لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 107

موضوع: روش درمان قطعی تعریق دست در منزل!

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

پیش فرض روش درمان قطعی تعریق دست در منزل!

0 Not allowed! Not allowed!
    دوستان قبل از اقدام به ساخت و استفاده از این دستگاه دست ساز حتما پست شماره ی 29 من رو در صفحه ی بعد مطالعه کنید!

سلام بر دوستان عزیز
    در این فرصت قصد دارم راهی رو برای درمان قطعی و البته موضعی تعریق بیش از حد کف دست (هایپرهیدروسیز) خدمت دوستان معرفی کنم . راهی عملی و اثر بخش که خودم به مدت یک سال تجربش کردم .
    داستان از اونجا شروع شد که من از دوران کودکی و به طور ارثی دارای این «ویژگی» بودم که کف دست ها و پا هام تعریق بیش از حد داشت و این مساله ربطی به استرس و این مسایل در من نداشت اگرچه موقعیت های استرس زا مسلما می تونست تشدید کنه اون رو و خوب دوستانی که این «ویژگی» رو دارن می دونن مسایلی که پیش روی آدم میاره چی هست و فکر نمی کنم نیازی به توضیح دادنش باشه .
    تا اینکه تقریبا از 13 14 سال پیش که مشغول نوازندگی سه تار شدم همیشه این «ویژگی» عاملی بود که باعث می شد بیشتر تمرین کنم تا اثری که روی کارم میگذاره به کمترین اندازه برسونم و خوب گاه گاهی هم سعی می کردم اقداماتی برای کاهش و شاید متوقف کردنش انجام بدم که موثر واقع نمی شد! که باز همه ی دوستانی که «این ویژگی» رو دارند با روش های موضعی و سهل الوصول تر آشنایی دارند که اثر بخش نیست. خلاصه در راستای پیگیری برای یافتن راهی برای حل این مساله گاه گاهی هم به جستجوی مباحث مرتبط در این باره بر روی اینترنت می پرداختم که معمولا به راه حل های تکراری و بی اثر بر می خوردم و نا امید کننده . آخرین اخبار حاکی از روش های تزریق بوتاکس در دست و در نهایت جراحی بود که با تحقیقاتی فهمیدم عوارض جانبی بسیار و بعضا خطرناکی رو ممکنه در پی داشته باشه و مخصوصا جراحی که برگشت ناپذیره و اگر مشکلی پیش بیاد تا آخر عمر درگیر خواهم بود اینه که بی خیالش شدم. و خلاصه اینکه سال گذشته برای چندمین بار در این سالیان به جستجو پرداختم و به وبلاگی رهنمون شدم که روشی رو توضیح می داد که انجامش راحت به نظر می رسید و وقتی خیل کامنت های دیگرانی رو که اون رو انجام داده بودند و نتیجه گرفته بودن رو دیدم مصمم شدم تا من هم امتحان کنم ولی صادقانه بگم اصلا امیدی به اثربخش بودنش نداشتم در درونم! خلاصه تا اینکه با اشتیاق و در سریع ترین زمان ممکن تجهییزات اندکی رو که لازم داشت تهیه کردم و شروع کردم به انجامش و خلاصه کنم در کمال ناباوری به نتیجه رسیدم! حالا طوری شده بود که اگر دستانم می خواستند هم امکان تعریق نداشتن! و بعد از مدتی که تجربه ای در انجام این روش پیدا کردم سعی کردم دیگر دوستانی رو هم که این ویژگی رو دارن و دوست دارن که نداشته باشن و البته براشون اونقدر اهمیت داره که حاضر باشن کاری براش انجام بدن رو راهنمایی کنم تا اونها هم مثل من شادتر و راضی تر باشن :) .
    ویرایش توسط AliB : Wednesday 18 January 2012 در ساعت 02:57 PM
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

و اما روش کار :
    مقدمه :
    این روش نامش هست «یونتوفروز» و از روش های فیزیوتراپی محسوب میشه و ساز و کارش به این صورت هست که با عبور جریان برق مستقیم ضعیف و با آمپر کم از دو موضعی که عرق می کنند در دو سوی بدن و بطور قرینه ، باعث به خواب رفتن این اعصاب میشن و قدرت تحریکیشون رو از بین می برن و عملا مانع از دستور تعریق میشن که در این راستا هم عبور جریان و هم مکانیزم عبور این جریان که از طریق آب صورت میگیره و باعث یونیزه شدن آب و نفوذ یون ها به پوست و اعصاب سطحی کف دست میشه ، عامل اصلی اتفاق افتادن این مساله میشه :) .
    توضیح دیگری که لازم می بینم در اینجا خدمت دوستان بدم این هست که این روش یک روش استاندارد و شناخته شده برای درمان هایپر هیدروسیز هست و تا اونجا که من تحقیق کردم عوارض جانبی خاصی براش گزارش نشده و البته برای انجامش هم نیاز به، به اصطلاح دستگاهی هست که باز طبق تحقیقات من این دستگاه در بازار موجود هست. ظاهرا هم دانشگاه صنعتی اصفهان نمونه ی داخلی اون رو تولید می کنه (در سطح بسیار کم و با ثبت سفارش ظاهرا) و هم نمونه های آمریکایی و آلمانیش موجوده که یک سال پیش برخی از دوستان صحبت از 300 تا 400 دلار می کردن برای قیمتش و تا به امروز من دنبال خرید این دستگاه ها نرفتم . البته مسلما استفاده از دستگاه استاندارد بسیار ساده تر و مطمئن تره ولی خوب همیشه یه راه جایگزین هم هست که شاید به طور موقت بتونه راه گشا باشه و اون راه جایگزین ساخت این دستگاه با تهیه ی چند وسیله ی ساده و ارزان هست که امتحان شده و جواب میده فقط محدودیت هایی داره که در ادامه توضیح خواهم داد.

