لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 65 به 80 از 111

موضوع: تحصیل در کنسرواتواری تهران

sheydaii آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54933
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    139
    61 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    (هنرستان عالی موسیقی (یا کنسرواتوار تهران) یک مدرسه برای آموزش حرفه‌ای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بود که در طول تاریخ فعالیت، چندین بار نام آن تغییر کرد. فعالیت این مدرسه قبل از انقلاب سال ۱۳۵۷ هیچ گاه در سطح آموزش عالی نبود. بعد از انقلاب با تغییر و تحول در اموزش موسیقی برخی از موسسات غیر انتفاعی اقدام به آموزش موسیقی نمودند. از مهمترین مراکز آموزش موسیقی بعد از دوران سازندگی در ایران می توان از موسسه فرهنگی و هنری خوش نهاد پیمان نام برد که بعد از اخذ مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ونیز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نام کنسرواتوار تهران معروف شد و باعث رشد سایر مراکز آموزش عالی موسیقی گردید. ارتباطات گسترده این مرکز با مراکز مطرح موسیقی خارجی باعث رشد سریع کنسرواتوار تهران شد.)
    این دقیقا همون مطلبی که از ویکی پدیا کپی کردم.
    سنگي که طاقت ضربه هاي تيشه را ندارد تنديس زيبايي نخواهد شد از زخم تيشه خسته نشو که وجودت شايسته تنديسي زيباست.

One_Violinist آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    57235
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    45 بار تشکر شده در 13 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sheydaii [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    (هنرستان عالی موسیقی (یا کنسرواتوار تهران) یک مدرسه برای آموزش حرفه‌ای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بود که در طول تاریخ فعالیت، چندین بار نام آن تغییر کرد. فعالیت این مدرسه قبل از انقلاب سال ۱۳۵۷ هیچ گاه در سطح آموزش عالی نبود. بعد از انقلاب با تغییر و تحول در اموزش موسیقی برخی از موسسات غیر انتفاعی اقدام به آموزش موسیقی نمودند. از مهمترین مراکز آموزش موسیقی بعد از دوران سازندگی در ایران می توان از موسسه فرهنگی و هنری خوش نهاد پیمان نام برد که بعد از اخذ مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ونیز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نام کنسرواتوار تهران معروف شد و باعث رشد سایر مراکز آموزش عالی موسیقی گردید. ارتباطات گسترده این مرکز با مراکز مطرح موسیقی خارجی باعث رشد سریع کنسرواتوار تهران شد.)
    این دقیقا همون مطلبی که از ویکی پدیا کپی کردم.
    بله. این جزء همان مطالبی هست که با تکیه به سایت ها درج شده است (که سابقا هم نبود و تازه توسط خود مسئولین موسسه اضافه شده). همانطور که مشاهده می فرمایید، دست اندرکاران موفق نشدند که از موسسه نهاوند به عنوان کنسرواتوار یاد کنند و همانطور هم که اینجا نوشته شده، این موسسه به نام کنسرواتوار معروف شد. اینجا می توانید به اسناد مراجعه کنید که پی ببرید صحت آن در چه حد هست!
    در واقع همین متنی هم که موفق به انتشارش شدند، عاقبت همان بازارگرمی هست که البته تمام این نوشته در پاراگرافی که سابقا اشاره شد، کاملا نقض می شود.
    درهر حال، مهم اصل ماجراست که شما اگر مدرک پایانی این موسسه را برای هر کدام از کنسرواتوارها یا مراکز آموزشی معتبر خارج از کشور ارسال کنید، مورد تایید قرار نمی گیرد و این به دلیل سطح واقعا پایین این موسسه است که در نهایت تمام اینها باعث می شود زمان پرارزش یک جوان علاقمند هدر برود.
    البته اینجا یک کلاه برداری بزرگ دیگر هم انجام میشد. مسئولین روابط عمومی این موسسه، سابقا اینطور می گفتند که مدرک پایان نامه، با عنوان ((کنسرواتوار)) و از طرف ((کنسرواتوار)) مهر خواهد خورد که در زمان فارغ التحصیلی متوجه خواهید شد که این مدرک به عنوان ((آموزش آزاد)) ارائه می شود.
    ویرایش توسط One_Violinist : Sunday 15 April 2012 در ساعت 08:24 AM

