لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 27 از 27

موضوع: موسیقی پاپ ، موسیقی کلام محور!

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    پاپ تازه اول سین سلامشه تو این مملکت
    موسیقی پاپ مملکت ما سر رفتن افرادی مثله سیاوش قمیشی یا شادمهر یا خیلی ضرر کرد. البته در زمینه آهنگسازی حسن شمائی زاده هم بسیار قوی کار میکنه. متاسفانه وضعیت پاپ خارج هم زیاد مناسب نیست و به جز عده محدودی بقیه دارن خزعبلات تحویل ملت میدن.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

2. 6 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    3,189 بار تشکر شده در 1,048 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hdhamid [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام ...
    این شد یه سوال درس و درمون!! ..
    تا مردم چیزی رو نبینن عاشقش میشن؟!.. تا چیزی خلق نشده باشه .. کسی درکی داره ازش؟!.. جواب قطعا منفیه .. هنرمند اگر هنرمند باشه .. مردمو دنبال خودش میکشونه!! .. (مث آرمیک من!! )
    ولی خوب قطعا یه سری هنرمند نیستن و صرفا مقلدن .. پس سعی میکنن برای به شهرت رسیدن تقلید کنن...

مثلا یاس... من تا قبل دیدن کلیپا و شنیدن آهنگاش از رپ متنفر بودم .. ولی کسی که با متن شعراش ... صدای محزونش منو عاشق رپ کرد اون بود!! ..

در مورد پاپ هم همینطوره .. باید هنرمند واقعی جرات انجام انقلاب و تحول رو داشته باشه!! .. مردم ... فقط میتونن روی مقلدا تاثیر بذارن ... اونا مهم نیستن!! ..

البته فرهنگ ما ایرانیا کلا با شعر مانوستره .. اینو توموسیقی سنتی میشه دید . پاپ هم تحت تاثیره .. مهم نیس .. اینم سبکیه ..

اما در مورد موزیک و ترانه .. منم نگفتم اول شعر گفته بشه بعد موزیک رو بسازیم .. این خیلی مهم نیس .. مهم اینه که موضوع شعر و ترانه معلوم باشه .. بعد شما میتونی با یه داد و ستد بین موزیک و شعر مسائل رو حل کنی..!!! ...

هنر داره راهشو میره .. چه ما بخوایم چه نه .. همیشه آدمای بانبوغ و استعداد برای ارتقاء دنیا بدنیا میان!! .. تو ایران همیشه پر از این آدماس ... چون هنر نزد ایرانیان است و بس... اعتقاد من همینه .. نوازنده در حد بین المللی کم نداریم .. پروفسور لیلی افشار تو گیتار کلاسیک .. که ابداع هم داشته رو گیتار ... آرمیک .. ابداع کننده پاپ تلفیقی ... و در داخل ایران .. لاچینیها .. روحانیها ..
    مطمئن باشین تو پاپ هم .. از اینا بزودی خواهند اومد .. پاپ تازه اول سین سلامشه تو این مملکت... صبر کنین ...

شاد زی...
    ما که میگیم هنر اره خودشو میره ! اما همچین جوامعی هستند که لاااقل یه کم فرهنگسازی بشه!
    شاید منی که می خوام در آینده موزیک بسازم اینجا چیزی یاد بگیرم که رو روند کارم تاثیر بذاره!
    همه چیز از همین اتفاقات کوچیک شروع میشه!

اما من هنوز به جواب سوالم نرسیدم!

کلام محور شدن موسیقی پاپ داخلی به خاطر سلیقه مخاطبه یا خواست موزیسین ها؟؟؟؟
    خوبه یا بد؟
    آنجا که کلام باز می ماند ، موسیقی آغاز می شود...

4. 4 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

پوریا تو همین انجمن بود سر بحثای اون 3 تا تاپیک داشتی می گفتی که فقط اینکه بگیم این بده اون بده فایده نداره! :دی
    یادمه پدر جان :))

آخه پاپ رو داریم از روی اونایی که معروف ترن مقایسه میکنیم! این اشتباهه!
    به هر حال!!!

از نظرم اون که دنبال دوپس دوپس باشه اولین انتخابش موزیک پاپ مجاز نیس!
    در بهترین حالت میره کامران هومن گوش میده مثلا!!!

اینکه موزیسین های ما دارن دوپس دوپس می کنن خواسته ی خودشونه!!!

وگرنه مخاطب عام که از ملودی نمی تونه زیاد سر در بیاره اما خب ترانه رو متوجه می شه!