وسایل مورد نیاز :

1-دو عدد آداپتور با ولتاژ متغیر از 1.5 تا 12 ولت و حداکثر جریات خروجی 1000 میلی آمپر (فکر می کنم همه ی آداپتور های متغیرموجود در بازار این ویژگی رو دارند)

2- چهار عدد بست سوسماری (دو عدد قرمز دو عدد مشکی)

3- یک عدد رابط که دو آداپتور رو بتونید در کنار هم بهش وصل کنید (رابط خوب و مطمئن استفاده کنید که امکان قطع و وصل شدن جریان آداپتور ها رو زمانی که داخل اون هستند ، به حداقل برسونه)

4- دو عدد سینی مرغ خوری استیل (مدلی قدیمی که هنوز هم موجوده در بازار و با کمی گشتن شاید تو خونه ی خیلی ها پیدا بشه)

5- این مورد رو من خودم اضافه کردم و در اون روشی که در ابتدا اون دوست عزیزمون (که خدا خیرش بده) توضیح داده بود و هیچ کدام از دیگر دوستانی که این روش رو تجربه کردن چنین اشاره رو نکردن پس این قسمت کپی رایت داره :دی و اون دو تا به اصطلاح «پَد» هست که با استفاده از این دستمال های متری _که به صورت رول هست برای تمیز کردن وسایل خانه و آشپزخانه استفاده میشه و در رنگ های مختلف موجوده و بافتی نمد مانند داره _ باید تهیه کنید ! روش اون هم به این صورت هست که یک قسمت از این دستمال ها رو جدا می کنید و دستتون رو میگذارید روش و دور دستتون خطی می کشید با فاصله و بعد با قیچی می برید . چهار عدد تهیه کنید تا به صورت دو لایه مورد استفاده قرار بدید.

6- مقداری آب ولرم(گرم) از شیر آب گرم خانه

7- یک نفر بنده ی خدا که به شما در انجام مراحل کمک کنه (می تونه برادر ، خواهر ، همسر ، اگر نبود پدر یا مادر و اکر باز ممکن نبود یک دوست بامرام باشه :دی)

8- مقداری صبر و حوصله و شجاعت

والسلام
    ادامه دارد...
    ویرایش توسط AliB : Tuesday 17 January 2012 در ساعت 02:39 PM
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    87766
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز!
    واقعا دمت گرم! ممنونم از این راهنماییهای زیبا و خوب و کاربردی و موثر! من 30 ساله که از این عرق دست عذاب میکشم ولی الان به یمن این روش یونتوفروز و راهنماییهای تصویری و کامل شما خوب شدم! خدا خیرت بده!
    واقعا الان هم باورم نمیشه که خوب شدم! خیلی حس خوبیه!!! یک معجزه است! یونتوفروز واقعا معجزه است!!
    با ز هم ازت ممنونم!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    و اما روش کار :
    مقدمه :
    این روش نامش هست «یونتوفروز» و از روش های فیزیوتراپی محسوب میشه و ساز و کارش به این صورت هست که با عبور جریان برق مستقیم ضعیف و با آمپر کم از دو موضعی که عرق می کنند در دو سوی بدن و بطور قرینه ، باعث به خواب رفتن این اعصاب میشن و قدرت تحریکیشون رو از بین می برن و عملا مانع از دستور تعریق میشن که در این راستا هم عبور جریان و هم مکانیزم عبور این جریان که از طریق آب صورت میگیره و باعث یونیزه شدن آب و نفوذ یون ها به پوست و اعصاب سطحی کف دست میشه ، عامل اصلی اتفاق افتادن این مساله میشه :) .
    توضیح دیگری که لازم می بینم در اینجا خدمت دوستان بدم این هست که این روش یک روش استاندارد و شناخته شده برای درمان هایپر هیدروسیز هست و تا اونجا که من تحقیق کردم عوارض جانبی خاصی براش گزارش نشده و البته برای انجامش هم نیاز به، به اصطلاح دستگاهی هست که باز طبق تحقیقات من این دستگاه در بازار موجود هست. ظاهرا هم دانشگاه صنعتی اصفهان نمونه ی داخلی اون رو تولید می کنه (در سطح بسیار کم و با ثبت سفارش ظاهرا) و هم نمونه های آمریکایی و آلمانیش موجوده که یک سال پیش برخی از دوستان صحبت از 300 تا 400 دلار می کردن برای قیمتش و تا به امروز من دنبال خرید این دستگاه ها نرفتم . البته مسلما استفاده از دستگاه استاندارد بسیار ساده تر و مطمئن تره ولی خوب همیشه یه راه جایگزین هم هست که شاید به طور موقت بتونه راه گشا باشه و اون راه جایگزین ساخت این دستگاه با تهیه ی چند وسیله ی ساده و ارزان هست که امتحان شده و جواب میده فقط محدودیت هایی داره که در ادامه توضیح خواهم داد.

وسایل مورد نیاز :

1-دو عدد آداپتور با ولتاژ متغیر از 1.5 تا 12 ولت و حداکثر جریات خروجی 1000 میلی آمپر (فکر می کنم همه ی آداپتور های متغیرموجود در بازار این ویژگی رو دارند)

3- یک عدد رابط که دو آداپتور رو بتونید در کنار هم بهش وصل کنید (رابط خوب و مطمئن استفاده کنید که امکان قطع و وصل شدن جریان آداپتور ها رو زمانی که داخل اون هستند ، به حداقل برسونه)

4- دو عدد سینی مرغ خوری استیل (مدلی قدیمی که هنوز هم موجوده در بازار و با کمی گشتن شاید تو خونه ی خیلی ها پیدا بشه)

5- این مورد رو من خودم اضافه کردم و در اون روشی که در ابتدا اون دوست عزیزمون (که خدا خیرش بده) توضیح داده بود و هیچ کدام از دیگر دوستانی که این روش رو تجربه کردن چنین اشاره رو نکردن پس این قسمت کپی رایت داره :دی و اون دو تا به اصطلاح «پَد» هست که با استفاده از این دستمال های متری _که به صورت رول هست برای تمیز کردن وسایل خانه و آشپزخانه استفاده میشه و در رنگ های مختلف موجوده و بافتی نمد مانند داره _ باید تهیه کنید ! روش اون هم به این صورت هست که یک قسمت از این دستمال ها رو جدا می کنید و دستتون رو میگذارید روش و دور دستتون خطی می کشید با فاصله و بعد با قیچی می برید . چهار عدد تهیه کنید تا به صورت دو لایه مورد استفاده قرار بدید.

