لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 53 از 56 نخستنخست ... 3434950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 833 به 848 از 891

موضوع: صــندلی داغ V1.1

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    2,970
    5,097 بار تشکر شده در 1,457 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 766/4
    Given: 336/1
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان امیدوارم خوب باشید .
    خاله جون واقعا شرمنده که جور منم کشیدین ! و ازتون تشکر میکنم بابت پاسخ گویی به سوالات! :)
    خوش اومدید آقای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] :)
    ! ... Let it go

2. 5 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بسیار خب عزیزان. پیشنهادات بسیار کمه ولی طبق قراری که با زهرا جان دارم مهمان جدید حتما باید از شنبه روی صندلی باشه. پس من مجبورم با وجود آرای کم شما انتخابمو بکنم.
    انتخاب بنده دوست گلمون آقای احمد [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هستند. ضمن تبریک و تسلیت به احمد آقا امیدوارم صندلی خوبی با ایشون داشته باشیم. دوستان به محض اعلام آمادگی احمد عزیز می تونن سوالاتشونو شروع کنن.
    سلاممممممم خانم لاکشمی ..

ممنونم از اینکه من رو انتخاب کردین و ممنونم از آقا محمد عزیز که من رو پیشنهاد کردن و خیلی هم لطف داشتن ..

ای واااااااااااااااااای .. چقدر سخته ..

تازه الان دارم متوجه گرمای این صندلی میشم (تازه هنوز شروع هم نشده) :دی

به هر حال .. ممنونم ..

آماده ی پاسخگویی به سوالات دوستان عزیزم هستم ..

همچنین ممنونم از مدیر تاپیک خانم
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ..

.

4. 4 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

سلام احمد جان. خیلی خوشحالم که میبینم روی صندلی داغ نشستی.

برای شروع یه بیوگرافی از خودت بگو تا دوستان بیشتر باهات آشنا بشن. از فعالیت های موسیقاییت بگو. (و برنامه هایی که در آینده داری... اجرا و ...)
    چجوری با موسیقی آشنا شدی؟ چجوری با نت آهنگ آشنا شدی و نظرت در مورد نت آهنگ چیه (پیشنهاد و انتقاد بصورت کلی)

سوالای بعدی چالش برانگیز ترن... خودتو آماده کن
    ;)

6. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام احمد جان. خیلی خوشحالم که میبینم روی صندلی داغ نشستی.

برای شروع یه بیوگرافی از خودت بگو تا دوستان بیشتر باهات آشنا بشن. از فعالیت های موسیقاییت بگو. (و برنامه هایی که در آینده داری... اجرا و ...)
    چجوری با موسیقی آشنا شدی؟ چجوری با نت آهنگ آشنا شدی و نظرت در مورد نت آهنگ چیه (پیشنهاد و انتقاد بصورت کلی)

سوالای بعدی چالش برانگیز ترن... خودتو آماده کن
    ;)

سلااااااااااااااممممممممم آقا محمد گل دوست داشتنی ..

خوبی ؟؟؟؟؟؟ چه خبرا ؟؟؟؟؟؟

ممنونم محمد جان ..

این سه سوال رو ادغام شده جواب میدم :دی

من متولد 6 فروردین 1370 هستم .. در تهران متولد شدم و کماکان تهران هستم ..

تحصیلاتم مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات هست.. دو ترم دیگه فارغ التحصیل میشم ..

اینطور که پدر و مادر و اطرافیانم تعریف می کنند از سن یکی دو سالگی واکنش های عجیب و غریبی به سبک های مختلف موسیقی نشون می دادم .. مثلا وقتی تونستم چند کلمه حرف زندن یاد بگیرم همیشه از پدر و مادرم می خواستم آهنگ های „مارتیک” و یا „پیروز” رو برام پخش کنند .. البته این درخواست ها با گفتن یکی دو کلمه به صورت مخفف اتفاق می افتاده که حالا بگذریم ازش :دی

این ادامه داشت تا وقتی رفتم کلاس اول راهنمایی .. یه گیتار تهیه کردم و علاقه ی زیادی به یادگیری موسیقی داشتم اما هیچ وقت نتونستم کلاسش رو برم .. دلایل مختلفی هم داشت مثل نبودن استاد در نزدیکی محل سکونتمون و ..

وقتی نتونستم کلاس گیتار برم سعی کردم خودم رو به یه مبحث دیگه ای علاقمند کنم و دنبال اون برم تا اینکه با برنامه نویسی آشنا شدم و شیفته ی یادگیری این علم شدم و به صورت کاملا خودآموز برنامه نویسی رو شروع کردم و تا الان هم که یه جورایی تبدیل به منبع درآمدم شده برای تامین هزینه های موسیقی ..

کلاس سوم راهنمایی که بودم دوباره این علاقه به موسیقی استارت خورد .. یادمه همون سال یه موج جدیدی از موسیقی در ایران شکل گرفته بود که خواننده های غیر مجاز و زیر زمینی داشتن شروع به کار می کردند و خیلی هم طرفدار پیدا کرده بودند .. مثل „محسن چاوشی” - „حامد هاکان” - „محسن یگانه” و ..

توی اون سن من عاشق سبکی بودم که این خواننده ها کار می کردند و دوست داشتم زودتر بتونم یه موسیقی این سبکی بسازم .. این بود که به صورت کاملا اتفاقی و از طریق اینترنت با موسیقی الکترونیک آشنا شدم و تازه متوجه شدم که 98% موسیقی که مردم گوش می کنند با نرم افزار ساخته میشه ..

اونجا بود که به این نتیجه رسیدم که بیخیال گیتار .. باید کار کردن با نرم افزار رو یاد بگیرم (کماکان سوم راهنمایی بودم :دی)

خلاصه این کارکردن با نرم افزار و .. یکی دو سال بیشتر طول نکشید تا اینکه درگیر تب و تاب کنکور شدم و موسیقی کلا فراموش شد..

بعد از قبولی در دانشگاه (سال 88) با 2 نفر همکلاسی آشنا شدم که دقیقا مثل خودم بودند و عاشق موسیقی بودند .. یکیشون کیبورد میزد و اون یکی هم به خوانندگی علاقه داشت..

توسط این دو نفر و دیدن سی دی کنسرت احسان خواجه امیری در سال 86 با اعجوبه ای به نام „میثم مروستی” آشنا شدم .. دیوانه وار تحت تاثیر ساز زدن ایشون قرار گرفتم .. تمام کارهای آقا میثم رو دنبال می کردم و دیدن و صحبت کردن با ایشون تبدیل به بزرگترین آرزوی زندگی من شده بود ..

سال 89 به کنسرت دکتر اصفهانی که سولیست و رهبر ارکستر اون کنسرت آقا میثم بودن رفتم و از نزدیک نوازندگیشون رو دیدم و دیوانه وار تصمیم به شروع ویولن گرفتم و در کمتر از یک هفته ساز تهیه کردم و سر کلاس ویولن نشستم :دی

بعد از چند وقت احساس می کردم ویولن در رسیدن به هدفی که داشتم کمک زیادی در کوتاه مدت به من نمی کرد .. هدف من آهنگسازی ، تنظیم و رهبری ارکستر بود ..

یک شب که همراه با دوستانم به کنسرت محسن یگانه رفته بودیم تونستیم بریم بک استیج و اونجا با تمام نوازنده ها ، رهبر ارکستر و خود محسن یگانه کلی صحبت کردیم .. من اون روزا اونقدر درگیر موسیقی شده بودم که تمام نوازنده های اون ارکستر (بجز یک نفر) رو میشناختم و با یکی از نوازنده ها که می دونستم دوست صمیمی آقا میثم هستند صحبت کردم و قرار شد من رو به آقا میثم معرفی کنند و خلاصه بعد از چند وقت رفتم پیش آقا میثم و بعد از صحبت با ایشون پیشنهاد کردند که هرچه سریعتر پیانو رو شروع کنم و من هم دقیقا این کار رو انجام دادم تا به امروز ..

آقا میثم بزرگترین انگیزه ی من برای ادامه ی موسیقی هستند و بعد از هربار صحبت با ایشون چنان انرژی می گیرم که واقعا می تونم 3 روز بی وقفه تمرین کنم :) .. واقعا با صحبت هاشون کمک زیادی به من می کنند برای گم نکردن راه درست در موسیقی ..

الان هم عضو گروه کر تهران هستم (Tenor می خونم) ..

انشاءالله اسفند ماه امسال کنسرت داریم و قطعه ی „کارمینا بورانا” اثر „کارل ارف” رو به رهبری استاد خوبم „مهدی قاسمی” اجرا خواهیم کرد که تمریناتمون شروع شده و هفته ای دو روز (حدود 8 ساعت) تمرین داریم ..

موسیقی الکترونیک رو به صورت جدی تر دنبال می کنم و از تنظیم کننده ها و اساتید خوب موسیقی پاپ می آموزم ..

از طرفی دانش تئوریک موسیقی رو می آموزم .. تمرینات گروه کر برای من واقعا مثل دانشگاه هست و علاوه بر سلفژ و آواز خیلی مسائل مهم دیگه ای که در تنظیم و رهبری ارکستر بهم کمک خواهند کرد رو از همین تمرینات آموختم ..

به زودی هم ویولن رو مجددا شروع خواهم کرد با کمک های شما دوست عزیزم ..

با نت آهنگ از طریق نت یه قطعه که اصلا هم یادم نیست چی بود آشنا شدم :دی پایین و بک گراند اون نت آدرس نت آهنگ نوشته شده بود ..