3. 4 کاربر برای این پست از One_Violinist تشکر کرده اند:

One_Violinist آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    57235
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sheydaii [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بله خودتونم فرمودید که با توجه به شرایط سنی . مسئله بعدی: من این هزینه را برای 1 ترم پرداختم و برای حدودا 10 واحد به نظر شما هزینه کلاسهای خصوصی ان هم با بهترین استادان همین قدر میشه؟
    اینطور که به نظر می آید، اگر تمام این دروس را به طور جدا و نزد اساتید مختلف یاد بگیرید، باید هزینه بیشتری بپردازید، اما اصلا اینطور نیست.
    موسسه دوره ها را بسیار گسترده و پیچیده تعریف کرده است و اینطور به نظر می رسد که گویا واقعا 10 درس مفید را باید فرا بگیرید. به طور مثال دروس زیر، محتوای یکی از دوره های مقدماتی این موسسه است:

1- تئوري موسيقي
    2- هماهنگي عمومي
    3- سرايش و تربيت شنوايي
    4- آکوستيک
    5- پيانو عمومي
    6- آشنايي با شعر و اوزان شعري
    7- تاريخ موسيقي جهان
    8- آواز گروهي
    9- نرم افزار موسيقي
    10- ساز يا آواز تخصصي

راه تمام این 10 درس، شما را به 5 درس معتبر و واقعی زیر می برد:
    1- ساز یا آواز تخصصی
    2- تئوری موسیقی
    3- پیانو عمومی
    4- تاریخ موسیقی
    5- سلفژ

که در واقع اینها تماما انحرافات تحصیلی، سوءاستفاده مالی و اتلاف وقت هنرجویان است.

دروس زیر، محتوای دوره اول کنسرواتوار تاجیکستان (از ضعیف ترین کنسرواتوارها) است:
    1- تئوری موسیقی 1
    2- پیانو عمومی
    3- تاریخ موسیقی
    4- ساز یا آواز تخصصی
    5- همنوازی تخصصی ساز (ارکسترال)
    6- همنوازی ساز یا آواز تخصصی با آکومپایمان پیانو
    7- پارتیتور خوانی

اصل اهداف تمام کنسرواتوارها، آموزش عملی و پیشرفته ساز یا آواز تخصصی در کنار علوم دیگر موسیقی است که موسسه نهاوند، پیرو این اصول نیست و حتی در آموزش تئوری هم ضعیف عمل می کند.
    ویرایش توسط One_Violinist : Sunday 15 April 2012 در ساعت 08:27 AM

5. 5 کاربر برای این پست از One_Violinist تشکر کرده اند:

elahe آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1987
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    24 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من یه مدت نهاوند میرفتم، ولی الان پشیمونم. اساتید ویلن اونجا کیلویی بهتون درس میدن و مثلا 2کتاب ل ویلن رو توی یک ترم تموم میکنید در صورتیکه نتها همه فالش است و آرشه کج و... اگه وقتی که صرف رفت و اومد و ... می کنید بذارید برای تمرین خیلی بیشتر موفق خواهید بود. من خودم 3 سال ساز زدم وقتی پیش استاد فعلیم رفتم به من گفت باید از اول شروع کنی، یه مشکل اضافه هم داشتم که ایرادام روم مونده بود و عادت شده بود و خیلی سخت از سرم افتاد.
    اگه واقعا می خواهید اصولی یاد بگیرید با کلاس ساز تخصصی و سلفژ با یه استاد مطمئن شروع کنید. اگه نهاوند هم ثبت نام کردید به نظر من برای ساز تخصصیتون یه استاد خوب انتخاب کنید و کلاس برید.

7. 5 کاربر برای این پست از elahe تشکر کرده اند:

sheydaii آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54933
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله درست فرمودید و در این هم شکی نیست که اکثر موسسات در ایران فقط به فکر سوء استفاده و سود مالی خودشان هستند ولی من اصلا برای مدرک ثبت نام نکردم من فقط میخوام در کنار ساز تخصصیم از علم و دانش موسیقی هم کمی برخوردار شم که بتوانم برای ادامه تحصیل چه در ایران و چه در خارج از ایران اقدام کنم . چون من در حال حاضر چیزی از موسیقی نمیدونم و نمیتوانم در هیچ آزمونی برای ورود به دانشگاه شرکت کنم.
    سنگي که طاقت ضربه هاي تيشه را ندارد تنديس زيبايي نخواهد شد از زخم تيشه خسته نشو که وجودت شايسته تنديسي زيباست.