7- یک نفر بنده ی خدا که به شما در انجام مراحل کمک کنه (می تونه برادر ، خواهر ، همسر ، اگر نبود پدر یا مادر و اکر باز ممکن نبود یک دوست بامرام باشه :دی)

والسلام
    ادامه دارد...
    سلام [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز!
    واقعا دمت گرم! ممنونم از این راهنماییهای زیبا و خوب و کاربردی و موثر! من 30 ساله که از این عرق دست عذاب میکشم ولی الان به یمن این روش یونتوفروز و راهنماییهای تصویری و کامل شما خوب شدم! خدا خیرت بده!
    واقعا الان هم باورم نمیشه که خوب شدم! خیلی حس خوبیه!!! یک معجزه است! یونتوفروز واقعا معجزه است!!
    با ز هم ازت ممنونم!!!

4. کاربران زیر از ehsanmehr62 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    90501
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    و اما روش کار :
    مقدمه :

وسایل مورد نیاز :

والسلام
    ادامه دارد...
    من حلسه ی نهمه که دارم از این دستگاه استفاده میکنم عرق کف دستام خیلی بهتر شده ولی سر انگشتام به شدت عرق میکنه طوری که پوستش چروک میشه. ممکنه بعد از 12جلسه همین طوری بمونه؟خیلی نگرانم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    133857
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

و اما روش کار :
    مقدمه :

وسایل مورد نیاز :

والسلام
    ادامه دارد...
    درود
    دوست عزیز در این مورد چند سوال واسه بنده پیش اومده لطفعا راهنمایی کنید

1 - علت اینکه فرمودید از دو آداپتور استفاده کنیم چیه ؟

2- طبق تصویر ارسالی، شما آداپتورها رو سری کردید که در مجموع 24 ولت میشن! (در صورت موازی بستن یعنی مثبتها به همدیگه و منفی ها رو هم به همدیگه متصل کنیم 12 ولت داریم)

ولی از اونجایی که 12 ولت و 24 ولت ولتاژهای ضعیفی هستند مشکل برق گرفتگی بوجود نمیاره مضافا که موقع سری کردن جریان (آمپر) کاهش پیدا میکنه

3- گذاشتن پد هم واسم عجیبه! چرا که آب خودش کاملا رساناست و جریان رو عبور میده پس پد عملا هیچ کاری انجام نمیده یعنی همینکه کف دست با آب برخورد کنه یعنی اتصال کامل به سینی هم داره

دست و پای بنده هم به شدت عرق میکنن بخصوص زمان کار و استرس .
    تنها مزیتی که واسم داشته باعث شد به راحتی از خدمت سربازی معاف بشم.

الاایحال با توجه به توضیحات جامع شما بنده هم راغب به این کار شدم . یه ترانس 24 ولت مرغوب دارم که به دو تا سینی متصل کردم و ادامه فرمایشات شما رو اجرا کردم (امروز جلسه دوم بود)

لطفعا با توجه به مواردی که اعلام کردم نظر خودتونو بگید
    آیا حتما باید پد روقرار بدم؟
    ترانس بنده 24 ولته و ولومی واسه کم و زیاد کردن ولتاژ نداره . دستم رو که داخل آب فرو میکنم کمی یونیزه و مور مور میشه ولی قابل تحمله . بعد از حدود 10 دقیقه هم جای + و _ ترانس رو تغییر میدم و بعد از اتمام دستم رو میکشم بیرون

سپاس

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSEIN59 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    دوست عزیز در این مورد چند سوال واسه بنده پیش اومده لطفعا راهنمایی کنید

1 - علت اینکه فرمودید از دو آداپتور استفاده کنیم چیه ؟

2- طبق تصویر ارسالی، شما آداپتورها رو سری کردید که در مجموع 24 ولت میشن! (در صورت موازی بستن یعنی مثبتها به همدیگه و منفی ها رو هم به همدیگه متصل کنیم 12 ولت داریم)

ولی از اونجایی که 12 ولت و 24 ولت ولتاژهای ضعیفی هستند مشکل برق گرفتگی بوجود نمیاره مضافا که موقع سری کردن جریان (آمپر) کاهش پیدا میکنه

3- گذاشتن پد هم واسم عجیبه! چرا که آب خودش کاملا رساناست و جریان رو عبور میده پس پد عملا هیچ کاری انجام نمیده یعنی همینکه کف دست با آب برخورد کنه یعنی اتصال کامل به سینی هم داره

دست و پای بنده هم به شدت عرق میکنن بخصوص زمان کار و استرس .
    تنها مزیتی که واسم داشته باعث شد به راحتی از خدمت سربازی معاف بشم.

الاایحال با توجه به توضیحات جامع شما بنده هم راغب به این کار شدم . یه ترانس 24 ولت مرغوب دارم که به دو تا سینی متصل کردم و ادامه فرمایشات شما رو اجرا کردم (امروز جلسه دوم بود)

لطفعا با توجه به مواردی که اعلام کردم نظر خودتونو بگید
    آیا حتما باید پد روقرار بدم؟
    ترانس بنده 24 ولته و ولومی واسه کم و زیاد کردن ولتاژ نداره . دستم رو که داخل آب فرو میکنم کمی یونیزه و مور مور میشه ولی قابل تحمله . بعد از حدود 10 دقیقه هم جای + و _ ترانس رو تغییر میدم و بعد از اتمام دستم رو میکشم بیرون

