لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 55 از 56 نخستنخست ... 545515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 865 به 880 از 891

موضوع: صــندلی داغ V1.1

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    2,970
    5,097 بار تشکر شده در 1,457 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 766/4
    Given: 336/1
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    به به ! درود بر نائب بر حق مالمستین کبیر ! آر یو خوف ؟!...
    1 - گیتار الکتریک یا بیس .
    2 - شاملو میگه شعر نشانه هایی از زندگی نیست.. یکسره خود زندگیست!! ما نیز میگوییم موسیقی نمود هایی از زندگی نیست یکسره خود زندگیست!!
    به نظر من موسیقی فرمت صوتیه زندگیه .
    3 - خنده دار وقتی وکال gore میشنوم خندم میگیره
    4 - چون یه مکتب چیپ و غیر قابلا اجراست! الان تمام جامعه شناس ها و فلاسفه قبول دارن که نظریات مارکس و اون اتیوپیاش کاملا غیر قابل اجران ! نمودشو تو شوروی و کوبا دیدیم و داریم میبینیم :|
    5 - اکتسابی ! تزریق هم نوعی اکتسابه !
    6 - بستگی داره به هدف اون موزیسین... موسیقی هم مثل هر چیز دیگه برای هر هدفی میتونه مورد استفاده قرار بگیره...
    7 - اگه منظورت تو زمینه ی هنر هستش... که اصلا... چون به حرفای دیگران اهمیت نمیدم ! مثلا یکی از هم کلاسیام بهم میگفت مرجع تقلید شیطان چون دث گوش میدم !... ولی اگه منظورت چیزای دیگست که خیلی و همیشه هم براشون جنگیدم و کوتاه نیومدم ... مثه الان !
    8 - فعلا رو مود الکی خوشیم ! لد زپلین ! دیپ پرپل ! جوداس پریست و ترانه های فولک ایرانی دهه 50 !
    9 - =))))))
    10 - شفاف سازی پلیز ... خب اگه منظورت استفاده ی شخصیه باید اول هدف مشخص بشه... اینطوری بین اون همه اطلاعات و فرصت ها مشخص میشه چیا تو رو به هدفت نزدیک میکنه... و باید از هر چیزی که میتونه تو رو به هدفت برسونه استفاده کنی و مهارتت رو بالا ببری .
    همش همین بود ؟! آیم ویتینگ :دی
    و من الاوس کریم التوفیق !
    ویرایش توسط Brilliant : Saturday 13 July 2013 در ساعت 05:58 PM
    ! ... Let it go

2. 7 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلامممممممم گوگولی سپیددندان خودم! خوش اومدی به خونه ی خودت! هههههههههههه
    به دلیل اینکه وقتی من روی صندلی بودم نیومدی منم انتقام می گیرم!!! آش کشک خاله به این می گن! نوش جان!

1-خب موشی، بگو ببینم دلیلش چیه که تو انقدر باهوش و فهمیده هستی؟ جدی واقعا می خوام بدونم!
    2-چرا هیچوقت به سمت انواع ناشناخته ی موسیقی کشیده نشدی؟مثل کلاسیک،پاپ (که می دونم بدت میاد) یا بی کلام و ...
    3-چرا تو هم مثل احمد آقا به رنگ های سرد علاقه داری؟
    4-غیر از تعارفات معمول، نظر کلیت راجع به من چیه؟ انتقادت! گلایات! نظرات و کلا هرچی پیرامون من! (جدی گفتما)
    5-به نظرت چرا سلیقه ی جوانان و نوجوانان هر روز عجیب و غریب تر می شه؟(در همه چیز خصوصا موسیقی) ؟

لب تاب محاصره شد! بقیه ی سوالات بعد. بوس

سلام... ادامه ی سوالات:(خنده ی شیطانی)

6-به نظر خودت به کدام کاراکتر از رومان زنان کوچک شبیه تری؟؟؟؟مگی؟کتی؟بتی؟یا سارا؟ با دلیل.
    7-اگه وزیر فرهنگ و هنر ایران می شدی برای این وضه اسف بار فعلی موسیقی ایران چه کار می کردی؟
    8-با توجه به اینکه بنا به تعابیر علمای موسیقی، موسیقی متال موسیقی اعتراض است، به عنوان یک طرفدار این سبک اولا چقدر این حرف به نظرت درسته؟ ریشه ی این اعتراض از کجا میاد؟و آیا خودت هم در زندگی دختر معترضی هستی؟