9. 4 کاربر برای این پست از sheydaii تشکر کرده اند:

sheydaii آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54933
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به هر حال من در این دوره ثبت نام کردم و فعلا باید کلاس ها را ادامه بدهم تا برای دوره های بعدی فکر بهتری کنم, بسیار ممنون از راهنماییتون.

11. 4 کاربر برای این پست از sheydaii تشکر کرده اند:

One_Violinist آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    57235
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

برایتان آرزوی موفقیت دارم...

13. 4 کاربر برای این پست از One_Violinist تشکر کرده اند:

elahe آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1987
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    24 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

موفق باشید :-)

15. 2 کاربر برای این پست از elahe تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    15

بله درست فرمودید و در این هم شکی نیست که اکثر موسسات در ایران فقط به فکر سوء استفاده و سود مالی خودشان هستند ولی من اصلا برای مدرک ثبت نام نکردم من فقط میخوام در کنار ساز تخصصیم از علم و دانش موسیقی هم کمی برخوردار شم که بتوانم برای ادامه تحصیل چه در ایران و چه در خارج از ایران اقدام کنم . چون من در حال حاضر چیزی از موسیقی نمیدونم و نمیتوانم در هیچ آزمونی برای ورود به دانشگاه شرکت کنم.
    خانم شیدایی گرامی،کاملا این نیاز شما را قبول دارم. متاسفانه این نیاز از شیوه های غلط آموزش موسیقی در کشور سرچشمه میگیرد.
    سال پیش یک تحقیقی در رابطه با شیوه های آموزش موسیقی رایج در ایران و مقایسه آن با شیوه های استاندارد جهانی انجام دادم که متاسفانه بدلایل همکاری نکردن آموزشگاه ها،هنر جویان،اساتید و حتی خود مرکزی که از بنده حمایت میکرد،این تحقیق را نتوانستم به پایان برسانم و متاسفانه نتوانستم آن را به عنوان تحقیقی کامل در جشنواره های مختلف ارائه بدهم.
    اما حقیقت را میگویم،شیوه های آموزشی موسیقی در ایران واقعا خیلی غلط است و خیلی مشکلات دارد،یکی از مشکلات همین که در آموزش موسیقی به هنرجویان،هنرجو را با تئوری و سلفژ و اهمیت آنها آشنا نمیکنند،هنرجو را با انواع سبک های موسیقی،علوم مختلف موجود در موسیقی و ... آشنا نمی کنند،حتی یک هنرجو هر چقدر هم که بخواهد تفریحی کار بکند،حتما به فراگیری تئوری و سلفژ حتی در سطح خیلی کم نیازمند هست.
    متاسفانه در ایران به علت اینکه ما کودکان را در مدارس با هنر موسیقی آشنا نمیکنیم و کتاب های هنر در دوران راهنمایی و ابتدایی کتاب هایی بسیار سطحی و خلاصه شده در 2 هنر نقاشی و خطاطی است،افراد سودجو در زمینه موسیقی بسیار شده اند،هستند کسانی که یک آهنگ متوسط را بطور کاملا صحیح (از لحاظ دینامیکی،جمله بندی،نوانس ها،فالش ننواختن و ...) نمیتوانند اجرا کنند ولی در ایران به آموزش موسیقی مشغولند.
    یکی از نوازنده های معروف یک حرفی میزد و آنهم اینکه میگفت:من آموزش سازم را در کشور آلمان شروع کردم،در این کشور ما واقعا تمرین میکردیم،بدون نگاه اقتصادی و ... اما در ایران تا یک شخص یک ساز به دست خود میگیرد این تفکر را دارد که 6 ماه دیگر از آن ساز پول در بیاورد.
    البته مشکل فقط افراد نیستند،سیاست گذاری های غلط در زمینه گسترش و اعتلای موسیقی نیز واقعا ضربات ممتدی به پیکره موسیقی ایران وارد نموده است.
    انشاالله که هر چه زودتر با یاری خداوند شیوه آموزش موسیقی در ایران اصلاح بیابد...
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

17. 4 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

sheydaii آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54933
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله مسعود جان دقیقا همینطوره. منم امیدوارم , انشاالله.