سپاس
    سلام
    این آموزش طبق روشی است که من در اینترنت فراگرفته بودم و طبق همون هم عمل کرده و نتیجه گرفته بودم و البته با اضافه کردن توضیحات و تجربیات شخصیم در اینتجا به اشتراک گذاشتم . منتها قبل از هر چیز عرض کردم من شخصا توصیه نمی کنم از این سیستم درست ساز استفاده کنید چون دستگاه های مخصوص این کار در بازار وجود داره و قطعا اونها استاندارد تر هستند و احتمال اینکه خدای نکرده آسیبی به بدن وارد کنند قطعا کمتر هست.
    بنا بر این پاسخ سوالات شما به ترتیب شماره:
    1-به دلیل فراهم شدن امکان افزایش پله پله ولتاژ (چون آداپتور های 9 تا 12 ولت در دسترس هستند و اگر هر آداپتور 6تا هشت مرحله افزایش ولتاژ دراختیار شما قرار بده جمعا شما در 12 تا 16 مرحله ولتاژ رو بصورت نرم افزایش می دهید که برای جلوگیری از وارد آوردن شوک و آسیب به سلول ها لازم هست) البته کل این پاسخ بر مینای حدس و گمان شخص من هست و جایی در این باره مطلب مستند و مستدلی تا بحال نخوندم و یا به یاد ندارم که خونده باشم.
    2- به ولتاژی بیش از 12 ولت نیاز هست بین 18 تا 24 ولت زیرا اثر بخشی این روش در ولتاژ پایین تر کاهش پیدا خواهد کرد.
    3-گذاشتن پد برای جلوگیری از خستگی دست ها و استراحت اونها حین تحمل زمان تقریبا 20 تا 25 دقیقه ای برای قرار گرفتن در آب هست. چون درسته که در واقع وقتی دست در آب قرار می گیره در تماس با جریان الکتریسیته است اما بنا بر تجربه و البته دانسته های علمی آب هم دارای مقاومت الکتریکی هست که شدت جریان رو کاهش میده بنا بر این جریانی که از آب به دست ها منتقل میشه خیلی ملایم هست و اگر در همون حال که دست ها در آب هست اونها رو کف ظرف های فلزی بگذارید عملا افزایش عبور جریان رو از دست ها تون احساس خواهید گرد و گذاشتن پدر برای این هست که ضمن اینکه دست های شما کف ظرف ها و درون آب قرار گرفته و وزن دست ها روی کف ظرف منتقل میشه اما تماس مستقیم با سطح فلزی کف ظرف نداشته باشه.
    ترانس و یا آداپتور شما حتما باید ولوم تغییر ولتاژ داشته باشه تا مراحل افزایش ولتاژ پله پله و نرم صورت بگیره و به نظر من برقراری ناگهانی ولتاژ 24 ولت می تونه شوک بده و آسیب زا باشه.
    موفق و پیروز باشید

8. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    133857
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    این آموزش طبق روشی است که من در اینترنت فراگرفته بودم و طبق همون هم عمل کرده و نتیجه گرفته بودم و البته با اضافه کردن توضیحات و تجربیات شخصیم در اینتجا به اشتراک گذاشتم . منتها قبل از هر چیز عرض کردم من شخصا توصیه نمی کنم از این سیستم درست ساز استفاده کنید چون دستگاه های مخصوص این کار در بازار وجود داره و قطعا اونها استاندارد تر هستند و احتمال اینکه خدای نکرده آسیبی به بدن وارد کنند قطعا کمتر هست.
    بنا بر این پاسخ سوالات شما به ترتیب شماره:
    1-به دلیل فراهم شدن امکان افزایش پله پله ولتاژ (چون آداپتور های 9 تا 12 ولت در دسترس هستند و اگر هر آداپتور 6تا هشت مرحله افزایش ولتاژ دراختیار شما قرار بده جمعا شما در 12 تا 16 مرحله ولتاژ رو بصورت نرم افزایش می دهید که برای جلوگیری از وارد آوردن شوک و آسیب به سلول ها لازم هست) البته کل این پاسخ بر مینای حدس و گمان شخص من هست و جایی در این باره مطلب مستند و مستدلی تا بحال نخوندم و یا به یاد ندارم که خونده باشم.
    2- به ولتاژی بیش از 12 ولت نیاز هست بین 18 تا 24 ولت زیرا اثر بخشی این روش در ولتاژ پایین تر کاهش پیدا خواهد کرد.
    3-گذاشتن پد برای جلوگیری از خستگی دست ها و استراحت اونها حین تحمل زمان تقریبا 20 تا 25 دقیقه ای برای قرار گرفتن در آب هست. چون درسته که در واقع وقتی دست در آب قرار می گیره در تماس با جریان الکتریسیته است اما بنا بر تجربه و البته دانسته های علمی آب هم دارای مقاومت الکتریکی هست که شدت جریان رو کاهش میده بنا بر این جریانی که از آب به دست ها منتقل میشه خیلی ملایم هست و اگر در همون حال که دست ها در آب هست اونها رو کف ظرف های فلزی بگذارید عملا افزایش عبور جریان رو از دست ها تون احساس خواهید گرد و گذاشتن پدر برای این هست که ضمن اینکه دست های شما کف ظرف ها و درون آب قرار گرفته و وزن دست ها روی کف ظرف منتقل میشه اما تماس مستقیم با سطح فلزی کف ظرف نداشته باشه.
    ترانس و یا آداپتور شما حتما باید ولوم تغییر ولتاژ داشته باشه تا مراحل افزایش ولتاژ پله پله و نرم صورت بگیره و به نظر من برقراری ناگهانی ولتاژ 24 ولت می تونه شوک بده و آسیب زا باشه.
    موفق و پیروز باشید
    درود

ممنون از پاسخگویی شما
    سوال دیگه ای که داشتم اینکه واقعا شما دیگه از تعریق دست و پا خلاص شدید؟در موارد خاص مثه رانندگی ویا تار زدن ، در کل هنگام استرس ، دیگه عرقی وجود نداره؟

اگه جوابتون مثبته آیا بعد از رهایی از تعریق ، مشکل خاصی واسه دستها بوجود نیومد؟ دستهای شما خشکی نمیزنه ؟ آیا الان بدون عرق دست میتونی پول بشمری ؟ در کل دستهای شما مثه آدمای دورو بر که طبیعی هستند شده؟ بلاخره همه ماهاکه اینجاییم یک مشکل مشترک داریم و از دردهای هم آگاهیم ، میدونیم که عرق دست چه داستانهایی واسه من و شما بوجود آورده

سپاس

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSEIN59 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود

ممنون از پاسخگویی شما
    سوال دیگه ای که داشتم اینکه واقعا شما دیگه از تعریق دست و پا خلاص شدید؟در موارد خاص مثه رانندگی ویا تار زدن ، در کل هنگام استرس ، دیگه عرقی وجود نداره؟

