه از این قطعه ها رو بزن یا چیزی که من حداقل فاصله ها رو یاد بگیرم. بعدم گفت انگشت ها از یک تا 5 هستو .. بعدم من خودم گیر دادم که حالا یه دونه بزنم . وقتی شروع کردن زدن برام سوال چیش میومد که فلان نت رو که روش شماره نداره چه جوری بزنم(خوب نخندین هیچی بلد نبودم) بعد هی میگفت دقت کن دقت کن. بعدم دعوام کردو گفت این نت فا هست دیگه! پس باید با همون انگشت 4 بزنی.
    بعد که من خود رفتم خونه نت خوانی رو خودم! یاد گرفتم و شروع کردم تمرین و از اونجا که خوب بلد نبودم همه فاصله زمانی ها رو غلط غولوط ردم. حالا جلسه سوم هم رفتم اینارو براش زدم و دید که غلط زدم گفت برو تمرین کن باز بیا. چرا بد میزنی/بعد هم بهش گفتم این تمرین 7 که انگشتهای مختلف نت مختلف میزنن و اینها هنوز ذهنم عادت نداره. و زمان میبره و گفت من تعیین میکنم که زمان میبره یا نه

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54152
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

حالا سوال من از شما دوستان چیه. به نظر شما این آقا داره به من درست درس میده؟با توجه به اینکه من هیچ پایه ای نداشتم؟و خوب بچه هم نیستم که زود یاد بگیرم به هر حال 19 سالمه. بعدم هی دعوام میکنه. یه ذره اعتماد به نفس بهم نمیده. آیا همین جا ادامه بدم؟چون یه جایی هم پیدا کردم که طرف مغازه موسیقی و اینا داشت و تدریس انواع ساز هم اونجا میشد و اون آقا هم گفتن جلسه ای 10 تومن میگیرم اگه همین جا بیای. حالا به نظر شما چی کار کمم؟
    یه سوال دیگه هم داشتم در مورد خرید پیانو. بودجه زیادی هم ندارم.3 تومن شاید. دیجیتال بگیرم ؟چی بگیرم؟یاماها Cpl320 خوبه یاypd151? یه پیانویی معرفی کنین که خوب باشه و تا چند سال هم کار کنه. چون حس میکنم بدون پیانو تو خونه واقعا نمیتونم تمرین کنم(تمرینم تو دانشگاه هست. یعنی یه ساعت هایی میرم دانشگاه تمرین میکنم) ممنون میشم شما دوستان راهنمایم کنین

ramshad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    30984
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    211
    370 بار تشکر شده در 157 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    14

ای بابا! من این تاپیک رو برای همین باز کردم و همه اتفاقهای مربوط به کلاس پیانوم رو نوشتم تا دیگر دوستان مطالعه کنند و بدون پرداخت هزینه؛ در تجربه ی من شریک بشن ... اما!
    عطر یاد یار؛ یادگار ماندگارترین رایحه معطر در جهان!

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    52829
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    37
    106 بار تشکر شده در 40 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ramshad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ای بابا! من این تاپیک رو برای همین باز کردم و همه اتفاقهای مربوط به کلاس پیانوم رو نوشتم تا دیگر دوستان مطالعه کنند و بدون پرداخت هزینه؛ در تجربه ی من شریک بشن ... اما!
    خوب ما هم همين کار رو انجام ميديم

10. کاربران زیر از KORG1357 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

samin123 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    49281
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    118
    120 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alibadi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یه استاد نمونه باید بدونه که هنرجو از پیانو چی می خواد ؟

خواهش میکنم نسنجیده استاد انتخاب نکنید

بیر به تنهایی کسی رو نمیتونه عاشق و شیفته موسیقی بکنه

حداقل برا سن شما جان تامسون دیگه خنده داره

هر چند به خودم قول داده بودم فقط مشاعره شرکت کنم نه ارسال دیگه

اما غبطه میخورم از این همه علاقه مند به ساز پیانو که کلاس موسیقی رو ترک میکنند نه به خاطر درس و مشق بلکه به خاطر اینکه ((فکر میکردند قراره از پیانو لذت ببرند)) اما با کتاب بیر مواجه شدند

مسخره هست

من هنرجویی دارم با 4 ماه تجربه اولا قطعاتی چون ((خوابهای طلایی ، تایتانیک)) ((چه سبک بود پاییز ، secret garden ، قطعه معروف یان تیرسن ، wedding of love ، رو به راحتی تمام اجرا کند

ایشون درس 45 بیر رو هم اجرا کردند

و عاشقانه روزانه یک ساعت شاید بیشتر تمرین دارند

دوستان تو انتخاب استاد دقت کنید

بر خلاف میل باطنی این مطالب رو ارسال کردم

ولی اگر یه نفر از جان تامپسون شروع کنه مطمئنا پایه ی قوی تری خواهد داشت.

