لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 34

موضوع: شادمهر - طرفدار

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    21615
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    18 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    خوب دوستان بالاخره بعد از هر روز کافی نت رفتن و انتظار آلبوم شادمهرم اومد نکته بد این آلبوم این بود که شادمهر خیلی واسه انتشار این آلبوم کشش داد !!!
    یک سالی بود که این آلبوم میخواست بیاد.
    واما نکته ای که خیلی توی این آلبوم خود نمایی میکنه اینه که نشون میده شادمهر چقدر از فضای موسیقی داخل دور شده به طوری که اکثر کارا تم غربی دارن!
    و اما نقد که اصلا در این حد نیستم ولی بهتره بگیم نظر شخصی!
    1:ترک یک این آلبوم که قبل از اومدن آلبوم منتشر شد و از نوع ملودی سازش همه حدث میزدند که به آهنگ عادت نزدیک باشه و بود . جالبه که این سبک صدای ویولون و ملودی رو من قبلا تو موسیقی متن فیلم مریم مقدس دیده بودم چون یه جور تم رومی یونانی داره و به علت همین یکی از دوستام احتمال میداد کاور باشه ! ولی خوب نیست ترانه این کار خوبه و قشنگه و موضوعش جدیده یکی از بردهایی که شادمهر کرده همیشه اینه که ترانه های با سبک جدید رو میخونه ملودی هم که قویه واقعا ولی به پای عادت نمیرسه اصلا ! متاسفانه این ترک رو هم با کلی کش دادن پخش کردن ! ویدیو هم که حرف نداره.
    2:اسمم داره یادم میره بازم یه موضوع جدید از اول آهنگ و نوع تنظیم میشه حدث زد که شادمهر میخواسته موفقیت ترک بدبین ابی رو واسه خودشم تکرار کنه ! چون توی این تنظیم قسمت ملودی ساز اول ساز آگوستیک میاد و ملودی ساز دوم سینتی سایزر درست برعکس بدبین ابی ! اما بازم یه ترانه زیبا . اما ملودی ملودی یه کار اسپانیش زیباست ولی مقداری هم شبیه کارای قدیمی شده مثل ستاره های سربی ابی و کار هم اتاقی البته جسارت منو ببخشید این چیزی از شادمهر کم نمیکنه !
    3:حالم عوض میشه که همه شنیدیم یه کار هاوس با ملودی و تنظیم فوقالعاده متفاوت با کارهای داخل . و البته ترانه سفارشی
    4:طرفدار متاسفانه شادمهر کاری که ازش انتظار نداشتم رو انجام دا د ملودی این آهنگ رو عوض کرد ویه مقدار ضعیفش کرد ملودی اصلی این کار همونی بود که با موبایل از پشت تلفن رکورد شده بود و لو رفته بود ولی خوب این ملودی هم بسیار زیبا بود مخصوصا با تنظیم محمد ناهیدی که نشون داد سبکهای دیگه هم تنظیم میکنه مخصوصا با صدای عود و فلوت ترکی که گمون کنم شادمهر تا حالا اینطور نخونده بود ! اما یه ریتم گیتار مصنوعی داره که تابلووه وی اس تیه و استفاده ازش یکم قدیمی شده!
    5:آینده که به گفته خیلیا در حد شادمهر نبود مخصوصا اینکه میتونست تنظیمی قوی تر ملودی دارای اوج زیبا و همچنین ترانه دسته اول باشه نه دست دوم !
    6:خیلیا نکته خیلی جالب اینکه شادمهر بعد از مدتها که آخرین بار کارای بهروز سفاریان رو اجرا کرده بود اجازه داد یکی دیگه براش آهنگ بسازه و حاضر شد ملودی یکی دیگه رو اجرا کنه ((محمد ناهیدی)) تنظیم این کار منو یاد آهگ ماماما یا لا لا لا بود مال آکون نمیدونم ولی منو بد یاد اون میندازه ! تم غربی این کار بازم نشون دهنده دوری شادمهر از فضای داخله متاسفانه! و ملودی هم بد نیست از ترانشم خیلی خوشم اومد تو فضای جالبی بود ((پیرهن من روته))
    7:چه خوابایی. صدای سوت زدن شادمهر رو البته اگه وی اس تی نباشه بعد از مدتها که آهنگ علامت سوال اومده شنیدیم . سبک این آهنگ به شدت اونوریه مخصوصا تیون خاصی روی صدای شادمهره من فقط نفهمیدم این کار هاوس بود یا ترنس تنظیم عجیب و جالبی داشت با ترانش هم زیاد ارتباط نگرفتم .
    8-امون از تو !!! وقتی شروع میشه آدم حس میکنه توی کافه نشته و یکی با یه ویولن و یه پیانوی داغون یه طرف داره واسه آدمای که مستن کارای خراباتی میزنه جالبه ولی به نظرم چه از نظر ترانه و چه از نظر ملودی بدترین ترک آلبوم بود البته نه از نظر تنظیم!
    9:زود تموم میشه یاد آلبوم 88 بنیامین انداخت منو که باز ترک پایانی آلبوم تم تموم شدن داشت! ترانه روونی داره انگار داره باهات حرف میزنه البته این نظر منه.
    ملودی زیبا البته غربی به سبک کارای کلاسیک پاپ غربی البته تنظیم هم خیلی همینطور ولی به نظر من از بهترین ترکای آلبومه .
    جمع بندی: در کل به عنوان یه شنونده حرفه ای که شاید برای اینم آلبوم از بس هر روز کافی نت رفتم شاید بیست هزار تومن پول دادم کافینت الانم کافی نتم!!! از شادمهر انتظارم خیلی بیش از این بود . تون این آلبوم نه خبری از عادت بود نه تقدیر نه ماندگار نه خیال و... کلا نمیدونم شادمهر تاکی میخواد با ریسک بالا سبک عوض کنه شاید اگر داخل ایران بود و توی این فضا زندگی میکرد کارای قابل قبول تری ارایه میداد . درست الان که همه از سبک شادمهر به نون ونوایی رسیدن شادمهر سبکش رو عوض کرده!!! نمیدونم این جواب ما طرفدارای شادمهری نبود که آلبوم رو بعد از این همه انتظار سی هزار تومن چارده دلار به ادلار روز بهمون بخوان بفروشن!!! (البته ماکه دن کردیم!!)) الا کل حال به نظرم یه سروگردن از آلبومهای خاطره ساز قبلی پایین تر بود بجز تکهای انتخاب و طرفدار و ترک آخر بقیه کارها به نظرم در حدو اندازه شادمهر نبود شاید اگر سه سال کشش نمیداد این آلبوم بیشتر جواب میگرفت و انتظارات بالا نمیرفت. در کل به این آلبوم 15 میدم از بیست وقتشه شادمهر یا بیاد ایران که نمیشه یا یه جوری خوشو با فضای داخل مچ کنه . در کل از این پر حرفی کردم ببخشید فقط به عنوان یه شادمهری که عاشق استادم نظرمو گفتم .
    موفق باشید.

