لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 24

موضوع: مشکل در وکال

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61474
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض مشکل در وکال

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام خدمت دوستان و سروران
    من مشکلی توی ضبط تو استودیو دارم، از دوستان میخوام که مشکل رو به من بگن که از کجاست … قضیه از این قراره که بعد از ضبط کردن صدا متوجه شدم که اولا صدام انگار داره از ته چاه در میاد و اصلا استریو نیست و دوما احساس میکنم یه کمپرسور یا لیمیتری ، چیزی گذاشته شده روش که اصلا صدامو خوب ضبط نمیکنه … حتی من با موبایلم صدامو ضبط کردم باور کنین خیلی بهتر شده از اونی که توی استودیو ضبط کردم و سومین مشکلمم اینه که جزئیات صدامو توی استودیو ضبط نکرده ، یعنی انگار شما با یه پارچه دور میکروفن رو گرفتید و نمیذارید صدای خواننده با همه جزئیات بهش برسه …

از دوستان دوتا خواهش دارم:
    ۱- لطفا فایل زیر رو دانلود کنین و مقایسه ی صدای من که با گوشیم ضبط شده و صدایی که تو استودیو ضبط شده رو بشنوید، و بعد بگید مشکل از چیه ؟ EQ ؟ افکت ؟ ایستادن نادرست جلوی میکروفن ؟ میکروفن بد؟ مهندس ضبط ناوارد ؟ و هر چیز دیگه
    2- اگه خودتون استودیو دارید و یا کسی رو میشناسید که استودیو داره و میتونه صدامو لااقل اندازه موبایلم !!! خوب ضبط کنه، لطفا حتما به من خبر بده. (بوسیله ایمیل، یا همینجا بنویسه)

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط A_Cops_5 : Saturday 28 July 2012 در ساعت 12:26 PM دلیل: قرار دادن ایمیل ممنوع است

2. کاربران زیر از mohammadsense به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز...

صداتون رو شنیدم... ولی شما واقعا فکر میکنید که گوشی موبایل بهتر از کار استودیو شده؟!!!

من که اصلا چنین چیزی ندیدم... کار استودیویی خیلی خیلی بهتر و خیلی هم حرفه ای رکورد شده بود... نمیدونم شما از چه نظر میگید گوشی بهتر رکورد کرده با این همه صدای نویز و هوا که ازش شنیده میشه؟!
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

5. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61474
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز...

صداتون رو شنیدم... ولی شما واقعا فکر میکنید که گوشی موبایل بهتر از کار استودیو شده؟!!!

من که اصلا چنین چیزی ندیدم... کار استودیویی خیلی خیلی بهتر و خیلی هم حرفه ای رکورد شده بود... نمیدونم شما از چه نظر میگید گوشی بهتر رکورد کرده با این همه صدای نویز و هوا که ازش شنیده میشه؟!
    ممنون دوست عزيز از توجهتون.

بله ، معلومه كه از نظر نويز و هوا اصلا مقايسه اين دوتا با هم كار كاملا اشتباهيه (قسمتي از هواي اضافي تو ضبط گوشي و بريك شدن صدام بخاطر سرماخوردگي بود) ... ولي شما فك نميكنيد كه كار استوديويي اصلا كيفيت مطلوب رو نداره؟ مثلا تيزي صدا رو حذف كرده و يا مثلا همون كه گفتم انگار صدا ضعيف است و ... شما كارهاي ديگر رو كه شنيديد ، همين كيفيت رو داشتن؟

بازم از توجهتون ممنون

7. کاربران زیر از mohammadsense به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsense [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون دوست عزيز از توجهتون.

بله ، معلومه كه از نظر نويز و هوا اصلا مقايسه اين دوتا با هم كار كاملا اشتباهيه (قسمتي از هواي اضافي تو ضبط گوشي و بريك شدن صدام بخاطر سرماخوردگي بود) ... ولي شما فك نميكنيد كه كار استوديويي اصلا كيفيت مطلوب رو نداره؟ مثلا تيزي صدا رو حذف كرده و يا مثلا همون كه گفتم انگار صدا ضعيف است و ... شما كارهاي ديگر رو كه شنيديد ، همين كيفيت رو داشتن؟

بازم از توجهتون ممنون

اصلا همچین چیزی نیست...

