لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 52 از 56 نخستنخست ... 242484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 817 به 832 از 891

موضوع: صــندلی داغ V1.1

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78860
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    47
    112 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 15/1
    Given: 17/3
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    اقا من الان این تاپیک رو کشف کردم بسیار تاپیک مبتکرانه و با حالیه اگه اجازه بدین از این به بعد من هم میخوام شرکت کنم. با تشکر از خالق این تاپیک

2. 4 کاربر برای این پست از mohamma_rga تشکر کرده اند:

Untouchable آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    47636
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    13,850
    2,656 بار تشکر شده در 944 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 293/5
    Given: 244/7
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

درووووووووود بر همه...
    بازگشت پیروزمندانه(! ؟!) ی خود را به همه ی دوستداران و طرفدرانم(؟؟! ؟!) شادباش میگوئی ام...
    و ابراز دلتنگی فراواااااااااااان میکنم نسبت به کلا نت آهنگ و همه ی اهالی نت آهنگی...
    و علی الخصوص خاله جان که دیریست از ایشان خبری ندارم...:)
    میبینم که تاپیک دوباره راه افتاده و بسی خرسندم ازین بابت ولی خیلی هم حسرت میخورم الان.. چون به نوبت امیرمحمد نرسیدم سوال پیچش کنم!...:-<
    و اما بحمدالله خاله رو از دست نمیدم...!
    بدلیل اینکه صاب تاپیک خواهر خودمه ، زهرا اصن زهره نداره بخواد تذکر بده که اسپم نده و این حرفا...
    ولی ازونجائیکه من خودم وجدانم راحت نمیمونه اگه عدالت رعایت نشه وظیفه ی شرعی (!) خود میدانم سوالم بپرسم!!

خـــــــــــــــب... خاله جان...
    1-خوبـیــــــــــــــــــــ ـــــن؟؟؟!! سلامتیــــن؟! چه خبــــــــر؟! (سه تا سوال شد البته!!!)
    2- بحث رنگ شد من جاموندم الان کنجکاو شدم یدونم چه رنگی هستم به چشم شما...:)
    3- تا حالا دوست داشتین سازی غیر از فلوت یاد بگیرین؟!... اگه آره چرا نرفتین دنبالش؟!
    4-مکان ایده آل و رویایی تون واسه ساز زدن کجاست؟!
    5- شما که نویسندگی میکنین تو کاراتون بیشتر از چه نویسنده هایی الهام گرفتین... و اینکه کلا نویسنده ی مورد علاقتون کیه؟!
    6- چه قالب شعری ای رو بیش از همه میپسندین و به نظرتون بزرگترین شاعر تاریخ در ایران چه کسیه؟!
    7-چه آهنگی بوده که فکر میکنید بیشترین تاثیرو توی زندگیتون گذاشته؟!
    8-سوال بالا فقط جای آهنگ رو با کتاب عوض کنید! :)
    9-بزرگترین آرزوی موسیقیاییتون؟!
    10-مهد موسیقی از نظر شما کجاست؟!

با سپاس.
    ویرایش توسط lakshemi : Wednesday 26 June 2013 در ساعت 10:40 PM دلیل: اشتباهی شد!

You've got to face it head on...
    So you can turn this thing around...
    cause this ain't right...
    ......

4. 4 کاربر برای این پست از Untouchable تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark_Horizon [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درووووووووود بر همه...
    بازگشت پیروزمندانه(! ؟!) ی خود را به همه ی دوستداران و طرفدرانم(؟؟! ؟!) شادباش میگوئی ام...
    و ابراز دلتنگی فراواااااااااااان میکنم نسبت به کلا نت آهنگ و همه ی اهالی نت آهنگی...
    و علی الخصوص خاله جان که دیریست از ایشان خبری ندارم...:)
    میبینم که تاپیک دوباره راه افتاده و بسی خرسندم ازین بابت ولی خیلی هم حسرت میخورم الان.. چون به نوبت امیرمحمد نرسیدم سوال پیچش کنم!...:-<
    و اما بحمدالله خاله رو از دست نمیدم...!
    بدلیل اینکه صاب تاپیک خواهر خودمه ، زهرا اصن زهره نداره بخواد تذکر بده که اسپم نده و این حرفا...
    ولی ازونجائیکه من خودم وجدانم راحت نمیمونه اگه عدالت رعایت نشه وظیفه ی شرعی (!) خود میدانم سوالم بپرسم!!

