لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 80

موضوع: چگونگي تمرين ريز در سنتور

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36969
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    158
    41 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض چگونگي تمرين ريز در سنتور

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    مي تونم خواهش کنم که يکي از دوستان روش زدن درست ريز رو بگن ... اخه مدتي هست که امکان رفتن به کلاس رو ندارم و هر کاري مي کنم نمي تونم درست ريز رو بزنم.. . توي کليپ ها مي بينم موقع زدن مچ به ارامي تکان مي خورد و بيشتر با کمک تکان دادن انگشتان اين کار انجام مي شود اگر امکان دارد يه کليپ خيلي کوتاه حتي چند ثانيه ي بگذاريد و به ارامي ريز رو اجرا کنيد کمک بزرگي مي کنيد و سپاسگذارتان مي شوم

2. کاربران زیر از R.M به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946
    4,151 بار تشکر شده در 1,000 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 112/2
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط R. M [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    مي تونم خواهش کنم که يکي از دوستان روش زدن درست ريز رو بگن ... اخه مدتي هست که امکان رفتن به کلاس رو ندارم و هر کاري مي کنم نمي تونم درست ريز رو بزنم.. . توي کليپ ها مي بينم موقع زدن مچ به ارامي تکان مي خورد و بيشتر با کمک تکان دادن انگشتان اين کار انجام مي شود اگر امکان دارد يه کليپ خيلي کوتاه حتي چند ثانيه ي بگذاريد و به ارامي ريز رو اجرا کنيد کمک بزرگي مي کنيد و سپاسگذارتان مي شوم
    سلام دوست عزیز
    طریقه مضراب زدن هر نوازنده منحصر به فرد هستش. یعنی هر نوازنده با توجه به ساختمان دستها بخصوص مچها به طور مشخصی مضراب می زنه. مثلا شما مضراب زدن زنده یاد استاد پایور و زنده یاد استاد مشکاتیان و آقای پشنگ و یا اردوان کامکار را نگاه کنید هر کدومشون به طرز متفاوت و به سبک خودشون مضراب می زنند، چون ساختمان دستهای هر کدومشون با بقیه متفاوته.
    بین بقیه نوازندگان هم این قضیه صدق می کنه. شما باید ببینید مضراب گیریتون بیشتر شبیه به کدوم یک از اساتید هستش و بعد اون استاد را الگوی خودت قرار بدی. البته در ریز زدن به یک سری اصول که در ابتدای کتاب دستور سنتور بهش اشاره شده از قبیل چگونگی گرفتن مضراب، شفافیت مضرابها بخصوص مضراب چپ و ... نیز دقت نمایید.
    تمرینهای ریز آخر کتاب دستور سنتور هم می تونه خیلی در این راه کمکتون کنه. سعی کنید ابتدا درسها را با سرعت خیلی کم اجرا کنید و بعد به مرور سرعت ریزها را بالاتر ببرید.
    در مورد اینکه ریزها باید با مچ نواخته بشوند یا انگشتها یا هر دو، هم نظرات متفاوتی وجود داره که برمیگرده به همون بحث ساختمان دست نوازنده. من خودم شخصا ریزهام را از ناحیه مچ دست اجرا می کنم.
    فقر شب را بی غذا به سر بردن نیست،فقر روز را بی اندیشه به سر کردن است!

5. 13 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36969
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    158
    41 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام راز و نياز گرامي
    خيلي ممنونم از راهنماييتون, خوشحالم که شخصي مثل شما اينجاست و هميشه بچه هاي سنتور رو راهنمايي مي کنه بازم ممنون شاداب و سربلند باشيد

7. 3 کاربر برای این پست از R.M تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54580
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام:
    عذر خواهم اما من با این جمله که:::::در مورد اینکه ریزها باید با مچ نواخته بشوند یا انگشتها یا هر دو، هم نظرات متفاوتی وجود داره که برمیگرده به همون بحث ساختمان دست نوازنده... کاملا مخالفم
    دامنه حرکتی انگشتان بسیار کم هست وکنترل سخت. حرکت مضراب ریز باید 90%با مچ 10%با ساعد باشد. برای یاد گیری ابتدا خیلی آهسته یعنی بصورت 2لا چنگ یا3لاچنگ سپس به مرور سرعت افزایش و دامنه ارتفاعی مضراب کاهش میدهیم ودر کل تمرین باید انگشتان محکم مضراب را بگیرند و حرکت ازادانه نداشته باشند حدالمقدور

