لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 107

موضوع: روش درمان قطعی تعریق دست در منزل!

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695
    1,347 بار تشکر شده در 360 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/8
    Given: 47/13
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    من خودم سخت عرق میکنم اما به فکر دکتر رفتن اینا نبودم یعنی باهاش کنار میومدم چاره ای نبود . مخصوصا دستام که دیگه بعد از هربار زدن دسته ی ساز رو کلا با پاک کننده و اینا تمیز میکنم . آخرین تمرینی که داشتیم وقتی تموم شد اومدم ملت فکر کردن افتادم تو جوب آب!
    حتما دفه ی بعد از این ایده ی شما استفاده میکنم ..! بیسیار بیسیار بیسیار ممنون

انگار پستم تاپیکو کشوند به صفحه ی 2 ... شرمنده آقا . ای اونایی که تاپیک میبینید مطلب اصلی تو صفحه ی اوله.

2. 2 کاربر برای این پست از Favilla تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibanez.1994 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خودم سخت عرق میکنم اما به فکر دکتر رفتن اینا نبودم یعنی باهاش کنار میومدم چاره ای نبود . مخصوصا دستام که دیگه بعد از هربار زدن دسته ی ساز رو کلا با پاک کننده و اینا تمیز میکنم . آخرین تمرینی که داشتیم وقتی تموم شد اومدم ملت فکر کردن افتادم تو جوب آب!
    حتما دفه ی بعد از این ایده ی شما استفاده میکنم ..! بیسیار بیسیار بیسیار ممنون

انگار پستم تاپیکو کشوند به صفحه ی 2 ... شرمنده آقا . ای اونایی که تاپیک میبینید مطلب اصلی تو صفحه ی اوله.
    برای من کاملا قابل درکه مشکلاتی که ایجاد میشه در اثر این قضیه چون خودم هم گرفتارش بودم :)
    امیدوارم که شما هم بعد از 10 12 روز که این روش رو انجام دادید با خبر خوب رفع این مشکل برگردید.
    به امید موفقیت شما ک :-) (-:
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

4. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امیدوارم که شما هم بعد از 10 12 روز که این روش رو انجام دادید با خبر خوب رفع این مشکل برگردید.
    به امید موفقیت شما ک :-) (-:
    شما مطمئنید که این دستگاه به طور قطعی مشکل رو حل میکنه ؟ چون هیچ چیز ارثی فکر نمیکنم به شکل قطعی درمان شه و اون هم بعد از 12 روز ! آیا توسط سازمانهای معتبر جهانی هم تاییدیه داره ؟ اگه داره لطفاً لینکشو قرار بدین . چون این یه تاپیک عمومی هست و شما هم با این قطعیت دارین میگین ...

6. کاربران زیر از hopital به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شما مطمئنید که این دستگاه به طور قطعی مشکل رو حل میکنه ؟ چون هیچ چیز ارثی فکر نمیکنم به شکل قطعی درمان شه و اون هم بعد از 12 روز ! آیا توسط سازمانهای معتبر جهانی هم تاییدیه داره ؟ اگه داره لطفاً لینکشو قرار بدین . چون این یه تاپیک عمومی هست و شما هم با این قطعیت دارین میگین ...
    دوست عزیز ، سوال شما کاملا بی مورده! همه ی مطالب در صفحه ی قبل موجوده از جمله مقالاتی در این رابطه که لینک دادم! شما ظاهرا هیچ کدوم رو مطالعه نفرمودی ! و مهمتر از همه تجربه ی شخص من در یک سال استفاده از این روش هست! ضمن اینکه عمومی بودن این تاپیک هیچ ربطی به موضوع نداره! عرض کردم که حق انتخاب با شماست! اینجا به گوشتون خورد که همچین روشی هم هست برید خودتون تحقیق کنید دربارش و اگر به قطعیت رسیدید استفاده کنید! و کسی کسی رو مجبور به انجام این روش نمی کنه !
    از این به بعد به سوالات نامربوط پاسخ داده نمیشه! به اندازه ی کافی هم محتوا بر روی نت در این فقره موجوده که زحمتش رو بکشید و دربارش تحقیق کنید :)
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.

8. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز ، سوال شما کاملا بی مورده! همه ی مطالب در صفحه ی قبل موجوده از جمله مقالاتی در این رابطه که لینک دادم! شما ظاهرا هیچ کدوم رو مطالعه نفرمودی ! و مهمتر از همه تجربه ی شخص من در یک سال استفاده از این روش هست! ضمن اینکه عمومی بودن این تاپیک هیچ ربطی به موضوع نداره! عرض کردم که حق انتخاب با شماست! اینجا به گوشتون خورد که همچین روشی هم هست برید خودتون تحقیق کنید دربارش و اگر به قطعیت رسیدید استفاده کنید! و کسی کسی رو مجبور به انجام این روش نمی کنه !
    از این به بعد به سوالات نامربوط پاسخ داده نمیشه! به اندازه ی کافی هم محتوا بر روی نت در این فقره موجوده که زحمتش رو بکشید و دربارش تحقیق کنید :)
    والا منم سوال بی ربطی نپرسیدم ! شما چند تا لینک از سایتهای داخلی و چند تا سایت تبلیغاتی که از اینجور دستگاه ها که معلوم نیست چی به چیه رو گذاشتین که اتفاقاً تو یکی از سایتها هم نوشته بود هنوز دنبال تاییدیه از وزارت بهداشتن ! سوال من چیز دیگه ای بود ! معلومه که خیلی از خود راضی هستین دوست گرامی ... در ضمن لازم به ذکره که دوستان بدونن این روش کاملاً موقتیه و قابل برگشته و به هیچ عنوان قطعی مشکل رو برطرف نمیکنه ولی شما به اشتباه نوشتین درمان قطعی تعریق ! حالا با این شوکها و ... معلوم نیست چه بلایی هم سر طرف بیاد در آینده !

10. کاربران زیر از hopital به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    والا منم سوال بی ربطی نپرسیدم ! شما چند تا لینک از سایتهای داخلی و چند تا سایت تبلیغاتی که از اینجور دستگاه ها که معلوم نیست چی به چیه رو گذاشتین که اتفاقاً تو یکی از سایتها هم نوشته بود هنوز دنبال تاییدیه از وزارت بهداشتن ! سوال من چیز دیگه ای بود ! معلومه که خیلی از خود راضی هستین دوست گرامی ... در ضمن لازم به ذکره که دوستان بدونن این روش کاملاً موقتیه و قابل برگشته و به هیچ عنوان قطعی مشکل رو برطرف نمیکنه ولی شما به اشتباه نوشتین درمان قطعی تعریق ! حالا با این شوکها و ... معلوم نیست چه بلایی هم سر طرف بیاد در آینده !
    :) دوست عزیز از اینکه خیلی زود نتیجه می گیرید و به راحتی درباره ی دیگران قضاوت می کنید ، منش و منشور اخلاقی شما واضح هست!
    نکته ی دوم اینکه درمان قطعی هست (یعنی برای همه جواب میده بدون استثنا) و ساز و کار خودش رو داره! مثل دارویی که شما باید بطور مداوم مصرف کنید! و در زمان مصرف اثر قطعی خواهد داشت!
    خیلی ممنون که اطلاع رسانی می کنید به دوستان ! هر چند در صفحه ی قبل این موارد ذکر شده!
    پاینده و سرفراز باشی .
    ویرایش توسط AliB : Tuesday 17 January 2012 در ساعت 05:41 PM

12. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

با سپاس از زحمتی که کشیدین ولی چرا اینقدر مسئله رو پیچیده می کنین ؟ فکر کردم الان موشک می خواین بدین هوا ! اونجور که من مطلع هستم تنها راه علمی و قطعیش جراحی هست که غده ای که فعاله رو بر میدارن و فکر نمیکنم چندان عوارض وحشتناکی هم داشته باشه ! دیگه نیازی به این همه دردسر هم نیست! البته من خودم هم تقریباً همین مشکل رو دارم ولی باهاش یه جوری کنار اومدم !

