لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 107

موضوع: روش درمان قطعی تعریق دست در منزل!

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط jeyone [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان نیازی به این کارها نیست، درمان و این چیزها. البته اگر مشکل تعریقتون رو می خواید برطرف کنید یک بحث دیگه است ولی اگر برای نوازندگی با تعریق دست مشکل دارید، راه حلش بسیار ساده است. من هم این مشکل را دارم ولی چون ساز من سنتور است، زیاد درگیر این مشکل نیستم ولی راه حلش این است. عرق کف دست ناشی از گرمای ایجادی بین دست شما و ساز به دلیل نواختن طولانی مدت ساز است بنابراین برای حل این مشکل شما باید دمای محلی که در آن ساز خود را می نوازید مثلاً اتاق خودتون، از دمای محلی که در آن قرار دارید مثل خونتون، کمتر باشه به عبارت دیگه ایجاد سرمای موضعی در محلی که ساز خود را می نوازید. بنابراین در تابستان کافیه یک پنکه به سمت خودتون بگذارید و در زمستان هم کمی پنجره اتاقتون رو باز کنید تا هوای خنک به داخل اتاق بیاد. محیط نوازندگی اگر خنک بشه، خود به خود دمای بدن شما پایین میاد و کمتر دستتون به هنگام نواختن ساز عرق می کنه. برای من که جواب داده، شما هم امتحان کنید.
    خیلی ممنون که ما رو راهنمایی فرمودید ، اصلا به ذهن ماها نرسیده بود که در مکان سرد و با پنکه این مشکل رو برطرف کنیم! اونوقت کسی اگر خواست روی صحنه یا تو استودیو ساز بزنه پنکشم با خودش ببره؟ شایدم کولر گازی سیار :دی دوست عزیز موضوع فراتر از این حرف هاست! برای سازی مثل سنتور هم اصلا مهم نیست دست آدم عرق بکنه یا نکنه! این مشکل در سازهایی که با پنجه سر و کار داره مطرحه! و همینطور برای کسانی که همچین مشکلی رو بطور حاد دارن .
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

2. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط jeyone [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خواهش می کنم، خب کاری نداره یه کم فکر می کردید به ذهنون می رسید! دوست عزیز بنده هم این مشکل رو به طور حاد دارم، کی گفته برای سنتور اصلاً مهم نیست؟ برای نوازندگان سنتور این مشکل کمتر اذیت می کنه ولی اینطور نیست که اصلاً مهم نباشه دلیلش هم اینه که شما مضراب سنتور رو در همون حالتی که دستت عرق شدید داره بگیر دستت می بینی که از تو دستت لیز می خوره و مضراب هم اگر لیز بخوره یعنی خداحافظی با کیفیت نوازندگی بالا. اون کسانی هم که میرن رو صحنه هر روز که نمیرن، ماهی چند باره، اون چند بار رو هم تحمل کنن، موضوع بیشتر مربوط به تمرین هست نه اجرا. چون شما یه قطعه رو بیست بار تمرین می کنی، یه بار اجرا. محل تمرین هم می شه پنکه و کولر گازی استفاده کرد. شما نگرفتی من چی گفتم! من گفتم ایجاد سرمای موضعی، نگفتم تو خونت پنکه روشن کن که خنک شه بعد ساز بزن. مثلاً در زمستون، اگه دمای اتاقت از دمای خونت کمتر باشه، خود به خود فضای خنک باعث عرق نکردن دست میشه.
    دوست عزیز ، من گرفتم شما چی میگی ، شما نگرفتی من چی میگم !
    اتفاقا بحث اجرا هم هست! چون با تعریق دست 80 درصد از کیفیت نوازندگی کاسته میشه! تو سه تار ، هم از کیفیت صدای مضراب و هم از تسلط و توانایی پنجه! و مهم همون یه باری هست که میری رو صحنه یا میخوای توی استودیو ضبط کنی! با توجه به اینکه بنده در این 30 سالی که از خدا عمر گرفتم و از هر وقت یادمه با این مساله روبرو بودم ، مطمئن باش همه ی این راه ها رو امتحان کردم! محیط سرد تر و سرمای موضعی هم برای تمرین در برخی مواقع جوابگوست اما نه همیشه! مثلا بطور معمول در زمستان که هوا سرد تره دستان من کمتر هم عرق میکنه و با این کار میشه جواب گرفت تا حدودی (اون هم نه همیشه) اما در تابستان به این راحتی نیست! و این تازه موقع تمرینه مهم موقع اجراست و یا زمانی که شما به استادت درس تحویل می دی که اون موقع حتما دستت عرق میکنه و کلی از کیفیت کارت و نتیجه ی زحماتت رو به باد میده!
    این روش های ساده و پیش پا افتاده رو همه به ذهنشون میرسه اینجا مساله درمان هست و نه این جور موارد!
    بازم مرسی که در بحث شرکت کردی :)
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34228
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    7 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

