لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 51 از 56 نخستنخست ... 41474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 801 به 816 از 891

موضوع: صــندلی داغ V1.1

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    به به به ...

چند روز نبودم مثل اینکه آفا محمد رو نشوندین رو صندلی .. :دی

یه سری سوال چالش برانگیز آماده کردم آقا محمد .. :)

1 - نظرت در مورد سبک پاپ - الکترونیک و تمام زیرشاخه هاش - راک - متال - کانتری - جز - بلوز (هرکدوم به صورت مفصل توضیح داده شود) (2 نمره :دی)

2 - اگر همین الان به 3 سال قبل برگردی و فاصله ی آموزشگاهی که فلوت ، ساکسفون و ویولن رو تدریس می کنند تا منزل شما به یک اندازه باشه کدوم ساز رو انتخاب می کنی و چرا ؟؟

3 - نظرت در مورد خبر حذف رشته ی نوازندگی ساز جهانی از دانشگاه ها چیه ؟؟

4 - به آهنگسازی و تنظیم علاقه داری ؟؟

5 - دوست داری در آینده به جایگاه چه شخصیتی (ایرانی) در موسیقی برسی و رسیدن به اون چایگاه برات قابل قبوله ؟؟

6 - کدوم مقطع شیمی تدریس می کردی ؟؟ اگر ازت بخوام خرداد سال بعد میتونی به داداش من شیمی درس بدی ؟؟ (امسال اشکم در اومد :دی)

7 - نظرت در مورد این کلمات :

- ساکسفون

- آش

- پوپیت

- هایون خرم

- میثم مروستی

- سیروان خسروی

- زهی

- تجریش

- وردپرس

- هانی

- احمد

با آرزوی موفقیت..

2. 5 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Sampler [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به به به ...

چند روز نبودم مثل اینکه آفا محمد رو نشوندین رو صندلی .. :دی

یه سری سوال چالش برانگیز آماده کردم آقا محمد .. :)

1 - نظرت در مورد سبک پاپ - الکترونیک و تمام زیرشاخه هاش - راک - متال - کانتری - جز - بلوز (هرکدوم به صورت مفصل توضیح داده شود) (2 نمره :دی)

2 - اگر همین الان به 3 سال قبل برگردی و فاصله ی آموزشگاهی که فلوت ، ساکسفون و ویولن رو تدریس می کنند تا منزل شما به یک اندازه باشه کدوم ساز رو انتخاب می کنی و چرا ؟؟

3 - نظرت در مورد خبر حذف رشته ی نوازندگی ساز جهانی از دانشگاه ها چیه ؟؟

4 - به آهنگسازی و تنظیم علاقه داری ؟؟

5 - دوست داری در آینده به جایگاه چه شخصیتی (ایرانی) در موسیقی برسی و رسیدن به اون چایگاه برات قابل قبوله ؟؟

6 - کدوم مقطع شیمی تدریس می کردی ؟؟ اگر ازت بخوام خرداد سال بعد میتونی به داداش من شیمی درس بدی ؟؟ (امسال اشکم در اومد :دی)

7 - نظرت در مورد این کلمات :

- ساکسفون

- آش

- پوپیت

- هایون خرم

- میثم مروستی

- سیروان خسروی

- زهی

- تجریش

- وردپرس

- هانی

- احمد

با آرزوی موفقیت..
    سلام به دوست خوبم احمد آقای گل... جدا سوالات پالش بر انگیزن. امیدوارم از این میدون رو سفید بیرون بیام :))

1- از اونجایی که من در این مدت 3 سالی که با موسیقی آشنا شدم، تقریبا تمام وقتم رو صرف موسیقی های کلاسیک، سنتی و مدرن (New Age) کردم فرصت زیادی برای پرداختن به این سبک ها نداشتم. البته تا حدودی به موسیقی راک علاقه دارم (آهنگ Nothing else matters نمیدونم راک هست یا متال ولی من خیلی دوستش دارم) در مورد سبک متال، نمیتونم خیلی خوب باهاش ارتباط برقرار کنم البته کارهای جو ستریانی رو به تازگی باهاشون آشنا شدم (اینا هم نمیدونم متال هستن یا نه). سبک کانتری رو چند باری شنیدم و برام جالبه، مخصوصا ویلن زدن توی این سبک که از تکنیک های خاصی استفاده میکنن و فوق العاده انرژیک هست. در مورد جز و بلوز اطلاعات زیادی ندارم و حتی قادر به تشخیص دادنشون هم نیستم. (قرار شده یکی از دوستام منو با این سبک ها آشنا کنه که هنوز فرصتش پیش نیومده)
    (فکر کنم از این سوال اول با ارفاق 0.75 بگیرم )