از نظر کیفیت قایل مقایسه نبود.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

9. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61474
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اصلا همچین چیزی نیست...

از نظر کیفیت قایل مقایسه نبود.
    ببخشيد هي وقتتون رو ميگيرم...

نه ، ببينيد من متاسفانه اصلا منظورم رو نميتونم به شما برسونم ...

منظورم مقايسه كيفيت صدايي كه من تو استوديو ضبط كردم با كيفيت صداهايي است كه ديگران در استوديو ضبط ميكنند است و اين كه صداي من اون چيزي نيست كه توي استوديو ضبط شده ... انگار شما بياي و نويزها رو بگيري و سعي كني كه صداي من رو تميز تر كني و در عين حال يه قسمتي از صداي من رو هم با همين كارا از بين ببري...

شما مثلا آهنگهايي رو ميشنوي كه اينقدر صداي خواننده خوب ضبط شده كه فكر ميكني كه خواننده درست روبروي شما نشسته و داره ميخونه و يا جزئياتي رو از صداي خواننده ضبط كرده كه شما از قدرت ميكروفن متعجب ميشيد ... اگر هم ميگيد از افكتهايي است كه استفاده شده ، من خودم به صداي خودم افكت دادم، خيلي بهتر شد ولي بازم اون چيزي نبود كه ميخواستم.

خوب ، مهم نيست... بازم تلاش ميكنم تا استوديوهاي ديگري رو امتحان كنم و به كيفيت مطلوب برسم...

شما هم اگه استوديوي خوبي رو ميشناسي لطفا منو راهنمايي كن...

بازم ممنون از توجهت دوست عزيز

11. 2 کاربر برای این پست از mohammadsense تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsense [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببخشيد هي وقتتون رو ميگيرم...

نه ، ببينيد من متاسفانه اصلا منظورم رو نميتونم به شما برسونم ...

منظورم مقايسه كيفيت صدايي كه من تو استوديو ضبط كردم با كيفيت صداهايي است كه ديگران در استوديو ضبط ميكنند است و اين كه صداي من اون چيزي نيست كه توي استوديو ضبط شده ... انگار شما بياي و نويزها رو بگيري و سعي كني كه صداي من رو تميز تر كني و در عين حال يه قسمتي از صداي من رو هم با همين كارا از بين ببري...

شما مثلا آهنگهايي رو ميشنوي كه اينقدر صداي خواننده خوب ضبط شده كه فكر ميكني كه خواننده درست روبروي شما نشسته و داره ميخونه و يا جزئياتي رو از صداي خواننده ضبط كرده كه شما از قدرت ميكروفن متعجب ميشيد ... اگر هم ميگيد از افكتهايي است كه استفاده شده ، من خودم به صداي خودم افكت دادم، خيلي بهتر شد ولي بازم اون چيزي نبود كه ميخواستم.

خوب ، مهم نيست... بازم تلاش ميكنم تا استوديوهاي ديگري رو امتحان كنم و به كيفيت مطلوب برسم...

شما هم اگه استوديوي خوبي رو ميشناسي لطفا منو راهنمايي كن...

بازم ممنون از توجهت دوست عزيز
    ببین دوست عزیز

شما یه وکال خام گذاشتی اینجا

اگه با آهنگ بذاری اونوقت میشه فهمید چطوری میکس شده...

توی استودیو ها معمولا وکال رو بدون هیچ افکتی یعنی خام خام رکورد میکنن و در مرحله میکس و در اتاق کنترل توسط مهندس صدا یا یه فرد متخصص میکس اون رو اکولایز میکنن و عمل کامپرس روش انجام میشه و درنهایت هم افکت های مورد نظر رو روش اعمال میکنن... چون اگه موقع رکورد بخوان به صدا افکت بدن اصلا مناسب برای میکس نیست و به اصطلاح صدای خواننده با آهنگ مچ نمیشه.