خـــــــــــــــب... خاله جان...
    1-خوبـیــــــــــــــــــــ ـــــن؟؟؟!! سلامتیــــن؟! چه خبــــــــر؟! (سه تا سوال شد البته!!!)
    2- بحث رنگ شد من جاموندم الان کنجکاو شدم یدونم چه رنگی هستم به چشم شما...:)
    3- تا حالا دوست داشتین سازی غیر از فلوت یاد بگیرین؟!... اگه آره چرا نرفتین دنبالش؟!
    4-مکان ایده آل و رویایی تون واسه ساز زدن کجاست؟!
    5- شما که نویسندگی میکنین تو کاراتون بیشتر از چه نویسنده هایی الهام گرفتین... و اینکه کلا نویسنده ی مورد علاقتون کیه؟!
    6- چه قالب شعری ای رو بیش از همه میپسندین و به نظرتون بزرگترین شاعر تاریخ در ایران چه کسیه؟!
    7-چه آهنگی بوده که فکر میکنید بیشترین تاثیرو توی زندگیتون گذاشته؟!
    8-سوال بالا فقط جای آهنگ رو با کتاب عوض کنید! :)
    9-بزرگترین آرزوی موسیقیاییتون؟!
    10-مهد موسیقی از نظر شما کجاست؟!

با سپاس.
    سلاااااااام کوثر جون مربا! کجایی تو دختر؟ خیلییییییی دلم برات تنگ شده . واقعا خوشحالم می بینمت.

1-ممنونم عزیز دلم. شکرخدا خوبم. تو ر دیدم خستگیم در رفت.
    2-تو منو یاد رنگ سیاه می اندازی. رنگ قدرت و استقامت!
    3-بله دوست داشتم و دارم که آکاردئون یاد بگیرم. تا دوقدمی خریدش هم رفتم ولی پشیمون شدم چون خونه مون کوچیکه و خانواده ام اذیت می شن. اعصاب صدا ندارن.
    4- مکان ایده آل که ندارم ! در حال حاضر تنها جایی که برای نوازندگی دارم داخل کمد دیواریه! هههههههههه اما دوست داشتم اگه می تونستم در پارک بزنم. جایی که طبیعت باشه. لب رود. کوه. فلوت زدن توی معابد هم خیلی حس خوبی باید داشته باشه. رنگ و بوی تاریخ داره!
    5- از آثار اوریانا فالاچی خیلی لذت می برم. خصوصا „نامه به کودکی که هرگز متولد نشد”. سبک نگارش فالاچی خارق العاده است. واقعا زن بزرگی بود. عاشق تفکراتشم و دیدی که به دنیا داشت. اما از شاهکارهای جهان بهترین کتابی که خوندم „بی نوایان” بود. تنها کتابی بود که موفق شد اشک منو در بیاره. لحظه ی مرگ فانتین من هق هق کنان روی کتاب افتاده بودم. و این گریه ها معمولا در تمام فصل های کتاب تکرار می شد. چه جادویی داره این ویکتور هوگو. خیلی دوست دارم مجددا این کتابو بخونم. سبک نگارش خانم دانشور هم بی نظیره. من به عنوان یه نویسنده ی آماتور خرده پا، سعی می کنم هر اونچه از هر کتابی دریافت کردم رو به کار ببندم. البته من سبک مقاله نویسی و روزنامه نویسی رو هم خیلی در کارم استفاده می کنم. و تلاشمو می کنم که در نهایت چیزی بنویسم که تا حد ممکن سلیس باشه و بتونه راحت پیامشو به مخاطب بفهمونه.
    6-غزل! بهترین غالب شعری از دید من غزلیات هستن! لاکشمی و غزل پیوندی ناگسستنی با هم دارن. اکثر اشعار خودم هم غزل ها هستن. شسته رفته ترین و باکلاس ترین و البته سخت ترین قالب شعریه. شاعر مورد علاقه ی من استاد شهریار هستند. اشعار شهریار منو دیوانه می کنند. از دید من شاعر یعنی شهریار. ولی اگه بخوام بهترین شاعر تاریخ ایران زمینو بگم قطعا حکیم فردوسی هستند و لاغیر!
    7- والله سوال ناجوانمردانه ایه! ههههههههه خیلی ها هستن. آهنگ on the sacred grand از یانی باعث شد که به موسیقی وارد بشم. to take---to hold از یانی هم باعث شد ایده ی تهیه ی یانی به روایت لاکشمی به ذهنم برسه. وقتی کوچیک بودم هم آهنگای تاثیرگذار بسیاری شنیدم که هنوز در خاطرمن. مثل آهنگ کارتون ها و فیلم ها. بچه بودم که اپرای کارمن رو دیدم اما یه قسمت از این اپرا هست که در پرده ی اول کارمن با دستان بسته می رقصه و می خونه. خیلی این قطعه رو دوست داشتم. با این که خیلی کوچیک بودم ولی همیشه ادای کارمن رو در میاوردم و اون آهنگو می خوندم. ههههههه در عالم بچگی هم کلی حال می کردم. خیلی آهنگ زیبایی بود. اینا فقط چند تا از تاثیرگذارترینا بودن.
    8-برادران شیردل! این کتاب در کودکی درهای تخیل رو روی من باز کرد.
    9-مهد موسیقی قطعا در شرقه. عده ای می گن که در چینه و بعضی می گن در هند. ولی به نظرم هر دوشون می تونه باشه.

