لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 96 از 97

موضوع: طرفدارای متالیکا بیاین که باید بترکونین ...

salar1366 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    52403
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    737
    563 بار تشکر شده در 167 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    ايول داري.
    بازم بگذاريد روحمون شاد شه.

2. 5 کاربر برای این پست از salar1366 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    46412
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگه میشه گیتار پرو when a blind man metalica رو برای بچه ها بزارید
    واقعا سولوی خوبی داره

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    46412
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط BIG_LORD [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    اگه میشه گیتار پرو when a blind man metalica رو برای بچه ها بزارید
    واقعا سولوی خوبی داره
    بچه ها کسی هست که من این گیتار پرو رو برای من بذاره.
    گشتم ولی از سایت های خارجی سر در نمیارم!
    ممنون میشم کمک کنید.

meysam-lamster آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23871
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    413
    288 بار تشکر شده در 95 پست

شبکه های اجتماعی من

Add meysam-lamster on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 50/1
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط BIG_LORD [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بچه ها کسی هست که من این گیتار پرو رو برای من بذاره.
    گشتم ولی از سایت های خارجی سر در نمیارم!
    ممنون میشم کمک کنید.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

6. 2 کاربر برای این پست از meysam-lamster تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    99840
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    7 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان علاقه مند به ساز گیتار الکتریک!...

چرا تاپیکاتون یا خاک میخوره یا اینکه بسته شده ؟! من تازه با سایتتون آشنا شدم و خیلی دوست دارم تو کاور کردن با شما همکاری کنم! البته حرفه ای نیستم مثل شما اما بالاخره میتونیم کنار هم کیفیت کار هامونو مقایسه کنیم و ببیینم در چه سطحی هستیم تا بیشتر پیشرفت کنیم!
    دوستانی که ساز الکتریک میزنند خواهشا بیاند این تاپیک هارو دوباره زنده کنند! ممنون از توجهتون!

8. کاربران زیر از winterfrost به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط winterfrost [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان علاقه مند به ساز گیتار الکتریک!...

چرا تاپیکاتون یا خاک میخوره یا اینکه بسته شده ؟! من تازه با سایتتون آشنا شدم و خیلی دوست دارم تو کاور کردن با شما همکاری کنم! البته حرفه ای نیستم مثل شما اما بالاخره میتونیم کنار هم کیفیت کار هامونو مقایسه کنیم و ببیینم در چه سطحی هستیم تا بیشتر پیشرفت کنیم!
    دوستانی که ساز الکتریک میزنند خواهشا بیاند این تاپیک هارو دوباره زنده کنند! ممنون از توجهتون!
    سلام. اتفاقا خیلی‌ خوبه که کار‌هاتون رو بشنویم. میتونید در بخش نمونه کارها، آهنگ‌هایی‌ رو که زدید در معرض دید دوستان قرار بدید.

اگه رو لینک زیر کلیک کنید، شما رو به صفحه ارسال نمونه کار‌های پروفایلتون میبره.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

10. کاربران زیر از FMETAL به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    98423
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. اتفاقا خیلی‌ خوبه که کار‌هاتون رو بشنویم. میتونید در بخش نمونه کارها، آهنگ‌هایی‌ رو که زدید در معرض دید دوستان قرار بدید.اگه رو لینک زیر کلیک کنید، شما رو به صفحه ارسال نمونه کار‌های پروفایلتون میبره.[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. منم از آذر ماه امسال شروع کردم به نوشتن 8 تا آهنگ توی گیتار پرو و تا آخر دی ماه هم با تلاش شبانه روزی تونستم تمومش کنم. من هم درامز بلدم و هم گیتار و همینم باعث شد که خودم یه تنه بتونم آلبوممو بنویسم. الانم توی مرحله ی میکس و مسترینگش هستم و چون به کسی اعتماد نداشتم که بدم بهش برام مسترش کنه , خودم الان دارم روش کار میکنم. هدفم اینه که سال آینده ایشالا برم کانادا پیش یکی از عموهام که الان 5 ساله مقیمه و همونجا هم یه کمپانی پیدا کنم براش تا انتشارش بده. در ضمن اشعار هم انگلیسی هستش.

