لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 57

موضوع: درخواست راهنمايي براي انتخاب ساز

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    پس شما میخواید به قول معروف دی جی بشید.. چیزی که لذت شما و مردم رو با همدیگه تامین کنه.. ببینید موتزارت و بتهوون و امثال اونها اینهمه زحمت کشیدند.. آخرشم تو ایران فقط اسم موتزارت و بتهوون معروف شاید 1 درصد مردم ایران هم کارهای بتهوون رو نشنیده باشن.. شما میگی میخوام بفهمونم زحمت کشیدم.. کاری براش زحمت کشیده شده دوست عزیز قابل درک توسط مردم عادی نیست.. اینو تجربه بهم ثابت کرده.. بنابر این شما براشون هایده بزنید ممکنه براش زحمت زیادی هم نکشیده باشید ولی بقیه فکر میکنن کوه رو کندید تا این آهنگ رو زدید.. در هر صورت گیتار پاپ خیلی سبک خوبیه.. اینقدرم کیف میده.. فقط باید صداتون خوب باشه.. وگرنه هیچکس از ریتم خالی خوشش نمیاد.. حالا که شما موسیقی رو بخدا دوست دارید ولی نه تا اون حد.. منم توصیه ام تا همین حد میتونه باشه..
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

2. 6 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    47870
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    187
    315 بار تشکر شده در 122 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    13

((به 4 تا بفهمونم زحمت كشيدم ياد گرفتم.))
    خب چرا موسیقی؟خیلی کارای دیگه هم هست که شما با یه سال کار توش استاد میشی بقیه هم میفهمن زحمت کشیدی.
    شما هدفت اثبات خودته. فکر نمیکنم رشته درستی رو انتخاب کرده باشی.
    موسیقی همینه. خیلی محدود هستن کسایی که بفهمنش و درکش کنن.
    من به شخصه هم نه بتهونم نه موتزارت. ولی یه تجدید نظر توی طرز فکرت یــا رشتت داشته باش.
    امیدوارم موفق شی و به هدفت برسی.

4. 6 کاربر برای این پست از sefarius تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MohamadMJ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ساز و موسيقي دوست دارم. خيليم دوست دارم. منم تمرين ميكردم ويولن رو. منم كارايي ميكردم كه استادا تشويقم ميكردن. ولي خسته شدم. تا كي يه سري دروس مزخرف كه گوش خودم ديگه درد گرفته بود. دوست دارم به قرآن موسيقي رو. ولي نه در اون حد كه تحمل كنم حرف همرو.
    منظورم اين نبود كه كاملا ميخوام واسه اين و اون بزنم.
    ولي كي موسيقي ياد ميگيره بشيثنه با خودش درد دل كنه ؟؟؟؟؟
    ته تهش يكي مياد ميگه بزن برام. آخرش يكي ميگه آهنگ بساز پول بگير. نميدونم چرا ديد شما همتون يه جوريه من حس ميكنم دارم با بتهون و ولفارت و اينا حرف ميزنم.

موسيقي دوست دارم ولي نه واسه خودم بزنم و برم فضا. دوست دارم به 4 تا بفهمونم زحمت كشيدم ياد گرفتم.
    اگه موسيقي واسه خود آدمه نوازنده ها و خواننده ها غلط ميكنن آهنگ بخونن و بزنن. بايد برن خونشون توي اتاق خودشون بزنن و بخونن.

حرفتون اصلا منطقي نيست.
    دوست عزیز ! شما همون ویلن رو هم اگه می خواستین واسه دیگران بزنید می بایست که اون درسها رو بگذرونین ! بالاخره هر سازی رو باید اصولش رو یاد بگیری وگرنه همون آهنگ ساده رو هم درست نمی زنین ... مثلاً فکر کردین پیانو یا ساز دیگه درسهاش آسونه ؟ اونها هم سختن ولی این عشق و علاقه است که باعث میشه این سختیها رو تحمل کنه ...
    حالا که دید شما نسبت به موسیقی اینه که آخرش رو اینطور تفسیر میکنین دیگه من حرفی ندارم !
    موفق باشید ...