9-به نظرت در حال حاضر بهترین آهنگساز،خواننده و نوازنده ی دنیا چه کسانی هستن؟چطور اونا این امتیاز رو از تو گرفتن؟
    10-چرا و با عرض تاسف بسیار، چرا فساد،اعمال شنیع و غیر اخلاقی وارد موسیقی شدن؟ یا بهتر بگم چرا خوانندگان فاسد و بی قید ، انقدر در جهان طرفدار دارن؟ کسانی مثل ریحانا، لیدی گاگا،مادونا و ...

فعلا اینا رو داشته باش... می دونی که من عاشق سوال پرسیدن از تو هستم!!!. مرسیییی. بوس.
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 14 July 2013 در ساعت 06:54 PM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

4. 7 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

سلام. من دوباره اومدم.

1. پاپ خارجی هم گوش میدی؟چه خواننده ای؟
    2. نظرت درباره Lana Del Rey?
    3. چرا دیگه نمیخوای تجربی رو ادامه بدی؟
    4. به نظرت واکنش جامعه موسیقی متال ایران به اینکه یه بند Gore Death Metal بزنم چیه؟
    5. Experimental ترین کاری که شنیدی چی بوده؟
    6. اول از همه موسیقی(ریتم،ملودی،هارمونی و...) نظرت رو جلب میکنه یا لیریک؟
    7. بهترین فیلمی که دیدی؟
    8. به چارچوب و حد و مرز توی ژانر های موسیقی معتقدی؟
    9. ایدئولوژی دختر های همسن خودت رو چطور تعریف میکنی؟اصلا میشه به نسل های بعد امید داشت؟

