لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 65 به 80 از 107

موضوع: روش درمان قطعی تعریق دست در منزل!

faramarzlotfy آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    40590
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    360
    369 بار تشکر شده در 186 پست

شبکه های اجتماعی من

Add faramarzlotfy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 58/1
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    یک روش بسیار ساده و طبیعی برای جلوگیری از تعریق دستها هنگام نوازندگی :

این تمرین رو باید یک هفته مداوم ادامه بدید تا اثرش رو ببینید...

روزانه دو یا سه عدد بادمجان باید پوستش کنده بشه و بعد مقداری آب رو در یک ظرف همراه با پوستهای کنده شده 10 الی 15 دقیقه بجوشانید ... بعد از مدتی که آب ولرم شد دستهای خودتون رو درون ظرف قرار بدید و اگر احساس سوزش در دستهاتون کردید دستهاتون رو در بیارید ... روزی دو سه مرتبه این کار رو انجام بدید و نتیجه ی اونو خواهید دید حتما چون من خودم عملیش کردم و نتیجه بخش بود

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    87766
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز!
    واقعا دمت گرم! ممنونم از این راهنماییهای زیبا و خوب و کاربردی و موثر! من 30 ساله که از این عرق دست عذاب میکشم ولی الان به یمن این روش یونتوفروز و راهنماییهای تصویری و کامل شما خوب شدم! خدا خیرت بده!
    واقعا الان هم باورم نمیشه که خوب شدم! خیلی حس خوبیه!!! یک معجزه است! یونتوفروز واقعا معجزه است!!
    با ز هم ازت ممنونم!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    و اما روش کار :
    مقدمه :
    این روش نامش هست «یونتوفروز» و از روش های فیزیوتراپی محسوب میشه و ساز و کارش به این صورت هست که با عبور جریان برق مستقیم ضعیف و با آمپر کم از دو موضعی که عرق می کنند در دو سوی بدن و بطور قرینه ، باعث به خواب رفتن این اعصاب میشن و قدرت تحریکیشون رو از بین می برن و عملا مانع از دستور تعریق میشن که در این راستا هم عبور جریان و هم مکانیزم عبور این جریان که از طریق آب صورت میگیره و باعث یونیزه شدن آب و نفوذ یون ها به پوست و اعصاب سطحی کف دست میشه ، عامل اصلی اتفاق افتادن این مساله میشه :) .
    توضیح دیگری که لازم می بینم در اینجا خدمت دوستان بدم این هست که این روش یک روش استاندارد و شناخته شده برای درمان هایپر هیدروسیز هست و تا اونجا که من تحقیق کردم عوارض جانبی خاصی براش گزارش نشده و البته برای انجامش هم نیاز به، به اصطلاح دستگاهی هست که باز طبق تحقیقات من این دستگاه در بازار موجود هست. ظاهرا هم دانشگاه صنعتی اصفهان نمونه ی داخلی اون رو تولید می کنه (در سطح بسیار کم و با ثبت سفارش ظاهرا) و هم نمونه های آمریکایی و آلمانیش موجوده که یک سال پیش برخی از دوستان صحبت از 300 تا 400 دلار می کردن برای قیمتش و تا به امروز من دنبال خرید این دستگاه ها نرفتم . البته مسلما استفاده از دستگاه استاندارد بسیار ساده تر و مطمئن تره ولی خوب همیشه یه راه جایگزین هم هست که شاید به طور موقت بتونه راه گشا باشه و اون راه جایگزین ساخت این دستگاه با تهیه ی چند وسیله ی ساده و ارزان هست که امتحان شده و جواب میده فقط محدودیت هایی داره که در ادامه توضیح خواهم داد.