6. 4 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

MohamadMJ آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    50454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    57 بار تشکر شده در 23 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

از همتون ممنونم.
    همگي دست به دست هم دادين كه من به اين نكته برسم.
    حالم از موسيقي و ساز و هركي ساز داره بهم ميخوره.

توجه كنين.
    تك تكتون نشستين مثل سياست مدارها كوچكترين حرفي من تايپ كنم گير بدين به همون.
    يكي مارو دي جي كرد و يكي آخرمونو نتيجه گيري كرد و هركي يه چيزي پروند به ما.

آبجي ها و داداش هاي عزيز.
    من شعور موسيقيم بالا نيست. شما خيلي ميفهمين.
    ولي انقدري شعورم ميرسه كه موسيقي كه خوبه با همه ارتباط برقرار ميكنه و قشنگ و جذاب ميشه. پس انقدر حرفاي گنده نزنين خدا وكيلي.

به خدا حالمو از موسيقي و ساز بهم زدين.
    اگه ساز اينه. موسيقي اينه. پس ...

ما ميگيم مشوق نداشتيم همه گير دادن بهش.
    ما گفتيم اين كه ميگين واسه خودت بزن منطقي نيست. همه ميگن هدفت اينه ركشو بگم خاك توي سرت با اين هدفت.

من كجا گفتم تمرينام سخت بود ؟؟؟؟؟؟؟
    من گفتم تمريناتم اونقدري آسون بود كه 2-3 صفحشو ميتونستم توي يه جلسه ياد بگيرم ولي به زور 2 تا درس بهم ميدادن و اينا دست به دست هم دادن كه من حالم به هم بخوره.
    دوستاني كه با ذوق و شوق حرف ميزنن. تا حالا صداي آرشه كشي گوشاتونو درد آورده ؟؟؟
    تا حالا اونقدري تمرين كردين كه خودتون حالتون از صداي ساز بهم بخوره ؟؟؟

برادراي من. منم شعور دارم اندازه شما. اومدم راهنمايي بگيرم ازتون. نه اينكه هر دومتون يه چيزي بپرونين به ما.

نخواستيم. موسيقي و ساز واس شما

8. 4 کاربر برای این پست از MohamadMJ تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

ملت ما تو زمینه ی هنر و خیلی چیزهای دیگه بسیار بدسلیقه هستن همیشه بدترین چیزها در نظرشون بهترینه!!!
    میشینیم یه شردینگ از راستی کولی میبینیم تو خونه میگن بابا این چیه مردیکه بلد نیست گیتار بزنه پری همون دختر همسایه که میگفتم !! بهتر از این گیتار میزنه تازه صدای خوبی هم داره :)) !!! (بماند که سالها ی سالها روزی خدا ساعت باید زحمت کشید تا به سطح نوازندگی این مرد رسید)
    من فقط برای اینکه تو خونه بهم گیر ندن بگن هیچی بلد نیستی و فقط دینگ دینگ بلدی فقط یه آهنگ گاد فادر رو کاور کردم ! تو دو هفته ای که گیتار میزنم !! فقط بخاطر اینکه ساکت بشن و من به کارم برسم !!!
    احساس میکنم شما واقعا زندگیتون موسیقی نیست و فقط به قول دوست بالایی برای اثبات خودتونن به خانواده و بقیه دنبال موسیقی هستین اگه واقعا میخواید خودتون رو اثبات کنید بچسبید به یه کار و کاسبی مشتی و با کسب درآمد بالا بهتر میشه خود رو اثبات کرد !!!
    خیلی ها تو این سایت زندگشیون موسیقی خود من عشقم موسیقیه زن من هم گیتار الکتریکم هست

10. 5 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

داداشم کوچیکم عاشق کیبورد هست!!!
    البته بیشتر از اون عاشق نوازنده هایی نظیر جردن رودس و پر وایبرگ و کلا کیبوردیست های سبک راک و متال بخصوص کیبوردیست چیلدرن آو بودوم ... تو خونه همه میگن تو هیچی نمیشی از داداشت یاد بگیر یه کیبورد گرفته که هر از گاهی بنوازه و ما یه صفایی کنیم !!! غافل از اینکه در آینده ای نزدیک با سولو های سرعتی رودس روی مخشون حتما اسکی خواهد رفت :))

