لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 57

موضوع: درخواست راهنمايي براي انتخاب ساز

MohamadMJ آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    50454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    57 بار تشکر شده در 23 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    ممنونم دوست من.
    شايد علم من محدوده
    من خودم گفتم. وقتي زبان انگليسي رو بلد نيستم نميتونم يه شعر انگليسي بخونم. ميتونم اجراش كنم ولي خودم نميفهمم چي دارم ميگم.

ببين نميدونم منظورم رو چطوري برسونم. سنتي منظورم نيست. مثلا پيانو آهنگ ايراني نداره ؟؟
    منظور من از اين نظره اگه نه اتفاقا سنتي زياد دوست ندارم.
    دقيقش رو بخوام بگم آهنگي دوست دارم كه خودم بفهمم و حس كنم. راستش پيانو كلاسيك تا حالا از نزديك نشنيدم كه ببينم ميتونم حسش كنم يا نه.
    ولي ويولن كلاسيك حالم رو بهم ميزنه وقتي با ايراني مقايسش ميكنم چون اصلا دنياييه واسه خودش.

گيتار پاپ شنيدم، كلاسيكم شنيدم.
    پاپ كه يه چيز معمولي و سادست و كلاسيكشم نميدونم حس ميكنم يا نه. ولي فكر ميكنم اگر قرار باشه وقت بزارم روش تا اون حد ياد بگيرم پيانو يا ويولن ارزشش بيشتره واسه وقت گذاري در اون حد. نميگم گيتار بده. همينطوري ميگم.
    به خدا گيج شدم
    3 تاشو دوست دارم به خدا.
    مثل اينه كه بگن بين 3 تا رفيق فابريكات يكيشو انتخاب كن خب هر كدوم يه سري خوبي و بدي دارن كه آدم نميدونه كدوم رو انتخاب كنه.

2. 3 کاربر برای این پست از MohamadMJ تشکر کرده اند:

Melika64 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19065
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    363
    79 بار تشکر شده در 39 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Melika64 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MohamadMJ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از دوستان عزيزم
    جوابم اينطوري شد و اخلاقم بد شد به دل نگيرين.

من عقده گنده كردن خودم توي خانواده ندارم. كه اينطوري ميگين قصد تو موسيقي نيست و اثبات خودت پيش خانوادته.

منم عاشق موسيقيم برادر من.
    اون اولم گفتم همه سازها رو عاشقونه دوستشون دارم. به قدري كه از بس دوست دارم همشو ياد بگيرم توي انتخابم گير كردم.

من خودم ساز زدم و ديدم پشيموني و درد سراش چيه. ولي خداييش نميشه حرف بقيه رو ول كرد و كار خودمو بكنم.
    آدم خودشم دلسرد ميشه.

من خودم از خودمم دل سرد شدم. وقتي 2 سال ويولن بزني بعد ببيني حتي يه ملودي هم نميتوني بزني كه خودت كيف كني به خدا فشار مياد با آدم.
    وقتي آدم خودش از خودش دلسرد بشه، بقيه هم ازش دلسرد بشن با چه اميدي ادامه بده ؟؟؟

ميدونم كه ته تهش خودم بايد بخوام و فكر كنم پستهاي اولم هم گفتم كه ميدونم الان اگر ويولن رو ول كنم و برم ساز ديگه شروع كنم فشار انتقاداي خانوادم 100 برابر ميشه و تيكه انداختناشون كه ميگن حالا همون كه ياد گرفتي 4 تا كنسرت بزار بعد برو بعدي ولي بازم اومدم اينج از شما كمك خواستم و گفتم كدومو پيشنهاد ميكنيد.
    يعني از حرفام معلومه از خير مشوق هم گذشتم. از اوناش نيستم كه ساز نديده باشم توي زندگيم و بگم آخ جون ميرم كلاس جلسه دومم يه آهنگ تپل ياد ميگيرم و جلوي همه كلاس ميزارم. اينو روي ويولن حداقل خوب تجربه كردم كه 100 سال اول شروع آموزش انتظار الكي نداشته باشم و سعي كنم نت بشناسم و گوش و حس قوي كنم.