کوثر جون خیلی خیلی ازت ممنونم برای سوالات زیبات. خوش رهونا بوس.

ویرایش توسط lakshemi : Wednesday 26 June 2013 در ساعت 10:40 PM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

6. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

سلام خانم لاکشمی ..

امیدوارم خوب باشید ..

لیست سوالات چالش برانگیز من آماده شده .. :دی

1 - آیا سازی هست که همیشه دوست داشتید داشته باشید و بتونید بنوازید اما تا الان امکانش فراهم نشده باشه ؟؟؟؟؟

2 - آیا علاقه دارید که موسیقی رو تا سطح بالا و عالی پیگیری کنید و به صورت حرفه ای و به عنوان شغل بهش نگاه کنید ؟؟

3 - اگر یک ارکستر حرفه ای به شما درخواست همکاری بده و شما ندونید که میتونید از پس این کار بر بیایید یا نه چه تصمیمی میگیرید ؟؟ چرا ؟؟

4 - درحال حاضر روزانه چند ساعت وقت صرف موسیقی می کنید ؟؟ در گذشته چه طور ؟؟ در این ساعات چه طور به موسیقی می پردازید (منظورم اینه که چه کارهایی انجام میدین ؟؟)

5 - درس مورد علاقه تون در دوران ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستان ، پیش دانشگاهی و دانشگاه چیه ؟؟ (جداگانه توضیح دهید :دی)

6 - اگر یانی نیاز به یک کلیه برای ادامه ی زندگی داشته باشه حاضرید با هزینه ی خودتون به کشوری که یانی در اون ساکنه سفر کنید تا کلیه ی خودتون رو بهش اهدا کنید ؟؟ (خواهش می کنم چند لحظه فکر کنید .. خودتون رو در اون شرایط تصور کنید و بعد پاسخ بدین .. :))

7 - خواننده ی مورد علاقه ی ایرانی (داخل ایران و لس آنجلسی ها به صورت جداگانه)

8 - خواننده ی خارجی مورد علاقه ..

9 - آهنگساز ، نوازنده و ترانه سرای ایرانی مورد علاقه (داخل و خارج جداگانه :دی)

10 - یک جمله در مورد کلمات زیر :

- کلبه

- فلوت

- سکوت سه لا چنگ

- گام دو دیز ماژور

- شبکه جم

- روز عاشورا

ممنونم ..

آرزوی موفقیت..

8. 4 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Sampler [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خانم لاکشمی ..

امیدوارم خوب باشید ..

لیست سوالات چالش برانگیز من آماده شده .. :دی

1 - آیا سازی هست که همیشه دوست داشتید داشته باشید و بتونید بنوازید اما تا الان امکانش فراهم نشده باشه ؟؟؟؟؟

2 - آیا علاقه دارید که موسیقی رو تا سطح بالا و عالی پیگیری کنید و به صورت حرفه ای و به عنوان شغل بهش نگاه کنید ؟؟

3 - اگر یک ارکستر حرفه ای به شما درخواست همکاری بده و شما ندونید که میتونید از پس این کار بر بیایید یا نه چه تصمیمی میگیرید ؟؟ چرا ؟؟

4 - درحال حاضر روزانه چند ساعت وقت صرف موسیقی می کنید ؟؟ در گذشته چه طور ؟؟ در این ساعات چه طور به موسیقی می پردازید (منظورم اینه که چه کارهایی انجام میدین ؟؟)

5 - درس مورد علاقه تون در دوران ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستان ، پیش دانشگاهی و دانشگاه چیه ؟؟ (جداگانه توضیح دهید :دی)

6 - اگر یانی نیاز به یک کلیه برای ادامه ی زندگی داشته باشه حاضرید با هزینه ی خودتون به کشوری که یانی در اون ساکنه سفر کنید تا کلیه ی خودتون رو بهش اهدا کنید ؟؟ (خواهش می کنم چند لحظه فکر کنید .. خودتون رو در اون شرایط تصور کنید و بعد پاسخ بدین .. :))

7 - خواننده ی مورد علاقه ی ایرانی (داخل ایران و لس آنجلسی ها به صورت جداگانه)

8 - خواننده ی خارجی مورد علاقه ..