2. 5 کاربر برای این پست از mohem تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

ولی من به جای جمله „دور شده از موسیقی ایرانی” میگم : کشیدن قدرت در همه نوع آهنگسازی به رخ

کی میتونه مثل شادمهر یه ترک مثل زود تموم میشه بده ...
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

4. 5 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

با softkade عزيز موافقم.
    واقعا" هرچه بيشتر به آلبوم گوش ميدي ارتباط بيشتري برقرار ميكني!
    حالا تراك „زود تموم ميشه” كه اصلا يك آهنگ دراماتيكه و داستاني داره واسه خودش! آدم با گوش دادن اين آهنگ حس غم و شادي لحظه اي بهش دست ميده ! گيتاري كه اولش ميزنه و انگار نامتعادله و آكوردهايي كه يك هو آدم رو غافل گير ميكنن ، همچنين صداي شادمهر در اول قطعه يه حس نوستالژيك ميده و ما رو مي بره به „ايران” و جووني هاي شادمهر و بعد چندي نمي گذره كه آخرين نت اين صدا با زهي هاي پر تلاطم به صداي بالاتر و مسن تر شادمهر مي پيونده و اون هم تموم ميشه و ميره بالاتر و همه نشون از زودگذر بودن دنيا و خوبي ها داره.
    كي ميتونه مثل شادمهر توي آهنگ „چه خوابهايي” كه ريتم تندي داره ، خيلي ملايم صداي تپنده و زير ويلن رو زيركانه توي آهنگ قرار بده؟

(شادمهر يك نابغه است)
    چون به همه ي ريزه كاريها توجه داره و همه ي صداها رو ميشناسه.

(موسيقي شادمهر فيلم سينماييه!)

