لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 7 از 18 نخستنخست ... 3456789101117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 97 به 112 از 285

موضوع: بداهه نوازی با گیتار الکتریک در سبکهای مختلف

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    ما که هر کاری کردیم تو نت آهنگ آپلود نشد این بک گراند جدیده.
    حجم کار رو آوردیم پایین، دو تا فایلش کردیم و ... نشد که نشد.
    تو مدیا فایر آپلود کردم:
    این قسمت اولش:
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این هم قسمت دوم:
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

2. 11 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

pantera آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    51269
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    80
    235 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    13

خیلی خوب بود alimetallica آفرین اما کاش صدای گیتارت تریبش بالاتر بود صدای بکینگ تراک کمتر اخه معمولا صدای ملودی رو میاد دستت درد نکنه ..

4. 5 کاربر برای این پست از pantera تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ما که هر کاری کردیم تو نت آهنگ آپلود نشد این بک گراند جدیده.
    حجم کار رو آوردیم پایین، دو تا فایلش کردیم و ... نشد که نشد.
    تو مدیا فایر آپلود کردم:
    این قسمت اولش:
    این هم قسمت دوم:
    خيلي خوب بود علي جان... لگاتو هايي كه بعضي جاها زدي خيلي قشنگ بود.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

6. 4 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این رو شما زدی؟!
    خیلی عالی بود.
    تو بداهه باید خیلی بری تو حس تا یه چیز درست و حسابی خلق بشه
    بداهه ی شما هم فوق العاده زیبا بود
    Explore the areas of the mind which most people are afraid to explore

8. 5 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    2,659 بار تشکر شده در 606 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/0
    میزان امتیاز
    14

سلام به همه

بالاخره منم موفق شدم اولین رکورد نسبتا درست حسابی (یعنی یه کم بهتر از ضبط کردن با موبایل!!) رو در عمرم انجام بدم:

ولی یه مشکل دارم که امیدوارم بچه های وارد به کار رکورد و اینها راهنماییم کنن:
    من از نرم افزار Nuendo استفاده کردم. بکینگ ترک رو توش وارد کردم و مالتی افکت زوم G9 رو هم با کابل USB وصل کردم به کامپیوتر (که بعنوان کارت صدا استفاده بشه). بعد ASIO مخصوص سری G زوم رو نصب کردم. همه چی درسته و ضبط هم درست انجام میشه فقط مشکلی که هست اینه که هرکاری میکنم صدای گیتار خودم رو نمی شنوم!!! فقط صدای بکینگ ترک میاد و ضبط هم میکنه ولی من باید بدون شنیدن صدای ساز خودم ضبط کنم. توی نمونه بداهه ای هم که الان گذاشتم همین مشکل هست و احتمالا خودتون متوجه میشید که بعضی جاهاش از مرحله پرته!! یعنی همینطوری الهی به امید تو زدم چون چیزی شنیده نمیشد. کسی میدونه چطوری میشه صدای ساز رو هم موقع ضبط کردن شنید؟

دم و دستگاهمون هم که اینهاست:
    گیتار PRS SE Paul Allernder
    ZOOM G9 2tt
    امپ مارشال MG 30 هندی (که البته اینجا استفاده نشده)

پیشاپیش ممنون

پ. ن: راستی اسم فایل اشتباه شده! این بکینگ ترک LIKE نیست!! شرمنده!
    ... And God Made the Blues ...

10. 9 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram201 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه

بالاخره منم موفق شدم اولین رکورد نسبتا درست حسابی (یعنی یه کم بهتر از ضبط کردن با موبایل!!) رو در عمرم انجام بدم:

من از نرم افزار Nuendo استفاده کردم. بکینگ ترک رو توش وارد کردم و مالتی افکت زوم G9 رو هم با کابل USB وصل کردم به کامپیوتر (که بعنوان کارت صدا استفاده بشه). بعد ASIO مخصوص سری G زوم رو نصب کردم. همه چی درسته و ضبط هم درست انجام میشه فقط مشکلی که هست اینه که هرکاری میکنم صدای گیتار خودم رو نمی شنوم!!! فقط صدای بکینگ ترک میاد و ضبط هم میکنه ولی من باید بدون شنیدن صدای ساز خودم ضبط کنم. توی نمونه بداهه ای هم که الان گذاشتم همین مشکل هست و احتمالا خودتون متوجه میشید که بعضی جاهاش از مرحله پرته!! یعنی همینطوری الهی به امید تو زدم چون چیزی شنیده نمیشد. کسی میدونه چطوری میشه صدای ساز رو هم موقع ضبط کردن شنید؟

ZOOM G9 2tt

پیشاپیش ممنون

شهرام جان... تنها چيزي كه ميتونم بگم اينه كه عالييييييييييييي بود... حرف نداشت... دمت گرم.