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

خیلی‌ خوبه. درواقع عالیه. رفتی‌ اونجا سریع یه کمپانی پیدا کن، قرارداد ببند. Make Us Proud.

البته اول Copy Right آهنگ هات رو بگیر که یه وقت رو دست نخوری.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

13. 3 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    98423
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی‌ خوبه. درواقع عالیه. رفتی‌ اونجا سریع یه کمپانی پیدا کن، قرارداد ببند. Make Us Proud.

البته اول Copy Right آهنگ هات رو بگیر که یه وقت رو دست نخوری.
    بله مسلما باید کپی رایت هم بشه ولی چون من هنوز نمیدونم که باید چه اسمی را برای گروهم انتخاب کنم و آیا اصطلاحا این اسم انتخابی available باشه یا نه (که باید برم خود کشور کانادا و رجیستر کنم اون اسم را).

راجع به سبکم هم بگم که من سبکم خیلی شبیه کارای متالیکاست و از زمانیکه خاطرم میاد 19 ساله بودم و کنسرت 97 تگزاس متالیکا رو دیده بودم , از اون موقع تا حالا که 27 سالمه اصلا علاقه ی موسیقاییم عوض شده و فقط متالیکا را دوست دارم و این یه آرزو بود برام تا بتونم یه کاری ارائه بدم توی همون حال و هوای کارای متالیکا. (یعنی وجود ریفهای زیاد و متنوع توی یه آهنگ و همچنین داشتن attitude توی کارها).

من الان مدتهاست که کار موسیقی میکنم و هم درامز بلدم و هم ساز تخصصیم گیتار ریتمه.
    خاطرم هست که یکی از تمرینات هر روزه ام این بود که میومدم جلوی مانیتور مینشستم و با اجرا کردن تب های گیتار پروی آهنگهای مورد علاقه ام از گروه متالیکا که (حدود 20-22 تا آهنگ بود) , ترک گیتار ریتمو میوت میکردم و بجاش مینواختم.

اونقدر این تمریناتو انجام دادم تا اینکه اصطلاحا دکود کردم اون فرمولی کهه گروه متالیکا باهاش آهنگ میساخت. (اونا میومدن با استفاده از یه ریف را در نظر میگرفتن به عنوان ستون فقرات یک آهنگ و ریفهای شبیه به اون را درست میکردن و همون قضیه ی توالی 2 در 4 , اون ریفها را بهم متصل میکردن).

من الان مهندس عمرانم و توی زمستون سرد امسال وقتیکه کار ساختمونی اینجا خوابید , تصمیم گرفتم که 2 ماه خودمو حبس کنم توی خونه (خدا وکیلی حدود 2 ماه پامو از خونه بیرون نذاشتم و مدام مشغول کار آلبومم بودم. اون آلبومی که فقط برای ساخت اشعار انگلیسیش 4 دفتر 200 برگ را از subtitle فیلمهای امریکایی پر کرده بودم و برای آهنگاش هم همونطور که قبلا توضیح دادم , کلی تمرین هر روزه داشتم.)

به هر حال به محض اینکه این آلبوم را منتشر کنم , قول میدم لینک itunes اونو و همچنین با کیفیت پایین تر , لینک youtube این کارو بزارم برای دوستان تا دانلود کنن.
    فقط راجع به این آلبوم اینو بگم که سعی کردم از 2 تا آلبوم محبوبم یعنی ride the lightening و black متالیکا اصطلاحا inspiration بگیرم.

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط absendance [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بله مسلما باید کپی رایت هم بشه ولی چون من هنوز نمیدونم که باید چه اسمی را برای گروهم انتخاب کنم و آیا اصطلاحا این اسم انتخابی available باشه یا نه (که باید برم خود کشور کانادا و رجیستر کنم اون اسم را).

راجع به سبکم هم بگم که من سبکم خیلی شبیه کارای متالیکاست و از زمانیکه خاطرم میاد 19 ساله بودم و کنسرت 97 تگزاس متالیکا رو دیده بودم , از اون موقع تا حالا که 27 سالمه اصلا علاقه ی موسیقاییم عوض شده و فقط متالیکا را دوست دارم و این یه آرزو بود برام تا بتونم یه کاری ارائه بدم توی همون حال و هوای کارای متالیکا. (یعنی وجود ریفهای زیاد و متنوع توی یه آهنگ و همچنین داشتن attitude توی کارها).