12. 4 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

داداشم حالا چرا ناراحت میشی ...
    اگه واسه چهار تا حرف پشیمون ودلسرد شدی رک بهت بگم همون بهتر شروع نکنی ...
    خیلی ها واسه شروع موسیقی و خرید یه ساز که عاشقشن با خانواده درگیر میشن سر کار میرن و هزار تا زخم زبون میشنون

14. 5 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

موسیقی همینه دوست عزیز.. کسی اینجا قصد تحقیر کسی رو نداره.. بخدا شما هم اولین کسی هستی که اینطوری شاکی شدی در مورد انتخاب ساز.. اگه استاد شما آدم تو زردیه که خوب درس نمیده بحث جداست.. باید دنبال یه استاد خوب گشت.. ما هم متناسب با خواسته شما واستون گزینه گذاشتیم از بین همونهایی که خودتون انتخاب کردید.. بذارید واستون کامل بشکافم..
    در مورد گیتار چیزی که به دردتون بخوره فقط سبک پاپه چون دیگران از کلاسیک و فلامنکو و کانتری و جز و اینجور چیزا خوششون نمیاد.. این از گیتار..
    ویولن سنتی هم که مورد پسند خانواده هست فکر نمیکنم زیاد آسون تر از ویولن کلاسیک باشه یاد گرفتنش.. ما تنها چیزی که گفتیم اینه که باید عشق به موسیقی داشته باشید تا بتونید سختی ها رو ناپدید کنید.. ولی شما در جواب این گفتید احساس میکنم دارم با یه مشت بتهوون و موتزارت صحبت میکنم ... اینم از کنایه ی شما به ما.. اگرم خیلی آسونه تمریناتتون استادتون رو عوض کنید.. این از ویولن
    پیانو هم مشابه بقیه فقط ایرانیش به ذاعقه دیگران خوش میاد اونم شاید.. البته من نمیدونم اطرافیان شما چطور هستند.. منظورم اینه که شاید مثلا یه کار زیبا از کلاسیک یا نیو ایج هم بشنون خوششون بیاد.. به هر حال آدم دنبال آرامشه دیگه... گفتم این ساز میتونه به شما کمک کنه تو درک صحیح موسیقی.. اینم از پیانو
    همه ی این سازها یه چیزهایی نیاز دارن.. یکیش استاد خوب که انگار نصیب شما نشده و اینقدر شما رو شاکی کرده..
    چیزهای دیگه ای هم نیازه.. ساز خوب.. صبر و حوصله.. تلاش زیاد.. و مهمترینشون عشق و علاقست دوست عزیز.. چیزی که دوستان بهش اشاره میکنن.. اینکه میگن چرا موسیقی؟ حرف بدی نزدن.. اکثر بچه های این سایت عاشق موسیقی هستن.. و از این هم خجالت نمیکشن.. اینکه شما رو هم دعوت کنیم به این وادی چیز بدی نیست.. و شما اینطور موضع میگیری.. به هر حال دوست عزیز شما حرفهای ما رو بهونه کردی و هرچی دلت خواست نثار ما کردی..

یه جمله فیلسوفانه هم بذار بگم یادگاری از من داشته باشی :دی
    به خاطر حرف مردم از مسیر درست منحرف نشو.. چون آخرش میبینی چیزی شدی که مردم میخوان.. مثل هزار تا به اصطلاح موسیقی دانی که هدف اولشون کسب درامده و تو این کشور هم زیادن..

اگه هم هدف اصلیت خوشحالی خانوادته از ساز زدنت.. اون بالا یه سری انتخاب برات گذاشتم باز دوباره نگی داریم دری وری میگیم..
    موفق باشی

16. 6 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

MohamadMJ آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    50454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون از دوستان عزيزم
    جوابم اينطوري شد و اخلاقم بد شد به دل نگيرين.

من عقده گنده كردن خودم توي خانواده ندارم. كه اينطوري ميگين قصد تو موسيقي نيست و اثبات خودت پيش خانوادته.

