لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 68

موضوع: نظر شما در مورد زدبازي چيست ؟

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    48950
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    255
    1,272 بار تشکر شده در 356 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    پست ایشون به دلیل استفاده از زشت ترین اصطلاحات حذف شد و دسترسیشون برای مدتی نیز مسدود خواهد بود...
    دوستان لطفا در بحث ها فقط ((از نظر علمی به بحث بپردازید)) و توهین، بی احترامی و بی ادبی نکنید.
    ممنون
    ویرایش توسط white384 : Saturday 7 January 2012 در ساعت 12:31 PM
    الان که این متنو می خونید من دیگه اینجا نیستم! امیدوارم که همگی خوش باشید! ببخشید اگه این مدت همتونو زحمت دادم!
    ببخشید اگه آزاری از من دیدید
    سعی کنید گهگاهی ساز مخالف بنوازید تا یاد من بیفتید
    دوستان من خرد نگهدار (نوشته شده توسط ماریتا...)

2. 5 کاربر برای این پست از white384 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جناب شما با اين سواد و صباحت نظر چرا چهار تا مقاله نميذاري تو اين سايت. البته خيلي بي ادبيه كه اينو ميگما ولي آدرس مقالاتت رو بده ما هم بريم بخونيم . مرديم بس كه اومديم اراجيف ديديم.
    اگر شما کمی چشمتون باز کنی و به تاپیک هایی که من آغازگر آنها بودم سری بزنی بسیاری از این مقالات را خواهی یافت در همین سایت.
    اگر یک غلط فنی به یکی از مقالات من وارد کردی (که در آن صورت هم اسمش اراجیف نمیشود) بنده دیگر به الکل سکوت اختیار میکنم. البته دادن پاسخ این بی احترامی شما برای من مانند آب خوردن است، چون در جدل مانند یک رپی محمل نمیبافم و اصول جدل را میدانم. ولی این بار را بخاطر بهم نریختن جو سایت گذشت میکنم.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

4. 8 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia_H [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فکر وجود افرادی مثل شما همیشه باعث عقب ماندگی موسیقی ما میشه . دوست عزیز چه شما این سواد داشته باشید چه نه . بازم حق ندارید نظر شخصی تونو بست به کل بدین !

در مورد متال خوب نظر عامه و حتی خیلی از صاحب نظران موسیقی چیه ؟ اینه آقا این سبک سنگینه اصلا موسیقی نیست چمیدونم شیطان پرستی !!! مزخرف !!! این دید خیلی ها هست اما دلیلی بر درست بودنش نیست. شما به جای زیر سوال بردن سواد من و خیلی های دیگه بهتره متن منو با آرامش میخوندین بعد نظر میدادین ! من گفتم این دید شما نمیتونید به کل بست بدبد این نظر شخصی شماست! مثلا چون من نمیتونم با کلاسیک راک ارتباط برقرار کنم بگم این که اصلا سبک موسیقی نیست!!!
    در مورد ژانر شناسی موسیقی این همیشه مطرح بوده و هست مهم نیست ژانر این آهنگ چیه مهم اینه که این آهنگ از نظر من قشنگ! ضمنا گروه های بزرگ موسیقی همیشه در این که مثلا سبک ما اینه با منتقدا مشکل داشتن ! چه برسه که بیاییم مثل شما یه ژانر به چالش بکشیم ! اونم مثلا موسیقی هیپ هاپ !!!
    واقعا برای شما و افرادی که از پست هاس شما تشکر میکنم متاسفم !
    ما اصلا از بحث این تاپیک دور شدیم حداقل احترام اون دوستمونو بزاریم و بیاییم نظراتی بدور از تعصب بدیم.

------

دوست عزیز من اصلا همچین چیزی منظورم نبود ! در کل چون قبلش تو تاپیک هیپ هاپ نوشته بودم میخواستم در مورد وضع موسیقی بگم نه کل آهنگ ! مسلما اجرای یه آهنگ حتی کاور به شکل قشنگ درخور توجه کماکان که خیلی ها نتونستن همین کارو درست اجرا کنن ! همیشه ام این مهمه که آهنگ زیبا باشه ! من جنبه فنی گفتم که موسیقی هیپ هاپ ایران از اول با آهنگسازی شروع نشد با کاور کردن شروع شد این نه عیب نه برتری اما فکر میکنم همین موضوع جلوی خلاقیت ها رو گرفت! این نظر شخصی من بود . امیدوارم حرف قبلی منو مثل بقیه برداشت نکنید !
    من در مورد موسیقی بحث میکنم که حداقل از نظر فنی اون رو میشناسم و تو کمتر از 1 ساعت میتونم یک آهنگ و یک تنظیم در اون ژانر ارائه کنم. (منظورم رپ بود)
    شعر رپ گفتن هم برای من چو آب خوردن است، همانطور که میدانم برای بسیاری دیگر اینچنین است.
    باقی انتقادات شما آنقدر سطح پایین است که بنده مایل به پاسخگویی آن نیستم.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