اگه جوابتون مثبته آیا بعد از رهایی از تعریق ، مشکل خاصی واسه دستها بوجود نیومد؟ دستهای شما خشکی نمیزنه ؟ آیا الان بدون عرق دست میتونی پول بشمری ؟ در کل دستهای شما مثه آدمای دورو بر که طبیعی هستند شده؟ بلاخره همه ماهاکه اینجاییم یک مشکل مشترک داریم و از دردهای هم آگاهیم ، میدونیم که عرق دست چه داستانهایی واسه من و شما بوجود آورده

سپاس
    سلام دوباره
    من مدتیست که انجام درمان رو متوقف کردم و دلیلش هم این هست که به دلیل مشغلات فکری و کاری فرصت کافی برای انجام و تداوم این درمان رو نداشتم چون اگر بعد ده دوازده جلسه اولیه که هر روز هست جلسات تجدید که مثلا هفت تا ده روز بک بار باید انجام بشه اگر به تعویق بیافته و بعد از چند روز تعریق شروع بشه باز باید اون ده دوازده جلسه اولیه رو پشت سر هم انجام داد تا درمان روی روال قرار بگیره . برای من پیش اومده که موفق نشدم جلسات تجدید رو به موقع انجام بدم و تعریق شروع شده و دیگه وقت کافی برای انجام جلسات پشت سر هم پیدا نکردم. هرچند در مدتی هم که درمان رو متوقف می کنم مدام به این فکر هستم که دوباره درمان رو شروع کنم چون برای من و شما و دوستان دیگری که با این مساله روبرو هستند روشن هست که مشکلاتی که تعریق دست و پا ایجا می کنه چگونه است. دلیل دیگر هم این هست که من خودم هنوز دستگاه شرکتی رو نخریدم و به همین خاطر کمی اکراه دارم که با همین سیستم دست ساز کار درمان رو انجام بدم.
    و اما در مورد تجربیاتم در مورد زمانی که دست ها تعریق نمی کنه باید بگم که با این سیستم در هیچ شرایطی حتی شرایط استرس زا دست ها و پاها (برای من به این صورت هست که وقتی درمان رو برای دست هام انجام میدم ، کف پاهام هم دیگه عرق نمی کنه و هماهنگ عمل می کنه با دست ها) نمی تونن که عرق بکنن و همیشه خشک خواهند بود. البته تعریق دست همیشه هم بد نیست مثلا موقع پول شمردن و یا گرفتن و نگه داشتن بعضی وسایل که وقتی دست خشک خشک باشه ممکنه بلغزه تو دست ولی خب وقتی خشک باشه کف دست راه داره و میشه با آب اون رو مرطوب کرد. مشکلی برای دست هام پیش نیومده در اثر این درمان و زمانی که درمان رو انجام میدم و دست ها خشکه تاثیر مثبتی روی ساز زدنم داره تسلطم خیلی بیشتره روی ساز . در مورد خشکی زدن هم باید بگم پوست کف دست من شده که مثلا در اثر تو آب قرار گرفتن حین جلسات پشت سر هم اولیه پوست پوست بشه ولی در نهایت پوست کف دستم خیلی صاف و عالی شده و باقی مونده ولی زمان هایی که درمان می کنم و دستام تعریق نداره هر شب برای جلوگیری از خشکی پوس دست هام رو با کرم مرطوب می کنم که باعث میشه پوست دستام خیلی هم خوب و شاداب بشن چون معمولا در حالت عادی من از کرم زدن اکراه دارم چون تعریق دستهام رو تشدید می کنه.
    در کل باید بگم روش بی نظیریه چون هیچ روش موضعی دیگری روی دست های من بجز این روش جواب نمیده و در زمانی که درمان انجام میشه شما مثل افرادی که با این مساله روبرو نیستن خواهید بود با این تفاوت که در مواقع استرس و شرایطی که شاید دستهای آدم های دیگه عرق میکنه دستان شما خشک باقی خواهد ماند .
    موفق و پیروز باشید

11. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695
    1,347 بار تشکر شده در 360 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/8
    Given: 47/13
    میزان امتیاز
    15

wow! آقا عالی بود . تشکر یکی خیلی کمه
    من این چیزا زیاد حالیم نمیشه هاااا اما دانشمند هسته ای شمایی (شوخی ) این روش انصافا خیلی بدرد میخوره

13. 4 کاربر برای این پست از Favilla تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

با سپاس از زحمتی که کشیدین ولی چرا اینقدر مسئله رو پیچیده می کنین ؟ فکر کردم الان موشک می خواین بدین هوا ! اونجور که من مطلع هستم تنها راه علمی و قطعیش جراحی هست که غده ای که فعاله رو بر میدارن و فکر نمیکنم چندان عوارض وحشتناکی هم داشته باشه ! دیگه نیازی به این همه دردسر هم نیست! البته من خودم هم تقریباً همین مشکل رو دارم ولی باهاش یه جوری کنار اومدم !

15. کاربران زیر از hopital به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سپاس از زحمتی که کشیدین ولی چرا اینقدر مسئله رو پیچیده می کنین ؟ فکر کردم الان موشک می خواین بدین هوا ! اونجور که من مطلع هستم تنها راه علمی و قطعیش جراحی هست که غده ای که فعاله رو بر میدارن و فکر نمیکنم چندان عوارض وحشتناکی هم داشته باشه ! دیگه نیازی به این همه دردسر هم نیست! البته من خودم هم تقریباً همین مشکل رو دارم ولی باهاش یه جوری کنار اومدم !
    دوست خوبم برای جلوگیری از اظهار نظرات نابجا! من سعی کردم که با صرف وقت گرانبها حداکثر توضیحات و توصیفات رو داشته باشم تا نکته ای مبهم نباشه!
    فکر می کنم همین یک خط در پاسخ شما کافیست و باقی موارد در متن ذکر شده که می تونید مراجعه کنید!