یادمه اون موقع که عضو نت آهنگ شدم در سردرگمی عجیبی در موسیقی به سر می بردم .. وقتی وارد سایت می شدم و می دیدم بقیه دارن در مورد مسائلی صحبت می کنند که تا به حال به گوش من هم نخورده خیلی ناامید می شدم :))

به نظرم جایگاه واقعی نت آهنگ این نیست.. به نظرم پتانسیل این سایت خیلی خیلی بالاتر از اینه که بخواد رنک 1600 ایران باشه ..

نمی دونم سیاست ها و اهداف مدیریت نت آهنگ به چه صورتی هست.. اما با چند تصمیم کوچک شاید بشه یه تحول خوبی در این سایت ایجاد کرد ..

فروم تا یکی دو سال قبل خییییییلی فعال تر بود و خیلی پست های خوب و مفید می دیدیم .. در همین یکی دو سال چند تا فروم موسیقی دیگه از صفر شروع به فعالیت کردند و تونستند خیلی از کاربرا رو جذب کنند ..

اما الان بیشتر حالت سوال و جواب پیش اومده و تولید محتوای آموزشی تقریبا وجود نداره .. امیدوارم همه ی کاربران باهم بتونیم نت آهنگ رو دوباره به اوج برگردونیم :)

ای واای .. چقدر تایپ کردم ..

فکر کنم طولانی ترین تاپیکم در نت آهنگ همین باشه :دی

بالاخره برنامه نویسا خوره تایپ کردنن دیگه .. :))

چشم حتما .. منتظرم :)

ممنونم از تو دوست عزیزم ..
    ویرایش توسط Sampler : Saturday 6 July 2013 در ساعت 12:47 PM

8. 6 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

منم خوبم احمد جان. خیلی ممنون بابت محبتت. خبری نیست، سلامتی...

خدمت دوستای عزیز هم بگم که این احمد آقا ماشاا... اینقدر برای موسیقی انرژی داره که به دیگران هم انرژی میده و به نظر من بزرگترین سرمایه هایی که در زمینه هنر داره همین علاقه، انگیزه و عشق به یادگیریش هست. همیشه دوست داره یاد بگیره...
    جالبه که احمد آقا تا اونجایی که من میشناسمش به تمرین کردن علاقه ی خاصی داره و مثلا خیلی دوست داره که گام ها، آرپژها و پاساژها رو تمرین کنه و همین هم باعث میشه که پیشرفت کنه... یادگیری پیانو و ویلن و خواندن در گروه کر هر سه نیاز به حوصله و پشتکار زیادی دارن که احمد جان این حوصله و پشتکار رو دارن...

خب احمد جان:

1- چرا Sampler ؟ اون نام کاربری قبلیت چی بود... یادم رفت

2- به نظر تو ویژگی های نوازندگی میثم مروستی چیه و چرا خیلی از خواننده های پاپ دوست دارن با ایشون همکاری کنن و معمولا تجربه های موفقی هم داره؟ چه احساسی از شنیدن صدای ویلن مروستی بهت دست میده؟

3- از خواننده های پاپ ایرانی و خارجی به چه کسانی علاقه داری؟

4- معمولا چه آهنگ هایی رو گوش میدی؟ و چه زمان هایی بیشتر موسیقی گوش میدی؟

5- نظرت در مورد موسیقی سنتی ایرانی چیه؟ بجز سبک پاپ دیگه به چه سبک هایی علاقه داری؟

6- از ویلنیست های خارجی به چه کسی علاقه داری و اصولا آیا به ویلنیست دیگه ای بجز میثم مروستی علاقه داری یا خیر؟

7- با شنیدن کلمات زیر اولین چیزی که به ذهنت میرسه چیه؟ (کلمه یا جمله)

محمد اصفهانی - ایرج - پرویز یاحقی - کارمینا بورانا - خواننده ی باس - پدال های پیانو - ++C - یادگرفتن ویلن - سایت نت آهنگ

اگه بازم سوالی به ذهنم رسید میپرسم... قعلا میدون رو خالی میکنم واسه جوونا :)
    شاد و پیروز باشی

10. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلامممممممم احمد آقای گل. من به تازگی افتخار آشنایی با جنابعالی رو پیدا کردم و خیلی خوشحالم که روی صندلی تشریف دارید! هههههههههههه. و خیلی خیلی خوشحال ترم که یکی از کاربران خاص نت آهنگ هستید! چه سرگذشت خوندنی و جالبی داشتی احمد آقا! واقعا جالب بود. خصوصا اینکه آواز کلاسیک کار می کنید! حالا که انقدر تجربه دارید چند تا سوال می کنم ببینم چقد می سوزی؟؟؟ ههههههههه

1-با توجه به آشنایی با آقای مروستی، لطفا بگید ایشون چه پارتی کلفتی داره که در تمام فیلم ها و سریال ها و آلبوم های موسیقی نوازنده هستن؟؟؟؟ واقعا این برام سوال بزرگیه! ما ویولونیست زبردست ، بی شمار داریم! چطور و با کمک چه افرادی ایشون موفق شده انقدر توو چشم باشه و حسابی هم درآمد زایی کنه؟

2-دوست دارید اپرا بخونید؟ اصلا اپرا دوست دارید؟ اپراهای محبوبتون رو نام ببرید؟

3-از موسیقی دانان و خوانندگان کلاسیک کدام یک محبوب شمان؟ از پاپ چطور؟(به ترتیب اول آهنگسازان بعد خوانندگان)

4- شما که در بین خوانندگان فعلی کشور تقریبا آمد و شد و آشنایی دارید به نظرتون واقعا آیا الآن خواننده ی پاپی در جمهوری اسلامی ایران هست که واقعا صدای خوب و استعداد خوندن داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟واقعا صادقانه بگو ها!!!

5-از بین افراد زیر بگید که افراد زیر موسیقیدان بهتری هستن یا چهره ی سینمایی بهتری؟

شادمهر عقیلی- مهران مدیری- جنیفر لوپز- گوگوش- حمید گودرزی-مرتضی احمدی.

6- فکر می کنید چه حکمتی داره که کلمه ی فن به معنی هواکش معنی طرفدار هم می ده؟؟؟ههههههههههههه

7- افراد زیر چه رنگی اند؟

یانی-ایزاک پرلمن-موزارت-سارا چانگ-شادمهر- محمد اصفهانی-ادل- ابی- هایده-براد پیت-آنجلینا جولی-لاکشمی- هانی- زهرا- محمد-امیر آقا (پدر خوانده)!

8- خصایص زیر رو در خودتون اولویت بندی کنید:

مهربانی- خودستایی- تمسخر دیگران- شوخ طبعی- افسردگی- خشم- پرحرفی-خجالت-شکم پرستی-پر توقع بودن-خساست-حق به جانب بودن- بی تفاوتی نسبت به دیگران- ترحم- انساندوستی-وطن پرستی- خود خوری- زیبایی- جذابیت- دروغگویی

9-بهترین دوستت در نت آهنگ کیه؟

10- نطرتون درباره ی کلمات زیر:

سیتار(ساز زخمه ای هندی)
    نت آهنگ
    لاکشمی
    تاج محل
    نت سی بمل(نت محبوب من)
    استکاتو
    لگاتو

با تشکررررررررررررررررررر... ا شالله بازم میام. خوش رهونا
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

12. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منم خوبم احمد جان. خیلی ممنون بابت محبتت. خبری نیست، سلامتی...

خدمت دوستای عزیز هم بگم که این احمد آقا ماشاا... اینقدر برای موسیقی انرژی داره که به دیگران هم انرژی میده و به نظر من بزرگترین سرمایه هایی که در زمینه هنر داره همین علاقه، انگیزه و عشق به یادگیریش هست. همیشه دوست داره یاد بگیره...
    جالبه که احمد آقا تا اونجایی که من میشناسمش به تمرین کردن علاقه ی خاصی داره و مثلا خیلی دوست داره که گام ها، آرپژها و پاساژها رو تمرین کنه و همین هم باعث میشه که پیشرفت کنه... یادگیری پیانو و ویلن و خواندن در گروه کر هر سه نیاز به حوصله و پشتکار زیادی دارن که احمد جان این حوصله و پشتکار رو دارن...

خب احمد جان:

1- چرا Sampler ؟ اون نام کاربری قبلیت چی بود... یادم رفت

2- به نظر تو ویژگی های نوازندگی میثم مروستی چیه و چرا خیلی از خواننده های پاپ دوست دارن با ایشون همکاری کنن و معمولا تجربه های موفقی هم داره؟ چه احساسی از شنیدن صدای ویلن مروستی بهت دست میده؟

3- از خواننده های پاپ ایرانی و خارجی به چه کسانی علاقه داری؟

4- معمولا چه آهنگ هایی رو گوش میدی؟ و چه زمان هایی بیشتر موسیقی گوش میدی؟

5- نظرت در مورد موسیقی سنتی ایرانی چیه؟ بجز سبک پاپ دیگه به چه سبک هایی علاقه داری؟

6- از ویلنیست های خارجی به چه کسی علاقه داری و اصولا آیا به ویلنیست دیگه ای بجز میثم مروستی علاقه داری یا خیر؟

7- با شنیدن کلمات زیر اولین چیزی که به ذهنت میرسه چیه؟ (کلمه یا جمله)

محمد اصفهانی - ایرج - پرویز یاحقی - کارمینا بورانا - خواننده ی باس - پدال های پیانو - ++C - یادگرفتن ویلن - سایت نت آهنگ

اگه بازم سوالی به ذهنم رسید میپرسم... قعلا میدون رو خالی میکنم واسه جوونا :)
    شاد و پیروز باشی
    خیلی زیاد ممنون محمد جان .. خیلی به من لطف داشتی همیشه ..