من الان مدتهاست که کار موسیقی میکنم و هم درامز بلدم و هم ساز تخصصیم گیتار ریتمه.
    خاطرم هست که یکی از تمرینات هر روزه ام این بود که میومدم جلوی مانیتور مینشستم و با اجرا کردن تب های گیتار پروی آهنگهای مورد علاقه ام از گروه متالیکا که (حدود 20-22 تا آهنگ بود) , ترک گیتار ریتمو میوت میکردم و بجاش مینواختم.

اونقدر این تمریناتو انجام دادم تا اینکه اصطلاحا دکود کردم اون فرمولی کهه گروه متالیکا باهاش آهنگ میساخت. (اونا میومدن با استفاده از یه ریف را در نظر میگرفتن به عنوان ستون فقرات یک آهنگ و ریفهای شبیه به اون را درست میکردن و همون قضیه ی توالی 2 در 4 , اون ریفها را بهم متصل میکردن).

من الان مهندس عمرانم و توی زمستون سرد امسال وقتیکه کار ساختمونی اینجا خوابید , تصمیم گرفتم که 2 ماه خودمو حبس کنم توی خونه (خدا وکیلی حدود 2 ماه پامو از خونه بیرون نذاشتم و مدام مشغول کار آلبومم بودم. اون آلبومی که فقط برای ساخت اشعار انگلیسیش 4 دفتر 200 برگ را از subtitle فیلمهای امریکایی پر کرده بودم و برای آهنگاش هم همونطور که قبلا توضیح دادم , کلی تمرین هر روزه داشتم.)

به هر حال به محض اینکه این آلبوم را منتشر کنم , قول میدم لینک itunes اونو و همچنین با کیفیت پایین تر , لینک youtube این کارو بزارم برای دوستان تا دانلود کنن.
    فقط راجع به این آلبوم اینو بگم که سعی کردم از 2 تا آلبوم محبوبم یعنی ride the lightening و black متالیکا اصطلاحا inspiration بگیرم.
    اره میفهمم چی‌ میگی‌. من هم ۴۱ سال قبل (وقتی‌ ۷ سالم بود) دنیای موسیقیم با آهنگ Smoke On The Water گروه Deep Purple از آلبوم Machine Head این گروه سال ۱۹۷۲ عوض شد. بعد سال ۱۹۸۳ که آلبوم Kill`em All از Metallica رسید دستم خیلی‌ خوشم اومد ازشون. ولی‌ نوازندگیم رو که ۳۸ سال پیش شروع کردم بر مبنای Deep Purple و Black Sabbath و Pink Floyd و Uriah Heep گذاشتم. یکمی هم Santana. البته برای Register کردن گروه اول باید „گروه” رو تشکیل داد. مگر اینکه بخوای One Man Group تشکیل بدی. Register کردن گروه هم توسط همون کمپانی که باهاش قرارداد میبندی انجام میشه. زحمتش گردن اونهاست.
    Rockers Nation

16. 3 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    46412
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان میتونید چندتا آهنگ های ساده متالیکا رو برای ما آماتورها مشخص کنید که تمرین کنیم؟

با تشکر

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    107224
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    25
    25 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط amirhasani : Friday 23 May 2014 در ساعت 12:43 PM

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhasani [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سوالی که پرسیدی خیلی کلی هست!
    شما مشخص نکردی که آیا میخوای ترک های لید یا ریتم یا درامز یا بیس اونا رو بزنی ؟
    اصلا خودت سازت چیه؟
    لید میزنی یا ریتم ؟

اگر که لید میزنی (و به گفته ی خودت تازه کار هستی میخوای آسونهاش را یاد بگیری) من اصلا متالیکا را پیشنهاد نمیکنم چون برای شروع لید خیلی سختی داره. (حتی توی آلبوم اولش هم لیدها خیلی سخت هستن).