2- سوال سختیه. شاید فلوت رو انتخاب میکردم، علتش هم اینه که اصولا به صدای سازهای بادی علاقه دارم. (معمولا صداهای پیوسته رو بیشتر از صداهای گسسته دوست دارم) ... البته با توجه به اینکه یکی از اقوام ما ویلنش رو به من داده بود خب شاید بهترین انتخاب برای من همون ویلن بود که از همه ی سازها بیشتر دوستش داشتم (بخاطر پیشنهاد استادم که گفت اول از یه ساز دیگه شروع کن شاید فلوت رو انتخاب میکردم)

3- بسیار ناراحت کننده اس. واقعا تصمیم بی اساس و بی پایه ایه. من احتمال میدم در راستای اسلامی کردن دانشگاه ها که یکی از اهدافشون اینه که علوم مختلف رو ایرانی و اسلامی کنن (!!!) شاید این تصمیم رو گرفته باشن. علت اینجور تصمیم گیری ها هم سلیقه ای عمل کردن و استفاده نکردن از افراد متخصص در راس امور هست. این تصمیم باعث تضعیف ارکسترها و به دنبال اون ضربه هایی به موسیقی کشور وارد میشه. ظاهرا سازی مثل ویلن رو هم به عنوان ساز جهانی به حساب میارن که نمیدونم وضعیت ویلن چی میشه این وسط... واقعا تاسف برانگیزه

4- به تنظیم بسیار علاقه مند هستم. و بصورت آماتور بعضی وقتا تنظیم های ساده ای رو برای بعضی از قطعات انجام میدم (فقط قطعات موسیقی سنتی) برای جشن فارغ التحصیلی دانشگاه، یه اجرا داشتیم، که تنظیمات ساده ای رو برای قطعات در نظر گرفتم. خیلی دوست دارم تنظیم کردن رو بصورت حرفه ای یاد بگیرم. در مورد آهنگسازی: فکر میکنم آهنگ باید به انسان الهام بشه (مثل شعر) البته هر کسی باید مبانی آهنگسازی رو بلد باشه تا بتونه از قریحه اش در آهنگسازی استفاده کنه... به نظر من خیلی جالبه که یه نوازنده آثاری که خودش ساخته رو اجرا کنه... حس قشنگی داره.

5- به عنوان نوازنده و آهنگساز دوست دارم به جایگاه اساتید بدیعی، ملک، خرم یا یاحقی برسم. البته اینا صرفا انتخاب الگو هست و آرزو بر جوانان عیب نیست :) ... اگه میتونستم رشته ی موسیقی رو دنبال کنم، حتما دوست داشتم رهبر ارکستر بشم و در اونصورت دوست داشتم به جایگاه استاد شهرداد روحانی برسم... (خیلی ها به من میگن که شخصیتم خیلی به رهبر ارکستر شدن میخوره...)
    (در حال حاضر دوست دارم به درجه ی قابل قبولی از تکنیک برسم و بتونم آهنگسازی کنم... در این صورت فکر میکنم بتونم چیزی رو که در موسیقی میخوام تا حدودی بیان کنم)

6- من دبیرستان و پیش دانشگاهی تدریس کردم. (البته کلاس اول دبیرستان کمتر... واقعا شیمی اول خیلی ساده اس) تخصصم در شیمی دوم و شوم هست. اگه تهران باشم حتما در خدمتم. (یه گروه تدریس خصوصی دارم به نام گروه مدرسان جوان)

7- ساکسفون: پر از انرژی و زیبایی... آنشرلی

آش: زیاد دوست ندارم

پوپیت : چی هست؟ (اطلاعاتم کمه احمد جان)

همایون خرم: آهنگساز عاشق و مهربان (یه بار از نزدیک دیدمشون و هیچوقت فراموششون نمیکنم)

میثم مروستی: نوازنده با ذوق و با استعداد. متبحر در اجرای آهنگ های پاپ-سنتی

سیروان خسری: تنظیم کننده ی خوبیه مخصوصا برای آهنگ های پر انرژی و شاد پاپ و ترنس

زهی: یاد ارکسترهای زهی و بخصوص کوارتت های زهی میفتم که خیلی دوست دارم یه روز به عضویتشون در بیام

