لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 68

موضوع: نظر شما در مورد زدبازي چيست ؟

Arshia_H آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51568
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    103 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در ایران کسانی هستند که برای مردم مقاله مینوسیند و نظر اونها با افراد عادی که همینجوری حرف میزنند کمی متفاوته. در طی سالهای اخیر مقالاتی که نوشتم احتما من رو جز این افراد قرار داده و حداقل تو ژانر شناسی فکر میکنم صاحب نظر شدم. (البته مستنداتی در این زمینه هم وجود داره)

در مورد متال هیچ کس این نظر رو نداره، چون متال از سبک های بزرگ گرفته شده و نوازنده و آهنگ ساز متال آشنا به اصول کلاسیک میباشد. شما اگر نمیدانید بهتر است کمی تحقیق کنید و بعد نظریه ارائه کنید.
    فکر وجود افرادی مثل شما همیشه باعث عقب ماندگی موسیقی ما میشه . دوست عزیز چه شما این سواد داشته باشید چه نه . بازم حق ندارید نظر شخصی تونو بست به کل بدین !

در مورد متال خوب نظر عامه و حتی خیلی از صاحب نظران موسیقی چیه ؟ اینه آقا این سبک سنگینه اصلا موسیقی نیست چمیدونم شیطان پرستی !!! مزخرف !!! این دید خیلی ها هست اما دلیلی بر درست بودنش نیست. شما به جای زیر سوال بردن سواد من و خیلی های دیگه بهتره متن منو با آرامش میخوندین بعد نظر میدادین ! من گفتم این دید شما نمیتونید به کل بست بدبد این نظر شخصی شماست! مثلا چون من نمیتونم با کلاسیک راک ارتباط برقرار کنم بگم این که اصلا سبک موسیقی نیست!!!
    در مورد ژانر شناسی موسیقی این همیشه مطرح بوده و هست مهم نیست ژانر این آهنگ چیه مهم اینه که این آهنگ از نظر من قشنگ! ضمنا گروه های بزرگ موسیقی همیشه در این که مثلا سبک ما اینه با منتقدا مشکل داشتن ! چه برسه که بیاییم مثل شما یه ژانر به چالش بکشیم ! اونم مثلا موسیقی هیپ هاپ !!!
    واقعا برای شما و افرادی که از پست هاس شما تشکر میکنم متاسفم !
    ما اصلا از بحث این تاپیک دور شدیم حداقل احترام اون دوستمونو بزاریم و بیاییم نظراتی بدور از تعصب بدیم.

------

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اصلا مهم نيست كه كاور باشن يا نه و به نظر ميرسه شما هم از خوندن چند تا كامنت قبلي براي اينكه به چشم بي اطلاع بهت نگاه نكنن چنين حرفي رو زدي. ولي هر كس هر چيزي رو خوشش بياد بايد گوش كنه. حالا اينجا به مقوله هنر براي هنر و هنر براي مردم ميرسيم كه خودم دومي رو دوست دارم و هر كس هم ميتونه اولي رو انتخاب كنه. كلا در اين مورد بحث زياده. ولي كاور بودن يه اثر هنري ملاك نيست.
    كلا مثلا ميشه گفت آثار آهنگسازان موسيقي كلاسيك غربي در هر دوره ايش مثلا باروك يا رمانتيك يا كلاسيك تقريب اكاوري از چند تا آهنگساز بارز همون دوره هست. مثلا كنسرتو ويولن بتهوون سرآمدي براي ساير آهنگسازا شد تا كنسرتو ويلن هاشونو از سبك باخ و ويوالدي به سبك بتهوون برگردونن و اين اتفاق در دوره پاگانيني يعني يك دوره بعد تر هم تكرار شد.
    دوست عزیز من اصلا همچین چیزی منظورم نبود ! در کل چون قبلش تو تاپیک هیپ هاپ نوشته بودم میخواستم در مورد وضع موسیقی بگم نه کل آهنگ ! مسلما اجرای یه آهنگ حتی کاور به شکل قشنگ درخور توجه کماکان که خیلی ها نتونستن همین کارو درست اجرا کنن ! همیشه ام این مهمه که آهنگ زیبا باشه ! من جنبه فنی گفتم که موسیقی هیپ هاپ ایران از اول با آهنگسازی شروع نشد با کاور کردن شروع شد این نه عیب نه برتری اما فکر میکنم همین موضوع جلوی خلاقیت ها رو گرفت! این نظر شخصی من بود . امیدوارم حرف قبلی منو مثل بقیه برداشت نکنید !
    Smile Like U Mean It !