وسایل مورد نیاز :

1-دو عدد آداپتور با ولتاژ متغیر از 1.5 تا 12 ولت و حداکثر جریات خروجی 1000 میلی آمپر (فکر می کنم همه ی آداپتور های متغیرموجود در بازار این ویژگی رو دارند)

2- چهار عدد بست سوسماری (دو عدد قرمز دو عدد مشکی)

3- یک عدد رابط که دو آداپتور رو بتونید در کنار هم بهش وصل کنید (رابط خوب و مطمئن استفاده کنید که امکان قطع و وصل شدن جریان آداپتور ها رو زمانی که داخل اون هستند ، به حداقل برسونه)

4- دو عدد سینی مرغ خوری استیل (مدلی قدیمی که هنوز هم موجوده در بازار و با کمی گشتن شاید تو خونه ی خیلی ها پیدا بشه)

5- این مورد رو من خودم اضافه کردم و در اون روشی که در ابتدا اون دوست عزیزمون (که خدا خیرش بده) توضیح داده بود و هیچ کدام از دیگر دوستانی که این روش رو تجربه کردن چنین اشاره رو نکردن پس این قسمت کپی رایت داره :دی و اون دو تا به اصطلاح «پَد» هست که با استفاده از این دستمال های متری _که به صورت رول هست برای تمیز کردن وسایل خانه و آشپزخانه استفاده میشه و در رنگ های مختلف موجوده و بافتی نمد مانند داره _ باید تهیه کنید ! روش اون هم به این صورت هست که یک قسمت از این دستمال ها رو جدا می کنید و دستتون رو میگذارید روش و دور دستتون خطی می کشید با فاصله و بعد با قیچی می برید . چهار عدد تهیه کنید تا به صورت دو لایه مورد استفاده قرار بدید.

6- مقداری آب ولرم(گرم) از شیر آب گرم خانه

7- یک نفر بنده ی خدا که به شما در انجام مراحل کمک کنه (می تونه برادر ، خواهر ، همسر ، اگر نبود پدر یا مادر و اکر باز ممکن نبود یک دوست بامرام باشه :دی)

8- مقداری صبر و حوصله و شجاعت

والسلام
    ادامه دارد...
    سلام [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز!
    واقعا دمت گرم! ممنونم از این راهنماییهای زیبا و خوب و کاربردی و موثر! من 30 ساله که از این عرق دست عذاب میکشم ولی الان به یمن این روش یونتوفروز و راهنماییهای تصویری و کامل شما خوب شدم! خدا خیرت بده!
    واقعا الان هم باورم نمیشه که خوب شدم! خیلی حس خوبیه!!! یک معجزه است! یونتوفروز واقعا معجزه است!!
    با ز هم ازت ممنونم!!!

3. کاربران زیر از ehsanmehr62 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    87766
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب حالا یک جلسه رو به پایان رسوندید و باید برای 10 تا 12 جلسه ی دیگر و بطور هر روز پشت سر هم جلسه ای یک بار این مراحل رو انجام بدید ! و توضیحات مروبوط به نحوه ی اثر گذاری و محاسن و معایبش رو بطور کامل و بدون کم کاست نسبت به اونچه خودم در این یک سال فهمیدم خدمتتون ارایه دادم!
    یکی از دوستان گفت جراحی! ببینید بیان و آموزش این روش اینجا فقط و فقط جنبه ی ارائه ی مطلب به دوستان علاقه مند رو داره و اصلا ایجابی نیست و هر کسی عقیده و نظر خودش رو می تونه در استفاده کردن و یا نکردن از این روش داشته باشه! پس به این نکته توجه داشته باشید!
    در مورد جراحی ، طی تحقیقات و باباقوری کردن چشم هام برای خوندن چند صد کامنتی که در وبلاگ مربوطه از جانب موافقان و مخالفان این روش نوشته شده بود! برخی دوستان بودند که جراحی کرده بودند و عوارض دهشت آوری رو ذکر می کردند : خستگی زود رس ، تعریق جبرانی ناخواسته و بیش از خد از نقاط ناجور ! مثل کشاله ی ران ، پشت ، سر ، نصف صورت! به حدی که یکی می گفت کشاله ی رانم به حدی عرق می کنه که شلوارم یک پارچه خیس میشه! مورد بعدی افتادگی یک طرف صورت بود! مورد بعدی مشکل تنگی نفس و بدخوابی های شبانه بود! و حالا فرض کن شما عمل کردی و از شانس بد اگرچه یک در هزار اما دچار این عوارض شدی! دیگه بازگشتی براش نیست! حالا این تازه سوای پول هنگفتیه که باید به بیمارستان و دکتر بدی و دور از جونت اهانت به طبقه ی شریف پزشکان نباشه! زنده هم از اتاق عمل بیرون بیایی! تو این مملکت برای ساده ترین کارها هم نمیشه اعتماد کرد به سیستم پزشکی و افراد زیادی بودن برای یک عمل ساده رفتن و از زیر بیهوشی برنگشتن! پس وقتی من میگم عوارض داره بیخود و از روی هوا نیست حتما مطالبی رو خوندم و از روی تجربه میگم!
    در این روش من بعدا خودم به دلیل ناچار بودن (تنها شدن در مکانی نامعلوم :)) و در دسترس نبودن همکار) تونستم با تمرین از پاهام برای کنترل همزمان آداپتور ها استفاده کنم و مشکل همکار رو حل کنم به اصطلاح . چون مثلا شما شاید روی زمین هم بتونید بشینید و این کار رو یکی براتون انجام بده و لی مزیت نشستن روی صندلی اینه که پاهاتون آزاده و می تونید ازش برای این کار (البته با کمی تمرین) استفاده کنید! البته راه بهترش خرید دستگاهه که خودش مراحل رو براتون برنامه ریزی میکنه و کل عملیات افزایش و کاهش ولتاژ و تغییر قطب ها رو بطور پیوسته و بدون وارد شدن شک انجام میده و خودش.
    به هر روی اونچه به ذهنم می رسید براتون نوشتم با امید اینکه حل مساله ای باشه برای کسانی که با همچین مساله ای روبرو هستن و دنبال راه حل می گردن!
    در پایان یک تشکر و خدابیامرزی برای اموات می تونه خستگی رو از تن من بیرون کنه و البته هم برای من و هم برای اون دوستی که اولین بار اون رو از یک ویدیو روی یوتیوب ترجمه می کنه و برای هم وطنان ارائه میده!
    موفق و پیروز باشید!
    دمت گرم واقعا!! عالی بود!
    خدا خیرت بده و خودت و همه امواتت رو بیامرزه!

