لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 391011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 193 به 208 از 285

موضوع: بداهه نوازی با گیتار الکتریک در سبکهای مختلف

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ibanez.1994 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دنیایی که بکر و جون کندن کولی یا پتروچی رو قبول داره نقطه مقابلش همون دنیاست که لیدی گاگا و جاستین بیبر رو قبول داره ، با این فرق که جاستین بیبر اینا عوض اینکه میکروفون دستش باشه گیتار کج کوله دستشه روش جون میکنه و زور میده و موهاشو بلند کرده تاتو زده هرجا میرسه میگه راک آن! ؟! ؟ ملت همیشه فکر اینن که از یکی اسطوره بسازن بهش بگن غول برن پشتش قایم شن.

ناراحت نشو دوست عزیز اما تو بحثی که بین من و رضا بود و شما ازش دلخور شدی از نظر تکنیکی فقط من و رضا توانایی نظر دادن داریم ... شما نوازندگی رضا رو دیده باشی نمیگی که ما میخوایم خودمون رو بزرگ نشون بدیم، ساده ترین و مسخره ترین لیک های منم که تو چند ثانیه اول آداجیو شنیدین هرچند که بعضیاشون مورد دارن اون هم دلایلی داره.

ما اگه عقده ی شهرت داشته باشیم نمیایم تو فروم مجازی به شما ها که چند صد کیلومتر با ما فاصله دارید بگیم چی به چیه . میریم یه آموزشگاه یا چارنفر رو دور خودمون جمع میکنیم و باور کنید گیتاریست های سطح پایین تری از خیلیاتون وجود دارن که ملت می پرستنشون. و بازم میگم احترام کسی که 4تا نت از شما بیشتر زده واجبه من که هیچ لیاقت احترام ندارم . اما رضا یا هرکس دیگه . شما به مرحله ای نرسیدی که بگی فلان کس میخواد خودشو بزرگ نشون بده درحالی که طرف زندگیشو تو این راه میزاره .
    من از دیدن این بحث خیلی ناراحت شدم. در ابتدا از کار شما تعریف کردم بخاطر سرعتی که داشتید. اما ضعف شما رو نگفتم، بخاطر اینکه خواستم شما ناراحت نشید، اما وقتی شما دیگران رو راحت ناراحت میکنید باید ما هم کمی ملاحظه رو بگذاریم کنار. کار شما واقعا کاری بود که 0 درصد فیلنگ هم در اون نبود و متنی که نواختید فاقد جمله و احساس بود و در واقع یک متن کاملا بی سوادانه از نوازندگی خود به نمایش گذاشتید، و حالا جالبه که میاید و شهرام که در فیلنگ فرد خاصی است را زیر سوال میبرید. سرعت شما هم سرعت محشری نیست، من دیشب منزل دوستم بودم که یکی از بهترین نوازنده هاست و حالا در همین سایت چند اثر از کارهامون رو آپلود میکنم تا شما سرعت خودت رو با ایشان مقایسه کنی. تخصص بنده هم که سولو نیست هرچند که سرعت کمی ندارم، اما شاید بتوانم در ریتم نوازی از شما پیشه بگیرم. حتی از رضا عزیز که خیلی وقته باهاش دوستم.
    به هر حال من در نوازندگی هم هیچ نباشم، در زمینه نظر دادن در باب موسیقی سابقه طولانی دارم و حداقل چندین نفر که خود این کاره هستند بنده را قبول دارند.
    تابحال ندیده بودم کسی با این غرور در باب نوازندگی خود صحبت کند و دیگران را به سخره بگیرد که این مسئله واقعا زشت بود و بی سابقه.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

2. 11 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibanez.1994 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نت فالش دارم تو کارم اما نه تو ليکي که ميزنم . من تو اول اداجيو از ثانيه ي 8 تا 9 نت اجرا کردم همشونم از صدا گيتار بتيو واضح ترن، انصافا هم درسته ليک ساده ايه! برين گوش کنين مثلش رو بزنين اين تبش اينم صداش رو اداجيو زميمه کردم هم صدا گيتار من هم گيتار پرو. اما اگه نوازنده نيستين نگين طرف خشت زد .
    _ تو ملوديش اره زياد دارم چون کار کلاسيکه هي مد عوض ميکنه منم جمعش چندبار شنيدمشو روش بداهه زدم . شما اگه اجراي مالمستين رو ببيني مطمئنا تو يه کاري که تغيير مد و اسکيلش خيلي ساده تر از اينه و هزار بار تمرين کرده چي ميگي؟ طرف بيست ساله بلک استار ميزنه تو ويدئو فالش ميزنه . با ارکستر ژاپن اجرا کرده جاهايي که فالش زده رو بطور ضايه تو ويدئوي دي وي دي کانال صدا برداشته دوباره زده . متاسفم که اين بحثو شروع کردم آقا قبول من آشغال ترين نوازنده ي دنيا . به بداهه نوازي هاتون ادامه بديد .

