لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 38

موضوع: زمان مجاز برای استفاده از کیبورد به جای پیانو

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52962
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    49 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شستی ها رو سفت کرد ؟ یعنی چی ؟ شستی های کیبورد نرم اند و اصلاً خاصیتشون اینه ...
    همینطوری می خواستم بپرسم ببینم میشه جون من دارم پیانو یاد بگیرم و اینقدر دیگه نمی خوام شل باشه

2. کاربران زیر از evan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52962
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

OK

4. کاربران زیر از evan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

A_Cops_2 آواتار ها
    Cops

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    Cops
    شماره عضویت
    40209
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    89 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط evan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بچه ها چرا این قدر سایت خلوته؟ هیچ بگیر وببندی نیست
    شما برای مرتبه دوم هست که پست بی ربط ارسال می کنید

دفعه بعد تذکری وجود نخواهد داشت

6. کاربران زیر از A_Cops_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    52829
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    37
    106 بار تشکر شده در 40 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    13

با سلام خدمت دوستان ، با اينکه کاربر تازه هستم و تجربه موسیقی کمی دارم اما چون سوالات مطرح شده برای من مهم هستش و میخوام سایت هر روز پربارتر بشه امروز پيش يک استاد معروف پيانو تو شهرمون رفتم و این سوال رو ازش پرسيدم نظر ايشون اين بود که این دو ساز کاملا جدا از هم هستن و حتی نحوه لمس کردن و نواختن هم باهم فرق داره حتی ایشون حالت های دست رو هم نشونم دادن ، نظر ایشون این بود که به جای هزینه کردن برای یک ارگ با یکی از آموزشگاه ها صحبت کنيم و روزی چند ساعت با پرداخت هزينه از پيانو اونها برای تمرین استفاده کنيم ؛ ايشون گفتن اگه تو وقت های مرده آموزشگاه بری برات ارزون هم حساب ميکنن ، اين هم نظر ايشون بود ولی نظر همه دوستان و اساتيد هم محترم هستش

8. 4 کاربر برای این پست از KORG1357 تشکر کرده اند:

Nodame آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    53473
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    98
    10 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من هم تازه دو ماهه دارم کلاس پیانو میرم.
    و استادم به من هم گفت کیبورد برای یه سال تقریبا کافیه اما بعدش باید روی پیانو تمرین کنم.
    متاسفانه آموزشگاهی که میرم پیانو نداشت وگرنه منم از همون استفاده میکردم برای تمرینها.
    اما به نظرم برای شروع همین کیبورد بهتر از هیچیه! لااقل برای کسایی که مثل من نمیتونن فعلا پیانو بخرن!

پ. ن: من خیلی نامید شدما :(
    آخه من میخوام پیانو رو جدی ادامه بدم. وقتی دیدم تقریبا همه میگن کیبورد و پیانو بی ربط به همدیگه هستن نامید شدم =___=

پ. ن2: آموزشگاهی رو میشناسید که برای تمرین اجازه بدن به صورت آزاد(یعنی کلاس پیانوی اون آموزشگاه رو نرفته باشیم) از پیانو استفاده کنیم؟
    I'm walking straight in molto cantabile style
    On a musical path
    A deep and endless crescendo
    I'm walking towards someone

10. کاربران زیر از Nodame به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

با سلام

لطفا ادامه بحث رو در اين تاپيك دنبال كنيد.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

با تشكر
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

12. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52962
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط KORG1357 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت دوستان ، با اينکه کاربر تازه هستم و تجربه موسیقی کمی دارم اما چون سوالات مطرح شده برای من مهم هستش و میخوام سایت هر روز پربارتر بشه امروز پيش يک استاد معروف پيانو تو شهرمون رفتم و این سوال رو ازش پرسيدم نظر ايشون اين بود که این دو ساز کاملا جدا از هم هستن و حتی نحوه لمس کردن و نواختن هم باهم فرق داره حتی ایشون حالت های دست رو هم نشونم دادن ، نظر ایشون این بود که به جای هزینه کردن برای یک ارگ با یکی از آموزشگاه ها صحبت کنيم و روزی چند ساعت با پرداخت هزينه از پيانو اونها برای تمرین استفاده کنيم ؛ ايشون گفتن اگه تو وقت های مرده آموزشگاه بری برات ارزون هم حساب ميکنن ، اين هم نظر ايشون بود ولی نظر همه دوستان و اساتيد هم محترم هستش
    خوب اینجوری که گفتی ...
    ولی ساز یک وسیله ایه که هر موقع حسشو داشتی بری و باهاش تمرین کنی
    اگه کسی بخواد پاشه بره تا موسسه حسش می پره

sol_s آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39421
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,210
    613 بار تشکر شده در 212 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