تجریش: یه زمانی زیر اون مانیتور با دوستام قرار میذاشتیم که بریم کوهنوردی (دربند)... یادش بخیر

ورد پرس: وبلاگ نویسی... شاید در آینده ای نزدیک دوباره وبلاگ نویسی رو شروع کنم

هانی: آقا هانی یکی از بهترین های این سایت هست که هم اطلاعات خوبی داره و هم خوب ساز میزنه و تا حدودی هم کم حرفه

احمد: احمد آقا (جنابعالی :)) یکی از بهترین دوستای من توی این سایت هست که در زمینه های مختلف موسیقی مثل نوازندگی پیانو و خوانندگی گروه کر فعالیت داره و امیدوارم که به زودی بتونه به زیبایی هم ویلن بزنه و یه روزی با میثم مروستی همکاری داشته باشه.

احمد جان خیلی لطف کردی، سوالای خوبی پرسیدی ... ایشالا بشینی روی صندلی و من جبران کنم.
    ممنون
    ویرایش توسط virtuoso : Tuesday 18 June 2013 در ساعت 11:43 AM

4. 5 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

سلام خدمت آقا محمد . خوب من خیلی آشنایی با شما نداشتم و خوشبختانه با سوالاتی که دوستان لطف داشتند و پرسیدند تا حدودی آشنا شدم و تقریبا میشه گفت اکثریت سوالا پرسیده شده ولی خوب حالا چندتایی جزئی هم من بپرسم :D
    ...

1. از چه مبحثی از شیمی بیشتر خوشتون میاد و چه مبحثی و زیاد دوست ندارید(من همیشه از موازنه این واکنشات وحشت داشتم :D) ؟!!!

2. آیا اعتقاد دارید که ویلن سخت ترین ساز جهان ؟!!!

3. برجسته ترین شخصی که در زندگیتون شما را از نظر موسیقی ساپورت کرده کی بود ؟!!!

4. 5 خواننده که دوست دارید چه خارج چه در ایران ؟!!! (3 تا از برترین آهنگهاشون از نظر شما)

5. تا حالا شاگرداتون را انداختین خدایی نکرده ؟!!!

مرسیییی .. موفق و سال و شاد باشید :)
    .: درود بر کسانی که...ارزش واقعی در زندگی برای آنها ... سالم زیستن است ... نه رسیدن به موفقیت :.

6. 6 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط RaziYeH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت آقا محمد . خوب من خیلی آشنایی با شما نداشتم و خوشبختانه با سوالاتی که دوستان لطف داشتند و پرسیدند تا حدودی آشنا شدم و تقریبا میشه گفت اکثریت سوالا پرسیده شده ولی خوب حالا چندتایی جزئی هم من بپرسم :D
    ...

1. از چه مبحثی از شیمی بیشتر خوشتون میاد و چه مبحثی و زیاد دوست ندارید(من همیشه از موازنه این واکنشات وحشت داشتم :D) ؟!!!

2. آیا اعتقاد دارید که ویلن سخت ترین ساز جهان ؟!!!

3. برجسته ترین شخصی که در زندگیتون شما را از نظر موسیقی ساپورت کرده کی بود ؟!!!

4. 5 خواننده که دوست دارید چه خارج چه در ایران ؟!!! (3 تا از برترین آهنگهاشون از نظر شما)

5. تا حالا شاگرداتون را انداختین خدایی نکرده ؟!!!

مرسیییی .. موفق و سال و شاد باشید :)
    سلام راضیه خانم. بله واقعا دوستان، سوالای خوبی از بنده کردن و منو قابل دونستن.

1- راستش مباحث مورد علاقه من زیاد هستن... از مباحث مورد علاقه من در مباحث دانشگاهی، بطور کلی به شیمی پلیمرها خیلی علاقه دارم و البته در کنار اون، تحقیقاتی رو در مورد خواص آب انجام دادم که برای من دوست داشتنی هستن.
    در مورد شیمی دبیرستان از مباحث کتاب شیمی دوم دبیرستان اکثرشون رو دوست دارم ولی به شیمی سوم خیلی علاقه دارم چون اولین بار با تدریس استوکیومتری تونستم توانایی خودم رو در زمینه ی تدریس نشون بدم. از مباحث پیش هم به الکتروشیمی علاقه دارم.
    اتفاقا تدریس موازنه ی واکنش های شیمیایی رو خیلی دوست دارم و صادقانه، فکر میکنم این مبحث رو هم خوب درس میدم... ... در تدریس شیمی و علاقه مند کردن دانش آموزان، معلم نقش بسیار مهمی رو داره.