17. 3 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

موافقم... با صحبتت... چونکه برای انجام این مراحل .. اینطور که من مطالعه کردم... پیشنیازش اینه که طرف مقابل به دروس : فیزیک... شیمی 2... مدار منطقی... تحلیل مدار... بررسی سیستم قدرت 1.. و.. ایمنی در برق پیشرفته مسلط باشه
    اما چیزی که من واقعا به چشم دیدم ... بعضیا واقعاااااااا به طرز عجیبی تعریق دست دارن ... یعنی تا به چشم ندیده بودم باور نکردم... یه خانم تو گروهه ما 3 سال پیش بود... بعد از نواختن یک قطعه (یعنی 5 دقیقه) واسه اینکه بهم ثابت کنه دستشو مشت کرد و یک قطره عرق از دستش چکید ... قیافه ی من : ... گفتم آخه چه خبره؟ چقدر تعریق دست... ؟ و بهش پیشنهاد کردم که برای جلوگیری از این معزل... از پودری که وزنه بردار ها استفاده میکنن استفاده کنه ... ولی در کل میخوام بگم که این مورد ممکنه اینقدر شدید باشه... که اگه این راه حل که علی آقا گفتن کار بده... واقعا واسه اینگونه افراد ارزشش رو داره...
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

19. 3 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    موافقم... با صحبتت... چونکه برای انجام این مراحل .. اینطور که من مطالعه کردم... پیشنیازش اینه که طرف مقابل به دروس : فیزیک... شیمی 2... مدار منطقی... تحلیل مدار... بررسی سیستم قدرت 1.. و.. ایمنی در برق پیشرفته مسلط باشه
    اما چیزی که من واقعا به چشم دیدم ... بعضیا واقعاااااااا به طرز عجیبی تعریق دست دارن ... یعنی تا به چشم ندیده بودم باور نکردم... یه خانم تو گروهه ما 3 سال پیش بود... بعد از نواختن یک قطعه (یعنی 5 دقیقه) واسه اینکه بهم ثابت کنه دستشو مشت کرد و یک قطره عرق از دستش چکید ... قیافه ی من : ... گفتم آخه چه خبره؟ چقدر تعریق دست... ؟ و بهش پیشنهاد کردم که برای جلوگیری از این معزل... از پودری که وزنه بردار ها استفاده میکنن استفاده کنه ... ولی در کل میخوام بگم که این مورد ممکنه اینقدر شدید باشه... که اگه این راه حل که علی آقا گفتن کار بده... واقعا واسه اینگونه افراد ارزشش رو داره...
    قربون آدم چیز فهم! :دی

21. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قربون آدم چیز فهم! :دی
    اضافه کنم که برای برخی (از جمله خودم در پاره ای اوقات) اصلا نیازی به مشت کردن و چکاندن قطره عرق نبود! گاها در حین کار چک و چک از دو دست روان می شد! (حالا فکر کن روس صفحه ی ساز و پرده های سنتی و سیمها چه اثری میگذاره)
    حالا مشکل دیگری که من داشتم و با این کار حل شد این بود که ضمن تعریق من یک حالت ورم هم در دستام ایجا می شد! و این ورم کلی از کارایی پنجه ی من رو کم می کرد! و هیچ توجیه منطقی جز واژه ی آبلمبو شدن دستام براش نیافته بودم! حتی یک بار به دکتر مراجعه کردم که قضیه براش نامفهوم بود کلا !
    خلاصه با این کار کلا تعریق و به تبع اون آب لمبو شدن دستهام از بین رفت! و شاید بگم 50 درصد به خروجی کارم کمک کرد!

23. 4 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

روش کار :

خوب دوستان روش کار بدین صورت هست که براتون توضیح میدم البته قبل از اون :

هشدار :

1-در هنگام انجام این کار هیچ گونه حلقه و ساعت و سایر وسایل فلزی به بدنتون و داخل انگشتان دستتون و به مچتون نباشه .
    2- سابقه ی ناراحتی قلبی و یا بیماری های نظیز اگزما و تحریکات پوستی مخصوصا در پوست دست ها رو نداشته باشید و کلا خدای نکرده بیماری جانبی نداشته باشید و اگر لازم هست قبلش با پزشک خودتون مشورت کنید .
    3-دستهایتان را به صورت کامل با صابون بشویید تا از هرگونه چربی پاک شوند چون چربی باعث عدم عمکلرد خوب دستگاه میشود و از عبور جریان الکتریکی از آن قسمتها جلوگیری میکند و آن نواحی کاملا از عرق خشک نمی شوند.
    4-قسمتهایی از دستتان که به هر دلیلی زخم شده یا پوست آن نازک شده را توسط وازلین یا کرم (ترجیحا وازلین) بپوشانید . علت این کار این است که عبور جریان الکتریکی از این قسمتها با سوزش همراه است و در بیشتر موارد غیر قابل تحمل است. (فقط نقاط زخم شده یا جاهایی که میسوزند را با وازلین چرب کنید و از پراکنده کردن آن خودداری کنید) به عنوان مثال بیشتر اطراف ناخنها ممکن است بسوزند که با دستورالعمل فوق قابل رفع است
    5-به هیچ عنوان دستها را بصورت یکدفعه و سریع در آب ظرفها وقتی که دستگاه روشن است فرو یا خارج ننمایید چون شوک به شما وارد میشود.
    6-به هیچ عنوان زمانی که دستها در آب ظرفها وجود دارند برق دستگاه را قطع یا وصل ننمایید چون شوک به شما وارد میشود.
    7-در زمان استفاده از دستگاه دستها قرمز میشوند که طبیعی است و برطرف میشود.
    8-در آخر باید ذکر کنم که اینجا فقط این روش معرفی میشه و تا اونجا که تجربه و دانش من اجازه بده مواردی رو که باید بهش توجه کنید رو اشاره می کنم اما عواقب ناشی از انجام این روش باز هم به عهده ی شما خواهد بود و بنده و سایت نت آهنگ هیچ گونه مسوولیتی در قبال خطرات و مضرات احتمالی جانبی این روش ، عهده دار نخواهیم بود.

