لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 37

موضوع: لیلی افشار ( تاپیک اختصاصی لیلی افشار )

moomak آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1591
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    392
    843 بار تشکر شده در 315 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow moomak On Twitter Add moomak on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض لیلی افشار ( تاپیک اختصاصی لیلی افشار )

0 Not allowed! Not allowed!
    مصاحبه بی بی سی
    لیلی افشار برای اجرای رسيتالی در „ويگمور هال” يکی از معروفترين سالن های اجرای کنسرت در لندن چند روزی در اين شهر بود. به هميت مناسبت محمود تهرانی از او (البته با گيتارش) دعوت کرد تا به استوديو بيان تا با هم گفتگويی داشته باشن.

محمود تهرانی در ابتدا از خانم لی لی افشار خواست تا به دوران کودکيش برگرده و از شروع علاقش به گيتار تعريف کنه. خانم افشار گفت:
    „من از ده سالگی نواختن گيتار رو شروع کردم اما در سن ۱۷ سالگی رفتم به آمريکا و از اون موقع تا حالا در اونجا زندگی می کنم. در تهران هم گيتار رو اول با آقای کافی شروع کردم و بعد با آقای افراسيابی. قبل از اينکه به آمريکا مهاجرت کنم سه کنسرت در تهران اجرا کردم.”

شما علاوه بر تدريس موسيقی و نوازندگی گيتار در دانشگاه ممفيس، شنيدم که اوقات فراغتتون رو با تماشای فيلم و کوهنوردی و شنا می گذرونين. می دونم که به شنا علاقه زيادی دارين، علت بخصوصی داره؟
    شنا ورزش خوبيه به خصوص برای نوازنده های گيتار چون به همه ماهيچه ها کمک می کنه و به هيچ جا صدمه نمی زنه. به فيلم و سينما خيلی علاقه دارم ولی من بايد روزی ۵ – ۶ ساعت تمريم کنم و با کار تدريس در دانشگاه و برنامه ريزی برای کنسرت ها، خيلی وقت خالی برام باقی نمی مونه.

ايرانی بودن شما تا چه حد روی روحيه و کارتون تاثير گذاشته. آيا اصولا خصوصيت ايرانی بودن رو در کارهاتون حس می کنيد؟
    بيشتر در موسيقيم حس می کنم، مخصوصا الان که سه تار هم می زنم. من دارم سعی می کنم موسيقی ايرانی رو برای تماشاچی های خارجی ،روی صحنه ببرم. مثلا اخيرا در ممفيس کنسرتی داشتم. خوب اونجا هيچکس راجع به سه تار چيزی نمی دونه و من هر بار گفتم می خوام سه تار بزنم همه فکر کردن می گم „سی تار” ، يعنی همون سی تار هندی. خلاصه برداشتم اين سه تار رو بردم روی صحنه و „مرغ صحر” رو زدم تا همه بفهمن اين چه نوع سازيه. اينکار برای من خيلی کيف داشت چون می دونين تنها خانم گيتاريست ايرانی هستم که دارم در سطح جهانی گيتار می زنم و می تونم سه تار رو برای تماشاچی های گيتار دوست معروف کنم.

چيز ديگه ای هم که دوست دارم شعره. ما در ممفيس با جمعی از ايرانی ها شب شعر داريم و من هم هميشه شرکت می کنم، شعری می خونم و با گيتارم يا سه تارم خواننده ای رو همراهی می کنم.
    چطور شد که به سه تار علاقه مند شديد؟
    پدرم هميشه می گفتن که خوبه من سه تار هم بزنم و اين هميشه تو گوشم بود. چند سال پيش که رفتم ايران يک سه تار گرفتم و مدتی طول کشيد تا وقت کنم و نواختن او رو به خودم ياد بدم، ولی بالاخره يک چيزهايی ياد گرفتم.
    می دونم که چندين بار به ايران سفر کرديد و برنامه هايی هم داشتيد. ممکنه جزييات بيشتری در اينباره در اختيار ما قرار بدين.
    در اين سه سال اخير در تالار وحدت يا „تالار رودکی” خودمون ، „خانه هنرمندان” و „فرهنگسرای نياوران” برنامه داشتم. با آقای چکناواريان اجرا داشتم. هم به صورت تکنوازی و هم در کنسرتو نواختم.