_ راستي سعيد چند ماهه گيتار الکتريک ميزني؟ بهتره بگم چند هفتست؟ . تو پوريا تو هم که عقده داشتي خنک شدي سولو هاي متاليکا چطورن؟

سعيد جان کوچولو یه چیز دیگست دیگه تکرارش نکن از تو بعیده ... ثانیا درعرض يک سال سهله استاد تو درعرض يه قرن نميتونه منو محو کنه . اميدوارم پيشرفت کني اما طرز حرف زدن هم ياد بگيري و بدوني ملت واينسادن که (تو) محوشون کني . همین یه قرن عقب بودنت از من کافیه تا دهنتو ببندیو اول فکر کنی بعد بگی . تو شهرام از تو که ديگه گذشته تو چرا منفجر ميشي من اصلا نميدونم ارگان چيه تو چرا حرس ميخوري؟ کارت رو هم که شنیدم ... تعجب ميکنم همتون باهم ترکيدين عقده داشتين از قبل انگار يهو خالي کردين آقا من ناراحت نيستم خودتونو خالي کنيد جدا الان اين وقتتونه ، اما اينا فايده نداره و دفعه ي اول نيست به پست امثال شما ميخورم. يه روز شما هم بالاخره يه روز ميفهمين چي به چيه الان سرتون گرمه خیال میکنین تو فرومتون همه مثل شما پیاده هستن و هرچی بخواین راحت میشه بگین.
    این پست دیگه واقعا نارحت کننده بود. حداقل در حضور من شاید کمی خطرناک. چون در نت در جایی که من حضور دارم هر کسی دهن گشادش رو باز نمیکنه و هرچی از دهنش در آمد بگه، در فضایی که جایی نداری با بزرگتر از خودت درست صحبت کن. برخی از همین بچه ها مثل من حداقل به اندازه سن تو ساز زده ایم. من 14 سالی هست که الکتریک میزنم و فکر نمیکنم با این نگاه و ادبیاتی که داری سنت بیشتر از همین 13 . 14 سال باشه.
    تو کی هستی که راجب متالیکا بخوای نظر بدی؟!!! تو به ریش خودت خندیدی اگر بتونی یک سولو بنویسی که یکی تا آخرش گوش کنه، مثل همین بداهه نوازی گوش خراشی که گذاشته بودی و معلوم نبود چی میزنی! دریغ از یک درصد ربط به بک گراند ترک.
    من برای رضا که مثل برادر کوچکترمه واقعا الان ناراحت شدم که از طرف تو مورد حمایت قرار میگیره چون یک جورایی شخصیت والا و متواضع رضا رو زیر سوال میبری با تعریف کردنت.
    هروقت دو تا کار درست حسابی زدی، چهار تا مقاله که ارزش خوندن داشت از خودت ارائه دادی بعد بیا و گنده گویی کن.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

4. 8 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    2,659 بار تشکر شده در 606 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/0
    میزان امتیاز
    14

نت فالش دارم تو کارم اما نه تو ليکي که ميزنم . من تو اول اداجيو از ثانيه ي 8 تا 9 نت اجرا کردم همشونم از صدا گيتار بتيو واضح ترن، انصافا هم درسته ليک ساده ايه! برين گوش کنين مثلش رو بزنين اين تبش اينم صداش رو اداجيو زميمه کردم هم صدا گيتار من هم گيتار پرو. اما اگه نوازنده نيستين نگين طرف خشت زد .
    _ تو ملوديش اره زياد دارم چون کار کلاسيکه هي مد عوض ميکنه منم جمعش چندبار شنيدمشو روش بداهه زدم . شما اگه اجراي مالمستين رو ببيني مطمئنا تو يه کاري که تغيير مد و اسکيلش خيلي ساده تر از اينه و هزار بار تمرين کرده چي ميگي؟ طرف بيست ساله بلک استار ميزنه تو ويدئو فالش ميزنه . با ارکستر ژاپن اجرا کرده جاهايي که فالش زده رو بطور ضايه تو ويدئوي دي وي دي کانال صدا برداشته دوباره زده . متاسفم که اين بحثو شروع کردم آقا قبول من آشغال ترين نوازنده ي دنيا . به بداهه نوازي هاتون ادامه بديد .