یکی بهت تخفیف دادم. موفق باشی

6. 6 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    2,970
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلااااام به همگی ! شرمنده دیر جواب دادم دندون پزشکی بودم :/
    سلام خاله جون خوبین ؟! واقعا ببخشید خاله.. خیلی دوست داشتم ازتون سوال بپرسم ولی اونموقع واقعا درگیر بودم...
    1 - تنها یک دلیل داره !!! اونم اینکه که شما به من خیلی لطف دارین ! :)... من نیز بنده ای هستم از بندگان خدا :دی ;)
    2 - در مورد موسیقیی که الان به نام پاپ میشناسنش... دقیقا همونطوری که خودتون گفتین... باید بگم که متنفرم ازش ! اشعار بی معنی بی سر و ته و سبک... اکثرا پسر کوچولو هایی بودن که نمیدونستن با پول ددی چه کنن ! و وارد این کار شدن 4 عدد جنس لطیفم که دور و برشون رو گرفتن دیگه توهم میوزیک گاد بودن زدن !.. به جز اینا من تقریبا همه نوع موزیکی گوش میدم... پاپ خارجی.. پاپ ایرانی دهه پنجاه.. کلاسیک غربی و ایرانی+سنتی... و بیکلامم که خوراک خودمه !!
    تام ویتس لئو کوهن مایکل جکسون فرهاد فریدون فروغی فریدون فرخزاد عارف هوشمند عقیلی ابی هایده قمیشی ... واگنر شوپن بتهوون موتسارت... استاد بنان عبدالوهاب شهیدی همای کورس سرهنگ زاده ادیب خوانساری بعضی کارای شجریان دلکش کارای مید این عارف قزوینی و... بیکلامم که همه چی گوش میدم !... از جواد معروفی مجتبی میرزاده و یا حقی گرفته تا یان تیرسن و گری مور و ...
    3 - نمیدونم والا خاله جون البته رنگی که از ایام طفولیت شیفتش بودم یه رنگ گرمه ! زرد !!! البته کلا همه ی رنگا رو دوست دارم... ولی نه هر نوعیش ! مثلا یه زرد خاص یه بنفش خاص یه آبی خاص... لباس همه رنگی میپوشم فقط این مهمه که اون رنگا با هم هماهنگی داشته باشن... ولی برای ساعت گوشی لپ تاپ ماشین و اینجور وسایل مشکی یا سفید رو میپسندم.
    4 - راستش چیزی که باید به شما بگم...:-؟.. اینه که یکم باید سنگدل باشید ! (البته قبل از هر چیز خاطر نشان کنم که خودم از شما بدترم !) وقتی یه نفر به شما بدی کرد... معنیش اینه که اون آدم خوبی که شما فکر میکردید نیست.. این یعنی اون کسی که فکر میکردین هست نیست... یعنی یه غریبست! پس برای نارو زدن غریبه ها نباید خودتونو اذیت کنید !
    امم... اینکه خیلی خودتونو دست کم میگیرید.. هر کدوم از ما یه رسالتی داریم اینجا... شمام باید نقش واقعی خودتونو پیدا کنید ! اگه شک داشتید... کافیه چشماتونو ببندید و خودتونو توی اون موقعیتا تصور کنید ! اگه افسرده شدید... اگه نفستون گرفت... اون راه شما نیست! ولی اگه یه حس آشنا بهتون دست داد.. خودشه ! من در شما توانایی فالاچی ایران شدن رو میبینم ! البته این نظر منه و نباید به تصمیمات شما جهت بده .. چون من بر اساس مشاهدات نتی (!) این برداشت رو داشتم و ما آدما اکثرا اون چیزی نیستیم که نشون میدیم... فقط خودتون میدونید نقشتون چیه ! پس نزارین عمرتون طلف شه !
    5 - چون نسل جدیدن خاله جون... و نسل جدید هم میل به نوگرایی داره... چه اون چیز جدید با ارزش باشه چه بی ارزش ! ... هم ساسی مانکن نوئه هم مستان و همای !
    6 - نخوندمش خاله جون ... لطفا سوال رو چنج بفرمایید .. از یه کتاب دیگه
    7 - هیچ کاری از دستم بر نمیومد ! ولی اگه یه کشور داغون مثل گینه ی بی صاحاب یا یکی از جزایر اقیانوس آرام(!) رو بهم بدن میتونم تا سطح برزیل بالا بکشمش :دی
    8 -به نظرم من که تاحدود زیادی درسته... خیلی زیاد... اوه.. صد البته !
    9 - خاله جون .. ذاستش نمیتونم به این سوال جواب دقیقی بدم... چون ما بهترین زیاد داریم ! در سبک های مختلف.. و اینکه حضور ذهنم ندارم به اون صورت... ولی
    یکی از بهترین آهنگسازا.. یان تیرسن به خاطر خلاقیتش... چند تا از بهترین خواننده ها... تام ویتس به خاطر جنس بی نظیر صداش... راب هالفورد به خاطر جیغاش :دی ... دیگه کسیو که زنده باشه یادم نمیاد :دی... نوازنده.. اینگوی مالمستین به خاطر خلاقیت نوآوریو مهارتش... جف لومیس به خاطر مهارتش... راستش هر کیو میخوام بگم یادم میاد مرده !!
    10 - شاید به خاطر جوگیری !.. شهرت زدگی !... چون مردم بیشتر به مد و چشم و هم چشمی اهمیت میدن ! محبوبیت اینامسریه ! یه نفر ازشون خوشش اومده و خیلی باحال و باکلاس دونسته ! و بقیه هم برای اینکه عقب نمونن از قافله طرفدارش شدن !!
    چشم خاله جون... منم عاشق جواب دادن به سوالاتتونم ! فعلا...
    ویرایش توسط Brilliant : Monday 15 July 2013 در ساعت 01:01 AM
    ! ... Let it go

8. 7 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    2,970
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام ! خوش اومدی !
    1 - آره ... بعضی کارای روسی... مایکل جکسون.. تام ویتس... لئو کوهن (که این دوتا یجورایی راکم به حساب میاد سبکشون)...

2 - کارش درسته ! البته چند تا آهنگ بیشتر نشنیدم ازش

3 - چون با این که عاشق دروسشم... ولی تو رشته های دانشگاهیش هیچی نیست! با احترام به علاقه مندان رشته های پزشکی (که غایت تجربی به حساب میان) من توی این رشته ها به شدت احساس خفگی دلمردگی و محدودیت میکنم !