6. 4 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

اتفاقا نظر من کاملا برعکسه توئه. من میگم این دوپس دوپس موزیسین ها بخاطر خواسته مردمه. نه خواست خودشون. باید قبول کنیم از 100 موزیسین داخلی که پاپ کار میکنن 99تاشون دارن فقط و فقط بخاطر فروش آلبوم و مسائل مادی آهنگسازی میکنن.
    من با کسب درآمد از راه هنر مخالف نیستم. اما به شرطی که در اولویت انجام کار نباشه. فکر کنم هممون قبول داریم که اگه یه هنرمند کاری رو با احساسات و خلاقیت و ذوق خودش بسازه روی مردم اثر میزاره. اونطوری فروش هم داره. اما هنرمندان ما بیشترشون فقط فکر اینن که چی بسازن که مردم خوششون بیاد. بیشتر کارهاشون هم که دزدی و تقلید از تم و مایه های ترکی و عربی هست.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

8. 5 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,965
    3,372 بار تشکر شده در 974 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 445/2
    Given: 787/1
    میزان امتیاز
    16

موافقم .. با پوریا .. بشدت..
    اینا همون مقلدان دیگه ...
    بابا همین شادمهرم از وقتی رفته اونور دیگه آهنگاش حال نمیده!!! ... فعلا من تو پاپ فقط قمیشی رو دوس دارم ...

با همه این حرفا مشکل از هر دو وره بنظرم ...
    در مورد ملودی هم .. فک نکنم عوام نفهمنش.. شاید تکنیک رو حالیشون نشه .. ولی ملودی و هارمونی با روح در ارتباطه .. نه با عقل.. شما که نوازنده ای.. سریع تو ذهنت تکنیکاشو سرچ میکنی.. شنونده عادی داره با روحش لمسش میکنه!!!.. میفهمه بابا!!!
    خداحافظ .. همین حالا.. همین حالا که من تنهام
    خداحافظ... به شرطی که .... ببینی تر شدن چشمام

10. 5 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ببین من با اینکه مخاطب دوپس دئپس دوس داره رو من قبول دارم!

اما حرفم اینه که خب اگه موزیسین یه کم منطقی فکر کنه باید به این نتیجه برسه که کسی که دوپس دوپس بخواد اولین انتخابش مثلا محسن یگانه نیس! میره ساسی جانکن گوش میده مثلا! یا چه میدونم میره اندی گوش میده!

ما داریم راجع به پاپ حرف میزنیم!!!

حمید جان منم قبول دارم که مخاطب موسیقی رو با قلبش جس می کنه! اصلا اگه اینطو نبود هیچ آدم عادی ای موسیقی گوش نمیداد!
    اما اینم قبول دارم دریافت حس واقعی یه کلام برای مخاطب عام آسون تره تا حس واقعی یه موزیک!

12. 5 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,965
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehraneh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببین من با اینکه مخاطب دوپس دئپس دوس داره رو من قبول دارم!

اما حرفم اینه که خب اگه موزیسین یه کم منطقی فکر کنه باید به این نتیجه برسه که کسی که دوپس دوپس بخواد اولین انتخابش مثلا محسن یگانه نیس! میره ساسی جانکن گوش میده مثلا! یا چه میدونم میره اندی گوش میده!

ما داریم راجع به پاپ حرف میزنیم!!!

حمید جان منم قبول دارم که مخاطب موسیقی رو با قلبش جس می کنه! اصلا اگه اینطو نبود هیچ آدم عادی ای موسیقی گوش نمیداد!
    اما اینم قبول دارم دریافت حس واقعی یه کلام برای مخاطب عام آسون تره تا حس واقعی یه موزیک!
    سلام ..
    اونو اتفاقی اومدی یا راسراسی گفتی!! ؟ .. ..
    اگه راسکی گفتی دمت گرم .. بزن قدش!!! ..

منم قبول دارم ... و دیگر هییچ!! ..
    شاد زی ...