با توجه به اينکه گيتار يک ساز غربيه، در داخل ايران تا چه حد محبوبيت داره و آيا از نواختن اون استقبال می شه.
    از گيتار خيلی استقبال می شه، حتی من يادمه اون موقعی که ايران بودم مردم خيلی به گيتار علاقه داشتن. کنسرت های گيتار هميشه پر می شد. يادمه يک بار „جولين بيزنتاين” اومده بود و مردم حتی روی صحنه هم نشسته بودن.
    الان هم که من می رم کنسرت هام پر می شه و اصلا ديگه بليط نيست. شاگردهام از اصفهان، شيراز، مشهد، تبريز، خرم آباد و خلاصه همه جا ميان که با من سه روز درس فشرده بخونن. علاقه زياده اما طبق معمول کمبود نت و سی دی هست که من با خودم می برم.
    آيا فکر می کنين در آينده تعداد اين سفرها به ايران و مدت اقامتتون بيشتر بشه؟
    دلم می خواد بيشتر بشه، بله. در حال حاضر يکبار در سال می رم و يک ماه بيشتر نمی مونم. اما دلم می خواد ۵- ۶ ماه برم، البته بايد از دانشگاه اجازه بگيرم.

ویرایش توسط Leon : Sunday 25 November 2007 در ساعت 10:52 AM
    Den Grimme Ælling

2. 3 کاربر برای این پست از moomak تشکر کرده اند:

3. # ADS

moomak آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1591
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    392

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ليلي افشار، نوازنده گيتار در گفت و گو با ايسنا
    واحد مركزي خبر، ايسنا: ليلي افشار، نوازنده، داراي دكتراي نوازندگي گيتار كلاسيك، طي نشستي در خبرگزاري دانشجويان ايران، ايسنا به پرسش هاي خبرنگاران فرهنگي هنري پاسخ داد. وي در ابتداي اين نشست، با اشاره به پيشرفت هاي گيتار كلاسيك در بيست سال اخير گفت: اين پيشرفت ها، به گونه اي است كه گيتار كلاسيك از نظر نوازندگي در سطح پيانو و ويلون كلاسيك قرار گرفته است. تكنيك ها نيز به همين دليل بالا رفته و آهنگسازان بزرگ، قطعات مختلفي را براي اين ساز به نگارش درآوره اند.

استاد موسيقي دانشگاه ممفيس اضافه كرد: آهنگسازاني چون آندره سگويا، كه از او به عنوان پدر گيتار كلاسيك نام برده مي شود در نحوه نوازندگي من تاثير گذارده اند. به گفته وي، تكنيك هاي نوازندگي گيتار كلاسيك قابل تقسيم به تك نوازي و كنسرتو با اركستر است كه امروزه در اكثر دانشگاه هاي آمريكا و اروپا تدريس مي شود.

وي همچنين در خصوص نقش موسيقي در زندگي غرب خاطرنشان كرد: اين اهميت به گونه اي است كه در ايتاليا و اروپا از طفولت به كودكان موسيقي ياد مي دهند لذا زماني كه اين ها به كنسرواتوار مي رسند به خوبي با موسيقي آشنا هستند. در آمريكا هم با سازهاي الكترونيك و موسيقي راك آموزش را شروع مي كنند.

افشار با اشاره به عقب ماندگي موسيقي ايران به خصوص در حوزه كلاسيك تصريح كرد: تصميم گرفته ام كه در ايران نيز با آموزش اصولي نوازندگي گيتار كلاسيك تا حدي به حل اين مساله كمك كنم. وي همچنين در ادامه از تنظيم پنج ترانه ايراني و ارائه سه سي دي از آثار خود به بازار خبر داد. او گفت سي دي نخست شامل قطعاتي است كه يك آهنگساز ايتاليائي بر روي نقاشي هاي گويا نوشته است و موضوع دكتراي من هم در اين مقوله بوده است. افشار تصريح كرد: سي دي دوم هم با جمله اي از خيام آغاز مي شود.

