لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: هنر مند یا تاجر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamidviolon آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5498
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    203
    178 بار تشکر شده در 67 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

Cool هنر مند یا تاجر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام خدمت همه ی نت آهنگی های عزیز.

چند روز پیش داشتم توی نت می گشتم که یه وبلاگی نظرمو جلب کرد . می پرسید چرا ؟ چون این وبلاک مال یکی از خوانند های جوون داخل ایران بود . در پست اولش جمله ی واقعا زیبایی نوشته بود که من یه لحظه فکر کردم سایت یکی از اسپانسر های موسیقی رو دارم می بینم ... ولی نه وبلاگ یک به اصطلاح خواننده ی آینده دار بود ... هیف که موسیقی ما به این جا رسیده ... حالا عین خود جملشو کپی می کنم . خودتون قضاوت کنید :

((همانطور که در تیتر خبر مشاهده کردین *********** با آلبوم مجاز وارد بازار موسیقی میشود.))

آیا واقعا موسیقی یک بازار است و ما صرفا یک اهنگو می سازیم که مثل کالا در این بازار خرید و فروش شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و تمام نیت ما از آهنگ سازی صرفا درآوردن پول است ؟؟؟؟؟

واقعا چنین است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آخر هم متذکر بشم که بنده قصد هیچگونه توهیم و تمسخری را نداشته و نخواهم داشت. فقط می خواستم که بدونین کیا با چه طرز فکری به اصطلاح خودشون موسیقی کار می کنن. همین .
    ویرایش توسط hamidviolon : Wednesday 9 November 2011 در ساعت 11:01 AM
    فقط تو آغوش خودم دغدغه هاتو جا بذار ** به پای عشق من بمون هیچکسو جای من نیار

2. 7 کاربر برای این پست از hamidviolon تشکر کرده اند:

3. # ADS

2raj آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37816
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    65
    208 بار تشکر شده در 77 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

در اينجا مراد از بازار معناي مجازيش بوده نه معناي حقيقي

5. 2 کاربر برای این پست از 2raj تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidviolon [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت همه ی نت آهنگی های عزیز.

چند روز پیش داشتم توی نت می گشتم که یه وبلاگی نظرمو جلب کرد . می پرسید چرا ؟ چون این وبلاک مال یکی از خوانند های جوون داخل ایران بود . در پست اولش جمله ی واقعا زیبایی نوشته بود که من یه لحظه فکر کردم سایت یکی از اسپانسر های موسیقی رو دارم می بینم ... ولی نه وبلاگ یک به اصطلاح خواننده ی آینده دار بود ... هیف که موسیقی ما به این جا رسیده ... حالا عین خود جملشو کپی می کنم . خودتون قضاوت کنید :

((همانطور که در تیتر خبر مشاهده کردین *********** با آلبوم مجاز وارد بازار موسیقی میشود.))

آیا واقعا موسیقی یک بازار است و ما صرفا یک اهنگو می سازیم که مثل کالا در این بازار خرید و فروش شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و تمام نیت ما از آهنگ سازی صرفا درآوردن پول است ؟؟؟؟؟

واقعا چنین است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آخر هم متذکر بشم که بنده قصد هیچگونه توهیم و تمسخری را نداشته و نخواهم داشت. فقط می خواستم که بدونین کیا با چه طرز فکری به اصطلاح خودشون موسیقی کار می کنن. همین .
    درود بر دوست عزیزم...

دقیقا حق با شماست! هر کسی از اینکه وارد کار موسیقی می شود هدفی دارد. کم هستند کسانی که واقعا عاشق موسیقی هستند!

بله بازار است و همین است که وضع موسیقی اینچنین فاجعه بار شده! نمونه ای که برای خودم پیش آمده: روی آهنگی با سبک ارکسترال 7 سال کار کردم ولی هر جا که برای مجوز پخش می روم می گویند: چون سبک کار شما ارکسترال است و در بازار برد ندارد کارت را پخش نمی کنیم! به همین راحتی!!!

بعد کسی (...) می آید و با افتخار (بخوانید وقاحت!) در مصاحبه با یک مجله می نویسد: من „”"هیچ„”" علاقه ای به موسیقی نداشتم همینطوری الکی خواندم دوستانم گفتند خوب است و حالا خواننده شدم!!! بعد همین شخص هر چند هفته یک بار کنسرت می گذارد و بلیط های 100000 تومانی می فروشد و آلبوم هایش با آن صدای فالش (بخوانید ناله) روانه ی (بازار) می شوند!!