2. کاربران زیر از Arshia_H به خاطر این پست تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته كه بهتر بودن هميشه دليلي براي معروف شدن هست. بايد حتما در يه زمينه اي حتي بازاريابي بهتر باشي تا معروف بشي.
    به قول آقا شهرام اون ديگه مربوط ميشه به صنعت موسيقي نه هنر موسيقي درسته ديگه تو صنعت موسيقي يكي مثل ليدي گاگا بهترين موزيسين هست بر و بچه هاي ريور سايد رو ميكنه تو جيبش :))
    در كل من از دلقك هاي پرطرفدار متنفرم ... و از طرفداران اون دلقك ها بدم مياد ... براي من مهم نيست كه همه از اونها خوششون بياد ... بايد يه كار حرفه اي خوب و هنري تحويل جامعه بدن ... نه يه كار مزخرف و مسخره بعد اسمش رو بزارن موسيقي
    ویرایش توسط akerfeldt : Saturday 7 January 2012 در ساعت 10:14 AM

4. 4 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

این از مقالات علی. که من فقط دوتا آوردم. اما شما همین آی دی ایشون رو توی گوگل سرچ کن تا به نتایج جالبی برسی.

در مورد بحث معروفیت چرا راه دور بریم؟؟؟ساسی مانکن رو توی ایران از بتهوون بیشتر دوست دارن. نخ سوزن الان که سبک 6/9 رو هم ابداع کرده. من به شخصه دنبالش میگردم تا از اقیانوس بی پایان دانش ایشون استفاده ببرم.

اما دوست عزیز از نظر من هنر برای مردم نام دیگره هنر برای پر کردن جیب هست. خودت کلاهت رو قاضی کن ببین بیشتر رپر ها حتی از زمان قدیم هدفشون از خوندن رپ چی بود. البته من به رپ ایراد نمیگیرم. حتی از متال هم میشه برای پر کردن جیب استفاده کرد. البته تاکید کنم من با کسب درآمد از طریق هنر مشکلی ندارم. اما اینکه بیام و با ارائه کار ضعیف اما مردم پسند فقط به فکر جیب خودم باشم کار فوق العاده مقبوحیست نزد من. یه آهنگ ساختن و روش فحش خوندن کار سختی نیست. هممونم ماشالله تا دلت بخواد فحش بلدیم. مطمئن باش تموم جوونا هم استقبال میکنن. به قول خودت اقتضای سنشونه دیگه.

البته كه اين جمله درسته و چيزي كه ايشون گفت به همه چيز شبيه بود به جز پاسخ. اما شما هم مجري مناظرات نيستي كه. شما مديري.
    ایشون چون مدیرن حق ندارن توی بحث یه تاپیک شرکت کنن؟؟؟؟

My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

6. 6 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Arshia_H آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51568
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط akerfeldt [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به قول آقا شهرام اون ديگه مربوط ميشه به صنعت موسيقي نه هنر موسيقي درسته ديگه تو صنعت موسيقي يكي مثل ليدي گاگا بهترين موزيسين هست بر و بچه هاي ريور سايد رو ميكنه تو جيبش :))
    در كل من از دلقك هاي پرطرفدار متنفرم ... و از طرفداران اون دلقك ها بدم مياد ... براي من مهم نيست كه همه از اونها خوششون بياد ... بايد يه كار حرفه اي خوب و هنري تحويل جامعه بدن ... نه يه كار مزخرف و مسخره بعد اسمش رو بزارن موسيقي
    دوستان من فکر میکنم کم کم دیگه داریم میریم جاده خاکی بحث هایی داره میشه که خیلی واضح ! مسلما نوازنده یه گروه متال واقعا قهار تو کارش و یکی تو موسیقی هیپ هاپ خوب مسلما کارش متفاوته و اصلا جای مقایسه ! نداره ! ما اومدیم در کل نظر بدیم در مورد زدبازی حالا این نظر یه نقد بیطرفانه باشه یا نظر شخصی نیومدیم فلان سبک ببریم بالا یا بکوبیم کاری که دوستان کردن !!!
    ---
    در مورد تبلیغات فکر کنم جاش تو تاپیک هیپ هاپ خانم آواکیان. و کلا بحث در مورد کارتل های موسیقی !!!
    Smile Like U Mean It !