9. 2 کاربر برای این پست از ariyanfar67 تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyanfar67 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام:
    عذر خواهم اما من با این جمله که:::::در مورد اینکه ریزها باید با مچ نواخته بشوند یا انگشتها یا هر دو، هم نظرات متفاوتی وجود داره که برمیگرده به همون بحث ساختمان دست نوازنده... کاملا مخالفم
    دامنه حرکتی انگشتان بسیار کم هست وکنترل سخت. حرکت مضراب ریز باید 90%با مچ 10%با ساعد باشد. برای یاد گیری ابتدا خیلی آهسته یعنی بصورت 2لا چنگ یا3لاچنگ سپس به مرور سرعت افزایش و دامنه ارتفاعی مضراب کاهش میدهیم ودر کل تمرین باید انگشتان محکم مضراب را بگیرند و حرکت ازادانه نداشته باشند حدالمقدور
    سلام دوست عزیز. ممنونم بابت نظر خوبتون. البته من شخصا با ریز زدن و کلا مضراب زدن با انگشتها مخالف هستم ولی خب بعضی از نوازندگان هستند که بیشتر با انگشتها کار می کنند تا مچ دست.
    شاد باشید دوست عزیزم.

11. 4 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

vahid9987 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    47690
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    121
    47 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ببخشید استاد نوع مضراب و جنس اون هم آیا میتونه تاپیری تو ریز زدن ها و تکیه زدن ها داشته باشه
    به کوروش چه خواهیم گفت اگر سر بر آرد زه خاک؟؟؟

13. 3 کاربر برای این پست از vahid9987 تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

پیش فرض مضراب و نمد مضراب

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid9987 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببخشید استاد نوع مضراب و جنس اون هم آیا میتونه تاپیری تو ریز زدن ها و تکیه زدن ها داشته باشه
    سلام دوست عزیز. امیدوارم منظورتون از استاد، بنده حقیر نباشم. لقب „استاد” ، لقب بسیار والایی هستش که برازنده هر کسی نیست و باید خیلی بیشتر در بکار بردنش دقت کنیم.

در مورد جواب سوالتون عرض کنم که به طور کلی نوع مضراب تاثیر زیادی در نوازندگی داره. بخصوص برای اجرای ریزها، زینت ها و تکیه ها که نیاز به سرعت و ظرافت خاص خودشون رو دارن نقش مضراب خیلی مهم و اساسی هستش.
    مضرابها نباید سنگین باشن، چون سرعت، چابکی و لطافت نوازندگی را کم کمی کنن. هنگام خرید مضراب، باید به سبک بودن، خوش دست بودن و جنس مضراب ها دقت کنیم.
    علاوه بر مضراب، جنس نمدها هم خیلی موثر هستش. نمدها نباید کلفت باشن. بهتره قبل از اینکه نمدها را به مضراب چسب کنیم، کمی اونها را بکوبیم تا ضخامتشون کمتر بشه و درنتیجه صداشون زیرتر بشه. حتما دقت بشه که برای چسبوندن نمدها، چسب را مستقیما به خود نمد نزنیم، بلکه مقدار کمی چسب به سر مضراب بزنیم و بعد نمد را به سر مضراب چسب کنیم و یکی دو دقیقه محکم نمد را به سر مضراب فشار بدیم تا خوب بچسبه حتما سر و ته نمد باید محکم به مضراب چسب بشه. نکته دیگه اندازه نمدها هست، اندازه نمدها نباید بزرگ باشه چون علاوه بر سنگینی احتمال اینکه به بقیه سیمها برخورد کنه هم وجود داره، اندازه نمدها باید درحدی باشه که ناحیه ای از مضراب که با سیم برخورد می کنه را پوشش بدهند.
    شاد باشید دوست عزیز.

15. 6 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

vahid9987 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    47690
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    121
    47 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

راز و نیاز عزیز تشکر بابت اینکه به سوال این حقیر ارزش داده و جواب آن را فرمودید
    بخبشید میخواستم نظر شما را در رابطه با مضرابهایی که جداگانه برای دست چپ و راست ساخته میشن بدونم من میخوام مضراب بخرم که استادم مضرابای خودشونو پیشنهاد میکنن که برای هر دو دست جداگانه هست و یکم هم قیمتش بالاست 25هزار تومن
    و یه سوال دیگه (البته خیلی ببخشین) کلاس تئوری موسیقی کلا میتونه مفید باشه
    ممنون ازلطفتون
    به کوروش چه خواهیم گفت اگر سر بر آرد زه خاک؟؟؟

