لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از 97 به 107 از 107

موضوع: روش درمان قطعی تعریق دست در منزل!

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    تا اونجا که من از متن و تصویر شما متوجه شدم ، شما دقیق مطابق دستورالعمل مراحل کار رو انجام ندادید ظاهرا. باید فیش های موجود بر سر سیم های هر دو آداپتور رو کامل قطع کنید و از هر آداپتو دو سیم داشته باشیم با سر لخت سپس برای هر کدوم دو بست سوسماری با رنگ های متفاوت در نظر گرفته و سر سیم های لخت رو روی بست سوسماری نصب بفرمایید. حالا با توجه به قابل تنظیم بودن قطب های مثبت و منفی دو آداپتور فرقی نمی کند که کدام دو سیم رو بین دو آداپتور به هم متصل می کنید چون بعد از اتصال سیم ها قابل تنظیم هست قطب های دو آداپتور . خب حالا دو آداپتور داریم با چهار سیم به نحوی که یک سیم از هر آداپتور از محل بست سوسماری به هم وصل شده حال دو سیم آزاد داریم (از هر آداپتور یک سیم)
    نحوه ب تنظیم قطب ها : یک کاسه آب بردارید داخل آن کمی نمک بریزید (آزمایش تجزیه ی آب) حال دو سر بست های سوسماری را ابتدا به یک میخ وصل کنید (اگر بست ها را مستقیما در آب فرو ببرید سیاه خواهد شد در اثر اسیداسیون) و دو سر سیم ها را با واسطهی میخ داخل کاسه در نزدیکی هم فرو کنید ولتاز دو آداپتور را روی سه ولت قرار دهید . حال به دقت به میخ خای داخل آب که جریان برق به آنها متصل است نگاه کنید . اگر شاهد متصاعد شدن حباب های گاز از روی میخ ها هستید یعنی قطب های آداپتور ها درست است و اگر حباب ها را ندیدید، جهت قطب های یکی از آداپتور ها را تغییر دهید . حال باید شاهد تجزیه شدن آب و حباب های گاز باشید. در این زمان تنظیم قطب های دو آداپتور درست است و دیگر نیاز به تغییر آن نداری. می توانید آداپتور ها را ار برق جدا کرده و برای عملیات یونتوفروز طبق آموزش استفاده کنید.

- - - Updated - - -

سلام
    تا اونجا که من از متن و تصویر شما متوجه شدم ، شما دقیق مطابق دستورالعمل مراحل کار رو انجام ندادید ظاهرا. باید فیش های موجود بر سر سیم های هر دو آداپتور رو کامل قطع کنید و از هر آداپتو دو سیم داشته باشیم با سر لخت سپس برای هر کدوم دو بست سوسماری با رنگ های متفاوت در نظر گرفته و سر سیم های لخت رو روی بست سوسماری نصب بفرمایید. حالا با توجه به قابل تنظیم بودن قطب های مثبت و منفی دو آداپتور فرقی نمی کند که کدام دو سیم رو بین دو آداپتور به هم متصل می کنید چون بعد از اتصال سیم ها قابل تنظیم هست قطب های دو آداپتور . خب حالا دو آداپتور داریم با چهار سیم به نحوی که یک سیم از هر آداپتور از محل بست سوسماری به هم وصل شده حال دو سیم آزاد داریم (از هر آداپتور یک سیم)
    نحوه ب تنظیم قطب ها : یک کاسه آب بردارید داخل آن کمی نمک بریزید (آزمایش تجزیه ی آب) حال دو سر بست های سوسماری را ابتدا به یک میخ وصل کنید (اگر بست ها را مستقیما در آب فرو ببرید سیاه خواهد شد در اثر اسیداسیون) و دو سر سیم ها را با واسطهی میخ داخل کاسه در نزدیکی هم فرو کنید ولتاز دو آداپتور را روی سه ولت قرار دهید . حال به دقت به میخ خای داخل آب که جریان برق به آنها متصل است نگاه کنید . اگر شاهد متصاعد شدن حباب های گاز از روی میخ ها هستید یعنی قطب های آداپتور ها درست است و اگر حباب ها را ندیدید، جهت قطب های یکی از آداپتور ها را تغییر دهید . حال باید شاهد تجزیه شدن آب و حباب های گاز باشید. در این زمان تنظیم قطب های دو آداپتور درست است و دیگر نیاز به تغییر آن نداری. می توانید آداپتور ها را ار برق جدا کرده و برای عملیات یونتوفروز طبق آموزش استفاده کنید.
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

2. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    141857
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