_ راستي سعيد چند ماهه گيتار الکتريک ميزني؟ بهتره بگم چند هفتست؟ . تو پوريا تو هم که عقده داشتي خنک شدي سولو هاي متاليکا چطورن؟

سعيد جان کوچولو یه چیز دیگست دیگه تکرارش نکن از تو بعیده ... ثانیا درعرض يک سال سهله استاد تو درعرض يه قرن نميتونه منو محو کنه . اميدوارم پيشرفت کني اما طرز حرف زدن هم ياد بگيري و بدوني ملت واينسادن که (تو) محوشون کني . همین یه قرن عقب بودنت از من کافیه تا دهنتو ببندیو اول فکر کنی بعد بگی . تو شهرام از تو که ديگه گذشته تو چرا منفجر ميشي من اصلا نميدونم ارگان چيه تو چرا حرس ميخوري؟ کارت رو هم که شنیدم ... تعجب ميکنم همتون باهم ترکيدين عقده داشتين از قبل انگار يهو خالي کردين آقا من ناراحت نيستم خودتونو خالي کنيد جدا الان اين وقتتونه ، اما اينا فايده نداره و دفعه ي اول نيست به پست امثال شما ميخورم. يه روز شما هم بالاخره يه روز ميفهمين چي به چيه الان سرتون گرمه خیال میکنین تو فرومتون همه مثل شما پیاده هستن و هرچی بخواین راحت میشه بگین.
    دوستان عزیزم ادامه این بحث بی فایده است چون اینطور آدمها بجای بحث منطقی، فقط فحاشی کردن رو یاد گرفته اند تا ضعف ها و عقده های خودشون رو بپوشونند. معمولا هم فکر میکنن با گنده گویی میشه طرف مقابل رو متقاعد کرد درحالیکه این حرفها فقط در بین آدمهایی مثل خودشون خریدار داره. در دنیای مجازی نمیشه بیشتر از این بحث رو کش داد هرچند در دنیای واقعی قضیه ممکنه به گونه دیگه ای پیش بره.

این دوستمون طفلک حالش خوب نیست و دچار توهم حاد و شدید هست. علتش هم شاید خیلی کمبودها و محدودیت هایی هست که همه مون داریم ولی در بعضی ها اینطوری بروز میکنه.
    ... And God Made the Blues ...

6. 8 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

متاسفانه یا خوشبختانه من این ویرایش پست این یارو رو ندیده بود. دوستان ببخشید. اما چاک دهن من دیگه باز شد. از همه بزرگان مخصوصا شهرام عزیز و علی متالیکا عذر میخوام.
    تو پوريا تو هم که عقده داشتي خنک شدي سولو هاي متاليکا چطورن؟
    یک. اولا به قول علی هروقت تونستی یه آهنگ بنویسی که از ثانیه دوم به بعدش مردم دنبال پاکت تهوع نگشتن اونوقت بیا اینجا زر زر کن.
    دو. چشمای کورت رو باز کن و توی نمونه کارهام تپینگ استیو وای رو که کاور کردم ببین. هروقت تونستی عین اون رو بزنی بعد بیا زر زر کن.
    سه. کوچولو من توی شهر خودم انقدر نوازنده مطمئنی هستم که 19 روز قبل از اجرای کنسرت بهم خبر میدن که باید با گروه همکاری کنم. تو فعلا فکر مشکل ضدضرب بودنت باش. بعد بیا زر زر کن.