چه باید کرد دوستان؟ واقعا چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟

7. 6 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

باید سوخت و ساخت.

9. 4 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود بر دوست عزیزم...

دقیقا حق با شماست! هر کسی از اینکه وارد کار موسیقی می شود هدفی دارد. کم هستند کسانی که واقعا عاشق موسیقی هستند!

بله بازار است و همین است که وضع موسیقی اینچنین فاجعه بار شده! نمونه ای که برای خودم پیش آمده: روی آهنگی با سبک ارکسترال 7 سال کار کردم ولی هر جا که برای مجوز پخش می روم می گویند: چون سبک کار شما ارکسترال است و در بازار برد ندارد کارت را پخش نمی کنیم! به همین راحتی!!!

بعد کسی (...) می آید و با افتخار (بخوانید وقاحت!) در مصاحبه با یک مجله می نویسد: من „”"هیچ„”" علاقه ای به موسیقی نداشتم همینطوری الکی خواندم دوستانم گفتند خوب است و حالا خواننده شدم!!! بعد همین شخص هر چند هفته یک بار کنسرت می گذارد و بلیط های 100000 تومانی می فروشد و آلبوم هایش با آن صدای فالش (بخوانید ناله) روانه ی (بازار) می شوند!!

اگر من باشم فقط کار شما رو پخش میکنم . نه مزخرفات ساخته شده این چند سال رو ...

میشه بگید این شخص چه کسی هستن ؟
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

11. 5 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

hamidviolon آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5498
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    203
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود بر دوست عزیزم...

درود
    دقیقا حرف من هم همین است. افرادی مثل شما و خیلی های دیگه که من میشناسمشون و موسیقی رو می فهمن و با عشق کار می کنن باید خونه نشین باشند و استعدادشون کور بشه
    که نمونه ی بارزش مثل محسن نامجو بود که اونقدر بهش فشار آوردن که رفت...

درد ما از خودمونه ...

13. 3 کاربر برای این پست از hamidviolon تشکر کرده اند:

hamidviolon آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5498
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    203
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

راستی دست عزیزم من همین الان دارم اهنگ تمنا تو گوش می دم .
    واقعا حیف ... این آهنگ کجا و آهنگ های این به اصطلاح خواننده ها کجا ...

آفرین ... واقعا مرحبا ...

از من می شنوی به خاطر مجوز ندادن و اهمیت ندادن یک مشت فسیل که از موسیقی سر در نمیار استعدادتو ول نکن ... همین طور ادامه بده ... بالاخره یه طور میشه

به قول گلشیفته درست میشه ... همه چیز درست میشه ... ایرانم همه چیز خوب میشه .

15. 3 کاربر برای این پست از hamidviolon تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

درود بر دوست عزیزم...

درود ! کارهای شما که قابل ستایشه ! متاسفانه سطح سلیقه ی مردم اومده پایین ! حیف کارهای شما که این همه روش زحمت کشیدید فقط توی سایت نت آهنگ پخش شه و دیگران استفاده نکنن !

17. 3 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

parsboy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36167
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,757
    213 بار تشکر شده در 80 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود ! کارهای شما که قابل ستایشه ! متاسفانه سطح سلیقه ی مردم اومده پایین ! حیف کارهای شما که این همه روش زحمت کشیدید فقط توی سایت نت آهنگ پخش شه و دیگران استفاده نکنن !
    با سپاس از شما و بقیه دوستان
    واقعا" سطح سلیقه که هیچ از لحاظ فرهنگی ما روز به روز در حال پسرفت هستیم .
    من استادی میشناختم که در نوع خودش بی نظیر بود ولی کمتر کسی به تواناهی هایش پی برد و متاسفانه الان هم در خارج از کشور حظور داره .

19. 3 کاربر برای این پست از parsboy تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست مهربانم سلام. سلیقه ی مردم مشکل ما نیست به خدا!. مردم کارهای خوب را دوست دارند. (اگر اجازه ی پخش داده می شد...) سفره ای را در نظر بگیرید که وسط آن فقط ماست و خیار گذاشته اند و بس! خوب چیز دیگری برای خوردن نیست و مردم همین را به ناچاری می خورند! اگر یک غذای خوب سالم و پر و مغذی در این سفره باشد همین مردم به سمت آن خواهند رفت. بسیاری از هنرجویان من (مخصوصا در گروه کودک و نوجوان) اصلا آهنگ ارکسترال نشنیده بودند و در ابتدا ... مانکن و نمی دونم ... گوش می داند به مرور و با مهربانی آن را آموزش دادم و با موسیقی پر زحمت و همراه با تفکر آشنا کردم. اکنون حتی نمی توانند به چیزهایی که قبلا گوش می دادند فکر هم بکنند!