ممنون از کمکتون فقط خواهشا میشه عکسی از عملیات بصورت کامل برای بنده بزارید یه دنیا ممنونتون میشم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    141857
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان بالاخره دستگاه رو خریدم و دارم روز اول امتحان کردم با جریان 23 می خواستم بدونم نوک ناخن ها باید کاملا در آب پوشونده بشه مخصوصا ناخن شست در ضمن بگم وقتی بنده این کارو می کنم سوزن سوزن میشه دستام اما قابل تحمله واسم
    ویرایش توسط XeonIran : Friday 2 September 2016 در ساعت 08:30 PM دلیل: مشکل جمله بندی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    147880
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بابت نیت خیرت ممنونیم
    ولی یک چیزی رو نفهمیدم
    اول حرفات گفتی آداپتور رو موازی میکنیم
    بعد چند سطر پایین ترش گفتی ک سری میکنیم!!!
    لطفا مشخص کنید بالاخره دوتا آداپتورارو سری میکنیم یا موازی?
    تو عکس ک فکر کنم موازی بود
    لطفا جواب بدید تا دیر نشده چون ممکنه خیلیا برقشون بگیره
    D:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

بابت سوالت ممنون؛ هرچند این تاپیک زیرخاکی محسوب میشه ولی به جهت جالب توجه بودن موضوعش همچنان مورد مراجعه واقع میشه، چون توضیحات بطور دقیق و تصویری ارائه شده احتمال اشتباه افتادن خوانندگان نباید وجود داشته باشه؛ با این وجود شما به نکته ی درستی اشاره کردی، خودم هم متوجه این مساله شده بودم منتها تایپیک و سایت اجازه ر ویرایش مطلب رو نمیده متاسفانه . کلمه ی دقیق و درست این نوع بستن دو آداپتور به هم به صور «سری» هست. به این تصویر توجه کنید :
    باید باید یکی از قطب های غیر همنام هر آداپتور به دیگری وصل بشه (در تصویر چون قطب های آداپتور متغیر هست، من دو سیم رو وصل کردم و با تغییر قطب یکی از آداپتور ها ، جهت صحیح رو ایجاد کردم)
    هرچند برق گرفتگی در کار نیست، چون آمپر و ولتاژ این جریان الکتیکی بسیار پایین هست.

- - - Updated - - -

بابت سوالت ممنون؛ هرچند این تاپیک زیرخاکی محسوب میشه ولی به جهت جالب توجه بودن موضوعش همچنان مورد مراجعه واقع میشه، چون توضیحات بطور دقیق و تصویری ارائه شده احتمال اشتباه افتادن خوانندگان نباید وجود داشته باشه؛ با این وجود شما به نکته ی درستی اشاره کردی، خودم هم متوجه این مساله شده بودم منتها تایپیک و سایت اجازه ر ویرایش مطلب رو نمیده متاسفانه . کلمه ی دقیق و درست این نوع بستن دو آداپتور به هم به صور «سری» هست. به این تصویر توجه کنید :
    باید باید یکی از قطب های غیر همنام هر آداپتور به دیگری وصل بشه (در تصویر چون قطب های آداپتور متغیر هست، من دو سیم رو وصل کردم و با تغییر قطب یکی از آداپتور ها ، جهت صحیح رو ایجاد کردم)
    هرچند برق گرفتگی در کار نیست، چون آمپر و ولتاژ این جریان الکتیکی بسیار پایین هست.

- - - Updated - - -

متاسفانه نت آهنگ اجازه ی ویرایش پست ها رو نمیده، عکس در پست قبل آپلود نشد؛ این لینک رو مشاهده کنید ، مقصود شیوه ی اول یعنی اتصال سری هست که همراه با افزایش ولتاژ خواهد بود.

- - - Updated - - -

متاسفانه نت آهنگ اجازه ی ویرایش پست ها رو نمیده، عکس در پست قبل آپلود نشد؛ این لینک رو مشاهده کنید ، مقصود شیوه ی اول یعنی اتصال سری هست که همراه با افزایش ولتاژ خواهد بود.

- - - Updated - - -

http://www. sepahanbattery. com/index. php? option=com_content&view=article&id=218&I temid=673&lang=fa

- - - Updated - - -

http://www. sepahanbattery. com/index. php? option=com_content&view=article&id=218&I temid=673&lang=fa

- - - Updated - - -

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

ضمنا ذکر دوباره ی این نکته ضروریست که توصیه ی من به دوستان تهیه ی نمونه های استاندارد موجود در بازار هست بجای ساخت این دستگاه دست ساز .