9 - آهنگساز ، نوازنده و ترانه سرای ایرانی مورد علاقه (داخل و خارج جداگانه :دی)

10 - یک جمله در مورد کلمات زیر :

- کلبه

- فلوت

- سکوت سه لا چنگ

- گام دو دیز ماژور

- شبکه جم

- روز عاشورا

ممنونم ..
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sampler [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آرزوی موفقیت..

به به سلاممممم دوست گرمی! ممنونم به مرحمت شما خوبم. انشالله شمام خوب باشید.

1- بالا توضیح دادم. آکاردئون خیلی دوست دارم. ولی به خاطر سر و صداش تا حالا نتونستم یاد بگیرم.
    2- نه اصلا علاقه ندارم موسیقیدان باشم.
    3-نوازندگی در کنسرت برام وسوسه کننده نیست. حتی اگر کاملا بتونم از پس کار بر بیام. چون دوست ندارم موسیقی رو به چشم حرفه نگاه کنم. ترجیح می دم داخل همون کمد دیواری خونه مون بزنم و لذت وافر ببرم. ههههههههه
    4- در هیچ زمانی در مدت آشنایی با فلوتم، یادم نمیاد در یک هفته هر روز تمرین کرده باشم!!!. من اگه خیلیییییی تمرین کنم شاید هفته ای 1 روز باشه و بیشترین زمانی که براش می ذارم هم 2 ساعته. چون ساز بادی برخلاف سایر سازها خیلی زودتر نوازنده رو خسته می کنه و انرژی زیادی ازش می گیره. اما همون 2 ساعت تمرین واقعا فشرده و پرباره. حداکثر استفاده از زمان رو می کنم. کاری که من در هنگام تمرین انجام می دم اینه که اول چند دقیقه ای با خودم فکر می کنم که الآن چه حالی دارم؟ اگه غمگین باشم که شروع به زدن آهنگای دردناک می کنم. و اگه شاد باشم آهنگای پاپ می زنم. اگه خنثی باشم هم سعی می کنم آهنگی رو که تاحالا نزدم برای فلوت تنظیم کنم و بنویسم توی دفتر نتم.
    5-انشا!!! همیشه عاشق نوشتن بودم و هستم. و معلم هام همیشه فکر می کردن کس دیگری انشاهای منو می نویسه! هههههههه هیچکس باورش نمی شد! آخه در کودکی قلمم پخته تر از سنم بود. در هنرستان درس اصلیم حسابداری رو دوست داشتم. با لذت تمارینشو انجام می دادم. اما در دانشگاه متاسفانه هیچ درسی منو جذب نکرد. چون من اقتصاد قبول شدم و اصلا وارد مباحثی شدم که همش ریاضی بود و هیچ ربطی به کار مالی نداشت. خلاصه هر طوری بود لیسانسمونو گرفتیم . البته بگم که من چه درسو دوست داشتم و چه ازش بیزار بودم همیشه نمره ی خوبی می گرفتم. من جزء بچه درسخونا بودم! جدی می گم. معدل لیسانسم 17/88 بود. اما خوشحال نبودم! زیر لب گفتم الهی خراب شی دانشگاه لعنتی! هههههههه --
    6-اول از همه بگم که امیدوارم هرگز همچین بلایی سر یانی نیاد. الهی بلاهاش همه بیاد سمت من. و اما ... اگر من درشهر یانی زندگی می کردم بدون شک یه کلیه بهش اهدا می کردم. ولی چون فرسنگ ها بینمون فاصله است. متاسفانه نمی تونم! تا آمریکا!!! اوه! همچین پولی ندارم! ههههههههه ولی مطمئن باشید کس دیگری در آمریکا به جای من این کارو انجام خواهد داد. شک ندارم. البته شایدم اصلا صلاحیت اهدای عضو نداشته باشم! هههههههه
    7-مرحوم هایده و مرحوم مهستی- ابی-شهرام آذر-شادمهر عقیلی از اون وری هامحمد اصفهانی و احسان خواجه امیری و مازیار فلاحی هم از این وری ها
    8- از اروپا ادل ،آندره آ بوچلی ، کاترین جنکینز، اولگا تانیون، مارک آنتونی و گروه جیپسی کینگ --- از شرق هم نوال الزغبی (لبنان) ، شریا گوشال و آدیت نارایان(هند)
    9- والله نوازنده های فعلی ایران رو زیاد نمی شناسم. فقط آقای یاسر گرجی نوازنده ی سازهای بادی گروه رستاک رو می شناسم چون ایشون استاد خودم بودن. در خدمت ایشون بالابان یاد گرفتم. بسیار نوازنده ی خوش نفس و چیره دستی هستن. از آهنگسازها هم چون اکثر آلبوم های امروز چرندی بیش نیستن شخص خاصی به نظرم نمیاد. می تونم فقط از بهروز صفاریان، بهرام دهقانیار و ناصر چشم آذر نام ببرم که همگی استاد هستند.
    10- کلبه : کلبه، از نوع احزانش رو خیلی دوست دارم . فلوت: تنها همصدای لاکشمی. سکوت سه لا چنگ: همه ی صداها از سکوت متولد می شن. از سکوت ها خوشم میاد. چه کوتاه،چه بلند! گام دو دیز ماژور: ههههههههه اگه بلدی به منم یاد بده! شبکه ی جم: ؟؟؟ اگه اونور آبیه شرمنده ندیدم. روز عاشورا: افسوس می خورم! همیشه افسوس می خورم که ای کاش من هم اون روز سرباز سپاه امام بودم و می جنگیدم.