در اين سي دي پنج قطعه تنظيم شده ايراني به اضافه قطعات تركي، اسپانيولي و جنوب آمريكا به چشم مي خورد. وي گفت: سي دي سوم هم داراي سه قطعه مدرن به نام پوزيشن است كه براي نخستين بار نوشته شده و من آن ها را ضبط كرده ام. افشار در ادامه دليل اصلي سكونت خود در خارج از كشور را مبحث كاري و اجراهاي بين‌المللي ذكر كرد و گفت:

با اين حال هر وقت فرصت پيش آمده براي اجرا و آموزش موسيقي به ايران آمده ام. وي همچنين با اظهار اميدواري نسبت به يادگيري موسيقي ايراني تصريح كرد: موسيقي هنري است كه روح را خالص مي كند و دل را تسلي مي دهد. توجه كنيم كه مردم‌ زيبايي ها را دوست دارند و موسيقي نيز جز زيبايي هاست كه مردم آن را دوست دارند. افشار همچنين، در خصوص گرايش افراد به گونه هاي موسيقي گفت:

موسيقي پاپ معمولا در اكثر كشورها بيشتر معمول است. چرا كه فهم آن، راحت تر بوده و تشكيل گروه هاي مربوطه آن نيز آسان است در حاليكه موسيقي كلاسيك به مطالعه و پژوهش نياز داشته و شنونده بايد از انواع دوره هاي كلاسيك يعني رنسانس، باروك، كلاسيك، رمانتيك، نئوكلاسيك، مدرن و آوانگارد شناخت داشته باشد.
    ویرایش توسط Amir : Saturday 17 November 2007 در ساعت 04:13 PM
    Den Grimme Ælling

5. 3 کاربر برای این پست از moomak تشکر کرده اند:

moomak آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1591
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    392

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

توصيف شده توسط واشنگتن پست به عنوان ؛عالي-بي عيب و نقص. از سالهای کودکی شروع به فراگيری گيتار نمود و پس از پايان هنرستان موسيقی در سال 1356 به آمريکا عزيمت نمود او ليسانس خود را در رشته موسيقي از كنسرواتوار موسيقي بوستون و فوق ليسانس را در نوازندگي گيتار لز كنسرواتوار موسيقي نيوانگلند اخذ نموده است. ايشان اولين خانم نوازنده گيتار مي‌باشند كه موفق به دريافت دكترا در رشته موسيقي و گيتار شده‌اند.
    لی لی افشار جوايز بين المللی بسياری را در طول زندگی هنری خود کسب کرده است كه مي توان به جايزه عالي مسابقات بنياد گيتار كلاسيك آمريكا، جايزه ممتاز جشنواره مسابقات گيتار موسيقي اسپن، جوايز اول مسابقات گيتار انجمن ملي استادان موسيقي و انجمن استادان سازهاي زهي آمريكا جايزه كميته انجمن هنرمندان تكنواز موسيقي و جايزه كميته انجمن هنرمندان تكنواز موسيقي و برنده جايزه بهترين گيتاريست کلاسيک زن در سال 2000 توسطOrville h. Gibson اشاره كرد
    او بعنوان نوازنده مستر كلاسهاي آندرس سگوويا (بنيانگذار گيتار کلاسيک نوين) که دردانشگاه کاليفرنيای جنوبی برگزيده شد و در همان زمان بود که سگوويا در يک مصاحبه تلويزيونی در NBC در مورد او گفت :
    او بی شک يکی از مشاهير گيتار کلاسيک در جهان خواهد شد
    دکتر ليلی افشار کرسی پرفسوری خود را در دانشگاه ممفيس در سال ۲۰۰۰ بدست آورد و بيش از ۱۴ كه سال است برنامه ليسانس و فوق ليسانس نوازندگي گيتار را در دانشگاه ممفيس اداره مي كند
    وي اجراهاي متعددي در سالن‌هاي مشهور اروپا، آسيا، شمال و جنوب آمريكا، آفريقا و استراليا داشته است كه چندی پيش شاهد (۱۳ - ۱۴ مرداد) اجرای اين نوازنده برجسته در فرهنگسرای نياوران بوديم
    و چند سالی هست كه وي علاوه بر اجرای كنسرت -مستر كلاسهايی را برای علاقمندان به گيتار كلاسيك در ايران برگذار مينمايند كه بايد بجرات گفت پيشرفت و ارتقای گيتار كلاسيك در كشورمان در اين چند سال اخير مرهون زحمات و فعاليتهای آموزشی ايشان بوده است
    ویرایش توسط Amir : Saturday 17 November 2007 در ساعت 04:13 PM
    Den Grimme Ælling