راستي در مورد قطع شدن صداي افك چيزي نميدونم ولي يه پيشنهاد ميدم بهت شايد هم نشه نميدونم... وقتي افكت رو با usb به كامپيوتر وصل كردي اگه صداش قطع ميشه ميتوني با يه كابل ديگه افكت رو به آمپ وصل كني كه صداشو لا اقل داشته باشي... ولي با اينكه صداشو نميشنيدي فوق العاده بود... اگه صداشو بشنوي ديگه چي ميزني!!!...
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

12. 5 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

سلام. من خودم مدتها این مشکل رو با برنامه کیوبیس و جی ناین داشتم. همه چیز عالیه. اما صدای ساز خودت رو نمیشنوی و به قول شما یا علی از تو مدد. باید همینجوری بزنی و بری جلو. من برای ضبط کردن یه خروجی از قسمت Phone افکت میگیرم با تبدیل وصل میکنم به پشت کامپیوتر. فیش یو اس بی افکت رو هم وصل میکنم. اونوقت افکت هم صدای بک ترک رو پخش میکنه و هم صدای ساز رو میشنوی. و دقیقا همین صداهارو برای ضبط به کامپیوتر میفرسته. البته برای اینکار میتونید فیش رو از آمپ هم به پشت کامپیوتر وصل کنید. اما وقتی اینکار رو کردم صدای آمپ قطع شد. من ترجیح میدم از افکت وصل کنم.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

14. 5 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط honey111 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شهرام جان... تنها چيزي كه ميتونم بگم اينه كه عالييييييييييييي بود... حرف نداشت... دمت گرم.

راستي در مورد قطع شدن صداي افك چيزي نميدونم ولي يه پيشنهاد ميدم بهت شايد هم نشه نميدونم... وقتي افكت رو با usb به كامپيوتر وصل كردي اگه صداش قطع ميشه ميتوني با يه كابل ديگه افكت رو به آمپ وصل كني كه صداشو لا اقل داشته باشي... ولي با اينكه صداشو نميشنيدي فوق العاده بود... اگه صداشو بشنوي ديگه چي ميزني!!!...
    مرسی هانی جان. شما لطف داری!

البته این بداهه از نظر جمله بندی و غیره اشکالاتی داشت که الان که خودم گوش میدم میبینم چقدر شلخته شده!
    ببینید بداهه نوازی در واقع یه جور آهنگسازی «فوری» حساب میشه و کاملا هم بی حساب کتاب نیست و بنابراین صرفنظر از تکنیک هایی که هر نوازنده ای بکار میگیره، از نظر جمله های بکار رفته باید یک روند منطقی رو دنبال کنه. این اتفاق در بداهه ای که ضبط کردم نیفتاده. البته من خودم بداهه نواز آنچنانی نیستم اما این نشنیدن صدا هم اعصابمو خرد کرد واقعا.

بازم ممنون!

16. 6 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام. من خودم مدتها این مشکل رو با برنامه کیوبیس و جی ناین داشتم. همه چیز عالیه. اما صدای ساز خودت رو نمیشنوی و به قول شما یا علی از تو مدد. باید همینجوری بزنی و بری جلو. من برای ضبط کردن یه خروجی از قسمت Phone افکت میگیرم با تبدیل وصل میکنم به پشت کامپیوتر. فیش یو اس بی افکت رو هم وصل میکنم. اونوقت افکت هم صدای بک ترک رو پخش میکنه و هم صدای ساز رو میشنوی. و دقیقا همین صداهارو برای ضبط به کامپیوتر میفرسته. البته برای اینکار میتونید فیش رو از آمپ هم به پشت کامپیوتر وصل کنید. اما وقتی اینکار رو کردم صدای آمپ قطع شد. من ترجیح میدم از افکت وصل کنم.
    آقا خیلی ممنون از راهنماییت. پس ظاهرا این مشکل سابقه داره!! چون تاجایی که میدونم برنامه کیوبیس تقریبا شبیه Nuendo هست.

حالا باید سر فرصت یه گشتی تو اینترنت بزنم ببینم کسی راه حلی برای این مشکل داره یا نه.