اتفاقا من کلی از حرفات انرژی می گیرم همیشه و بعد از هربار صحبت کردن باهات کلی تمرین می کنم :)

1 - نام کاربری قبلیم A_O بود که مخفف اسم و فامیلیم بود .. Sampler نام پلاگین هایی هست که روی نرم افزارهای تنظیم و میکس نصب میشه و کارش اینه که می تونه مثلا یک صدایی به صورت فایل Wave بگیره و اون رو در اکتاوهای مختلف و با نت های مختلف پخش کنه .. فرض کنید شما میخونی آآآآآآ .. این صدا رو ضبط می کنید و به Sampler میدین و می تونید با این صدا به نوازندگی بپردازید .. مثلا پیانو بزنید ولی بجای صدای پیانو ، سمپلر این صدا رو پخش می کنه .. و من هم چون خیلی به موسیقی الکترونیک علاقه دارم این اسم رو انتخاب کردم و دلیل دیگه ای که داره اینه که من با همین یوزر در فروم های دیگه هم فعالیت می کنم و می خواستم که بچه هایی که هم جاهای دیگه هستن و هم اینجا (مثل هانی عزیز) بتونیم همدیگه رو بشناسیم :)

2 - به نظر من مهمترین ویژگی میثم مروستی در درجه ی اول علم موسیقی بسیار بالایی هست که داره .. کمتر نوازنده ای در ایران هست که در شاخه ی خودش تا این حد با سواد باشه .. آقا میثم کارشناسی ارشد نوازندگی ویولن از دانشکده هنر دارن ..

مورد بعدی اینه که به سازهای متعددی تسلط دارن و این باعث میشه از دانش موسیقی کلاسیک و سنتی در کنار هم برخوردار باشند که به نظر من امتیاز فوق العاده ای برای یه موزیسین محسوب میشه ..

خواننده های پاپ دوست دارند همیشه یک فرد باسواد در گروه باشه که همه ی کارها رو بندازن گردن اون یه نفر :) یه دلیلش به نظر من این می تونه باشه و دلیل دیگه ای که داره اینه که کارش خیلی درسته :دی

من واقعا نمی تونم توضیح بدم که با شنیدن صدای ویولن آقا میثم چه احساسی سراغم میاد .. اما اگر بخوام کمی توصیفش کنم یه حس عرفانی که همیشه من رو یاد خدا میندازه .. همیشه و بدون استثنا .. بیشتر اوقات با شنیدن صدای سازشون گریه می کنم و این گریه ناشی از یه احساس عجیبی هست که پر از انرژی مثبته .. بیشتر از این نمی دونم چی بگم ..

3 - از خواننده های پاپ ایرانی به محمد اصفهانی علاقه ی شدیدی دارم .. همینطور احسان خواجه امیری و محمد علیزاده .. (از لس آنجلسی ها تقریبا هیچی گوش نمیدم) .. پاپ خارجی هم گوش نمیدم .. یعنی کلا موسیقی باکلام خارجی گوش نمیدم ..

4 - معمولا آهنگ هایی رو گوش میدم که یکی از شاخصه هاش خیلی قوی باشه .. مثلا ترانه - ملودی - تنظیم - میکس - صدای خواننده - نوازندگی .. حتما باید حداقل یکی از این قسمت هایی که اسم بردم خیلی خوب باشه تا بتونم با اون آهنگ ارتباط برقرار کنم ..

بیشتر در ماشین آهنگ گوش میدم .. اما اصلا دوست ندارم تنهایی آهنگ گوش بدم .. معمولا با برادرم و یا مادرم آهنگ گوش می دم .. برادرم 14 سالشه و گیتار کلاسیک کار می کنه .. وقتی با اون موسیقی گوش می دم تقریبا تمام قسمت های آهنگ رو از هارمونی گرفته تا میکس سعی می کنیم باهم تحلیل کنیم و سر در بیاریم که هدف آهنگساز و تنظیم کننده از هرکدوم از اجزایی که شنیده میشن چی بوده ..

5 - موسیقی سنتی برام خیلی غیر قابل پیشبینیه .. یعنی ممکنه از یک موسیقی سنتی خوشم بیاد و از یکی دیگه اصلا خوشم نیاد و نتونم ارتباط برقرار کنم .. و در این بین تعداد آهنگ هایی که می تونم باهاشون ارتباط برقرار کنم یه کم بیشتره .. اما همیشه دوست داشتم که موسیقی سنتی رو بشناسم ..

همین چند شب پیش در جشن „موسیقی ما” سهراب پورناظری به همراه گروه 4 نفره اش که یک نوازنده ی عود ، یک نوازنده ی دف ، یک نوازنده پرکاشن ، و یک نوازنده ی کنترباس + خود سهراب پورناظری که تنبور می زد اجرایی داشتند که واقعا حیرت زده شده بودم ..

اصلا باورکردنی نبود این اجرا و خیلی نظرم رو درباره ی موسیقی سنتی عوض کرد .. همه مبهوت بودند .. بیخیال نمیشه توصیفش کرد باید ببینید :)

بجز سبک پاپ به سبک کلاسیک علاقه دارم .. به شاخه های مختلف EDM (Electronic Dance Music مثل ترنس ، یورو دنس ، هاوس و .. علاقه دارم .. به پاپ راک هم علاقه ی زیادی دارم (راکی که خیلی غلیظ نباشه :دی)

6 - از ویولنیست های خارجی به همونی که شما هم علاقه داری :))) ساموئل کارش خیلی درسته :دی

البته از ایرانی ها هم به غیر از آقا میثم نوازنده ی خوب زیاد داریم .. مثل نیما وارسته - پیام طونی - علی جعفری پویان و .. اما من از نظر من فقط آقا میثم :)))))

محمد اصفهانی : افتخار موسیقی ایران .. صدایی خاص و حتما تکرار نشدنی ..

ایرج : گنج قارون :دی

پرویز یاحقی : یاد پدرم می افتم که چقدر استاد یاحقی رو دوست داره :)

کارمینا بورانا : ای وااااااااااااای !!! هنوز 3 ساعت نیست که از سر تمرین اومدم .. یادم نندازین انقدر .. استرس کنسرت.. :)

خواننده ی باس : بسیار کمیاب و بسیار کم کار (استادم در کر وین باس می خونده .. می گفت من نصف کارهای روزانه ام رو سر تمرین کر انجام می دادم :)))))))))))))) از بس که پارتشون ساده هستش چون فقط باید هارمونی رو ایجاد کنند)

پدال های پیانو : Sustain

++C : سی پلاس پلاس در برنامه نویسی مثل پیانو در موسیقی هستش :) هرکسی واقعا خوره ی این زبان باشه تا همیشه زندگیش تامینه :دی

یادگرفتن ویولن : یاد تاول سر انگشتام می افتم اون موقعی که ویولن کار می کردم :(

سایت نت آهنگ : صمیمی ترین سایت موسیقی حال حاضر ایران که اصلا قدر خودش رو نمی دونه ..

ممنونم محمد جان ..

خیلی لطف داری .. به امید دیدار ..

آرزوی موفقیت..
    ویرایش توسط Sampler : Saturday 6 July 2013 در ساعت 10:51 PM

14. 4 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلامممممممم احمد آقای گل. من به تازگی افتخار آشنایی با جنابعالی رو پیدا کردم و خیلی خوشحالم که روی صندلی تشریف دارید! هههههههههههه. و خیلی خیلی خوشحال ترم که یکی از کاربران خاص نت آهنگ هستید! چه سرگذشت خوندنی و جالبی داشتی احمد آقا! واقعا جالب بود. خصوصا اینکه آواز کلاسیک کار می کنید! حالا که انقدر تجربه دارید چند تا سوال می کنم ببینم چقد می سوزی؟؟؟ ههههههههه

1-با توجه به آشنایی با آقای مروستی، لطفا بگید ایشون چه پارتی کلفتی داره که در تمام فیلم ها و سریال ها و آلبوم های موسیقی نوازنده هستن؟؟؟؟ واقعا این برام سوال بزرگیه! ما ویولونیست زبردست ، بی شمار داریم! چطور و با کمک چه افرادی ایشون موفق شده انقدر توو چشم باشه و حسابی هم درآمد زایی کنه؟

2-دوست دارید اپرا بخونید؟ اصلا اپرا دوست دارید؟ اپراهای محبوبتون رو نام ببرید؟

3-از موسیقی دانان و خوانندگان کلاسیک کدام یک محبوب شمان؟ از پاپ چطور؟(به ترتیب اول آهنگسازان بعد خوانندگان)

4- شما که در بین خوانندگان فعلی کشور تقریبا آمد و شد و آشنایی دارید به نظرتون واقعا آیا الآن خواننده ی پاپی در جمهوری اسلامی ایران هست که واقعا صدای خوب و استعداد خوندن داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟واقعا صادقانه بگو ها!!!

5-از بین افراد زیر بگید که افراد زیر موسیقیدان بهتری هستن یا چهره ی سینمایی بهتری؟

شادمهر عقیلی- مهران مدیری- جنیفر لوپز- گوگوش- حمید گودرزی-مرتضی احمدی.

6- فکر می کنید چه حکمتی داره که کلمه ی فن به معنی هواکش معنی طرفدار هم می ده؟؟؟ههههههههههههه

7- افراد زیر چه رنگی اند؟

یانی-ایزاک پرلمن-موزارت-سارا چانگ-شادمهر- محمد اصفهانی-ادل- ابی- هایده-براد پیت-آنجلینا جولی-لاکشمی- هانی- زهرا- محمد-امیر آقا (پدر خوانده)!

