لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 74

موضوع: نظر خواهی : علت جذب نشدن جوانان به موسیقی سنتی

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6817
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    43
    136 بار تشکر شده در 78 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    به نظر من علت این که جوونای امروز کمتر به موسیقی سنتی گرایش دارن اینه که:ما اصلا برای موسیقی سنتی تبلیغات نداریم،یعنی اصلا برنامه نداریم که تبلیغات داشته باشیم.
    و اگر که سبک های تازه وارد خارجی اینقدر تبلیغات دارن ما باید به حدی تبلیغاتمون از اون ها بیشتر باشه که بتونیم افراد زیادی رو به سنت و موسیقی سنتی علاقه مند کنیم.
    امان از تهاجم فرهنگی

2. 3 کاربر برای این پست از maryama تشکر کرده اند:

hkh آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    6338
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    508
    403 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    16

اینجا همه حرفا گفته شد، پس حرف متفاوتی ندارم یزنم!
    فقط چیزایی که دیدم رو می گم، همین...!

--------------------------------------

اما یه سوال دارم...
    ما کجاییم؟
    به کجا می خوایم بریم؟
    اصلاً حرکت کردیم؟

من اصلاً به شهر های دیگه کار ندارم.
    توی شهر من (بابل) توی یه سال حتی یه کنسرت هم اجرا نمشه.
    شایدم هم بشه اما من به عنوان یه شهروند عادی حتی یه بار هم به گوشم نخورده...
    البته فقط کنسل شدن برنامه ها رو شنیدم...!

یه مغازه با یکی از دوستام رفته بودم که مغازه جالبی بود.
    توی مغازه پر بود از گیتارهای یاماها و فقط یدونه سنتور توی ویترینش بود که از بس بهش آفتاب خورده بود، رنگ و روش رفته بود!

گذشتگان ما انقدر سیاست داشتن که کتاب حافظ رو توی خونه هر ایرانی جا کردن (بگذریم از اینکه هیچکی نمی خونه)
    ایکاش بودن و توی خونه هر ایرانی یه ساز سنتی جا می کردن...!

یکی از چیزایی که مردم از موسیقی سنتی بریدن، کم بودن کارهای خارقالعاده هست. کارهایی که روح رو به پرواز دریاره.
    بعد از فیلم شهریار، همه کتاب فروشی ها دیوان شهریار رو تموم کردن.
    بعد از فیلم سنتوری خیلی ها رفتن سنتور یاد گرفتن.
    ما توی کشور خودمون و با موسیقی اصیل خودمون باید در مقابل دنیایی که داره راک . متال و رپ و... میسازه مقابله کنیم اما فقط با همین... ؟!

چند وقت پیش از یکی از جاهای پر رفت آمد شهرم رد میشدم.
    دیدم یه پیر مرد داره با ویولن خیلی قدیمی خودش میزنه و مردم جلوش پول میندازن
    چند لحظه به چهره مردم نگاه کردم که چه با شوق به اون آهنگ گوش میدادن.
    همین چند لحظه انرژی خیلی زیادی به اونا می داد و اونا رو شاد می کرد...!
    شاید فکر کنید که اون گدا بود ولی بیشتر از اون مردم گدای صدای سازش شده بودن...

کیه که از مخاطب های به این مشتاقی بدش بیاد...
    اما چندتا نوازنده بدون گرفتن پول، بدون داشتن هیچ توقعی از کسی و فقط برای مردم و در کنار مردم ساز میزنن... ؟
    تنها کسایی که می تونن موسیقی سنتی و یا هر چیز دیگه ای رو تا ابد حفظ کنند، همین مردم عادی هستن.

من نوازنده نیستم ولی اگه یه روزی نوازنده ماهری شدم، حتماً یه گدا میشم... و توی خیابونا ساز میزنم...!