12. کاربران زیر از samin123 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    56772
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام به همگي!
    اين همه بحث و حرف شد اما نهايتا كسي يه اموزشگاه يا استاد پيانوي خوب معرفي نكرد.
    اگه تو تهران كسي ميشناسه جاييو كه زمان و انرژي و پول ادمو هدر نميدن ، معرفي كنه لطفا.
    سپاس

14. کاربران زیر از pejman_memar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

melodic آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51198
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    12
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

غبطه میخورم از این همه علاقه مند به ساز پیانو که کلاس موسیقی رو ترک میکنند نه به خاطر درس و مشق بلکه به خاطر اینکه (( فکر میکردند قراره از پیانو لذت ببرند)) اما با کتاب بیر مواجه شدند
    بیر که خوبه... چرنی و هانون دیگه فاجعن...
    من الان 7 ماهه دارم میرم کلاس پیانو...4 جلسه طول کشید تا استاد به من نت ها رو یاد بده. در صورتیکه من می تونستم تو همون جلسه ی اول نت ها و سایر مسائل تئوری رو خودم یاد بگیرم. آخه یکی نیست بگه که گفتن این که بمل نت رو نیم پرده میبره پایین تر و دیز نیم پرده می بره بالا تر یک جلسه ی تمام وقت میخواد؟بعد رفتیم سراغ بیر... اولش خوب بود ولی وقتی یه کم رفتم جلو تر دیدم که اصلا نمیتونم تحمل کنم... ایشون هم هی میگن تو باید بیر رو تموم کنی تا من بهت قطعه بدم. می خوام اصولی یاد بگیری... درصورتیکه من مطمئنم که الان می تونم به راحتی قطعه بزنم.
    حدودا یک ماه هم هست که بهم هانون و چرنی رو دادن... چرنی که کلا فاجعه ست... اصلا وقتی آدم می خواد بزنه حالش از موسیقی بهم می خوره.. تا یه مدت بعد از زدن چرنی اصلا نمیتونستم آهنگی که با پیانو نواخته میشه گوش کنم. اعصابم بهم می ریخت.. هانون هم که تا میام نیم ساعت بزنم مچم شدیدا درد میگیره...
    قبلا روزی یک ساعت تا یک ساعت و نیم تمرین می کردم ولی از قبل از عید تا الان اگه بخوام مجموع تمرین های این 20 25 روز رو بگم به یک ساعت هم نمیکشه.
    این همه تئوری رو آدم یاد میگیره که بتونه باهاش احساسش رو بیان کنه نه این که بشینه و فقط انگشت هاش رو تکون بده...
    الانم دارم استادم رو عوض میکنم.
    شما هم اگه می خواین از پیانو زده نشین یه استاد خوب پیدا کنین.

16. کاربران زیر از melodic به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط melodic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بیر که خوبه... چرنی و هانون دیگه فاجعن...
    من الان 7 ماهه دارم میرم کلاس پیانو...4 جلسه طول کشید تا استاد به من نت ها رو یاد بده. در صورتیکه من می تونستم تو همون جلسه ی اول نت ها و سایر مسائل تئوری رو خودم یاد بگیرم. آخه یکی نیست بگه که گفتن این که بمل نت رو نیم پرده میبره پایین تر و دیز نیم پرده می بره بالا تر یک جلسه ی تمام وقت میخواد؟بعد رفتیم سراغ بیر... اولش خوب بود ولی وقتی یه کم رفتم جلو تر دیدم که اصلا نمیتونم تحمل کنم... ایشون هم هی میگن تو باید بیر رو تموم کنی تا من بهت قطعه بدم. می خوام اصولی یاد بگیری... درصورتیکه من مطمئنم که الان می تونم به راحتی قطعه بزنم.
    حدودا یک ماه هم هست که بهم هانون و چرنی رو دادن... چرنی که کلا فاجعه ست... اصلا وقتی آدم می خواد بزنه حالش از موسیقی بهم می خوره.. تا یه مدت بعد از زدن چرنی اصلا نمیتونستم آهنگی که با پیانو نواخته میشه گوش کنم. اعصابم بهم می ریخت.. هانون هم که تا میام نیم ساعت بزنم مچم شدیدا درد میگیره...
    قبلا روزی یک ساعت تا یک ساعت و نیم تمرین می کردم ولی از قبل از عید تا الان اگه بخوام مجموع تمرین های این 20 25 روز رو بگم به یک ساعت هم نمیکشه.
    این همه تئوری رو آدم یاد میگیره که بتونه باهاش احساسش رو بیان کنه نه این که بشینه و فقط انگشت هاش رو تکون بده...
    الانم دارم استادم رو عوض میکنم.
    شما هم اگه می خواین از پیانو زده نشین یه استاد خوب پیدا کنین.
    دقیقاً این بلاها سر من هم اومد و نمیدونم چرا بیشتر مدرس های پیانو توی ایران به فکر پول و سمبل کردن هستن ! همینی که شما گفتین استادتون بهتون میگفت که این برات مفیده و اینها رو معلم من هم به من هم گفت ولی اینها یه مشت تمرین مکانیکی مضره که تا یه جا ازش استفاده نشه بدرد نمی خوره ! بهترین کار همینه که با این استاد ادامه ندین ...