7. 3 کاربر برای این پست از moomak تشکر کرده اند:

moomak آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1591
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    392

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نوازنده برجسته گيتار، ليلي افشار: سفر به ايران و اجراي آثار آهنگسازان معاصر
    بهنام ناطقي (راديوفردا): كنسرتهائي كه چند ماه گذشته آقاي لوريس چكناواريان از موسيقي خود با اركستر سمفونيك ايروان در تالار وحدت تهران اجرا كرد نمونه اي اين بده بستان فرهنگي است ميان موسيقيدانان داخل و خارج از كشور.
    خانم ليلي افشار، نوازنده برجسته گيتار، از جمله هنرمنداني بود كه براي همكاري با آقاي چكناواريان به ايران رفته بود و اخيرا پس از برگزاري كلاس هائي براي نوازندگان پيشرفته گيتار در ايران به آمريكا مراجعت كرد.
    خانم ليلي افشار در مصاحبه با راديوفردا مي گويد:
    ليلي افشار:
    آدمهائي كه آمده بودند به كنسرت خيلي با ديد باز آمده بودند و براشان جالب بود و آمده بودند كه چيز هاي جديد بشنوند. استقبال محشر بود. در هيچ كجاي دنيا من چنين چيزي نديده بودم. تماس كنسرت هاي پربودند مخصوصا كنسرتي كه با اركستر مي زدم آن را يك سانس ديگر هم اضافه كرديم.
    ب. ن.:
    خانم افشار در صفحه هاي متعددي كه از قطعات آهنگسازان كلاسيك، معاصر و ايراني در آمريكا منتشر كرده است، گاهي اجرائي مي گنجاند از موسيقي محلي ايران كه براي گيتار كلاسيك تنظيم شده است، از جمله ترانه مشهور گل گندم.
    ليلي افشار: بعد از اينكه قطعه آقاي چكناواريان را زدم، قطعه مدرني بود. براي آنكور، قطعه گل گندم را زدم و روز بعدش كه برگشتم تالار وحدت ديدم همان گل گندم را كه ضبط كرده بودند، آقاي صدا بردار داش پخش مي كرد و همه داشتند به آن گوش مي كردند و پيدا بود كه خيلي روي آنها اثر گذاشته بود.
    ب. ن.: صداي خانم ليلي افشار نوازنده بين المللي گيتار را مي شنويم ، كه 13 سال است برنامه ليسانس و فوق ليسانس نوازندگي گيتار را در دانشگاه ممفيس اداره مي كند، شاگردهاي موسيقي در ايران را در مقايسه با شاگردهاي آمريكائي با استعداد و جوينده مي داند.
    ليلي افشار: شاگردها خيلي با استعداد هستند و تنها مسئله اي كه هست اين است كه معلم خوب خيلي كم پيدا مي شود آنجا و دسترسي به نت موسيقي و آخرين انتشارات ندارند.
    ب. ن.: خانم افشار در صفحه ها و كنسرت هاي خود، ازجمله كنسرتي كه اكتبر گذشته در نيويورك اجرا كرد، مي كوشد نمونه هائي از قطعات پيشرفته آهنگسازان معاصر براي گيتار را براي نخستين بار به شنوندگان عرضه كند.
    ليلي افشار: سعي مي كنم از آهنگساز هائي كه از كارشان خوشم مي آيد، با آنها كار كنم و معمولا قطاتي كه براي من مي نويسند، با هم روش كار مي كنيم و من هم يك مقدار ايده هاي خودم را درش مي گذارم و با هم همكاري مي كمنيم و دوست دارم آهنگسازهائي را كه تكنيك هاي جديد پياده مي كنند و صداهاي جديد مثلا يك آهنگسازي هست به نام دوشان باگدانوويج كه موسيقي اش به نظر آسيائي مي آيد و به گوش من خيلي جالب است يا يك آهنگساز ترك به نام كامران اينس كه در دانشگاه من درس مي دهد.
    قطعه اش خيلي به گوش من دلچسب است يك وقت هائي صداي باخ مي دهد و يك وقت هائي مدرن مي شود.
    ب. ن.: خانم ليلي افشار كه در ايران بزرگ شده ودر دانشگاه باستون تحصيل كرده است، مي گويد ايراني بودن وخارجي بودن مانعي براي پيشرفت او در رشته موسيقي كلاسيك در آمريكا نبود.
    ليلي افشار: وقتي به موسيقي مي رسيم، آنچه آدم مي زند مهم است نه اينكه از كجاي دنيا باشيم. اين مهم است. اگر بودن از ايران طوري كمك كرده آن است كه بتوانم موسيقي آسيائي را بهتر بفهمم و عرضه كنم و مهم اين است كه آدم با تمرين و پشتكار كار را خوب كند و مهم نيست از كجا آمده است
    ویرایش توسط Amir : Saturday 17 November 2007 در ساعت 04:14 PM
    Den Grimme Ælling

