لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 34

موضوع: آیا تاکید بیش از حد روی سلفژ و تئوری موسیقی درست است؟

nasimsad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60504
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    26 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

Question آیا تاکید بیش از حد روی سلفژ و تئوری موسیقی درست است؟

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام. یه سوال داشتم. من حدود یک سال هست که یادگیری ویولن رو شروع کردم. خیلی هم علاقه دارم. اما موضوع اینه که استادم تاکید بیش از حدی داره روی سلفژ و تئوری موسیقی. به طوری که ممکنه چندین هفته پشت سر هم به من بگه ساز نبرم و کل وقت کلاس رو تئوری کار کنه. اینم بگم که من 27 سالمه و مشغله زیادی هم دارم و وقت تمرین بیشتر از 1 ساعت تو روز رو ندارم. این سخت گیری بیش از حد به نظرتون درسته؟ آخه دیگه کم کم دارم خسته می شم و می ترسم به جایی برسم که علاقم رو از دست بدم

2. 2 کاربر برای این پست از nasimsad تشکر کرده اند:

3. # ADS

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    56512
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    437
    735 بار تشکر شده در 264 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. یه سوال داشتم. من حدود یک سال هست که یادگیری ویولن رو شروع کردم. خیلی هم علاقه دارم. اما موضوع اینه که استادم تاکید بیش از حدی داره روی سلفژ و تئوری موسیقی. به طوری که ممکنه چندین هفته پشت سر هم به من بگه ساز نبرم و کل وقت کلاس رو تئوری کار کنه. اینم بگم که من 27 سالمه و مشغله زیادی هم دارم و وقت تمرین بیشتر از 1 ساعت تو روز رو ندارم. این سخت گیری بیش از حد به نظرتون درسته؟ آخه دیگه کم کم دارم خسته می شم و می ترسم به جایی برسم که علاقم رو از دست بدم

درود

ببخشید اینو میگم ((این معلم شما رو نوازنده نخواهد کرد)) هر چه سریعتر دنبال یه استاد دیگه باشید ..

هر چند تجربه ثابت کرده که دانش سلفژ و تئوری تو درک بهتر موسیقی برای شما بسیار مفید خواهد بود
    [SIGPIC][/SIGPIC]

5. 3 کاربر برای این پست از piano4all تشکر کرده اند:

nasimsad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60504
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون. البته می دونم که اونا چقدر مهمند اما این روش تدریس به خصوص برای کسی که تازه شروع کرده و حرفه ای کار نمی کنه مفید نیست به نظرم. ولی استادم...

7. کاربران زیر از nasimsad به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    56512
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    437
    735 بار تشکر شده در 264 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از راهنماییتون. البته می دونم که اونا چقدر مهمند اما این روش تدریس به خصوص برای کسی که تازه شروع کرده و حرفه ای کار نمی کنه مفید نیست به نظرم. ولی استادم...

بحث حرفه ای و آماتور نیست. باید از کلاس موسیقی لذت برد. این هنر یه معلم خوب هست که بتونه با روشی خلاقانه ، تئوری و سلفژ رو به شما آموزش بده البته در کنار اجرای قطعات ساده در حد توان نوازتدگی شما
    [SIGPIC][/SIGPIC]

9. 5 کاربر برای این پست از piano4all تشکر کرده اند:

nasimsad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60504
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط piano4all [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بحث حرفه ای و آماتور نیست. باید از کلاس موسیقی لذت برد. این هنر یه معلم خوب هست که بتونه با روشی خلاقانه ، تئوری و سلفژ رو به شما آموزش بده البته در کنار اجرای قطعات ساده در حد توان نوازتدگی شما
    اوایل خیلی لذت می بردم اما الان بیشتر برام استرس آور شده از بس که استادم مثل فیزیک و شیمی ازم تئوری موسیقی میپرسه! فقط نمی دونم که استادای دیگه چه جوری تدریس می کنن

11. کاربران زیر از nasimsad به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mehrdadgh4 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13850
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,147
    2,461 بار تشکر شده در 668 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Mehrdadgh4 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    16