دوست من مردم مقصر نیستند اگر سطح سلقیه شان به مرور در حال سقوط است. این مردم گزینه ی بهتری ندارند فرهنگ سازی هم که در زمینه ی موسیقی نمی شود. واقعا چه اشکالی دارد اگر در تلویزیون یک ساعت در هفته فقط یک ساعت موسیقی کلاسیک پخش کنند؟

چه کسی مسئول مجوز دادن به هر کسی شده که به مدد جیب پر پول پدر و قهر از مادر (!!) به خود اجازه می دهد تا گوش مردم را به بازی بگیرد و اسم خواننده را روی خود بگذارد!

چرا موسیقی جدی گرفته نمی شود؟ آخه مگر هر کسی که دلش خواست می تواند به خود اجازه دهد که مطب بزند و بگوید من پزشک هستم؟؟؟؟ این هم مثل آن است. موسیقی یک کار علمی مهندسی شده و دقیق است. تا وقتی این باور که موسیقی یک کار جدی است بوجود نیامده همین آشفته بازار ادامه می یابد و خدا بخیر کند برای نسل های بعد از ما که هیچ چیز از موسیقی خوب نخواهند شنید.

دوستدار همی شما عزیزان...

21. 4 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

دوست مهربانم سلام. سلیقه ی مردم مشکل ما نیست به خدا!. مردم کارهای خوب را دوست دارند. (اگر اجازه ی پخش داده می شد...) سفره ای را در نظر بگیرید که وسط آن فقط ماست و خیار گذاشته اند و بس! خوب چیز دیگری برای خوردن نیست و مردم همین را به ناچاری می خورند! اگر یک غذای خوب سالم و پر و مغذی در این سفره باشد همین مردم به سمت آن خواهند رفت. بسیاری از هنرجویان من (مخصوصا در گروه کودک و نوجوان) اصلا آهنگ ارکسترال نشنیده بودند و در ابتدا ... مانکن و نمی دونم ... گوش می داند به مرور و با مهربانی آن را آموزش دادم و با موسیقی پر زحمت و همراه با تفکر آشنا کردم. اکنون حتی نمی توانند به چیزهایی که قبلا گوش می دادند فکر هم بکنند!

دوست من مردم مقصر نیستند اگر سطح سلقیه شان به مرور در حال سقوط است. این مردم گزینه ی بهتری ندارند فرهنگ سازی هم که در زمینه ی موسیقی نمی شود. واقعا چه اشکالی دارد اگر در تلویزیون یک ساعت در هفته فقط یک ساعت موسیقی کلاسیک پخش کنند؟

چه کسی مسئول مجوز دادن به هر کسی شده که به مدد جیب پر پول پدر و قهر از مادر (!!) به خود اجازه می دهد تا گوش مردم را به بازی بگیرد و اسم خواننده را روی خود بگذارد!

چرا موسیقی جدی گرفته نمی شود؟ آخه مگر هر کسی که دلش خواست می تواند به خود اجازه دهد که مطب بزند و بگوید من پزشک هستم؟؟؟؟ این هم مثل آن است. موسیقی یک کار علمی مهندسی شده و دقیق است. تا وقتی این باور که موسیقی یک کار جدی است بوجود نیامده همین آشفته بازار ادامه می یابد و خدا بخیر کند برای نسل های بعد از ما که هیچ چیز از موسیقی خوب نخواهند شنید.

دوستدار همی شما عزیزان...
    با شما کاملاً موافقم ! این عوامل مختلف بودند که باعث پایین اومدن سطح سلیقه ی مردم شدند همون مثالی که زدید ! درود بر شما که به فکر موسیقی زیبا و بامفهوم هستین . واقعاً اگه طرز فکر افراد جامعه و اساتید مثل شما بود الان ما این وضعیت رو نداشتیم ! خوش به حال شاگرداتون ...