8- خصایص زیر رو در خودتون اولویت بندی کنید:

مهربانی- خودستایی- تمسخر دیگران- شوخ طبعی- افسردگی- خشم- پرحرفی-خجالت-شکم پرستی-پر توقع بودن-خساست-حق به جانب بودن- بی تفاوتی نسبت به دیگران- ترحم- انساندوستی-وطن پرستی- خود خوری- زیبایی- جذابیت- دروغگویی

9-بهترین دوستت در نت آهنگ کیه؟

10- نطرتون درباره ی کلمات زیر:

سیتار(ساز زخمه ای هندی)
    نت آهنگ
    لاکشمی
    تاج محل
    نت سی بمل(نت محبوب من)
    استکاتو
    لگاتو

با تشکررررررررررررررررررر... ا شالله بازم میام. خوش رهونا

سلااااااااااااااااااااامم مممممم خانم لاکشمی عزیز ..

خوبین ؟؟؟؟ خوش می گذره ؟؟؟؟؟

خیلی ممنونم .. خیلی لطف دارید به من .. مرسی ..

دیگه من از امروز صبح دارم سوزونده میشم و این صندلی به این داغی هم از شما به ما رسیده دیگه :))) و البته آقا محمد :)))))

1 - ببینید .. واقعا این نگاهتون حداقل به هنر به نظرم یه کم ناراحت کننده هستش .. مگه میشه یه هنرمند رو اونم از نوع نوازنده با پارتی بازی بزرگش کرد ؟؟؟

همونطور که می دونید نوازنده ها توسط تنظیم کننده انتخاب میشن و در استودیو قطعه شونو میزنن و کارشون تموم میشه .. اتفاقا یک بار با آقا میثم صحبت می کردم و ایشون کاملا از این وضعیت ناراضی بودند که در هر قطعه ای و هر تیتراژی نوازندگی می کنند و در واقع مجبورند که نوازندگی کنند ..

چون تنظیم کننده هایی که نوازنده انتخاب می کنند همگی از دوستان و یا همکلاسی های آقای مروستی در دانشگاه هستند و وقتی چیزی از دوستشون می خوان شاید ناراحت بشن اگر دوستشون براشون کار انجام نده ..

جدا از این ها آقای مروستی توانایی ، علم و تجربه ی زیادی در این زمینه دارند و واقعا الان در جایگاه واقعیشون نیستند و این فقط و فقط به دلیل تلف شدن وقت و عمرشون در ارکستر آقای خواجه امیری بوده که باعث شده از فعالیت های دیگه عقب بمونن ..

دلیل دیگه ی این محبوبیت این هست که آقا میثم سال های سال سولیست و بیشتر مواقع رهبر ارکستر آقای خواجه امیری بودند و بیشتر طرفداران آقای خواجه امیری طرفدار پر و پا قرص اقا میثم هم هستند ..

به نظر من آقای میثم مروستی واقعا یکی از نوادر موسیقی ایران هستند (به قول احسان خواجه امیری) .. و من همیشه ایشون رو به عنوان یک الگوی بسیار عالی در زمینه ی موسیقی و اخلاق قرار میدم ..

و در نهایت اگر نوازنده ای واقعا خوب و حرفه ای ساز می زنه اما به جایی نرسیده فقط و فقط خودش مقصره و نه هیچ کس دیگه ..

2 - راستش همیشه اپرا به نظرم کار خیلی سختی می اومده .. چون نمایش با آواز همراه میشه کار رو مشکل می کنه .. ما همینجوری یک جا ایستاده هم با سلام و صلوات می تونیم یه قطعه ی معمولی رو بخونیم :)) چه برسه به اپرا :)

اما بدم نمیاد تجربه اش کنم ..

3 - از کلاسیک به باخ علاقه ی زیادی دارم .. همینطور بتهوون و موتزارت.. و همینطور بلا بارتوک .. از خوانندگان کلاسیک هم به پاواراتی علاقه دارم (البته خیلی ها کلاسیک نمی دوننش اما از نظر من یه خواننده ی کلاسیکه) :)

آهنگسازان پاپ : شادمهر عقیلی - علیرضا افکاری - علیرضا کهن دیری - احسان خوجه امیری

تنظیم کنندگان پاپ : بهروز صفاریان - سیروان خسروی - هومن نامداری - میلاد ترابی

خوانندگان پاپ : محمد اصفهانی - احسان خواجه امیری - محمد علیزاده

4 - بلهههههه .. حتمااااااااا .. دکتر محمد اصفهانی بهترین هستند .. حتی استاد شجریان هم به تعریف و تمجید از دکتر اصفهانی پرداخته .. و همینطور سیاوش قمیشی که دکتر اصفهانی رو بهترین خواننده ی مرد ایرانی میدونن ..

5 -

شادمهر : خب مشخصه .. موسیقی

مهران مدیری : خب مشخصه :دی .. هنرپیشگی و کارگردانی

جنیفر لوپز : خب معلومه :) .. خوانندگی .. (اجراهای زنده ی عجیب و غریبی داره و نمیدونم چه جوری نفس می گیره :دی)

گوگوش : به نظرم هر دو به یک اندازه با این تفاوت که یه کم کفه ی ترازو به سمت خوانندگی سنگینی می کنه ..

حمید گودرزی : بازیگری

مرتضی احمدی : پدرم بدجوری آقای مرتضی احمدی رو دوست داره :دی .. من معتقدم بازیگری اما پدرم کارهای موسیقی که انجام دادن رو بیشتر دوست داره :))

6 - :))))))))))))))))))))))) حکمتش در اینه که سوال ششم شما باشه :))))))))) .. اما فکر می کنم صحیح ترش Fans هست که برای طرفدار استفاده می کنند و در واقع جمع می بندند :)))

7 -

یانی : زرد

ایزاک پرلمن : متاسفانه نمیشناسمشون .. و نمی تونم ندونسته رنگ الکی روی مردم بذارم :))

موزارت : خاکستری

سارا چانگ : مشکی

شادمهر : نارنجی تیره

محمد اصفهانی : آبی خیلی خیلی کم رنگ

ادل : مشکی

ابی : سبز

هایده : بنفش

براد پیت : طلایی :دی

آنجلینا جولی : آبی

سارا چانگ : مشکی

لاکشمی : سبز

هانی : خاکستری

زهرا : متاسفانه از زهرا خانم هم شناخت درستی ندارم .. ولی فکر می کنم آبی ..

محمد : سفید

امیر آقا (پدر خوانده) : مشکی

8 - ای وااااااااااای .. چقدر سوال سختیییییییییییی ..

امیدوارم دوباره روی صندلی بشینید جبران کنم براتون ..

وطن پرستی - ترحم - مهربانی - زیبایی - شکم پرستی - جذابیت - شوخ طبعی - خجالت - خودستایی - خود خوری - پر توقع بودن - حق به جانب بودن - خشم - تمسخر دیگران - پرحرفی - بی تفاوتی نسبت به دیگران - خساست - افسردگی - دروغگویی

9 - آقا محمد گلللللللللللل .. :)

10 -

سیتار : یاد تم هندی می افتم

نت آهنگ : به آقا محمد گفتم در پست قبل „صمیمی ترین سایت موسیقی حال حاضر ایران که اصلا قدر خودش رو نمی دونه ..”

لاکشمی : نمی دونم چرا یاد یکی از همکلاسی های دانشگاهم می افتم و هر وقت با شما صحبت می کنم فکر می کنم دارم با اون صحبت می کنم :دی

تاج محل : یاد پدرم می افتم .. عموی من 19 سال در هند زندگی می کرد (قبل از اینکه من به دنیا بیام) و اونجا تحصیل می کرد و به همین دلیل پدرم هم زیاد پیش عموم می رفته (قبل از اینکه ازدواج کنه) .. پدر من هم دقیقا مثل شما خیلی زیاد به هندوستان و آداب و رسوم و فرهنگ و ادبشون علاقمنده و تا حد خیلی کمی هم با زبانشون آشناست.. عکس هم زیاد داره از دورانی که در هند بوده و عکس های خیلی جالبی هست.. مثلا یکیش عکس پدرم هست که به مراسم عروسی همسایه ی عموم دعوت شده بودن و خیلی هم جالبه ..

نت سی بمل : یاد سازهای بادی می افتم .. و البته یاد آلتراسیون که تا بخوام یاد بگیرم بتونم آلتره ها رو بخونم خیلی تمرین کردم :دی

استکاتو : دیافراگم .. دیافراگم باید ضربه بزنه هنگام استکاتو خوندن (جمله ی استادمه که توی گوشم میپیچه) :دی

لگاتو : تا اسم لگاتو میاد ریه هامو پر هوا می کنم که نفس کم نیارم :دی

ممنونم دوست خوبم ..

خیلی لطف کردین و ممنونم از سوالاتتون ..

از الان دارم سوالاتی برای شما آماده می کنم که دوباره نوبت شما شد حسابی از خجالتتون در بیام :دی

آرزوی موفقیت..
    ویرایش توسط Sampler : Sunday 7 July 2013 در ساعت 12:43 AM

16. 6 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

mohsen741 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    43479
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,317
    1,941 بار تشکر شده در 794 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 92/4
    Given: 195/18
    میزان امتیاز
    13

سلام به اهاليه تاپيك..
    درود به احمد...
    يكي از معدود كسايي هستي كه دلم واقعا خواست تا ازت سوال كنم..
    وگرنه اينجا بخاطر اهاليش بيشتر ميخونم تا اينكه حرف بزنم..