به نظر من هر دو باید در کنار هم آموزش داده بشند. مثلا توی یک جلسه یه درس از کتاب بدند و آخر کلاس یه قسمتی از تئوری رو هم کار کنند. ولی باز ممکنه استادتون واسه این روششون دلیل داشته باشند.
    من که ترجیح میدم هر دو رو با هم دیگه یاد بگیرم.
    شما نباید واسه پرسیدن تئوری استرس داشته باشی،اگه علاقه به یاد گرفتن ساز داشته باشی باید تئوری رو هم قبول کنی.
    اساس موفقيت استقامت است
    ♪♫♫♪♪♫♪

13. 3 کاربر برای این پست از Mehrdadgh4 تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

با درود... nasimsad (خانم یا آقا نمیدونم)
    به نظر من استادتون رو عوض کنید...
    توضیح در مورد اینکه چرا باید عوض کنید ... خیلی طولانیه... و ممکنه گیجتون کنه...
    یه کلام... استادتون رو عوض کنید
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

15. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40201
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    11 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به نظر من بهترین کار رو می کنه
    شما می خواین ویولن رو سریع یاد بگیرین
    فکر می کنی داره وقتت رو تلف میکنه
    اما اگه به حرفش گوش بدی متوجه میشی که چقدر از کسانی که دارن ویولن کار می کنن جلو میفتی
    من در اسفند ماه سال 74 شروع به یادگیری ویولن کردم
    حالا بگذریم که اولش کند پیش می رفتم و دو سه سال هم بخاطر سربازی کلا ساز نزدم و غیره
    ولی از سال 83 بطور مرتب دارم ساز می زنم 4 کتاب هنرستان و ردیف لشگری و صبا رو تموم کردم
    الان دارم تو یه گروه ساز می زنم و حس می کنم که چقدر وقتم رو به اشتباه گذروندم
    الان می فهمم که ای کاش سلفژ کار کرده بودم بعد انگشت گذاری رو شروع می کردم
    الان که 30 سال دارم و دیگه اصلا وقت ندارم
    شما هم اگه وقت نداری پیشنهاد می کنم بجای استاد، سازت رو عوض کنی

17. 3 کاربر برای این پست از ap300261 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40201
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    11 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ویولن چون پرده نداره مطمئن باش که تا مدتها فالش خواهی زد
    هیچ کاریش هم نمی تونی بکنی و تا موقعی که تنها ساز می زنی متوجه نمیشی
    وقتی که بری تو یک گروه خوب اونوقت می فهمی که چقدر این مقدار کمی که فالش می زنی تاثیر داره
    تنها راه برطرف کردن فالشی انگشتان بصورت سریع و دائمی اینه که سلفژ کار کنی
    استادای دیگه شاید خیلی راحت تر باهات برخورد کنن
    مثلا هر چی بد بزنی یا هرچی فالش بزنی هیچی بهت نگن
    پیش خودشون میگن که ولش کن خودش کار می کنه خوب میشه
    ولی آخرش نتیجه نمیگیری.
    فوقش 4 تا آهنگ دست و پا شکسته می زنی.
    اما اینطوری اولش خسته میشی ولی وقتی رو غلطک بیفتی دیگه میشه روی ساز زدنت حساب کرد
    که اگه یک آهنگ ساده رو هم بزنی همه دوست دارن بشینن گوش بدن
    اگه وقت داری و می تونی با ویولن کنار بیای فکر می کنم این استاد رو از دست نده که بقیه زیاد براشون مهم نیست آخرش چیزی یاد میگیری یا نه.

19. 2 کاربر برای این پست از ap300261 تشکر کرده اند:

nasimsad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60504
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdadgh4 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من هر دو باید در کنار هم آموزش داده بشند. مثلا توی یک جلسه یه درس از کتاب بدند و آخر کلاس یه قسمتی از تئوری رو هم کار کنند. ولی باز ممکنه استادتون واسه این روششون دلیل داشته باشند.
    من که ترجیح میدم هر دو رو با هم دیگه یاد بگیرم.
    شما نباید واسه پرسیدن تئوری استرس داشته باشی،اگه علاقه به یاد گرفتن ساز داشته باشی باید تئوری رو هم قبول کنی.
    من واقعا با علاقه این ساز رو شروع کردم. اما خوب خودتون حساب کنید که وقتی فرضا چند هفته ساز نبرم سر کلاس و فقط مثل درس تئوری بخونم چقدر خسته کننده می شه و استرس آور...

