لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 33 به 38 از 38

موضوع: زمان مجاز برای استفاده از کیبورد به جای پیانو

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط piano63 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مثل اینکه شما متوجه ی حرف بنده نمیشید. کی من گفتم از کیبورد در کنسرت ها به جای پیانو استفاده میشه؟بحث در مورد شروع کار برای عزیزانیه که نمیتونند پیانو بخرند. من خودم این تجربه رو دارم. وقتی حرف از حرفه ای میشه فقط نوازندگی در کنسرت ها واینجور مسایل نیست. الان بسیاری از کارهایی که شما به صورت آلبوم میبینید وبه نظر پیانو میادـبا کیبورد یا میدی کنتلر زده شده.
    و جهت اطلاعتون عرض کنم که بنده نوازنده ی 3ساز پیانو،کیبورد و ویولن هستم. پس لطفا" با تمسخر صحبت نکنید که از یک هنرمندی مثل شما انتظار ندارم.
    اقا جان اونی که شما میبینی با میدیکنترلر مثل میدی کنترلرهای ام ادیو اکسیژن 88 و یا از برند سی ام عی مدل vx 80 پیانو میزنن فقط برا ضبط صدا تو استودیو هاست نه نوازندگی؟؟؟به خاطر قیمت پایینش و به خاطر اینه که دارن صدای پیانو ریکورد میکنن نه اینکه بیان با میدی کنترلر نوازندگیه پیانو بکنن که!!! تازه اینکار رو هم مبتدیا بیشتر انجام میدن وگرنه استودیو های مجهز برا ضبط صدای پیانو از دیجیتال پیانوها استفاده میکنن نه میدی کنترلرها. البته اکثرا نه همه.
    درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت
    بی عرضگی را صبر و
    با تبسمی بر لب این حماقت را
    حکمت خدا می نامند.!!

2. کاربران زیر از saram به خاطر این پست تشکر کرده اند:

piano63 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36863
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    37 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من به شخصه آلبوم های سولوی پیانو رو ندیدم که با پیانو دیجیتال و میدی کنترلر زده بشه ! مگر اینکه سطح کار خیلی پایین باشه ! عزیز من وقتی میگیم پیانو یعنی پیانو و هیچ چیز دیگه نمیتونه جاش رو بگیره ! بعنوان مثال کدوم دیوونه ای میاد موقع ضبط یکی از کارهای شوپن از میدی کنترلر استفاده کنه در سطح جهانی ! من پیشنهاد میکنم یه بار دیگه آلبوم های موسیقی رو با دقت بیشتری گوش بدین ! وقتی شما دارین اطلاعات غلط میدین یعنی غلطه و هر جور هم بخواین توجیهش کنین باز درست بشو نیست حالا 3 سال ساز بزنین یا 100 سال وقتی یه چیز اشتباه دارین میگین ربطی به سال و ماه نداره ... به نظر میاد چون خودتون با کیبورد شروع کردین می خواین به بقیه هم تحمیل کنین که با کیبورد میشه پیانو یاد گرفت! نه عزیز من کسی که میخواد پیانو یاد بگیره باید حداقلش پیانو دیجیتالی با اکشن مناسب شروع کنه ! نکنه شما میخواین حرف اساتید بزرگ پیانو رو هم زیر سوال ببرین ؟
    این حرفها از نظر شما غلطه. پس لطفا" تعمیم ندید. وقتی حتی یک نفر بتونه با کیبورد شروع کنه ومدتی بعد با پیانو ادامه بده،یعنی شدنیه. کیبورد نزدیکترین ساز به پیانو هستش. پس به اندازه ی علم اندکتون صحبت کنید. بحث بحث شروع بود برای کسی که توانایی خرید پیانو نداشت. وگرنه اگه کسی بتونه پیانو بخره وبا پیانو شروع کنه،هیج وقت نمیره کیبورد بخره. آلبومهای با کلام موسیقی آلبوم نیستند؟این همه از خواننده های مطرح داخلی که من در جریانش هستم از کیبورد یا میدی کنتلر(با استفاده از سمپل پیانو) به جای پیانو استفاده کردند. شما هی میری با آلبومهای تخصصی پیانو مقایسه میکنی. شما اگر دسترسی پپیانو نداشتی و عاشق پیانو بودی،با ویولن شروع میکردی یا با کیبورد؟
    ویرایش توسط piano63 : Sunday 29 January 2012 در ساعت 09:32 AM

piano63 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36863
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