خیلی ممنونم از سوالات خوبتون. امیدوارم تونسته باشم خوب جواب بدم. با آرزوی بهترین ها... خوش رهونا دوست من.
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 28 June 2013 در ساعت 11:06 AM

10. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

youtab_f آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30910
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    324
    306 بار تشکر شده در 118 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 46/0
    Given: 22/0
    میزان امتیاز
    14

که می خوای به من بگی تک تک آره؟؟؟! ؟! ؟!... باشد... بدون مقدمه شروع می کنم.
    1. نظر شخصی خودت درمورد راز ماندگاری یک خواننده؟
    2. نظر شخصی و علاقه مندی خودت درمورد موسیقی پاپ ایرانیِ کشورهای دیگه؟
    3. اسطوره ی نوازندگی فلوت از نظر تو؟
    4. برداشتت ازین جمله:
    اگر گرانی پژو 206 در غزل نمی آید،به دلیل فاخر بودن قالب غزل است.

5. نظرت درمورد موشی که بوی نور رو حس میکنه؟
    6. چی شد که به هند علاقه مند شدی؟؟
    دوست عزیــــــــــــزم پیشاپیش مچکرم ازت.

حرف دلتو امروز بزن.اگر امروز گفتی...اسمش حرف دلِ....اگر نگفتی فردا میشه دردِ دل...اون وقت درد داره هــــــا درد!

12. 5 کاربر برای این پست از youtab_f تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط youtab_f [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    که می خوای به من بگی تک تک آره؟؟؟! ؟! ؟!... باشد... بدون مقدمه شروع می کنم.
    1. نظر شخصی خودت درمورد راز ماندگاری یک خواننده؟
    2. نظر شخصی و علاقه مندی خودت درمورد موسیقی پاپ ایرانیِ کشورهای دیگه؟
    3. اسطوره ی نوازندگی فلوت از نظر تو؟
    4. برداشتت ازین جمله:اگر گرانی پژو 206 در غزل نمی آید،به دلیل فاخر بودن قالب غزل است.

5. نظرت درمورد موشی که بوی نور رو حس میکنه؟
    6. چی شد که به هند علاقه مند شدی؟؟
    دوست عزیــــــــــــزم پیشاپیش مچکرم ازت.

هههههههههههه سلامممم تیتاپ تک تکی خودم. حالا که فرصتش پیش اومده و نشستم روو صندلی ،بذار یه کمی احساسمو درباره ی دوس جونام مث خودت بگم. دنیای مجازی درسته خیلی بدی ها داره ولی پیدا کردن چند دوست گران بها مثل هانی،تیتاپ،زهرا، راضیه،لیلی،حورا،کوثر،امید و خیلی از دوستان دیگه که عاشق همه شونم از محاسن و نعمات این دنیاست. می خوام در این فرصت از تمام دوستانم در نت آهنگ تشکر کنم. به خاطر حضورشون، مهربانیشون و این که من رو دوست دارن و بهم لطف داشتن و دارن. از همگی شما متشکرم. خداروشکر که شماها رو دارم.