احمد عزيز...
    چند سواله دلي ازت دارم:

1. آهنگسازي رو در حال حاضر اگر انجام ميدي. آهنگ رو بيشتر بر اساس اصول تئوريك ميسازي؟يا ميبيني دلت چطور با آهنگ راه مياد؟!

2. جزو كساني هستي كه در خواب آهنگها و ملوديهايي بهشون الهام ميشه؟

3. تا حالا شده از خواب بيدار شي و ببيني داشتي با دستات نوازندگي ميكردي؟؟؟(حركاته نوازندگي رو انجام بدي !)

4. گفتي گريه... شده از شنيدنه موسيقي اي (نه بخاطر شرايط خودت بلكه فقط تحت تاثير اون آهنگ) بلند گريه كني يا حتي به هق هق بيوفتي؟

5. تا حالا شده نخواي هيچ صدايي رو بشنوي؟... شده دنياي ساكت رو آرزو كني؟

6. با سازات حرف ميزني؟.. يا اسم براشون گذاشتي؟

7. چه شخصيتي براي اين سازها قائلي؟
    هارپ. ساكسوفون. ويولن. كلارين . پيانو.

8. اركستري رو اگر به تو بدهند با اختيار كامل در هر زمينه اي. چي كارا باهاش ميكني؟...**تعداده نوازنده ها رو زياد و كم ميكني؟؟** يا **(دلت ميخواد چينشي جديد در اركستر ايجاد كني؟)**

9. وقتي كه دلت ميشكنه قطعات استرس زا ميزني يا غمگين؟

10. عادت داري وقتي دلت ميگيره يا خيلي شادي يا دلت ميشكنه بري سراغ ساز؟(ساز برات پناهگاهه؟)

11. بيشتر موسيقي مد نظرته يا سازهاي موسيقي؟(موسيقي رو از ساز ميبيني يا فقط سازها فقط برات ابزاره توليده نت هستند؟)

12. وقتي خيلي دلت از آدما ميگيره چطور با خودت كنار مياي؟

ممنونم احمد عزيز...
    روي قله هاي موفقيت ميبينمت...

*نكته:
    و در نهایت اگر نوازنده ای واقعا خوب و حرفه ای ساز می زنه اما به جایی نرسیده فقط و فقط خودش مقصره و نه هیچ کس دیگه ..
    احمد جان انشا ا... كه خودت در جريانه آهنگسازي و تنظيم و ظبط و نوازنده شناسي و كلا وارده بخش توليد تو موسيقي شدي ميبيني نظرت خيلي ابتداييه(ابتدايي نه از نظره تازه كار بودن بلكه از نظره در موقعيت نبودن!) كه البته با فطرته پاكت و صد البته با ديده نا كاملت در اين زمينه درآميخته... اميدوارم وقتي اينو متوجه شدي زياد دردت نياد!!!

خوش و سالم باشي..
    ویرایش توسط mohsen741 : Sunday 7 July 2013 در ساعت 01:14 AM
    ...صدايي تو جهانم نيست.فقط تصوير ميبينم...

http://www.noteahang.com/Content.aspx?PageId=24
    آلبوم موسيقي بيكلام.
    غوغاي قميش

18. 6 کاربر برای این پست از mohsen741 تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen741 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به اهاليه تاپيك..
    درود به احمد...
    يكي از معدود كسايي هستي كه دلم واقعا خواست تا ازت سوال كنم..
    وگرنه اينجا بخاطر اهاليش بيشتر ميخونم تا اينكه حرف بزنم..

احمد عزيز...
    چند سواله دلي ازت دارم:

1. آهنگسازي رو در حال حاضضر اگر انجام ميدي. آهنگ رو بيشتر بر اساس اصول تئوريك ميسازي؟يا ميبيني دلت چطور با آهنگ راه مياد؟!

2. جزو كساني هستي كه در خواب آهنگها و ملوديهايي بهشون الهام ميشه؟

3. تا حالا شده از خواب بيدار شي و ببيني داشتي با دستات نوازندگي ميكردي؟؟؟(حركاته نوازندگي رو انجام بدي !)

4. گفتي گريه... شده از شنيدنه موسيقي اي (نه بخاطر شرايط بلكه تحت تاثير اون آهنگ) بلند گريه كني يا حتي به هق هق بيوفتي؟

5. تا حالا شده نخواي هيچ صدايي رو بشنوي؟... شده دنياي ساكت رو آرزو كني؟

6. با سازات حرف ميزني؟.. يا اسم براشون گذاشتي؟

7. چه شخصيتي براي اين سازها قائلي؟
    هارپ. ساكسوفون. ويولن. كلارين . پيانو.

8. اركستري رو اگر به تو بهند با اختيار كامل در هر زمينه اي. چي كارا باهاش ميكني؟...**تعداده نوازنده ها رو زياد و كم ميكني؟؟** يا **(دلت ميخواد چينشي جديد در اركستر ايجاد كني؟)**

9. وقتي كه دلت ميشكنه قطعات استرس زا ميزني يا غمگين؟

10. عادت داري وقتي دلت ميگيره يا خيلي شادي يا دلت ميشكنه بري سراغ ساز؟(ساز برات پناهگاهه؟)

11. بيشتر موسيقي مدئ نظرته يا سازهاي موسيقي؟(موسيقي رو از ساز ميبيني يا فقط سازها برات ابزاره توليده نت هستند؟)

12. وقتي خيلي دلت از آدما ميگيره چطور با خودت كنار مياي؟

ممنونم احمد عزيز...

سلاااااااااااااام خدمت دوست عزیز و گلم آقا محسن ..

خوبی محسن جان ؟؟ کم پیدایی ها .. انشاءالله که خوش می گذره دیگه ؟؟؟

ممنونم ازت محسن جان .. خیلی لطف داری ..

1 - اول هرچی که دلم بگه رو میارم روی کاغذ یا رکورد می کنم .. بعد بررسی می کنم ببینم حالت تئوریک داره یا نه .. بعدش میام بررسی می کنم ببینم اگر به حالت تئوریک و اصولی نزدیکش کنم از اون چیزی که دلم می خواسته دور میشه و یا تغییر زیادی نمی کنه ..

اگر تغییرات زیادی نسبت به حالت اول نداشت سعی می کنم به تئوریک بودن نزدیکش کنم ..

اما اگر بخواد از چیزی که مد نظرم بوده دور بشه .. نه .. بهش دست نمی زنم و به حرف دلم بیشتر گوش می دم ..

اما در کل به مدرنیته در موسیقی اعتقاد دارم و آثار آهنگسازان بزرگ که مدرن می نویسن رو می پسندم ..

2 - در خواب چیزی بهم الهام نمیشه و یا اگر هم بشه به خاطر نمیارم .. اما اگر نصف شب از خواب بیدار بشم چیزهای عجیب و غریبی در ذهنم می شنوم که اصلا نمی دونم چی هستن ..

گاهی خیلی ترسناک صدا میدن و گاهی در حد تکرار یک ملودی ساده ..

کلا وقتی نصف شب از خواب بیدار می شم اتفاقات عجیبی برام می افته .. افکار عجیبی به ذهنم میاد .. صداهای عجیبی در ذهنم می چرخه .. حرف های عجیبی در ذهنم می پیچه که گاها در دنیای واقعی مفهومی ندارند ..

مثلا یکی از بستگان دور ما روزهای آخر عمرش رو سپری می کرد و همه می دونستیم که یکی دو روز بیشتر زندگی نخواهد کرد .. همون روزها یک شب که از خواب پریدم این افکار در ذهنم می پیچید که „شاید بشه برنامه ای نوشت که این بنده ی خدا بدون درد کشیدن و ناراحتی از دنیا بره”

نمیدونم این به خاطر اتفاقاتی هست که در طول روز می افته .. یا درگیری های ذهنی (که مثلا اون موقع من خیلی درگیر برنامه نویسی بودم) ..

خیلی هم کنجکاوم بدونم این اتفاقات برای بقیه هم رخ میده ؟؟؟؟؟

3 - نه تا به حال اتفاق نیافتاده .. اما یکبار که سرماخورده بودم و تب و لرز داشتم خوابم برد و توی خواب دیدم که دارم ویولن می زنم (اون موقع ویولن کار می کردم) .. یادمه اون موقع خیلی از سیم „می” می ترسیدم و همیشه احساس می کردم که اگر یه خورده محکم آرشه بکشم پاره میشه ..

خلاصه توی خواب دیدم که دارم ویولن می زنم و همینطور که داشتم به خرک ویولن نگاه می کردم و آرشه می کشیدم سیم „می” پاره شد و خورد توی چشمم و من حدود نیم متر از زمین پریدم و همه از ترس دسپاچه شده بودن :)))))))))))))))

4 - اگر منظورت به خاطر موضوع و حال و هوای اون قطعه هست بله .. خیلی خیلی زیاد اتفاق افتاده .. معمولا با آهنگ هایی که برای خدا و یا یکی از اهل بیت (ع) (خصوصا امام زمان (عج)) ساخته شده باشه ارتباط عجیبی برقرار می کنم و همیشه گریه می کنم و اصلا دست خودم نیست..

اما اگر منظورت گریه کردن به خاطر خلق اون اثر موسیقیایی باشه .. یعنی مثلا اونقدر هارمونی زیبایی داشته باشه و یا اونقدر صداها زیبا انتخاب شده باشه که گریم بگیره .. باز هم بله .. این مورد هم خیلی زیاد اتفاق می افته ..

حتی آهنگ های ترنس و الکترونیک که تمپوی 125 به بالا دارند و فوق العاده ریتمیک و انرژیک هستند هم به دلیل مهارت فوق العاده ی تنظیم کننده گریه من رو در میاره ..

