لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 28910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 177 به 192 از 285

موضوع: بداهه نوازی با گیتار الکتریک در سبکهای مختلف

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    این خیلی عالیه. واقعا خوبه.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

2. 6 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

شاخ ترین سایت بک ترک و جم ترک [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    Explore the areas of the mind which most people are afraid to explore

4. 6 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibanez.1994 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لینک قبلی دیگه کار نکرد . این مدیا فایر هم چیز خوبیه ! راحت شدیم از آپلود سنتر مزخرفمون.

آداجیوی البینونی واریانت در سل دیز مینور:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من اینو دانلود کردم ... بسیار عالی اجرا شده ... کار خودتونو کردین .. دیگه داره از گیتار الکتریک خوشم میاد .. ذهنم داره صداشو میطلبه !!
    و این یعنی دیگه خلاص!!! گیتار الکتریک به جمع سازهای مورد استفاده در پروژه هام اضافه شد

بزار این سیستم لعنتی مونتاژش تموم شه ... من میدونم و اجراهای شما !! :)))
    قصد دارم یه آهنگ کامل رو با شما بچه های نت آهنگ به سر انجام برسونم ... پایه این ؟

6. 6 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

بنده به شخصه با اینکه هیچی حالیم نیست اما پایه ام. اگه تو تیمتون سیم جمع کن خواستین من هستم.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

8. 4 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    2,659 بار تشکر شده در 606 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibanez.1994 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لینک قبلی دیگه کار نکرد . این مدیا فایر هم چیز خوبیه ! راحت شدیم از آپلود سنتر مزخرفمون.

آداجیوی البینونی واریانت در سل دیز مینور:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی ممنون! بسیار خوب بود.

اگه امکان داره بکینگ ترک آداجیوی آلبینونی (که البته فکر کنم شما روی آهنگ کاملش اجرا کردید) رو هم بذارید تا بچه های دیگه هم در صورت تمایل روش کار کنند.

پیروز باشید
    ... And God Made the Blues ...

10. 6 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

اون آداجیو رو تفننی واستون اجرا کردم البته آقای دی جی یکم اجرای اونجوری با گیتار الکتریک و صدایی که شما ازش خوشتون اومده رو درآوردن راحت نیست اما خوب امیدوارم گروه موفقی داشته باشید ...
    آداجیوی البینونی بک ترک نداره کامل واسه ویولین استرینگز ، ارگان (ترجیحا هموند) و هارپسیکورد نوشته شده باید حداقل یکم با تم های آداجیو در سل مینور البینونی آشنا باشید چون جای ایمپروایز ندارن میتونین موزیکال شیتسش رو دانلود کنین مال من روی کاغذ هست.
    بله همونطور که گفتم شما هم روی آهنگ کاملش اجرا کردید. منظورم این بود که لطف کنید همون رو اینجا بذارید تا دیگران هم بتونند در صورت تمایل روش کار کنند چون اینجا تاپیک بداهه نوازی هست.

من مطمئنم بسیاری از دوستان با آداجیوی آلبینونی آشنا هستند چون یکی از معروف ترین موزیک های کلاسیک (دقیقتر بگیم نئو باروک) هست و اتفاقا فکر میکنم چالش خوبی برای بداهه نوازی باشه چون ذهنیت متفاوتی رو برای نوازندگی لازم داره.
    در مورد سازهای بکار رفته در این آهنگ هم فکر میکنم منظور شما از ارگان، همون پایپ ارگان بود و نه هموند ارگان چون در قرن هجدهم هنوز هموند ارگان به وجود نیومده بود.