بازم شما دارين ميگين معلومه ديريم دارام ميخواي برو گيتار پاپ ياد بگير.
    من چيزي نگفتم كه بر بخوره ولي اين حرف يعني چي ؟ يعني تو به عشق خود نمايي و براي اين و اون ميخواي بزني و بقيه ذوق كنن بگن آفرين به تو. داداشا عقده اي نيستم كه.

من اومدم سازي انتخاب كنم كه نسبت به وقتي كه روش ميزارم بازده قشنگي بده كه خودم از خودم خوشم بياد. ويولن اين حس رو به من نداد. چون هري پيش ميرفتم و ميديدم هنوز هيچي نيستم خودم توي خودم خورد ميشدم.
    سلام دوست عزیز من کاملا درکت میکنم شما اگه بعد از دوسال بهت فشاراومده اگه من جای شما بودم مطمئنم همون شش ماه اول ول میکردم ویولونو ، میدونم ساز سختیه شنیدم 7 سال طول میکشه تا یاد بگیری ، منم میخواستم برم ویولون اول اما با استادی مشورت کردم گفتن سختی هاشو و حتی اینم گفتن که دوسال طول میکشه تا بتونی صداشو دربیاری، به خاطرهمین یه سازخیلی راحت و انتخاب کردم فلوت ریکوردر که بچه ها برای شروع اول میرن سراغ این ساز ، به نظرمن شما هم همینکاروکن فلوت هم سازخوبیه میتونی مثل من اول از ریکوردرشروع کنی بعد بری فلوت های دیگه رو هم یاد بگیری .

4. 3 کاربر برای این پست از Melika64 تشکر کرده اند:

MohamadMJ آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    50454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مرسي آهو جان

راستش تاكيد من روي اين 3 ساز هستش كه معرفي كردم. يه جورايي اينارو بيشتر از بقيه دوست دارم.
    البته ساز فلوت رو اتفاقا خيلي دوستش دارم مخصوصا از نزديك شنيدنش رو ولي خب پسر جماعت نفس فلوت زدنش كجا بود روزي 4 بار چايخونه. شوخي كردم

خوب كاري كردي. اي كاش منم اول بار يه ساز ساده شروع ميكردم و يكم با موسيقي اشنا ميشدم و مرحله بعدي ميرفتم سازي مثل ويولن.

الانم دنبال همينم. كه بين اين 3 تا كدوم رو انتخاب كنم كه بعدش بتونم سنگين تر كار كنم.. ميدونم كه قدرت يادگيري 3 تاشو دارم.

6. 2 کاربر برای این پست از MohamadMJ تشکر کرده اند:

Melika64 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19065
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    363
    79 بار تشکر شده در 39 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Melika64 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ای بابا شما پسرها نفس نداشته باشین پس ما دخترا چی بگیم ؟ من شنیدم نفس داشتن مهم نیست طرز نفس گیری مهمه که باید یاد بگیری ، البته خب اگه فلوت و دوست نداری پیشنهادمن بهت کیبورد و گیتاره ، اگه سازهای سنتی هم دوست داری سه تار و دف خوبه به نظرم.

8. 2 کاربر برای این پست از Melika64 تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