2- یکی از اساتید بعضی از سازها رو „آسان شروع” می نامید. مثل سنتور، پیانو، سه تار و ... . بعضی از سازها هستن که در شروع کار مشکل هستن مثل ویلن، نی و ... . سازهای دسته ی اول مدتی بعد از شروع کردن، سختی های خودشون رو نشون میدن (وقتی که هنرجو احساس میکنه که نوازندگیش داره یکنواخت میشه) ... سازهای گروه دوم بعد از شروع یه مقدار آسون تر میشن البته باز هم سختی خودشون رو دارن...
    از بین این ها به نظر من پیانو و ویلن استثناء هستن. به نظر من ویلن از نظر „مهارتی” ، و پیانو از نظر „قدرت ذهنی و تمرکز” سخت ترین سازها هستن. ولی تاکید میکنم که هر سازی سختی خودشو داره.

3- از نظر مالی که پدرم نقش مهمی داشتن ولی از نظر معنوی، تقریبا مشوق شاخصی نداشتم ولی دوستان (بخصوص پدر یکی از دوستانم) و اساتید خیلی کمکم کردن و یکی از دوستانم واقعا در یه دوره ی کوتاه بنده رو خیلی تشویق میکرد... ولی خیلی وقتا بود که به دلیل نداشتن مشوق و حتی دلسرد کردن اطرافیان تا آستانه ی کنار گذاشتن ساز هم رفتم...

4- سوال سختیه... من اصولا به خواننده ها زیاد توجه نمیکنم و بیشتر به آهنگ ها دقت میکنم
    از خواننده های ایرانی سبک کلاسیک ایرانی: زنده یاد استاد بنان و داریوش رفیعی به دلیل رنگ صداش (اساتید شجریان، گلپا و ایرج رو هم دوست دارم)
    پاپ ایرانی: زنده یاد استاد محمد نوری، محمد اصفهانی (صدای سیاوش قمیشی، ابراهیم حامدی، احسان خواجه امیری و بخصوص زنده یاد ناصر عبداللهی هم دوست دارم)
    پاپ غربی: سلن دیون

استاد بنان (الهه ناز، کاروان و خوشه چین) - داریوش رفیعی (شب انتظار، من شادم و گلنار) محمد نوری (جان مریم، سرزمین محبوب من و کهکشان عشق) - محمد اصفهانی (بوی باران، لاله ی عاشق و هوای تو)
    سلن دیون (My heart will go on Titanic - Because you loved me - To love tou more)

5- من به دلیل اینکه تا حالا دبیر رسمی نبودم (چون سربازی نرفتم هنوز) ، هیچوقت به من اجازه ندادن نمرات ترم رو رد کنم (فقط یه بار پیش اومده) ولی کلا بارهایی هم که نمرات مستمر میدادم اکثرا خوب نمره میدم... ولی خب بیشتر به عنوان معلم رفع اشکال، حل تمرین و معلم خصوصی بودم... کلا معلم مهربونی هستم

خیلی ممنون راضیه خانم که با سوال های متنوع و خوبتون در صندلی داغ من شرکت کردین و به بنده افتخار دادین... امیدوارم شما هم شاد و تندرست باشید

8. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    2,970
    5,097 بار تشکر شده در 1,457 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 766/4
    Given: 336/1
    میزان امتیاز
    15

سلام دوستان! ... از شما و از محمد عزیز تشکر میکنم...:)... منتظر پیشنهاداتتون هستیم:)
    ! ... Let it go

10. 6 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

من هم از دوست عزیزمون محمد آقا ممنونم. خیلی صندلی خوبی با ایشون داشتیم.
    من والله همچنان منتطرم امید عزیز یا یوتاب نازنین روی صندلی بنشینن. اما چون هردو کم پیدا هستن پس راضیه جان خودمو انتخاب می کنم.
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

12. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

سلام. بنده هم از همه ی دوستان و بخصوص از زهرا خانم که این محیط رو بوجود آوردن، تشکر میکنم.
    امیدوارم تونسته باشم به سوالات شما عزیزان به خوبی جواب داده باشم... از این به بعد احساس دوستی بیشتری با شما دارم و خوشحالم که دوستان هنرمند و پرمهری مثل شما دارم.
    به دلیل اینکه این چند وقت اخیر مهمان های صندلی داغ از آقایان بودن، بنده پیشنهاد میکنم که نفر بعدی از خانم های عزیز باشن.
    منتظر پیشنهادهای دوستان هستیم.
    شاد و پیروز باشید.

14. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. بنده هم از همه ی دوستان و بخصوص از زهرا خانم که این محیط رو بوجود آوردن، تشکر میکنم.
    امیدوارم تونسته باشم به سوالات شما عزیزان به خوبی جواب داده باشم... از این به بعد احساس دوستی بیشتری با شما دارم و خوشحالم که دوستان هنرمند و پرمهری مثل شما دارم.
    به دلیل اینکه این چند وقت اخیر مهمان های صندلی داغ از آقایان بودن، بنده پیشنهاد میکنم که نفر بعدی از خانم های عزیز باشن.
    منتظر پیشنهادهای دوستان هستیم.
    شاد و پیروز باشید.
    سلام ..

من هم موافقم ..

16. 3 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پس چی شد؟؟؟ روز عیدی حوصله ی آدم سر می ره! یکی رو بشونید روو صندلی یه ذره دلمون واز شه! من منتظرم شدیدا...

18. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

جا داره مجددا از تمام دوستان تشکر کنم.
    خب بنده باید زودتر از اینا مهمون بعدی رو انتخاب می کردم که بابت این تاخیر عذرخواهی میکنم... افراد زیادی در ذهنم بودن که معرفی کنم مثل احمد آقا (Sampler) ، آقا سجاد و ... ولی با جمع بندی که داشتم کسی رو انتخاب کردم که مطمئنم از شنیدن اسمش خوشحال میشید... (البته افرادی که اسم بردم، گفتنی های زیادی دارن که امیدوارم مهمان های بعدی این عزیزان باشن ولی همونطور که قبلا عرض کردم دوست داشتم مهمان بعدی یکی از خانم های محترم باشه)

خانم ها و آقایان، هنرمندان و هنردوستان عزیز! این شما و این:
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    لاکشمی (lakshemi)

برای شما و خانم لاکشمی (مسئول بخش گوناگون موسیقی) لحظات خوب و خوشی رو آرزو میکنم.
    شاد، پیروز و تندرست باشید...
    دوستدار شما ... محمد
    ویرایش توسط virtuoso : Monday 24 June 2013 در ساعت 10:24 PM

20. 5 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

هههههههههههههه بالاخره این شتر در خونه ی ما هم اومد! هههههههههههههه
    خیلی ممنونم محمد آقا . امیدوارم زیاد جزغاله نشم.!!!

22. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

خوب پس با اجازه لاکشمی عزیزم ..

1. سلام نفس خوبی ؟!!!

2. چی شد که به سمت موسیقی کشیده شدی و شروع کردی به یادگیری 1 ساز و چرا این ساز ؟!!!

3. طعم و رنگ موسیقی.. آیا واقعا میشه آهنگی را شنید و طعم و رنگ اون موسیقی را فهمید ؟!!!

4. آیا مثل یکسری افراد معتقدی که موسیقی همه چیز و بدون موسیقی زندگی پوچ ؟!! (آیا موسیقی همه چیزه یا همه چیز موسیقی :D)

...

5. این دوستانی که نام میبرم چه رنگی هستند :(رنگی که انتخاب میکنی دلیلشم بگو پیلیز :D)

راضیه :D

زهرا جون

حورا جوجو

مستر هانی

مستر امیر

جناب پلیس نت آهنگ :)

مستر صیامک :D

6. صحبتت با بچه هایی که در این سایت به نوعی ناراحتت کردند چیه ؟!!

7. دوست داری یکم در مورد اینکه چطور شد با آثار یانی آشنا شدی و از علاقت بگی ؟!!

...

برات بهترینها را آزو دارم عزیزم .. موفق ، سالم و شاد باشی
    .: درود بر کسانی که...ارزش واقعی در زندگی برای آنها ... سالم زیستن است ... نه رسیدن به موفقیت :.