بله اجرا مهم تره ولی تعداد اجرا خیلی خیلی کمتر از تعداد دفعات تمرین هست. برای کسانی که نمی تونن این مشکلشون رو درمان کنند، روش ایجاد سرمای موضعی حداقل می تونه مشکلشون رو کمتر کنه. من این روش رو برای افرادی گفتم که مثل شما نمی خوان هزینه هنگفتی برای درمان این موضوع بکنن یا اینکه اصلاً نمی تونن چنین هزینه ای بکنن. وگرنه خیلی واضحه که درمان یک مشکل بهتر از رفع موقت اونه. برای خیلی ها همین روش پیش پا افتاده در مواقع تمرین و استفاده از دستمال کاغذی در مواقع اجرا، به صرفه تر هست تا اینکه چهارصد دلار برای این موضوع هزینه کنن.

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

بله اجرا مهم تره ولی تعداد اجرا خیلی خیلی کمتر از تعداد دفعات تمرین هست. برای کسانی که نمی تونن این مشکلشون رو درمان کنند، روش ایجاد سرمای موضعی حداقل می تونه مشکلشون رو کمتر کنه. من این روش رو برای افرادی گفتم که مثل شما نمی خوان هزینه هنگفتی برای درمان این موضوع بکنن یا اینکه اصلاً نمی تونن چنین هزینه ای بکنن. وگرنه خیلی واضحه که درمان یک مشکل بهتر از رفع موقت اونه. برای خیلی ها همین روش پیش پا افتاده در مواقع تمرین و استفاده از دستمال کاغذی در مواقع اجرا، به صرفه تر هست تا اینکه چهارصد دلار برای این موضوع هزینه کنن.
    خوب این بحث دگر است :)
    فقط به یه چیزی دقت داشته باشیم همونطور که صد بار در پست ها مختلفم در این تاپیک به دوستان عرض کردم ، این تاپیک و معرفی این روش برای آگاهی کسانیست که با این مورد روبرو هستن و ارائه ی یک سری اطلاعات ، لزوم و اجباری برای کسی ایجاد نمیکنه که حتما از این روش استفاده کنه یا نکنه! پس باید قدر دان کسی باشیم که به آگاهی ما کمک میکنه و وقت خودش رو صرف می کنه تا شاید به کس دیگری که ««««نیازمند»»»» این آگاهی هست ، یاری رسونده باشه!
    اینکه کسی داره که هزینه کنه یا نداره و یا اصلا این موضوع اینقدر براش حیاتی هست یا نه بر میگرده به تک تک کسانی که این مطلب رو مطالعه می کنن ! شما می تونی تاپیک دیگری بزنی و اونجا درباره ی روش و تجربیات خودت در این زمینه دوستان رو راهنمایی کنی .
    مرسی که توجه می کنید.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34228
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    7 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نبازی به تاپیک دیگری نیست، شما یه روش پر هزینه رو معرفی کردید، در مقابل من یه روش بدون هزینه و کارآمد که البته بیشتر در مواقع تمرین به کار میاد. بهتره دوستانی که در این تاپیک میان به قول شما آگاهی شون در هر دو مورد بره بالا تا خودشون انتخاب کنن که هزینه کردن برای این قضیه می ارزه یا نه.

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نبازی به تاپیک دیگری نیست، شما یه روش پر هزینه رو معرفی کردید، در مقابل من یه روش بدون هزینه و کارآمد که البته بیشتر در مواقع تمرین به کار میاد. بهتره دوستانی که در این تاپیک میان به قول شما آگاهی شون در هر دو مورد بره بالا تا خودشون انتخاب کنن که هزینه کردن برای این قضیه می ارزه یا نه.
    دوست عزیز باز توجه نکردی ، مطلبی که شما عنوان کردی با شیوه ای که من گفتم تفاوت ماهوی داره و قیاس این دو مع الفارقه! اینجا یک شیوه ی ««درمانی»» مطرح شده نه یک ترفند برای کاهش تعریق اون هم در یک مکان و موقعیت خاص! که البته همه هم بلد بودن :)
    مرسی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34228
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    7 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

قیاس کدوم دو مع الفارقه؟ شما یک روش برای درمان تعریق گفتی که این مشکل رو به طور کلی از بین می بره، البته عوارض و قیمتش رو کاری نداریم. من هم یک روش گفتم که بدون دردسر و بدون هزینه هست که خیلی ها هم بلد نیستن، شما بلدی، آفرین. چه اصراری داری که بگی حتماً روش شما بی عیب و نقص و سایر راه حل ها، غلط؟ شما روش خودت رو معرفی کردی، من هم کاری که خودم انجام دادم تا این مشکل کمی برطرف بشه گفتم. دوستانی که این مشکل را دارند اگر پول دارند برای این کارها (که ندارند اگر هم داشته باشند صرف بخش های مهمتر موسیقی می کنند) به روشی که شما معرفی کردید مراجعه می کنند، اگر هم نه بهترین راه حل این قضیه که ایجاد سرمای موضعی در محیط نوازندگی هست و من معرفی کردم رو به کار می بندند. والسلام.