داداش میدونی من اون موقع که با موسیقی آشنا شدم عاشق گیتار پاپ شده بودم.. اصلا اون موقع نمیدونستم سبکای دیگه چجورین.. اصلا بهشون فکر نمیکردم.. یا اگه مثلا یه سمفونی هم اتفاقی میشنیدم از بتهوون این شکلی میشدم خوب درک یه سری چیزا به مرور و با تجربه به دست میاد.. اگه فرضا من اون موقع از سبک فلامنکو خوشم نمیومد و میگفتم این چرت و پرتا چیه و اصلا دنبالش نمیرفتم خوب کلا مسیر نوازندگیم عوض میشد.. دیگه با هیچ کدوم از چیزهایی که تازه الان میفهمم چه ارزشی دارن آشنا نمیشدم.. انتظار نداشته باش همین الان در مورد آیندت پیشگویی کنی.. حدس زدن هم اشتباهه.. البته منظور من این نیست که برو سبک کلاسیک یا هر سبک دیگه ای.. منظورم اینه که شما تنها کاری که الان باید بکنی اینه که یکم فقط یکم سعی کنی و یه ساز انتخاب کنی.. بقیش دیگه خود به خود درست میشه.. مشروط بر این که استادت آدم با انصافی باشه.. تو اون تاپیک گفتی استادم میگه آهنگ نزن هوایی میشی.. والا ما که دوران آموزشمون هی آهنگ کاور کردیم هیچ مشکلی هم پیش نیومد.. خوب این واضحه متد زدن و درسی که استاد میده رو هی و هی تمرین کردن آدم رو کلافه میکنه.. اینجاست که وقت این میرسه یه وقفه به تمرینهای استاد بدی و بری یکم نوازندگی نوازنده های محبوبتو نگاه کنی و سعی کنی اداشونو در بیاری.. بخدا اینا باعث میشه هم امیدتو از دست ندی.. هم احساس کنی خودت داری لذت میبری.. هم اینکه چیزی واسه عرض اندام پیش دیگران داری.. هم خیلی چیزهای دیگه.. یه ساز رو انتخاب کن.. زیاد هم حساسیت نشون نده.. به امید خدا همه ی این دقدقه هات به خاطره ی شیرین تبدیل میشه و به این روزها میخندی و امیدوارم یه روز روی استیج ببینیمت.. (این دعا خیلی با کلاسه :دی)
    موفق باشی
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

10. 3 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

MohamadMJ آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    50454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ای بابا شما پسرها نفس نداشته باشین پس ما دخترا چی بگیم ؟ من شنیدم نفس داشتن مهم نیست طرز نفس گیری مهمه که باید یاد بگیری ، البته خب اگه فلوت و دوست نداری پیشنهادمن بهت کیبورد و گیتاره ، اگه سازهای سنتی هم دوست داری سه تار و دف خوبه به نظرم.
    ممنونم از پيشنهادت دوست من.
    راستي ديدم خيلي از دوستان اسم كيبور آوردن. اگر من جايي از كيبورد نام بردم واسه اين بوده كه پول پيانو ندارم با كيبور پيانو رو كار كنما اگه نه من ساز كيبورد رو دوست ندارما.

در اصل ته تهش اين گزينه ها
    پيانو
    ويولن
    گيتار

چندتا چيز هست خب آدم گير ميندازه.
    1. ميگم خدا برم پيانو تا هم نت خواني و هم صداها رو خوب بشناسم و بعدها ويولن هم ياد بگيرم
    2. از يه طرف ميگم برم گيتار ياد بگيرم كه راحتم ميشه همه جا بردش و بعد كه ياد گرفتم تا حدودي برم ويولن
    3. از طرفي ميگم برم ويولن تمرين كنم ولي خب ميترسم دوباره مثل قبل بشه.

12. 2 کاربر برای این پست از MohamadMJ تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MohamadMJ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنونم از پيشنهادت دوست من.
    راستي ديدم خيلي از دوستان اسم كيبور آوردن. اگر من جايي از كيبورد نام بردم واسه اين بوده كه پول پيانو ندارم با كيبور پيانو رو كار كنما اگه نه من ساز كيبورد رو دوست ندارما.