منم عاشق موسيقيم برادر من.
    اون اولم گفتم همه سازها رو عاشقونه دوستشون دارم. به قدري كه از بس دوست دارم همشو ياد بگيرم توي انتخابم گير كردم.

من خودم ساز زدم و ديدم پشيموني و درد سراش چيه. ولي خداييش نميشه حرف بقيه رو ول كرد و كار خودمو بكنم.
    آدم خودشم دلسرد ميشه.

من خودم از خودمم دل سرد شدم. وقتي 2 سال ويولن بزني بعد ببيني حتي يه ملودي هم نميتوني بزني كه خودت كيف كني به خدا فشار مياد با آدم.
    وقتي آدم خودش از خودش دلسرد بشه، بقيه هم ازش دلسرد بشن با چه اميدي ادامه بده ؟؟؟

ميدونم كه ته تهش خودم بايد بخوام و فكر كنم پستهاي اولم هم گفتم كه ميدونم الان اگر ويولن رو ول كنم و برم ساز ديگه شروع كنم فشار انتقاداي خانوادم 100 برابر ميشه و تيكه انداختناشون كه ميگن حالا همون كه ياد گرفتي 4 تا كنسرت بزار بعد برو بعدي ولي بازم اومدم اينج از شما كمك خواستم و گفتم كدومو پيشنهاد ميكنيد.
    يعني از حرفام معلومه از خير مشوق هم گذشتم. از اوناش نيستم كه ساز نديده باشم توي زندگيم و بگم آخ جون ميرم كلاس جلسه دومم يه آهنگ تپل ياد ميگيرم و جلوي همه كلاس ميزارم. اينو روي ويولن حداقل خوب تجربه كردم كه 100 سال اول شروع آموزش انتظار الكي نداشته باشم و سعي كنم نت بشناسم و گوش و حس قوي كنم.

بازم شما دارين ميگين معلومه ديريم دارام ميخواي برو گيتار پاپ ياد بگير.
    من چيزي نگفتم كه بر بخوره ولي اين حرف يعني چي ؟ يعني تو به عشق خود نمايي و براي اين و اون ميخواي بزني و بقيه ذوق كنن بگن آفرين به تو. داداشا عقده اي نيستم كه.

من اومدم سازي انتخاب كنم كه نسبت به وقتي كه روش ميزارم بازده قشنگي بده كه خودم از خودم خوشم بياد. ويولن اين حس رو به من نداد. چون هري پيش ميرفتم و ميديدم هنوز هيچي نيستم خودم توي خودم خورد ميشدم.

18. 3 کاربر برای این پست از MohamadMJ تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

درکت میکنم من هم 4 ماه آکوستیک میزدم یه ملودی نمیتونستم بزنم بقیه میگفتن پس تو چه غلطی میکنی ... الان 12 روزیه که گیتار الکتریک رو جدی شروع کردم تایم تمرینم هم نسبتا بالاست تو 6 الی 7 روز آهنگ گادفادر رو کاور کردم از گروه گانز تا دهن بقیه رو ببندم بزارن به کارم برسم الان هم فقط متد هایی که استادم بهم میده رو تمرین میکنم چون تمرین اصولی راز موفقیته و آدم رو یه نوازنده ی حرفه ای میکنه که هر قطعه ای جلوش بزارن بتونه بزنه کاور کردن آدم رو از کار و زندگی میندازه البته هر از گاهی یه کاور کردن واسه اینکه خودت حال کنی خوبه اما تمرکز رو کاور اصلا توصیه نمیشه

20. 3 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

MohamadMJ آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    50454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط akerfeldt [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درکت میکنم من هم 4 ماه آکوستیک میزدم یه ملودی نمیتونستم بزنم بقیه میگفتن پس تو چه غلطی میکنی ... الان 12 روزیه که گیتار الکتریک رو جدی شروع کردم تایم تمرینم هم نسبتا بالاست تو 6 الی 7 روز آهنگ گادفادر رو کاور کردم از گروه گانز تا دهن بقیه رو ببندم بزارن به کارم برسم الان هم فقط متد هایی که استادم بهم میده رو تمرین میکنم چون تمرین اصولی راز موفقیته و آدم رو یه نوازنده ی حرفه ای میکنه که هر قطعه ای جلوش بزارن بتونه بزنه کاور کردن آدم رو از کار و زندگی میندازه البته هر از گاهی یه کاور کردن واسه اینکه خودت حال کنی خوبه اما تمرکز رو کاور اصلا توصیه نمیشه