4. 5 کاربر برای این پست از hkh تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5122
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    14
    34 بار تشکر شده در 14 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryama [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من علت این که جوونای امروز کمتر به موسیقی سنتی گرایش دارن اینه که:ما اصلا برای موسیقی سنتی تبلیغات نداریم،یعنی اصلا برنامه نداریم که تبلیغات داشته باشیم.
    و اگر که سبک های تازه وارد خارجی اینقدر تبلیغات دارن ما باید به حدی تبلیغاتمون از اون ها بیشتر باشه که بتونیم افراد زیادی رو به سنت و موسیقی سنتی علاقه مند کنیم.
    امان از تهاجم فرهنگی
    یک زمانی بود که ملت رادیو گوش می کردند و همش موسیقی سنتی بود توجه کن حتی اسمش سنتی نبود. موسیقی همونی بود که بود. یه روز ملت به این فکر افتادند که یه کم سادش کنیم امثال گوگوش و داریوش اومدند. این مورد اقبال خیلیا قرار گرفت. همه میتونستن تو کوچه و خیابون اون تصنیفها رو بخونن. بذات موسیقی عامه فهم بد نیست. این از این.
    مسئله بعدی مسئله تهاجم فرهنگیه. شما داری تو دنیا زندگی میکنی. ملت میبینن که اون ور دنیا موسیقیشون جنبوجوش داره خوب خوششون میاد. واقعا به نظر نمیرسه کسی کس دیگه ای رو مجبور به انجام کاری کرده باشه.
    ویرایش توسط bardyaa : Sunday 29 June 2008 در ساعت 10:28 PM دلیل: دوستی، خوبی، مهربونی ...!

A.Sad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5211
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    398 بار تشکر شده در 144 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

من اصلا با این لغت تهاجم فرهنگی مشکل دارم هر فرهنگی که بهتر باشه مسلما همه گیرتر میشه اگه فرهنگ غرب داره کل جهانو میگیره لابد چیز بهتریه دیگه. چرا فرهنگ ما بین اونا پخش نمیشه
    ببخشید ولی بیشتر این مساله ی تهاجم فرهنگی غرب به شرق رو موزیسین های ایرانی برای توجیه کمبود ها و ضعف های خودشون نسبت به موزیک غرب عنوان میکنن.
    علت اینم که خیلی ها غربی شدن تبلیغات نیست حالا کاری به گروه های رادیو تلوزینیشون ندارم ولی خیلی از این گروها اصلا جزو گروه های تجاری نیستن و زیر زمینی کار میکنن که خود دولت های غربی هم باهاشون مشکل دارن چه برسه به اینکه بخوان روشون تبلیغات هم بکنن.
    باید قبول کرد که موزیک ما نسبت به خیلی از کارای غربی ضعیف تره چه از نظر محتوا و چه از نظر موزیک
    البته این نکترو هم اضافه کنم که بسیاری از موزیسین های غربی موزیک مارو خیلی بهتر از خودمون میشناسن و تم های شرقی ای رو که تو اهنگاشون استفاده میکنن اصولی تر از ماست. همین سیستم نت نویسی ای هم که ما الان استفاده میکنیم ماله همون اونور ابی ها هست وگرنه اگه همینم نبود فکر نمیکنم تا حالا با دستاورد های ... همین موزیکی که الان داریم هم پایدار مونده بود
    ویرایش توسط A.Sad : Sunday 29 June 2008 در ساعت 11:22 PM

7. 2 کاربر برای این پست از A.Sad تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4127
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    21
    1,016 بار تشکر شده در 306 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط A. Sad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من اصلا با این لغت تهاجم فرهنگی مشکل دارم هر فرهنگی که بهتر باشه مسلما همه گیرتر میشه اگه فرهنگ غرب داره کل جهانو میگیره لابد چیز بهتریه دیگه. چرا فرهنگ ما بین اونا پخش نمیشه
    ببخشید ولی بیشتر این مساله ی تهاجم فرهنگی غرب به شرق رو موزیسین های ایرانی برای توجیه کمبود ها و ضعف های خودشون نسبت به موزیک غرب عنوان میکنن.
    علت اینم که خیلی ها غربی شدن تبلیغات نیست حالا کاری به گروه های رادیو تلوزینیشون ندارم ولی خیلی از این گروها اصلا جزو گروه های تجاری نیستن و زیر زمینی کار میکنن که خود دولت های غربی هم باهاشون مشکل دارن چه برسه به اینکه بخوان روشون تبلیغات هم بکنن.
    باید قبول کرد که موزیک ما نسبت به خیلی از کارای غربی ضعیف تره چه از نظر محتوا و چه از نظر موزیک
    هرچی می‌خوام قاطی نشم، نمی‌ذارین!

