لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: نیاز به یک استاد کاملا حرفه ای

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    468
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    25
    62 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض نیاز به یک استاد کاملا حرفه ای

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام. من دنبال یه استاد خوب می گردم که پیانوی کلاسیک حرفه ای تدریس کنه. مشکلم اینه که تا حالا با یه استاد خوب و حرفه ای کار نکردم. از تئوری چیز زیادی نمی دونم ولی اجرام نسبتا خوبه. نمونه کارامم پارسال تو انجمن گذاشته بودم.

می خواستم کسایی که با استادای حرفه ای کار کردن، از تجربیات کار کردن با استادشون بگن و منو راهنمایی کنن.
    خیلی ممنون.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Wednesday 8 February 2012 در ساعت 07:26 PM

2. 3 کاربر برای این پست از smssms تشکر کرده اند:

3. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    25116
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    13 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

اینطوری که میگی حرفه ای نمیدونم منظورت چقدر حرفه ایه.
    برای کلاسیک ایرانی میتونی بری پیش فریبرز لاچینی.
    برای پاپ ایرانی میتونی بری پیش افشین مقراضی.
    برای کلاسیک غربی هم میتونی بری پیش سروش ده بستی.

ولی به نظر من اول با استاد کمتر حرفه ای (با اون منظوری که داشتید) کار کنید ، اگه دیدید که جوابگو نیست برید پیش استاد حرفه ای...

5. 4 کاربر برای این پست از mtrezaei تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    50759
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    87 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    13

دوستان سلام

منم با ی استاد کار میکنم که انصافا استاد خوبی هستند. اما خب چند ماه پیش ک میخواستم شروع کنم نمیدونستم ایشون کلاسیک تدریس نمیکنن و فقط پاپ کار میکنن ... خودشون میگن حالا میخای یکی ۲ سالی پاپ بزن بد معرفیت میکنم ب استاد خوب کلاسیک... اما من میترسم وقتم تلف بشه ... برا همین گفتم با شما مشورت کنم .. مخصوصا ک میترسم ۲ سال دیگه همینطور پاپ کار کنم دیگه آلوده اش بشم و حوصله نکنم برم از اول کلاسیک کار کنم (مثلا من الان روزی ۲ ساعت تمرین کردم تو این ۶ ماه ... اما میترسم اون موقع همچین انگیزه ای نداشته باشم دیگه... آدم دیگه !!!)

اگه فکر میکنید بهتر از الان کلاسیک شروع کنم ، ممنون میشم ی استاد ک با متد روسی کار میکنه و معروف هست رو ب من معرفی کنید ...

7. کاربران زیر از mehdifshp به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    5 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdifshp [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان سلام

منم با ی استاد کار میکنم که انصافا استاد خوبی هستند. اما خب چند ماه پیش ک میخواستم شروع کنم نمیدونستم ایشون کلاسیک تدریس نمیکنن و فقط پاپ کار میکنن ... خودشون میگن حالا میخای یکی ۲ سالی پاپ بزن بد معرفیت میکنم ب استاد خوب کلاسیک... اما من میترسم وقتم تلف بشه ... برا همین گفتم با شما مشورت کنم .. مخصوصا ک میترسم ۲ سال دیگه همینطور پاپ کار کنم دیگه آلوده اش بشم و حوصله نکنم برم از اول کلاسیک کار کنم (مثلا من الان روزی ۲ ساعت تمرین کردم تو این ۶ ماه ... اما میترسم اون موقع همچین انگیزه ای نداشته باشم دیگه... آدم دیگه !!!)

اگه فکر میکنید بهتر از الان کلاسیک شروع کنم ، ممنون میشم ی استاد ک با متد روسی کار میکنه و معروف هست رو ب من معرفی کنید ...
    شما کلا برین تو کاره کلاسیک. حتی اگه علاقه مند هم نیستین برین. چون کلا موسیقی کلاسیک درک شما رو میبره بالا و اون موقع پاپ براتون خنده ای بیش نیست.
    میتونین پیش استاد باباییان هم برین.