19. کاربران زیر از sheydaii به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51349
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    9 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام . مدركي كه دوره هاي كنسرواتوار ميده مثل مدرك دوره آموزش آزاده. و ليسانس يا فوق ديپلم رسمي حساب نميشه اما دوره هاي علمي كاربردي توي همون كنسرواتوار هست كه مدرك قابل قبول براي كنكور ارشد ميده. در كل اگه تجربه كاري داريد و توي يه زمينه خاص ميخوايد فعاليت كنيد كنسرواتوار بهترين گزينه هستش

21. 2 کاربر برای این پست از karane تشکر کرده اند:

korutzer آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29165
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    179
    547 بار تشکر شده در 206 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/4
    Given: 5/3
    میزان امتیاز
    14

سلام
    من دانشجوی کنسرواتوار موسیقی تهران هستم
    دیپلم موسیقی هم ار همونجا گرفتم
    کنسرواتوار برای کسایی که اطلاتی ازش ندارن به نظر جای قشنگ و حرفی ای میاد
    اما واقعیت اینه که کنسرواتوار تهران یکی از بی ارزش ترین موسسات اموزش موسیقیست
    متاسفانه با تبلیق و تعریفهای الکی از طریق سایت کنسرواتوار و منشی های اونجا که اکثرا دیپلم هم ندارن باعث میشه افرادی نادانسته ثبت نام کنن و بعد از یکی 2 ترم که واقعیت رو فهمیدن به کلی از موسیقی نا امید بشن و از اونجا فرار کنن
    در حال حاضر شهریه هر ترم 700 هزار تومن هست
    ادر کنسرواتوار بیشتر از 2-3 تا استاد خوب وجود نداره و بقیه فوق الاده بی سوادند
    دلیلش هم اینه که مدیر کنسرواتوار اقای مافی فوق الاده ادم پول پرستی ان و استادایی رو میارن که کمترین دستمزد رو میخان
    در پایان دوره مدرکی میدن که بسیار بی ارزش هست و حتی اموزشگاه های موسیقی هم قبولش ندارن
    درس خوندن در اینجا فوق الاده کار اشتباهیه و واقعا دور ریختن پول و از بین بردن وقته
    فقط پول میگیرن پول پول پول
    در مقابل تدریس بسیار ضعیف و مدرک واقعا بی ارزش محض دلخوشی میدن
    من در اینجا کاردانی میخونم (دانشگاه علمی کاربردی) و بسیار پشیمونم اما چاره ای ندارم ادامه بدم تا کاردانی علمی کاربردی رو بگیرم
    فقط خواهشا با تحقیق از دانشجوهای اونجا تصمیم بگیرید نه با صحبت با منشی های اونجا که راحت گولتون بزننو شهریه بگیرن
    دیروز گفتم باشد, از فردا یک جور دیگر هستم.
    امروز نگفتم باشد, از فردا یک جور دیگر هستم.
    تو تا بحال, هیچ, از دست این جورها, کلافه نشده ای؟...

23. 7 کاربر برای این پست از korutzer تشکر کرده اند:

korutzer آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29165
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    179
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

خواهشا پیام من رو بخونید بعد تصمیم بگیرید
    خصوصا دوستایی که قبلا کار کردن و به امید پیشرفت میرن اونجا
    حیفه چون واقعا میشه این پول و وقت رو داد به بهترین اساتید در کلاسهای ازاد و پیشرفت چند برابر داشت

25. 5 کاربر برای این پست از korutzer تشکر کرده اند:

korutzer آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29165
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    179
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط One_Violinist [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اینطور که به نظر می آید، اگر تمام این دروس را به طور جدا و نزد اساتید مختلف یاد بگیرید، باید هزینه بیشتری بپردازید، اما اصلا اینطور نیست.
    موسسه دوره ها را بسیار گسترده و پیچیده تعریف کرده است و اینطور به نظر می رسد که گویا واقعا 10 درس مفید را باید فرا بگیرید. به طور مثال دروس زیر، محتوای یکی از دوره های مقدماتی این موسسه است:

1- تئوري موسيقي
    2- هماهنگي عمومي
    3- سرايش و تربيت شنوايي
    4- آکوستيک
    5- پيانو عمومي
    6- آشنايي با شعر و اوزان شعري
    7- تاريخ موسيقي جهان
    8- آواز گروهي
    9- نرم افزار موسيقي
    10- ساز يا آواز تخصصي

راه تمام این 10 درس، شما را به 5 درس معتبر و واقعی زیر می برد:
    1- ساز یا آواز تخصصی
    2- تئوری موسیقی
    3- پیانو عمومی
    4- تاریخ موسیقی
    5- سلفژ

که در واقع اینها تماما انحرافات تحصیلی، سوءاستفاده مالی و اتلاف وقت هنرجویان است.