شما ورژن میکس شده روی آهنگ رو دارید؟... یا فقط رکورد گرفتید و وکال خام رو ازشون گرفتید؟
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

13. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

از نظر کیفیت استودیو کاملا بهتر از موبایل هست.. و به دلیل اینکه لیمیتر و کمپرسور و ... در استودیو هست طبیعیه که نسبت به گوشی موبایل صدا کنترل شده هست.. درسته صدا در موبایل بلند تر و یه جوری بی پرده تره اما در عوض صدای استودیو دیس نمیشه خش نمی افته
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

15. 2 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61474
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خب، شما يجورايي حرف دل منو زديد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Acoustic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از نظر کیفیت استودیو کاملا بهتر از موبایل هست..
    خوب، شكي نيست...

نقل قول نوشته اصلی توسط Acoustic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    و به دلیل اینکه لیمیتر و کمپرسور و ... در استودیو هست طبیعیه که نسبت به گوشی موبایل صدا کنترل شده هست.. درسته صدا در موبایل بلند تر و یه جوری بی پرده تره
    خب، موضوع همين كنترل صداست كه منو اذيت ميكنه ، با همين قسمت مشكل دارم ... فك ميكنم صدا آزاد نيست و خوب پخش نميشه ... همون مثالي كه زدم ، انگار با يه پارچه دور ميكروفن رو گرفتيد و نميذاريد صدا آزادانه و خوب بره تو ميكروفن ...

در عوض صدای استودیو دیس نمیشه خش نمی افته
    بله، منتها نميشه يجوري ضبط كرد كه هم ديس نشه و هم خيلي كنترل شده نباشه ؟

ببخشيد منظورتون از ديس ، همون ديستوربه ؟ (من خيلي مبتديم)

تشكر از زحمات همه دوستان

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61474
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

فقط رکورد گرفتید و وکال خام رو ازشون گرفتید؟
    (متاسفانه) بله، همين كار رو كردم و بعد از بارها گوش دادن به وكالهايي كه گرفتم (من از آهنگ رو 4 بار كامل خوندم تو استوديو) متوجه شدم كه ارزش ميكس و افكتگذاري رو نداره و بايد ببينم مشكل از كجاست و اول مشكل رو حل كنم و بعد برم سراغ ميكس و افكت...

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

(متاسفانه) بله، همين كار رو كردم و بعد از بارها گوش دادن به وكالهايي كه گرفتم (من از آهنگ رو 4 بار كامل خوندم تو استوديو) متوجه شدم كه ارزش ميكس و افكتگذاري رو نداره و بايد ببينم مشكل از كجاست و اول مشكل رو حل كنم و بعد برم سراغ ميكس و افكت...
    ببخشید ولی خب شما کاملا کار اشتباهی کردید.

وکال خام رو فقط مهندس میکس میتونه تشخیص بده که ارزش میکس داره یا نه...

به نظر خیلی عالی و با کیفیت بود... بقیش دیگه مربوط میشه به تکنیک های خوانندگی و کنترل صدا در میکروفون!

میکس و افکت گذاری وکال همچین کار ساده ای هم نیست که فقط با یه افکت ریورب بشه سر و تهش رو هم آورد... علم و اصول میکس رو حتما باید بلد باشید.

خب، موضوع همين كنترل صداست كه منو اذيت ميكنه ، با همين قسمت مشكل دارم ... فك ميكنم صدا آزاد نيست و خوب پخش نميشه ... همون مثالي كه زدم ، انگار با يه پارچه دور ميكروفن رو گرفتيد و نميذاريد صدا آزادانه و خوب بره تو ميكروفن ...
    حرفاتون خیلی عجیبه...