24. 7 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط RaziYeH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب پس با اجازه لاکشمی عزیزم ..

1. سلام نفس خوبی ؟!!!

2. چی شد که به سمت موسیقی کشیده شدی و شروع کردی به یادگیری 1 ساز و چرا این ساز ؟!!!

3. طعم و رنگ موسیقی.. آیا واقعا میشه آهنگی را شنید و طعم و رنگ اون موسیقی را فهمید ؟!!!

4. آیا مثل یکسری افراد معتقدی که موسیقی همه چیز و بدون موسیقی زندگی پوچ ؟!! (آیا موسیقی همه چیزه یا همه چیز موسیقی :D)

...

5. این دوستانی که نام میبرم چه رنگی هستند :(رنگی که انتخاب میکنی دلیلشم بگو پیلیز :D)

راضیه :D

زهرا جون

حورا جوجو

مستر هانی

مستر امیر

جناب پلیس نت آهنگ :)

مستر صیامک :D

6. صحبتت با بچه هایی که در این سایت به نوعی ناراحتت کردند چیه ؟!!

7. دوست داری یکم در مورد اینکه چطور شد با آثار یانی آشنا شدی و از علاقت بگی ؟!!

...

برات بهترینها را آزو دارم عزیزم .. موفق ، سالم و شاد باشی

1-سلام فندوق من. ممنونم شکر خدا خوبم. امیدوارم تو هم خوب باشی عسل.
    2- راستش من از خردسالی عاشق موسیقی بودم. عاشق گوش کردن موسیقی. ایرانی و خارجی. گذشته از این خواهرم هم دانشجوی موسیقی بود . هم موسیقی زیاد گوش می کرد و هم خودش کیبورد و ویولون می زد. ولی از خردسالی هم ملودی های فلوت منو به یه حال دیگری می برد. چون احساس معنویت رو در من تشدید می کرد. احساس سبک بودن مثل هوا . خصوصا تیتراژ „سال های دور از خانه” حدود 5-6 سالم بود که پخش می شد. بعد از اون هم با باله ها و اپراها و البته یانی آشنا شدم ولی هیچوقت به فکر یادگیری موسیقی نبودم تا این که در سن 18 سالگی سریال یانگوم رو دیدم و به شدت اسیر فلوت های افسانه ای موسیقیش شدم. و درست در همون زمان هم آلبوم If i could tell you از یانی رو شنیدم و آهنگ زیبای „روی زمین مقدس” واقعا منو تحت تاثیر قرار داد. چه صدایی داشت این فلوت چینی! دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم و به فکر یادگیری فلوت افتادم. خیلی دلم می خواست بتونم این آهنگ های زیبا رو که قلبمو متاثر کردن رو خودم بزنم. این جوری بود که شروع شد.
    3-طعم و رنگ! بله! البته که موسیقی هم طعم داره هم رنگ. البته طعم و رنگی که مخاطب دریافت می کنه بستگی به حس و حال خودش داره. مثلا خیلی از آهنگ های اندوهناک طعم تلخ شکست دارن. و من واقعا این تلخی رو حس می کنم. و همچنین گاهی می تونم رنگ و روح خاصی رو در یک ترانه ببینم. معمولا آهنگ هایی که خیلی شاد و جذابند منو به یاد رنگ و طعم شکلات می اندازن! هههههه ولی تاکید می کنم بسته به حسی داره که از شنیدن آهنگ به مخاطب دست می ده. مثلا همون تیتراژ یانگوم واقعا منو یاد رنگ سبز یه دشت مب انداخت که درخت های سیب قرمز داره. واقعا می گم. حسم همین بود.
    4- نه اصلا چنین اعتقادی ندارم. فقط خداست که همه چیزه. هنر،علم،ثروت و سایر چیزها همه برای تکامل انسان هستن نه برای این که جای باقی چیزها رو در زندگیش بگیرن. موسیقی هم به نظرم یک وسیله ی تفریحیه. مگر برای کسی که شغلش موسیقیه .
    5-
    راضیه: سفید و سبز چون منو یاد گز می اندازه! هههههههه
    زهرا : نارنجی. چون خیلی خیلی فعال و باهوشه.
    حورا :بنفش. چون خیلی مثبته.
    هانی:سرمه ای متالیک! چون منو یاد بنز می اندازه!
    امیر آقا: طوسی. چون همیشه عادل هستن.
    پلیس:قرمز! کارت قرمز داور! هههههههههه
    سیامک: آبی. چون همیشه در آهنگ هاش صدای دریا میاد.

