لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: راهنمایی برای شروع ومعرفی استاد برای اواز سنتی در اصفهان

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    47880
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض راهنمایی برای شروع ومعرفی استاد برای اواز سنتی در اصفهان

0 Not allowed! Not allowed!
    با عرض سلام خدمت همه دوستان هنرمند و هنرجوی عزیز
    من مدیتیه که تصمیم دارم یادگیریه اواز سنتی رو شروع کنم میشه گفت که نیم دنگ صدا بیشتر ندارم یا نهایت یک دنگ نتیجتا صدای انچنانی قوی که در خور اواز خوانان سنتی ما هست رو ندارم اما فک کنم حداقل صدا رو با یکم تخفیف داشته باشم . اولا دوستان محبت کنند و راهنمایی بفرمایند که از کجا شروع کنم و ایا به مرور زمان و تحت اموزش قرار گرفتن باعث بهتر شدن و قویتر شدن صدام میشه؟
    بخوام ساده تر و خودمونی بگم مثلا میتونم با اموزش و تمرین چه چه بزنم یا این کار فقط مخصوص کسانی هست که صدای خیلی خوب و ذاتی دارند
    و دوم اینکه از دوستان اصفهنی خواهش دارم اگر استادی رو میشناسن که هم من رو قبول میکنه و هم اینکه بتونه مطلب رو به خوبی به شاگرد بفهمونه مهرفی کنند. در ضمن من چند واهی هم هست که سه تار میزنم و در حال یادگیری هستم اما به خاطر علاقه ی بسیار زیادم به یاد گیریه اواز سنتی و ردیف میخوام که اینکارو هرچه زودتر شروع کنم
    با تشکر پیشاپیش از همه دوستان عزیز

2. کاربران زیر از mehran_j به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_j [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من مدیتیه که تصمیم دارم یادگیریه اواز سنتی رو شروع کنم میشه گفت که نیم دنگ صدا بیشتر ندارم یا نهایت یک دنگ نتیجتا صدای انچنانی قوی که در خور اواز خوانان سنتی ما هست رو ندارم اما فک کنم حداقل صدا رو با یکم تخفیف داشته باشم . اولا دوستان محبت کنند و راهنمایی بفرمایند که از کجا شروع کنم و ایا به مرور زمان و تحت اموزش قرار گرفتن باعث بهتر شدن و قویتر شدن صدام میشه؟
    بخوام ساده تر و خودمونی بگم مثلا میتونم با اموزش و تمرین چه چه بزنم یا این کار فقط مخصوص کسانی هست که صدای خیلی خوب و ذاتی دارند
    و دوم اینکه از دوستان اصفهنی خواهش دارم اگر استادی رو میشناسن که هم من رو قبول میکنه و هم اینکه بتونه مطلب رو به خوبی به شاگرد بفهمونه مهرفی کنند. در ضمن من چند واهی هم هست که سه تار میزنم و در حال یادگیری هستم اما به خاطر علاقه ی بسیار زیادم به یاد گیریه اواز سنتی و ردیف میخوام که اینکارو هرچه زودتر شروع کنم
    درود دوست عزیز...
    مسلما شما از نیم دانگ صدا بیشتر میتونید بخونید... حداقل یک اکتاو رو همه میتونن بخونن...
    بله در صورت تمرین و کلاس رفتن باعث میشه بتونید همون صدای کم محدوده ی خودتون رو هم تقویت کنید و اصولی تر از صداتون استفاده کنید... و اگه در بازه ی صدایی خودتون بخونید... میتونید چه چه هم به قول خودتون بزنید...
    و بعدها یک سری تکنیک ها برای صدای زیر خواندن و یکم بم خواندن رو به مرور یاد میگیرید...
    استاد هم من چندتا رو معرفی میکنم... هرکدوم رو دوست داشتی میتونید برید :
    مجتبی عسگری... سروش دادیار... شهریار بلوچستانی... منصور اعظمی کیا...
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

5. 2 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    47880
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با تشکر فراوان از شما دوست گرامی بابت اولا کمک و دوما دلگرمیتون که باعث میشه ادم راه رو با قدرت و اعتماد به نفس بیشتری طی کنه. و یه سوال دیگه که ازتون دارم اینه که اصولا اساتید اول روی صدا سازی کار میکنن و بعد سراغ اموز ردیف میرن یا با همون ردیف شروع میکنن به اموزش و در حین اون مسایل و نکات رو اموزش میدن؟
    ضمنا رامین جان اگر از اموزشگاه هایی که این اساتید درشون فعالیت میکنند اطلاعاتی داشته باشی و باهام در میون بذاری خیلی ممنونت میشم
    ویرایش توسط mehran_j : Monday 13 February 2012 در ساعت 09:13 PM