نمی دونم چرا اینجوریه .. اصلا نمی دونم این خوبه یا بده .. خوانوادم معتقدن این حالت و تا این حد درگیر شدن با موسیقی ممکنه اثر نامطلوبی بر ذهن و احساسات بذاره ..

5 - بله .. خیلی پیش اومده .. زمانی که خیلی کلافه ، عصبانی و نا امید باشم حاضرم کل دنیارو بدم که صدای هیچ کس و هیچ چیزی رو نشنوم ..

6 - نه .. تاحالا این کار رو نکردم .. شاید چون احساس می کنم حرفم رو نمی شنوه ..

7 -

هارپ : یک خانم سالخوره و باشخصیت و متین

ساکسفون : کودکی بسیار شر ، شیطون و پر سر و صدا

ویولن : دختر خانم جوونی که خییییییییییییییییییلی ناز می کنه ..

کلارینت : آقایی بسیار باشخصیت ، جا افتاده و بسیار احساساتی

پیانو : آقای میانسالی که مدیر بسیار بسیار خوب و توانمندی هست و تمام امور را به خوبی کنترل می کنه ..

8 - اول می بینم که نوازنده های خوبی داره یا نه .. اگر نداشت که خب طبیعتا از نوازنده های خوب و بزرگ دعوت می کنم بیان ..

بعدش سعی می کنم یکی از تم هایی که نوشتم رو تنظیم کنم برای اون ارکستر و پارت هر نوازنده رو بنویسم و بهش بدم و علاوه بر نوازندگی اون ارکستر رو رهبری کنم .. 7 8 قطعه آماده کنم و با گروه حسابی تمرین کنیم ..

بعدش بیافتیم دنبال مجوز اجرا و یک کنسرت کوچک و جمع و جور برگزار کنیم .. و این کنسرت جرقه ی بزرگی خواهد بود برای ادامه ی فعالیت ها و اهدافی که در ذهنم دارم و تجربه ای بسیار خوب و عالی خواهد بود ..

امیدوارم در آینده ای نه چندان دور این اتفاق بیافته ..

9 - وقتی که دلم میشکنه قطعات بسیار بسیار آروم با تمپوی بسیار بسیار پایین می زنم ..

اما اگر عصبانی باشم با تمپوی فوق العاده زیاد و بالا شروع می کنم به گام نوازی :)))

10 - این اتفاق می افته .. اما نه همیشه .. بستگی به حال و هوای اون روز و اون لحظه داره .. اما فکر نمی کنم سازم رو به عنوان پناهگاه ببینم ..

11 - سازها بیشتر مد نظرمه .. چون اگر سازی وجود نداشت نت ها فرکانس ساده ای بیش نبودند ..

12 - فقط و فقط با مادرم صحبت می کنم .. اونقدر آروم میشم که انگار از هیچ چیز و هیچ کس کینه و ناراحتی ندارم .. و واقعا ندارم ..

به نظر من خانواده بزرگترین هدیه ای هست که خداوند به بنده هاش داده .. امیدوارم هممون قدر با ارزش ترین هدیه ی عالم رو بدونیم ..

ممنونم از شما محسن عزیزم ..

آرزوی موفقیت..

20. 5 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

mohsen741 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    43479
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,317
    1,941 بار تشکر شده در 794 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 92/4
    Given: 195/18
    میزان امتیاز
    13

2 - در خواب چیزی بهم الهام نمیشه و یا اگر هم بشه به خاطر نمیارم .. اما اگر نصف شب از خواب بیدار بشم چیزهای عجیب و غریبی در ذهنم می شنوم که اصلا نمی دونم چی هستن ..

گاهی خیلی ترسناک صدا میدن و گاهی در حد تکرار یک ملودی ساده ..

کلا وقتی نصف شب از خواب بیدار می شم اتفاقات عجیبی برام می افته .. افکار عجیبی به ذهنم میاد .. صداهای عجیبی در ذهنم می چرخه .. حرف های عجیبی در ذهنم می پیچه که گاها در دنیای واقعی مفهومی ندارند ..

مثلا یکی از بستگان دور ما روزهای آخر عمرش رو سپری می کرد و همه می دونستیم که یکی دو روز بیشتر زندگی نخواهد کرد .. همون روزها یک شب که از خواب پریدم این افکار در ذهنم می پیچید که „شاید بشه برنامه ای نوشت که این بنده ی خدا بدون درد کشیدن و ناراحتی از دنیا بره”

نمیدونم این به خاطر اتفاقاتی هست که در طول روز می افته .. یا درگیری های ذهنی (که مثلا اون موقع من خیلی درگیر برنامه نویسی بودم) ..

خیلی هم کنجکاوم بدونم این اتفاقات برای بقیه هم رخ میده ؟؟؟؟؟
    اتفاقاته روز موثر هست.. اما دليله اينها نيست...
    خيلي از اينها دريافته!... همون الهام!
    فقط زبونشو طول ميكشه ياد بگيري...
    اونهاييش هم كه ترسناكه مهمتره!!... بعضي وقتا فكره.. بعضي وقتا واقعا صدا و حرف و كلمه رو ميشنوي!!!
    بعضي هاش راهنماست...
    بعضيهاش رو بايد توجه نكرد بهش!!!
    اما اونهاييش كه ترسناكند رازش همينه!. نبايد بترسي...
    ببين چيه و چي ميگه!
    چون بعضي وقتا جمله ها و ارتباطاتي از دنيا هاي منطبق روي دنياي خودمون رو ميشنويم.. كه بعضي هاش ميتونه مفيد باشه. و بعضيهاش رو هم اصلا نبايد توجه كرد بهش...
    كساني كه موسيقي كار ميكنن ذهنشون به دريافته فركانس حساس ميشه... دقت كن.. نميگم گوش!... ميگم ذهن!

نميدونم همه اينجورت يا نه!..
    اما من و چند نفر از شاگردام و دوستام اينجوريم...
    تو هم هستي...
    احمد...
    شب!
    خيلي راز تو دلش داره!

هم قدر اين موضوع رو بدون .
    هم اينكه كم پيدا ميشه كه موزيسيني همراه با اهل بيت تو موسيقي جلو بره!
    خيلي با ارزشه!!!
    ویرایش توسط mohsen741 : Sunday 7 July 2013 در ساعت 02:36 AM
    ...صدايي تو جهانم نيست.فقط تصوير ميبينم...

http://www.noteahang.com/Content.aspx?PageId=24
    آلبوم موسيقي بيكلام.
    غوغاي قميش

22. 4 کاربر برای این پست از mohsen741 تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen741 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اتفاقاته روز موثر هست.. اما دليله اينها نيست...
    خيلي از اينها دريافته!... همون الهام!
    فقط زبونشو طول ميكشه ياد بگيري...
    اونهاييش هم كه ترسناكه مهمتره!!... بعضي وقتا فكره.. بعضي وقتا واقعا صدا و حرف و كلمه رو ميشنوي!!!
    بعضي هاش راهنماست...
    بعضيهاش رو بايد توجه نكرد بهش!!!
    اما اونهاييش كه ترسناكند رازش همينه!. نبايد بترسي...
    ببين چيه و چي ميگه!
    چون بعضي وقتا جمله ها و ارتباطاتي از دنيا هاي منطبق روي دنياي خودمون رو ميشنويم.. كه بعضي هاش ميتونه مفيد باشه. و بعضيهاش رو هم اصلا نبايد توجه كرد بهش...
    كساني كه موسيقي كار ميكنن ذهنشون به دريافته فركانس حساس ميشه... دقت كن.. نميگم گوش!... ميگم ذهن!

نميدونم همه اينجورت يا نه!..
    اما من و چند نفر از شاگردام و دوستام اينجوريم...
    تو هم هستي...
    احمد...
    شب!
    خيلي راز تو دلش داره!

هم قدر اين موضوع رو بدون .
    هم اينكه كم پيدا ميشه كه موزيسيني همراه با اهل بيت تو موسيقي جلو بره!
    خيلي با ارزشه!!!
    چقدر عجیب .. و چقدر جالب ..

خیلی دوست دارم بیشتر در مورد این مسائلی که گفتی بدونم ..

به نظرم خیلی خیلی جالبه ..

امیدوارم روزی بتونم از این مسائل سر در بیارم و ازشون استفاده کنم ..

ممنونم خیلی لطف داری محسن جان ..

امیدوارم بتونیم بیشتر در مورد این مسائل باهم صحبت کنیم چون حسابی کنجکاوم کردی .. :)

24. 3 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Sampler [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

9 - آقا محمد گلللللللللللل .. :)
    احمد جان منو شرمنده کردی داداش... خیلی ممنون، دوستی با تو واسه من افتخاره
    اینجا همه دوستای خوبی هستن و امیدوارم دوستی ها روز به روز محکم تر بشه.

26. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلاممممممممم از جوابای زیبات بسیار خوشم اومد احمد آقا خصوصا سوال 4 که درست ترین جواب رو دادی. اما در مورد صحبتی که در ابتدا کردی من روی پروفایلت نظرمو می نویسم. چون نمی خواستم اینجا اسپم بدم. اگه مایل بودی اونجا بخون. مرسی.
    . ههههههههههههههه که می خوای تلافی کنی احمد آقا هان؟؟؟ هههههههههههه شاید اگه این جمله رو نگفته بودی بهت رحم می کردم ولی حالا که توو فکر تلافی هستی پس بگیر که اومد: ههههههههههههه

1-اگه مشکلی در نت آهنگ برات پیش بیاد(حالا هرچی) بلافاصله چه کاری می کنی؟

2-آیا زندگی موسیقیدانان و آهنگسازان رو می خونی؟ آیا تجربیات اون ها به درد کار موسیقی خودت هم خورده؟مثلا؟

3-درباره ی جملات زیر نظرت رو در یک خط بفرمایید:
    الف) یوهان سباستین باخ بزرگ یک نوازنده ی ارگ حرفه ای بود و معمولا در حین نواختن گاهی یک چوب هم در دهانش می گذاشت و بعضی کلید ها را با آن چوب حین آهنگ می فشرد!!!
    ب) شوپن از کنسرت گذاشتن برای مردم وحشت داشت! او هرگز برای عموم برنامه نگذاشت. کنسرت های او اکثرا مجلسی و برای چند تن از دوستان نزدیکش بود!
    پ) پاگانینی انقدر سریع و پیچیده ویولون می زد که مردم از کنسرت هایش فرار می کردند و می گفتند:شیطان دارد می نوازد!!!
    ت) استراوینسکی معمولا دستمزد بسیار زیادی برای آهنگ ساختن می گرفت. و وقتی نسبت به ارقام درخواستی او اعتراض می کردند او جواب می داد: من این مبلغ رو از طرف برادران آهنگسازم موزارت و ویوالدی می گیرم که در فقر مردند!!!
    ث) موزارت شبی 4 ساعت می خوابید و روزی حدود 18 ساعت کار می کرد. در عین حال روی 4-3 کار همزمان کار می کرد حتی در آخرین لحظات عمرش هم مشغول دیکته کردن صدای طبل های رکوئیم، برای شاگرد خود بود!!!

4- اگه می تونستی سازی اختراع کنی که وسعت صداش حد و مرز نداشته باشه و قادر به اجرای هر آهنگی باشه، از این اختراعت چه استفاده ای می کردی؟

5-تا به حال دوئت سازی یا آوازی داشتی؟ با کدوم ساز یا کدوم صدا؟ و بهترین دوئتی که شنیدی چیه؟

6-شما که معتقدی نت آهنگ قدر خودشو نمی دونه. فرض کنید برای یک ماه مدیریت سایت با شماست. چه کارایی انجام می دادی که نت آهنگ بهتر بشه. ؟

7-به نظرت چرا کلمات مشمئزکننده ی „نوکرتم” ، „چاکرتم” ،„مخلصتم” و ... نقل دهان آقایونه. ؟ این کلمات رو استفاده می کنی؟ به نظرت زشت نیست که کسی حتی برای شوخی خودشو نوکر کسی بدونه؟

8-بزرگترین اشتباه زندگیت ؟ بزرگترین نقطه ضعفت؟ و بزرگترین مشکل زندگیت چی بود؟

9-با توجه به رنگ هایی که در پست قبلی بهش اشاره کردی، چرا بیشتر، رنگ های سرد رو دوست داری؟(خاکستری،سبز،مشکی، سفید، آبی)

10-احمد از فاکتورهای زیر چقدر راضی است: (در صورت تمایل می توانید با درصد جواب دهید- توضیحات، به دلخواه شما)

زندگی - ملیت - خانواده - نعمات - مذهب - احساسات -دوستان - ظاهر - باطن ، رفتار و شخصیت - محل زندگی - تصمیمات و انتخاب ها - سطح مالی - میزان عقل و درک - سیستم های مدیریتی در ایران(کلیه ی جنبه ها) - سطح موسیقی امروز ایران - معنویات و ارتباط با معبود - شغل - منزلت اجتماعی و جایگاه در جامعه - ارزش جوانان - تسهیلات جوانان - سطح و بار علمی امروز ایران

هههههههههههههه تاحالا در عمرم کسی رو اینجوری سر کار نگذاشته بودم!!! ههههههههه امیدوارم حظ وافر برده باشی احمد آقا! ببخشید که خسته تون کردم. ممنونم از صبر و تحملتون و از جواب هاتون. با آرزوی بهترین ها. خوش رهونا دوست من.

هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

28. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

*نكته:

احمد جان انشا ا... كه خودت در جريانه آهنگسازي و تنظيم و ظبط و نوازنده شناسي و كلا وارده بخش توليد تو موسيقي شدي ميبيني نظرت خيلي ابتداييه(ابتدايي نه از نظره تازه كار بودن بلكه از نظره در موقعيت نبودن!) كه البته با فطرته پاكت و صد البته با ديده نا كاملت در اين زمينه درآميخته... اميدوارم وقتي اينو متوجه شدي زياد دردت نياد!!!

خوش و سالم باشي..
    سلام دوست عزیزم ..

ممنونم ..

بله حق با شماست و من خدارو شکر هنوز ضربه نخوردم از این قضیه (و انشاءالله که نخواهم خورد) :دی ..

اما خب واقعا فکر نمی کنم به این شدتی که به نظر میرسه باشه ..

همین الان در پاسخ به خانم لاکشمی در پروفایلم نوشتم :

از نظر من فرصت دادن به یه نفر برای ثابت کردن خودش (مثل معین و بیژن مرتضوی) با پارتی بازی خیییییییییییییلی زیاد متفاوته ..

وقتی یه نفر در محیط موسیقیایی بزرگ شده و تحصیل کرده خب طبیعتا با خیلی ها آشناست و همکاره ..

به عنوان مثال من آهنگساز وقتی قطعه نوشتم و نیاز به نوازنده ی ویولن دارم میرم سراغ دوست یا همکلاسی یا هم دانشگاهی خودم که ویولنیست کار درستیه .. نه اینکه راه بیافتم توی خیابون و آموزشگاه ها و این طرف و اون طرف تا یکی رو پیدا کنم که مثلا استعداد خوبی داره .. (و صد البته اگر کسی باشه که کارش واقعا از دوست خودم بهتر باشه و بیشتر کمکم باشه خب کار رو به اون میدم و 100% به شایسته سالاری معتقدم)

آیا اسم این پارتی بازیه ؟؟

شما توقع دارید یه نوازنده ای که خیلی خوب و حرفه ای هم ساز میزنه اما خودش برای مشهور شدن هیچ تلاشی نمی کنه یه نفر بیاد دستشو به زور بگیره و مشهورش کنه ؟؟

به نظر من اگر کسی واقعا بخواد و پیگیر باشه می تونه وارد گروه های مختلف بشه ..

مثلا من گشتم و خیلی راحت خیلی از موزیسین های بزرگ (نوازنده ، تنظیم کننده و ..) رو پیدا کردم ، ساعت ها نشستم باهاشون صحبت کردم و ازشون یاد گرفتم .. بدون اینکه هیچ چشمداشتی داشته باشن .. خیلی صمیمی و دوستانه تجربیاتشونو منتقل می کنند و کاری که از دستشون بر میاد رو انجام میدن ..

و مطمئنم اگر روزی اتفاقی بیافته که بتونم و بخوام در گروهی ساز بزنم حتما کمکم خواهند کرد ..

در صورتی که برای آشنایی با این آدم ها نه پارتی داشتم و نه پولی به کسی دادم ..

البته شما از من خیلی تجربه ی بیشتری دارین و مطمئنا چیزهایی رو دیدین که من ندیدم .. اما حداقل تا الان که به نظرم اینجوریه ..

پ. ن : امیدوارم بعدا نظرم عوض نشه :)))))
    ویرایش توسط Sampler : Monday 8 July 2013 در ساعت 02:01 AM

30. 4 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

سلاممممممممم از جوابای زیبات بسیار خوشم اومد احمد آقا خصوصا سوال 4 که درست ترین جواب رو دادی. اما در مورد صحبتی که در ابتدا کردی من روی پروفایلت نظرمو می نویسم. چون نمی خواستم اینجا اسپم بدم. اگه مایل بودی اونجا بخون. مرسی.
    . ههههههههههههههه که می خوای تلافی کنی احمد آقا هان؟؟؟ هههههههههههه شاید اگه این جمله رو نگفته بودی بهت رحم می کردم ولی حالا که توو فکر تلافی هستی پس بگیر که اومد: ههههههههههههه

1-اگه مشکلی در نت آهنگ برات پیش بیاد(حالا هرچی) بلافاصله چه کاری می کنی؟

2-آیا زندگی موسیقیدانان و آهنگسازان رو می خونی؟ آیا تجربیات اون ها به درد کار موسیقی خودت هم خورده؟مثلا؟

3-درباره ی جملات زیر نظرت رو در یک خط بفرمایید:
    الف) یوهان سباستین باخ بزرگ یک نوازنده ی ارگ حرفه ای بود و معمولا در حین نواختن گاهی یک چوب هم در دهانش می گذاشت و بعضی کلید ها را با آن چوب حین آهنگ می فشرد!!!
    ب) شوپن از کنسرت گذاشتن برای مردم وحشت داشت! او هرگز برای عموم برنامه نگذاشت. کنسرت های او اکثرا مجلسی و برای چند تن از دوستان نزدیکش بود!
    پ) پاگانینی انقدر سریع و پیچیده ویولون می زد که مردم از کنسرت هایش فرار می کردند و می گفتند:شیطان دارد می نوازد!!!
    ت) استراوینسکی معمولا دستمزد بسیار زیادی برای آهنگ ساختن می گرفت. و وقتی نسبت به ارقام درخواستی او اعتراض می کردند او جواب می داد: من این مبلغ رو از طرف برادران آهنگسازم موزارت و ویوالدی می گیرم که در فقر مردند!!!
    ث) موزارت شبی 4 ساعت می خوابید و روزی حدود 18 ساعت کار می کرد. در عین حال روی 4-3 کار همزمان کار می کرد حتی در آخرین لحظات عمرش هم مشغول دیکته کردن صدای طبل های رکوئیم، برای شاگرد خود بود!!!