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

در مورد متال خوب نظر عامه و حتی خیلی از صاحب نظران موسیقی چیه ؟ اینه آقا این سبک سنگینه اصلا موسیقی نیست چمیدونم شیطان پرستی !!! مزخرف !!! این دید خیلی ها هست اما دلیلی بر درست بودنش نیست
    من تا به حال با همچین نظری روبرو نشدم. هرکس رو که دیدم گفته این آهنگها چیه گوش میدی؟؟اینها خیلی سنگینه. مخ آدم منفجر میشه. اما هیچکس نگفته این موسیقی نیست. درضمن چند نفر از اون صاحب نظران رو نام میبرید برای من؟؟؟

واقعا برای شما و افرادی که از پست هاس شما تشکر میکنم متاسفم !
    خیلی ممنون. بنده افتخار میکنم که شما برای من متاسفید.
    ویرایش توسط metal-militia : Saturday 7 January 2012 در ساعت 10:30 AM
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

9. 6 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Arshia_H آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51568
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز منم هماننده شما از طرفدارن موسیقی راک و متال هستم.

در مورد حرف های خودم قسمت اولش که همیشه دوستان لطف دارن و میگن !!! اما صاحب نظران ! والا تا بشه بهشون اینو گفت! مثلا فلانی تو روزنامه همشهری مقاله میده یا فلانی تو تلویزیون میاد حرف های تخیلی میزنه !!!
    اما برای مثال دوستانی دارم که در ارکستر تهران فعالیت دارن یا مدرسان بنامین یا ... اینها کلا با این سبک مشکل دارن !! من گفتم این فقط نظر شخصی این دوستان چون با موسیقی های سنتی یا کلاسیک خو گرفتم نمیتونن (کماکان که کسانی هستن از تمام این موسیقی ها لذت میبرن)
    مشکل ما فقط تعصب بیجاس و غرور کاذب ما که قرار نیست همدیگرو سلاخی کنیم یا بیاییم سواد همدیگرو به رخ بکشیم !!! مسلما سواد منو شما با هم متفاوته شما در یه زمینه ای بیشتر از بنده میدونید !
    ----
    در آخر منم خوشجالم دوست عزیز باعث افتخاره.!
    Smile Like U Mean It !

11. 2 کاربر برای این پست از Arshia_H تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    47792
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    56
    98 بار تشکر شده در 43 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من توقع ندارم اینها به مانند من یا یکی از بچه های دیگه سایت نوازندگی کنند، شما یک آهنگ به من نشون بده از این گروه که توش اثری از راک و بلوز باشه. همین.
    دوست عزیز شما از اول این تایپ همش از موزیک خودتون تعریف میکنید و بچه های دیگه سایت
    آقا ما اصلا میگیم اینا نه راک میخونن نه بلوز (البته من نگفتم که فقط همین دوتا سبکشونه) خوب اگه شما خیلی بهتر از انها ساز میزنید چرا شما معروف نشدین ؟؟؟؟
    چرا 100 تا سایت برای شما نزدند ؟؟؟ انها با این همه اشکال داشتن(البته به نظر شما) معروف شدن شما که خیلی خوب ساز میزنی یه فکری به حال خودت بکن من نمی خواهم به کسی توهین کنم ولی از همون اول تایپ هم به من و هم به گروه مورد علاقه من توهین شد و به هیچ کسی اخطار داده نشد پس من هم ساکت نماندم

13. 3 کاربر برای این پست از love_London تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