6. 6 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط love_London [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز شما از اول این تایپ همش از موزیک خودتون تعریف میکنید و بچه های دیگه سایت
    آقا ما اصلا میگیم اینا نه راک میخونن نه بلوز (البته من نگفتم که فقط همین دوتا سبکشونه) خوب اگه شما خیلی بهتر از انها ساز میزنید چرا شما معروف نشدین ؟؟؟؟
    چرا 100 تا سایت برای شما نزدند ؟؟؟ انها با این همه اشکال داشتن(البته به نظر شما) معروف شدن شما که خیلی خوب ساز میزنی یه فکری به حال خودت بکن من نمی خواهم به کسی توهین کنم ولی از همون اول تایپ هم به من و هم به گروه مورد علاقه من توهین شد و به هیچ کسی اخطار داده نشد پس من هم ساکت نماندم
    بله من تعریف میکنم مخصوصا از دوستانم چون تعریفی هستند. اگر شما آن حرف کذایی راک و بلوز را در پستتان نمیزدید که این شر به پا نمیشد. میگویند یک نفر سنگی در چاه می اندازد همین مسئله است دیگر.
    چرا معروف نشدیم؟!!! بخاطر اینکه متال چون رپ نیست که هر جوجه ای بیاید و برای خود کاری ارائه دهد و معروف شود. از آن طزرف هم با یک میکروفن و یک نرم افزار کامپوتری نمیتوان آلبوم متال روانه بازار کرد. گیتنار حرفه ای میخواهد، افکت های بسیار حرفه ای و مناسب میخواهد و دستگاههای میکس و صدا برداری بسیار بسیار حرفه ای که هزینه یک آلبوم متال را بسیار بسیار کذایی میکند. (وگرنه ما هم اگر پول در جیبمان برای این کار بود اثری برای ارائه داشتیم)
    همچنین مخاطب متال مانند مخاطب رپ نیست که بشود هر چرندی را بر آنها قالب کرد پس طرف سعی میکند وقتی به کمال واقعی رسید بعد آلبوم بدهد. (که ما هنوز چنین احساسی در مورد خودمان نداریم)
    بعد هم هدف ما مشهور شدن در میان عوام الناس و افرادی مثل شما نیست، اصلا باندهای بزرگ متال هم ترجیه میدهند طرفدارانی مثل شما نداشته باشند و متال مانند رپ نیست که درش باز باشد به روی هر کسی که از هر جایی با هر اندیشه ای آمد.
    باشد که بنده به عنوان مخاطب متال بسیار شناخته شده تر از شما به عنوان مخاطب رپ هستم.

8. 10 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط akerfeldt [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب تو رپ هم هيچ چيزي واسه گفتن ندارن يكي مثل شاهين نجفي خيلي قشنگ با آدم بازي بازي ميكنه و يه كار خوب ارائه ميده اما اينا ...
    لازم به ذکر است که شاهین نجفی خود مخاطب راک موزیک است و از مخاطبان رپ به حساب نمی آید. (خودش این حرف را در صدای آمریکا زده بود)
    ولی بنا به عللی رپ را برای صحبت کردن انتخاب کرده است و همو به تکست محور بودن رپ اشاره هایی داشت که به نظر من درست بود.

10. 7 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia_H [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فکر کنم باید برن !!! خوب هر کس نظری داره !
    تنها چیزی که از این برنامه ها یادم مونده اون یارو میگفت از راک میرین سراغ ترباک بعدم کراک!!! یارو کلی فکر کرده بود تا جملش سجع داشته باشه !!!
    ----------------------------
    دقیقا بحث منم همینه من یا شما حتی اگه از یه موسیقی یا سبک بدمون میاد(بهتره بگیم ارتباط برقرار نمیکنیم) دلیل نمیشه اون سبک بکوبونیم و بگیم خوب این سبک نیست!