18. 3 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30996
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    14 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman_memar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همگي!
    اگه تو تهران كسي ميشناسه جاييو كه زمان و انرژي و پول ادمو هدر نميدن ، معرفي كنه لطفا.
    سپاس

آموزشگاه ترانه. استادهای خوی داره . مثل
    آقای تیموریان

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30996
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    14 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman_memar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همگي!
    سپاس

آموزشگاه ترانه. استادهای خوی داره . مثل
    آقای تیموریان . رزومشون رو می تونید از سایتشون ببینید.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10716
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Question سوال

با سلام خدمت همه خصوصا مدیران محترم سایت

من هم مثل بقیه دوست داران پیانو خیلی سوال دارم ولی فعلا مهمترین شو مطرح میکنم با توجه به شرایطی که دارم(با وجود گفته های دوستان که بدون استاد نمیشه اصولی یاد گرفت) باید خودم تمرین و کار کنم حالا به نظر شما نرم افزار آموزشی شرکت گسترش دنیای نرم افزار (استاد : جلیل سجاد) برای شروع مناسبه ؟؟

{نکته قابل بیان اینکه قبلا 2 سال گیتار کار کرده ام کلاسیک و پاپ ولی مطالب تئوری خصوصا جای نتها فراموشم شده اند
    بعد از سالها در حسرت یادگیری پیانو ماندن و اینکه حسرت خوردن هیچ سود و فایده ای نداشت بالاخره تصمیم گرفتم خودم و فعلا با (PSR-450) شروع کنم}

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MDI [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت همه خصوصا مدیران محترم سایت

من هم مثل بقیه دوست داران پیانو خیلی سوال دارم ولی فعلا مهمترین شو مطرح میکنم با توجه به شرایطی که دارم(با وجود گفته های دوستان که بدون استاد نمیشه اصولی یاد گرفت) باید خودم تمرین و کار کنم حالا به نظر شما نرم افزار آموزشی شرکت گسترش دنیای نرم افزار (استاد : جلیل سجاد) برای شروع مناسبه ؟؟

{نکته قابل بیان اینکه قبلا 2 سال گیتار کار کرده ام کلاسیک و پاپ ولی مطالب تئوری خصوصا جای نتها فراموشم شده اند
    بعد از سالها در حسرت یادگیری پیانو ماندن و اینکه حسرت خوردن هیچ سود و فایده ای نداشت بالاخره تصمیم گرفتم خودم و فعلا با (PSR-450) شروع کنم}
    سلام ..

یه نکته ای رو لازمه بگم :

ببینید .. سی دی آموزشی فقط برای اینه که مسائلی رو به شما آموزش بده .. درصورتی که کلاس رفتن و زیر نظر استاد کار کردن برای اینه که ایرادهای کارمون رو متوجه بشیم و برطرف کنیم ..

تئوری موسیقی و خصوصا نت خوانی تاثیر بسیار زیادی در سرعت یادگیری شما داره .. پیشنهاد می کنم نت قطعات مختلف رو جلوی خودتون بذارین و شروع کنید به خوندن اسم نت ها بدون در نظر گرفتن ارزش زمانی و .. فقط اسم نت رو بگین ..

این روش معجزه می کنه و به صورت فوق العاده ای نت خونی شما رو قوی می کنه ..

امیدوارم هرچه زودتر شروع کنید و موفق باشید ..

23. 2 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    74835
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/1
    میزان امتیاز
    0

هشت ساله دارم پیانو درس میدم ندیدم کسی تو 5 ماه تموم کنه کتابو... تازه من میگم هرچقدر جلترو خودت بزنی از روش رد میشم...
    ینی داریم یه همچین چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آقا دمت گرم
    اما تازه کارا اینقد سر یه کتاب بهشون فشار بیاد زده میشن.
    زیاد دیدم کنار گذاشتن
    این پیشنهاد خیلی زیاده رویه!!!

صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 78910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)