21. کاربران زیر از nasimsad به خاطر این پست تشکر کرده اند:

nasimsad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60504
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با درود... nasimsad (خانم یا آقا نمیدونم)
    به نظر من استادتون رو عوض کنید...
    توضیح در مورد اینکه چرا باید عوض کنید ... خیلی طولانیه... و ممکنه گیجتون کنه...
    یه کلام... استادتون رو عوض کنید
    اتفاقا خوشحال می شم اگه تا حدودی برام توضیح بدین. خیلی مهمه برام. راستی من خانم هستم! فکر می کنم توضیحات شما دوستان عزیز کمک خیلی بزرگی به من خواهد کرد

nasimsad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60504
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ap300261 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من بهترین کار رو می کنه
    شما می خواین ویولن رو سریع یاد بگیرین
    فکر می کنی داره وقتت رو تلف میکنه
    اما اگه به حرفش گوش بدی متوجه میشی که چقدر از کسانی که دارن ویولن کار می کنن جلو میفتی
    من در اسفند ماه سال 74 شروع به یادگیری ویولن کردم
    حالا بگذریم که اولش کند پیش می رفتم و دو سه سال هم بخاطر سربازی کلا ساز نزدم و غیره
    ولی از سال 83 بطور مرتب دارم ساز می زنم 4 کتاب هنرستان و ردیف لشگری و صبا رو تموم کردم
    الان دارم تو یه گروه ساز می زنم و حس می کنم که چقدر وقتم رو به اشتباه گذروندم
    الان می فهمم که ای کاش سلفژ کار کرده بودم بعد انگشت گذاری رو شروع می کردم
    الان که 30 سال دارم و دیگه اصلا وقت ندارم
    شما هم اگه وقت نداری پیشنهاد می کنم بجای استاد، سازت رو عوض کنی
    ممنونم که وقت گذاشتین و جواب دادین. من راستش به سازم خیلی علاقه دارم و حاضر نیستم عوضش کنم. مواقعی که تمرین می کنم واقعا لذت می برم . لذتی که نمی تونم توصیفش کنم. یکی از بزرگترین حسرت های زندگیم اینه که چرا زودتر شروع نکردم. حالا هم حرفم اینه که چون با توجه به مشغله های روزمره می دونم که دیگه برای حرفه ای کارکردن من دیر شده و بیشتر برای لذت خودم کار می کنم آیا این روش درسته؟ آیا این نوع تدریس مناسب سنین پایینتر و کسانی که دارن حرفه ای کار می کنن نیست؟

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

اتفاقا خوشحال می شم اگه تا حدودی برام توضیح بدین. خیلی مهمه برام. راستی من خانم هستم! فکر می کنم توضیحات شما دوستان عزیز کمک خیلی بزرگی به من خواهد کرد
    ببینید خانمه نسیم خانم
    من معمولا .. هرکسی که در مورد استادش سوال میکنه... نظری نمیدم... و میگم خوبه همینو ادامه بده... و دلیلم هم اینه که میگم نباید ذهن خام یک هنرجو رو گیج با مسائل دیگه گیج کرد... و باید هنرجو خودش به سطحی برسه که متوجه بشه چی واسش خوبه و چه استادی بدردش میخوره
    اما اینجا... بقدری موضوع جالبه... که دارم میگم عوض کنید استادتون رو
    استاد شمارو نمیشناسم... شاید ایشون نوازنده ی بسیار توانایی هم باشند... اما مسلما مدرس خوبی نیستند
    مدرس باید نوازنده تربیت کنه... نه تئوریسین
    شما باید ببینی هدفت چیه... میخوای تئوریسین بشی یا نوازنده
    اصلا خیلی خنده دار و مضحکه که به هنرجوی یکساله که هنوز وزن خوانیش خوب نشده بخوایم سلفژ یاد بدیم... دلیلی نداره
    حتی کسانی که میخوان کنکور موسیقی بدن... میشینن حسابی سازشونو میزنن... و بعد 6 ماهه آخر کلاس تئوری و سلفژ میرن و خودشونو میرسونن... چون تئوری و سلفژو میشه تو یکسال یاد گرفت... اما نوازندگی وقت گیره... نوازندگی رو نمیشه به این سادگی ها به سطح بالا رسید... و زمان بره
    اصلا اگه شما بشینید سازتون رو بزنید و خوب بشید و بعدها در حین نوازندگی برید دنبال این چیزا... خیلی بهتر و قشنگتر تئوری رو یاد میگیرید ... تا اینکه بخواید از صفر با تئوری شروع کنید
    شما هم اگه بخوای نوازنده بشی تا 5 سال به اون شدت نیازی به تئوری و سلفژ نداری... و خود بخود اینهارو در طول زمان در حد لازم یاد میگیری
    اما چنانچه بخواید آهنگساز بشید یا وارد رشته ی موسیقی بشید یا بخوای موسیقی رو حرفه ای دنبال کنید... اون وقته که تئوری و سلفژ خیلی مهم و تاثیر گذاره... اما حتی تحت این شرایط هم بعد از 4..5 سال باید سلفژو شروع کنید نه از حالا
    البته اینها نظرات منه... و ممکنه خیلی از دوستان با نظر من مخالف باشن... ولی بهرحال خودتون ببینید که چی درستتر و بهتره و تصمیم درست رو بگیرید
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