مخلصیم

18. 5 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram201 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه

ZOOM G9 2tt

پیشاپیش ممنون

خیلی عالی بود شهرام جان.
    واقعا روی این آهنگ ها تکنیک زدن خیلی سخته. من دفعه اول که زدم با دیستروشن بیشتر کار کردم و سوپیپ و لگاتو تپنیگ و هرچی بلد بودم اجرا کردم، اما دیدم هیچ جمله ای نداره. برای همین کار دوم رو که ساده تر بود اجرا کردم و مثلا سوئیپ رو فقط تو قسمت رفت رفتم و دیگه برنگشتم، یا رو لگاتو مانور ندادم که جمله از بین نره. واقعا جمله خیلی مهمه تو کار و حفظ شدنش.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

20. 6 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

خیلی عالی بود شهرام جان.
    واقعا روی این آهنگ ها تکنیک زدن خیلی سخته. من دفعه اول که زدم با دیستروشن بیشتر کار کردم و سوپیپ و لگاتو تپنیگ و هرچی بلد بودم اجرا کردم، اما دیدم هیچ جمله ای نداره. برای همین کار دوم رو که ساده تر بود اجرا کردم و مثلا سوئیپ رو فقط تو قسمت رفت رفتم و دیگه برنگشتم، یا رو لگاتو مانور ندادم که جمله از بین نره. واقعا جمله خیلی مهمه تو کار و حفظ شدنش.
    مخلصم علی جان!! ممنون.

دقیقا همینطوره. روند منطقی جملات همون چیزیه که شنونده رو با خودش تا انتهای بداهه نوازی به دنبال خودش میکشونه وگرنه کاملا خسته کننده میشه.
    سه چهارسال پیش یه جایی دعوت بودم که چندتا از رفقا دور هم جمع بودن و همینطوری عشق و حالی داشتن بداهه نوازی میکردن. اون موقع خودم هنوز گیتار شروع نکرده بودم و شنونده بودم. با اینکه یکی دوتا از نوازنده ها از نظر تکنیک خیلی خوب بودن و حتی لهجه تقریبا قشنگی هم داشتن، ولی باورکن بعد از نیم ساعت دیگه شنیدن نوازندگیشون قابل تحمل نبود. دلیلش هم همین بود که همه میخواستن همینطوری تکنیک ها رو پشت سرهم بزنن بدون اینکه فکر شنونده بیچاره رو بکنن!!

22. 6 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

imanlotus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41665
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    480
    311 بار تشکر شده در 103 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

خیلی قشنگ بود کارت شهرام جان.
    این جمله; که میگی; فهمیدنش نیاز به سواد موسیقیایی داره یا اینکه از تمرین زیاد و شنیدن کارهای مختلف به دست میاد؟
    من خودم با اینکه اصلا سواد موسیقیایی ندارم ولی میفهمم کجاها رو پرت میزنن اونایی که ایمپرووایز میکنن..
    یه مورد دیگه هم هست این که واقعا کارای ساده اما جون دارو حس دار و به قول شما با یه جمله بندی مناسب چقدر ارزشش از یه کاری که توش تکنیک زدن افراطی و نت نوازی سریع موج میزنه بیشتره!
    من همیشه اینو به خودم میگم میگم که من باید یه نوازنده با احساس و با سواد باشم تا یه ماشین نت نواز!
    اینکه من چند نت در ثانیه بزنم و چند گام در دقیقه بزنم مهم نیست که به قول شما فقط میخوام خودنمایی کنم و قدرت نوازندگیمو اثبات کنم به بقیه در حالی که نمی دونم سرکنگبین صفرا می فزاید! و نتیجه دقیقا عکس میشه! و حتی اگه نوازنده ی توانایی باشم با وجود این افراط ها کسی از نوازنده ی خوب و توانا از من یاد نمیکنه!
    من اینجا بس دلم تنگ است
    و هر سازی که میبینم بد آهنگ است
    بیا ره توشه برداریم
    قدم در راه بی برگشت بگذاریم...

24. 6 کاربر برای این پست از imanlotus تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط imanlotus [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی قشنگ بود کارت شهرام جان.
    این جمله; که میگی; فهمیدنش نیاز به سواد موسیقیایی داره یا اینکه از تمرین زیاد و شنیدن کارهای مختلف به دست میاد؟
    من خودم با اینکه اصلا سواد موسیقیایی ندارم ولی میفهمم کجاها رو پرت میزنن اونایی که ایمپرووایز میکنن..
    یه مورد دیگه هم هست این که واقعا کارای ساده اما جون دارو حس دار و به قول شما با یه جمله بندی مناسب چقدر ارزشش از یه کاری که توش تکنیک زدن افراطی و نت نوازی سریع موج میزنه بیشتره!
    من همیشه اینو به خودم میگم میگم که من باید یه نوازنده با احساس و با سواد باشم تا یه ماشین نت نواز!
    اینکه من چند نت در ثانیه بزنم و چند گام در دقیقه بزنم مهم نیست که به قول شما فقط میخوام خودنمایی کنم و قدرت نوازندگیمو اثبات کنم به بقیه در حالی که نمی دونم سرکنگبین صفرا می فزاید! و نتیجه دقیقا عکس میشه! و حتی اگه نوازنده ی توانایی باشم با وجود این افراط ها کسی از نوازنده ی خوب و توانا از من یاد نمیکنه!
    ممنونم عزیزجان!