عرض پایانی بنده برای دوستان عزیزم.
    اگر عاشق پیانو هستید وتوانایی خرید،دسترسی در آموزشگاه،خونه ی دوستان وآشنایان و... رو دارید که هیچ برید وبا پشتکار ادامه بدید. اما اگر ندارید با کیبوردی که قابلیت تاچ و ساستین رو داره شروع کنید و بعد پیانوی مناسبی تهیه کنید وادامه بدید. وگرنه یه پیانوی دیجیتال معمولی هم نزدیک به یک میلیون وپانصد هستش و همه توانایی خریدشو ندارند و اگه دست رو دست بذارید تا روزی بتونید توایی خرید پیدا کنید،موسیقی ویادگیری موسیقی رو باید در رویا ببنید نه واقعیت.
    یه توضیح کوچک هم بدم:
    تاچ(touche) قابلیتی در کیبود هستش که توانایی تشخیص مقدار فشار انگشتان شما رو روی شصتی های کیبورد رو داره. یعنی همونطور که شما اگر فشار کمتری روی شصتی پیانو بیارید با فشار ضربه ای متفاوته،در اینجا هم شبیه سازی همون حالت پیانو هستش.
    ساستین (Sustain) شبیه سازی پدالی از پیانو هستش که صدا رو بیشتر رها میکنه. فشار دادن یک کلاویه و رها کردن آن بدون قطع شده صدا.
    بصورت عادی روی پیانو پس از فشار دادن کلاویه، چکشکی باعث ضربه به سیم شده و صدای نت مربوطه از سیم در حال طنین، خارج میشود. پس از اینکه کلاویه رها میشود، یک دمپر با سیم در حال ارتعاش، تماس پیدا کرده و آنرا خفه میکند. اگر پدال ساستین (اولی از سمت راست) که در زیر پیانو است را فشار دهید، دیگر دمپر ها با سیم تماس پیدا نکرده، و بصورت عادی سیم در حال ارتعاش خواهد ماند تا بصورت طبیعی به حالت سکوت برسد.
    این قابلیت، با همین نام بر روی کیبردها وجود دارد. راه اول استفاده از پدال است که توسط فیشی به پشت کیبرد وصل شده و کار پدال ساستین در پیانو را انجام میدهد. روش دوم کلید ساستین بر روی پنل (در برخی از سیستم ها) و یا تغییر در منوی مربوطه است.
    پس دوستان نزدیکیهای کیبوردی با قابلیت های تاچ وساستین رو با پیانو متوجه شدند. اما لازمه بگم تفاوت های زیادی در نوع حرکت کلیدها،یعنی بین حسی که یک شصتی پیانو زیر انگشتان شما ایجاد میکنه با حسی که شصتی کیبورد ایجاد میکنه وجود داره.
    امیدوارم به دردتون خورده باشه.
    ویرایش توسط piano63 : Sunday 29 January 2012 در ساعت 09:54 AM

5. کاربران زیر از piano63 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

piano63 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36863
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اقا جان اونی که شما میبینی با میدیکنترلر مثل میدی کنترلرهای ام ادیو اکسیژن 88 و یا از برند سی ام عی مدل vx 80 پیانو میزنن فقط برا ضبط صدا تو استودیو هاست نه نوازندگی؟؟؟به خاطر قیمت پایینش و به خاطر اینه که دارن صدای پیانو ریکورد میکنن نه اینکه بیان با میدی کنترلر نوازندگیه پیانو بکنن که!!! تازه اینکار رو هم مبتدیا بیشتر انجام میدن وگرنه استودیو های مجهز برا ضبط صدای پیانو از دیجیتال پیانوها استفاده میکنن نه میدی کنترلرها. البته اکثرا نه همه.
    دقیقا" نه همه. داخلی ها بیشتر مورد نظرمه. ما در ایران هستیم فراموش نکنید. باز هم دلیل معلومه. ناتوانی مالی. حرف من هم همینه که کسی که توانایی خرید پیانو نداره که نباید موسیقی رو بذاره کنار. باید بین بد وبدتر بد رو انتخاب کرد.
    ویرایش توسط piano63 : Sunday 29 January 2012 در ساعت 10:03 AM

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط piano63 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دقیقا" نه همه. داخلی ها بیشتر مورد نظرمه. ما در ایران هستیم فراموش نکنید. باز هم دلیل معلومه. ناتوانی مالی. حرف من هم همینه که کسی که توانایی خرید پیانو نداره که نباید موسیقی رو بذاره کنار. باید بین بد وبدتر بد رو انتخاب کرد.
    تایید میشه.
    درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت
    بی عرضگی را صبر و
    با تبسمی بر لب این حماقت را
    حکمت خدا می نامند.!!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52962
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    49 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ببخشید من یک چند وقتی بود گرفتار شده بودم و به اینجا سر نزده بودم

ممنون از همه که به من دلداری دادین وکارم را تایید کردین

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)