25. 2 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

nasimsad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60504
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببینید خانمه نسیم خانم
    من معمولا .. هرکسی که در مورد استادش سوال میکنه... نظری نمیدم... و میگم خوبه همینو ادامه بده... و دلیلم هم اینه که میگم نباید ذهن خام یک هنرجو رو گیج با مسائل دیگه گیج کرد... و باید هنرجو خودش به سطحی برسه که متوجه بشه چی واسش خوبه و چه استادی بدردش میخوره
    اما اینجا... بقدری موضوع جالبه... که دارم میگم عوض کنید استادتون رو
    استاد شمارو نمیشناسم... شاید ایشون نوازنده ی بسیار توانایی هم باشند... اما مسلما مدرس خوبی نیستند
    مدرس باید نوازنده تربیت کنه... نه تئوریسین
    شما باید ببینی هدفت چیه... میخوای تئوریسین بشی یا نوازنده
    اصلا خیلی خنده دار و مضحکه که به هنرجوی یکساله که هنوز وزن خوانیش خوب نشده بخوایم سلفژ یاد بدیم... دلیلی نداره
    حتی کسانی که میخوان کنکور موسیقی بدن... میشینن حسابی سازشونو میزنن... و بعد 6 ماهه آخر کلاس تئوری و سلفژ میرن و خودشونو میرسونن... چون تئوری و سلفژو میشه تو یکسال یاد گرفت... اما نوازندگی وقت گیره... نوازندگی رو نمیشه به این سادگی ها به سطح بالا رسید... و زمان بره
    اصلا اگه شما بشینید سازتون رو بزنید و خوب بشید و بعدها در حین نوازندگی برید دنبال این چیزا... خیلی بهتر و قشنگتر تئوری رو یاد میگیرید ... تا اینکه بخواید از صفر با تئوری شروع کنید
    شما هم اگه بخوای نوازنده بشی تا 5 سال به اون شدت نیازی به تئوری و سلفژ نداری... و خود بخود اینهارو در طول زمان در حد لازم یاد میگیری
    اما چنانچه بخواید آهنگساز بشید یا وارد رشته ی موسیقی بشید یا بخوای موسیقی رو حرفه ای دنبال کنید... اون وقته که تئوری و سلفژ خیلی مهم و تاثیر گذاره... اما حتی تحت این شرایط هم بعد از 4..5 سال باید سلفژو شروع کنید نه از حالا
    البته اینها نظرات منه... و ممکنه خیلی از دوستان با نظر من مخالف باشن... ولی بهرحال خودتون ببینید که چی درستتر و بهتره و تصمیم درست رو بگیرید
    وای واقعا ممنون از این همه راهنمایی و وقتی که گذاشتین. نمی دونین چه احساس خوبی بهم دست داد. راستش من بیشتر از این نگران هستم که استادم رو که به هرحال تو این یک سال بهش خو گرفتم رو عوض کنم و برم پیش استاد دیگه ای و بعد متوجه بشم که روش تدریس بقیه هم همینطوره و اونوقت تا بخوام به استاد جدید هم عادت کنم کلی طول بکشه و خلاصه اینکه کلی زمان از دست بدم.
    راستی من تازه عضو این سایت شدم و زیاد آشنا نیستم. گفتم حالا که شما این همه خوب راهنمایی می کنید من یه سوءاستفاده هم بکنم و ازتون سوال بپرسم. می شه راهنمایی کنید چطوری می تونم عضو کلوب ها بشم؟ دعوتنامه کی باید بده؟ یا چطوری می توتم تو کلوب ها کامنت بذارم؟ البته ببخشیدا