14. 3 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

اتفاقا مردم عام هم ملودی رو تشخیص میدن. من خودم چندتا آهنگ متال که ملودیهای ویران کننده داشتن باسه دوستان و اطرافیانم پخش کردم فکشون تا نیم ساعت رو هوا آویزون بود. با اینکه هیچ کدومشون هم نمیفهمیدن یارو داره چی میخونه.
    کسی که دوپس دوپس بخواد اولین انتخابش مثلا محسن یگانه نیس
    این مسئله فقط ماله موقعیه که میخواد باسه ماشین آهنگ انتخاب کنه. اگه بخوان برن کنسرت مسلما انتخاب اول و آخرشون محسن یگانه است چون انتخاب دیگه ای ندارن. مگه کلا چندتا خواننده داخل کشور داریم که کنسرت بزارن؟؟؟فکر کنم میزان جیغ و فریادهای کنسرت محسن یگانه با فستیوال سالیانه متال برابری کنه. به نظره من کلا ملت ما مشکل دارن. نسل امروز ما مشکل داره. چرا اینا انقدر باید بی شعور باشن که بخاطر همچین افرادی داد وبیداد کنن و جیغ و ویغ راه بندازن؟؟؟اگه مردم ما ساسی رو پس میزدن و آهنگاش رو پخش نمیکردن اونوقت ببینید این آقا نمیرفت دوتا کار درست و حسابی بسازه. نه اینکه چهارنفر دیگه هم که موفقیت این مردک رو دیدن پا جای پاش گذاشتن. اگه موقعی که محسن یگانه داره یکی از کارهایی که کپی کرده رو میخونه مردم „هو” ش کنن اونوقت ببینید باسه البوم بعدیش چقدر وقت میزاره و ملودی میسازه. وقتی طرف میبینه هرکاری که میکنه و هر شرو وری که میخونه ملت طرفدارشن و باسش به به و چه چه میکنن معلومه مسیرش رو عوض نمیکنه.
    بابا همین شادمهرم از وقتی رفته اونور دیگه آهنگاش حال نمیده!!!
    حمید... نزن این حرفو. اصلا کل آلبوم سبب یه شاهکار بود از نظر من. الانم که شادمهر سبکش رو عوض کرده و داره ترنس کار میکنه. هرچند به نظر خیلیا شاید موفق نباشه در این سبک اما همین که جرات داره و ریسک میکنه دمش گرمه. فکر کنم همه قبول دارین که شادمهر میتونه در عرض یک ماه آلبومی بده بیرون که فک همه بیوفته. چه از نظر نوازندگی و چه از نظر آهنگسازی. اما اون برعکس بقیه که دنبال جذب مخاطب هستن دنبال تجارب جدیده. واقعا دمش گرم.

16. 4 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,965
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حمید... نزن این حرفو. اصلا کل آلبوم سبب یه شاهکار بود از نظر من. الانم که شادمهر سبکش رو عوض کرده و داره ترنس کار میکنه. هرچند به نظر خیلیا شاید موفق نباشه در این سبک اما همین که جرات داره و ریسک میکنه دمش گرمه. فکر کنم همه قبول دارین که شادمهر میتونه در عرض یک ماه آلبومی بده بیرون که فک همه بیوفته. چه از نظر نوازندگی و چه از نظر آهنگسازی. اما اون برعکس بقیه که دنبال جذب مخاطب هستن دنبال تجارب جدیده. واقعا دمش گرم.
    چشم نمیزنم این حرفو ..
    چون حرفتو قبول دارم ... پس از حرف خویشتن خویش باز میگردم!! ..

در مورد اون قضیه ماشین و دوپس دوپس!! .. والا خوب بعله .. ولی برا کنسرتم .. اگه همین دوپس دوپس و بذارن ملت فک کنم بیشتر برن!! .. فک کن!! .. یه dj بره اون وسط.. همه بیان وسط!! .. بابا میرن ملت.. تو یدونشو بذار ببین همه میان!!! .. منکه میرم .. ولی بخاطر موزیک نیس رفتنمون آخه!!! ...
    حالا حالا ... اینوریا!!! .. آها آها ... حالا اونوریا!! .. دستا بالاااا!! .. اوه اوه ...
    خاموش کن اون ابزار لهو و لعبو!!..
    „خلبانان ... قهرمانان .. ای امید ...”

شاد زی...

18. 3 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,965
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این مسئله فقط ماله موقعیه که میخواد باسه ماشین آهنگ انتخاب کنه. اگه بخوان برن کنسرت مسلما انتخاب اول و آخرشون محسن یگانه است چون انتخاب دیگه ای ندارن. مگه کلا چندتا خواننده داخل کشور داریم که کنسرت بزارن؟؟؟فکر کنم میزان جیغ و فریادهای کنسرت محسن یگانه با فستیوال سالیانه متال برابری کنه. به نظره من کلا ملت ما مشکل دارن. نسل امروز ما مشکل داره. چرا اینا انقدر باید بی شعور باشن که بخاطر همچین افرادی داد وبیداد کنن و جیغ و ویغ راه بندازن؟؟؟اگه مردم ما ساسی رو پس میزدن و آهنگاش رو پخش نمیکردن اونوقت ببینید این آقا نمیرفت دوتا کار درست و حسابی بسازه. نه اینکه چهارنفر دیگه هم که موفقیت این مردک رو دیدن پا جای پاش گذاشتن. اگه موقعی که محسن یگانه داره یکی از کارهایی که کپی کرده رو میخونه مردم „هو” ش کنن اونوقت ببینید باسه البوم بعدیش چقدر وقت میزاره و ملودی میسازه. وقتی طرف میبینه هرکاری که میکنه و هر شرو وری که میخونه ملت طرفدارشن و باسش به به و چه چه میکنن معلومه مسیرش رو عوض نمیکنه.
    البته من شخصا محسن یگانه رو دوس دارما ... !! .. البته نه از سر بیشعوری .. همینجوری تو دل برو لامذهب!!