4 - اگه تو کارت حرفی برای گفتن داشته باشی به احتمال زیاد :
    یه عده حسودی و تخریب میکنن (اونایی که واسه پز دادن گیتار دستشون گرفتن و متال کار میکنن)
    یه عده فریاد وا شیطان پرستا سر میدن ! (شنونده هایی که با ناتینگ الس مترز متالیکا هد میزنن)
    یه عده از شوق این نوآوری گریبان چاک میدن و سر به کوه و بیابان میزارن :دی (ذوب شدگان در دث متال )

5 - کارای فرانک زاپا کلا ! اگه محسوب بشه

6 - یه آهنگ .. مثل یه آمپول میمونه ! ریتم ملودی و ... نقش سوزن سرنگ رو دارن ... و لیریک نقش ماده ای رو که تزریق میشه ! .. مهم ترین چیز اون مادست! اما اگه سوزن سرنگ تیز نباشه... یعنی موزیک قوی نباشه.. مفهوم تزریق نمیشه ! اول موزیک مورد توجه قرار میگیره...

7 - راستش زیاد اهل فیلم نیستم... ولی بودن فیلمایی که تحت تاثیرشون قرار گرفتم منتها الان حضور ذهن ندارم..
    Gloomy sunday خوب بوده.. این بتمن آخریه رو هم خیلی دوست داشتم آخرش مرد .. فیلمایی که مربوط به جنگ جهانی دوم میشن رو هم خیلی دوست دارم ! :دی

8 - نچ ! ببخشید همون خیر

9 - راجع به این که میشه به این نسل امید داشت یا نه.. باید بگم الان به من امید داری ؟! اگه آره که منم از همین نسلم و اگه من هستم مسلما مثل منم هست! اگه نه هم که هیچی دیگه :دی
    راجع یه دخترای همسن و سالم... اینو باید بگم که آدما رو نمیشه تقسیم بندی کرد و حرفام دقیق نیست! .. به هر حال.. من با چند تیپ ازشون در ارتباطم... عده ای هستن که واقعا میدونن چی میخوان و دنبالشن... یه عده فقط دنبال گروه های رپ خود گاد پندار و ایفون و آخرین مد روز و سرمایه گذاری و پوز زنی و خفنیسم و این حرفا (که نزدیک ترین ارتباط ها رو با این تیپ داشتم :|) یه عده که فقط پسرا رو پرستش میکنن !! وخیلی چیزای دیگه هست که میشه گفت.. دقیقا همینا هم واسه پسرا صدق میکنه ! کلا انسان رو نمیشه طبقه بندی کرد !

تنک یو ! شما نیز ;)

چه صندلیِ سردی

- - - Updated - - -

سلام ! خوش اومدی !
    1 - آره ... بعضی کارای روسی... مایکل جکسون.. تام ویتس... لئو کوهن (که این دوتا یجورایی راکم به حساب میاد سبکشون)...

2 - کارش درسته ! البته چند تا آهنگ بیشتر نشنیدم ازش

3 - چون با این که عاشق دروسشم... ولی تو رشته های دانشگاهیش هیچی نیست! با احترام به علاقه مندان رشته های پزشکی (که غایت تجربی به حساب میان) من توی این رشته ها به شدت احساس خفگی دلمردگی و محدودیت میکنم !

4 - اگه تو کارت حرفی برای گفتن داشته باشی به احتمال زیاد :
    یه عده حسودی و تخریب میکنن (اونایی که واسه پز دادن گیتار دستشون گرفتن و متال کار میکنن)
    یه عده فریاد وا شیطان پرستا سر میدن ! (شنونده هایی که با ناتینگ الس مترز متالیکا هد میزنن)
    یه عده از شوق این نوآوری گریبان چاک میدن و سر به کوه و بیابان میزارن :دی (ذوب شدگان در دث متال )

5 - کارای فرانک زاپا کلا ! اگه محسوب بشه

6 - یه آهنگ .. مثل یه آمپول میمونه ! ریتم ملودی و ... نقش سوزن سرنگ رو دارن ... و لیریک نقش ماده ای رو که تزریق میشه ! .. مهم ترین چیز اون مادست! اما اگه سوزن سرنگ تیز نباشه... یعنی موزیک قوی نباشه.. مفهوم تزریق نمیشه ! اول موزیک مورد توجه قرار میگیره...