تلویزیون و روزنامه رو که کلا بیخیال. یه برنامه جوک ساختن درباره راک و رپ و متال و ربطشون دادن به شیطان پرستی که من هنوز که هنوزه با یاد و خاطره اون برنامه ساعتها میخندم.
    کلا با این سبک مشکل دارن
    بنده مراجعه به روانپزشک رو توصیه میکنم. دلیل نمیشه چون خو گرفته ان بیان و سبک رو تخریب کنن. شما میدونی هنرمندای متال برا اینکه به این مقام و جایگاه برسن چه زحمتی کشیدن؟؟؟
    ببین دوست عزیز ما موسیقی رو داریم و هزاران شاخه ی آن. اگر کسی در یکی از شاخه ها فعالیت میکنه و از فعالیت شاخه دیگه خوشش نمیاد دلیل نمیشه بیاد و بگه این شاخه مشکل داره و چنینه و چنانه. من خودم سبک رپ و هیپ هاپ رو قبول دارم. پاپ رو قبول دارم. البته بهشون علاقه ای ندارم. اما قبولشون دارم.

15. 5 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    48950
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    255
    1,272 بار تشکر شده در 356 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط love_London [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز شما از اول این تایپ همش از موزیک خودتون تعریف میکنید و بچه های دیگه سایت
    آقا ما اصلا میگیم اینا نه راک میخونن نه بلوز (البته من نگفتم که فقط همین دوتا سبکشونه) خوب اگه شما خیلی بهتر از انها ساز میزنید چرا شما معروف نشدین ؟؟؟؟
    چرا 100 تا سایت برای شما نزدند ؟؟؟ انها با این همه اشکال داشتن(البته به نظر شما) معروف شدن شما که خیلی خوب ساز میزنی یه فکری به حال خودت بکن من نمی خواهم به کسی توهین کنم ولی از همون اول تایپ هم به من و هم به گروه مورد علاقه من توهین شد و به هیچ کسی اخطار داده نشد پس من هم ساکت نماندم
    شخص شما بسیار قابل احترامید. شما با این تاپیک، علاقه خودتون رو نسبت به نظردهی دیگر دوستان و کاربران در مورد این گروه ابراز کردید و اصلا این بحث هم به همین خاطر شکل گرفته و به هر حال هرکسی دیدگاه و نگرش شخصی خودش رو با این موضوع ارائه داده.
    همونطور که عقاید شما مورد انتقاد قرار گرفته، عقاید دیگر دوستان هم مورد انتقاد واقع شده و در این چالش ها نظرات مثبت هم میبینیم. به هر حال این تاپیک هم همانند تمام تاپیک های دنیا ((کتاب بحث)) است.
    الان که این متنو می خونید من دیگه اینجا نیستم! امیدوارم که همگی خوش باشید! ببخشید اگه این مدت همتونو زحمت دادم!
    ببخشید اگه آزاری از من دیدید
    سعی کنید گهگاهی ساز مخالف بنوازید تا یاد من بیفتید
    دوستان من خرد نگهدار (نوشته شده توسط ماریتا...)

17. 4 کاربر برای این پست از white384 تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    13

خوب تو رپ هم هيچ چيزي واسه گفتن ندارن يكي مثل شاهين نجفي خيلي قشنگ با آدم بازي بازي ميكنه و يه كار خوب ارائه ميده اما اينا ...

19. 5 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

Arshia_H آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51568
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تلویزیون و روزنامه رو که کلا بیخیال. یه برنامه جوک ساختن درباره راک و رپ و متال و ربطشون دادن به شیطان پرستی که من هنوز که هنوزه با یاد و خاطره اون برنامه ساعتها میخندم.