اتفاقا ساز وسیله ایه که به خاطرش تا اونور دنیام پاشی بری!
    اگه حسش بخواد به این زودی بپره که فایده نداره

15. 3 کاربر برای این پست از sol_s تشکر کرده اند:

piano63 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36863
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    37 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خب اگه سرگرمی هست که فکر نکنم دغدغه ی چندانی داشته باشین و با همون کیبورد هم می تونین آهنگهای پاپ و ... رو بزنین و اصلاً نیازی به پیانو نیست! ولی برای نواختن پیانو حداقل باید پیانو دیجیتالی استاندارد تهیه کنین ! اون استادتون هم (خیلی ببخشید البته) سواد موسیقیاییش در همین حده که فرق پیانو و کیبرد رو تشخیص نمیده ! ما از این به اصطلاح استادا زیاد دیدیم !
    لطفا" تفاوت های کیبورد و پیانو رو به غیر از اکشن کلیدها(کلاویه ها) و تفاوت در ساپورت تعداد اکتاوها که البته مورد آخری با تنظیماتی قابل دسترسی هستش بفرمایید.
    دوستان عزیز بدونند که یانی هم با کیبورد موسیقی رو شروع کرده.
    بد نیست به آموزش های موسیقی چه خارجی و چه داخلی نگاهی بندازید. خواهید دید که در آموزش ها هم اکثر اوقات از یه کیبورد مناسب استفاده شده.
    البته بنده منکر تفاوت در کیفیت ورضایتی که یه ساز آکوستیک میده و... نیستم،ولی دوستانی که از لحاظ مالی نمیتونند پیانو بخرند،کیبورد انتخاب مناسبی است وشک نکنید زمانی که تونستید یه پیانوی مناسب بخرید،با کمی تمرین مشکلی که از تفاوت عکس العمل کلاویه ها زیر انگشتان دستتون حس میکنید به مرور برطرف خواهد شد.
    ویرایش توسط piano63 : Friday 27 January 2012 در ساعت 02:43 PM

17. 2 کاربر برای این پست از piano63 تشکر کرده اند:

Nodame آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    53473
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    98
    10 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا ساز وسیله ایه که به خاطرش تا اونور دنیام پاشی بری!
    اگه حسش بخواد به این زودی بپره که فایده نداره
    شدیدا موافقم! جایی که من میرم کیبورد برای آموزش داشت و من زمانیکه کیبورد نداشتم تقریبا دو سهساعتی تو راه بودم تا به آموزشگاه برسم و یه ساعت با کیبورد اونجا تمرین کنم.
    بد نیست به آموزش های موسیقی چه خارجی و چه داخلی نگاهی بندازید. خواهید دید که در آموزش ها هم اکثر اوقات از یه کیبورد مناسب استفاده شده.
    شدید امید گرفتم ~~~
    خیلی ممنون. بازم از این اطلاعات بذارید ~
    I'm walking straight in molto cantabile style
    On a musical path
    A deep and endless crescendo
    I'm walking towards someone

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط piano63 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لطفا" تفاوت های کیبورد و پیانو رو به غیر از اکشن کلیدها(کلاویه ها) و تفاوت در ساپورت تعداد اکتاوها که البته مورد آخری با تنظیماتی قابل دسترسی هستش بفرمایید.
    البته بنده منکر تفاوت در کیفیت ورضایتی که یه ساز آکوستیک میده و... نیستم،ولی دوستانی که از لحاظ مالی نمیتونند پیانو بخرند،کیبورد انتخاب مناسبی است وشک نکنید زمانی که تونستید یه پیانوی مناسب بخرید،با کمی تمرین مشکلی که از تفاوت عکس العمل کلاویه ها زیر انگشتان دستتون حس میکنید به مرور برطرف خواهد شد.
    شما این تفاوتها رو کم میدونید ؟ ضمن اینکه تفاوت در حس اجرا ، تفاوت در نوع اجرا ، تفاوت در استفاده از این دو ساز و ... اصلاً به نظر من مقایسه ی این دو نادرسته ! کیبورد یک ساز الکترونیکیه که به تقلید صدای دیگر سازها می پردازه و مسلماً هیچ ارتباطی به پیانو نداره ! راستی اطلاعات غلط ندین به دوستان ! یانی از 6 سالگی پیانو می نواخت ولی نه به طور رسمی ! این هم زندگینامه ی فارسیش اگه خواستی برو بخون :

piano63 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36863
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