7 - راستش زیاد اهل فیلم نیستم... ولی بودن فیلمایی که تحت تاثیرشون قرار گرفتم منتها الان حضور ذهن ندارم..
    Gloomy sunday خوب بوده.. این بتمن آخریه رو هم خیلی دوست داشتم آخرش مرد .. فیلمایی که مربوط به جنگ جهانی دوم میشن رو هم خیلی دوست دارم ! :دی

8 - نچ ! ببخشید همون خیر

9 - راجع به این که میشه به این نسل امید داشت یا نه.. باید بگم الان به من امید داری ؟! اگه آره که منم از همین نسلم و اگه من هستم مسلما مثل منم هست! اگه نه هم که هیچی دیگه :دی
    راجع یه دخترای همسن و سالم... اینو باید بگم که آدما رو نمیشه تقسیم بندی کرد و حرفام دقیق نیست! .. به هر حال.. من با چند تیپ ازشون در ارتباطم... عده ای هستن که واقعا میدونن چی میخوان و دنبالشن... یه عده فقط دنبال گروه های رپ خود گاد پندار و ایفون و آخرین مد روز و سرمایه گذاری و پوز زنی و خفنیسم و این حرفا (که نزدیک ترین ارتباط ها رو با این تیپ داشتم :|) یه عده که فقط پسرا رو پرستش میکنن !! وخیلی چیزای دیگه هست که میشه گفت.. دقیقا همینا هم واسه پسرا صدق میکنه ! کلا انسان رو نمیشه طبقه بندی کرد !

تنک یو ! شما نیز ;)

چه صندلیِ سردی
    ! ... Let it go

10. 7 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

سلام زهرا خانم... احوالتون چطوره؟
    از اطاله ی کلام میپرهیزم و میرم سراغ سوال ها :) با اجازتون البته

1- شما که آینده ی مناسبی برای رشته ی تجربی متصور نیستین چرا انتخابش کردین؟ میخواین در چه رشته ای ادامه تحصیل بدین و چرا؟
    2- از بین دروس دبیرستان به چه درسی بیشتر علاقه دارین؟ چرا؟ شیمی رو دوست دارین ؟ استوکیومتری به چند بخش تقسیم میشه و تفاوتشون چیه؟ (1 نمره) ... از من پرسیده بودین چرا علوم پایه اینقدر جذابه، نظر خودتون چیه؟

3- چرا اینقدر از لغت ها و اصطلاحات انگلیسی استفاده میکنی؟

4- نظرت در مورد موسیقی سنتی چیه؟ چندتا از آهنگ های سنتی که دوست داری رو نام ببر. نظرت راجع به داریوش رفیعی و تصنیف هاش چیه؟

5- علت حضورتون در این سایت چیه و کلا در موسیقی به دنبال چی هستین؟

6- معمولا موسیقی رو با چه هدفی (یا با چه اهدافی) و در چه موقعی از شبانه روز گوش میدین؟

7- ارتباط موسیقی با معنویات و خداوند چیه به نظر شما؟ از نظر شما آیا در ادیان مختلف (مثلا دین اسلام) ممانعتی با موسیقی وجود داره یا نه؟ فکر کردن به این مسئله چقدر براتون مهمه یا مهم بوده؟

7- آخرین سوالم اینه که چرا Cannibal؟ :)

خسته نباشید... فکر میکنم فعلا کافی باشه تا انشاا... بیشتر با شما آشنا بشیم و اگه سوالی پیش اومد بپرسیم

12. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام موشی عسل. قربانت می دونم درگیری. همین جوری گفتم! ممنونم از جوابای زیبات. راستی رومان زنان کوچک همونیه که کارتونش رو هم تلویزیون می داد. 4 تا خواهر بودن که پدرشون رفته بود جنگ!. حالا بی خیال. موج دوم سوالات من آماده ی شلیکه! هههههههه
    1- چه غذاها، هله هوله ها، شیرینی ها ،دسرها و نوشیدنی هایی دوست داری؟(به ترتیب)
    2-از کارای خونه چقدر بلدی؟آشپزی-نظافت-خیاطی-طراحی دکور منزل-خرید ماهیانه ی خونه-پرداخت قبوض آب و برق و غیره. مامان و بابا می تونن در این امور روی تو حساب کنن؟
    3-متولدین تیر ماه معروف به „شکم پرستی” ، „تنبلی” و „حق به جانب بودن” هستن. چقدر از این خصایص در تو وجود داره؟ کلا به نظرت در روز و ماه و سال خوبی متولد شدی؟ هیچوقت دوست نداشتی وقت دیگری به دنیا میومدی؟؟؟
    4- کلمات زیر اولا چه رنگی هستن و دوما تو رو یاد چی می اندازن: (هههههههههه خنده ی شیطانی)
    یانی - هایده - گاندی - سهراب سپهری - نیما یوشیج - اوریانا فالاچی - دانیل استیل - باب راس - آنجلینا جولی - یان تیرسن -تام ویتس - راب هالفورد - جو ستریانی - پرویز یاحقی - فروغ فرخزاد - گوگوش - لوچیانو پاواراتی -ادل- آندره آ بوچلی - موزارت - پیانو - فلوت - جینگل بلز - گرین اسلیوز - لاکشمی - زهرا بهار - هانی - کوثر - نت آهنگ - سپیددندان -درس - جدایی - خیانت - بوم نقاشی - آکواریوم - شکست - زیورآلات - ازدواج - هارمونیکا - اپرا - مادربزرگ - حضرت محمد(ص) - امام حسین(ع) - اعتکاف - خرگوش - اسب- فیل - آرزو.

5- زهرا رو در این موقعیت ها تصور کن:

1- سفر دور دنیا 2- 6 ماه آخر زندگی 3- رفتن به کنسرت رویایی 4- در لباس عروس 5- در جشن فارغ التحصیلی 6- در کنار لاکشمی 7- اگر کسی رو زیر بگیری 8- حیوان عزیزی داری که مریضه و برای بهبود 10 ملیون هزینه لازمه و تو هم استطاعت داری 9- نزدیک ترین دوستت فوت کرده و تو باید جسد او رو در سردخانه شناسایی کنی 10- درشهر بازی ترن هوایی سوار می شی و ناگهان ترن در ارتفاع متوقف می شه!

6- نظرت راجع به رضا یزدانی چیه؟
    7- دوست داری یه رهبر ارکستر بشی؟ یه نوازنده؟ یه آهنگساز؟ یه تنظیم کننده؟ یا سرمایه گذار موسیقی؟
    8- اگه بهت اجازه بدن یا یک موسیقیدان محبوبت عکس یادگاری بندازی اون کیه؟
    9- اگه خبر بدن موسیقیدان محبوبت به دلایلی مثل بیماری شدید ، مرگ یا بازنشستگی دیگه کار نمی کنه چه حسی پیدا می کنی؟
    10-دوست داشتی جای کدوم موسیقیدان بودی؟و چرا؟

ممنونم سپیددندان عسل. مرسی که با صبر و تحمل جواب می دی. بوس.
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 15 July 2013 در ساعت 07:40 PM

14. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    2,970
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام به همگی... سلامِ آخر ! :دی
    1 - جو خانواده ! حقوق... چون بهش علاقه دارم

2 - فیزیک !!! چون زیباست... آره... نمیدونم :دی... چون خالص و دست نخوردست!!

3 - نمیدونم والا ! عادت کردم

4 - دوسش دارم.. اتفاقا الان دارم بت چین شجریانو گوش میدم... ای ایران کاروان الهه ی ناز و هستی از استاد بنان... گریه را به مستی عبدالوهاب شهیدی... مرغ سحر و بهار دلکش شجریان پدر... هوای گریه شجریان پسر... به سوی تو کورس سرهنگ زاده... دوسشون دارم !

5 - در پی نتی به این جا همی رسیدم... و به خاطر دوستام موندگار شدم ! :دی

6 - خیلی.. چون خدا منبع همه ی خوبیاست... نه ! چرت محضه این حرف... آره بوده یه زمانی...

7 - مراجعه شود به W. a. s. p _ Mean Man :دی... هر اسمی که میخواستم بذارم اشغال شده بود !
    تشکر !