5. کاربران زیر از ehsanmehr62 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmehr62 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دمت گرم واقعا!! عالی بود! خدا خیرت بده و خودت و همه امواتت رو بیامرزه!
    خدا رو شکر . آرزوی سلامت و تندرستی دارم برای شما و دیگر دوستان.
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    89318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    44 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

من موقعی که گیتار lead میزنم اینجوری میشم ولی موقع ریتم زدن ریلکس ترم پس کمتر تعرق میکنم و حالم خوب میشه !!!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    90501
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

و اما روش کار :
    مقدمه :
    این روش نامش هست «یونتوفروز» و از روش های فیزیوتراپی محسوب میشه و ساز و کارش به این صورت هست که با عبور جریان برق مستقیم ضعیف و با آمپر کم از دو موضعی که عرق می کنند در دو سوی بدن و بطور قرینه ، باعث به خواب رفتن این اعصاب میشن و قدرت تحریکیشون رو از بین می برن و عملا مانع از دستور تعریق میشن که در این راستا هم عبور جریان و هم مکانیزم عبور این جریان که از طریق آب صورت میگیره و باعث یونیزه شدن آب و نفوذ یون ها به پوست و اعصاب سطحی کف دست میشه ، عامل اصلی اتفاق افتادن این مساله میشه :) .
    توضیح دیگری که لازم می بینم در اینجا خدمت دوستان بدم این هست که این روش یک روش استاندارد و شناخته شده برای درمان هایپر هیدروسیز هست و تا اونجا که من تحقیق کردم عوارض جانبی خاصی براش گزارش نشده و البته برای انجامش هم نیاز به، به اصطلاح دستگاهی هست که باز طبق تحقیقات من این دستگاه در بازار موجود هست. ظاهرا هم دانشگاه صنعتی اصفهان نمونه ی داخلی اون رو تولید می کنه (در سطح بسیار کم و با ثبت سفارش ظاهرا) و هم نمونه های آمریکایی و آلمانیش موجوده که یک سال پیش برخی از دوستان صحبت از 300 تا 400 دلار می کردن برای قیمتش و تا به امروز من دنبال خرید این دستگاه ها نرفتم . البته مسلما استفاده از دستگاه استاندارد بسیار ساده تر و مطمئن تره ولی خوب همیشه یه راه جایگزین هم هست که شاید به طور موقت بتونه راه گشا باشه و اون راه جایگزین ساخت این دستگاه با تهیه ی چند وسیله ی ساده و ارزان هست که امتحان شده و جواب میده فقط محدودیت هایی داره که در ادامه توضیح خواهم داد.