شما این تفاوتها رو کم میدونید ؟ ضمن اینکه تفاوت در حس اجرا ، تفاوت در نوع اجرا ، تفاوت در استفاده از این دو ساز و ... اصلاً به نظر من مقایسه ی این دو نادرسته ! کیبورد یک ساز الکترونیکیه که به تقلید صدای دیگر سازها می پردازه و مسلماً هیچ ارتباطی به پیانو نداره ! راستی اطلاعات غلط ندین به دوستان ! یانی از 6 سالگی پیانو می نواخت ولی نه به طور رسمی ! این هم زندگینامه ی فارسیش اگه خواستی برو بخون :

1. منظور بنده کار حرفه ای ایشون بود.
    2. منظور بنده اینه که منافاتی نداره اگه کسی با کیبورد شروع کنه وبعد که از لحاظ مالی توانا شد،پیانوی مناسبی تهیه کنه و راه رو ادامه بده. دیدم دوستان اشاره داشتند که کیبورد به درد نت خونی میخوره نه کار حرفه ای. این حرف غلطه وبسیاری از کیبورد در کارهای حرفه ای هم حتی به جای پیانو استفاده میکنند.
    یانی کریسومالیس : (Γιάννης Χρυσομάλλης) ، معروف به یانی، پیانیست و آهنگساز یونانی است.
    از آنجایی که وی هیچگاه به مدرسه موسیقی نرفته بود و قادر به خواندن نت های موسیقی نبود، با تمرین و مطالعه، به خود نواختن پیانو را آموخت. وی در سال ۱۳۸۱ قصد سفر به ایران و اجرای برنامه در تخت جمشید داشت که با مخالفت مسوولان ایران مواجه شد.
    یانی کریسومالیس در 14 نوامبر 1954 در شهر کالاماتا یونان به دنیا آمد و دوران کودکی و نوجوانی اش را در شهر زیبا و کوهستانی کالاماتا گذراند. در سن چهارده سالگی به رشته شنا علاقه مند شد و توانست رکوردی ملی در رشته شنا برای کشورش یونان به جا گذارد و تلاش گسترده‌ای برای رسیدن به رقابت‌های المپیک نمود.
    در سال ۱۹۷۲ میلادی (۱۳۵۱ شمسی) به امریکا برای تحصیل در رشته مورد علاقه اش، روان شناسی در مشهور ترین دانشگاه روان شناسی دنیا یعنی مینسوتا رفت. پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در یک گروه محلی راک در مینسوتا بنام کاملئون (Chameleon) به عنوان نوازنده کیبورد آغاز به کار کرد. پس از آن کسی نمی‌داند چه اتـفاقی برای یانی افتاد اما او اکنون صاحب استودیوی شخصی است و بیش از ۲۵ میلیون نسخه از آلبوم‌های وی در دنیا به فروش رفته‌است.
    او به موسیقی دانی مستقل با عقاید و تفکری منحصر به فرد تبدیل شد و به شهرت و محبوبیتی جهانی دست یافت و این در حالی بود که یانی حتی قادر به خواندن و نوشتن ساده ترین نت‌های موسیقی نیز نبود. ولی با تبحری خاص ساخته‌های خود را با روش مخصوص خود و رسم الخط ابداعی خود می‌نگارد. یانی قطعاتی کامل و زیبا دارد که کاملا ساخته خود اوست و در سبکی انحصاری اجرا شده‌است.
    اکثر آلبوم‌های یانی توسط شرکتهای virgin records یا EMI تولید، تهیه و توزیع می‌شوند. یانی موسیقی‌های زیادی برای برنامه‌های تلویزیونی و سینمایی ساخته و همچنین قطعات تبلیغاتی متعددی برای شرکت‌های تجارتی و بازرگانی خلق نموده‌است.
    او اوقاتش را بیشتر در لوس آنجلس و سیاتل آمریکا می‌گذراند و اکنون شهروند آمریکا به شمار می‌رود. او مدت‌ها با خانم هنرمندی بنام لیندا ایوانز همکاری صمیمی داشت و در اوایل سال ۱۹۹۸ این ارتباط را پایان یافته اعلام کرد. این ارتباط ظاهراً یک همکاری دوستانه بوده‌است.
    یانی از اوایل سال ۱۹۹۸ تا ماه آوریل ۱۹۹۹ هیچ گونه فعالیت تولیدی کنسرت و توری را برگزار نکرد و به استراحت پرداخت. اما در سال ۲۰۰۰ یکی از بی نظیر ترین آلبوم‌های خودش را ارائه داد. جالب این است که تمام تنظیمات و تبدیلات موسیقی این آلبوم شخصاً و فقط توسط خود یانی در استدیوی شخصی خودش انجام شد.