بازهم ممنون

12. 6 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

خيلي معذرت ميخوام ايشون چيزي نگفتن كه اينجور ناراحت شدين ...
    نوازنده ها و موزيسين هاي خيلي غولي رو ميشناسم تو اين مملكت اين تيپي برتري خودشون رو به رخ ديگري نميكشن ...
    البته گاهي هم آدم ها براي اينكه خودشون رو بزرگ نشون بدن ميان به يه عده گير ميدن (قصد توهين ندارم اما تو يه بحث اومده بودين به جيسون بكر و راستي كولي و پتروچي وهندريكس... گير داده بودين !!!)
    به هر حال زير سوال بردن اينها در واقعا زير سوال بردن خودمون هست چون يه دنيا اين ها رو قبول دارن ...
    به هر حال قد مهاي مثبتي تو موسيقي برداشتن ...
    همين هندريكس اگه نبود كلا نسل راك و متال بعدش هم شايد نبود جو ستريانيي نبود و مالمستيني بوجود نميومد
    يا اومده بودين به پيكينگ كولي اشكال گرفته بودين ... من خودم استايل دست راست كولي براي پيكينگ انتخاب كردم واقعا مفيد و كار آمده دقيقا از بازوهاش تا مچ دستش كمك ميگيره و سرعت رو چند برابر ميكنه ... يا تو يه تاپيك يه دوست گفته بود من با انگشت وسط و شصت پيك ميگيرم گفته بودين اين اشتباهه و خيلي تكنيكها رو نميشه اجرا كرد در صورتي كه خود استتينا ي بزرگ ميگه هر تيپ راحتي پيك بگير همين دن مام مثل اين دوستمون پيك ميگيره ببين چه توانايي زيادي در نواختن گيتار داره
    در كل با حركتت اصلا حال نكردم كه لينك ها رو پاك كردين احساس ميكنم فكر كردين ماها يه مشت گيتاريست نديده هستيم !!! ‌
    خيلي از بچه هاي همين سايت همنشين نوازنده هاي بزرگي هستن ...
    تا وقتي كه ما مردم خودمون رو قبول نداشته باشيم و بهشون احترام نذاريم هيچ پيشرفتي نميكنم...
    پس چي!!! الكي كه جهان سومي نشديم !!!...
    ویرایش توسط akerfeldt : Tuesday 17 January 2012 در ساعت 10:42 AM

14. 7 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من اصولا آدم صبوری هستم و در مورد خیلی مسائل واکنش نشون نمیدم چون انقدر گرفتاری توی زندگی همه هست که اضافه کردنش کار عاقلانه ای نیست.
    اما یکی از چیزهایی که بهیچوجه تحمل نمیکنم، اینه که یکی از موضع بالا با بقیه صحبت کنه و سواد و توانایی های دیگران رو زیر سئوال ببره (حالا خودش هرکی میخواد باشه) چون اینجا همه در هر سطحی که هستند با احترام متقابل با همدیگه صحبت میکنن. ولی با عرض معذرت از بقیه دوستان، مجبورم با لحن دیگه ای صحبت کنم:

من اولش محترمانه خواهش کردم خود آهنگ رو اینجا بذاری که بقیه هم بتونن روش کار کنن چون اینجا تاپیک بداهه نوازی هست نه گذاشتن نمونه کار مخصوص یک نفر. جواب جنابعالی این بود که «باید حداقل یکم با تم های آداجیو در سل مینور آلبیونی آشنا باشید». میشه بگی از کجا فهمیدی بقیه با این تم آشنایی ندارند؟

شما ها هم خوشتون میاد یکی الکی رو ساز بپره اینور اونور خشت بزنه سویپ مسخره نامفهوم بزنه الکی دست تکون بده باهاش حال کنین.
    اینم یه اظهار فضل دیگه... تو که سهله خیلی گنده تر از تو هم حق نداره سلیقه و ذائقه موزیک بقیه رو زیر سئوال ببره! من نمی فهمم مطرح کردن قضیه پایپ ارگان یا هموند ارگان، چه ربطی به این داره که بخوای به کار دیگران دخالت کنی؟ من هیچوقت در مورد نمونه کارها یا بداهه هایی که بچه ها میذارن اظهار نظر منفی نمی کنم چون اولا خودم رو بالاتر از بقیه نمیدونم ثانیا دلیلی نداره کسی که زحمت کشیده و نمونه کار گذاشته رو دلسرد کنیم و اگر هم ایرادی هست با لحن کاملا دوستانه نقاط ضعف رو میگیم (که اون هم به ندرت پیش میاد).
    اما باید بگم اتفاقا الکی رو ساز پریدن و اینور اونور خشت زدن و جملات نامفهوم زدن و نتهای نامربوط به تنالیته اصلی آهنگ رو در لفافه سرعت الکی پوشوندن، کاریه که جنابعالی در همین بداهه ای که زدی به نحو احسن انجام دادی. داستان هایی از این قبیل که لیک های من امضای خودم هستند (و در واقع نصف بیشترشون فالش صدا میدن و با سرعت زیاد هم نمیشه اونها رو لاپوشونی کرد) یا برای فلان جا پرلود نوشتم رو هم برای اونایی تعریف کن که موزیک حسابی به گوششون نخورده و از نوازندگی فقط سرعت رو فهمیدن و توجه به فیلینگ موزیک، براشون کسر شان به حساب میاد. پس بجای اینکه دیگران و سلیقه شون رو زیر سئوال ببری، خودت یه بار چیزی که زدی رو گوش کن و ببین با موزیک به اون لطافت چکار کردی.