9. 5 کاربر برای این پست از sony3000 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    50759
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

علاقه که دارم ، خیلی هم دارم ...
    اما دلم میخواد با متد روسی یاد بگیرم ، استادی ک معرفی کردید با چه متدی تدریس میکنن ؟

در مورد اینکه اول همراه با اینکه دارم پاپ یاد میگیرم سلفژ کار کنم و یک مقدار از تکنیکهای Improvisation رو یاد بگیرم و بعد کلاسیک رو شروع کنم چیه ؟

11. کاربران زیر از mehdifshp به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdifshp [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    علاقه که دارم ، خیلی هم دارم ...
    اما دلم میخواد با متد روسی یاد بگیرم ، استادی ک معرفی کردید با چه متدی تدریس میکنن ؟

در مورد اینکه اول همراه با اینکه دارم پاپ یاد میگیرم سلفژ کار کنم و یک مقدار از تکنیکهای Improvisation رو یاد بگیرم و بعد کلاسیک رو شروع کنم چیه ؟
    گاگیک بابائیان جزو استاتید خیلی بزرگ کشور و در سطح اول اون هستن . ولی نمیدونم از چه روشی استفاده میکنن . البته از هر روشی استفاده کنن باز زیاد فرقی نمیکنه چون کارشونو بلدن . البته یکی از شاگردان ایشون من دیده بودم جان تامپسون آموزش میدن ولی نمیدونم خودشونم این کارو میکنن یا نه . ولی بعید میدونم .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

13. 2 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    میزان امتیاز
    15

اقا این متد روسی ومتدهات منو کشته... شما مهم اینه که به هدف برسین. قطعات کلاسیک مهمن.. همیشه مثلا قطعه امپرومپتو شوپن یه جوره حالا اگه صدتا نوازنده با متدها مختف بزنن... قطعه همونه که هست.. حالاهرکی درست بزنه مهمه.. چرابعضی ازمااینقدردنبال وسیله ایم بجای هدف.. مثلا اگه یکی فردابیادبگه متدجدیداوردم همه میریم سمت اون... من شاید دههاکتاب پیانوخوندموتوخارج از ایروون هرپیانیستی که میدیدم کنجکاوبودم که چیازده.. همشون توی اتودهای چرنی... کرامر.. پیشنا.. اشمیت... و امثال ایناو مشابهشون مثل هانون... هیلر... برتینی... بیر..تودورههای پایه واتودهای کرامر.. موشوفسکی.. شوپن... وامث ل اینها ومشابهشون اتفاق نظر داشتن...

15. 4 کاربر برای این پست از arsalan212 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    50759
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan212 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اقا این متد روسی ومتدهات منو کشته... شما مهم اینه که به هدف برسین. قطعات کلاسیک مهمن.. همیشه مثلا قطعه امپرومپتو شوپن یه جوره حالا اگه صدتا نوازنده با متدها مختف بزنن... قطعه همونه که هست.. حالاهرکی درست بزنه مهمه.. چرابعضی ازمااینقدردنبال وسیله ایم بجای هدف.. مثلا اگه یکی فردابیادبگه متدجدیداوردم همه میریم سمت اون... من شاید دههاکتاب پیانوخوندموتوخارج از ایروون هرپیانیستی که میدیدم کنجکاوبودم که چیازده.. همشون توی اتودهای چرنی... کرامر.. پیشنا.. اشمیت... و امثال ایناو مشابهشون مثل هانون... هیلر... برتینی... بیر..تودورههای پایه واتودهای کرامر.. موشوفسکی.. شوپن... وامث ل اینها ومشابهشون اتفاق نظر داشتن...
    دوست خوبم

حالا شما خیلی تجربه داری و سریع داری واکنش نشون میدی !! اگه متدها مهم نبودند به وجود نمیومدند و همه از ی متد استفاده میکردند ،،، این حرفها و شعارهای ایرانیهاست ک فقط ب هدف فکر کن و از این چیزها ک معمولا کلی گویی میشه ... اونم بیشتر از طرف افرادی مطرح میشه ک خودشون موقع یاد گیری حسابی ب زحمات افتادن ب خاطر اینکه فقط ب هدف توجه داشتن و دقت نکردن ک راه رسیدن ب هر هدفی شاید مهمتر از خود هدف باشه گاهی !!!