17. 2 کاربر برای این پست از vahid9987 تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid9987 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راز و نیاز غزیز تشکر بابت اینکه به سوال این حقیر ارزش داده و جوابل آن را فرمودید
    بخبشید میخواستم نظر شمارا در رابطه با مضرابهایی که جداگانه برای دست چپ و راست ساخته میشن بدونم من میخوام مضراب بخرم که استادم مضرابای خودشونو پیشنهاد میکنن که برای هر دو دست جداگانه هست و یکم هم قیمتش بالاست 25هزار تومن
    و یه سوال دیگه (البته خیلی ببخشین) کلاس تئوری موسیقی کلا میتونه مفید باشه
    ممنون ازلطفتون
    اختیار دارید دوست عزیز. من فقط انجام وظیفه می کنم.
    در مورد مضرابهایی که گفتید من اطلاعی ندارم، ولی فکر نمی کنم نیازی به این میزان هزینه برای خرید مضراب باشه. مطمئنا با قیمت های خیلی پایینتر هم می تونید مضرابهای خوب تهیه کنید.
    می تونین یک جفت از اون مضراب هایی رو که گفتید از مدرس تون قرض بگیرید و با مضرابهای نسبتا خوب دیگه مقایسه کنید. اون موقع بهتر می تونید تصمیم بگیرید.
    و اما در مورد کلاس تئوری، 100درصد میتونه مفید باشه. حتما شرکت کنید. به یاد داشته باشید که هرچقدر علم موسیقی نوازنده بیشتر باشه، بیشتر از موسیقی لذت می بره و صد البته در نوازندگی پیشرفت بهتری خواهد داشت.

19. 5 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

simsimm آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49549
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    447
    183 بار تشکر شده در 65 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    13

سلام دوستان من حدود 2 ساله که سنتور میزنم اما از اولم با ریز مشکل داشتم البته الان خیلی بهتر شده حالا یه سوال من وقتی روی بالش یا پام ریز میزنم خیلی خوب و یکنواخت مضراب میزنم و مضرابم حدود 15-20 سانتی بالا میاد اما روی ساز انگار مچم قفله و 7-8 سانت بیشتر بالا نمیاد و این باعث میشه که زمان ریز زدنم کمتر شه. لطفا کمکم کنید
    در اجاقی طمع شعله نمیبندم ....خردک شرری هست هنوز

21. 3 کاربر برای این پست از simsimm تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط simsimm [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان من حدود 2 ساله که سنتور میزنم اما از اولم با ریز مشکل داشتم البته الان خیلی بهتر شده حالا یه سوال من وقتی روی بالش یا پام ریز میزنم خیلی خوب و یکنواخت مضراب میزنم و مضرابم حدود 15-20 سانتی بالا میاد اما روی ساز انگار مچم قفله و 7-8 سانت بیشتر بالا نمیاد و این باعث میشه که زمان ریز زدنم کمتر شه. لطفا کمکم کنید
    سلام دوست عزیز. خب قاعدتا این طبیعی هستش نگران این موضوع نباشید. همیشه مضراب زدن روی ساز مشکل تر از مضراب زدن روی بالش یا پا یا ... هستش.
    سعی کنید تمریناتتون رو ادامه بدید و روزانه حدود نیم ساعت رو فقط به ریز زدن اختصاص بدید. مطمئن باشید همانطور که نسبت به قبل پیشرفت خوبی داشتید، در آینده هم پیشرفت خواهید کرد.

23. 5 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29093
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    15 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

یکی از روش هایی کهبه گفته استادم امتحان کردم وبنظرم تاثیر داشته اینه که با یکی از دست ها روی ساز و دست دیگه روی پا ریز بزنید. دستی که روی ساز میزنید قوی میشه. اگر هر دودستتون به یک اندازه قدرت داره تمرین رو به یک اندازه تکرار کنید

25. 5 کاربر برای این پست از golnaz_222 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54667
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    79
    53 بار تشکر شده در 27 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام براساتید بزرگ . من یه سئوال دارم اگه اساتیدلطف کنندراهنمائی بفرمایند خیلی ممنون میشم . ببینید دست چپ من ازدست راستم قوی تره البته نمی تونم بگم چپ دستم چون خیلی کارها مثلانوشتن رو بادست راست انجام میدم ولی اگه بخوام چیزی رو پرتاپ کنم ناخودآگاه بادست چپ این کاررو میکنم نه که بادست راست نمی تونم ولی با دست چپ مسلط ترم . توی سنتورهم مضراب چپ روبهتر می گیرم ودست راستم ضعف داره اونقد که الآن دستام ناهماهنگ شده بخصوص وقتی ریزمیزنم ناخود آگاه دست راستم باانگشتانم ولی دست چپم ازمچ می زنه ودرنتیجه دست راستم هم کم میاره هم خیلی بد میزنه وخلاصه دردسرتون ندم اعصابم اونقد خورد شده که تا حالا چند بار می خواستم سنتور رو ول کنم ولی اونقد این سازو دوست دارم که نمی تونم این کاررو بکنم . استاد مم فرمودند این سازوببوس بزارکنار ولی نمی تونم به همون دلیلی که گفتم . عاجزانه تقاضای کمک دارم بخصوص ازآقامحسن عزیز . بی صبرانه منتظرم