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    147880
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سپاس فراوان از زحمات شما
    پس نتیجه میگیریم ک قطب مثبت آداپتور اولیو به قطب منفی آداپتور دومی متصل میکنیم و در آخر دو سیم با قطب مثبت و منفی داریم این از این,
    من چون شرایط خرید دستگاهو ندارم پس بسازمش بهتره و رشته ی تحصیلیمم برقه
    یه سوالیم داشتم اگه صلاح دونستید ممنون میشم پاسخ بدید
    حالا میخام ی چیز دیگه ب این مداری ک ساختیم اضافه کنم یعنی میخام بدونم امکان داره مثل نمونه اصلی دستگاه , یکاری کنیم تا وقتی برق قطع میشه , به فرد شوک وارد نشه? یعنی ی چیزی تو مایع های ذخیره کردن انرژی توسط وسیله ی جانبیه دیگه مثلا باتری یا یه چیزی شبیه خاذن ?
    میخام درین مورد با کسای دیگه هم ک تخصصشون تو مدارات الکتریکیه صحبت کنم و نیاز ب راهنماییای شمام دارم
    اگه این مورد عملی بشه حتما از ساخت این دستگاه فیلم میگیرم تا بقیه هم بتونن استفاده کنن
    بازم ممنون ک جواب دوستان رو میدید,
    دلدار.

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

رشته ی تخصصی من برق نیست و اطلاعات من در این زمینه در حد اطلاعات عمومیست. اما مطالبی به ذهنم میرسه که شاید مورد توجه و استفاده شما واقع بشه:
    خود من هم هنوز دستگاه شرکتی رو نخریدم و در این سال ها هر وقت لازم بوده با همین سیستم دست ساز نیازم رو برطرف کردم. منتها در بررسی این دستگاه ها ، عملکرد این دستگاه ها به این صورت هست که با مدارات قابل برنامه ریزی برای زمانبندی تغییر ولتاژ و سپس تغییر جهت ولتاژ کل مراحل یونوتوفروز رو به طور خودکار انجام میدم. در این بین، تغییر ولتاز به صورت پیوسته و توسط یک ولوم انجام میشه و به صورت پله پله نیست به همین خاطر شک و یا پرش خاصی در حین عملیات احساس نمیشه.
    نکته این هست که اگر شما ولوم (یک آداپتور با سیستمی برای تغییر ولتاژ به صورت پیوسته و نه پله پله) پیدا کنید یا طراحی کنید، در هیچ کدام از مراحل شوک وارد نخواهد شد ، چون مثلا بعد از قرار دادن دست ها در آب می تونید ولتاژ رو از صفر و به تدریج افزایش بدید در این حالت هیچ شوک و اذیتی ایجاد نخواهد شد، تنها در ولتاژ های های نهایی امکان کمی سوزن سوزن شدن کف دست وجود خواهد داشت که طبیعیت. حالا این تغییر پیوسته ی ولتاژ با ثابت ماندن جریان، از نظر فنی من نمی دانم که به چه صورت ممکن خواهد بود در یک مدار.

- - - Updated - - -

رشته ی تخصصی من برق نیست و اطلاعات من در این زمینه در حد اطلاعات عمومیست. اما مطالبی به ذهنم میرسه که شاید مورد توجه و استفاده شما واقع بشه:
    خود من هم هنوز دستگاه شرکتی رو نخریدم و در این سال ها هر وقت لازم بوده با همین سیستم دست ساز نیازم رو برطرف کردم. منتها در بررسی این دستگاه ها ، عملکرد این دستگاه ها به این صورت هست که با مدارات قابل برنامه ریزی برای زمانبندی تغییر ولتاژ و سپس تغییر جهت ولتاژ کل مراحل یونوتوفروز رو به طور خودکار انجام میدم. در این بین، تغییر ولتاز به صورت پیوسته و توسط یک ولوم انجام میشه و به صورت پله پله نیست به همین خاطر شک و یا پرش خاصی در حین عملیات احساس نمیشه.
    نکته این هست که اگر شما ولوم (یک آداپتور با سیستمی برای تغییر ولتاژ به صورت پیوسته و نه پله پله) پیدا کنید یا طراحی کنید، در هیچ کدام از مراحل شوک وارد نخواهد شد ، چون مثلا بعد از قرار دادن دست ها در آب می تونید ولتاژ رو از صفر و به تدریج افزایش بدید در این حالت هیچ شوک و اذیتی ایجاد نخواهد شد، تنها در ولتاژ های های نهایی امکان کمی سوزن سوزن شدن کف دست وجود خواهد داشت که طبیعیت. حالا این تغییر پیوسته ی ولتاژ با ثابت ماندن جریان، از نظر فنی من نمی دانم که به چه صورت ممکن خواهد بود در یک مدار.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    147880
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ایده و ترفند جالبیه حتما این روشو بکار میبرم
    ولی واسه اضافه کردنه یه سری از چیزای دیگه به مدار , حتما باید دقت کرد و من این مدارو با کمک یکی از معلمام یا مهندس مدار الکتریکی میسازم ولی یکم طول میکشه شاید حداکثر تا یک ماهو نیم
    اینم بدونید ک شمام در این امر نقش بسیار مهمی دارید ممنون بابت راهنماییاتون
    درآینده بیشتر باهاتون کار دارم D;