آهنگ انتخاب كه با اون صداهاي غول آساي گيتار الكتريك تو قسمت اوج به دراماتيك شدن آهنگ كمك ميكنه يكي از بهترين قطعات چند دهه ي اخيره.
    از „خيليا” بگم - كه انگار شادمهر خطاب به خودش ميگه „خيليا دوست دارن با تو باشن” - يا از „آينده” كه انگار تو زمان معلقه يا از „امون از تو” - كه شادمهر با حالت مستي و سرخوشي ميخونه - ؟
    هر تراك اين آلبوم خاطره انگيزه و يادمون نره كه شادمهر از „خيليا” كه خواننده ان از نظر زماني جلوتره! چه رسد به آهنگسازي و نوازندگي و تيپ و قيافه !
    آره شادمهر يك اسطوره ي تكرار نشدني موسيقي پاپ ايرانه كه بايد تا جاي :ممكن: ازش حمايت كنيم و بهش خسته نباشيد بگيم كه شايد „طرفدار” هديه اي فراموش نشدني به ماي „طرفدار” باشه.

6. 9 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

نگاهی‌ به موزیک ویدئوی انتخاب

در ابتدای آهنگ در خانه‌ای ویران وسایلی چون آینه و شمعدان،ساعت و ریسه هایی دیده میشود که غبار بسیاری را بر خود گرفته اند،که نشاندهنده عدم پویأیی و حرکت در جریان زندگیست،نامه هایی که بارها و بارها نوشته،اما همه آنها مچاله شده اند،جوهری که ریخته شده ونشانگر به پایان رسیدن توان نویسنده با توجه به مچاله شدن کاغذ هاست،،،،در این میان مهمترین چیزی که خودنمایی می‌کند وجود درختچه‌ای تقریبا خشکیده در گوشه خانه است که نشانگر عشقی‌ کهنه اما خسته کنند برای شخصیت دختر داستان است،،،
    مشخصات خانه کاملا مترکه می نماید و حتی سقفی وجود ندارد،دیوارها ترک برداشته و همه چیز رو به زوال است
    با دیدن این مشخصات از خانه شعر آغاز میشود(درگیره رویای توام).
    دختر لباسی سپید بر تن‌ دارد و بر کاناپه‌ای نشسته که تنها چیز نویی است که در خانه وجود دارد که بیان کننده بکر بودن،اشتیاق و حسی تازه در دختر است.
    از زیباترین صحنه‌های این موزیک ویدئو حضور کلید که نشاندهنده قلب معشوق در دستان معشوقه است می‌باشد،،،به ناگه دختر بر میخیزد ،کلید یا قلب معشوق خود را رها می‌کند،دیوارها ناپدید می شوندو معشوقه بدنبال عشقی‌ جدید که گویا تنها دلیل او برای شروعی جدید است به راه می‌افتد. جالب اینجاست که زمانی‌ که دیوارها از بین رفته و دختر از در عبور می‌کند ،درختچه گویا ناظر بر عبور دختر از در است،و دختر میرود.
    وجود ‌اسب در بیرون از در دلیل و انگیزه ای مضاعف برای رفتن است و به او شوق رفتن را القا می‌کند،دختر افسار ‌اسب را می‌گیرد اما قبل از رفتن نگاهی‌ بسیار عمیق به خانه،گذشته و درخچه خود می‌اندازد و گویا تمام گذشته خود را با این نگاه مرور می‌کند،،،در این لحظه باز هم هماهنگی بین شعر و موزیک ویدئو بی‌ بدیل مینماید(اگه دلت می‌خواد بری،اصرار من بی‌ فایدست).
    دختر میرود اما در راه با مسائل جالبی‌ رو در رو میشود،معشوقه هایی مانند خود می بیند که همه لباسی سپید بر تن‌ دارند اما چشمهایشان بسته است و نه تنها درختچه‌ای ندارند،بلکه همه به تیرهایی چوبی تکیه زده اند و ساعت‌هایشان حتی زمان را نشان نمیدهد و این یعنی‌ زوال و سر در گمی در رابطه‌های پوچ آنها در این دنیا. (قیاس این صحنه با صحنه اول که از وجود درختچه وعقربه ها در خانه او سخن میگوید بسیار زیباست).
    او به مسیر خود ادامه میدهد و در مسیر درختهایی را نیز می بیند که نابود شده اند و جز اندک تکه هأیی از تنه آنها چیزی نمانده است.
    در نهایت دختر به خواسته و میل قلبی خود می‌رسد،درختی می‌یابد،تنومند،قابل تکیه کردن که حتی میوه هم داده است (کلید که همان قلب معشوق برای معشوقه است).)
    دختر کلید را می‌چیند و به آن می نگرد،اما در همین لحظه است که زوال درخت،همچون درختهایی که در مسیر خود دیده بود آغاز می گردد،دختر مشت خود را باز می‌کند و بار دیگربه کلید در دستان خود نگاه میکند، اما به ناگاه خود را در خانه خود می بیند درست در مکانی که تصمیم به رفتن گرفته بود و در می‌یابد این تنها رویایی بوده که از پس ذهن او برای ترک کردن خانه و
    رها کردن معشوق گذشته است.
    درست همانطور که که در ابتدای شعر می‌گوید درگیر رویای توام،منو دوباره خواب کن،دختر نیز از رویایی که در خواب داشته برخاسته است.
    هماهنگی حضور درختچه درامتداد دستان دختر که کلید را در آن نگاه داشته در لحظه پایانی موزیک ویدئو، پایانی بسیار زیبا و استادانه است.