7. کاربران زیر از mehran_j به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_j [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با تشکر فراوان از شما دوست گرامی بابت اولا کمک و دوما دلگرمیتون که باعث میشه ادم راه رو با قدرت و اعتماد به نفس بیشتری طی کنه. و یه سوال دیگه که ازتون دارم اینه که اصولا اساتید اول روی صدا سازی کار میکنن و بعد سراغ اموز ردیف میرن یا با همون ردیف شروع میکنن به اموزش و در حین اون مسایل و نکات رو اموزش میدن؟
    ضمنا رامین جان اگر از اموزشگاه هایی که این اساتید درشون فعالیت میکنند اطلاعاتی داشته باشی و باهام در میون بذاری خیلی ممنونت میشم

خواهش میکنم... ببینید هرکسی یک متد خاص خودشو داره... نمیشه به طور قطع گفت که کی چطوری تدریس میکنه...
    بعضیا اول یک ترم سلفژ باهات کار میکنن و بعد شروع میکنن... بعضیا هم مستقیما با ردیف شروع میکنن
    ولی خب بهترین حالت اینه که در حین آموزش همه ی نکات رو بگه و باهات کار کنه
    پیشنهادی هم که من یهت میکنم اینه که : بجای اینکه وقتتو صرف این کنی که در اینترنت در باره ی این موضوع اول تحقیق کنی و بعد بری کلاس... بهتره همین الان بری و ثبت نام کنی که هرچه سریعتر همه چیزو یاد بگیری و پیشرفت کنی... خودت به مرور سر کلاس به جواب همه ی سوالاتت میرسی

اساتید هم :
    مجتبی عسگری که در منزل شخصیش تدریس میکنه واقع در چهارباغ بالا محله ی سیچان
    سروش دادیار فکر کنم در آموزشگاه سپاهان سینا تدریس میکنه (واقع در خیابان مهرداد)
    شهریار بلوچستانی هم در آموزشگاه نغمه ی گشایش (واقع در خیابان مطهری)
    منصور اعظمی کیا هم در آموزشگاه خودش آموزشگاه مقام (واقع در خیابان فردوسی)
    استاد شاهزیدی هم ماهی یکبار مستر کلاس داره در آموزشگاه آوا (در حکیم نظامی ) که البته فکر نکنم شاگرد مبتدی بگیه
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

9. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    62574
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    0

من در کلاس آواز افراد زیادی را دیدم که صداشون اصلا تحریر(چه چه) نداشت ولی بعد از چند ماه خیلی خوب چه چه میزدند
    مجتبی عسگری استادی هست که من به شما پیشنهاد میکنم[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مدیر برنامه هاش:09134346224هاشمی پور

11. کاربران زیر از ali126 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

omid1223 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    57869
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    28
    60 بار تشکر شده در 26 پست

شبکه های اجتماعی من

Add omid1223 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 12/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    0

سلام مهران جان من خودم اواز میخونم ... ولی متاسفانه استاد نداشتم ولی به خاطر علاقه ی زیاد دنبال کردم ... ولی ای کاش که استاد میگرفتم چون واقعا نه ردیف میدونم و نه علمی قضیه رو میدونم ... ولی یه اوازی همینجوری میخونم که فایده ای نداره ... و من مشکل دیگه ای که دارم اینه که اعتماد به نفس ضعیفی دارم ... ولی اگه تو اعتماد به نفست قویه حتما برو سراغش که واقعا حیفه ... اگه استعدادشو داری ... نگران صدا هم نباش تمامش ساخته میشه ... تازه نمونه کار از خودم گذاشتم خواستی بیا گوش کن ... موفق باشی

13. کاربران زیر از omid1223 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    96501
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

برای آموزش آواز سنتی در اصفهان می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید :

09131072085 ریاحی

- - - Updated - - -

برای آموزش آواز سنتی در اصفهان می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید :

09131072085 ریاحی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    109164
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    15 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

استاد شاه زیدی در منزلشون شاگرد می پذیرند در اصفهان و در تهران هم ماهی یک بار در آموزشگاه آذرنگ کلاس دارند . که در دو سطح مختلف برگزار می شه .
    هم کلاس های منزلشون و هم آموزشگاه رو می تونید با شماره های زیر هماهنگ کنید .
    02166022655
    02166022346
    09398030641

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    143293
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام. به نظر من بروید پیش استاد رضا میرهادیان. که نه تنها در اصفهان بلکه در ایران بسیار مطرح هستند. شنیده ام علاوه بر تهران روزهایی در ماه را اصفهان کلاس دارند. ایشون مولف کتاب پر فروش میخواهم زیبا آواز بخوانم هستند و کتاب آواز شناسی با مقدمه استاد همایون خرم. از ایشون میتونید فیلم اجرای زنده رکورد اوج خوانی و وسعت صدا ، بدون صدا دزده و بدون فالستو کردن صدا رو در آپارات و یوتیوب با سرچ نامشون ببینید . اجازه ندارم شمارشون رو بدم اما ایمیلشون رو میگذارم عزیز [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)