و اما ... بریم سراغ تیتاپ تک تک! هههههههه

1-راز ماندگاری یک خواننده! چه سوالی! اولینش پوله! ---دوم:صدای خوب و قوی--- سوم: کار با تیم خوب ---چهارم: قدردانی و احترام به مخاطب و ساختن کارهایی در شأن اون ها. یعنی هر چرت و چرت و چرندی رو نریزن رو سی دی و بگن بیاین گوش بدین این آلبوم ماس! همیشه بهترین چیزو باید برای مخاطب آماده کرد. وقتی مخاطب احساس کنه که هنرمندی داره خیلی بهش ارج و اهمیت می ده و براش خیلی خاصه ، مطمئنا مخاطب هم همین اهمیت و احترام رو به هنرمند می ذاره و طرفدار همیشگی او می شه و هرگز رهاش نمی کنه.

2- من کلا خیلی کم به موسیقی ایرانی گوش می کنم. معمولا فقط آثار محمد اصفهانی و احسان خواجه امیری و مازیار... بنیامین هم کارای خوبی می ساخت. ولی یقیه ی خوانندگان فعلی ایران از نظر بنده مشتی جوجه تیغی خودشیفته ی بی هنر هستند که فقط فکر می کنن چون پول ضبط آلبوم دارن یعنی خواننده اند! هههههههههههه چی بگم؟ آهنگ های اراجیف، شعرهای بی سر و ته و اکثرا حق به جانبی که مدام زن رو متهم می کنند!!! صداهای نکره ی گوش خراش که خدا می دونه چه افکت ها که روش نذاشتن !!! هر کی ادای یکی رو در میاره! همه از دم پوچ و بدون خلاقیتند و فقط تقلید و پیروی رو یاد گرفتند و بس! دیگه درد سرت ندم تیتاپ چون. پاپ در شکل خارجیش به نظرم معقول تره. یکی از مهم ترین دلایل آشفتگی موسیقی ایران هم تک جنسی بودنشه. کلا هر چیزی که زن در اون نقش نداره ناقص و معیوبه. پس موسیقی ایران هم در تمام جنبه ها اعم از پاپ، سنتی،متال و غیره، ناقصه چون زن از اون حذف شده... متاسفم برای هنر ایران و بیشتر برای موسیقی ایران! بدا به حالش که داره بد جور به انحطاط و نابودی می ره.

3- پدرو ایوستاچه! دیوانه ی سولوهای اونم. هرگز مانند او متولد نخواهد شد.

4-
    چرا مشغول شیش و بش شدی؟... چرا مات دویست و شش شدی؟
    نزن زور ای عزیـــــز دست-تنگ ... که گشته قلب این بازار، سـنگ!
    برو با خطّ واحـــــد سوی کــــار ... نخور افسوس این دنیای خار
    رها کن حرص و آز و وسوســه... بگو شکرت خدا همین بســــه

هههههههههه حالا غزل نیست. مثنوی که هست!!! ههههههههه

5-جهش فوق العاده ای در علم بود! خیلی برام عجیبه که موش چطوری می تونه نور رو بو بکشه ولی دانشمندان می گن انسان نمی تونه این فرایند رو درک کنه. موش کلا خیلی به علم کمک کرده. باید به این حیوان ملوس و ارزشمند احترام گذاشت.

6-راستش ژنتیکیه! ههههههههه پدر و مادرم زیاد فیلم هندی می ذاشتن. البته بیشتر پدرم که عاشق راج کاپور بود! هههههههههه و وقتی بهش گفتم کارینا کاپور چورداهه نوه ی اونه از تعجب مونده بود! منم از بچگی از هندی ها خوشم میومد. هههههههههه دلیل اولش هم این بود که در هیچ کارشون خشونت نمی دیدم. همه چیز رو آرام انجام می دادن و هرگز کارای خشن نمی کردن. هندی ها معمولا روابط خانوادگی خوبی دارن. جذابیت های هند برام از شمار اعداد خارجه. هندوستان دنیای رنگ هاست. جشن ها،شیرینی ها ،لباس ها،جواهرات خیلی خوشگل و مهم تر از همه موسیقی غنی و رقص های زیباش واقعا منو به وجد میاورد. من عاشق رقص های عجیب اون ها بودم و هستم. موسیقی هند به نظر من برترین موسیقی آسیاییه. سازهای اون رو عاشقانه دوست دارم. سارنگی، سیتار، شهنایی، بانسوری(فلوت هندی) ، وینا و غیره منو به اوج ریلکسیشن می برن. چه شاد چه غمگین روح رو جلا می دن. هندوستان در کنار همه ی زشتی ها و بدی هایی که داره واقعا دوست داشتنیه. اگه اسیرش بشی دیگه نمی تونی ازش دل بکنی.