6- خیلی زیاد بودن! خیلی زیاد! خیلی ها به این دلیل که من زن هستم مثلا فکر می کردند ضعیف گیر آوردن! ههههههه خیلی اذیتم کردن و توهین های بسیاری به نطرات و حرفام کردن. ولی من صبر و تحمل کردم. به قول هندی ها: صبر تلخه ولی میوه اش شیرینه!

7-صحبت درباره ی یانی چیزیه که هیچوقت ازش خسته نمی شم! در خردسالی اولین بار دیدمش. خونه ی خاله ام یک نوار ویدئو از یکی از کنسرتاش دیدم. از همون اول هم آهنگاش با قلبم کاری کرد که تا 48 ساعت توو شک بودم.
    یانی یک انسان بی همتاست. فکرش،احساسش و عقایدش همه قابل ستایشه. و خوشفکر ترین آهنگسازیه که می شناسم.
    همیشه از موسیقی اش لذت بردم و خواهم برد و از ایده های جدید و خلاقانه اش استقبال خواهم کرد و تا روزی که زنده ام همچنان از روح و فکر و هنر و قلب مهربان این انسان بزرگ لذت خواهم برد.

فدای تو راضیه جون. خیلی ممنونم ازت عسل. خوشحالم کردی. منم برات بهترین ها رو از خدا خواهانم.

26. 7 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

سلام به خانم لاکشمی عزیز و بقیه دوستان گل.
    اولا خوشحالم که خوب کسی رو برای صندلی داغ انتخاب کردم. آفرین به خودم :)
    جالبه من هم یه حس معنوی خاصی از صدای فلوت دریافت میکنم و صحبت های خانم لاکشمی تا حدودی برای من قابل لمسه و میتونم درک کنم. (مخصوصا من به فلوت هایی که از جنس چوب هستن علاقه دارم مثل همون فلوت چینی و Bansuri) ... خیلی سوال دارم ولی فعلا چندتاشونو میپرسم.

1- در چه زمینه ای تحصیل کردین؟

2- در مورد کنسرت های یانی بصورت جداگانه در حد یه خط یا چند کلمه برامون احساستون رو بنویسید. یاد چه چیزی میفتید. (آکروپلیس 94 - رویال آلبرت هال 95 - هند و چین 97 - لاس وگاس 2006 - آکاپولکو 2009 و ال مارو 2011) اگه چیزی رو از قلم انداختم یا اشتباه نوشتم تصحیح بفرمایید.

3- از بین نوازنده های گروه یانی از اول تا حالا به کدومشون بیشتر علاقه دارین؟ (3 مورد) میدونم سوال سختیه

4- بجز یانی به چه آهنگسازهایی علاقه دارید؟ چرا؟

5- بجز موسیقی در چه زمینه های دیگه ای فعالیت جدی دارید؟ آیا موسیقی روی اون ها تاثیری داره؟

6- این کلمات چه چیزی رو برای شما یاد آوری میکنن؟

سمول یروینیان - پاوارتی - تدریس موسیقی - سایت نت آهنگ - موسیقی سنتی ایرانی - virtuoso

متشکرم... شاد باشید

28. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به خانم لاکشمی عزیز و بقیه دوستان گل.
    اولا خوشحالم که خوب کسی رو برای صندلی داغ انتخاب کردم. آفرین به خودم :)
    جالبه من هم یه حس معنوی خاصی از صدای فلوت دریافت میکنم و صحبت های خانم لاکشمی تا حدودی برای من قابل لمسه و میتونم درک کنم. (مخصوصا من به فلوت هایی که از جنس چوب هستن علاقه دارم مثل همون فلوت چینی و Bansuri) ... خیلی سوال دارم ولی فعلا چندتاشونو میپرسم.

1- در چه زمینه ای تحصیل کردین؟

2- در مورد کنسرت های یانی بصورت جداگانه در حد یه خط یا چند کلمه برامون احساستون رو بنویسید. یاد چه چیزی میفتید. (آکروپلیس 94 - رویال آلبرت هال 95 - هند و چین 97 - لاس وگاس 2006 - آکاپولکو 2009 و ال مارو 2011) اگه چیزی رو از قلم انداختم یا اشتباه نوشتم تصحیح بفرمایید.