وسایل مورد نیاز :

1-دو عدد آداپتور با ولتاژ متغیر از 1.5 تا 12 ولت و حداکثر جریات خروجی 1000 میلی آمپر (فکر می کنم همه ی آداپتور های متغیرموجود در بازار این ویژگی رو دارند)

2- چهار عدد بست سوسماری (دو عدد قرمز دو عدد مشکی)

3- یک عدد رابط که دو آداپتور رو بتونید در کنار هم بهش وصل کنید (رابط خوب و مطمئن استفاده کنید که امکان قطع و وصل شدن جریان آداپتور ها رو زمانی که داخل اون هستند ، به حداقل برسونه)

4- دو عدد سینی مرغ خوری استیل (مدلی قدیمی که هنوز هم موجوده در بازار و با کمی گشتن شاید تو خونه ی خیلی ها پیدا بشه)

5- این مورد رو من خودم اضافه کردم و در اون روشی که در ابتدا اون دوست عزیزمون (که خدا خیرش بده) توضیح داده بود و هیچ کدام از دیگر دوستانی که این روش رو تجربه کردن چنین اشاره رو نکردن پس این قسمت کپی رایت داره :دی و اون دو تا به اصطلاح «پَد» هست که با استفاده از این دستمال های متری _که به صورت رول هست برای تمیز کردن وسایل خانه و آشپزخانه استفاده میشه و در رنگ های مختلف موجوده و بافتی نمد مانند داره _ باید تهیه کنید ! روش اون هم به این صورت هست که یک قسمت از این دستمال ها رو جدا می کنید و دستتون رو میگذارید روش و دور دستتون خطی می کشید با فاصله و بعد با قیچی می برید . چهار عدد تهیه کنید تا به صورت دو لایه مورد استفاده قرار بدید.

6- مقداری آب ولرم(گرم) از شیر آب گرم خانه

7- یک نفر بنده ی خدا که به شما در انجام مراحل کمک کنه (می تونه برادر ، خواهر ، همسر ، اگر نبود پدر یا مادر و اکر باز ممکن نبود یک دوست بامرام باشه :دی)

8- مقداری صبر و حوصله و شجاعت

والسلام
    ادامه دارد...
    من حلسه ی نهمه که دارم از این دستگاه استفاده میکنم عرق کف دستام خیلی بهتر شده ولی سر انگشتام به شدت عرق میکنه طوری که پوستش چروک میشه. ممکنه بعد از 12جلسه همین طوری بمونه؟خیلی نگرانم

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

فاطمه جان تمام نکات مهمی که حتما باید بهش توجه کنید رو من توضیح دادم ، حتما با دقت همه ی نکات و مطالب رو بخونید.
    احتمال می دم شما نوک انگشتات از آب بیرون میمونه در حین در مان و این باعث شده این کار روی اون قیمت ها اثری نداشته باشه
    باید دور ناخن هات رو اگر احساس سوزش می کنی حین درمان وازلین بمالی و نوک انگشتهات رو کامل در آب فرو کنی
    زمان بندی و مراحل رو هم دقیق انجام بده
    قاعدتا باید تا الان خشک می شد و لی هر کس یه جوره احتمالش هم هست که تا چند جلسه ی دیگه ، اثر کامل بگذاره (البته اگر نوک انگشتاتون داخل آب بوده حین درمان)

- - - Updated - - -

فاطمه جان تمام نکات مهمی که حتما باید بهش توجه کنید رو من توضیح دادم ، حتما با دقت همه ی نکات و مطالب رو بخونید.
    احتمال می دم شما نوک انگشتات از آب بیرون میمونه در حین در مان و این باعث شده این کار روی اون قیمت ها اثری نداشته باشه
    باید دور ناخن هات رو اگر احساس سوزش می کنی حین درمان وازلین بمالی و نوک انگشتهات رو کامل در آب فرو کنی
    زمان بندی و مراحل رو هم دقیق انجام بده
    قاعدتا باید تا الان خشک می شد و لی هر کس یه جوره احتمالش هم هست که تا چند جلسه ی دیگه ، اثر کامل بگذاره (البته اگر نوک انگشتاتون داخل آب بوده حین درمان)
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.

10. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    103441
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام مرسی به خاطر این همه لطفی که کردین و این تجربیات و اطلاعات ارزشمندی که گذاشتین ایشالا خدا تو کاراتون خیلی خیلی کمکتون کنه بازم مرسی از لطفتون...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    108057
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام داداش. خوبی؟؟
    میشه به زحمت به من ایمیل بزنی؟؟؟ من خودم چندین بار از این روش استفاده کردم ولی به دلیل بعضی اشکالات هر دفعه که میخوام برم سراغش تنبلی میکنم. تمام اون مواردی که گفتی رو من خودم لمس کردم. خوشحال میشم بتونم باهات صحبت کنم.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    111154
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    من بعد چند روز از استفاده از این روشی که گفتید از همون اول دستام دچار خارش شده میخاستم بدونم کجای کار رو اشتباهی انجام دادم که دستام میخاره یا این طبیعیه؟پوست کف دستم هم هیچ مشکلی و حساسیتی نداره

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya93 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز
    من بعد چند روز از استفاده از این روشی که گفتید از همون اول دستام دچار خارش شده میخاستم بدونم کجای کار رو اشتباهی انجام دادم که دستام میخاره یا این طبیعیه؟پوست کف دستم هم هیچ مشکلی و حساسیتی نداره
    پویا چان جریان الکتریسیته ی ضعیفی که از پوست دست عبور می کنه در این حالت ، بطور معمول باعث ایجاد واکنش پوستی مختصر و ایجاد خارش در حین انجام عمل تونتوفروز در کف دست ها میشه که بعد از اتمام کار بعد از چند دقیقه باید از بین بره و برای شخص خود من در جلسات سوم و چهارم تا ششم معمولا این حالت ایجاد میشه و بعد از بین میره اما گاهی برای کسانی که پوست حساسی دارند و یا سابقه ی حساسیت های پوستی و تحریکات جلدی دارند و بنا بر شرایط فیزیولوژیک ، این واکنش های پوستی شدید هست که شاید خارج از تحمل باشه و متاسفانه این افراد نمی تونن از روش یونتوفروز برای از بین بردن تعریق استفاده کنند . امیدوارم مشکل شما خیلی حادنباشه ، امید هست که بعد از چند جلسه پوست شما عادت کنه و تحریکات کم بشه و از بین بره.
    موفق و پیروز باشید.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    111154
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    0

راستی علی آقا من با ولتاژ 9 کار میکنم و تحملشم راحته ولی بعد از استفاده پوست دستم کمی قرمزیش مونده همراه بااون میخاره
    نظری پیشنهادی در این مورد نداری که بتونه کمکم کنه؟

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya93 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راستی علی آقا من با ولتاژ 9 کار میکنم و تحملشم راحته ولی بعد از استفاده پوست دستم کمی قرمزیش مونده همراه بااون میخاره
    نظری پیشنهادی در این مورد نداری که بتونه کمکم کنه؟
    بعد از اینکه هر جلسه تموم شد و دستات رو خشک کردی از کرم مرطوب کننده استفاده کن می تونه در کاهش تحریکات کمک کنه . البته در کل اگر برات قابل تحمله به نظر من بعد از ادامه ی جلسات باید کم بشه و در نهایت هم قطع خواهد شد .

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    112423
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

کسی میدونه هزینه جراحی چقدره؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    112423
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

در این روش به بعضی ناخون هام خیلی فشار میاد و برام قابل تحمل نیست لطفا یه راه حلی ارائه بدید.
    البته در یکی از قطبها این اتفاق میوفته

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط engnokia95 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در این روش به بعضی ناخون هام خیلی فشار میاد و برام قابل تحمل نیست لطفا یه راه حلی ارائه بدید.
    البته در یکی از قطبها این اتفاق میوفته
    1- سعی کنید ناخن ها بیرون از آب قرار بگیرن (ارتفاع آب در ظرف به حدی باشه که روی ناخن ها رو نگیره)
    2- اگر سوزش از قسمت اطراف و بالای ناخن ها هست با استفاده از وازلین یا کرم قبل از قرار دادن دست ها در آب قسمت های آسیب پذیر رو بپوشونید

20. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)