27. 3 کاربر برای این پست از xxxxxx تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54667
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مجدد سلام یه کم بیشتر اطلاعات بدم تا درصورتی که کسی بخواد راهنمائی کنه راحت ترباشه . من ردیف ابتدائی آقای پایورروتا اول همایون البته به جز آوازهاش زدم . البته رسم استادما اینه که دوره ابتدائی رو اول بدون آوازتموم میکنه بعد یه چندتا چارمضراب که دستت تند بشه میگه وبعد وارد همایون با آوازاش میشه و بعد هم صباو غیره. حرکت دست راست من 70 درصد با انگشت ودست چپم 95 درصد بامچ هرچه تلاش میکنم دست راستمم درست بشه خیلی سخته وهی یادم میره وازدست خودم خیلی عصبانی هستم تا خودمو نکشتم کمکم کنید. متشکرررررررم

29. 3 کاربر برای این پست از xxxxxx تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط xxxxxx [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام براساتید بزرگ . من یه سئوال دارم اگه اساتیدلطف کنندراهنمائی بفرمایند خیلی ممنون میشم . ببینید دست چپ من ازدست راستم قوی تره البته نمی تونم بگم چپ دستم چون خیلی کارها مثلانوشتن رو بادست راست انجام میدم ولی اگه بخوام چیزی رو پرتاپ کنم ناخودآگاه بادست چپ این کاررو میکنم نه که بادست راست نمی تونم ولی با دست چپ مسلط ترم . توی سنتورهم مضراب چپ روبهتر می گیرم ودست راستم ضعف داره اونقد که الآن دستام ناهماهنگ شده بخصوص وقتی ریزمیزنم ناخود آگاه دست راستم باانگشتانم ولی دست چپم ازمچ می زنه ودرنتیجه دست راستم هم کم میاره هم خیلی بد میزنه وخلاصه دردسرتون ندم اعصابم اونقد خورد شده که تا حالا چند بار می خواستم سنتور رو ول کنم ولی اونقد این سازو دوست دارم که نمی تونم این کاررو بکنم . استاد مم فرمودند این سازوببوس بزارکنار ولی نمی تونم به همون دلیلی که گفتم . عاجزانه تقاضای کمک دارم بخصوص ازآقامحسن عزیز . بی صبرانه منتظرم
    سلام دوست عزیزم. یک اصل مهم توی نوازندگی هست و اون اینه که همه چیز قابل بهبود و تغییر هست. نکته اول اینه که به این اصل ایمان داشته باشید. نکته دوم اینه که فعلا تمام نیرو و حواستون رو روی نواختن صحیح مضراب متمرکز کنید. اصلا درس جدید نگیرید حتی می تونید برای مدتی کلاس نرید.
    برگردید به کتاب دستور سنتور یا شیوه سنتور نوازی و قطعات اونها را مجددا بنوازنید البته اینبار با در نظر گرفتن اصول صحیح گرفتن و نواختن مضراب. در این مرحله اصلا ریز نزنید، قطعات تکنیکی و سریع و کلا هر قطعه ای که به دستتون فشار میاره رو اجرا نکنید.
    حتما روبروی آینه تمرین کنید و مدام حواستون به دست راستتون باشه. حتی مواقعی که ساز نمی زنید مثلا موقع مطالعه و مواقعی که پای تلویزیون هستید مضراب دستتون باشه و ضمن رعایت گرفتن صحیح مضراب، شروع کنید به مضراب زدن با مچ دست.
    وقتی احساس کردید که حالت مضراب نوازیتون بهتر شده کم کم قطعات مشکل تر و همچنین ریزها را شروع نمایید ولی همیشه مراقب دستهاتون باشید...

البته این نکته رو فراموش نکنید که همه چیز قابل تغییر هست ولی نیاز به گذر زمان داره. پس صبور باشید، اصلا عجله نکنید و با جدیت و پشتکار تمریناتتون رو انجام بدید و یک نکته مهم دیگه به هیچ وجه ناامید نشید و به حرف مدرسی که به جای راهنمایی و کمک به شما، پیشنهاد میده که سنتور رو کنار بگذارید گوش نکنید! سنتور رو با جدیت هرچه تمامتر ادامه بدید و مطمئن باشید که به هدف خودتون خواهید رسید.
    شاد باشید دوست عزیز

31. 6 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54667
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام استاد رازونیازعزیز
    دستورات شمارو دارم اجرا می کنم وحس می کنم دارم بهتر میشم درچندساعت که این جورباشه انشاالله ده روزه درست میشه وادامه خواهم داد . فقط انتهای انگشت شصت دست راستم خیلی خسته میشه . راهنمائی بفرمائید . درهرحال ازشما خیلی خیلی متشکرم

33. 3 کاربر برای این پست از xxxxxx تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)