4- اگه می تونستی سازی اختراع کنی که وسعت صداش حد و مرز نداشته باشه و قادر به اجرای هر آهنگی باشه، از این اختراعت چه استفاده ای می کردی؟

5-تا به حال دوئت سازی یا آوازی داشتی؟ با کدوم ساز یا کدوم صدا؟ و بهترین دوئتی که شنیدی چیه؟

6-شما که معتقدی نت آهنگ قدر خودشو نمی دونه. فرض کنید برای یک ماه مدیریت سایت با شماست. چه کارایی انجام می دادی که نت آهنگ بهتر بشه. ؟

7-به نظرت چرا کلمات مشمئزکننده ی „نوکرتم” ، „چاکرتم” ،„مخلصتم” و ... نقل دهان آقایونه. ؟ این کلمات رو استفاده می کنی؟ به نظرت زشت نیست که کسی حتی برای شوخی خودشو نوکر کسی بدونه؟

8-بزرگترین اشتباه زندگیت ؟ بزرگترین نقطه ضعفت؟ و بزرگترین مشکل زندگیت چی بود؟

9-با توجه به رنگ هایی که در پست قبلی بهش اشاره کردی، چرا بیشتر، رنگ های سرد رو دوست داری؟(خاکستری،سبز،مشکی، سفید، آبی)

10-احمد از فاکتورهای زیر چقدر راضی است: (در صورت تمایل می توانید با درصد جواب دهید- توضیحات، به دلخواه شما)

زندگی - ملیت - خانواده - نعمات - مذهب - احساسات -دوستان - ظاهر - باطن ، رفتار و شخصیت - محل زندگی - تصمیمات و انتخاب ها - سطح مالی - میزان عقل و درک - سیستم های مدیریتی در ایران(کلیه ی جنبه ها) - سطح موسیقی امروز ایران - معنویات و ارتباط با معبود - شغل - منزلت اجتماعی و جایگاه در جامعه - ارزش جوانان - تسهیلات جوانان - سطح و بار علمی امروز ایران

هههههههههههههه تاحالا در عمرم کسی رو اینجوری سر کار نگذاشته بودم!!! ههههههههه امیدوارم حظ وافر برده باشی احمد آقا! ببخشید که خسته تون کردم. ممنونم از صبر و تحملتون و از جواب هاتون. با آرزوی بهترین ها. خوش رهونا دوست من.

سلام لاکشمی خانم ... خوبی ؟؟؟؟؟

ممنونم از لطفتون .. بله مطلبتون رو دیدم و کامنت گذاشتم ..

نه بابا تلافی چیه .. شوخی بود همش .. از شما بعید بود جدی بگیرید .. من همینجوری یه چیزی گفتم .. اونوقت شما باید این همه خودتونو تو زحمت بندازینننننن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :دی

1 - اگر مشکل فنی باشه از پشتیبانی تیکت می فرستم .. و اگر مشکل دیگه ای باشه سعی می کنم راه حلش رو پیدا کنم ..

2 - فقط و فقط زندگینامه ی موزیسین های حال حاضر پاپ ایرانی رو می خونم .. خیییلی زیاد بهم کمک می کنه و به دردم می خوره .. چون در همین دوره زندگی می کنند و مطمئنا راهی که رفتند و به موفقیت رسیده راه نسبتا درستی هست..

اگر زندگینامه ی همه شونو بخونید متوجه یه اشتراکاتی خواهید شد که قطعا همین اشتراکات رمز موفقیتشون هست.. سعی می کنم طبق همین اصول حرکت کنم ..

در مورد آهنگسازان کلاسیک خیلی دوست دارم بخونم اما هیچ وقت دنبالش نرفتم .. در حد خیلی کوتاه که استادم و یا رهبر گروه می خواد قطعه ای کوتاه از آهنگسازی اجرا کنیم در مورد بیوگرافی اون آهنگساز توضیح میده ..

3 -

الف : فوق العاده ست.. این یعنی نبوغ.. یعنی استعداد فوق العاده عجیب .. و مطمئنم اگر نیاز پیدا می کرد کارهای خیلی عجیب تری هم انجام می داد ..

ب : خیلی برام عجیبه .. نمی تونم حدس بزنم این ترس ناشی از چی بوده .. شاید عدم اعتماد به نفس و حتی ضعف اعصاب ..

پ : در مورد پاگانینی مطالب عجیب و غریبی شنیده بودم قبلا .. اینطور شنیدم که پس از فوت و دفن جسد اهالی اون منطقه شکایت داشتند که شب ها صدای ویولن به همراه صداهای جهنمی از این قبر خارج میشه .. و پسرش مرتب تابوت پدرش رو به قبرستان های مختلف منتقل می کرده و این اتفاق تا حدود پنجاه و چند سال ادامه داشته و تابوت جای ثابتی نداشته ..

خیلی عجیبه ..

ت : کار بسیار بسیار درستی انجام میداده .. واقعا ارزش هنر خیلی بیشتر از اینه که بشه با پول تصاحبش کرد (البته در ایران با امضای یک قرارداد با شرکت تهیه و تولید آلبوم تمام امتیاز مادی و معنوی آن اثر در زمان حیات و بعد از ممات (به قول رضا صادقی) واگذار می کنید و هیچ حقی در کارهای خودتون نخواهید داشت)

ث : اصلا اینطور زندگی کردن رو دوست ندارم .. اصلاااااا .. به هیچ وجه حاضر نیستم عمرم رو اینجوری بگذرونم ..

4 - قطعا برای انسان ها که بیشتر از محدوده ی صوتی شنواییشون کاری نمیشه انجام داد (20 هرتز تا 20 کیلو هرتز یا به عبارتی 18 کیلوهرتز) .. اما تحقیق می کردم در مورد اینکه ببینم میشه برای حیواناتی که محدوده ی صوتیشون با ما یکی نیست موسیقی تولید کرد یا نه .. :دی

اما در کل مهمترین استفاده ای که ازش می کردم این بود که باهاش کنسرت های متعددی در نقاط مختلف دنیا اجرا می کردم ..

5 - بله .. دوئت آوازی که بسیار زیاد داشتم (سر تمرینات گروه کر) .. ماشالا خدا زیاد کنه سوپرانو هارو .. مگه امون میدن صدای ما در بیاد :)))

دوئت سازی هم داشتم .. سعی می کنم ملودی های ساده و معروف رو برای گیتار و پیانو تنظیم کنم و با برادرم اجرا می کنیم ..

آثار بلا بارتوک رو خیلی دوست دارم .. اکثرا برگرفته از موسیقی فولکلوریک روسیه هستش ..

6 - کارهای بسیار زیادی هست که میشه انجام داد .. اگر من باشم قدم اولم کار بر روی SEO هستش .. و کارهای بسیار زیاد دیگه ای که میشه انجام داد و از حوصله ی این تاپیک خارجه :)

7 - نمیدونم ریشه ی این اتفاق از چیه .. اما من اصلا از این کلمات استفاده نمی کنم .. و اگر ببینم کسی در ادبیاتش از این نوع کلمات استفاده می کنه حتما در ذهن من امتیاز منفی میگیره ..

8 - بزرگترین اشتباه زندگیم تلف کردن وقت در دوران مدرسه بود .. واقعا 12 سال عمرم در مدرسه تلف شد .. به همین راحتی .. در صورتی که اگر یه کم به خودم می جنبیدم الان خیلی اتفاقات خوبی برام افتاده بود ..

بزرگترین نقطه ضعفم فکر می کنم احساساتی بودن بیش از حد و وابستگی بسیار شدید به اطرافیانم هست.. (+ تنبلی) :دی

بزرگترین مشکل زندگیم درحال حاضر درد در ناحیه قلبم هست که خیلی ذهنم رو درگیر کرده و اذیتم می کنه و امیدوارم مشکلی برام پیش نیاره ..

9 - واقعا ؟؟؟؟؟؟؟ خودم نمی دونستم .. ممنون که گفتی :دی

شاید چون احساس می کنم آرامش دارن ..

10 - ای خدااااااااااااااااااااااا ااا !!! بازم از این سوالا نوشتهههههههههههه ..

زندگی : 100% - ملیت : 100% - خانواده : 100% - نعمات : 100% - مذهب : 100% (و واقعا بهش افتخار می کنم) - احساسات : 90% :دی - دوستان : 83% - ظاهر : 100% - باطن : 100% - رفتار و شخصیت : 100% - محل زندگی : 100% - تصمیمات و انتخاب ها : 50% - سطح مالی : 72% - میزان عقل و درک : 100% - سیستم های مدیریتی در ایران(کلیه ی جنبه ها) : 19% - سطح موسیقی امروز ایران : 7% - معنویات و ارتباط با معبود : 99% - شغل : 92% - منزلت اجتماعی و جایگاه در جامعه : 100% - ارزش جوانان : 21% - تسهیلات جوانان : 3% - سطح و بار علمی امروز ایران : 100%

باشه خانم لاکشمی .. باشه .. یادم می مونه ..

البته منظورم اینه که سوالاتتون خیلی خوب و پربار بودند و خیلی لذت بردیم ..

بله .. بله .. حظ بسیار بسیار وافر بردم .. (و به امید روزی که شما هم حظ وافری نسبتا شدیدتر ببرید)

ممنونم از شما دوست خوبم ..

آرزوی موفقیت..
    ویرایش توسط Sampler : Monday 8 July 2013 در ساعت 01:49 AM

32. 4 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

صفحه 53 از 56 نخستنخست ... 3434950515253545556 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)