اون پارچه نیست... pop shield هست... برای جلوگیری از hum جلوی میکروفون میذارن تا فشار هوای ناشی از کلماتی مثل "پ" رو خنثی کنه.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Sunday 29 July 2012 در ساعت 10:11 AM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

19. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61474
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اون پارچه نیست... pop shield هست... برای جلوگیری از hum جلوی میکروفون میذارن تا فشار هوای ناشی از کلماتی مثا „پ” رو خنثی کنه.
    نه دوست عزيز، من منظورم اون نيست ، من اصلا مشكلي با اون ندارم ... من فقط اين مثال رو زدم كه بگم انگار صداي من كامل و با همه جزئيات ضبط نشده و بيش از حد كنترل شده ... نميگم كه الان يه پارچه گذاشتن جلو ميكروفن ، ميگم انگار كه مثلا شما يه ميكروفن حرفه اي بخري كه صداتو خيلي عالي ضبط ميكنه ، و بعد يه پارچه بگيري و دورش ببندي و نذاري صدا اونطوري كه هست بهش برسه ... قضيه پارچه فقط يه مثاله .

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نه دوست عزيز، من منظورم اون نيست ، من اصلا مشكلي با اون ندارم ... من فقط اين مثال رو زدم كه بگم انگار صداي من كامل و با همه جزئيات ضبط نشده و بيش از حد كنترل شده ... نميگم كه الان يه پارچه گذاشتن جلو ميكروفن ، ميگم انگار كه مثلا شما يه ميكروفن حرفه اي بخري كه صداتو خيلي عالي ضبط ميكنه ، و بعد يه پارچه بگيري و دورش ببندي و نذاري صدا اونطوري كه هست بهش برسه ... قضيه پارچه فقط يه مثاله .

دوست عزیز

میکروفون های خازنی به دلیل اینکه attack پایینی دارند و حساسیتشون بالاست برای بعضی از جنس های صدای خواننده ها باید Pop Shield جلوی میکروفون قرار بگیره... این تصورات غلط رو هم خواهشا دور بریزید... آخه کی همچین چیزی گفته که صدا بهش نمیرسه... اونایی که داشتن این چیزا رو اختراع و طراحی میکردن خیلی بهتر از شما میدونستن که دارن چیکار میکنن.

همونطوری که گفتم ، وکال خام رکورد شده هیچ ایرادی نداره و به بهترین شکل ممکن رکورد شده.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Sunday 29 July 2012 در ساعت 10:42 AM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

22. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61474
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز

میکروفون های خازنی به دلیل اینکه attack پایینی دارند و حساسیتشون بالاست برای بعضی از جنس های صدای خواننده ها باید Pop Shield جلوی میکروفون قرار بگیره... این تصورات غلط رو هم خواهشا دور بریزید... آخه کی همچین چیزی گفته که صدا بهش نمیرسه... اونایی که داشتن این چیزا رو اختراع و طراحی میکردن خیلی بهتر از شما میدونستن که دارن چیکار میکنن.

همونطوری که گفتم ، وکال خام رکورد شده هیچ ایرادی نداره و به بهترین شکل ممکن رکورد شده.
    باشه آقا ، باشه ، چرا اعصاب خودتونو خورد ميكنيد ؟ من كه نميگم تمامي ميكروفون هاي خازني مشكل نرسيدن صدا دارن كه شما اينطوري اعصابتون خورد ميشه ... تازه من نميدونم از چه عباراتي استفاده كنم كه منظورم رو بهتون برسونم و بخاطر همين هم از عباراتي استفاده ميكنم كه ايهام دارن و شما يه معناي ديگه ازش استنباط ميكني و فك ميكني كه من نميدونم كه صداي من به ميكروفن ميرسه...

شما مثلا صداي يه ساز رو توي مثلا FL Studio رو بردار و پلاگين EQ 2 رو روش بذار و پيچ ها رو دستكاري كن ... ببين صدا چطوري ميشه؟ من فك ميكنم هنگام ضبط صداي من اينطوري تغيير كرده و فك ميكنم توي موبايل صداي من دست نخورده تره تا توي استوديو ...

نميخوام شورش بپا كنم ... بازم ممنون از زحماتتون

اگه اين آهنگ رو با موفقيت توي استوديويي كه فك ميكنم كارش خيلي بهتر است و اين مشكل رو نداره ضبط كردم، حتما نمونه اش رو اينجا ميذارم كه تفاوت رو احساس كنيد و منظورم رو بهتر درك كنيد ...