27. 2 کاربر برای این پست از nasimsad تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

وای واقعا ممنون از این همه راهنمایی و وقتی که گذاشتین. نمی دونین چه احساس خوبی بهم دست داد. راستش من بیشتر از این نگران هستم که استادم رو که به هرحال تو این یک سال بهش خو گرفتم رو عوض کنم و برم پیش استاد دیگه ای و بعد متوجه بشم که روش تدریس بقیه هم همینطوره و اونوقت تا بخوام به استاد جدید هم عادت کنم کلی طول بکشه و خلاصه اینکه کلی زمان از دست بدم.
    راستی من تازه عضو این سایت شدم و زیاد آشنا نیستم. گفتم حالا که شما این همه خوب راهنمایی می کنید من یه سوءاستفاده هم بکنم و ازتون سوال بپرسم. می شه راهنمایی کنید چطوری می تونم عضو کلوب ها بشم؟ دعوتنامه کی باید بده؟ یا چطوری می توتم تو کلوب ها کامنت بذارم؟ البته ببخشیدا
    درود
    خواهش میکنم
    نه نگران نباشید...
    البته سعی کنید زیاد در عوض کردن استاد وسواس بخرج ندید و هی استاد عوض نکنید...
    اما فعلا عوض کنید... ببینید کی خوبه
    شما کدوم شهر هستید؟ شاید بتونم استادی رو پیشنهاد کنم
    یکیو پیدا کنید که نوازنده مطرحی باشه
    اختیار دارید... سو استفاده چیه...
    ببینید وارد کلوپ میشید و اونجا گزینه ی عضویت در کلوپ رو میزنید... و بعد از اون میتونید مطلب بنویسید
    فقط بعضی از کلوپ ها هستند که نیاز به دعوت نامه دارن... و باید یکی واستون بفرسته...
    اون کلوپها هم به یکی از عضوهای کلوپ پیام خصوصی بدید و بگید واستون بفرسته
    خواهش میکنم... کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

29. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40201
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    11 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آقای رامین من نمی دونم شما چه سازی می زنید؟
    ولی مطمئنم که ویولن نمی زنید
    چون در این ساز حالا شاید به قول شما تئوری در اول کار همچین مهم نباشه و در طول زمان بشه اون رو یاد گرفت
    اما اگه یک نفر همزمان با شروع ویولن سلفژ رو هم کار کنه می تونه در مدت زمان کمتری به نتیجه ی بهتری برسه
    اینو من که ویولن کار کردم و سلفژ کار نکردم میگم چون که دارم خودمو با یکی از دوستام که چندین سال بعد از من شروع کرده مقایسه می کنم و الان می بینم چطوری داره ساز می زنه

خانم نسیم شما که به قول خودت دیر شروع کردی و ویولن رو انتخاب کردی اگه بخوای درست فکر کنی باید سلفژ رو از حالا شروع کنی
    سلفژ هیچ ربطی به ویولن یا ساز دیگه نداره که بگی من هنوز به جایی نرسیدم که بخوام سلفژ کار کنم
    سلفژ مثل یک ساز جداگانه است که با حنجره نواخته میشه و اگر شما این رو یاد بگیری قطعا در یادگیری ویولن شما رو جلو می اندازه (چون ویولن پرده بندی نداره و یک اپسیلون که انگشتت رو عقب و جلو بگیری صدای فالش از خودش در میاره و تا مدتها درست نمیشه و قول میدم بهت که گوش شما رو هم خراب می کنه مگر اینکه همزمان به تقویت گوش یا سلفژ هم بپردازی)

31. 5 کاربر برای این پست از ap300261 تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)