بنده مراجعه به روانپزشک رو توصیه میکنم. دلیل نمیشه چون خو گرفته ان بیان و سبک رو تخریب کنن. شما میدونی هنرمندای متال برا اینکه به این مقام و جایگاه برسن چه زحمتی کشیدن؟؟؟
    ببین دوست عزیز ما موسیقی رو داریم و هزاران شاخه ی آن. اگر کسی در یکی از شاخه ها فعالیت میکنه و از فعالیت شاخه دیگه خوشش نمیاد دلیل نمیشه بیاد و بگه این شاخه مشکل داره و چنینه و چنانه. من خودم سبک رپ و هیپ هاپ رو قبول دارم. پاپ رو قبول دارم. البته بهشون علاقه ای ندارم. اما قبولشون دارم.
    فکر کنم باید برن !!! خوب هر کس نظری داره !
    تنها چیزی که از این برنامه ها یادم مونده اون یارو میگفت از راک میرین سراغ ترباک بعدم کراک!!! یارو کلی فکر کرده بود تا جملش سجع داشته باشه !!!
    ----------------------------
    دقیقا بحث منم همینه من یا شما حتی اگه از یه موسیقی یا سبک بدمون میاد(بهتره بگیم ارتباط برقرار نمیکنیم) دلیل نمیشه اون سبک بکوبونیم و بگیم خوب این سبک نیست!

من دقیقا مشکلم با این حرف دوستمون علی که گفتن رپ اصلا موسیقی نیست. به نظرم این لحاظ کردن بیرحمانه عقیده شخصی و کوبوندن بدون هیچ دلیل منطقی یک سبک موسیقی !
    ! ما همیشه باید یه نقد منصفانه داشته باشیم دلیل نمیشه چون گروه فلانم اومده فلان سبک کار کرده و موسیقی اونا مزخرف بوده پس کل اون سبک مزخرفه !!!
    Smile Like U Mean It !

21. 5 کاربر برای این پست از Arshia_H تشکر کرده اند:

Arshia_H آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51568
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط akerfeldt [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب تو رپ هم هيچ چيزي واسه گفتن ندارن يكي مثل شاهين نجفي خيلي قشنگ با آدم بازي بازي ميكنه و يه كار خوب ارائه ميده اما اينا ...
    فکر میکنم جای تمامی این حرفا تو یه تاپیک دیگس ! بنظر شما نیست! ؟ چون دیگه فکر کنم حرفای ما ربطی به زدبازی نداره ! ا
    Smile Like U Mean It !

23. 2 کاربر برای این پست از Arshia_H تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

شاید دلیل حرف علی این بوده که تا حالا اون آهنگی که شایسته سبک رپ باشه از طرف هیچکدوم از گروه های ایرانی ساخته نشده.

25. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Arshia_H آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51568
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شاید دلیل حرف علی این بوده که تا حالا اون آهنگی که شایسته سبک رپ باشه از طرف هیچکدوم از گروه های ایرانی ساخته نشده.
    راستش بازم ایشون نباید همچین حرفی بزنن ! حداقل در مورد کل این موسیقی چون مشابه غیر ایرانی هم داره !!! مثلا اوایل وضع راک و متال ایرانی افتضاح بود(امیدوارم دوستان اینو قبول داشته باشن) اما این دلیلی بر قضاوت ما نمیشه در مورد راک و متال به خصوص فارسی اون ! ؟ میشه؟ من میگم بریم تو اون یکی تاپیک حرف بزنیم . این دوستمونم که این تاپیک زده بیاد اونجا و نظرشونو بده تا همه ما به یه نتیجه نهایی برسیم !
    Smile Like U Mean It !

27. 3 کاربر برای این پست از Arshia_H تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    48950
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    255
    1,272 بار تشکر شده در 356 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

اگه بحثتون میخواد درمورد زد بازی باشه، همینجا بحث کنید. ولی اگر بحثتون در مورد رپ هست، بریم همونجا...
    الان که این متنو می خونید من دیگه اینجا نیستم! امیدوارم که همگی خوش باشید! ببخشید اگه این مدت همتونو زحمت دادم!
    ببخشید اگه آزاری از من دیدید
    سعی کنید گهگاهی ساز مخالف بنوازید تا یاد من بیفتید
    دوستان من خرد نگهدار (نوشته شده توسط ماریتا...)

29. 3 کاربر برای این پست از white384 تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

دوست عزیز بهتره برای ادامه این بحث به این تاپیک مراجعه کنیم.
    ویرایش توسط metal-militia : Saturday 7 January 2012 در ساعت 11:42 AM

31. 4 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)