بدون اینکه بخوام موضوع رو کشش بدم ی مثال خیلی خیلی ساده اش اینه ... شما اگه هدفت باشه از تهران بری شیراز، ب نظرت مهم نیست با قطار بری ، با هواپیما بری با ی سواری خوب بری و یا یک اتوبوس ؟ اگه جوابت مثبت هست ک هم عقیده یم و این موضوع در مورد یاد گیری هر چیزی صدق میکنه... حتی برا یاد گیری دروس فنی هم دانشگاه شریف ی فرقهای عمده ای با دانشگاه آزاد علی اباد کتول داره !!!

اما اگه بازم فکر میکنی که فقط هدف مهمه ک هیچی ... سعی میکنیم از این ب بعد از ماشین حساب استفاده نکنیم ... چون هدف حساب کردنه و چرتکه هم این کارو انجام میده !!!

کلام آخر : ی فرق بزرگ بین افراد موفق و بقیه اینه ک افراد موفق ب وسیله روش و ابزار آرزوشون رو ب هدف قابل رسیدن تبدیل میکنن ... یعنی فکر میکنه راه رسیدن ب هر آرزو چیه !!!

17. 4 کاربر برای این پست از mehdifshp تشکر کرده اند:

rain-man آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3821
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    738
    733 بار تشکر شده در 318 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

دوست خوبم

حالا شما خیلی تجربه داری و سریع داری واکنش نشون میدی !! اگه متدها مهم نبودند به وجود نمیومدند و همه از ی متد استفاده میکردند ،،، این حرفها و شعارهای ایرانیهاست ک فقط ب هدف فکر کن و از این چیزها ک معمولا کلی گویی میشه ... اونم بیشتر از طرف افرادی مطرح میشه ک خودشون موقع یاد گیری حسابی ب زحمات افتادن ب خاطر اینکه فقط ب هدف توجه داشتن و دقت نکردن ک راه رسیدن ب هر هدفی شاید مهمتر از خود هدف باشه گاهی !!!

بدون اینکه بخوام موضوع رو کشش بدم ی مثال خیلی خیلی ساده اش اینه ... شما اگه هدفت باشه از تهران بری شیراز، ب نظرت مهم نیست با قطار بری ، با هواپیما بری با ی سواری خوب بری و یا یک اتوبوس ؟ اگه جوابت مثبت هست ک هم عقیده یم و این موضوع در مورد یاد گیری هر چیزی صدق میکنه... حتی برا یاد گیری دروس فنی هم دانشگاه شریف ی فرقهای عمده ای با دانشگاه آزاد علی اباد کتول داره !!!

اما اگه بازم فکر میکنی که فقط هدف مهمه ک هیچی ... سعی میکنیم از این ب بعد از ماشین حساب استفاده نکنیم ... چون هدف حساب کردنه و چرتکه هم این کارو انجام میده !!!

کلام آخر : ی فرق بزرگ بین افراد موفق و بقیه اینه ک افراد موفق ب وسیله روش و ابزار آرزوشون رو ب هدف قابل رسیدن تبدیل میکنن ... یعنی فکر میکنه راه رسیدن ب هر آرزو چیه !!!
    کاملا درسته متاسفانه اکثر ما ایرانیا تو همه چی عجله داریم خیلیا که یه سازیرو انتخاب میکنن هدفشون اینه به زودی یه نوازنده بزرگ بشن و فقط انتظار معجزه دارند یادگیری اونم تو سنای بالاتر نیاز به وقت و حوصله و پشتکار داره بهتره تو یادگیری جلوی پامونو ببینیم تا اخر کارو البته اینم بگم اتودهای پیانو اگه عاشق نباشی خیلی وقتا دلزدت میکنه
    ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد

صیاد رفته باشد در دام مانده باشد

19. 3 کاربر برای این پست از rain-man تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    468
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    25
    62 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

کسی هست که با آقای بابایان کار کرده باشه؟ در مورد هزینه کلاسشون و نوع آموزششون یه مقداری توصیح داده بشه ممنون میشم.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30996
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    14 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آموزشگاه ترانه. استادهای خوی داره . مثل
    آقای تیموریان . رزومشون رو می تونید از سایتشون ببینید.