درسته سلیقه شخصی منم اینه که آدم هرچه بیشتر بتونه احساسشو بیان کنه. سرعت بالا هم فقط زمانی بدرد میخوره که منطق پشتش باشه و وسیله مناسبی باشه برای بیان احساس (همون کاری که حضرت جو ستریانی ازش به حد کمال برمیاد و اصلا به همین دلیله که من عاشقشم!).

در مورد جمله بندی، باید بگم سواد موسیقایی آنچنان زیادی نمیخواد ولی کمی سلیقه و خلاقیت و البته مقادیری تئوری موسیقی لازم داره و البته به همراه تمرین و تسلط. شنیدن کارهای مختلف و قوی هم البته خیلی کمک میکنه. منظورم از جمله بندی، یک ملودی ساده یا حتی یک الگوی ریتمیک خاص هست که یک نوازنده در بداهه نوازی ازش استفاده میکنه و بعد اون رو بسط میده و بهش شاخ و برگ میده ولی در فواصل مختلف دوباره (شاید با کمی تغییر) دوباره به همون جمله یا جمله های اصلی برمیگرده که به شنونده القا کنه با اینکه داره بداهه نوازی میکنه ولی درعین حال کارش از نظم و حساب کتاب برخوردار هست. این مسئله باعث میشه بداهه نوازی به شدت زیبا و تاثیرگذار بشه. تئوری موسیقی رو هم از این نظر گفتم که بداهه نوازهای خوب، حتی ممکنه از چندین مد مختلف روی یک بکینگ ترک با گام ثابت استفاده کنن (مثلا داره مینور میزنه بعد تبدیل کنه به دورین یا فریژین). اینها ریزه کاری هایی هست که بداهه نوازها رو از همدیگه متمایز میکنه و البته فرض بر این هست که طرف همه چی رو درست و در چارچوب گام بزنه وگرنه اگه طرف فالش بزنه که دیگه تکلیف معلومه.

26. 8 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اگر جمله رو خیلی ساده بخوای تعریف کنی میشه اون رو به شعر تشبیه کرد.
    مثلا یک شعر که داری قافیه و ردیف است، حتما هم لازم نیست استاد ادب باشی تا شعر خوب را بشناسی، مثلا هر کس شعر حافظ بخواند میفهمد که این شعر ها دارای قافیه و ردیف و وزن است و در موزیک هم همچنین. مثلا:
    اوست نشسته در نظر، من به کجا نظر کنم
    اوست گرفته شهر دل، من به کجا سفر کنم.

حالا شعر بی جمله مثلا میگه:
    بود مرا اسب سفیدی
    خر در شب میامد سر بالاپاین

در مورد موسیقی هم همنطوره، کلا موسیقی بی جمله با موسیقی که جمله ای تداعی میکند همین است. تقریبا هر موزیکی که شما از دیگران و باندها میشنوید دارای یک جمله و مضمون است، اما در نوازندگی که برای خودمان میکنیم ممکن است این جمله وجود نداشته باشد. حالا یک باند این جمله رو بهتر میسازه و یک گروه بدتر، اما معمولا همیشه این جملات وجود دارند در موسیقی که خود شما هم متوجه آن میشوید فقظ شاید معنی آن را نمیدانید.

28. 7 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

pantera آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    51269
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    80
    235 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    13

shahram جان واقا عالی بود انگار داشتم یکی از کارای gary moor رو گوش میکردم و فوق العاده با احساس نواختی افکت هم مناسب بود فقط میتونم بگم صد آفرین و ممنون از این کار زیبات..;-)

30. 5 کاربر برای این پست از pantera تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط pantera [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    shahram جان واقا عالی بود انگار داشتم یکی از کارای gary moor رو گوش میکردم و فوق العاده با احساس نواختی افکت هم مناسب بود فقط میتونم بگم صد آفرین و ممنون از این کار زیبات..;-)
    pantera جان ممنونم از لطفت! من هم از بداهه نوازی های زیبات واقعا لذت بردم و از اینکه در این تاپیک مشارکت کردی بی نهایت ممنونم و بیصبرانه منتظر کارهای بعدی شما و بقیه بچه ها هستم.

کلاً همونطور که قبلا هم گفتم تاپیک بسیار خوبی شد چون همه دوستان لطف کردن و مشارکت کردن و واقعا خودم انتظار نداشتم انقدر استقبال بشه چون مدتی قبل تاپیک مشابهی داشتیم و بهیچوجه چنین استقبالی ازش نشد. از همه ممنونم و امیدوارم بقیه بچه هایی هم که هنوز نمونه بداهه نوازی شون رو نگذاشتن، یه همتی بکنن و زودتر دست به کار بشن.

بازهم ممنون!!

32. 4 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 18 نخستنخست ... 3456789101117 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)