لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تجاربی که از استاد می اموزم

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    338 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 62/2
    Given: 14/5
    میزان امتیاز
    11

پیش فرض تجاربی که از استاد می اموزم

0 Not allowed! Not allowed!
    دوستان چند روزه تو فکر بودم این پست را ایجاد کنم هم تجارب روزانه ام را از تمرین در منزل ونیز از اطلاعات کسب شده از استادم را بطور مستمر داخلش درج کنم و مزایای داشتن استاد با روشهای مجازی را ذکر کنم هم در اینده این پست بازگوی راندمان پیشرفتم خواهد بود هم ممکنه عزیزانی مثل خودم که تازه وارد عرصه فراگیری موسیقی خصوصا ویلون هستند نیز اگه دوست داشتن مشارکت کنند و پست خوبی بشه اگر خرد یاری کند

- - - Updated - - -

اولین نکته امروز که برام جالب بود شاید باورتان نشه حدود چهل یا پنچاه دا سی دی دارم از یکی از اساتید البته اسمشون را نمیدونم و خدادتا فایل تصویری دانلود شده از نت در مورد اموزش ویلون و بارها و بارها دیده بودم ولی مشگلم در خصوص زمانی که ارشه کشی می کردم حل نشده بود منظورم به سرعت ارشه از موقعیت موازی بودن خود با خرک خاج میشد من شبهای زیادی برای حل مشگل تمرین کردم و اموزشها را دیدم حل نمیشد که نمیشد ولی استاد گفت کمی ارشه متمایل باشد این مشگل حله باورتان میشه بله حل شد و فهمیدم فوت کوزه گریش کجا بود البته موارد دیگر هم طبعا دخیلا مثل حرکت بازو و و ولی من اونا را رعایت می کردم بازم مشگلم لاینحل باقی مونده بود دوستان اگر با این مشگل روبرو هستند و تمام موارد به نظرشان صحیح است از این نکته هم چشم پوشی نکنند من اگر می خواستم به اون سی دی ها متوسل شم کماکان در گیر بودم خوشحالم اولین مانع را پشت سر گذاشتم
    آموزگاری که دیگران را کوچک و خوار می پندارد خود چیزی برای نمایش و بروز ندارد

2. 2 کاربر برای این پست از majid55 تشکر کرده اند:

3. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    93680
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    16
    23 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    0

من چون چند سال تحقیق کردم برای انتخاب نوع ساز و اجازه از مراجع و... طی تحقیقاتم متوجه شدم که ویالونو اصلا نباید تنهایی شروع کرد ب کار کردن وحتما باید زیر نظر یک استاد مجرب باشی. انتخاب اولم برای استاد چون فقط ب تجربه وسابقه بالا فکر میکردم اصلا خوب نبود بعد فهمیدم که ی چیز خیلی مهم تر از تجربه هم هست اونم علاقه خود استاد ب سازش و یادگیریه همیشگی شه استادی که قیافه „من استادم تو هیچی” بخودش نگیره خدارو شکر یک استاد بی نظیر سرراه انتخاب هام قرار گرفت هیچ وقت هم حاضر نیستم عوضشون بکنم. بعله ی همچین شاگرد خوبی ام من

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

از دوستان و کاربران عزیز خواهشمندم تجارب با ارزششون رو بصورت جداگانه و تفکیک شده بفرمایند تا بهتر بتوانیم از آن ها استفاده کنیم.
    مثلا تجارب در زمینه انگشت گذاری، آرشه کشی، نت خوانی و ... رو در تاپیک های مربوط به انگشت گذاری، آرشه کشی و ... قرار دهند تا طبقه بندی بهتری صورت پذیرد.
    از همکاری شما عزیزان ضمیمانه سپاسگزارم.

6. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)