تو همون اداجیوی تفننی و ایمپروایز الکی که گذاشته بودم لیک هایی دارم که استاد استادات هم از اجرای نصف الگوهای سه تاییش عاجزن اگه موندم تو این خرابشده دلیل داره.
    متاسفانه توهم چیزیه که امروز گریبانگیر خیلی ها شده!

ضمناً استاد بزرگ که داری توی این خرابشده حروم میشی... توی همین ورژنی که خودت گذاشتی دقیقاً از پایپ ارگان استفاده شده و نه هموند. اگه فرقشونو نمیدونی دلیلی نداره گردوخاک الکی راه بندازی.

لزومی هم نداره بجای دادن جواب منطقی، پست های قبلیتو پاک کنی و زیرش جملاتی مثل «منم بیکارم ها!!! » بنویسی که کاملا نشون میده خودت رو چقدر از بقیه متفاوت میدونی. اگر هم علاقه ای نداری کسی بهت اشکال بگیره، میتونی واسه همون کسانی نوازندگی کنی که نوازنده حسابی به عمرشون ندیدن و فکر میکنن خیلی کارت درسته. ما تازه کارها، که هیچی از موسیقی سرمون نمیشه رو هم به حال خودمون بذار بی زحمت.

بازهم از دوستان عزیزم عذرخواهی میکنم که فضای تاپیک آلوده شد. اما متاسفانه محترمانه صحبت کردن به مذاق بعضی ها خوش نمیاد.

16. 11 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

باید بگم اتفاقا الکی رو ساز پریدن و اینور اونور خشت زدن و جملات نامفهوم زدن و نتهای نامربوط به تنالیته اصلی آهنگ رو در لفافه سرعت الکی پوشوندن، کاریه که جنابعالی در همین بداهه ای که زدی به نحو احسن انجام دادی.
    امیدوارم ناراحت نشن این گیتاریست بزرگ. اما به نظر منم ایشون فقط سرعت بیخود داره. من اولین بداهه اش رو که گوش کردم برام نامفهموم بود. اصلا دنبال احساس آهنگ نبود. فقط میخواست یه چیز سرعتی بزنه بگه منم آره. یجورایی اصلا ضدضرب آهنگ اصلی بود.
    درضمن داداش سرعت چیزیه که توی نهایتا یک سال تمرین مستمر بدست میاد. پس انقدر خودت رو دست بالا نگیر. سعی کن احساست رو ببری بالا.
    درضمن اگه بحث تعریف از خود باشه منم افتخارات زیادی دارم که بیام و اینجا مطرح کنم.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

18. 6 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دنیایی که بکر و جون کندن کولی یا پتروچی رو قبول داره نقطه مقابلش همون دنیاست که لیدی گاگا و جاستین بیبر رو قبول داره ، با این فرق که جاستین بیبر اینا عوض اینکه میکروفون دستش باشه گیتار کج کوله دستشه روش جون میکنه و زور میده و موهاشو بلند کرده تاتو زده هرجا میرسه میگه راک آن! ؟! ؟ ملت همیشه فکر اینن که از یکی اسطوره بسازن بهش بگن غول برن پشتش قایم شن.

ناراحت نشو دوست عزیز اما تو بحثی که بین من و رضا بود و شما ازش دلخور شدی از نظر تکنیکی فقط من و رضا توانایی نظر دادن داریم ... شما نوازندگی رضا رو دیده باشی نمیگی که ما میخوایم خودمون رو بزرگ نشون بدیم، ساده ترین و مسخره ترین لیک های منم که تو چند ثانیه اول آداجیو شنیدین هرچند که بعضیاشون مورد دارن اون هم دلایلی داره.