من دقیقا مشکلم با این حرف دوستمون علی که گفتن رپ اصلا موسیقی نیست. به نظرم این لحاظ کردن بیرحمانه عقیده شخصی و کوبوندن بدون هیچ دلیل منطقی یک سبک موسیقی !
    ! ما همیشه باید یه نقد منصفانه داشته باشیم دلیل نمیشه چون گروه فلانم اومده فلان سبک کار کرده و موسیقی اونا مزخرف بوده پس کل اون سبک مزخرفه !!!
    همه میدونند که من کوکولی دارم.
    به همه بروبچه ها من کوکولی دادم.
    (کوکولی یعنی کوکائین، این از اشعار ضدبازی - پس این شماهستید که دنبال افیون ها هستید نه ما)

12. 7 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

Partrix آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45590
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    603
    1,441 بار تشکر شده در 430 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

برای این که بگیم رپ موسیقی اه یا نه باید به تعریف موسیقی برگردیم !
    آیا واقعا پشت شعر های مزخرف و بی معنا و پر از فحش و فضاحت رپ نوایی دل نشین که از اعماق وجود نوازنده سرچشمه گرفته باشه و انسان رو مسخ کنه وجود داره ؟!!!
    آیا هدف آهنگ هاش آموختن چیز های خوب و القای احساس خوب به شنونده است ؟!!!
    اگه آره یا نه اصلا چه هدفی رو دنبال میکنه ؟!!!
    آموختن ارتباط نادرست زن و مرد ؟!!!
    آموختن و دعوت مردم به خوردن مشروب و به قول دوستمون کشیدن کوکول ؟!!!
    یا ریختن یه مشت اراجیف به اسم عشق تو ذهن جوون ها ؟!!!
    متال و راک درست بر عکس اینهاست!
    متال رو راک برای هر کلمه از شعرش دلیل داره !
    پشت موسیقیش عشق واقعی نهفته است!
    برای هر نتش زحمت کشیده شده و برای هر قطعه اش ماهها تلاش شده !
    برای همینه که گروه های راک ومتال هر یکی دو سال یه بار آلبوم می دن نه مثل رپ که هر به اصطلاح خواننده اش هر دو هفته یه بار برای دست گرمی یه آهنگ میده بیرون !
    متال آرمان داره ! هدف داره ! دلیل داره ! اصل داره ! نسب داره ! اسطوره و ستاره و افسانه داره ! متال یه طرز تفکره ! یه نوع خاص نگاهه ! و مهم تر از همه یه هنره !
    ولی رپ ؟!...

14. 4 کاربر برای این پست از Partrix تشکر کرده اند:

Arshia_H آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51568
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    103 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من در مورد موسیقی بحث میکنم که حداقل از نظر فنی اون رو میشناسم و تو کمتر از 1 ساعت میتونم یک آهنگ و یک تنظیم در اون ژانر ارائه کنم. (منظورم رپ بود)
    شعر رپ گفتن هم برای من چو آب خوردن است، همانطور که میدانم برای بسیاری دیگر اینچنین است.
    باقی انتقادات شما آنقدر سطح پایین است که بنده مایل به پاسخگویی آن نیستم.
    من فکر کنم شما این وسط دچار خود بزرگ بینی شدین !!! و اینقدر از موسیقی سرم میشه که بتونم کار کنم و نظر بدم.
    خوب شما که این ادعا رو دارید از الان ۱ ساعت وقت فقط یه آهنگ هیپ هاپ بسازید ! شما فکر کردید آهنگسازی به همین سادگی ۴ تا لوپ بندازیم کنار هم بعدم بشه اهنگ ! اگر شما نوازنده ای بنده ام آهنگسازم اما اندازه شما هیچ وقت ادعا نکردم ! و از اون دست مقاله هایی که شما نوشتید بنده هم میتونم بنویسم ! (قصد توهین ندارم) اما اطلاعات جمع کردن و ترجمه چیزی به شعور کسی اضافه نمیکنه !
    دوست عزیز ما به اشخاصی مثل شما میگیم ((گته آغوزه بی دله)) یعنی آدمی که خیلی ادعا میکنه و همه رو به باد انتقاد میگیره تا حرف خودشو به کرسی بشونه و در عمل خودش تو خالی !
    Smile Like U Mean It !