دروس زیر، محتوای دوره اول کنسرواتوار تاجیکستان (از ضعیف ترین کنسرواتوارها) است:
    1- تئوری موسیقی 1
    2- پیانو عمومی
    3- تاریخ موسیقی
    4- ساز یا آواز تخصصی
    5- همنوازی تخصصی ساز (ارکسترال)
    6- همنوازی ساز یا آواز تخصصی با آکومپایمان پیانو
    7- پارتیتور خوانی

اصل اهداف تمام کنسرواتوارها، آموزش عملی و پیشرفته ساز یا آواز تخصصی در کنار علوم دیگر موسیقی است که موسسه نهاوند، پیرو این اصول نیست و حتی در آموزش تئوری هم ضعیف عمل می کند.
    کاملا موافقم
    چیزی که هست اینه که تبلیغات اینها خیلی قویه و وقتی پیششون میرید میبینید چنان از دوره ها و اساتید حرف میزنن که فکر میکنید وارد کنسرواتوار روم یا وین شدید در صورتی که بسیار ضعیف و میخره ان
    من اگر کنار درس خوندن در اونجا کلاس خصوصی بیرون نرم واقعا الافم و به جایی نمیرسم
    فقط برای مدرک علمی کاربردی میرم و تا الان که 2 سال میگذره هیچی از اونجا یاد نگرفتم که بدرد بخور باشه
    اگر کسی 4 سال خوب موسیقی کار کرده باشه میبینا که از خیلی از اساتید اونجا با سواد تره

27. 5 کاربر برای این پست از korutzer تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط korutzer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کاملا موافقم
    چیزی که هست اینه که تبلیغات اینها خیلی قویه و وقتی پیششون میرید میبینید چنان از دوره ها و اساتید حرف میزنن که فکر میکنید وارد کنسرواتوار روم یا وین شدید در صورتی که بسیار ضعیف و میخره ان
    من اگر کنار درس خوندن در اونجا کلاس خصوصی بیرون نرم واقعا الافم و به جایی نمیرسم
    فقط برای مدرک علمی کاربردی میرم و تا الان که 2 سال میگذره هیچی از اونجا یاد نگرفتم که بدرد بخور باشه
    اگر کسی 4 سال خوب موسیقی کار کرده باشه میبینا که از خیلی از اساتید اونجا با سواد تره
    با درود به شما ! پس شما چه راه حلی رو به دوستان پیشنهاد میدین که موسیقی رو به شکل آکادمیک ادامه بدن ! مثلاً یه فردی میخواد تازه شروع کنه و هنرستان هم تا به حال نرفته و میخواد در موسیقی تحصیل کنه . شما چه راه حلی پیش پای ایشون میذارین ؟ تحصیل در خارج یا ... ؟ راستی دانشگاه تهران وضعیت موسیقیش چطوره ؟

29. 3 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    15

با درود به شما ! پس شما چه راه حلی رو به دوستان پیشنهاد میدین که موسیقی رو به شکل آکادمیک ادامه بدن ! مثلاً یه فردی میخواد تازه شروع کنه و هنرستان هم تا به حال نرفته و میخواد در موسیقی تحصیل کنه . شما چه راه حلی پیش پای ایشون میذارین ؟ تحصیل در خارج یا ... ؟ راستی دانشگاه تهران وضعیت موسیقیش چطوره ؟
    هوپیتال عزیز،بنده بهترین راه را برای همچنین شخصی این میبینم که بخواند و در کنکور موسیقی شرکت کند و تنها و تنها و تنها دانشگاه هنر تهران را انتخاب کند،حتی شیوه های آموزشی در این دانشگاه هم برخیهایشان با شیوه های جهانی هماهنگ نیست،اما باز از همه ی جاهای دیگر بهتر است.
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

31. 3 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)