در اصل ته تهش اين گزينه ها
    پيانو
    ويولن
    گيتار

چندتا چيز هست خب آدم گير ميندازه.
    1. ميگم خدا برم پيانو تا هم نت خواني و هم صداها رو خوب بشناسم و بعدها ويولن هم ياد بگيرم
    2. از يه طرف ميگم برم گيتار ياد بگيرم كه راحتم ميشه همه جا بردش و بعد كه ياد گرفتم تا حدودي برم ويولن
    من پیشنهاد میکنم حالا که ویلن رو تا یه جایی رسوندین ، ادامش بدین مخصوصاً اینکه سبک کلاسیک ایرانی هم دوست دارین . می تونین مثلاً ویلن ایرانی رو شروع کنید ... البته باز هم میل خودتونه !

14. 4 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

برای نت خونی هم کیبورد کفایت میکنه (از این کیبوردهای آموزشی) و برین کلاس سلفژ ... البته سوالم اینه که مگه تا حالا سلفژ و آواز کار نکردین ؟ چون ویلن به اینها نیاز داشت.

16. 4 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    47870
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    187
    315 بار تشکر شده در 122 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

ویولن فکر نکنم سلفژ بخواد هوپیتال جان.
    (شایدم بخاد هنوز از ما نخواستن :دی)
    ولی وزنخوانی رو حتما میخواد.

18. 3 کاربر برای این پست از sefarius تشکر کرده اند:

MohamadMJ آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    50454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    برای نت خونی هم کیبورد کفایت میکنه (از این کیبوردهای آموزشی) و برین کلاس سلفژ ... البته سوالم اینه که مگه تا حالا سلفژ و آواز کار نکردین ؟ چون ویلن به اینها نیاز داشت.
    سلام دوست من
    ممنونم از راهنماييتون
    نه سلفژ از ما خواستن و نه نت خواني. گفتن حين كار ياد ميگيري اينارو

20. 4 کاربر برای این پست از MohamadMJ تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست من
    ممنونم از راهنماييتون
    نه سلفژ از ما خواستن و نه نت خواني. گفتن حين كار ياد ميگيري اينارو
    اشتباه شما به نظرم همین بود !
    دوست عزیز هنوزم دیر نشده ! یه ویولنیست باید گوشهای قوی ای داشته باشه باید به صدای نت ها تسلط داشته باشه چون همونطور که میدونین پرده بندی و اینها نداره و ممکنه درست تشخیص ندین! حتماً برین یه کیبورد تهیه کنین و برین کلاس سلفژ ! و بعد حالا با توجه به علاقه میتونین ویلن ایرانی برین ...

22. 3 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

parsboy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36167
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,757
    213 بار تشکر شده در 80 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ngml [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب این واضحه متد زدن و درسی که استاد میده رو هی و هی تمرین کردن آدم رو کلافه میکنه.. اینجاست که وقت این میرسه یه وقفه به تمرینهای استاد بدی و بری یکم نوازندگی نوازنده های محبوبتو نگاه کنی و سعی کنی اداشونو در بیاری.. بخدا اینا باعث میشه هم امیدتو از دست ندی.. هم احساس کنی خودت داری لذت میبری.. هم اینکه چیزی واسه عرض اندام پیش دیگران داری.. هم خیلی چیزهای دیگه.. یه ساز رو انتخاب کن.. زیاد هم حساسیت نشون نده.. به امید خدا همه ی این دقدقه هات به خاطره ی شیرین تبدیل میشه و به این روزها میخندی و امیدوارم یه روز روی استیج ببینیمت.. (این دعا خیلی با کلاسه :دی)
    موفق باشی
    با سپاس محمد عزیز
    حرف دل منم همینه ...