    یانی تا به حال موسیقی به سبک مذهبی ارائه نکرده‌است چرا که همواره اعتقاد به خلق کارهایی جدید با تکیه به اندیشه‌های نو و جدید خود دارد. در قطعات Niki Nana و Aria موسیقی بر مبنای یک اپرای فرانسوی قدیمی متعلق به قرن نوزدهم میلادی بنام Lakme ساخته Leo Delibes می‌باشد و اشعاری که در این قطعات خوانده می‌شود اکثراً اصوات آهنگین بوده و فاقد معنای خاص می‌باشند و بر خلاف تصور، به زبان فرانسوی نمی‌باشند. به جز قسمت‌هایی محدود که به زبان انگلیسی هستند و در اشعار آلبوم ستایش ذکر شده‌اند.
    یانی آهنگی تبلیغاتی را با همکاری مالکوم مکلارن ساخته‌است که سابقاً با گروه Pistols همکاری می‌کرده‌است. این آهنگ تغییر یافته یک اپرا است که با افزودن یک ترانه تکمیل شده‌است. این آهنگ که «جرات آرزو» یا Dare to Dream نام دارد برای شرکت هواپیمایی British Airways ساخته شده‌است.
    یانی تمایلات مذهبی ندارد و مخالف کلیسای سنتی است. او معمولا خیلی به ندرت موسیقی گوش می‌دهد و به گفته خود او موسیقی را صرفاً از ایستگاه‌های رادیویی گوش می‌کند.
    خواننده مورد علاقه او پیتر گابریل است و اعتقاد دارد که در سال‌های اخیر به جز موسیقی محمد رسول‌الله، عیسی مسیح، دکتر ژیواگو، ایندرا گاندی و چند قطعه محدود دیگر، قطعه جالب توجهی نشنیده‌است.
    مادر و پدر یانی هر دو اهل یونان هستند. مادر وی فلیستا Felista پدرش سوتیری Sotiri نام دارند. یانی قطعه‌هایی را به نام مادرش ساخته‌است و علاقه خاصی به کشور خود و اماکن قدیمی دارد.
    سال‌ها پیش یانی با جازیست خود چارلی آدامز Charlie Adams آشنا شد و اولین کار خود را بنام «بیرون از سکوت» یا Out Of Silence در سال ۱۹۸۷ (۱۳۶۶ شمسی) به بازار عرضه کرد.
    یانی سال‌ها پیش با شهداد روحانی نیز همکاری تنگاتنگی داشت و از تجربیات او استفاده فراوان برد و با همکاری شهداد و با استفاده از دانش و تجربه او، یکی از زیباترین کنسرت‌هایش را در شهر آکروپولیس یونان و با رهبری شهداد روحانی اجرا نمود.
    یانی در سال ۲۰۰۳ آلبومی متفاوت و پر تنوع به نام Ethnicity روانه بازار کرد و احاطه و قدرت خودش را در انواع مختلف موسیقی به دنیا ثابت کرد. در این آلبوم یانی با استفاده از خواننده‌های جدید و البته زیاد نسبت به کارهای قبلی اش نوعی تفاوت آشکار از لحاظ موسیقی با شعر در آهنگ‌هایش ایجاد کرده و به سبک جدید و منحصر به فرد Talk Show روی آورده‌است. به عقیده کارشناسان موسیقی و طرفداران موسیقی، یانی در سال‌های اخیر نسبت به دهه نود افت داشته هر چند این افت نامحسوس است ولی تاثیر زیادی بر روی یکه تازی یانی در عرصه موسیقی New Age داشته‌است.
    البته خود یانی نام گذاری سبک New Age را بر روی آثار او از بد شانسی اش می‌داند و خودش نام Contemporary Instrumental Music (موسیقی سازی معاصر) را بیشتر می‌پسندد.
    از جمله اجراهای وی می‌توان به کنسرت بزرگ آکروپولیس در ۱۹۹۴ چين و تاج محل در1997 و لاس وگاس در ۲۰۰۶ اشاره کرد. آخرین اجرای یانی به سال 2009 در مکزیک برمی گردد. جایی که یانی همراه با چهار خواننده برخی ار آثار مشهور و قدیمی اش از جمله در آیینه و پیشکش را اجرا کردند. نیتان پاچکو, خواننده اپرا به ایتالیایی, اندر توماس با ترانه هایی به زبان اسپانیایی و کلوئه زنی که در این اجرا به سه زبان انگلیسی و ایتالیایی و اسپانیایی یانی را همراهی می کند. در این برنامه خواننده دیگری با نام لزلی میلز هم حضور دارد.
    ویرایش توسط piano63 : Saturday 28 January 2012 در ساعت 07:09 PM