سلام به خاله ی عزیزم ! :دی

1 - دلمه ی برگ مو .. آش رشته.. قرمه سبزی.. زرشک پلو... لازانیا بدون گوشت :دی... سالاد ماکارونی... دیب دمینی سرخیده با سس فراووون :دی - کراکر ... پاستیل (نوشابه ای :دی :دی) .. آلووووچه !! .. - جله !! (!) اونم پرتقالی !.. براونی... بستنی شکلاتی/ شاه توت.. - آبمیوه ها.. پرتقال آلبالو طالبی انار توت فرنگی ... شیرکاکائو.. هات چاکلت.. میلک شیک شکلات... ماالشعیر

2 - بلدم همه رو ! ولی فقط در حد رفع نیاز خودم بوده... مثلا آشپزی وقتی تنهام و غذا رو دوست ندارم ! چون من فوق العاده بدغذام ! ا... مرتب کردن اتاق خودم..:دی :دی

3 - اولی که اصلا ! ... دومی گاهی اوقات:دی اگه علاقه نداشته باشم به کاری... سومی راستش چند وقت پیش که از دوستام شنیدم که از نظرشون من خیلی مغرور و حق به جانبم و وقتی با کسی صحبت میکنم فقط به کرسی نشوندن حرفخودم برام مهمه !!! :| که من بسی شوکه شدم و بعد از اون بیشتر مواظب رفتارمم که ناخوداگاه کسی رو نرنجونم

4 - یانی : زرد طلایی/ خاله لاکشمی ! گاندی : سفید !/ آزادگی هایده : بنفش / مستیم درد منووووو ... سهراب : آبی/ یاد آریا(مربی!) می افتم !! نیما : سفید/ زرد ها بیهوده قرمز نشدند... اوریانا : قرمز/ سرتقیسم ! دانیل : فقط اسمشو شنیدم باب راس : نارنجی /موووو!!... آنجلینا جولی : نارنجی /شخصیت قوی ... یان تیرسن : سفید / فغانس !
    تام ویتس : زرد پررنگ / lay your head where my heart used to be!!
    راب هالفورد : زرد درخشان / Painkiller!!!+ سرتقیسم
    جو ستریانی : نقره ای / هانی
    پرویز یا حقی : قرمز / ای امید دل من کجایی!!
    فروغ : خاکستری / دوس ندارم شعراشو
    گوگوش : نارنجی/ فقط مردابشو دوست دارم
    پاواروتی : سبز پررنگ /ایتالیا
    ادل : بنفش / لبخند !
    بوچلی :خاکستری روشن / استاد کبیر ادبیاتمون
    موتسارت : پرتقالی/تورکیش مارش !
    پیانو : مشکی / بزن تا بخونیَم
    فلوت : سبز / جنگل
    جینگل بلز : طلائی/کریسمس!
    گرین اسلیوز : سبز / :(
    لاکشمی :اُکر/ این که اول فک میکردم پاکستانی/هندی هستین !!!
    اینجانب : آبی کمرنگ / آش شله قلم کار ! :|
    هانی : سبزِ سبز ! / اراده و پشتکار !
    کوثر : قرمز / شوق دیدار !! :))
    نت آهنگ : سپید !!/ نوتیفیکیشن:دی
    سپید دندان ! سپییید !! / سرتقیسم با دوز بالا !
    درس : آبی / حرامی در پس :)))))
    جدایی : سرمه ای / میتونه مفید باشه
    خیانت : بی رنگ / پووووف...
    بوم :سفید /خلاقیت
    آکواریوم : بنفش / نشاط
    شکست : خاکستری/ یه بار دیگه !
    زیور الات : نقره ای / سنگ
    ازدواج : سفید / مسئولیت + چالش بزرگ !
    هارمونیکا : نقره ای / غروب آفتاب
    اپرا : سبز / ابهت
    مادربزرگ : سفید ! / :(
    حضرت محمد : سفید / ارزشش رو داره آدم برای تحقیق راجع به شخصیتش وقت بزاره ! انسان آسمانی !
    امام حسین : سبز / مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت!
    اعتکاف : تجربه نداشتم
    خرگوش : صورتی / بامزه !
    فیل : خاکستری / هند !
    اسب : مشکی / ابههههت وفاداری شرافت عشق من !!
    آرزو : آبی / باورش کن !
    5 -1 هیجان زده و شاد 5-2 من که نمیدونم کی قراره بمیرم !! 5-3 خوش حال ! 5-4 :| :| :| لوس و تیتیش 5-5 پرانرژی و خوشحال !! 5-6 ببعی ذوووق ‍‍!! 5-7 یخ کرده 5-8 پیش به سوی دامپزشک :دی 5-9 عصبی .. عصبی... عصبی... 5-10 یوهو ! هیجان زده !