ما اگه عقده ی شهرت داشته باشیم نمیایم تو فروم مجازی به شما ها که چند صد کیلومتر با ما فاصله دارید بگیم چی به چیه . میریم یه آموزشگاه یا چارنفر رو دور خودمون جمع میکنیم و باور کنید گیتاریست های سطح پایین تری از خیلیاتون وجود دارن که ملت می پرستنشون. و بازم میگم احترام کسی که 4تا نت از شما بیشتر زده واجبه من که هیچ لیاقت احترام ندارم . اما رضا یا هرکس دیگه . شما به مرحله ای نرسیدی که بگی فلان کس میخواد خودشو بزرگ نشون بده درحالی که طرف زندگیشو تو این راه میزاره .
    قول ميدم با تلاشم تا سال آينده از نظر تكنيك و سرعت محوت كنم
    ...
    ...
    ...

جان پتروچي رو برد زير سوال آه خداي من !!!
    كوچولو قبل از اينكه تو وارد دنياي موسيقي بشي جان پتروچي تو بركلي جون كنده همينطور الكي كه نبوده شك نكن اونها پايه اي تر و اصولي تر موزيك رو ياد گرفتن...

خيلي معذرت ميخوام تو در حدي نيستي بخواي در مورد جان پتروچي و كيكو لوريرو نظر بدي ... هر وقت يه شاهكار خلق كردي اونوقت بيا منم منم بكن
    به قول عادل طرف تا دو تا هارموني و اصطلاح و اين چيزا ياد ميگيره مياد قضيه رو ميپيچونه... در صورتي كه چيز پيچيده اي نيست هدف از موزيك تاثير گذاريه يكي با سرعت و تكنيك اين تاثير رو ميزاره يكي با آهنگسازي خوبش ... ... حالابيا بگو عادل هم با تو صد ها كيلومتر فاصله داره

20. 6 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

دنیایی که بکر و جون کندن کولی یا پتروچی رو قبول داره نقطه مقابلش همون دنیاست که لیدی گاگا و جاستین بیبر رو قبول داره
    آره. اما آیا افرادی که این دو گروه رو قبول دارن از یه قشر هستن؟؟؟کسائیکه جاستین و گاگول و لوپز و اینارو قبول دارن بیشتر قشر جوون هستن. اما بیشتر دنیای موسیقی پتروچی و بکر و کولی رو قبول دارن.

ناراحت نشو دوست عزیز اما تو بحثی که بین من و رضا بود و شما ازش دلخور شدی از نظر تکنیکی فقط من و رضا توانایی نظر دادن داریم
    نظرت چیه بهع مسئولین سایت بگیم یه بخش اختصاصی برای تو و رضا بسازن؟؟؟وقتی میای توی فاروم عمومی و یه بحثی رو باز میکنی یعنی همه اعضای فاروم اون بحث رو میبینن و میتونن در اون شرکت کنن. برای بحث های فوق تخصصیتون من یاهو مسنجر رو توصیه میکنم.

و بازم میگم احترام کسی که 4تا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] از شما بیشتر زده واجبه من که هیچ لیاقت احترام ندارم
    اصلا این رو قبول ندارم. همین الانش بچه های تازه وارد سایت از خیلیای دیگه بهتر گیتار میزنن.

شما به مرحله ای نرسیدی که بگی فلان کس میخواد خودشو بزرگ نشون بده درحالی که طرف زندگیشو تو این راه میزاره .
    این مرحله ای که میگی دقیقا معیارش چیه؟؟؟از کجا میشه فهمید به این مرحله رسیدیم یا نه؟؟؟

22. 7 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

cheltekeh آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48040
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    51 بار تشکر شده در 24 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام بچه ها... بالاخره طبق قولي كه داده بودم power كامپيوترم رو درست كردم و براتون بداهه نوازي كردم... فقط فالشي هاشو به بزرگي خودتون ببخشيد... راستي در مورد نحوه ركورد هم بگم... توي محيط اف ال استوديو... آمپم رو به لاين كامپيوتر وصل كردم و ركورد كردم... راستي گيتارم هم Ibanez RG370 و
    آمپ Marshall MG30fx
    منتظر نظرات ارزشمندتون هستم.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

خیلی زیبا بود ! ...
    نتی از روش داری ، ؟! ..