به نقل از صفحه فیس بوک طرفداران شادمهر

My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

8. 7 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

lohrasebii آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45663
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    76 بار تشکر شده در 32 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    13

متاسفانه تا حالا کاور بودن 2 تا کار تقریبا مشخص شده.

کار اول آهنگ „امون از تو” هست که به نظرم بر خلاف فرموده دوست عزیزمون یکی از بهترین آهنگ های این آلبومه.

کار دوم هم آهنگ „طرفدار” هست که به نظر میرسه الهام گرفته از آهنگ تارکان خواننده ترک باشه.

البته در مورد „طرفدار” فقط قسمت هایی از این موزیک از آهنگ ترکی الهام گرفته کاری که قبلا هم شادمهر در آهنگ بیتو انجام داده بود.

من به شخصه انتظارم از شادمهر بیشتر بود، شادمهر توی این آلبوم سعی کرد باز هم سبک های متفاوت رو در کنار هم قرار بده و مخاطب عام رو با سبک های مختلف آشنا کنه اما این آشنایی به قیمت دور شدن از سبک اصلی شادمهر تموم شد که همون سبک شرقی هست که امروز بهروز صفاریان پیاده میکنه.

در هرصورت بهتر بود شادمهر از سبک کامپیوتری و fl studio فاصله بگیره و بره به سمت موزیک زنده ، کاری که به نظرم مانی رهنما (هم دوره ای شادمهر) توی این دو آلبوم آخرش انجام داد و کلاس موسیقی خودشو ارتقا داد.

10. 3 کاربر برای این پست از lohrasebii تشکر کرده اند:

Mehrdadgh4 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13850
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,147
    2,461 بار تشکر شده در 668 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Mehrdadgh4 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

دفعه اول که آلبوم رو گوش کردم زیاد دوست نداشتم !

دوباره که گوش کردم دیدم آهنگا مشکلی نداره و فقط سبک عوض شده !

بار سوم که گوش کردم دیدم همه چیز چقدر خوبه و با اینکه سبک عوض شده بازم حس همون حس شادمهره !

همون شادمهری که من از کودکی کاراش رو گوش می کردم و آهنگاش برام یه حس و حال دیگه داشت نسبت به بقیه !

شادمهری که به من یاد داد احساس داشته باشم. حالا برام فرقی نمی کنه چه سبکی خونده باشه،چون صداش رو دوست دارم،احساسی که توی صداش هست رو دوست دارم،یه احساس واقعی که خود شادمهر داره نه فقط آهنگ...

کل آلبوم رو دوست دارم ولی دلم می خواد شادمهر بازم به همون سبک قبلیش بخونه.

ممنون.

اساس موفقيت استقامت است
    ♪♫♫♪♪♫♪

12. 4 کاربر برای این پست از Mehrdadgh4 تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط lohrasebii [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    متاسفانه تا حالا کاور بودن 2 تا کار تقریبا مشخص شده.

کار اول آهنگ „امون از تو” هست که به نظرم بر خلاف فرموده دوست عزیزمون یکی از بهترین آهنگ های این آلبومه.

کار دوم هم آهنگ „طرفدار” هست که به نظر میرسه الهام گرفته از آهنگ تارکان خواننده ترک باشه.

البته در مورد „طرفدار” فقط قسمت هایی از این موزیک از آهنگ ترکی الهام گرفته کاری که قبلا هم شادمهر در آهنگ بیتو انجام داده بود.