22. کاربران زیر از maryagoli19 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    50759
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مربم گلی ممنون از راهنمایی... رفتم پیش ایشون باهاشون صحبت کردم کاملا معلومه مه خیلی به کارشون مسلط هستند... فقط دیگه اونجا باید با پاپ و ایرانی خداحافظی کنی و بری... به هر حال من که احتمال زیاد هفته دیگه اولین کلاسم رو با ایشون دارم

بازم ممنون

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط rain-man [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کاملا درسته متاسفانه اکثر ما ایرانیا تو همه چی عجله داریم خیلیا که یه سازیرو انتخاب میکنن هدفشون اینه به زودی یه نوازنده بزرگ بشن و فقط انتظار معجزه دارند یادگیری اونم تو سنای بالاتر نیاز به وقت و حوصله و پشتکار داره بهتره تو یادگیری جلوی پامونو ببینیم تا اخر کارو البته اینم بگم اتودهای پیانو اگه عاشق نباشی خیلی وقتا دلزدت میکنه
    متاسفانه متوجه عرض بنده نشدید... من نمیگم متد واتود مهم نیست... یک ایراد بزرگ بخث تو فضای سایبری اینه که ادم یا نمیتونه مطلب زو متوجه کنه یا اغلب مخاطب نمیگیره... و حقم داره چون نمیبینه کی اینور نشسته و چند سالشه و سطخ اطلاعش چقدره... ؟okشما درست میگین... اینا واسه پایه لازمه اما تو سطوح عالی عمدا باید انواع متدهارو مطالعه کرد وزد خالا یا بخاطر تدریس یا اطلاع... ولی اختمال میدم بازهم متوجه عرض بنده نشدید...

25. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    50759
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

اول اینکه الان متوجه منظورتون شدم... برداشتم اینه که میفرمایید همه متدها رو برای حرفه ای بودن باید دونست و کار کرد... خب این خیلی منطقیه من بد متوجه شده بودم.. عذر می خوام

اما بازم برای یکی مثل من یه مقدار ایده ال گرایی به حساب میاد وقتی توی رویا هم در دورترین فاصله ممکن ار حرفه ای بودن نشستم :))))

به هر حال ممنون از راهنمایی

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan212 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    متاسفانه متوجه عرض بنده نشدید... من نمیگم متد واتود مهم نیست... یک ایراد بزرگ بخث تو فضای سایبری اینه که ادم یا نمیتونه مطلب زو متوجه کنه یا اغلب مخاطب نمیگیره... و حقم داره چون نمیبینه کی اینور نشسته و چند سالشه و سطخ اطلاعش چقدره... ؟okشما درست میگین... اینا واسه پایه لازمه اما تو سطوح عالی عمدا باید انواع متدهارو مطالعه کرد وزد خالا یا بخاطر تدریس یا اطلاع... ولی اختمال میدم بازهم متوجه عرض بنده نشدید...
    شما اگر از همون اول بگید که در سطوح بالا دیگه ما نمیایم اینطوری بحث کنیم چون منطقیه . وقتی دوره اولیه که حتمأ باید با یک متد درست کار بشه ، تموم شد بعد وارد دوره متوسطه میشیم که بازم تا حدودی متد کار مهم هست ولی نه به اندازه اوایل کار . حالا یکی این مرحله رو هم رد کرده میشه پیشرفته که دیگه درک عمیقی از ساز پیدا کرده و میتونه تز بده و برای ارتقای سطح کیفی هم میتونه اتود تمرین کنه . که اتودهای فوق العاده قوی مثل لاکامپانلا یا تمام اتودهای شوپن و خیلیای دیگه . دیگه وقتی یکی ساز رو فهمیده نیازی به استفاده از روش های دیگران نداره .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

28. کاربران زیر از Pathetique به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)