24. 4 کاربر برای این پست از cheltekeh تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

در ضمن من همين الانشم با هزار بدبختي دارم موزيك ادامه ميدم ...
    نه باباي پولداري دارم ازش پول بگيرم ... همين گيتار و تجهيزات با بدبختي دارم جمع ميكنم + پول خريد متدها و كلاس ها كه هر ماه بايد از خورد و خوراكم بزنم اون روز بعد از يك سال يه كفش خريدم ...
    زحمت كشيدن به تمرين كردن نيست اين عشقه عشقه عشق من از خدامه صبح تا شب ساز بزنم از خدامه امتحانم تموم شه دوباره 14 ساعت تو روز گيتار بزنم
    جون كندن موارد ماليش رو شامل ميشه
    سختي هاش اين نيست كه از تفريحت و زيدت بزني. برسي به گيتارت... لذت بخش ترين قسمتش اينه كه به گيتارت برسي چون عشقه و مفرح تر از هر تفريحي

26. 7 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695
    1,347 بار تشکر شده در 360 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/8
    Given: 47/13
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض blabla

نت فالش دارم تو کارم اما نه تو ليکي که ميزنم . من تو اول اداجيو از ثانيه ي 8 تا 9 نت اجرا کردم همشونم از صدا گيتار بتيو واضح ترن، انصافا هم درسته ليک ساده ايه! برين گوش کنين مثلش رو بزنين اين تبش اينم صداش رو اداجيو زميمه کردم هم صدا گيتار من هم گيتار پرو. اما اگه نوازنده نيستين نگين طرف خشت زد .
    _ تو ملوديش اره زياد دارم چون کار کلاسيکه هي مد عوض ميکنه منم جمعش چندبار شنيدمشو روش بداهه زدم . شما اگه اجراي مالمستين رو ببيني مطمئنا تو يه کاري که تغيير مد و اسکيلش خيلي ساده تر از اينه و هزار بار تمرين کرده چي ميگي؟ طرف بيست ساله بلک استار ميزنه تو ويدئو فالش ميزنه . با ارکستر ژاپن اجرا کرده جاهايي که فالش زده رو بطور ضايه تو ويدئوي دي وي دي کانال صدا برداشته دوباره زده . متاسفم که اين بحثو شروع کردم آقا قبول من آشغال ترين نوازنده ي دنيا . به بداهه نوازي هاتون ادامه بديد .

_ راستي سعيد چند ماهه گيتار الکتريک ميزني؟ بهتره بگم چند هفتست؟ . تو پوريا تو هم که عقده داشتي خنک شدي سولو هاي متاليکا چطورن؟

سعيد جان کوچولو یه چیز دیگست دیگه تکرارش نکن از تو بعیده ... ثانیا درعرض يک سال سهله استاد تو درعرض يه قرن نميتونه منو محو کنه . اميدوارم پيشرفت کني اما طرز حرف زدن هم ياد بگيري و بدوني ملت واينسادن که (تو) محوشون کني . همین یه قرن عقب بودنت از من کافیه تا دهنتو ببندیو اول فکر کنی بعد بگی . تو شهرام از تو که ديگه گذشته تو چرا منفجر ميشي من اصلا نميدونم ارگان چيه تو چرا حرس ميخوري؟ کارت رو هم که شنیدم ... تعجب ميکنم همتون باهم ترکيدين عقده داشتين از قبل انگار يهو خالي کردين آقا من ناراحت نيستم خودتونو خالي کنيد جدا الان اين وقتتونه ، اما اينا فايده نداره و دفعه ي اول نيست به پست امثال شما ميخورم. يه روز شما هم بالاخره يه روز ميفهمين چي به چيه الان سرتون گرمه خیال میکنین تو فرومتون همه مثل شما پیاده هستن و هرچی بخواین راحت میشه بگین.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست s.bmp  
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    • نوع فایل: mp3 lick.mp3 (182.5 کیلو بایت, 59 نمايش)
    ویرایش توسط Favilla : Tuesday 17 January 2012 در ساعت 11:23 PM

28. 2 کاربر برای این پست از Favilla تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

آقا من ریشم سفید نیست. اما از همه دوستان خواهش میکنم این بحث رو تموم کنن.

30. 5 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط cheltekeh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی زیبا بود ! ...
    نتی از روش داری ، ؟! ..
    ممنونم... نه دوست عزيز... اگه نتشو داشتم كه ديگه بهش بداهه نميگفتن...
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

32. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 28910111213141516 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)