من به شخصه انتظارم از شادمهر بیشتر بود، شادمهر توی این آلبوم سعی کرد باز هم سبک های متفاوت رو در کنار هم قرار بده و مخاطب عام رو با سبک های مختلف آشنا کنه اما این آشنایی به قیمت دور شدن از سبک اصلی شادمهر تموم شد که همون سبک شرقی هست که امروز بهروز صفاریان پیاده میکنه.

در هرصورت بهتر بود شادمهر از سبک کامپیوتری و fl studio فاصله بگیره و بره به سمت موزیک زنده ، کاری که به نظرم مانی رهنما (هم دوره ای شادمهر) توی این دو آلبوم آخرش انجام داد و کلاس موسیقی خودشو ارتقا داد.
    از کلمه کاور متنفرم ...
    اونقدر بدبخت نیست که بخواد کار یکی رو کاور کنه . انقدر تو فکرش ملودی داره که کاور نده بیرون بعد از 3 سال .

من نمیدونم مردم چه مشکلی با این بنده خدا دارن که همش میخوان تخریبش کنن !

بس کنید دیگه .

14. 6 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

lohrasebii آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45663
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط softkadeh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از کلمه کاور متنفرم ...
    اونقدر بدبخت نیست که بخواد کار یکی رو کاور کنه . انقدر تو فکرش ملودی داره که کاور نده بیرون بعد از 3 سال .

من نمیدونم مردم چه مشکلی با این بنده خدا دارن که همش میخوان تخریبش کنن !

بس کنید دیگه .
    سه حالت داره:

1) یا از فرط علاقه به شادمهر دوست نداری با حقیقت روبرو بشی.

2) یا از شدت تنفرت از کاور دوست نداری شادمهر کاور کرده باشه.

3) یا واقعا کارایی که شادمهر کاور کرده رو گوش نکردی.

توضیح اینکه: حالت سوم احتمالش بسیار بسیار کمه.

شادمهر تا حالا کارایی مثل : دل دیوونه ، بی تو ، باور ، امون از تو ، پاپ کرن رو کاور کرده و کاری مثل طرفدار رو هم از دیگری الهام گرفته ؛ توی بیشتر این کارا هم اسمی از کسی که موسیقی رو از اون برگرفته نیاورده.

البته من منظورتو از جمله آخر نفهمیدم ، منظورت اینه که ماها قصد تخریب شادمهر رو داریم؟

16. کاربران زیر از lohrasebii به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط lohrasebii [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سه حالت داره:

1) یا از فرط علاقه به شادمهر دوست نداری با حقیقت روبرو بشی.

2) یا از شدت تنفرت از کاور دوست نداری شادمهر کاور کرده باشه.

3) یا واقعا کارایی که شادمهر کاور کرده رو گوش نکردی.

توضیح اینکه: حالت سوم احتمالش بسیار بسیار کمه.

شادمهر تا حالا کارایی مثل : دل دیوونه ، بی تو ، باور ، امون از تو ، پاپ کرن رو کاور کرده و کاری مثل طرفدار رو هم از دیگری الهام گرفته ؛ توی بیشتر این کارا هم اسمی از کسی که موسیقی رو از اون برگرفته نیاورده.

البته من منظورتو از جمله آخر نفهمیدم ، منظورت اینه که ماها قصد تخریب شادمهر رو داریم؟
    حالت چهارم : اگر قرار باشه هیچ آهنگی شبیه آهنگ دیگه نباشه ، سازنده یا باید تمام آهنگهای ساخته شده تو دنیا رو کامل گوش کنه یا اینکه یه سبک جدید اختراع کنه که شبیه هیچ سبک دیگه ای نباشه .
    حالا شما بگو آیا شادمهر باید کل مزیک های ساخته شده دنیا رو گوش بده که یه وقت شبیه به اونا کاری نسازه ؟

بله دقیقأ میگم این کار تخریبه ... تخریب کسی که از بزرگ شدنش افراد دیگه کوچیک میشن و نمیتونن پول در بیارن از موسیقی . نمیتونن رشد کنن .
    اینو از حرفهای آدمی مثل محسن یگانه (یا تقریبأ 99% خواننده های داخل کشور) میگم .

باید قبول کنیم که با این سطح درک موسیقی ، شادمهر برای ما پاپ کشور ما زیادیه .