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

قیاس کدوم دو مع الفارقه؟ شما یک روش برای درمان تعریق گفتی که این مشکل رو به طور کلی از بین می بره، البته عوارض و قیمتش رو کاری نداریم. من هم یک روش گفتم که بدون دردسر و بدون هزینه هست که خیلی ها هم بلد نیستن، شما بلدی، آفرین. چه اصراری داری که بگی حتماً روش شما بی عیب و نقص و سایر راه حل ها، غلط؟ شما روش خودت رو معرفی کردی، من هم کاری که خودم انجام دادم تا این مشکل کمی برطرف بشه گفتم. دوستانی که این مشکل را دارند اگر پول دارند برای این کارها (که ندارند اگر هم داشته باشند صرف بخش های مهمتر موسیقی می کنند) به روشی که شما معرفی کردید مراجعه می کنند، اگر هم نه بهترین راه حل این قضیه که ایجاد سرمای موضعی در محیط نوازندگی هست و من معرفی کردم رو به کار می بندند. والسلام.
    چه پشتکاری ! آفرین :))
    آقا دستت درد نکنه زحمت کشیدی .
    حلّه؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34228
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    7 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون. به همچنین، ماشاالله پشت کار شما هم خیلی خوبه، فقط اشکالت اینکه که نظر دیگران رو نمی تونی تحمل کنی. خدا رحم کرده درمان سرطان رو پیدا نکردی.

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

خوشحالم که بحث در این تاپیک اینقدر مورد علاقته ، کلا 6 تا پست داری تو سایت همشم تو این تاپیکه :))
    به تاپیک های دیگه هم بپرداز ، اینجا دیگه پروندش بسته شد .

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34228
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    7 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله حتماً تو هر تاپیکی که برام جالب باشه یا اینکه یه مسئله جالب (-: مثل این درمان تعریق کف دست ببینم حتماً شرکت می کنم. به تعداد پست نیست عزیزم، آفرین بر شما که هزار تا پست داری آخه من اونقدر مشغله های مهم تر دارم که وقتم رو برای پست زدن و پست زدن و پست زدن، با هدف مدیر شدن تو یه سایت اینترنتی نذارم. ولی به نظرم آدم 6 تا پست داشته باشه بهتر از اینکه جنبه و ظرفیت بحث و تحمل نظر دیگران رو نداشته باشه) ---:
    ویرایش توسط jeyone : Sunday 11 March 2012 در ساعت 11:48 AM

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

بله حتماً تو هر تاپیکی که برام جالب باشه یا اینکه یه مسئله جالب (-: مثل این درمان تعریق کف دست ببینم حتماً شرکت می کنم. به تعداد پست نیست عزیزم، آفرین بر شما که هزار تا پست داری آخه من اونقدر مشغله های مهم تر دارم که وقتم رو برای پست زدن و پست زدن و پست زدن، با هدف مدیر شدن تو یه سایت اینترنتی نذارم. ولی به نظرم آدم 6 تا پست داشته باشه بهتر از اینکه جنبه و ظرفیت بحث و تحمل نظر دیگران رو نداشته باشه) ---:
    دوست خوبم مثل اینکه خیلی عصبانی هستی ، دنیا دو روزه بی خیال :)
    بازم دستت درد نکنه از شرکت در بحث و راهنمایی دوستان.
    موفق و پیروز باشی :)

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36064
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    37
    160 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

میتونه راه حل خوبی باشه ولی من به عنوان یه دانشجوی پزشکی توصیه میکنه این کارو نکنید اول اینکه این روش هنوز تائید رسمی نشده ثانیا سیستم اعصاب بدن انتقال اطلاعات رو از طریق ولتاژ های میلی ولتی انتقال میده اگه شما این کارو انجام بدین باعث ایجاد تغییرات محیطی در سیستم اعصاب بدن میشین این کار باعث ایجاد ترشح هورمون های مختلف از جمله الدسترون میشه که این هورمون برای بدن مضر هست در ضمن تغییر ناگهانی ولتاژ بدن میتونه به سلولهای عصبی صدمه بزنه افزایش انتقال دهنده های عصبی هم میتونه خطرناک باشه شاید این روش در اینده عملی بشه ولی این دستگاهی که شما درست کردید به هیچ وجه استاندارد نیست و میتونه خیلی خطرناک بشه درسته که در ابتدای مطلب گفتین که هیچ مسئولیتی رو قبول نمیکنین ولی این یک مسئله مهم هست که با سلامتی افراد رابطه مستقیم داره و ای کاش این موضوع رو مطرح نمیکردید شاید استفاده از این روش در اینده برای افراد عوارض جبران ناپذیری داشته باشه

