لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: گفتگو با «بهنام صفوی» درباره حضورش در آلبوم «دلصدا» و آلبوم جدیدش

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    44199
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    32
    8 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض گفتگو با «بهنام صفوی» درباره حضورش در آلبوم «دلصدا» و آلبوم جدیدش

0 Not allowed! Not allowed!
    بهمن بابازاده: بهنام صفوی دو سال پیش به عنوان پدیده موسیقی پاپ انتخاب شد و همین پدیده شدن، کار او را برای آلبوم بعدی‌اش سخت‌تر کرده است. حضور این خواننده در آلبوم «دلصدا» و همچنین اخباری از آلبوم جدید این خواننده بهانه‌ای شد که سراغش برویم.

پیشنهاد حضور در آلبوم «دلصدا» چطور و از طریق چه کسی به شما شد؟
    راستش «شهاب رمضان» به من گفت که آلبومی به این نام برای بزرگداشت دفاع مقدس و جنگ در حال تولید است و من هم با توجه به علاقه‌ام به این مبحث پیشنهاد حضور در این آلبوم را قبول کردم.

در مورد دور‌ترین ذهنیت‌ات از جنگ به ما بگو. چه تصویر دوری از جنگ همیشه در ذهن تو بوده و هست؟
    با توجه به اینکه من جنوبی هستم و با آن فضا خیلی بیشتر و جدی‌تر ارتباط د اشته‌ام، تصاویر زیادی در ذهن من باقی مانده است. سن‌ام خیلی کم بوده ولی تصاویر زیادی از جنگ در ذهن من مانده. خانه‌های ویران شده. بمباران و...

خاطره‌ای هم از آن دوران داری؟ چیزی که همیشه تو را به آن دوران باز گرداند؟
    یک بار با پدرم از خانه بیرون رفتیم و در‌‌ همان لحظه چند جنگنده عراقی از بالای سر ما گذشتند و به قدری فاصله‌شان از ما کم بود که حس می‌کردم همین الان به ما می‌خورند! لحظه عجیبی بود. همیشه آن لحظه در ذهن من است.

تک تراک‌ات در این آلبوم را کمی معرفی می‌کنی؟
    بله. من خیلی دوست داشتم که کاری ارکسترال در این فضا ارائه کنم که بالاخره در این آلبوم توانستم به آن برسم. کاری ارکسترال که ملودی و تنظیم‌اش را خودم انجام داده‌ام و محمد کاظمی هم ترانه کار را سروده است. اسم این قطعه «طاقت ندارم» است و قصه رزمنده ایست که قبل از جنگ عاشق شده ولی بخاطر جنگ از عشق زمینی‌اش می‌گذرد و برای دفاع از کشورش به جبهه می‌رود و شهید می‌شود.

یک بیت از ترانه را هم به ما می‌گویی؟
    می‌ون این همه نامهربونی / دارم می‌رم که تو عاشق بمونی / شکسته این دل غمگین و تنگم / دارم می‌رم با یه دنیا بجنگم...

حضور در آلبوم‌های گروهی جدیدا در بازار موسیقی کشور خیلی جدی شده. فکر می‌کنید این روند به پیشرفت حاضرین در آلبوم کمک می‌کند؟
    ببین من کار موسیقی خودم را می‌کنم و حرف خودم را در قالب موسیقی می‌زنم. به نظرم همین که تریبونی برای حضور در این قالب بوجود می‌آید خوب است.

در مورد بقیه حاضرین در این آلبوم چه نظری داری؟
    همه مخاطبان خود را دارند. افتخاری ست که در کنار دوستان هستم. همه با هم همدلی خوبی داریم. دورادور این حس مشترک بین همه ما به وجود آمده و همین خیلی خوب است.

این آلبوم را می‌شود یک نوع ادای دینی از سوی اهالی پاپ به جنگ دانست؟
    من اعتقاد دارم که ما‌ها هرگز نمی‌توانیم به این جنگ و آنهایی که در متن قضیه بودند ادای دینی کنیم. چون گستردگی تصمیم و کار آن‌ها به اندازه‌ای بزرگ است که هرگز نمی‌شود حتی به آن‌ها نزدیک شد. شاید یک نوع قدردانی باشد. این جزو وظایف ماست که آن اتفاق بزرگ را برای نسل‌های جدید آن‌ها را زنده نگه داریم.

سوال آخرم. آلبوم جدید و کنسرت چه خبر؟
    دوستان خیلی انرژی مثبت می‌دهند. اتفاق خیلی خوبی در حال شکل گیری است. مشغول تولید آلبوم‌ایم و اگر عمری باشد بهمن ماه آلبوم منتشر می‌شود و اسفند ماه هم کنسرت برگزار می‌کنیم.

تیم کاری‌ات را در البوم جدید معرفی می‌کنی؟
    بله باز هم این افتخار را داشتم که سیروان و زانیار خسروی برای من کار تنظیم کرده‌اند. در بخش ترانه هم امیر ارجینی و محمد کاظمی و چند دوست جوان ما را کمک کرده‌اند. شهاب رمضان و خودم هم در بخش ملودی آلبوم، به آهنگسازی قطعات پرداخته‌ایم. هنوز هم هیچ اسمی برای آن انتخاب نکرده‌ایم و یک کار ویژه هم در این‌آلبوم هست که با ارکس‌تر بزرگ آنرا اجرا کرده‌ایم که امیدورام مورد توجه قرار بگیرد.

گردآوری:پرتال فرهنگی اجتماعی پرشین پرشیا
    -
    :نویسنده
    musicema. com :منبع

2. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)