9. 3 کاربر برای این پست از moomak تشکر کرده اند:

moomak آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1591
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    392

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان اگر کسی هست که می خواد در مستر کلاس های خانم افشار در ایران شرکت کنه حتما ظرف کی دو روز آینده پیام خصوصی بزاره تا راهنماییش کنم کلاس ها در تیر ماه برگزار می شه و قیمتش واقعا نازله
    با احترام
    moomak
    ویرایش توسط Amir : Saturday 17 November 2007 در ساعت 04:14 PM
    Den Grimme Ælling

11. 2 کاربر برای این پست از moomak تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

دوستان عزیز این تاپیک مخصوصی خانم افشار هست

بحث کنید , خبر بدید , بررسی کنید , نقد کنید و خلاصه هر کاری در راستای موضوع تاپیک خواستید انجام بدید

ببینیم و تعریف کنیم و به شما افتخار کنیم

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

13. 3 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

حرف جلوه رو قبول دارم کار خاصی نکرده

خب خاص بودن خیلی سخته

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

15. 3 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

Hes_r آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    277
    میانگین پست در روز
    0.40
    تشکر از پست
    1,515
    3,659 بار تشکر شده در 1,294 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Hes_r on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 105/5
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    21

منم موافقم

نوازنده گی خوبی داره ولی نمیشه به جز در نوازندگی براش چیز خاصی در نظر گرفت.
    Yahoo ID : Hes_r
    Facebook : Hessam Rostamian

No Pain ... No Gain
    AK8

17. 3 کاربر برای این پست از Hes_r تشکر کرده اند:

shbaharehs آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    286
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,714
    1,560 بار تشکر شده در 635 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نه كار بزرگي نيست ولي كاره! هركسي نميتونه هر اهنگي رو به هر سازي تنظيم كنه!
    خوابیدی بدون لالایی و قصه, بگیر اسوده بخواب بی درد و غصه...

19. 3 کاربر برای این پست از shbaharehs تشکر کرده اند:

moomak آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1591
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    392

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

هر كدومتون كه ميگين كار بزرگي نكرده چرا شما ليلي افشار نشدين؟
    چرا تو دنيا يه ليلي افشار هست؟
    اگه مي تونين يكي از كاراشو بزنين ضبط كنين (تصويري) بزارين توي سايت
    به ويژه با شما هستم جلوه جان
    اقا امير و اق حسام كه گفتن ميزاريم حالا كي ؟ نميدونم
    اما شما همت كن
    اگرم مي خواي تو سبك خودت
    ياالله يا علي
    Den Grimme Ælling

21. 6 کاربر برای این پست از moomak تشکر کرده اند:

Hes_r آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    277
    میانگین پست در روز
    0.40
    تشکر از پست
    1,515

شبکه های اجتماعی من

Add Hes_r on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    21

اولا" این که هومن جان اینجا نظر هر کسی محترمه و دلیل نمیشه برای اینکه بخواد نظرش رو بگه بیاد و خودش رو استاد جلوه بده . ما تو این دنیای هنر هیچی نیستیم و یه شاگردیم .

هیچ کی اینجا نوازنده بودن لیلی افشار رو زیر سوال نبرده

بدون شک ایشون یکی از بهترین نوازنده هاست ولی ما در مورد چیزهای دیگه صحبت میکنیم همه چیز دز موسیقی نوازندگی نیست.