3- از بین نوازنده های گروه یانی از اول تا حالا به کدومشون بیشتر علاقه دارین؟ (3 مورد) میدونم سوال سختیه

4- بجز یانی به چه آهنگسازهایی علاقه دارید؟ چرا؟

5- بجز موسیقی در چه زمینه های دیگه ای فعالیت جدی دارید؟ آیا موسیقی روی اون ها تاثیری داره؟

6- این کلمات چه چیزی رو برای شما یاد آوری میکنن؟

سمول یروینیان - پاوارتی - تدریس موسیقی - سایت نت آهنگ - موسیقی سنتی ایرانی - virtuoso
    متشکرم... شاد باشید
    سلامممم دوست خوبم آقا محمد. قربان شما. ممنونم.
    1-حسابداری و اقتصاد
    2-آکروپولیس:استرس! چون صورت یانی اون شب پر از استرس بود.
    رویال آلبرت هال: یک عشق برای زندگی! این آهنگ محشر رو یانی فقط و فقط در همین کنسرت اجرا کرد. خیلی اون شب خوشحال و آروم بود. برعکس آکروپولیس.
    هند و چین: شکست! چون یانی شکسته بود. کمرش خم به نظر میومد. خیلی دپ بود.
    لاس وگاس: یک مرد موفق! از صورتش رضایت خاطر می ریخت! مثل کسی که وقتی می ره سر کنکور کاملا مطمئنه تمام سوالا رو بلده.
    وویسز(آکاپولکو): تحول!
    ال مارو : یاد انتظاری میوفتم که برای به دست آ<ردن دی وی دیش کشیدم!
    3- کارن بریگز-پدرو ایوستاچه-مینگ فریمن
    4-به جز یانی خیلی ها هستن. من جز یانی موسیقی کلاسیک رو خیلی جدی دنبال می کنم. آثار موزارت،ویوالدی،وردی،هندل، چایکوفسکی و ... از آقای کلایدرمن هم چند تا بهترین هاشو دارم. از آهنگسازان هندوستان هم آ. آر. رحمان و آنو مالک رو دوست دارم. البته شاید نشناسید.
    5-به جز موسیقی من اول حسابداری رو جدی کار می کنم که شغلمه. و بعدش هم شاعری و نویسندگی از دیگر دغدغه هامه. من 3 داستان بلند نوشتم که امیدوارم بتونم تا تابستان 93 دو تاشو به چاپ برسونم. خب موسیقی روی خیلی هاش تاثیر داره. بیشتر از همه روی نویسندگی من یکی از رومان هامو منحصرا در باره ی موسیقی نوشتم.
    سامول یروینیان: یاد خانوم هارتوریان میوفتم! یکی از آشناهامون بود که خیلی سخت فارسی حرف می زد مثلا می گفت: سالام داختارام حالات خوبا؟ ههههههههه با دیدن سامول همیشه یاد ایشون می کنم چون هر دو ارمنی هستند.
    پاواراتی: آلفردو! بهترین نقش پاواراتی در اپرای لاتراویتا! یکی از بهترین اجراهای پاوارتی بود. البته یاد وود اسپنسر(ستاره ی فیلم های وسترن اسپاگتی) چون خیلی شبیه هم هستن.
    تدریس موسیقی: بلز! دنگ دنگ دنگ! یاد بلز زدن بچه ها سر کلاس میوفتم!
    نت آهنگ: عاشقشم. خانواده ی دوم من!
    موسیقی سنتی ایران: دوستش ندارم.
    virtuoso :
    عاشق سامول! ههههههه

منم خیلی ممنونمممممم محمد عزیز از این سوالای خوب. لطف کردی. شبت خوش.
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 25 November 2013 در ساعت 05:32 PM

30. 10 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

LiOneL999 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    61154
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    3,082
    1,648 بار تشکر شده در 782 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 143/12
    Given: 235/4
    میزان امتیاز
    12

سلام خاله یه سوال... چه دلیلی دیدید که گفتید من مثبتم.. ؟!
    از تنها بودنم راضی نیستم اما خوشحالم که با خیلی ها نیستم...

برای همیشه رفتم

32. 2 کاربر برای این پست از LiOneL999 تشکر کرده اند:

صفحه 51 از 56 نخستنخست ... 41474849505152535455 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)