جهت اطلاع باقی دوستان عرض کنم کنسرتی که قراره برگزار بشه دومین دوره فستیوال سیم هفتم هست. در این فستیوال گروههای راک و متال به اجرای آهنگهای خودشون میپردازن. اولین دوره اون 4 خرداد 90 و در حضور رضا یزدانی برگزار شد. دومین دوره اون هم 14 بهمن برگزار میشه و بنده افتخار دارم که به عنوان نوازنده با یکی از گروهها همکاری میکنم. البته بنده کوچیک همه شما هم هستم.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

8. 5 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

اولش كه من 10 هفته هست گيتار ميزنم ...
    در مورد زمان پيشرفت و اين چيزا گفتن نداره اما چون خودت اصرار داري اين شرح كامل متدهايي كه كار كردم رو ميگم
    متد مارتي فرد من رو تو چند ساعت تمومش كردم هفته قبل متاسفانه تايم نگرفتم اما تو چند ساعت تموم كردم آدم سراغ دارم اين رو تو يك ماه كار ميكنه اينم لينكش
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جديدا هم لگاتو هاي پتروچي رو زدم كه نت هاش رو دوست خوبم پوريا بهم داد دارم ميرم سراغ راك ديسكپلاينش
    زياد رو اسپيد مكانيك تمركز نكردم ولي فصل اولش رو همون اوايل تموم كردم
    Until we say goodbye از جو سترياني رو ديشب كاور كردم
    ++++ چند آهنگ از جوداس پريست مثل پينكلير (لازم به ذكره خيلي ها از جمله خشايار اين حرف رو كه زدم باور نكردن آوردمش خونه براش زدم البته يه سوتي هايي تو ريفش داشتم بعد كه ديد باور كرد) و گانز ان رزز
    + يه سري كار كه بصورت نئو كلاسيك تنظيم شده
    و البته بماند كه در كنار اين ها سخت روي آهنگسازي و مسائل تئوري هم كار ميكنم
    پس تو 10 هفته اين كارا رو كردم تو يك سال آينده كاراي بزرگتر از اين هم ميشه انجام داد
    فقط تنها نكته كه براي پيشرفت ياد گرفتم اينه كافيه *** گشاد رو بكشم به هم بشينم شب و روز تمرين كنم
    ...
    ...
    ادعام نميشه كوچيك همه ي بچه هاي سايت هستم مثل هاني كه لهجه فوق العاده اي داره و علي و ساير بچه ها از جمله رضا رنجبران عزيز كه راهنماييهاي زيادي كرد بنده رو... هيچ كار خاصي هم نكردم ... استادم يه شاگرد داره يه دختره 5 ماهه گيتار ميزنه رو تمپو 200 شرد ميكنه ... حالا ببين پسرها با توجه به فيزيكشون اگه تايم تمرينشون زياد بشه چه كارهايي ميكنن
    ...
    ...
    همين جف لوميس تنها 1 سال بعد از شروع نوازندگيش به حدي پيشرفت كرد كه گروه بزرگ مگادث بهش پيشنهاد همكاري داد و حتي بعد از يك سال تو مسابقه ي گيتار آيدل آمريكا اول شد تو گيتار آيدل كه نوازنده كلنگ شركت نميكنه همه ي غولها ميان جف هم يه آدمه از مريخ نيومده
    ...
    ...
    تنها راه موفقيت و پيشرفت تمرين تمرين و تمرين و استفاده از مترونوم هست
    ببخشيد زياد پر حرفي كردم دوستان اما كلا اين دوستمون با اينكه سالهاست ساز ميزنه تعطيله فكر ميكنه يه نوازنده بعد از چند سال ميشه يه نوازنده
    پ. ن: خودم قبول دارم تازه كار ترين و مبتدي ترين نوازنده سايتم ... اما به خدا آدمهايي رو ميشناسم مثل آيدين زاهدي و ... كه با اينكه يه غولن تو سبك خودشون اين تيپي نميان براي بزرگ نشون دادن خودشون بقيه رو بكوبن
    ...
    درست مثل درخت هر چه پر بار تر سر به زير تر !!!
    ویرایش توسط akerfeldt : Wednesday 18 January 2012 در ساعت 11:18 AM