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط piano63 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    1. منظور بنده کار حرفه ای ایشون بود.
    2. منظور بنده اینه که منافاتی نداره اگه کسی با کیبورد شروع کنه وبعد که از لحاظ مالی توانا شد،پیانوی مناسبی تهیه کنه و راه رو ادامه بده. دیدم دوستان اشاره داشتند که کیبورد به درد نت خونی میخوره نه کار حرفه ای. این حرف غلطه وبسیاری از کیبورد در کارهای حرفه ای هم حتی به جای پیانو استفاده میکنند.
    هه هه ! نمیدونم چرا شما اصرار دارین حرف خودتون رو به کرسی بنشونین ! عیب نداره شما با کیبورد برو جلو ببینم میتونی پیانیست شی یا نه ! تو تاریخ کسی نبوده که کسی با کیبورد پیانیست شه ! کیبورد رو بجای پیانو استفاده میکنن ؟ منظور شما اینه که تو کارهای ارکسترال و ارکسترهای سمفونیک هم کیبورد میارن بجای پیانو ؟ نزنید این حرفها رو عزیز من ! کیبورد اصلاً بحث جداست و کسی هم نگفت نوازنده ی کیبورد ارزشی نداره بلکه گفتم نوازنده ی کیبورد با پیانو فرق داره و کاربردشون هم فرق داره حالا شما بیا هی بگو کیبورد بجای پیانو ! ولی اگه جلوی چند تا پیانیست حرفه ای این حرف رو بزنین سرتون میخندن ...

راستی این زندگینامه کامل نیست اونیکه لینکشو گذاشتم بخونین که ترجمه شده از خود سایته یانیه !

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

هه هه ! نمیدونم چرا شما اصرار دارین حرف خودتون رو به کرسی بنشونین ! عیب نداره شما با کیبورد برو جلو ببینم میتونی پیانیست شی یا نه ! تو تاریخ کسی نبوده که کسی با کیبورد پیانیست شه ! کیبورد رو بجای پیانو استفاده میکنن ؟ منظور شما اینه که تو کارهای ارکسترال و ارکسترهای سمفونیک هم کیبورد میارن بجای پیانو ؟ نزنید این حرفها رو عزیز من ! کیبورد اصلاً بحث جداست و کسی هم نگفت نوازنده ی کیبورد ارزشی نداره بلکه گفتم نوازنده ی کیبورد با پیانو فرق داره و کاربردشون هم فرق داره حالا شما بیا هی بگو کیبورد بجای پیانو ! ولی اگه جلوی چند تا پیانیست حرفه ای این حرف رو بزنین سرتون میخندن ...