دوست عزیز شما میتونی با انتخاب ساز و یه کم اراده بیشتر نسبت به قبل به اون هدفت برسی
    منم ارزوم همینه که به بهترین ارزوهات برسی

24. 3 کاربر برای این پست از parsboy تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61835
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    79
    28 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

ادمین جون مادرت پستمو حذف نکن
    فقط یه چیز میگم و بس
    اگر به ویولن مسلط بشی به تمام مشکلات دنیا غیر از مرگ مسلط میشی
    چاره اون هم فقط یه چیزه
    ... ده پر رو باشی کم نیاری جلوی سازت
    اگه نا کوک زد دست باز بزن آرشه خالی بکش تا رام شه
    بعد که رام شد اونقدر بهش فشار بیار تا از سازت این صدا رو بشنوی
    ((اشکمو در آوردی دارم جر میخورم ولم کن))
    فقط همین
    به امید همنوازی در فیلار مونیک لندن
    یا حق

26. 2 کاربر برای این پست از pianoviolin تشکر کرده اند:

digitalmind آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43181
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    81
    158 بار تشکر شده در 85 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 12/0
    Given: 4/1
    میزان امتیاز
    14

یه چند هفته ای میشه که میخوام یه ساز خوب بگیرم ، ولی خب میترسم که بهم بندازن ، چه باید کرد؟ البته خودم صدا رو تشخیص میدم ، ولی اون چیزی که تشخیص نمیدم قیمتیه که اون ساز باید داشته باشه ، اگر مارک معتبر، مغازه ، فروشنده ، سازنده ی مورد اعتمادی میشناسید لطفاً راهنمایی کنید.

- - - Updated - - -

یه چند هفته ای میشه که میخوام یه ساز خوب بگیرم ، ولی خب میترسم که بهم بندازن ، چه باید کرد؟ البته خودم صدا رو تشخیص میدم ، ولی اون چیزی که تشخیص نمیدم قیمتیه که اون ساز باید داشته باشه ، اگر مارک معتبر، مغازه ، فروشنده ، سازنده ی مورد اعتمادی میشناسید لطفاً راهنمایی کنید.
    دل من دیر زمانی است که میپندارد دوستی نیز گلی است ، مثل نیلوفر و ناز ، ساقه ترد ظریفی دارد ، بی گمان سنگدل است هر که این ساقه نازک را دانسته بیازارد

28. کاربران زیر از digitalmind به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalmind [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

ببینید کلا در مورد ساز نیازی انچنانی نیست که مارک ها رو بشناسید چون خیلی راحت لیبل زده میشه و کنده میشه مهم اینه که صدا به گوش چی بیاد ... باید سازی رو خریداری کنید که واقعا از صداش راضی باشید و استایلش سالم باشه ... متاسفانه الان همه سازها چینی هست و پیدا کردن خوب بینشون سخته... اما اگر کمی بگردید می تونید یک مدل راضی کننده برای خودتون پیدا کنید و اصلا هم به قیمت توجه نکنید . قیمت ملاک خوب بودن ساز نیست

موفق باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalmind [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

ببینید کلا در مورد ساز نیازی انچنانی نیست که مارک ها رو بشناسید چون خیلی راحت لیبل زده میشه و کنده میشه مهم اینه که صدا به گوش چی بیاد ... باید سازی رو خریداری کنید که واقعا از صداش راضی باشید و استایلش سالم باشه ... متاسفانه الان همه سازها چینی هست و پیدا کردن خوب بینشون سخته... اما اگر کمی بگردید می تونید یک مدل راضی کننده برای خودتون پیدا کنید و اصلا هم به قیمت توجه نکنید . قیمت ملاک خوب بودن ساز نیست

موفق باشید
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

30. کاربران زیر از Black_Violin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

digitalmind آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43181
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    81
    158 بار تشکر شده در 85 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 12/0
    Given: 4/1
    میزان امتیاز
    14

ممنون دوست من ، احتمالا فروشگاهی رو پیشنهاد نمیکنید؟

- - - Updated - - -

ممنون دوست من ، احتمالا فروشگاهی رو پیشنهاد نمیکنید؟
    دل من دیر زمانی است که میپندارد دوستی نیز گلی است ، مثل نیلوفر و ناز ، ساقه ترد ظریفی دارد ، بی گمان سنگدل است هر که این ساقه نازک را دانسته بیازارد

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)