دقيقا اشتباهي كه من كردم همين بود كه فقط به حرف استاد گوش كردم.
    آدم بايد خودش با گوشاش كار كنه و كاور كنه ملودي هارو تا گوشش قوي بشه. بخواي تا آخر عمرت نت بزني و اونطوري كه استادت ميگه فقط پيش بري. يه چيزي ميشه مثل من كه هر روز بيشتر از خودم بدم ميومد تا تهش.
    قدرت گوش خودش يكي از نيازهاي اصلي ساز و موسيقيه.

22. 2 کاربر برای این پست از MohamadMJ تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

ما نگفتیم واسه خودت فقط ساز بزن دوست عزیز... من یا شاید دیگر دوستان منظورشون این بوده که واسه کسی ساز بزن که بفهمه شما داری چی میزنی... نه اینکه خودتو بکشی و یه کاپریس بزنی... بعدش که تموم شد بهت بگن : آره خوب بود بد نبود اما نمیتونی اهنگ چه خوشکل شدی امشب رو بزنی؟
    وقتی این حرف رو بعد از این همه سختیه اون آهنگ بهت بزنن... آتیش نمیگیری؟
    حرف من این بود که واسه کسی بزن که گوش موسیقی داشته باشه و بتونه درک کنه که داری چی میزنی
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

24. 8 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

Fereshteh_Baran آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22707
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,809
    1,553 بار تشکر شده در 566 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 171/0
    Given: 161/0
    میزان امتیاز
    15

مرسی آقای رامین حرفتون خیلی به جا بود. من حدود سه ماه روی آهنگ wedding of love کار کردم تا به نتیجه رسیدم. حالا که این آهنگ رو میزنم همه میگن آفرین خیلی خوبه ولی کاشکی یه چیزی میزدی که رقص داشت. نمیگم من خیلی درک موسیقی دارم ولی از وقتی که سراغ پیانو اومدم دنیای من عوض شد ولی دنیای خانواده ام همون موند شاید من هم اگر دنبال موسیقی نمیومدم ، الان آهنگهایی مثل سوسن خانم و ... به آهنگهای کلاسیک ترجیح میدادم و آقای محمد این رو بدونید که نه موسیقی، بلکه دنیای هنر کلا مخصوص یه قشر خاصی از جامعه است. من خودم شخصا نه نقاشی بلدم نه دوست دارم حالا اگر من رو به یک گالری نقاشی ببرند، یه نظر کلی بهش می اندازم و میگم قشنگه فقط همین. پس دلسرد نشید و با جدیت کارتون رو پیگیری کنید امیدوارم موفق بشید.

26. 6 کاربر برای این پست از Fereshteh_Baran تشکر کرده اند:

nayuop آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    28080
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    270
    598 بار تشکر شده در 241 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    14

اگر از خوانندگی بدت نمیاد و میتونی همراه ریتم و آکورد های گیتار بخونی گیتار پاپ کارکن (این نظر رو یکی از دوستان دیگه هم داد)
    یه نظر بهترم دارم برات. با تمام این حرفهایی که زدی انتخاب کیبورد یه گزینه ی عالیه. هم گوشت با انواع صدا ها آشنا میشه. هم زود راه میوفتی و با چند جلسه تمرین میتونی اهنگ(آهنگ های پاپ مثل همون هایده و خیلیهای دیگه...) بزنی. صداشم عامه پسندتر از خیلی سازهای دیگست.
    تقریبا یه جور اچار فرانسه سازهاست
    بیشترین ارتباط مردم هم با همین 2تا ساز و سبک . گیتار پاپ و کیبورد
    موفق باشی

28. 5 کاربر برای این پست از nayuop تشکر کرده اند:

MohamadMJ آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    50454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوباره سلام ميكنم به تمامي دوستان.