ولی با حرفت کاملا موافقم .. ولی یه چیزم بگم .. مردم ندیدن خوب طفلیا .. بقول خودت مگه چندتا کنسرت داریم آخه؟!.. همین 2 ..3 تان دیگه!! .. خوب این ملت ندید بدید چی کنن!!>. کجا خودشونو تخلیه روانی کنن .. مجبورم برن اونجا جیغ و ویغ کنن دیگه .. بابا توجوش قرار بگیری خودتم جیغ میزنییییی!!..
    حالا بیا .. اینوریا!!.. آها .. حالا اونوریا ... دستا بالااااااا .. اوه .. „ممد نبودی ببینی... شهر آزاد گشته!! .. بزن سینه رو!!!”

20. 3 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

در بحث دوستان از ابتدا حضور نداشته ام و وقتی هم برای کامل خواندن سخن های دوستان نداشته ام اما با توجه به موضوع تاپیک، میخواستم سخنانی را بگویم:
    موسیقی پاپ عامه پسند ترین موسیقی در یک جامعه است که بر خلافالمان های اصلی سبک،در آن از موسیقی های بسیار ساده(نمیخواهم بگویم ضعیف) مشاهده میکنیم تا موسیقی های بسیار قوی.
    شنونده موسیقی در میان عامه مردم(مقصودم اشخاص غیر موزیسین هست) بسیار زیاد است، البته هستند اشخاصی که موزیسین نیستند اما موسیقی های کلاسیک(چه شرقی و چه غربی) و دیگر سبک ها را گوش میدهند و تعدادشان هم کم نیست و شکر خدا روز به روز در حال افزون است.
    البته بسیاری از پژوهشگران موسیقی، سبک پاپ را یک سبک با اصالت نمی دانند، بلکه سبکی تلفیقی از کلاسیک و سبک های دیگر و مخلوطی از تمام این ها با سلیقه مورد نیاز مردم است، به همین دلیل که موسیقی پاپ مستقیما با سلیقه مردم در ارتباط است، سلیقه اکثر افراد(حداقل در ایران) موسیقی با کلام را بیشتر می پسندد.
    وجود موسیقی پاپ، نه تنها بد نیست، بلکه خیلی خوب است، زیرا موسیقی هست که سلایق زمانی افراد را شاید جوابگو باشد اما تنها شنونده پاپ بودن(شیوه ی مرسوم در ایران) زیاد خوب نیست، در این حالت شخص تنها به چندموسیقی خاص دل میبنند و با موسیقی هایدیگر اخت که نمیگیرد هیچ،حتی به آنها گوش هم نمیدهم،نفرت برخی جوانان از سبک های کلاسیک غربی و شرقی در ایران شاهد این تک بعدی بودن است، شرایط جامعه موسیقی باید به گونه ای باشد که تمامی موسیقی ها را در برگیرد و علاوه بر اختیار هم فرد برای انتخاب موسیقی مورد علاقه، انواع سبک موسیقی نیز موجود باشد و به مردم شناخته نیز شوند.
    در چند سال جدید با توجه به سیاست گذاری های داخلی در زمینه موسیقی و بهبود اوضاع صدا و سیما و همچنین پخش سبک های موسیقیایی مختلف، پخش اجراها و کنسرت ها و همچنین برنامه های پژوهشی در حیطه موسیقی از شبکه ها ایرانی خارجی باعث شده که حداقل کسانی که به این شبکه ها دسترسی دارند، در صورت تمایل خودشان، به انواع موسیقی بیشتری گوش داده و با آنها آشنا شود.
    در شرایطی که شخص با انواع سبک های موسیقی آشنا باشد، انتخابی درست میتواند انجام شود.
    یک نکته ای، هر شخصی حق و اختیار در موسیقی که می سازد یا گوش می دهد دارد، عده ای از دوستان چنان جبهه گیری هایی بر مقابل سبک پاپ میگیرند که گویی دشمن در حال جنگ است در صورتیکه باید انواع موسیقی وجود داشته باشد تا هر شخص انتخاب عاقلانه خود را بگیرد.

در پناه حق شادکام و پیروز باشید...
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)