Partrix آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45590
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    603
    1,441 بار تشکر شده در 430 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

من فکر کنم شما این وسط دچار خود بزرگ بینی شدین !!! و اینقدر از موسیقی سرم میشه که بتونم کار کنم و نظر بدم.
    خوب شما که این ادعا رو دارید از الان ۱ ساعت وقت فقط یه آهنگ هیپ هاپ بسازید ! شما فکر کردید آهنگسازی به همین سادگی ۴ تا لوپ بندازیم کنار هم بعدم بشه اهنگ ! اگر شما نوازنده ای بنده ام آهنگسازم اما اندازه شما هیچ وقت ادعا نکردم ! و از اون دست مقاله هایی که شما نوشتید بنده هم میتونم بنویسم ! (قصد توهین ندارم) اما اطلاعات جمع کردن و ترجمه چیزی به شعور کسی اضافه نمیکنه !
    دوست عزیز ما به اشخاصی مثل شما میگیم ((گته آغوزه بی دله)) یعنی آدمی که خیلی ادعا میکنه و همه رو به باد انتقاد میگیره تا حرف خودشو به کرسی بشونه و در عمل خودش تو خالی !
    اول از همه من قصد توهین ندارم و شما جای استاذ بنده هستید :

آقا اصلا بگیریم 1 هفته نه ؟! 2 هفته ؟! نه یه ماه ! دیگه یه ماه که بیشتر وقت نمیگیره ! می گیره ؟!
    به نظر خود شما شعر و آهنگ و تنظیمی که یه ماه وقت گرفته می تونه یه چیز ماندگار بشه و برای سال ها تو ذهن مردم و مخاطب بمونه ؟!
    اگه میشه یه همچین آهنگی رو مثال بزن برامون تا ما از آتش جهل در بیایم و دیگه در مورد رپ حرف نزنیم !
    کدوم آهنگ رپی وجود داره که اگه یه نفر بعد از یه سال اونو با خودش زمزمه کنه دوستاش نگن که این خزه و فلان و بهمان ؟!
    کدوم آهنگ رپی وجود داره که اصلا کسی تا یه سال بعد از انتشارش شعرشو به یاد بیاره ؟!

17. 4 کاربر برای این پست از Partrix تشکر کرده اند:

mika120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    26796
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    998
    1,443 بار تشکر شده در 490 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Partrix [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

آقا اصلا بگیریم 1 هفته نه ؟! 2 هفته ؟! نه یه ماه ! دیگه یه ماه که بیشتر وقت نمیگیره ! می گیره ؟!
    به نظر خود شما شعر و آهنگ و تنظیمی که یه ماه وقت گرفته می تونه یه چیز ماندگار بشه و برای سال ها تو ذهن مردم و مخاطب بمونه ؟!
    اگه میشه یه همچین آهنگی رو مثال بزن برامون تا ما از آتش جهل در بیایم و دیگه در مورد رپ حرف نزنیم !
    کدوم آهنگ رپی وجود داره که اگه یه نفر بعد از یه سال اونو با خودش زمزمه کنه دوستاش نگن که این خزه و فلان و بهمان ؟!
    کدوم آهنگ رپی وجود داره که اصلا کسی تا یه سال بعد از انتشارش شعرشو به یاد بیاره ؟!
    دوستان واقعاً متاسفم واسه این صحبتا ...
    خیلی از کارای رپ واسه خیلیا هنوز به یاد موندنیه ... یه مشت سرباز هیچکس ... یه روز خوب میاد ... خیلی از کارای قدیمی رپ حتی تو ایران ...
    دنیا رو نمیگم چون ایرانیا شاید گوش نداده باشن و فقط سَمبُل ازش ساخته باشن ...
    خیلی نامردیه اگه درباره ی یه موسیقی اینجوری بحث کنیم !!!
    رهايي نيابد كس از دست كس / گرفتار را چاره صبرست و بس

19. 2 کاربر برای این پست از mika120 تشکر کرده اند:

Arshia_H آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51568
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Partrix [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

دوست عزیز شما لطف دارید ولی من هیچ وقت ادعا نکردم . خیلی از کارها دوست من . خیلی ها حتی 1 ساعته شدن شاهکار موسیقی یعنی همین بحثم تنظیم و میکس نیست بحثم خوده آهنگ !
    ----
    اولا آهنگ یه چیزی نیست که مال شما باشه من گوش بدم خز بشه ! این همیشه واسه آهنگ های تجاری پیش میاد. (هرچند با این واژه مشکل دارم(خز)). مثلا هنوز سایه روشن آهنگ های شایان یادمه حرف 8 سال پیش. یا هنوز اولین کار رپ که مال دیو بود یادمه (الو الو دستا بالا) و فکر میکنم یکی از کارهای واقعا قوی. که هیچ وقت نه خز میشه نه کسی جرات میکنه اینو بگه !! بنظرم رو ابنکار زحمت کشیده شده.
    Smile Like U Mean It !