برادر، هروقت خواستی بحث جدی بکنی، از خباثت کلمه‌ها بترس! اون‌قدر معصومانه به آدم نگاه می‌کنن که اصلاً به‌نظر نمی‌آد! ببین:

-- «تهاجم فرهنگی»، حتی اگه «لغت» باشه، امر واقع‌ه. در طول تاریخ فراوان بوده، هم نمونه‌های معروف داره و هم نمونه‌های پیچیده، و دلایلش هم معمولاً معلوم‌ن و قابل درک. هیچ‌وقت کاربرد خاص سیاسی رو معیار قضاوت نکن.
    -- به‌هیچ‌وجه نمی‌شه ادعا کرد که «هر فرهنگی که بهتر باشه مسلما همه گیرتر میشه». نه معلوم‌ه که «فرهنگ بهتر» کدوم‌ه، نه اگه بدونیم که کدوم فرهنگ بهتره می‌تونیم مطمئن باشیم که طرفدار پیدا می‌کنه --- چه رسد به این که «همه‌گیرتر شدن»ش مسلم باشه. زبان انگلیسی مثلاً خیلی زبان «بهتر»ی‌ه؟ حتی اگه باشه، دلایل تسلطش تو این صد ساله همون دلیلای تسلط زبان عربی‌ن تو یه بازهٔ پونصد ساله. حالا، مثلاً عربی خیلی زبون بهتری‌ه؟! واقع، این‌ه که یه مفهوم «تسلط» وجود داره که چندان به «بهتر بودن» مربوط نیست. بیشتر، شاید به «برتر بودن» برمی‌گرده. عناصر فرهنگی «ما» هم، وقتی که ما نفوذ سیاسی و اقتصادی بیشتر داشتیم، بین «اونا» پخش شده. حالا این تفوق رو «اونا» دارن، و خوب، تکلیف «ما» معلوم‌ه.
    -- من کم دیده‌م که موسیقیدان‌های ایرانی همچو چیزی بگن، یا به همچو دلیلی بگن. خود نظریه اصولاً سیاسی‌ه و کاربران و نظریه‌پردازای ایرانیش اصولاً میونهٔ خوشی با موسیقی ندارن! اتفاقاً، نگرانی همیشه از پدیدهٔ ساده‌ای‌ه که به‌ش می‌گیم «شیفتگی»، و خیلی از اونهایی که از این وضع ناراحتن، معمولاً به این موضوع معترضن. اشکالی نداره اگه یه‌روز «ببینیم» که سیر «طبیعی» موسیقی، لزوماً منجر می‌شه به چیزی از جنس موسیقی چندصدایی، و این گونه لزوماً منجر می‌شه به همین فرم «هارمونی» که می‌شناسیم. اما، «باید» بتونیم این «طبیعی» بودن رو «نتیجه بگیریم»؛ نه این که از آسمون بیفته تو سفره‌مون، یا بگیم «چون اونا می‌گن، حتماً همین‌ه». ضمن این‌که باید حواسمون به تحول تاریخی هم باشه، و ببینیم که همون نظام‌ها هم «ازلی و ابدی» نبودن. حسن‌القضا، همه‌شون «دلیل» دارن، و این دلیل هیچ‌وقت «بقیه می‌گن این‌جوری» نبوده و هیچ‌وقت «همطراز شدن» هم نبوده.
    -- «موزیسین‌ها» رو که نمی‌شه در مقابل «موسیقی غرب» ضعیف دونست! اول، «موسیقی غرب» اصلاً چیز مشخصی نیست که بشه درباره‌ش بحث کرد: هوارهوارتا ژانر داره که خوب، خیلی‌هاشون اساساً مدعی «هنر» نیستن. دوم، قاعدتاً یا موزیسین با موزیسین مقایسه می‌شه و یا موسیقی با موسیقی. شاید درست باشه که بهترین موزیسین‌های ایران از بهترین موزیسین‌های اون‌ور کمتر کار کرده‌ن و کمتر پیش برده‌ن؛ اما ندید نگیر که اون‌چه که به عنوان «امکانات» در اختیار داشته‌ن هم اساساً قابل قیاس نیست. معلوم‌ه که چیزی که جامعه نظرخوشی نسبت به‌ش نداره، نخبگانش رو نه از بین آحاد جامعه، که از بین اون گروه که توان حرکت خلاف‌آمد خواست جامعه رو دارن می‌گیره، و خیلی از استعدادها هدر می‌رن. قانون ده‌هزار دکتر منصوری رو می‌دونی؟ توصیفش چیزی‌ه شبیه این که از ده‌هزار نفر که مشاهده‌گر «حرکت» هستن، یکی‌شون خودش به‌فکر می‌افته که این پدیده «قاعده» داره، و از ده‌هزار نفر از همچو آدمایی یکی‌شون ابزار و سوادش رو داره که یه مدلی برا این حرکت بسازه که قابل استفاده باشه. حالا بیا و دوران کلاسیک رو در اروپا مقایسه کن با هر دوره‌ای که دلت می‌خواد در ایران! این‌ه که موسیقی «کلاسیک» ایران «شخصی»ه و هنر «خلوت»، و موسیقی «کلاسیک» اروپا «جمعی»ه و هنر «جلوت». آدمای «کلاسیک» ایران اصولاً «مطرب» درباریان و بیرون جایی ندارن جز تخته‌حوض قهوه‌خونه، و آدمای «کلاسیک» اروپا آدم حسابی‌ن و به شاه و وزیر طعنه می‌زنن و تو سالنهایی برنامه می‌ذارن که کاخ ناصری، با همهٔ عظمتش، نمی‌تونه به اونها پهلو بزنه. عکس همین وضع رو البته، پیش‌تر این‌وری‌ها داشته‌ن، و طبیعتاً وقتی «مجد»شون رفته، آثارش هم رفته!
    -- هیچ‌جور «باید»ی البته نداره، ولی به همون سبک عبارت تو، این رو هم می‌شه گفت که «باید قبول کرد که خیلی از کارای غربی نسبت به موزیک ما ضعیف‌ترن، چه از نظر محتوا و چه از نظر موزیک»، و به همون دلیل درست بودن حرف تو، این حرف هم درست‌ه. اما، اینها چیزی رو با چیزی مقایسه نمی‌کنن. خیلی از غزلهای سعدی از خیلی از غزلهای مولوی بهتره، و خیلی از غزلهای مولوی هم از خیلی از غزلهای سعدی!