6 - بعضی از کاراش خوبن
    7 - دوست داشتن که .. دوست داشتم ! ولی خب من هنر رو انتخاب نکردم ;)
    8 - بنان :| ولی چون اون زنده نیست... اینگوی مالمستین !!
    9 -ناراحت میشم و براش آرزوی سلامت و موفقیت میکنم
    10 - هیچکدوم ! دوست دارم جای خودم باشم
    خواهش خاله جون ;)
    گووودبای همگی !!!
    ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 16 July 2013 در ساعت 11:34 AM
    ! ... Let it go

16. 5 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام دوستان. خب متاسفانه زهرا جان درگیر درس ها هستن و کمتر وقت داره اینجا سر بزنه. عزیزان اگر زهرا جان تا فردا شب اومد که هیچ، اگر نیومد من با اجازش مهمونو انتخاب می کنم. دوستان لطفا پیشنهاداتونو برای مهمان بعدی بفرمایید.

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

زهرا جان پست آخرت خیلی خوبه . خیلی پخته و همچنین زیبا فکر میکنی ! امیدوارم سنت کم نباشه چون توی سن کم اینطوری فکر کنی واسه آینده زیاد خوب نیست!
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

19. 2 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

دوستان لطفا پیشنهاداتونو برای مهمان بعدی بفرمایید. اگر هم پیشنهادی برای ادامه ندارید من تاپیک رو می بندم تا وقتی که خود زهرا جون برگرده. به هرحال من فعلا منتظر پیشنهادات شمام. ممنونم.

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

ادیت :

پیشنهادمو پس می گیرم ..

پ. ن : متاسفانه قسمت نشد من از زهرا خانم سوال بپرسم ..

انشاءالله دفعه ی بعد ..
    ویرایش توسط Sampler : Sunday 21 July 2013 در ساعت 01:04 AM

22. 2 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    2,970
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام دوستان! راستش من دیگه نمیتونم سایت بیام و از الان به بعد اختیار تام(!) این تاپیک دست خاله لاکشمیه
    به هر حال ما آمدیم فور لست تایم مهمان رو انتخاب کنیم !! Mohsen741 عمو محسن خودمون !!!
    امیدوارم موافق باشن و روی صندلی بشینن اگه هم نبودن انتخاب مهمون با خالست;)
    موفق باشید!
    ! ... Let it go

24. 3 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

mohsen741 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    43479
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,317
    1,941 بار تشکر شده در 794 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 92/4
    Given: 195/18
    میزان امتیاز
    14

تا كنكورت همه مون برات دعاي خير ميكنيم... فكر و نظر و انرژيه مثبتمون پشتته...
    اميدوارم بعد كنكور بياي...

زهرا؟من و صندلي؟ناسلامتي عموتم...
    تو كه ميدوني چقدر عزيزي برام.. تو ديگه چرا عمو؟؟
    ...صدايي تو جهانم نيست.فقط تصوير ميبينم...

http://www.noteahang.com/Content.aspx?PageId=24
    آلبوم موسيقي بيكلام.
    غوغاي قميش

26. کاربران زیر از mohsen741 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خب شما مایل به نشستن روی صندلی هستید؟ یا خیر.

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251
    1,852 بار تشکر شده در 539 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Scourge On Twitter Add Scourge on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 343/5
    Given: 180/2
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

با سلام به همه ی دوستان!

من آقا فرشاد (FMetal) رو پیشنهاد میکنم برای نشستن روی صندلی داغ! حس میکنم سوال های خوبی میشه ازشون پرسید :)
    البته میدونم که از مهلت پیشنهاد دادن گذشته، ولی به این دلیل گفتم که به نظر میاد آقا محسن زیاد مایل به نشستن رو صندلی نباشن!
    ...?Cannot the Kingdom of Salvation take me home

29. کاربران زیر از Scourge به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 55 از 56 نخستنخست ... 545515253545556 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)