فدای تو گوگولییییییی... مرسی از سوالات قشنگ و جذابت. مث لقب جدیدت تکِ تکی! بوس.
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 28 June 2013 در ساعت 12:43 PM

14. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    56512
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    437
    735 بار تشکر شده در 264 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

سلامممممم

یکمی دیر اومدم برای طرح سئوال . ببخشید .

امیدوارم مثل همیشه پر انرژی و با احساس به فعالیت موسیقیایی خودتون ادامه بدید .

چند تا سئوال چند وقته بد جوری قلقکم میده .

ممنون میشم با پاسخ های منطقیتون ، یکمی راهنماییم کنید .
    1 : دختر ها بیشتر تنها میشن یا پسرها ؟؟؟؟؟؟
    2 : چرا دخترها کمتر انصاف از خودشون نشون میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟
    3 : پسرها چرا نمیتونند حق خودشون رو از دخترها بگیرند ؟؟؟؟؟؟
    4 : چی میشه که دخترها به پسرها کمتر محل میدن ؟

چند تا سئوال تخصصی .

1 : اگه همزمان یانی و شوپن کنسرت بدهند ، کدوم اجرا رو میرفتید ؟
    2 : چرا ساز پیانو یه ساز فراگیر تری شده در بین هنرمندان ؟
    3 : اگه 8 سال سن داشتید و این اجازه رو داشتید یک ساز رو بصورت تخصصی شروع کنید ، چه سازی رو انتخاب میکردید ؟
    4 : اگه شما یه پیانیست حرفه ای بودید ، دوست داشتید تو ایران فعالیت کنید یا خارج از ایران ؟ چرا ؟
    چند تا سئوال متفرقه .

1 : دوست یابی مجازی چقدر میتونه به دوست یابی واقعی شبیه باشه ؟
    2 : تو فضای مجازی تا حالا کسی شما رو اذیت کگرده ؟
    3 : چرا اونایی که بنفش هستند ، مثبت هستند ؟؟؟؟؟
    4 : چه جوری میشه با کسی که ازت تنفر داره ، دوست شد ؟؟؟؟؟؟؟؟
    5 : چجوری میشه کسی رو که دوست داری ، فراموش کنی ؟؟؟؟
    6 : چرا هنرمندا رو تحویل میگیرن اما به حرف دلشون گوش نمیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    6 : اگه یه پیانیست بخواد زن بگیره ، از چه دختری خواستگاری کنه ، بهتره ... ((هنرمند ، معمولی و خانه دار))
    7 : دوست دارید چجوری غافلگیر بشید ؟
    8 : تا حالا کسی بوده که از شما خیلی خوشش بیاد اما بتون نگه ؟؟؟؟؟؟
    ...

ممنونم که پاسخ میدید
    [SIGPIC][/SIGPIC]

16. 3 کاربر برای این پست از piano4all تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام علی آقا
    قانون این تاپیک بر این مبناست که حداکثر 10 سوال پرسیده بشه که اکثرا هم باید پیرامون موسیقی باشه. سوالات حاشیه ای، بحث برانگیز و کنایه آمیز هم نباید پرسیده بشن. بنابراین من فقط به 10 سوال شما که بیشتر در ارتباط با موسیقیه جواب می دم.