23. 3 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    15

دوستان این بحث یک بحث بسیار پایه ای و اساسی است و از چند طریق میتوان مورد بررسی داد:
    1- عده ای بدون هیچ علاقه واقعی و هیچ علم و دانشی می آیند و فقط به امید پول در آوردن وارد عرضه موسیقی و آن هم مارکت ایران میشوند،که واقعا دارند هم به خود و هم به هم وطنانشان و هم به موسیقی وطنشان خیانت میکنند.
    2- عده ای که بدون هیچ زحمتی و فقط با پول میخواهند آهنگ بخوانند و معروف شوند و در این راه از هیچ آهنگ سطح پایین و افتضاحی نمیگذرند،این نوع خیلی بدتر از نوع پیش است،باز در مورد پیش اشخاص از *****ینگ مجوز(چه درست چه نادرست) میگذرند و بالاخره آهنگاشون یک آنالیزی میشود،در این طریق که دیگر واقعا شما میتوانید انواع حرف های بدور از فرهنگ اصیل ایرانی و درست را یاد بگیرید.
    3-عده ای همچون همین دوست عزیزمان(آقای امیدوار) واقعا سالیان دراز برای موسیقی زحمت میکشند،با امید اینکه بتوانند برای مردم خوراک هنری خوب و درستی را آماده کنند،سالیان سال روی آهنگ های و شعر ها کار میکنند،و در این راه خیلی زحمت میکشند،هم از طریق معنوی و هم از طریق مادی،به عقیده من این دسته از اشخاص،بالاخره حتما باید از موسیقی درآمدی هم داشته باشند،زحمت کشیده اند،من واقعا با موضوع این تاپیک مشکل دارم.
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

25. 4 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    49118
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    40
    24 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض هنر۹۹درصداخلاقه ۱درصدهنر

[FONT=„Arial”]سلام به قول استاد تمبک مرحوم حسین [/FONT]تهرانی هنر ۹۹درصدش اخلاقه ۱درصد هنر. به قول الهی قمشه ای هراثری که اسم خداروش نباشه ماندگار نخواهدشد. پس توموسیقی هم طبیعیه یک عده دنبال کارپوچ باشن یک عده میخان خدارو صداکنن یا جلوه ای ازوجودنازنین خدارونشون بدن. ولی درد اینه گروه دوم مهجورن

27. 3 کاربر برای این پست از sinaaria تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_boy8600 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان این بحث یک بحث بسیار پایه ای و اساسی است و از چند طریق میتوان مورد بررسی داد:
    1- عده ای بدون هیچ علاقه واقعی و هیچ علم و دانشی می آیند و فقط به امید پول در آوردن وارد عرضه موسیقی و آن هم مارکت ایران میشوند،که واقعا دارند هم به خود و هم به هم وطنانشان و هم به موسیقی وطنشان خیانت میکنند.
    2- عده ای که بدون هیچ زحمتی و فقط با پول میخواهند آهنگ بخوانند و معروف شوند و در این راه از هیچ آهنگ سطح پایین و افتضاحی نمیگذرند،این نوع خیلی بدتر از نوع پیش است،باز در مورد پیش اشخاص از *****ینگ مجوز(چه درست چه نادرست) میگذرند و بالاخره آهنگاشون یک آنالیزی میشود،در این طریق که دیگر واقعا شما میتوانید انواع حرف های بدور از فرهنگ اصیل ایرانی و درست را یاد بگیرید.
    3-عده ای همچون همین دوست عزیزمان(آقای امیدوار) واقعا سالیان دراز برای موسیقی زحمت میکشند،با امید اینکه بتوانند برای مردم خوراک هنری خوب و درستی را آماده کنند،سالیان سال روی آهنگ های و شعر ها کار میکنند،و در این راه خیلی زحمت میکشند،هم از طریق معنوی و هم از طریق مادی،به عقیده من این دسته از اشخاص،بالاخره حتما باید از موسیقی درآمدی هم داشته باشند،زحمت کشیده اند،من واقعا با موضوع این تاپیک مشکل دارم.

مسعود مهربان و عزیزم درود بر تو.

من به شخصه به عنوان یک عضو کوچک از خانواده ی هنر (اگر بشود همین را هم گفت) تنها آرزویم این است که حتی به رایگان بتوانم کارهایم را پخش کنم... حتی در تهران وقتی با یک شرکت صحبت می کردیم (که می گفت کار شما تجاری نیست و من پخش نم کنم) به ایشان گفتم: قبول! تمام سود این کار مال شما و من خسارت شما را هم نقدا می پردازم شما فقط پخش کنید! ولی متاسفانه قبول نکردند!
    انگار مشکلی وجود دارد ...