توضیحات:

بطور کلی داستان از این ماجراست که شما باید در ابتدا حدودا 10 تا 15 جلسه و روزی یک بار با استفاده از وسایل و به ترتیبی که توضیح خواهم داد این کار رو انجام بدید و بطور معمول بعد از 7 یا 8 جلسه حد اکثر تعریق دست شما متوقف خواهد شد ولی تا 10 یا 12 جلسه ادامه بدید و اولین محدودیت (شاید هم مزیت) این روش این هست که دائمی نیست و برگشت پذیره و برای تداوم اثر اون باید در ادامه هفته ای یک بار این کار رو تکرار کنید ولی مادامی که هفته ای یک بار (گاها مدت های طولانی تر هم بدون تعریق خواهد ماند دست های شما مثلا تا 12 یا 16 روز ولی مطمئن ترین فاصله ی تکرار همون یک هفته است) چون اگر در زمان مناسب تجدید نکنید دوباره دست شما عرق خواهد کرد و برای شروع مجدد باید همون 10 12 جلسه پشت سر هم رو برید و زحماتتون از بین میره :) .
    محدودیت دوم (که من حلش کردم برای خودم) این هست که با این ابزار حتما یک نفر باید به شما کمک کنه و شما وابسته به یک نفر خواهید بود البته من با ترفندی که بعدا توضیح میدم موفق شدم خودم به تنهایی این کار رو انجام بدم .
    و نکته ای که جا داره همینجا اشاره کنم این هست که بعد از آغاز جلسات و بعد از سه الی 4 جلسه تعریق دست شما تشدید خواهد شد به نحو کلافه کننده و نکران کننده ای ، ولی نترسیدو نگران نباشید چون با ادامه دادن جلسات و در جلسات 8 به بعد (برای هر کس با توجه به ساختار بدنی ممکنه تفاوت اندکی کنه اما دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره) یک روز صبح از خواب بلند میشید و می بینید که دستاتون خشکه خشکه و از مالیدن دستان خشکتون به هم و صدای زیبایی که ایجاد می کنه غرق شادی و لذت خواهدی شد :دی

مراحل کار بطور دقیق تر :

اولین کاری که باید انجام بدید این هست که دو آداپتوری که خریداری کردید رو با هم موازی کنید یعنی هر آداپتور جریان مستقیم دارای دو قطب مثبت و منفیست که باید قطب مثبت یکی را (منظور همون رشته سیم قطب مثبت هست) به قطب منفی آداپتور دیگر وصل کنید و در نهایت یک رشته سیم مثبت و یک رشته سیم منفی در دست خواهید داشت که ناشی از دو آداپتور موازی هستند. برخی از آداپتور ها قابلیت تغییر قطب ها رو دارند (مثل نمونه ای که من خریداری کردم) و برای پرهیز از اشتباه از همون مغازه ای که خریدم درخواست کردم که با بریدن فیش های سر سیم آداپتور و تعیین قطب های مثبت و منفی ، برای هر آداپتور و سر هر رشته سیم مثبت هر رشته سیم منفی یک عدد بست سوسماری با رنگ های قرمز برای قطب مثبت و سیاه برای قطب منفی متصل کند تا بعدا من در اتصال و استفاده از سیم ها دچار اشتباه نشوم.

سپس باید در موضع مناسبی بنشینید(ترجیحا بر روی صندلی) و دو عدد سینی مذکور را هم بر روی میزی با ارتفاع مناسب (به اصطلاح یک پامیزی با میز عسلی) بگذارید و دو عدد پد دولایی که تهیه کردید را متناسب با دست راست و چپ تان بر روی کف سینی ها قرار دهید .

همونطور که در عکس بالا هم مشاهده می کنید کلیت ماجرا به خووبی پیداست.
    ابتدا آداپتور ها را که قبلا طبق توضیحات با هم سری کرده اید بر روی رابط سوار کنید سپس قطب مثبت را به یک سمت (بنا بر تجربه شخصی سمت چپ بهتر است) و قطب منفی را به سمت دیگر (سمت راست) با استفاده از بست های سوسماری موجود در سر سیم که قبلا به آن متصل نموده اید ، به سینی ها وصل نمایید.
    سپس رابط را به برق بزنید . حال مقداری آب گرم (بنا بر تجربه و کارد آن را خواهم کفت) _ حتما آب لوله کشی باشد و آب سماور و یا کتری نباشد زیرا باید دارای املاح طبیعی آب برای عمل یونیزاسیون باشد_درون هر سینی بریزید می توانید برای یافتن مقدار درست ابتدا یک دست خود را در سینی مورد نظر بگذارید و به آهستگی آب را درون آن بریزید تا سطح آب به موازات زیر ناخن هایتان قرار گیرد(به دلیل حجم اندکی سینی ها اگر آب زیادتری بریزید بعد از گذاشتن دستتان امکان سرریز شدن آب هست و از طرفی فقط تمامی پوست کف دست شما باید در تماس با آب باشد) . نکته ای که اینجا لازم به توضیح است کارکرد پد می باشد : در حین انجام عمل کف دست شما نباید با کف سینی تماس یابد و جریان باید از طریق آب به دستان شما منتقل گردد به همین منظور (اوایل کار) مجبور خواهید بود که دستانتان را به صورت تعادلی در سطح آب شناور نگه دارید که این کار بسیار خسته کننده و طاقت فرسایت ولی با استفاده از این پد ها عملا هم سنگینی دست خود را به راحتی بر روی کف سینی قرار می دهید و هم تماس مستقیمی با کف سینی نخواهید داشد و این امر می تواند مقدمه ای باشد که شاید شما هم مثل من بتوانید به تنهایی مراحل کار را خودتان انجام دهید.