نقل قول نوشته اصلی توسط piano4all [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    1- اگه همزمان یانی و شوپن کنسرت بدهند ، کدوم اجرا رو میرفتید ؟
    2-چرا ساز پیانو یه ساز فراگیر تری شده در بین هنرمندان ؟
    3-اگه 8 سال سن داشتید و این اجازه رو داشتید یک ساز رو بصورت تخصصی شروع کنید ، چه سازی رو انتخاب میکردید ؟
    4-: اگه شما یه پیانیست حرفه ای بودید ، دوست داشتید تو ایران فعالیت کنید یا خارج از ایران ؟ چرا ؟
    5-: چرا هنرمندا رو تحویل میگیرن اما به حرف دلشون گوش نمیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    6-: اگه یه پیانیست بخواد زن بگیره ، از چه دختری خواستگاری کنه ، بهتره ... ((هنرمند ، معمولی و خانه دار))
    7-دوست دارید چجوری غافلگیر بشید ؟
    8-تو فضای مجازی تا حالا کسی شما رو اذیت کگرده ؟
    9-: چجوری میشه کسی رو که دوست داری ، فراموش کنی ؟؟؟؟
    10-چرا اونایی که بنفش هستند ، مثبت هستند ؟؟؟؟؟
    1-بدون شک یانی! از کارهای شوپن خوشم نمیاد.
    2-چون کامل ترین سازه. نیاز کمتری به دوئت داره و قدرت مانور در کلیه ی سبک ها رو داره.
    3-همین ساز خودم فلوت.
    4-قطعا خارج. در ایران کلا هر گونه تلاشی در هر زمینه ای بی نتیجه است!
    5-خب چون متاسفانه تا وقتی کسی روی صحنه است و کار می کنه مردم دوستش دارن. کلا حرف دل این روزا متاعیه که خریداری نداره!
    6-بستگی به اون آقا داره. که هنرمند شرافتمند باشه یا قرتی باشه و دنبال جنگولک بازی! اگه آدم حسابی و شریف باشه می تونه با یه همکارش ازدواج کنه. ولی اگه از این پیانیستای غیرقابل تحمل باشه فقط زن خانه دار در گزینه هاش می مونه.
    7-از غافلگیر شدن هیچ خوشم نمیاد. دوست دارم هر چیزی رو از قبلش بدونم. برای همینم همیشه هنگام تولدم از همه می خوام بگن که چی می خوان برام بخرن چون اگه خودم بدونم راهنمایی درستی بهشون می کنم که چیز مناسبی برام بخرن.
    8-بله بسیار زیاد! متاسفانه آدم های روانی و مریض و بی کار و علاف این روزا بسیارند! من تخصص خوبی در پیاده کردن فک این افراد دارم طوری که آدرس خونه شونم دیگه یادشون نیاد!
    9- باید بدی هاش بهت ثابت بشه! پیشنهاد می کنم فیلم کلاغ پر رو ببینید. در همین مورده! باید انقدر نمک نشناسی و پستی و نامردیش بهت ثابت بشه که ازش متنفر بشی و ولش کنی.
    10-چون بنفش بهترین رنگ دنیاست! ترکیبی از رنگ های جالب قرمز،آبی و کمی زرده. بنفش رومانتیک ترین،مهربون ترین و مثبت ترین رنگ دنیاست. بنابراین همیشه کسانی که خیلی خوبند برای من بنفشن.

خیلی ممنونم از سوالات شما علی آقا.
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 1 July 2013 در ساعت 01:41 PM

18. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

عزیزانم دیگه کسی سوالی نداره ؟ از زمان ارسال این کامنت من 2 ساعت صبر می کنم. بعدش آماده ی واگذاری صندلی و آغاز رای گیری هستم . ممنونم از همگی دوستان.

20. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

با کسب اجازه از زهرا جان

لطفا پیشنهاداتتون رو در مورد مهمان بعدی بفرمائیــــــد.

22. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

پیشنهاد من:
    Dark_Horizon (کوثر)

24. 7 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

سلام ..

من آقا محسن (mohsen741) رو پیشنهاد می کنم ..

26. 3 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

سلام.
    پیشنهاد من احمد آقا (Sampler) هست (نوازنده ی پیانو، عضو گروه کر تهران و هنرجوی ویلن) ... فکر میکنم احمد جان حرف های شنیدنی زیادی برای ما داشته باشه و صندلی داغ خوبی بشه.
    شاد باشید

28. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خب عزیزان من انتظار داشتم پیشنهادات بیشتری بدید!!! لطفا بیاید و نطر بدید برای مهمان آینده. تا امروز عصر فرصت دارید. مرسیییییییی

30. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

بسیار خب عزیزان. پیشنهادات بسیار کمه ولی طبق قراری که با زهرا جان دارم مهمان جدید حتما باید از شنبه روی صندلی باشه. پس من مجبورم با وجود آرای کم شما انتخابمو بکنم.
    انتخاب بنده دوست گلمون آقای احمد [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هستند. ضمن تبریک و تسلیت به احمد آقا امیدوارم صندلی خوبی با ایشون داشته باشیم. دوستان به محض اعلام آمادگی احمد عزیز می تونن سوالاتشونو شروع کنن.

32. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 52 از 56 نخستنخست ... 242484950515253545556 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)