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    148249
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض تشکر

سلام دوست عزیز
    خواستم ازتون تشکر کنم برا توضیحات کامل و دقیقتون
    من چند ماه پیش انجام دادم و نتیجه صد در صد گرفتمو هنوزم ادامه میدم
    دیدم بی انصافیه نیام و یه تشکر کنم
    انشالله سالم و موفق باشید
    آگه باز روشی هم پیدا کردید که بشه دوره ها رو افزایش داد مثلا جای هفته ای یک بار ماهی یک بار با دستگاه کارکرد قرر بدید ممنون میشم

12. کاربران زیر از alireeezzzaaa13 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    147880
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض تجربه ی کار با دستگاه خانگی یونتوفورزیس

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان.
    دستای خشک واقعا چ نعمتی بودش ک من چهار سال ازش بی نصیب بودم هییی
    البته بگما استرس و اضطراب و ترسو هیجان و افسردگی عامل اصلی تعریقه ک من متاسفانه همشو داشتم ولی فامیلم بام صحبت کردو از افسردگی درومدم
    یه روان پزشک خیلی کمک میکنه
    من ک فامیلم روان پزشک بود راهنماییم کرد روحیم باز شد
    پس اول همه چی رو ب بی خیالی بزنید بعد این دستگاهم بسازید

خدمت همه عارضم ک من این دسگاهو ساختم و از روز
    31
    فروردین تا امروز ک
    7
    اردیبهشت هست دارم ازش استفاده میکنم
    دستام خشکه خشکن فقط یه ساعتایی دستام یکم حالت نرم و مرطوب بودن پیدا میکنن
    ک چیزی نیست بعدش خشک خشک میشن
    باید گفت ک چیز خوبیه عرق کف پام هم خود ب خود کم شد و تصمیم گرفتم واسه پاهامم ازش استفاده کنم
    تجربه ی کار من تو این یک هفته :
    آداپتورا رو روشن میکردم
    دستامو میزاشتم تو سینی
    آروم آروم پدرم ولتاژ رو میبرد بالا
    تا لول آخر
    بعد از یک ربع ولتاژو آروم کم کردیم و
    اون گیره های سوسماریو جاشونو عوض کردیم
    بعد دوباره دستمو گزاشتم و همون مراحل تکرار کردم
    حین کار دستاتون کمی خارش و حالت سوزن سوزن پیدا میکنه بعضی وقتام ب جایی میرسه ک شاید مجبور باشید ولتاژو کمتر کنین

اگه بقل ناخوناتون خارش شدید گرفت میتونین روش وازلین بزنید

یک نکته مهم ک جایی تا الان اشاره بهش نشده اینه
    ولتاژی ک ما باهاش سروکار داریم
    ولتاژ 24 ولت میباشد
    ک معمولا کلید هر دو آداپتورا باید رو عدد
    9
    باشن چون من تو مغازه ی الکتریکی ک رفتم یارو واسم با اهم متر ولتاژو اندازه گرفت و گفت ولتاژ 24 ولت اگه میخای باید رو 9 بزاری
    بعد من گوش نکردم رفتم خونه تا آخرش بردم
    بعد خودمون آداپتور رو , رو حالت 12 ولت اهم متر زدیم شده بود 36 ولتو خورده ای
    دو سه بار هم شوک جزعی داد بمن ک در مقابل نیش پشه صفره
    خلاصه تا 50 ولت چیز خاصی نمیشه نترس
    نیازیم به عایق و پدی ک دوستمون گفت نیست
    چون آب رسانا هست شما اگه پد یا دسمالو بزاری تو سینی ک جلوی برق گرفتگیو بگیره ?
    آب رساناست دستتم تو آبه اگه بخاد برق بگیرتت میگیرتت دیگه, ک اصا برقی نمیگیره والا خخخ
    دیگه چیزی نیس ک نگفته باشم
    خودتون بسازیدش امتحان کنید
    خیلیم عالیه
    میخام پد مخصوص زیربقل هم بخرم تا عرق اونم بخشکونم
    با تشکر از دوست عزیزی ک این تایپک رو زد
    کوچیک شما مهدی_انزلی

14. کاربران زیر از namkarbari به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)