شاید، معقول‌تر بشه اگه بگی که وقتی می‌گی «بهتر»، منظورت چی‌ه. اگه نه، خوب، من هم می‌تونم بگم که «معلوم‌ه که موسیقی سنتی خیلی بهتره»!

9. 2 کاربر برای این پست از bardyaa تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5122
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hkh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اینجا همه حرفا گفته شد، پس حرف متفاوتی ندارم یزنم!
    فقط چیزایی که دیدم رو می گم، همین...!

اما یه سوال دارم...
    ما کجاییم؟
    به کجا می خوایم بریم؟
    اصلاً حرکت کردیم؟
    جناب حسام اگر میخوای بحث جمع کنی اول نتیجه رو لااقل از نظر خودت بگو بعد سئوال جدید مطرح کن. (این هم فقط یک پیشنهاد بود.)
    ویرایش توسط Nazer : Monday 30 June 2008 در ساعت 11:21 AM دلیل: خلاصه کردن متن

A.Sad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5211
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

من با این حرف که غربی ها امکانات بیشتری نسبت به ما دارن برای همین کاراشون قوی تره مخالفم
    خیلی از افراد مطرح موسیقی غربی رو میشناسم که بدون هیچ امکاناتی کارشون رو شروع کردن ولی الان جزو مطرح ترین افراد تو موسیقی هستن برای مثال همین Stevie Ray Vaughan کارشو تو یه رستوران شروع کرد بعد از یه مدت شد اسطوره گیتار بلوز دنیا
    ولی شما یه نیگاه به خواننده ها و موزیسین های لس انجلسی و اونایی که تو ایران استودیویی کار میکنن بندازین چرا با این همه امکانات بازم کار بی کیفیت میدن بیرون. امکانات خوب تو موسیقی شاید فاکتور مهمی باشه ولی نمیشه موزیک خوب رو فقط به امکانات محدود کرد.
    مشکل اصلی از اونجایی که اونا برای موسیقیشون و موزیسین هاشون ارزش و احترام قائلن ولی ما به چشم یه مشت ادم منحرف بهشون نگاه میکنیم

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    960
    7,753 بار تشکر شده در 1,683 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/9
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط A. Sad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ولی شما یه نیگاه به خواننده ها و موزیسین های لس انجلسی و اونایی که تو ایران استودیویی کار میکنن بندازین چرا با این همه امکانات بازم کار بی کیفیت میدن بیرون.

در تکميل و جواب اين جمله شما،پيشنهاد ميکنم که اين فايل ها را نگاه کنيد!!

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

DJ AVR IRIS آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5190
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    102 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام منم وارد بحث میشم یه چیزی بگم !!
    الان شبکه چهار داره یه برنامه پخش میکنه به نام ارتباط نزدیک ببینید این جامعه با نسل ما مد ما و ... ما کنار نمیاد میخواد با موسیقی کنار بیاد و کاری کنه ما جوان به سمت موسیقی ملی یا همون سنتی گشیده بشیم !!! نکته دیگه اینه بردیا جان شما در مورد همه چی هر چیزی گفتین من رشته اصلی حرف شما را نفهمیدم !!!
    منم با A. Sad جان موافقم ربطی به امکانات نداره شاید یه هنجار یباشه اما یه اصل نیست من میگم اشکال از همون غم ناک بودن و تحرک ندادن و نیاوردن نو آوریه !!! وگرنه کسی از موسیقی بدش نمییاد !!!