موافقم... با صحبتت... چونکه برای انجام این مراحل .. اینطور که من مطالعه کردم... پیشنیازش اینه که طرف مقابل به دروس : فیزیک... شیمی 2... مدار منطقی... تحلیل مدار... بررسی سیستم قدرت 1.. و.. ایمنی در برق پیشرفته مسلط باشه
    اما چیزی که من واقعا به چشم دیدم ... بعضیا واقعاااااااا به طرز عجیبی تعریق دست دارن ... یعنی تا به چشم ندیده بودم باور نکردم... یه خانم تو گروهه ما 3 سال پیش بود... بعد از نواختن یک قطعه (یعنی 5 دقیقه) واسه اینکه بهم ثابت کنه دستشو مشت کرد و یک قطره عرق از دستش چکید ... قیافه ی من : ... گفتم آخه چه خبره؟ چقدر تعریق دست... ؟ و بهش پیشنهاد کردم که برای جلوگیری از این معزل... از پودری که وزنه بردار ها استفاده میکنن استفاده کنه ... ولی در کل میخوام بگم که این مورد ممکنه اینقدر شدید باشه... که اگه این راه حل که علی آقا گفتن کار بده... واقعا واسه اینگونه افراد ارزشش رو داره...
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

14. 3 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695
    1,347 بار تشکر شده در 360 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/8
    Given: 47/13
    میزان امتیاز
    15

وای مدار منطقی!! وای دکتر حسینی!! نگو آقاااا نگو که الان که قلبم وایسه

آقا مثال زنده ی عرق تو اجرا منم راه دور نربن. از اضطراب هم نیست حتی وقتی چیزی مینویسم هم اینجوریه. یعنی خیلیا اینجورین و مجبورن کنار بیان نصف دوستایه من وضعشون از منم خرابتره ... اما من همشو خوندم این راه حل آقای مسوول بازنشسته (شوخی بابای منم بازنشسته شده) بله عرض میکرم راه حل علی آقا کار سازه و من حتما دنبالش میکنم . انصافا خیلی وقت بود تاپیک بدرد بخور ندیده بودم مرسی .
    ویرایش توسط Favilla : Tuesday 17 January 2012 در ساعت 11:37 PM

16. کاربران زیر از Favilla به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    موافقم... با صحبتت... چونکه برای انجام این مراحل .. اینطور که من مطالعه کردم... پیشنیازش اینه که طرف مقابل به دروس : فیزیک... شیمی 2... مدار منطقی... تحلیل مدار... بررسی سیستم قدرت 1.. و.. ایمنی در برق پیشرفته مسلط باشه
    اما چیزی که من واقعا به چشم دیدم ... بعضیا واقعاااااااا به طرز عجیبی تعریق دست دارن ... یعنی تا به چشم ندیده بودم باور نکردم... یه خانم تو گروهه ما 3 سال پیش بود... بعد از نواختن یک قطعه (یعنی 5 دقیقه) واسه اینکه بهم ثابت کنه دستشو مشت کرد و یک قطره عرق از دستش چکید ... قیافه ی من : ... گفتم آخه چه خبره؟ چقدر تعریق دست... ؟ و بهش پیشنهاد کردم که برای جلوگیری از این معزل... از پودری که وزنه بردار ها استفاده میکنن استفاده کنه ... ولی در کل میخوام بگم که این مورد ممکنه اینقدر شدید باشه... که اگه این راه حل که علی آقا گفتن کار بده... واقعا واسه اینگونه افراد ارزشش رو داره...
    قربون آدم چیز فهم! :دی

18. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قربون آدم چیز فهم! :دی
    اضافه کنم که برای برخی (از جمله خودم در پاره ای اوقات) اصلا نیازی به مشت کردن و چکاندن قطره عرق نبود! گاها در حین کار چک و چک از دو دست روان می شد! (حالا فکر کن روس صفحه ی ساز و پرده های سنتی و سیمها چه اثری میگذاره)
    حالا مشکل دیگری که من داشتم و با این کار حل شد این بود که ضمن تعریق من یک حالت ورم هم در دستام ایجا می شد! و این ورم کلی از کارایی پنجه ی من رو کم می کرد! و هیچ توجیه منطقی جز واژه ی آبلمبو شدن دستام براش نیافته بودم! حتی یک بار به دکتر مراجعه کردم که قضیه براش نامفهوم بود کلا !
    خلاصه با این کار کلا تعریق و به تبع اون آب لمبو شدن دستهام از بین رفت! و شاید بگم 50 درصد به خروجی کارم کمک کرد!

20. 4 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

آقا من خودم هم مشکل تعریق دست دارم. منتها خیل کمه. روی کارم تاثیر چندانی نداره. ولی فکر کنم احتیاجی به این دم و دستگاه ها نداشته باشه. همون لینکی که دادید از این دستگاهها رو به صورت کارخونه ای داره میفروشه که میزان ازدیاد ولتاژ رو هم به صورت رئوستایی یعنی خیلی آهسته و کم کم انجام میده. که به نظر بهتر هم میاد. اونا که قصد دارن این کار رو بکنن باید به درخواست ایشون برای امواتشون فاتحه بفرستن. توصیه من اینه که از حضرت آدم شروع کنن تا برسن به نزدیک ترین عزیز از دست رفته ایشون.
    تازه آقا علی بار اخرت باشه سر مادر داد میزنیا. دیگه نبینم. بار آخرت باشه. عذرخواهی هم یادت نره.