واقعا عجیب است... خوب به یاد دارم آنقدر عاشق موسیقی بودم که در کودکی یک قوطی حلبی قیر را به طور پنهانی از خیابان آورده بودم فقط به خاطر اینکه وقتی می خوانم و صدایم را در ضبط کوچک و ساده ام ضبط می کنم صدا ریورب داشته باشد!! بماند که به خاطر این ریورب (اوردن قوطی کثیف به خانه) چه کتک مفصلی خوردم!! یادم هست که آن ضبط کوچک چه کارهایی می کردم! آخر هم همان ضبط را با دستان خودم نابود کردم که مثلا می خواستم سیستمی بسازم که فقط در هنگام ضبط از یک کاست به کاست دیگر بتواندهمزمان صدای من را نیر ضبط کند!!! ... یادم است که سیم های تار، سه تار را بر روی تخته ای که برش زده بودم با میخ محکم می کردم تا سازی ابداع کنم! برای تمارین صدا سازی در دوران نوجوانی در سرما و گرما هر روز به کوه می رفتم و بدون توجه به نگاه های بهت زده ی عابران تمرین می کردم...

همه ی این ها برای این بود که 7 سال روی نوشتن پارتی تور فقط یک آهنگ (ایران من) وقت بگذارم و بعد به همین راحتی بگویند ((((تجاری نیست ارکسترال است و ...))))

بعد دوست عزیز 21 ساله می گوید „”„” هیچوقت علاقه ای به موسیقی نداشتم„”„” و هر ماه آلبومی جدید می دهد و کنسرت می گذارد!!! با صدایی که ناله در مقابل آن ((فریاد)) است!!

ولی من هیچگاه امیدم را از دست نمی دهم ... امیدوار می مانم تا روزی برسد که حتی به صورت رایگان هم وطنان عزیزم بتوانند آثارم را داشته باشند. و امیدوارم که همه جوانان عزیزی که مثل شما دوستان خوب من به فکر موسیقی خوب و سازنده هستید، کارهایتان را بتوانید با افتخار منتشر کنید و کار شما الگوی جوانان بعدی باشد نه کار آن آقایی که „فالش خواندن” را یک „سبک” می داند و به آن افتخار می کند و یا آن دوست بیست و یک ساله ای که „هیچگاه به موسیقی علاقه نداشته” و تقی به توقی خورده شده خواننده ی ناله ای نسل جوان یا آن عزیز دیگری که در تلویزیون ظاهر می شود و سبک خواندنش برای آن شعر تکه تکه و درهم دریده و از هم گسیخته را سبکی نوین می خواند برای آدم هایی که لکنت زبان دارند!!! یا آن دوست دیگری که در مصاحبه با یک شبکه ی ماهواره ای وقتی از او می پرسند چرا در شعر هایت فحش ناموسی می دهی! ؟ در جواب می گوید به من چه که معنی کلمه ی ***** زشت است من که مسئول معنی بد کلمات نیستم!...
    افسوس ولی امیدوارم با کمک هم بتوانیم کارهای قوی بسازیم و این موج ویرانگر را عقب برانیم...

دوستدار همه ی شما عزیزان

محمد امیدوار تهرانی 18/8/1390
    ویرایش توسط alone_composer : Thursday 10 November 2011 در ساعت 12:06 AM

29. 4 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

parsboy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36167
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,757
    213 بار تشکر شده در 80 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

مسعود مهربان و عزیزم درود بر تو.

من به شخصه به عنوان یک عضو کوچک از خانواده ی هنر (اگر بشود همین را هم گفت) تنها آرزویم این است که حتی به رایگان بتوانم کارهایم را پخش کنم... حتی در تهران وقتی با یک شرکت صحبت می کردیم (که می گفت کار شما تجاری نیست و من پخش نم کنم) به ایشان گفتم: قبول! تمام سود این کار مال شما و من خسارت شما را هم نقدا می پردازم شما فقط پخش کنید! ولی متاسفانه قبول نکردند!
    انگار مشکلی وجود دارد ...