منظورتون رو ميفهمم. نميشه گفت كه موسيقي واسه يه قشر هستش.
    مردم ما و حتي خود من. آهنگي رو دوست داريم كه بتونيم باهاش ارتباط برقرار كنيم. كه ما با آهنگهاي اصيل خودمون ارتباط برقرار ميكنيم. سبك ايراني شايد هنر نداشته باشه ولي هيچوقت يادتون نره احساسي كه توي سبك ايراني هست عمرا توي كلاسيك باشه.
    سند اين حرف هم زماني هست كه نت سري و كرن توسط ايراني ها به ويولن اضافه شد. يه خلاصه اي از اونو ميگم براي كسايي كه نشنيدن.
    موقعي كه براي اولين بار در محلي كه كلاسيك كارها حضور داشتن اين نتها نواخته شد اونم توي آهنگ هاي ايراني. چون اونا چيزي به نام سري و كرن نداشتن (يك چهارم پرده) همگي ميگفتن كه نوازنده داره خارج ميزنه ولي نميدونن واسه چي انقدر اين آهنگها دلنشين هستن و با آدم ارتباط برقرار ميكنن.

موسيقي مخصوص قشر خاصي نيست چون من الان كسي رو نميشناسم كه آهنگ گوش نكنه.
    درك كلاسيك سخته و دقيقا مثل اينه كه مثلا آدم انگليسي رو نفهمه ولي يه آهنگ انگليسي رو بخواد بخونه. منم هر سازي بخوام كار كنم دوست دارم موسيقي خودم رو ادامه بدم. شايد بعدها به شناخت بهتري از كلاسيك رسيدم و رفتم طرفش ولي فعلا كه خود منم كلاسيك رو درك نميكنم و توي آهنگهاي كلاسيك هم هيچ احساسي رو حس نميكنم. پس چه دليلي داره زور بزنم روش ؟؟؟
    به نظر من يكي برام كلاسيك بزنه ميخواد هنراي حرفه اي و كامل اون سازش رو بهم نشون بده اگه نه هيچ ملودي جالب و قشنگي از نظر من نيست.
    پس نميشه گفت منم شعور ساز و موسيقي ندارم. چون منم با تمام اقشار موسيقي بودم و ديدم و درك كردم.

نميدونم منظورم رو درست رسوندم يا نه. حالا نظر دوستان چيه با اين اوضاع

30. 4 کاربر برای این پست از MohamadMJ تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز همه ی اینها به خاطر عدم اطلاع کافی شماست.. وقتی در ویولن کلاسیک تکنیکی مثل گلیساندو زده میشه تمام فواصل بین سری و کرن هم زده میشه حتی.. البته اینها نیازی به گفتنش نیست.. در مورد احساسی هم که در هر سبک نهفته هست بر میگرده به سلیقه ی هر فرد.. کسی نمیتونه به شما بگه شما اشتباه میکنی و شما هم نمیتونی به کسی بگی قبول کن احساس ایرانی عمرا تو کلاسیک باشه.. چرا که سلیقه ی افراد متفاوته.. و با همه ی این تفاصیر بر میگردیم به این که هرچیزی که علاقه ی شما رو بیشتر به خودش جلب میکنه رو ادامه بدی.. اگه واقعا فکر میکنی به ایرانی علاقه داری خوب یا علی.. مگه سبک موسیقی سنتی بده؟ خیلی هم قوی و زیباست.. منتها چون شما 3تا انتخاب بین ویولن و پیانو وگیتار دادی حرفی در مورد سنتی زده نشد.. باز هم میگم.. کسی اینجا اصلا در توانش نیست که حدس بزنه شما بیشتر به چی علاقه داری.. تو این یه مورد حداقل باید خودت سعی کنی انتخاب کنی.. یا حداقل یه سری از فاکتور هایی رو که برات مهمن به ترتیب اهمیت اولویت بندی کن بهمون بگو.. نگران دیگران هم نباش دوست عزیز.. اگه شما یکم تلاشت رو بیشتر کنی مدارج پیشرفت رو زودتر طی کنی هم میتونی موسیقی که خودت دوست داری بنوازی.. هم چیزی که دیگران رو به قول معروف ساکت کنه.. بازم میگم.. به نظرم پیانو برای شما انتخاب خوبیه..

32. 3 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)