من خودم ریتم و لید میزنم و درامز و بیس هم بلدم ولی تخصص اصلیم ریتم نوازیه.
    حالا من اون چیزی که پله های ترقی خودم در طی چند سال بوده و خودم انجامش دادم را برات در زیر مینویسم :
    پیشنهاد میکنم اول از ریفهای آسون ریتم آهنگ seek&destroy شروع کن که فوق العاده آسونه و اونو که یاد گرفتی برو سراغ آهنگ for whom the bell tolls و بعدش ریتم آهنگ creeping death و بعد هم ریتم آهنگ no remorse و بعد تا دیگه برسی به آلبوم master که اونجا دیگه نمیتونی ساده ریفهاشو بنوازی. چون نواخت ریتم های آهنگ master یه تکنیک خاص alternate picking داره که به امید خدا در آینده ای نزدیک فیلمشو میگیرم و میزارم توی تاپیک مربوط به خودش.
    (اگر ریف master را با اون تکنیک نزنی هم دستت خسته میشه هم نمیتونی درش بیاری).

الانم به یه جایی رسیدم که خودم میخوام آلبوم منتشر کنم توی سبک متالیکا. یعنی thrash/rock'n'roll metal

جناب امیر خان، اینجا بخش گیتار الکتریکه. پس ۹۹ ممیّز ۹۹ صدم درصد منظور ایشون درامز و بیس نیست.

آقا این دسته بندی که آهنگ‌ها و آلبوم‌های این گروه رو کردید، آیا پشتوانه „علمی” هم براشون دارید یا فقط دسته بندی خودتونه؟

اصولاً یه تازه کار بهتره کار‌های دیگه رو بزنه، وقتی‌ اونها رو زد بیاد کار‌های بزرگانی اینچنینی رو بزنه.

این Alternate Picking فقط مختص آلبوم Master Of Puppet بوده؟؟؟ راستی‌ Master اشتباهه. این گروه یه همچین آلبومی نداره. شاید هم شما با این آلبوم رفاقت دیرینه‌ دارید که اینجوری ازش نام میبرید.

اصولاً نحوه یادگیری افراد با یکدیگر متفاوته. به همین خاطر به معلمی میگن „معلم خوب” که توانایی بالایی در تشخیص توانایی شاگردش داشته باشه و بتونه بر اساس اون توانایی ها، به شاگرد هاش درس بده. مراحلی که شما برای „ترقی‌” طی‌ کردید، احتمال ۹۹ درصد بدرد کس دیگری نخواهد خورد.

شما قبلاً با نام کاربری Absendance اینجا فعال نبودید؟
    ویرایش توسط FMETAL : Friday 23 May 2014 در ساعت 09:05 PM
    Rockers Nation

20. کاربران زیر از FMETAL به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    107927
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اگر این پست آخری که FMETAL داده حذف نشه , دفعه ی بعد حتما کاری میکنم بدتر از قراردادن تاپیک فحش دادن توی این وبسایت.
    اون کارم اینه که ممبعد پیغام خصوصی میزارم برای اعضای این انجمن و اون مطالبی را که روی کامپیوترم سیو کردمو خیلی راحت پیغام میکنم براشون.
    انتخاب با خودتونه. خودتون سود میکنین از این مسئله.
    این پست این آدم بیتربیت یعنی FMETAL بدجوری آتیشم زده. تا پاکش نکنه من ادامه میدم به این برنامه.

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط FarhadJam [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگر این پست آخری که FMETAL داده حذف نشه , دفعه ی بعد حتما کاری میکنم بدتر از قراردادن تاپیک فحش دادن توی این وبسایت.
    اون کارم اینه که ممبعد پیغام خصوصی میزارم برای اعضای این انجمن و اون مطالبی را که روی کامپیوترم سیو کردمو خیلی راحت پیغام میکنم براشون.
    انتخاب با خودتونه. خودتون سود میکنین از این مسئله.
    این پست این آدم بیتربیت یعنی FMETAL بدجوری آتیشم زده. تا پاکش نکنه من ادامه میدم به این برنامه.
    فقط نقل قول کردم تا اگه خواستی نوشته ات رو مثل قبلی‌‌ها پاک کنی‌، دیگران بدونن چی‌ نوشته بودی.
    Rockers Nation

23. 3 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    46412
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان میتونید چندتا آهنگ های ساده متالیکا رو برای ما آماتورها مشخص کنید که تمرین کنیم؟

با تشکر
    دوستان میشه وسط جر و بحث هاتون یه جوابی هم به ما بدید؟
    آیا میشه؟؟؟

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)