22. کاربران زیر از m_rv_2008 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا من خودم هم مشکل تعریق دست دارم. منتها خیل کمه. روی کارم تاثیر چندانی نداره. ولی فکر کنم احتیاجی به این دم و دستگاه ها نداشته باشه. همون لینکی که دادید از این دستگاهها رو به صورت کارخونه ای داره میفروشه که میزان ازدیاد ولتاژ رو هم به صورت رئوستایی یعنی خیلی آهسته و کم کم انجام میده. که به نظر بهتر هم میاد. اونا که قصد دارن این کار رو بکنن باید به درخواست ایشون برای امواتشون فاتحه بفرستن. توصیه من اینه که از حضرت آدم شروع کنن تا برسن به نزدیک ترین عزیز از دست رفته ایشون.
    تازه آقا علی بار اخرت باشه سر مادر داد میزنیا. دیگه نبینم. بار آخرت باشه. عذرخواهی هم یادت نره.
    بله مسلما دستگاهش خیلی بهتره همونطور که در اول عرایضم عرض کردم خدمت دوستان و اصل این روش هم حداکثر مربوط به 3 سال پیش میشه که یه بنده خدایی از روی یک ویدیو ای در یوتیوب می بینه و ترجمه میکنه و خلاصه به خیلی ها کمک کرده انجام این کار ، مخصوصا در اون زمان که اصلا شناخته نشده بود بین عموم همچین روشی و فکر می کنم دستگاه های کمی هم موجود بود چون همونطور که کفتم اون زمان دوستانی بودن که تجربه ی قدیمی تری در این رابطه داشتن و می گفتن که دستگاه نمونه ی آلمانی و آمریکایی داره و حدود 400$ هر قیمتش هست و در ایران هم تنها دانشگاه صنعتی اصفهان می سازه بطور محدود و از این حرف ها و یادمه من هم که سال گذشته تحقیق می کردم درباره ی دستگاه و این روش تقریبا به منبعی برنخوردم که بطور عملی قابل استفاده باشه برای خرید دستگاه . پس در زمان خودش خوب بوده و اون نمونه ی دانشگاه صنعتی اصفهان هم می گفتن 250000 تومن پولشه و خوب برای خیلی از ماهایی کخ مثل بعضی از دوستان بسیار مشکوک به اثربخشی چنین روشی نگاه می کردیم (و در اول کار عادیه) خرید یک دستگاه 250 تا 500 هزار تومنی توجیه پذیر نیست در حالی که ممکنه اثربخش نباشه و صاحب اول و آخرش هم خودت باشی! اینه که من واقعا نمی دونم الان قیمت این دستگاه ها چنده و همین دیروز در جستجوی سطحی به اون سایت ها برخورد کردم! به هر روی همونطور که دوستان اشاره کردن مشخصه که گروه هدف برای چنین درمانی اون عزیزانی هستن (امثال من) که این مساله براشون مشکل ساز شده و در تمام شئونات کار و زندگیشون اختلال ایجاد کرده و بطور قطع به دنبال راه درمانی براش هستن و خیلی از روش های سهل الوصول رو هم آزمایش کردن و نتیجه نگرفتن!
    پس باید کمی با ادراک این مساله دربارش نظر بدیم و همونطور که شما هم فرمودید ، برای کسی که مختصری دستش عرق میکنه و مشکلی هم باهاش نداره مسلما انجام این اقدامات توجیهی نداره!
    از اینها گذشته پرویز خان ، داشتیم؟ سنگ گنده میندازی جلو پای بندگان خدا؟ از حضرت آدم شروع کنن تا برسن به متاخرین چیه؟ یه خدابیامرزی لفظی کافیه ! و مطلب بعد اینکه پرویز جان ، من مخلص و کوچیک و عاشق مادرم هستم (می دونم مثل همه ی شما بر و بچه های گل گلاب که همین احساس رو دارید) و کلا خاصیت بچه همینه که گاهی اوقات فراموش کاره (حتی اگر سی سالش هم باشه مثل من ) و گاهی اوقات هم بچگی می کنه! مسلما بعدش از دل مادرم در آوردم و عذر خواهی کردم ازش ... مخصوصا که الان بیش از یک ماهه موفق به دیدار مادرم نشدم و این برای من (که یه کم بچه ننه ام ) خیلی سخته! خلاصه داغ دلتنگیم تازه شد! ...

24. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نمی دونم تا چه حد مجاز به اطلاع رسانی هستیم در این تاپیک که جنبه ی تبلیغات نگیره و مغایر با قوانین سایت نباشه. دوستان خوبم امیر عزیز اگر تاپیک رو می بینن و موردی خلاف با قوانین سایت مشاهده می کنن تو پست های من و یا سایر دوستان تذکر بدن اصطلاح می کنیم .
    الان موفق شدم سایت شهرک [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] که سازنده ی داخلی دستاگاه یونتوفروزیس هست رو پیدا کنم .
    و خبر بهتر اینکه همین الان به شماره ای که در اون سایت بود تماس گرفتم و حدود 14 دقیقه با فردی به نام آقای عباسی در این باره صحبت کردم در باره ی این دستگاه. ایشون خیلی با حوصله در این باره توضیح دادن و امکانات و ویژگی های دستگاه رو تشریح کردن. این شرکت تنها تولید کننده ی نمونه ی داخلی این دستگاه هست که در لینک سایت ظاهرش رو می تونید مشاهده کنید و تنها وارد کننده ی نمونه ی آلمانی دستگاه بوده که به گفته ی ایشون حدود دو میلیون تومان قیمتشه نمونه ی آلمانی . و اما نمونه ی ساخت این شرکت قیمت قبلیش 300 دلار بوده (به دلیل اینکه قطعاتش وارداتی هست به گفته ی ایشون) و قیمت قبل از گرانی دلارش بوده 380 هزار تومن ولی الان شده حدود 460 تا 480 هزار تومن که باز هم نسبت به نمونه ی خارجی خیلی ارزون تره و مکانیزم خریدش هم این هست که با دفتر شرکت در تهران تماس می گیرید و دستگاه رو سفارش می دید و بعد ظرف یک هفته دستگاه به دستتون می رسه بعد از دریافت دستگاه نیاز به کد فعالسازی داره که باید بعد از واریز پول (یعنی اول دستگاه رو دریافت می کنید و بعد پول رو می دید) کد فعالسازی در اختیار شما قرار داده میشه و می تونید از دستگاه استفاده کنید! به گفته ی ایشون دستگاه خیلی دقیق محاسباتی درباره ی سختی آب و مختصات جریانی که باید عبور داده بشه از عضو های مورد نظر انجام میده و به هیچ وجه ایجاد شک و مشکلی نمی کنه در حین عمل و باتری ای هم داخل وجود داره که در صورت قطع برق شما بتونید جلسه ی درمانتون رو به پایان ببرید. و مسلما با توضیحاتی که ایشون دادن استفاده از دستگاه بسیار امن تر و مطمئن تر هست و به دوستان توصیه می کنم اگر از نظر مالی امکانش رو دارن این دستگاه رو خریداری کنن . چونه به هر حال دستگاه دست ساز هیچ وقت نمی تونه مثل یک دستگاهی که مراحل آزمایش های کلینیکی و پژشکی رو طی کرده جواب بده و ممکنه پارامتر های کنترل نشده ای که در حین عمل با دستگاه دست ساز وجود داره مشکلاتی رو در پی داشته باشه(اگر چه من بعد از یک سال استفاده از همین دستگاه دست ساز مشکل خاصی نداشتم) ولی خوب خودم هم الان به دنبال خرید دستگاه اصلی خواهم بود.
    ولی مساله ی کلیدی این هست که به گفته ی ایشون ، روش غالب در اروپا برا درمان هایپر هیدروزیس الان یونتوفروزیس هیت و تقریبا روش های تزریق بوتاکس و جراحی منسوخ شده چون همراه با عوارض جانبی هست ولی برای این روش یعنی یونتوفروزیس هیج عوارض جانبی گزارش نشده و بهترینروش موجود هست و هیمنطور مزیتش قابل برگشت بودنشه!
    ================================================== ===============
    مطالب بالا نقل قول هایی از آقای عباسی بود فردی که در سایت شرکت تولید کننده ی دستگاه شمارش برای کسب اطلاعات بیشتر ذکر شده و جهت آگاهی دوستان من اینجا نقل قول کردم.
    من از ایشون شماره ی دفتر تهران رو برای سفارش گرفتم که اگر کسی خواست پیغام بده تا شماره رو بهش بدم.

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نکته ی جالب دیگری که فراموش کردم اضافه کنم والان در تبلیغ یک شرکت دیگر هم مشاهده کردم (و برای خودم کمی باورش سخته ولی خیلی هیجان انگیزه) این هست که با استفاده از این دستگا های اتوماتیک سیستم کاریشون به نحویست کخ غدد عرق زیر پوس رو از بین می برن و برای 4 تا 6 ماه دست شما عرق نمی کنه! که باید گفت جل الخالق! چون بیشترین زمانی که دستان من عرق نکرد با استفاده از این دستگاه دست ساز 20 روز بود حد اکثر !

cheltekeh آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48040
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    51 بار تشکر شده در 24 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

دست های من عرق نمی کنن ! ... باید استفاده کنم !...

misre آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    44869
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