No Pain ... No Gain
    AK8

23. 3 کاربر برای این پست از Hes_r تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط moomak [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هر كدومتون كه ميگين كار بزرگي نكرده چرا شما ليلي افشار نشدين؟
    چرا تو دنيا يه ليلي افشار هست؟
    اگه مي تونين يكي از كاراشو بزنين ضبط كنين (تصويري) بزارين توي سايت
    به ويژه با شما هستم جلوه جان
    اقا امير و اق حسام كه گفتن ميزاريم حالا كي ؟ نميدونم
    اما شما همت كن
    اگرم مي خواي تو سبك خودت
    ياالله يا علي

شرمنده پا برهنه می پرم وسط بحث

هومن جون من اصلا موسیقی کار نمی کنم بیشتر فوتبال بازی می کنم

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

25. 4 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

moomak آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1591
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    392

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hes_r [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اولا" این که هومن جان اینجا نظر هر کسی محترمه و دلیل نمیشه برای اینکه بخواد نظرش رو بگه بیاد و خودش رو استاد جلوه بده . ما تو این دنیای هنر هیچی نیستیم و یه شاگردیم .

هیچ کی اینجا نوازنده بودن لیلی افشار رو زیر سوال نبرده

بدون شک ایشون یکی از بهترین نوازنده هاست ولی ما در مورد چیزهای دیگه صحبت میکنیم همه چیز دز موسیقی نوازندگی نیست.

من به نظر همه احترام ميزارم داش حسام
    اما كسي كه بياد بگه خانم ليلي افشار در موسيقي ايران بي تاثير بوده قطعا بايد خودش تاثيرات زيادي روي موسيقي گذاشته باشه
    ديگه خانم افشار بعد از تربيت ان همه شاگرد و بالا بردن اسم اين مملكت چيكار بايد بكنه كه نكرده؟
    چون آهنگسازي نكرده بي تاثير بوده؟
    مگه همه بايد آهنگساز باشن؟
    نه اداش ايشون در كاره خودشون يكي از موثر ترين ها بودن و به نظر من در گيتار كلاسيك ايران هيچ كسي مثل ايشون نيست حداقل ايران رو به جوامعي كه مارو حساب نمي كردن نشون دادن
    راستي آهنگسازي هم همه چيز موسيقي نيست
    فعلا
    Den Grimme Ælling

27. 4 کاربر برای این پست از moomak تشکر کرده اند:

moomak آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1591
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    392

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شرمنده پا برهنه می پرم وسط بحث

هومن جون من اصلا موسیقی کار نمی کنم بیشتر فوتبال بازی می کنم

Den Grimme Ælling

29. 3 کاربر برای این پست از moomak تشکر کرده اند:

Hes_r آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    277
    میانگین پست در روز
    0.40
    تشکر از پست
    1,515

شبکه های اجتماعی من

Add Hes_r on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    21

نوازندگی صرفا تاثیری روی موسیقی نداره .

بلکه باید یه ابداعی صورت گرفته باشه .

البته شاید من از روی بی اطلاعی از گیتار این حرف رو میزنم ولی شما میتونی چند نمونه از کاراشون رو که به نظرت تاثر داشته رو بگی تا بنده هم با شما هم نظر شم .

No Pain ... No Gain
    AK8

31. 2 کاربر برای این پست از Hes_r تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

به نظر من هومن راست میگه

جلوه جون شما حرفت قبول ولی باید قبول کرد افراد خاص در هر زمینه ای خیلی کم هستند .

بحث شما در مورد آهنگسازی و ابتکار عمل کاملا صحیح هست

ولی نمی تونیم بگیم چون ابتکار عمل اونچنانی نداشته پس کلا به درد نمی خوره

به نظر من خانم افشار مایه افتخار ایرانی هستند لااقل در نوازندگی

در ضمن هومن جان نقد یک اثر از طرف یک شخص حتما نیاز به این نداره که خود اون شخص در مورد مطلبی که داره نقدش میکنه استاد باشه به نظر من اطلاعات علمی و تئوریک و تجربیات دیده شده و شنیده شده گاهی اوقات کفاف امر رو میده

دوستان اینها صرفا نظرات من بود

با تشکر

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

33. 3 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)