18. 4 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مگه این یالغوزهایی که تو ایران کاور هم نه بلکه دزدی میکنن میان و بگن که شادمهر بگه؟؟گرچه من هم معتقدم شما نمیتونی موفقیت و محبوبیت شادمهر رو ببینی. چون باعث میشه کسائیکه تو ایران کلاه برداری میکنن آبروشون بره. مثلا همین لحراصبی خوده شما
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

20. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

lohrasebii آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45663
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مگه این یالغوزهایی که تو ایران کاور هم نه بلکه دزدی میکنن میان و بگن که شادمهر بگه؟؟گرچه من هم معتقدم شما نمیتونی موفقیت و محبوبیت شادمهر رو ببینی. چون باعث میشه کسائیکه تو ایران کلاه برداری میکنن آبروشون بره. مثلا همین لحراصبی خوده شما
    لهراسبی و یگانه که به نظر من انگشت کوچیکه شادمهر هم نیستن روی آلبومشون نوشته بودند برگرفته ازآهنگ یونانی مثلا دایان.

اگه اونا هم ننوشته باشن اشتباه کردن.

بعدشم اینکه آواتار من علی لهراسبیه دلیل نمیشه شما منو به ایشون یا ایشونو به من نسبت بدی.

سوم اینکه لهراسبی با شادمهر رفاقت دیرینه ای دارن و مطمئنا خود شادمهر که اصل قضیه است در مورد علی مثل شما فکر نمیکنه.

ببین داداش شادمهر نابغه ی موسیقی درست ، موزیسین قابلیه درست اما اسکی باز خوبی هم هست ، قبول نداری؟

من جواب نفر قبلی رو ندادم چون اگه مثه خودش جواب میدادم ، اصل بحث خراب میشد، جواب شما رو دادم چون ظاهرا منکر کاور کردن شادمهر نیستی .

درضمن موفقیت و عدم موفقیت شادمهر هیچ ارتباطی به این مطالبی که ما اینجا میزنیم نداره (تا کور شود هر آنکه نتواند دید) ، لطفا منطقی بحث کنید.
    ویرایش توسط lohrasebii : Thursday 2 August 2012 در ساعت 05:26 PM

22. کاربران زیر از lohrasebii به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به نظر من لغت كاور لغت مسخره ايه ! اون براي كسي كه هنرش در زمينه ي موسيقي شناخته شده و جاي بحثي در علم شادمهر در آهنگسازي نيست! اين لغت مال اين خوانده و آهنگساز هاي در پيت داخل ايران هست كه حتي نميتونن يه خط ت بخون و اسم خودشون رو گذاشتن خواننده يا آهنگساز ! پس اين كه شادمهر ما رو با سبك هاي ديگه آشنا ميكنه خيلي هم نكته ي مثبتيه ! اگه قرار بود هميشه يكواخت باشه كه ديگه هنر و ذوق كور ميشه ! چرا نبايد يه نفر كه استعداد داره همه ي سبكها رو امتحان كنه و علم خودشو به رخ همه بكشه ؟ شائمهر با خيالي نيست و ‍ژينا در خارج از كشور شروع كرد كه اون موقع آهنگهاي فوق العاده اي بودند و حالا هم داره همين پيشرفت رو ادامه ميده ...

24. 6 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.51
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

یه هدفن فیلیپس + وولوم 100 + قطعه انتخاب = همانا ما ز بالاییم و به بالا بر می گردیم

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

26. 6 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

یه هدفون بیتس+ولوم 80 درصد+آهنگ اسمم داره یادم میره=فوران احساسات من.

28. 5 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

lohrasebii آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45663
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یه هدفون بیتس+ولوم 80 درصد+آهنگ اسمم داره یادم میره=فوران احساسات من.
    یه اسپیکر ادیفایر S550 + ولوم 75 درصد + آلبوم طرفدار = خداحافظ زندگی

30. کاربران زیر از lohrasebii به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نكته ي قابل توجه اينه كه شادمهر قبلا صداي نازكشو توي آهنگ ترس آلبوم قبلي استفاده كرده بود و انگار از اين كار خوشش اومد و تو اين آلبوم ديگه اكثر تراكها به اين شكل خونده شدن كه انصافا هم جالب شد و تم جديد شادمهر با گريم جديدش تو موزيك ويدئوهاي اخير همه رو غافل گير كرد مثلا توي همين آهنگ طرفدار - كه من اول زياد ازش خوشم نميومد و حالا آهنگ مورد علاقم شده - اوايلش مثل صداي يك مريض مي خونه !

32. 4 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)