15. کاربران زیر از mohsenmetal به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenmetal [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میتونه راه حل خوبی باشه ولی من به عنوان یه دانشجوی پزشکی توصیه میکنه این کارو نکنید اول اینکه این روش هنوز تائید رسمی نشده ثانیا سیستم اعصاب بدن انتقال اطلاعات رو از طریق ولتاژ های میلی ولتی انتقال میده اگه شما این کارو انجام بدین باعث ایجاد تغییرات محیطی در سیستم اعصاب بدن میشین این کار باعث ایجاد ترشح هورمون های مختلف از جمله الدسترون میشه که این هورمون برای بدن مضر هست در ضمن تغییر ناگهانی ولتاژ بدن میتونه به سلولهای عصبی صدمه بزنه افزایش انتقال دهنده های عصبی هم میتونه خطرناک باشه شاید این روش در اینده عملی بشه ولی این دستگاهی که شما درست کردید به هیچ وجه استاندارد نیست و میتونه خیلی خطرناک بشه درسته که در ابتدای مطلب گفتین که هیچ مسئولیتی رو قبول نمیکنین ولی این یک مسئله مهم هست که با سلامتی افراد رابطه مستقیم داره و ای کاش این موضوع رو مطرح نمیکردید شاید استفاده از این روش در اینده برای افراد عوارض جبران ناپذیری داشته باشه
    مرسی از راهنمایی
    دستگاه دست ساز رو من هم پیشنهاد نمی کنم اما این روش ، روشیست که ظاهرا مورد استفاده است و دستگاه های مدیکال برای اون ساخته شده (در خارج از ایران) و اینجور که من فهمیدم در واقع یک روش فیزیوتراپی هست! البته اطلاعات من در حد یک مهندس عمران و معماری و یک نوازنده ی سه تار هست در این باره و اونچیزی رو که خودم فهمیدم رو به دوستان منتقل کردم به همراه بیان مشکلات و معضلاتی که من در این باره پیدا گردم .
    همونطور که واقف هستید این روش رو من اختراع نکردم و قبلا در جاهای مختلف در این باره صحبت شده و این روش معرفی شده و در نت منابع زیادی هست در این باره. من هم در این فروم دوباره مطرح کردم دللیش هم این هست که یک سال خودم تجربش کردم و نتیجه بخش بود . البته اگر عوارض جانبی بلند مدتی داشته باشه هنوز به چیزی برنخوردم و بعدا معلوم میشه .
    به هر حال دوستانی مثل شما که نظر دیگری درند در این باره ، می تونن با نوشتن نظرشون اطلاع رسانی کنن تا کسانی که این مطلب رو می بینن با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرن .
    بحث علمی و منطقیست و هر کس می تونه شرکت کنه :)
    بازم مرسی
    موفق باشی :)

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36064
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    37
    160 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

دوستان بهتره یه خورده باهم مهربون تر باشید بلاخره هرکس ازاده که نظارات خودشو بده من هم نظر دادم و به هیج وجه روش ایشون رو رد نکردم همینطور که میدونید ایشون اینکار انجام دادن و نتیجه هم گرفتن من صحبتم اینه که ممکن این روش مضرات شناخته نشده ای داشته باشه که بعضا جدی باشن پس بهتره تا تائید شدن کامل این موضوع از انجام دادنش خود داری کنید ولی من شخصا دنبال این موضوع میرم و در موردش حتما تحقیق میکنم و از اساتید خودم حتما در مورد این روش سئوال میکنم و امیدوارم این روش تبدیل بشه به یکی از بهترین روش ها برای درمان هیدروسیز

18. کاربران زیر از mohsenmetal به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34228
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    7 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

منم همین رو گفتم باید به نظر همه احترام گذاشت. به جای یک روش پر هزینه و با عوارض ناشناخته، روش های بهتری هم برای برطرف کردن مشکل تعریق یا حداقل کم کردنش هست ولی ایشون میگه الا و بلا روش من بقیه هم دارند جک می گن.
    ویرایش توسط jeyone : Wednesday 14 March 2012 در ساعت 05:37 PM

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)