خوب حالا یک جلسه رو به پایان رسوندید و باید برای 10 تا 12 جلسه ی دیگر و بطور هر روز پشت سر هم جلسه ای یک بار این مراحل رو انجام بدید ! و توضیحات مروبوط به نحوه ی اثر گذاری و محاسن و معایبش رو بطور کامل و بدون کم کاست نسبت به اونچه خودم در این یک سال فهمیدم خدمتتون ارایه دادم!
    یکی از دوستان گفت جراحی! ببینید بیان و آموزش این روش اینجا فقط و فقط جنبه ی ارائه ی مطلب به دوستان علاقه مند رو داره و اصلا ایجابی نیست و هر کسی عقیده و نظر خودش رو می تونه در استفاده کردن و یا نکردن از این روش داشته باشه! پس به این نکته توجه داشته باشید!
    در مورد جراحی ، طی تحقیقات و باباقوری کردن چشم هام برای خوندن چند صد کامنتی که در وبلاگ مربوطه از جانب موافقان و مخالفان این روش نوشته شده بود! برخی دوستان بودند که جراحی کرده بودند و عوارض دهشت آوری رو ذکر می کردند : خستگی زود رس ، تعریق جبرانی ناخواسته و بیش از خد از نقاط ناجور ! مثل کشاله ی ران ، پشت ، سر ، نصف صورت! به حدی که یکی می گفت کشاله ی رانم به حدی عرق می کنه که شلوارم یک پارچه خیس میشه! مورد بعدی افتادگی یک طرف صورت بود! مورد بعدی مشکل تنگی نفس و بدخوابی های شبانه بود! و حالا فرض کن شما عمل کردی و از شانس بد اگرچه یک در هزار اما دچار این عوارض شدی! دیگه بازگشتی براش نیست! حالا این تازه سوای پول هنگفتیه که باید به بیمارستان و دکتر بدی و دور از جونت اهانت به طبقه ی شریف پزشکان نباشه! زنده هم از اتاق عمل بیرون بیایی! تو این مملکت برای ساده ترین کارها هم نمیشه اعتماد کرد به سیستم پزشکی و افراد زیادی بودن برای یک عمل ساده رفتن و از زیر بیهوشی برنگشتن! پس وقتی من میگم عوارض داره بیخود و از روی هوا نیست حتما مطالبی رو خوندم و از روی تجربه میگم!
    در این روش من بعدا خودم به دلیل ناچار بودن (تنها شدن در مکانی نامعلوم :)) و در دسترس نبودن همکار) تونستم با تمرین از پاهام برای کنترل همزمان آداپتور ها استفاده کنم و مشکل همکار رو حل کنم به اصطلاح . چون مثلا شما شاید روی زمین هم بتونید بشینید و این کار رو یکی براتون انجام بده و لی مزیت نشستن روی صندلی اینه که پاهاتون آزاده و می تونید ازش برای این کار (البته با کمی تمرین) استفاده کنید! البته راه بهترش خرید دستگاهه که خودش مراحل رو براتون برنامه ریزی میکنه و کل عملیات افزایش و کاهش ولتاژ و تغییر قطب ها رو بطور پیوسته و بدون وارد شدن شک انجام میده و خودش.
    به هر روی اونچه به ذهنم می رسید براتون نوشتم با امید اینکه حل مساله ای باشه برای کسانی که با همچین مساله ای روبرو هستن و دنبال راه حل می گردن!
    در پایان یک تشکر و خدابیامرزی برای اموات می تونه خستگی رو از تن من بیرون کنه و البته هم برای من و هم برای اون دوستی که اولین بار اون رو از یک ویدیو روی یوتیوب ترجمه می کنه و برای هم وطنان ارائه میده!
    موفق و پیروز باشید!

مرسي دوست خوب . من هم از اين مشكل سالهاست كه رنج مي برم. از امشب ميخواهم درمان رو با اين روش شروع كنم تا شايد بتونم بهتر ويولن بزنم چون به خاطر اين مشكل دستام روي سيم ها سر ميخورد. اميدوارم واسه منم كارساز باشه. تو اين وبلاگ هم كليا راجع بهش نظر مثبت دادن.

29. کاربران زیر از misre به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)