بعد از این توضیح حال دستگاه شما آماده بکار است و اما طریقه ی استفاده از دستگاه :

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ساعتی نیز برای سنجش زمان بر روی میز هست. در ابتدا ولتاز هر دو آداپتور را بر روی عدد 1.5 (پایینترین سطح) قرار می دهید. و با احتیاط دستان خود را درون سینی بر روی پد و داخل آب گرم می گذلرید. حالا شخص کمک کننده به شما به عنوان سکاندار آداپتور ها و پیشبرد پروسه باید در کنار شما و پشت فرمان آداپتور ها باشد. از او می خواهید که ولوم ولتاژ یکی از آداپتور ها را یک درجه افزایش دهد (بر روی 3 ولت)
    نکته : یکی از ناراحت کننده ترین مسایلی که در انجام این روش البته با ستفاده از این دستگاه دست ساز با آن روبرو خواهید شد در همین زمان اتفاق می افتد . تغییر جزیی ولتاز و بالطبع جریان شک ظریفی به شما وارد می کند که در اولین بارها کمی فشار عصبی را بالا می برد اما آن شجاعت و صبری که در ابتدا گفتم همینجا بکار شما خواهد آمد :) باید تحمل کنید ! و البته آب گرمی که با توجه به تجربه مورد اشاره بود نیز کاربردش در همینجاست ، گرم بودن آب باعث کاهش حالت شک دهنده ی تغییر ولتاژ خواهد بود و در این راستا بسیار موثر است.
    خوب بر گردیم به روند کار و تا اینجا یکی از آداپتور ها یک پله افزایش ولتاژ داشته برای هر مرحله به اندازه ی کافی صبر کنید تا بدن شما با جریان و ولتاز ورودی عادت کند (معمولا 10 تا 15 ثانیه کافی خواهد بود) و سپس از او بخواهید تا همان آداپتور قبلی را باز هم افزایش ولتاژ دهد . این کار را تا رساندن ولتاز به 7.5 ولت ادامه دهید (ببینید دوستان در آموزش اولیه که در اون وبلاگ خونده بودم دوستانی بودن که با 9 ولت کار می کردن بعضی ها هم معتقد به 12 ولت بودن ! من خودم بیشترین ولتاژی که استفاده کردم 9 ولت بود ولی بعدا به مرور و با تجربه و البته با افزودن پد ها ولتاژ رو تا 7.5 کاهش دادم که همچنان اثر بخشه و مشکلی ایجاد نمی کنه پس بی خود نیازی نیست به خودتون فشار بیارید البته اگر آب منطقه ی شما املاح کمی دارد و رسانش آن کم است و سیستم عصبی شما هم اجازه می دهد می توانید از 9 ولت استفاده کنید مخصوصا برای بار اول) خوب حال یکی از آداپتور ها به ولتاز مورد نظر رسیده است و نوبت به آداپتور دوم می باشد که همین مراحل را با همین صبر و حوصله برای افزایش ولتاژ طی کند! هنگامی که دو آداپتور در ولتاز نهایی و مطلوب قرار گرفت زمان 10 دقیقه ای شما آغاز می شود :) و باید در همون ولتاز ده دقیقه تحمل کنید ! هنگامی که 10 دقیقه سپرس شد از همراه خود تقاضا می کنید که همان آداپتوری را که اول افزایش ولتاژ داده برای شما به طور پله ای کاهش ولتاژ دهد تا به ولتاژ پایه 1.5 ولت برگردد :) توجه داشته باشید که ماهش ولتاز نیز اگرچه شک زا نیست اما باید آهسته و پله پله با تاخیر 5 تا 10 ثانیه ای صورت پذیرد ! خوب هنگامی که آداپتور اول به ولتاز پایه رسید نوبت به آداپتور دوم می باشد که با همان روش و صبر و حوصله به ولتاز پایه برگردد!
    خوب تا اینجا نصف راه را طی کردید ! حال باید دستان خود را از آب بیرون آورده و جای دو قطب (دو بست سوسماری) را عوض کنید حالا سینی ای که قطب منفی بوده میشود قطب مثبت و بالعکس! پس جای قطب ها عوض می شود! و با تعویض قطب ها دو باره دستان خود را با احتیاط داخل آب می گذارید (برخی دوستان در این مرحله دوباره آب سینی ها رو که سرد شده هم می کنند و دوباره آب گرم می ریزند اما به دلیل اینکه تغییر قطب ها و جریان عبوری از بدن باید سریع باشد و این امر در اثر بخشی درمان موثر است من چنین کاری را انجام نمی دهم و در کمترین زمان ممکن قطب ها را عوض کرده و مراحل را از سر می گیرم) . سپس همان مراحلی را که برای بار اول توضیح دادم برای افزایش جریان با همان ترتیب انجام می دهید ! و زمانی که به حداکثر ولتاز مطلوب رسیدید دوباره 10 دقیقه صبر می کنید و با همان آداب مذکور ولتاژ را کاهش می دهید و زمانی که ولتاژ به سطح پایه رسید با اندک مکثی دستان خود را از آب خارج می کنید .
    ویرایش توسط AliB : Tuesday 17 January 2012 در ساعت 03:36 PM

25. 10 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    127579
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    واقعا ازتون ممنونم که مرحله به مرحله از ساخت دستگاه و نحوه استفاده اش،عکس گرفتید و همچنین مرسی بابت توضیحات کاملتون. بزودی این روش رو امتحان میکنم... حدود 10 سال پیش بخاطر این مشکلم،پیانو زدنمو کنار گذاشتم چون واقعا عصبی ام میکرد. از پارسال هم وسوسه شده بودم برم گیتار یاد بگیرم ولی بخاطر همین مشکل همه اش دلسرد میشدم. واقعا تو این دو شب اخیر که تو اینترنت سرچ کردم و دیدم من از چه روشهای درمانی جدیدی،بیخبر بودم،هی دارم به خودم لعنت میفرستم که چرا زودتر از اینا مطلع نشده بودم.20 ساله که دارم با این بیماری دست و پنجه نرم میکنم... واقعا خوشحالم که راه چاره داره. حتما این روش یون درمانی رو تست میکنم،از شدت ذوق و هیجان اصلا خوابم نمیبره. انگار امید به زندگیم رفته بالا،با اینکه همین الانم کف دست و پاهام خیسه خیسه😢ولی باز خیلی خوشحالم،بخدا اگه حتی شدتش کمترم بشه راضی ام.
    بازم ممنونم
    الهی که تو زندگیتون فقط خیر ببینید،خوشحالم که ایرانی ها هم اطلاعاتشون رو بطدبطور رایگان تو فضای مجازی،به اشتراک میذارن
    بازم ممنون😢😢این دیگه اشک شوقه

27. کاربران زیر از victoriafz به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)