10. 6 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

آقا تو خداي موسيقي كلاسيك و بباروك و نيو باروك مدرن كلاسيك و نئو كلاسيك و اين چيزا و كلا متال هدا موسيقي سرشون نميشه همشون دلقك و شافتك ... اصلا *** لق پتروچي و برادريك و كولي و رومئو ...
    آها راستي دوستان يه نوازنده ي دلقك هست اسمش كريس برادريك هست تو دلقك خونه مگادث گيتار ميزنه طرف مياد رو گيتار دلقك بازي انجام ميده رو بند راه ميره از حلقه آتيش ميپره اين بابا رو من جديدا ديدم موسيقي كلاسيك كار ميكنه ... عجيبه ها اين برادريك كه رو گيتار جون ميكنه و حكم جاستين بيبر رو داره با اين تفاوت كه اون ميكروفن داره اون گيتار بياد موسيقي كلاسيك كار كنه من ديدم اين برادريكه ... ويولن و گيتار كلاسيك هم ميزنه و تو گروههاي سيمفوني نوازنده ويولن هست... چه جسارتا يه دلقك بياد موسيقي مقدس كلاسيك رو خدشه دار كنه ...
    پ. ن: در اين مورد اين ديگه آخرين پستمه پس ببينيد گاهي اين نوازنده هاي متال تو سبك هاي ديگه فعال هستن پس اينها الكي به اين سبك گرايش پيدا نكردن !... موسيقي كلاسيك خوندن و... البته به پاي اين دوستمون كه نميرسن !!!
    پ. ن2: آقا من غلط كردم من اصلا نوازنده نيستم تا حالا سختترين آهنگي كه زدم خوشكلا بايد برقصن اندي بوده ... هر عملي عكس العملي داره... نشستي پشت پي سي هي ميگي شما فلان شما در حدي نيستي نظر بدي من شما رو ميخورم تو نوازندگي ... اين بكينگ ترك سخته براي نوازندگي شماها نميتونيد و اين چيزا... از كجا ميتوني ما نميتونيم بداهه بزنيم روش من نميتونم نوازندگي بقيه رو ديدي كه اين حرف رو ميزني ؟...
    من كلا هدفم لذت بردن از موسيقيه نه كل كل ... تو اين راه هم هر كي تمرين كنه پيشرفت ميكنه حالا يكي با روزي 1 ساعت تمرين تو 8 سال به اين پيشرفت ميرسه يكي هم با روزي 8 ساعت تمرين تو 3 سال واسه خودش غولي ميشه
    ویرایش توسط akerfeldt : Wednesday 18 January 2012 در ساعت 01:32 PM

12. 4 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    3,341 بار تشکر شده در 949 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    15

واقعا متاسف شدم نشستم اين پستها رو خوندم

سر و ته بحث همش خنده داره...

يكي مياد عين روبوت ٤٠٠٠ تا نوت مينوازه حس خدايي داره

انگار تو يوتيوب رو نديدين دختر بچه ها سخت ترين آهنگا رو با بالاترين تمپو ميزنند؟

يه سرچ بكنيد shredder girl ببينيد فقط چند تا دختر كاراي مالمستين و... رو كاور كردن

يكي مياد كلاس دوره هايي كه تو ده دقيقه تموم كرده رو ميذاره

يكي اين يكي اون...

ايراني جماعت شده شاخ و شونه كشيدن و لاف زدن از رپرش تا هوي متال بازش

واقعا خجالت آوره..

حرفاي تك تكتون رو ميتونم به چالش بكشم ولي ولش كن بذار همين رفاقتي كه هست بمونه

نااميدم كردين

من گيتاريستي هستم كه جمعا سي تا كورد هم بلد نيستم يه ملودي ساده رو هم با زحمت ميزنم!!!

اما با جرات ميگم اينجا به هيچكس عنوان هنرمند رو نميدم...

حالا هر كي مخالف حرفامه بگه تا بحث كنيم

14. 7 کاربر برای این پست از LORD-LUCIFER تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

یه کار بداهه گذاشتم من ، چهل نفر دارین اینجا میپرین هوا همتون شدین علیه من
    بحث ما اون بداهه ضدضرب و ناهماهنگ و فالش و بی حس نبود. بحث اون طرز صحبت کردنت با آقا شهرام بود. سر ارگان هموند یا پایپ ارگان بود.
    علاقه ای ندارم یکی الکی بهم اشکال بگیره احترام به استاد نمیگم اما احترام به کسی که چهارتا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بیشتر از شما زده واجبه

توی این پست هم که خودت رو استاد و حرفه ای معرفی کردی. آقا نظرت چیه هماهنگ کنیم یه دوئل با پتروچی بزاری پوزش رو بزنی انقدر ادعا نکنه.
    تو همون اداجیوی تفننی و ایمپروایز الکی که گذاشته بودم لیک هایی دارم که استاد استادات هم از اجرای نصف الگوهای سه تاییش عاجزن

ضدضرب بودن و بی احساسی و ناهماهنگی با آهنگ اصلی جزو تفننش بود یا جزو الکی بودنش؟؟
    شما ها هم خوشتون میاد یکی الکی رو ساز بپره اینور اونور خشت بزنه سویپ مسخره نامفهوم بزنه الکی دست تکون بده باهاش حال کنین.