راستی این زندگینامه کامل نیست اونیکه لینکشو گذاشتم بخونین که ترجمه شده از خود سایته یانیه !
    داداش هاپیتال راست میگه . یکی که کیبورد بزنه چجوری میتونه بصورت حرفه ای پیانو بزنه؟؟؟؟؟؟من که وقتی میرم خونه ی دوستم با کیبوردش pa50 sd میزنم کم مونده بزنم پایشو بشکنم چون کلاویه هاش چکشی نیست.!!! همین که میخوام یکم مثل پیانو کلاویه های کیبورد رو هم محکم بزنم پایش به لرزه در میاد از بس نرمه!!! نمیتونم با کیبورد برم تو حس چون موقع زدن کلاویه هاش هیچ فشاری به انگشتام نمیاد تا ساز رو زیر انگشتام حس کنم.!! وقتی هی میخوام قطعات پیانو رو باهاش بزنم و علاعم دینامیک رو روش پیاده کنم نمیتونم نمیتونم دکرشندو کرشندو کنم . چون تاچش الکی ساختن. صدای پیانوشم که افتضاحه.
    درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت
    بی عرضگی را صبر و
    با تبسمی بر لب این حماقت را
    حکمت خدا می نامند.!!

23. 2 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

piano63 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36863
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مثل اینکه شما متوجه ی حرف بنده نمیشید. کی من گفتم از کیبورد در کنسرت ها به جای پیانو استفاده میشه؟بحث در مورد شروع کار برای عزیزانیه که نمیتونند پیانو بخرند. من خودم این تجربه رو دارم. وقتی حرف از حرفه ای میشه فقط نوازندگی در کنسرت ها واینجور مسایل نیست. الان بسیاری از کارهایی که شما به صورت آلبوم میبینید وبه نظر پیانو میادـبا کیبورد یا میدی کنتلر زده شده.
    و جهت اطلاعتون عرض کنم که بنده نوازنده ی 3ساز پیانو،کیبورد و ویولن هستم. پس لطفا" با تمسخر صحبت نکنید که از یک هنرمندی مثل شما انتظار ندارم.
    ویرایش توسط piano63 : Saturday 28 January 2012 در ساعت 09:47 PM

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مثل اینکه شما متوجه ی حرف بنده نمیشید. کی من گفتم از کیبورد در کنسرت ها به جای پیانو استفاده میشه؟بحث در مورد شروع کار برای عزیزانیه که نمیتونند پیانو بخرند. من خودم این تجربه رو دارم. وقتی حرف از حرفه ای میشه فقط نوازندگی در کنسرت ها واینجور مسایل نیست. الان بسیاری از کارهایی که شما به صورت آلبوم میبینید وبه نظر پیانو میادـبا کیبورد یا میدی کنتلر زده شده.
    و جهت اطلاعتون عرض کنم که بنده نوازنده ی 3ساز پیانو،کیبورد و ویولن هستم. پس لطفا" با تمسخر صحبت نکنید که از یک هنرمندی مثل شما انتظار ندارم.
    من به شخصه آلبوم های سولوی پیانو رو ندیدم که با پیانو دیجیتال و میدی کنترلر زده بشه ! مگر اینکه سطح کار خیلی پایین باشه ! عزیز من وقتی میگیم پیانو یعنی پیانو و هیچ چیز دیگه نمیتونه جاش رو بگیره ! بعنوان مثال کدوم دیوونه ای میاد موقع ضبط یکی از کارهای شوپن از میدی کنترلر استفاده کنه در سطح جهانی ! من پیشنهاد میکنم یه بار دیگه آلبوم های موسیقی رو با دقت بیشتری گوش بدین ! وقتی شما دارین اطلاعات غلط میدین یعنی غلطه و هر جور هم بخواین توجیهش کنین باز درست بشو نیست حالا 3 سال ساز بزنین یا 100 سال وقتی یه چیز اشتباه دارین میگین ربطی به سال و ماه نداره ... به نظر میاد چون خودتون با کیبورد شروع کردین می خواین به بقیه هم تحمیل کنین که با کیبورد میشه پیانو یاد گرفت! نه عزیز من کسی که میخواد پیانو یاد بگیره باید حداقلش پیانو دیجیتالی با اکشن مناسب شروع کنه ! نکنه شما میخواین حرف اساتید بزرگ پیانو رو هم زیر سوال ببرین ؟

26. کاربران زیر از hopital به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)