14. کاربران زیر از DJ AVR IRIS به خاطر این پست تشکر کرده اند:

A.Sad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5211
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Leon [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در تکميل و جواب اين جمله شما،پيشنهاد ميکنم که اين فايل ها را نگاه کنيد!!

لئون جان با این اینترنت نفتی ذغالی که نمیشه فایل تصویری نگاه کرد متنی چیزی نداره خواندنی باشه
    ویرایش توسط A.Sad : Monday 30 June 2008 در ساعت 02:09 PM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5122
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من با این حرف که غربی ها امکانات بیشتری نسبت به ما دارن برای همین کاراشون قوی تره مخالفم
    در مورد یک قلم موسیقی کلاسیک غرب و یک شهر مثل مسکو به نقل از یک مسکو رفته باید بگم که اونجا (مسکو) 130 سالن اپرا داره فکر کنم یه ذره امکانات دارن.

DJ AVR IRIS آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5190
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

Red face

سلام
    بحث موسیقی کلاسیک رو نکنید که ما هیچ اشتراکی با اونا نداریم سر این بحث ما اندازه یک قرن از موسیقی کلاسیک عقبیم !!!
    اون زمان که اونا آهنگساز داشتن اپرا مینوشت ما یه حمال نداشتیم بار حمل کنه !!!
    Leon جان من 1 دقیقشو گوش دادم نفهمیدم میخواست چیرو بگه دیگه نگرفتمش انجا انترنت ذغال سنگیه چرا شو منم نمیدونم اما هست!! فکر کنم یکی از دلایلش اینه که ما تو موسیقی پیشرفت میکنیم !!!
    در کل یه چیزی از این ودیو ها بگو !
    ویرایش توسط DJ AVR IRIS : Monday 30 June 2008 در ساعت 02:12 PM

18. کاربران زیر از DJ AVR IRIS به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

لئون جان با این اینترنت نفتی ذغالی که نمیشه فایل تصویری نگاه کرد متنی چیزی نداره خواندنی باشه
    اينها فايل های يوتوب هست،چه نفتی چه برقی،بايد قابل مشاهده باشه راحت.

DJ AVR IRIS آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5190
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

مییاد ولی سرعت پایینه 9 دقیقست بابا ! شما چیزیتون میشه توضیح بدین !!! (شوخی) یا شایدم جاش اینجا نیست! ؟؟؟؟؟؟
    جان ما داری با ما بی سوالی بازی میکنی ! ؟؟؟؟

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط DJ AVR IRIS [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مییاد ولی سرعت پایینه 9 دقیقست بابا ! شما چیزیتون میشه توضیح بدین !!! (شوخی) یا شایدم جاش اینجا نیست! ؟؟؟؟؟؟
    جان ما داری با ما بی سوالی بازی میکنی ! ؟؟؟؟
    اين فايل ها برای يکی از دوستان بود که گفته بود چرا موسيقی لس انجلسی پيشرفت
    نداره و...
    به هر حال بيخيال،به بحث ادامه بديد!

A.Sad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5211
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط DJ AVR IRIS [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام منم وارد بحث میشم یه چیزی بگم !!
    الان شبکه چهار داره یه برنامه پخش میکنه به نام ارتباط نزدیک ببینید این جامعه با نسل ما مد ما و ... ما کنار نمیاد میخواد با موسیقی کنار بیاد و کاری کنه ما جوان به سمت موسیقی ملی یا همون سنتی گشیده بشیم !!! نکته دیگه اینه بردیا جان شما در مورد همه چی هر چیزی گفتین من رشته اصلی حرف شما را نفهمیدم !!!
    منم با A. Sad جان موافقم ربطی به امکانات نداره شاید یه هنجار یباشه اما یه اصل نیست من میگم اشکال از همون غم ناک بودن و تحرک ندادن و نیاوردن نو آوریه !!! وگرنه کسی از موسیقی بدش نمییاد !!!
    یه موقعی هر بلایی که خواستن سر موسیقی سنتی اوردن که کسی گوش نکنه الان که همه شدن رپ و ... تازه متوجه شدن که فاجعه ای درست کردن دارن خودشونو میکشن که ملت برگردن به همون موسیقی سنتی ولی دیگه کار از کار گذشته باید زودتر جلوی این موضوع رو میگرفتن.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)