لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 34

موضوع: شادمهر - طرفدار

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    21615
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    18 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    خوب دوستان بالاخره بعد از هر روز کافی نت رفتن و انتظار آلبوم شادمهرم اومد نکته بد این آلبوم این بود که شادمهر خیلی واسه انتشار این آلبوم کشش داد !!!
    یک سالی بود که این آلبوم میخواست بیاد.
    واما نکته ای که خیلی توی این آلبوم خود نمایی میکنه اینه که نشون میده شادمهر چقدر از فضای موسیقی داخل دور شده به طوری که اکثر کارا تم غربی دارن!
    و اما نقد که اصلا در این حد نیستم ولی بهتره بگیم نظر شخصی!
    1:ترک یک این آلبوم که قبل از اومدن آلبوم منتشر شد و از نوع ملودی سازش همه حدث میزدند که به آهنگ عادت نزدیک باشه و بود . جالبه که این سبک صدای ویولون و ملودی رو من قبلا تو موسیقی متن فیلم مریم مقدس دیده بودم چون یه جور تم رومی یونانی داره و به علت همین یکی از دوستام احتمال میداد کاور باشه ! ولی خوب نیست ترانه این کار خوبه و قشنگه و موضوعش جدیده یکی از بردهایی که شادمهر کرده همیشه اینه که ترانه های با سبک جدید رو میخونه ملودی هم که قویه واقعا ولی به پای عادت نمیرسه اصلا ! متاسفانه این ترک رو هم با کلی کش دادن پخش کردن ! ویدیو هم که حرف نداره.
    2:اسمم داره یادم میره بازم یه موضوع جدید از اول آهنگ و نوع تنظیم میشه حدث زد که شادمهر میخواسته موفقیت ترک بدبین ابی رو واسه خودشم تکرار کنه ! چون توی این تنظیم قسمت ملودی ساز اول ساز آگوستیک میاد و ملودی ساز دوم سینتی سایزر درست برعکس بدبین ابی ! اما بازم یه ترانه زیبا . اما ملودی ملودی یه کار اسپانیش زیباست ولی مقداری هم شبیه کارای قدیمی شده مثل ستاره های سربی ابی و کار هم اتاقی البته جسارت منو ببخشید این چیزی از شادمهر کم نمیکنه !
    3:حالم عوض میشه که همه شنیدیم یه کار هاوس با ملودی و تنظیم فوقالعاده متفاوت با کارهای داخل . و البته ترانه سفارشی
    4:طرفدار متاسفانه شادمهر کاری که ازش انتظار نداشتم رو انجام دا د ملودی این آهنگ رو عوض کرد ویه مقدار ضعیفش کرد ملودی اصلی این کار همونی بود که با موبایل از پشت تلفن رکورد شده بود و لو رفته بود ولی خوب این ملودی هم بسیار زیبا بود مخصوصا با تنظیم محمد ناهیدی که نشون داد سبکهای دیگه هم تنظیم میکنه مخصوصا با صدای عود و فلوت ترکی که گمون کنم شادمهر تا حالا اینطور نخونده بود ! اما یه ریتم گیتار مصنوعی داره که تابلووه وی اس تیه و استفاده ازش یکم قدیمی شده!
    5:آینده که به گفته خیلیا در حد شادمهر نبود مخصوصا اینکه میتونست تنظیمی قوی تر ملودی دارای اوج زیبا و همچنین ترانه دسته اول باشه نه دست دوم !
    6:خیلیا نکته خیلی جالب اینکه شادمهر بعد از مدتها که آخرین بار کارای بهروز سفاریان رو اجرا کرده بود اجازه داد یکی دیگه براش آهنگ بسازه و حاضر شد ملودی یکی دیگه رو اجرا کنه ((محمد ناهیدی)) تنظیم این کار منو یاد آهگ ماماما یا لا لا لا بود مال آکون نمیدونم ولی منو بد یاد اون میندازه ! تم غربی این کار بازم نشون دهنده دوری شادمهر از فضای داخله متاسفانه! و ملودی هم بد نیست از ترانشم خیلی خوشم اومد تو فضای جالبی بود ((پیرهن من روته))
    7:چه خوابایی. صدای سوت زدن شادمهر رو البته اگه وی اس تی نباشه بعد از مدتها که آهنگ علامت سوال اومده شنیدیم . سبک این آهنگ به شدت اونوریه مخصوصا تیون خاصی روی صدای شادمهره من فقط نفهمیدم این کار هاوس بود یا ترنس تنظیم عجیب و جالبی داشت با ترانش هم زیاد ارتباط نگرفتم .
    8-امون از تو !!! وقتی شروع میشه آدم حس میکنه توی کافه نشته و یکی با یه ویولن و یه پیانوی داغون یه طرف داره واسه آدمای که مستن کارای خراباتی میزنه جالبه ولی به نظرم چه از نظر ترانه و چه از نظر ملودی بدترین ترک آلبوم بود البته نه از نظر تنظیم!
    9:زود تموم میشه یاد آلبوم 88 بنیامین انداخت منو که باز ترک پایانی آلبوم تم تموم شدن داشت! ترانه روونی داره انگار داره باهات حرف میزنه البته این نظر منه.
    ملودی زیبا البته غربی به سبک کارای کلاسیک پاپ غربی البته تنظیم هم خیلی همینطور ولی به نظر من از بهترین ترکای آلبومه .
    جمع بندی: در کل به عنوان یه شنونده حرفه ای که شاید برای اینم آلبوم از بس هر روز کافی نت رفتم شاید بیست هزار تومن پول دادم کافینت الانم کافی نتم!!! از شادمهر انتظارم خیلی بیش از این بود . تون این آلبوم نه خبری از عادت بود نه تقدیر نه ماندگار نه خیال و... کلا نمیدونم شادمهر تاکی میخواد با ریسک بالا سبک عوض کنه شاید اگر داخل ایران بود و توی این فضا زندگی میکرد کارای قابل قبول تری ارایه میداد . درست الان که همه از سبک شادمهر به نون ونوایی رسیدن شادمهر سبکش رو عوض کرده!!! نمیدونم این جواب ما طرفدارای شادمهری نبود که آلبوم رو بعد از این همه انتظار سی هزار تومن چارده دلار به ادلار روز بهمون بخوان بفروشن!!! (البته ماکه دن کردیم!!)) الا کل حال به نظرم یه سروگردن از آلبومهای خاطره ساز قبلی پایین تر بود بجز تکهای انتخاب و طرفدار و ترک آخر بقیه کارها به نظرم در حدو اندازه شادمهر نبود شاید اگر سه سال کشش نمیداد این آلبوم بیشتر جواب میگرفت و انتظارات بالا نمیرفت. در کل به این آلبوم 15 میدم از بیست وقتشه شادمهر یا بیاد ایران که نمیشه یا یه جوری خوشو با فضای داخل مچ کنه . در کل از این پر حرفی کردم ببخشید فقط به عنوان یه شادمهری که عاشق استادم نظرمو گفتم .
    موفق باشید.

2. 5 کاربر برای این پست از mohem تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)