واقعا عجیب است... خوب به یاد دارم آنقدر عاشق موسیقی بودم که در کودکی یک قوطی حلبی قیر را به طور پنهانی از خیابان آورده بودم فقط به خاطر اینکه وقتی می خوانم و صدایم را در ضبط کوچک و ساده ام ضبط می کنم صدا ریورب داشته باشد!! بماند که به خاطر این ریورب (اوردن قوطی کثیف به خانه) چه کتک مفصلی خوردم!! یادم هست که آن ضبط کوچک چه کارهایی می کردم! آخر هم همان ضبط را با دستان خودم نابود کردم که مثلا می خواستم سیستمی بسازم که فقط در هنگام ضبط از یک کاست به کاست دیگر بتواندهمزمان صدای من را نیر ضبط کند!!! ... یادم است که سیم های تار، سه تار را بر روی تخته ای که برش زده بودم با میخ محکم می کردم تا سازی ابداع کنم! برای تمارین صدا سازی در دوران نوجوانی در سرما و گرما هر روز به کوه می رفتم و بدون توجه به نگاه های بهت زده ی عابران تمرین می کردم...

همه ی این ها برای این بود که 7 سال روی نوشتن پارتی تور فقط یک آهنگ (ایران من) وقت بگذارم و بعد به همین راحتی بگویند ((((تجاری نیست ارکسترال است و ...))))

بعد دوست عزیز 21 ساله می گوید „”„” هیچوقت علاقه ای به موسیقی نداشتم„”„” و هر ماه آلبومی جدید می دهد و کنسرت می گذارد!!! با صدایی که ناله در مقابل آن ((فریاد)) است!!

ولی من هیچگاه امیدم را از دست نمی دهم ... امیدوار می مانم تا روزی برسد که حتی به صورت رایگان هم وطنان عزیزم بتوانند آثارم را داشته باشند. و امیدوارم که همه جوانان عزیزی که مثل شما دوستان خوب من به فکر موسیقی خوب و سازنده هستید، کارهایتان را بتوانید با افتخار منتشر کنید و کار شما الگوی جوانان بعدی باشد نه کار آن آقایی که „فالش خواندن” را یک „سبک” می داند و به آن افتخار می کند و یا آن دوست بیست و یک ساله ای که „هیچگاه به موسیقی علاقه نداشته” و تقی به توقی خورده شده خواننده ی ناله ای نسل جوان یا آن عزیز دیگری که در تلویزیون ظاهر می شود و سبک خواندنش برای آن شعر تکه تکه و درهم دریده و از هم گسیخته را سبکی نوین می خواند برای آدم هایی که لکنت زبان دارند!!! یا آن دوست دیگری که در مصاحبه با یک شبکه ی ماهواره ای وقتی از او می پرسند چرا در شعر هایت فحش ناموسی می دهی! ؟ در جواب می گوید به من چه که معنی کلمه ی ***** زشت است من که مسئول معنی بد کلمات نیستم!...
    افسوس ولی امیدوارم با کمک هم بتوانیم کارهای قوی بسازیم و این موج ویرانگر را عقب برانیم...

دوستدار همه ی شما عزیزان

محمد امیدوار تهرانی 18/8/1390
    واقعا" با اين حرفای شما دل ادم به درد میاد ...
    من تلاش و پشتکار شمارا تحسین می کنم .
    با سپاس فراوان

31. 4 کاربر برای این پست از parsboy تشکر کرده اند:

hamidviolon آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5498
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    203
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_boy8600 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به دوست عزیزمان آقا مسعود

فکر نکنم موضوع تاپیک مشکل داشته باشد . چون اولا یک خبر رسانی سادس نه چیز دیگه ای ... دوما حق با شماست کسانی که مثل دوست خوبمان آقای امیدوار زحمت می کشند باید نتیجه ی زحمت شان را هم ببینند و کمترین چیزی که می توان به این آقایان داد شاید بتوان گفت که پول باشد .

ولی حرف ما چیز دیگری ست... چرا باید آقایی که هیچ چیز از موسیقی نمی داند و تنهاو تنها هدفش از موسیقی کار کردن در آوردن پول است اینجور حمایت بشه و هر چرت و پرتی خواست بگه و بخونه ولی ...

بگذریم ... من فقط می خواستم بگم که یک نمونه کوچک از بی عدالتی و نفهمی و بی سوادی مسئولین مملکت خرابمون اینه وای به حال بقیش ...

خودتون قضاوت کنید .

33. 4 کاربر برای این پست از hamidviolon تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)