21. کاربران زیر از Arshia_H به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Arshia_H آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51568
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حرفهای شما بیشتر به اراذل و اوباش میخوره دوست عزیز ! یعنی چی یه ساعت وقت داری یه آهنگ هیپ هاپ بساز ؟ ایشون دارن انتقاد میکنن ! و اتفاقاً انتقاد به جایی هم میکنن ولی شما میای میگی یه آهنگ هیپ هاپ بساز ؟ اصلاً معنی نداره این حرفتون !
    :

متشکر از توهین زیباتون دوست عزبز.
    اگر زحمت میدادین چند پست قبل رو میخوندین هیچ وقت این حرف رو نمیزدین دوست عزیزمون گفتن من 1 ساعته آهنگ میسازم هم تنظیم هم شعر تو رپ . بنده حقیر هم گفتم خوب شما از الان 1 ساعت وقت داریم.
    من پوزش میخوام اگه برای کسی چاقو کشیدم یا اربده و نعره زدم ! نمیدونسم به نقل حرف اینو میگن
    Smile Like U Mean It !

23. 3 کاربر برای این پست از Arshia_H تشکر کرده اند:

salar1366 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    52403
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    737
    563 بار تشکر شده در 167 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط love_London [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حالا هي من ميخواهم جلو دهنم رو بگيرم و هيچي نگم شما نمي گذارين زدبازي هر چي باشه بهتر از توئه فهميدي ؟‌ زيادي سر به سر من نگذار فك نكن جواب دادن به حرف هاي شما خيلي سخته من به راحتي و فقط در 1 ساعت ميتوانم شما را هك كنم و كاري كنم كه مجبور بشي تا آخر عمرت زدبازي گوش كني ...
    .
    .
    .
    .
    .
    راستي اون بيتو اشتباه دادي (همه ميدونن كه من كوكولي دارم /به همه درو داف اينجا من كوكولي دادم) هه
    من نمي خواهم به كسي توهين كنم ولي بعضي ها نمي گذارن
    تو با اون قیافه سوسولیت غلط میکنی بخوای به علی توهین کنی.
    تو دهنی میخوری بخوای گنده تر از دهنت حرف بزنی.

25. 2 کاربر برای این پست از salar1366 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

دوستان عزيز... لطفا در محيط فرهنگي، ادب را رعايت كنيد.

مطمئنا مديران خودشون ميدونن با چنين افرادي، چطور برخورد كنن.

لطفا به ادامه بحث بپردازيد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف،از گزينه گزارش تخلف استفاده كنيد.

با تشكر
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Saturday 7 January 2012 در ساعت 04:07 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

27. 5 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خوب باسم الله بنویسید.
    من کار خارق العاده ای نکردم، اما این حاصل چندین سال مطالعه و دقت من روی سبک هاست، جز این آشنایی بنده با سیاست، تاریخ، فلسفه و برخی دیگر از هنرها و مخصوصا ادبیات است که بعید میدانم شما از آن بهرمند باشید. برای نوشتن یک مقاله فقط متخصص بودن در آن امر کافی نیست، بلکه مسائل دیگری هم باید در بطن طرف باشد تا طرف را به جایگاه نویسیندگی در آن باب سوق دهد.

29. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

زيادي سر به سر من نگذار فك نكن جواب دادن به حرف هاي شما خيلي سخته من به راحتي و فقط در 1 ساعت ميتوانم شما را هك كنم و كاري كنم كه مجبور بشي تا آخر عمرت زدبازي گوش كني ...
    .
    .
    .
    .
    .
    اندر احوالات رپر ها!

ما که از رپ هیچی نفهمیدیم جز دعوا . هر چی تاپیک در مورد رپ تو این سایت زده شده آخرش یا قفل شده یا یه دعوایی به پا شده ... ... ... ... ... ... ... ...
    Explore the areas of the mind which most people are afraid to explore

31. 4 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)