لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 68

موضوع: نظر شما در مورد زدبازي چيست ؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Arshia_H آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51568
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    103 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در ایران کسانی هستند که برای مردم مقاله مینوسیند و نظر اونها با افراد عادی که همینجوری حرف میزنند کمی متفاوته. در طی سالهای اخیر مقالاتی که نوشتم احتما من رو جز این افراد قرار داده و حداقل تو ژانر شناسی فکر میکنم صاحب نظر شدم. (البته مستنداتی در این زمینه هم وجود داره)

در مورد متال هیچ کس این نظر رو نداره، چون متال از سبک های بزرگ گرفته شده و نوازنده و آهنگ ساز متال آشنا به اصول کلاسیک میباشد. شما اگر نمیدانید بهتر است کمی تحقیق کنید و بعد نظریه ارائه کنید.
    فکر وجود افرادی مثل شما همیشه باعث عقب ماندگی موسیقی ما میشه . دوست عزیز چه شما این سواد داشته باشید چه نه . بازم حق ندارید نظر شخصی تونو بست به کل بدین !

در مورد متال خوب نظر عامه و حتی خیلی از صاحب نظران موسیقی چیه ؟ اینه آقا این سبک سنگینه اصلا موسیقی نیست چمیدونم شیطان پرستی !!! مزخرف !!! این دید خیلی ها هست اما دلیلی بر درست بودنش نیست. شما به جای زیر سوال بردن سواد من و خیلی های دیگه بهتره متن منو با آرامش میخوندین بعد نظر میدادین ! من گفتم این دید شما نمیتونید به کل بست بدبد این نظر شخصی شماست! مثلا چون من نمیتونم با کلاسیک راک ارتباط برقرار کنم بگم این که اصلا سبک موسیقی نیست!!!
    در مورد ژانر شناسی موسیقی این همیشه مطرح بوده و هست مهم نیست ژانر این آهنگ چیه مهم اینه که این آهنگ از نظر من قشنگ! ضمنا گروه های بزرگ موسیقی همیشه در این که مثلا سبک ما اینه با منتقدا مشکل داشتن ! چه برسه که بیاییم مثل شما یه ژانر به چالش بکشیم ! اونم مثلا موسیقی هیپ هاپ !!!
    واقعا برای شما و افرادی که از پست هاس شما تشکر میکنم متاسفم !
    ما اصلا از بحث این تاپیک دور شدیم حداقل احترام اون دوستمونو بزاریم و بیاییم نظراتی بدور از تعصب بدیم.

------

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اصلا مهم نيست كه كاور باشن يا نه و به نظر ميرسه شما هم از خوندن چند تا كامنت قبلي براي اينكه به چشم بي اطلاع بهت نگاه نكنن چنين حرفي رو زدي. ولي هر كس هر چيزي رو خوشش بياد بايد گوش كنه. حالا اينجا به مقوله هنر براي هنر و هنر براي مردم ميرسيم كه خودم دومي رو دوست دارم و هر كس هم ميتونه اولي رو انتخاب كنه. كلا در اين مورد بحث زياده. ولي كاور بودن يه اثر هنري ملاك نيست.
    كلا مثلا ميشه گفت آثار آهنگسازان موسيقي كلاسيك غربي در هر دوره ايش مثلا باروك يا رمانتيك يا كلاسيك تقريب اكاوري از چند تا آهنگساز بارز همون دوره هست. مثلا كنسرتو ويولن بتهوون سرآمدي براي ساير آهنگسازا شد تا كنسرتو ويلن هاشونو از سبك باخ و ويوالدي به سبك بتهوون برگردونن و اين اتفاق در دوره پاگانيني يعني يك دوره بعد تر هم تكرار شد.
    دوست عزیز من اصلا همچین چیزی منظورم نبود ! در کل چون قبلش تو تاپیک هیپ هاپ نوشته بودم میخواستم در مورد وضع موسیقی بگم نه کل آهنگ ! مسلما اجرای یه آهنگ حتی کاور به شکل قشنگ درخور توجه کماکان که خیلی ها نتونستن همین کارو درست اجرا کنن ! همیشه ام این مهمه که آهنگ زیبا باشه ! من جنبه فنی گفتم که موسیقی هیپ هاپ ایران از اول با آهنگسازی شروع نشد با کاور کردن شروع شد این نه عیب نه برتری اما فکر میکنم همین موضوع جلوی خلاقیت ها رو گرفت! این نظر شخصی من بود . امیدوارم حرف قبلی منو مثل بقیه برداشت نکنید !
    Smile Like U Mean It !

2. کاربران زیر از Arshia_H به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)