آقاي شبابي ، تشكر

24. کاربران زیر از mohammadsense به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

باشه آقا ، باشه ، چرا اعصاب خودتونو خورد ميكنيد ؟ من كه نميگم تمامي ميكروفون هاي خازني مشكل نرسيدن صدا دارن كه شما اينطوري اعصابتون خورد ميشه ... تازه من نميدونم از چه عباراتي استفاده كنم كه منظورم رو بهتون برسونم و بخاطر همين هم از عباراتي استفاده ميكنم كه ايهام دارن و شما يه معناي ديگه ازش استنباط ميكني و فك ميكني كه من نميدونم كه صداي من به ميكروفن ميرسه...

شما مثلا صداي يه ساز رو توي مثلا FL Studio رو بردار و پلاگين EQ 2 رو روش بذار و پيچ ها رو دستكاري كن ... ببين صدا چطوري ميشه؟ من فك ميكنم هنگام ضبط صداي من اينطوري تغيير كرده و فك ميكنم توي موبايل صداي من دست نخورده تره تا توي استوديو ...

نميخوام شورش بپا كنم ... بازم ممنون از زحماتتون

اگه اين آهنگ رو با موفقيت توي استوديويي كه فك ميكنم كارش خيلي بهتر است و اين مشكل رو نداره ضبط كردم، حتما نمونه اش رو اينجا ميذارم كه تفاوت رو احساس كنيد و منظورم رو بهتر درك كنيد ...
    من به هیچ وجه اعصابم خورد نشد و دارم براساس وظیفه ای که دارم، راهنماییتون میکنم.

من هیچ نقصی رو توی صدای رکورد شده ندیدم و منظور شما رو هم کاملا متوجه شدم... مطمئن باشید اگه صدا نقص داشت من بهتون میگفتم... چون خیلی خیلی روی اینگونه موارد حساس و دقیقم.

معیار یه میکروفون خوب اینه که صدا رو با شفافیت هرچه تمام تر دریافت کنه... اگه یکم روی اکولایز صدا تاثیر بذاره مهم نیست و به راحتی میشه با اکولایزر فرکانس های مورد نظر رو تقویت و تضعیف کرد... ضمنا روی هر میکروفون خازنی دکمه ای برای تنظیم فرکانس ورودی داره... همونطوری که بهتون گفته بودم باید میذاشتید مهندس میکس روی صدا کار کنه تا صدای پخته و دلخواهتون رو بهتون تحویل بده.

مانیتور صدایی که باهاش صدا رو گوش میکنید هم خیلی مهمه... باید کاملا فلت صدا رو پخش کنه... اسپیکر های معمولی فرکانس ها رو رنگ شده تحویل میدن و مناسب برای تشخیص صدا نیستن.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

26. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61474
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من به هیچ وجه اعصابم خورد نشد و دارم براساس وظیفه ای که دارم، راهنماییتون میکنم.
    خب پس خيالم راحت شد كه اعصابتون خورد نيست... ممنون از راهنماييهاتون

معیار یه میکروفون خوب اینه که صدا رو با شفافیت هرچه تمام تر دریافت کنه... اگه یکم روی اکولایز صدا تاثیر بذاره مهم نیست و به راحتی میشه با اکولایزر فرکانس های مورد نظر رو تقویت و تضعیف کرد... ضمنا روی هر میکروفون خازنی دکمه ای برای تنظیم فرکانس ورودی داره... همونطوری که بهتون گفته بودم باید میذاشتید مهندس میکس روی صدا کار کنه تا صدای پخته و دلخواهتون رو بهتون تحویل بده.
    بله، شايد مشكل همينه كه ميكروفن روي اكولايزر كاملا تاثير گذاشته و نه يكم ... بله ، حق با شماست... احتمال نود درصد اگه ميذاشتم ميكس ميشد ، صدايي كه ميخواستم رو ميگرفتم ، شايد ايراد از ميكس نكردن و در نتيجه اكولايزر بد و ... است. از اولشم حدس ميزدم اكولايزر دستكاري شده باشه ...

ميكس ، بايد ميكس بشه ولي مسئله هزينه است...

28. کاربران زیر از mohammadsense به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

ميكس ، بايد ميكس بشه ولي مسئله هزينه است...
    اگه من انجامش بدم چی؟
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)