اگه اینطوری بود که تو الان شاخترین فرد سایت بودی.
    عزیز دلم پوریا جان کم میاری چرا به ملت میگی زر زر نکن؟
    آخه تو کی هستی که من جلوت کم بیارم؟؟؟یه ملودی ضدضرب ناهماهنگ زدی فکر کردی خبریه؟؟؟یه دلیل بیار که من بخوام جلوت کم بیارم.

اصلا من بد شما خوب.. اصلا هرچی شما میگین من هیچی بلد نیستم من هیچ .
    اینکه از اولم معلوم بود. نکنه فکر کردی کسی هستی یا چیزی بارته؟؟؟

اما شما با این وضع که میرید هیچی نشدینو نمیشین.
    تو کی هستی که بخوای به ما بگی چیزی شدیم یا نه؟؟؟خیلی خودت رو دست بالا گرفتیا. بابا از توهم بیا بیرون.

درضمن پست اولی که میزنی به صورت خودکار برای اعضای مشترک شده ایمیل میشه. پس فکر نکن با ویرایشش ما نمیفهمیم چه خبره. هرکس بهت گفته دیگه نیای توی این تاپیک کار بسیار خوب و ارزنده ای کرده. اصلا ما ارزش نداریم تو جوابمون رو بدی. برو به تمریناتت برس. ما هم شاید تا یکی دو سال نوری دیگه بهت رسیدیم.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

16. 4 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط LORD-LUCIFER [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واقعا متاسف شدم نشستم اين پستها رو خوندم

سر و ته بحث همش خنده داره...

يكي مياد عين روبوت ٤٠٠٠ تا نوت مينوازه حس خدايي داره

انگار تو يوتيوب رو نديدين دختر بچه ها سخت ترين آهنگا رو با بالاترين تمپو ميزنند؟

يه سرچ بكنيد shredder girl ببينيد فقط چند تا دختر كاراي مالمستين و... رو كاور كردن

يكي مياد كلاس دوره هايي كه تو ده دقيقه تموم كرده رو ميذاره

يكي اين يكي اون...

ايراني جماعت شده شاخ و شونه كشيدن و لاف زدن از رپرش تا هوي متال بازش

واقعا خجالت آوره..

حرفاي تك تكتون رو ميتونم به چالش بكشم ولي ولش كن بذار همين رفاقتي كه هست بمونه

نااميدم كردين

من گيتاريستي هستم كه جمعا سي تا كورد هم بلد نيستم يه ملودي ساده رو هم با زحمت ميزنم!!!

اما با جرات ميگم اينجا به هيچكس عنوان هنرمند رو نميدم...

حالا هر كي مخالف حرفامه بگه تا بحث كنيم

من ازت عذر میخوام حمیدجان. واقعا شرمندتم. حرفت رو در مورد خودم قبول دارم. من هیچوقت نه ادعای هنرمندی کردم و نه ادعای دونستن و سرعت و غیره. نوازندگیم رو هم که از نزدیک دیدی. در حده لیگ دسته سه افغانستانه.
    اما تو طرز حرف زدن این آقا رو ببین. احترام به بزرگتر از خود واجب نیست اما احترام به کسی که ادعا میکنه 4 تا نت بیشتر زده واجبه؟؟؟
    درضمن حتی اگه آقا شهرام هم اشتباه کرده بود میتونست با لحن بهتری جوابشون رو بده.
    بهرحال امیدوارم این بحث تموم بشه و برگردیم به موضوع اصلی تاپیک.

18. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

كلا اين ملت همگي دور همي باحاليم ...
    طرف گلدن گلوب ميبره ميان ميگن جايزه فرديه نماينده ايران كه نبوده ...
    بعدش گلشيفته مياد اون عكس رو ميزاره ميان ميگن همون افراد ميگن نماينده ايرانه و اين چيزا...
    كلا دممون گرم ...
    والا من كه تازه واردم اما خوب اين طرز صحبت كردن ايشون باعث دلسرد شدن بقيه نوازنده ها ميشه ...!
    كه بياي بگي من فلانم حالا بدو تا بهم برسي و... هدف من از پستم خودنمايي نبود كه من فلان و بسان... هدفم اين بود كه بگم همه چيز به تمرين بستگي داره و وقت گذاشتن روي كار با تمرين به خيلي جاها ميشه رسيد ... در ضمن گفتم كه اون دختر از نظر تكنيك و سرعت من رو ميخوره تو نوازندگي !!!
    در ضمن طرز صحبتش با آقا شهرام بد بود به هر حال اگه 100 برابر آقا شهرام موسيقي بفهمه نبايد اينجوري برخورد كنه... راستش من اوايل كه آكوستيك شروع ميكردم تو اين تاپيك بعضي پستها واقعا ميزدن داغون و بي روحيم ميكردن جوري حرف ميزدن انگار يه نوازنده حتما بايد 10 سال عمرش خودش رو نابود كنه تا بشه يه نوازنده اما كلا هدفم اين بود به اين سختيا نيست شايد يه تازه وارد با اين پستها دلسرد بشه ... همونطور كه يه خدا بي خبر تو سن 16 سالگي به من گفت ديره واسه شروع موسيقي !!! و 4 سال عقب افتادم ... جف لوميس رو مثال زدم كه تو 1 سال شد غول
    پس معنيش اينه اون بيشتر از من تمرين كرده
    ویرایش توسط akerfeldt : Wednesday 18 January 2012 در ساعت 01:48 PM

20. 3 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

hamedc آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45140
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    442
    512 بار تشکر شده در 162 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    13

من هم با استاد نوریک و هم با کامیل یغمایی هم با فرشاد رمضانی و... در ارتباط بودم اینقد ادعا نداشتن که شماها حاضرید سرش ساز مقدس گیتار الکتریک فقط واسه کل دست بگیرید

22. 6 کاربر برای این پست از hamedc تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

من هم با استاد نوریک و هم با کامیل یغمایی هم با فرشاد رمضانی و... در ارتباط بودم اینقد ادعا نداشتن که شماها حاضرید سرش ساز مقدس گیتار الکتریک فقط واسه کل دست بگیرید
    من اینهایی که شما گفتید رو نمیشناسم. البته بجز کامیل که برادر کاوه و پسر کوروش یغمائی بزرگ هست.
    دوست عزیز هیچکس نمیتونه خودش بیاد بگه من بزرگم و استادم. مردم اینگونه القاب رو به فرد میدن. بحث ما هم فقط سر همین بود.

24. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

راستي اين پستم خطاب به اون عده روشنفكر هست كه ميگن خارجي ها كل ندارن و ... البته تاييدشون نميكنم ولي خوب اين تيپي هم هستن
    دنيل اوون تو يه ويديو به جان تيلور ميگه ...
    hey dr. hot lick... mother f**** can you play this???!!!
    ویرایش توسط akerfeldt : Wednesday 18 January 2012 در ساعت 05:00 PM

26. 3 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

آقا خواهشا بحث رو همینجا تموم کنید.
    برگردیم به موضوع اصلی تاپیک.

28. 5 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

hamedc آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45140
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    442
    512 بار تشکر شده در 162 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    13

نوریک میساکیان سرچ کنید تو گوگل البته نمیخوام گندش کنم نه ولی آدمیه که واسش فرق نمیکنه کسی چی میگه بهش در هر صورت زحمت خودشو میکشه
    فرشاد رمضانی هم پیشکسوت بیس ایران هستند

30. 3 کاربر برای این پست از hamedc تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedc [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من هم با خيلي ها ارتباط داشتم از جمله آيدين زاهدي و فرزاد گلپايگاني اينها هم مثل اين رفيقمون اين تيپي ادعاشون نميشد ... اما شك نكن اگه يكي بياد با كارهاش به اونها توهين كنه اونها هم ساكت نميمونن... نمونش حرفهايي كه راجع به بچه ها زد و بدتر از همه پاك كردن لينك ها و پست هاش (خداييش ديگه از اون كارش خيلي بدم اومد انگار بهم فحش داده باشن)

32. 2 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 391011121314151617 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)