لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: معرفی یک پیانوی دیجیتال در رنج قیمتی 600 تومن

saeedd آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36809
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    222
    86 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

پیش فرض معرفی یک پیانوی دیجیتال در رنج قیمتی 600 تومن

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان .. من تازه میخوام پیانو رو شروع کنم . فعلا برای شروع کار میخوام توی رنج 600 هزینه کنم(حالا یکمی بیشتر یا کمتر) . تا بعدا که حرفه ای تر شدم یه پیانوی گرون قیمت بگیرم . دور بر کیبورد و میدی و این جور چیز ها هم نمیخوام برم . چون هدفم نوازندگی پیانو هست.. و میخوام چیزی که میگیرم بیشترین شباهت به کلاویه ها و اکتاو و... پیانو داشته باشه . حالا اگه یه مدل خوب که تو ایران هم پیدا بشه معرفی کنید ممنون میشم.

2. # ADS

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

سلام دوست عزیز ..

متاسفانه با این قیمت اصلا ساز خوبی نمیتونید بخرید ..

پیشنهاد می کنم دست نگه دارید و با بودجه ی بیشتر ساز بهتری تهیه کنید ..

4. 2 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    633 بار تشکر شده در 292 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 516/81
    Given: 452/2
    میزان امتیاز
    12

:دی شما که شاغلی یه وام بگیر یه پیانو خوب بخر :دی

6. کاربران زیر از ac120 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedd [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان .. من تازه میخوام پیانو رو شروع کنم . فعلا برای شروع کار میخوام توی رنج 600 هزینه کنم(حالا یکمی بیشتر یا کمتر) . تا بعدا که حرفه ای تر شدم یه پیانوی گرون قیمت بگیرم . دور بر کیبورد و میدی و این جور چیز ها هم نمیخوام برم . چون هدفم نوازندگی پیانو هست.. و میخوام چیزی که میگیرم بیشترین شباهت به کلاویه ها و اکتاو و... پیانو داشته باشه . حالا اگه یه مدل خوب که تو ایران هم پیدا بشه معرفی کنید ممنون میشم.
    خواهش میکنم فعلاً و بعداً نکنین ! تکلیف خودتون رو مشخص کنین ! اگه واقعاً میخواین پیانو یاد بگیرین که باید از بهترین پیانوی ممکن شروع کنین ! اگه نمی خواین یاد بگیرین که اصلاً سراغ این ساز نرین ... اگه پولش رو هم ندارین که جداً سراغ پیانو نرین ! همه که نباید پیانیست بشن ! اینایی هم که میگن با کیبورد شروع کن و از این مزخرفات ، بلانسبت شما دوستان درکشون از موسیقی در حد همین خالتور بازیهاست! پیانو یعنی پیانو ! نه دیجیتال نه هیچ ساز مسخره ی دیگه ای جاشو نمی گیره ... به هر حال فکراتون رو بکنین ! آدم نوازنده نباشه بهتره تا اینکه یه نوازنده ی پیزوری باشه که از ساز صدای الاق در بیاره !!!

8. 2 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

saeedd آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36809
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    222
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خواهش میکنم فعلاً و بعداً نکنین ! تکلیف خودتون رو مشخص کنین ! اگه واقعاً میخواین پیانو یاد بگیرین که باید از بهترین پیانوی ممکن شروع کنین ! اگه نمی خواین یاد بگیرین که اصلاً سراغ این ساز نرین ... اگه پولش رو هم ندارین که جداً سراغ پیانو نرین ! همه که نباید پیانیست بشن ! اینایی هم که میگن با کیبورد شروع کن و از این مزخرفات ، بلانسبت شما دوستان درکشون از موسیقی در حد همین خالتور بازیهاست! پیانو یعنی پیانو ! نه دیجیتال نه هیچ ساز مسخره ی دیگه ای جاشو نمی گیره ... به هر حال فکراتون رو بکنین ! آدم نوازنده نباشه بهتره تا اینکه یه نوازنده ی پیزوری باشه که از ساز صدای الاق در بیاره !!!
    ای بابا حالا یعنی یکی 6-5 میلیون پول نداشته باشه نمی تونه پیانیست بشه یا حداقل این ساز رو با یه چیز دیگه شروع کنه ؟! حتما باید یه آکوستیک بالای 5 میلیون بگیره که پیانیست خوبی بشه ؟!

من تازه موسیقی رو شروعکردم و فقط هم میخوام پیانیست بشم! من بخوام صبر کنم که بودجم برسه که دو سال گذشته. اون وقت تازه باید از الفبا شروع کنم !

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedd [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ای بابا حالا یعنی یکی 6-5 میلیون پول نداشته باشه نمی تونه پیانیست بشه یا حداقل این ساز رو با یه چیز دیگه شروع کنه ؟! حتما باید یه آکوستیک بالای 5 میلیون بگیره که پیانیست خوبی بشه ؟!

من تازه موسیقی رو شروعکردم و فقط هم میخوام پیانیست بشم! من بخوام صبر کنم که بودجم برسه که دو سال گذشته. اون وقت تازه باید از الفبا شروع کنم !
    ببینید شما ترجیحاً می تونین موسیقی رو تا یه حدودی یاد بگیرین ولی با این بودجه ای که شما در نظر گرفتین محاله ممکنه بتونین پیانیست شین ! متاسفانه یا خوشبختانه پیانو سازی است گرون ! دنیا هم بی رحم و ستمگره و هر کی که سازگار نباشه بی درنگ حذف میشه !
    از این حرفها که گذشته پیانو سازیه برای بیان عمیق ترین احساسات و برای شروع باید حداقلش دیگه از یک پیانوی دیجیتال استاندارد که اون هم الان 5 تا 6 میلیونه یا یک پیانوی دست دوم مکانیکی که بهتر از دیجیتاله و توی همین قیمتهاست باید تهیه کرد ! البته شما می تونین کیبورد رو ابتدا یاد بگیرین و بعد برین سراغ پیانو و خب توی این مساله مشکلی نیست چون خیلی از افراد رو می شناسم که با کیبورد شروع کردن ...

- - - Updated - - -

ببینید شما ترجیحاً می تونین موسیقی رو تا یه حدودی یاد بگیرین ولی با این بودجه ای که شما در نظر گرفتین محاله ممکنه بتونین پیانیست شین ! متاسفانه یا خوشبختانه پیانو سازی است گرون ! دنیا هم بی رحم و ستمگره و هر کی که سازگار نباشه بی درنگ حذف میشه !
    از این حرفها که گذشته پیانو سازیه برای بیان عمیق ترین احساسات و برای شروع باید حداقلش دیگه از یک پیانوی دیجیتال استاندارد که اون هم الان 5 تا 6 میلیونه یا یک پیانوی دست دوم مکانیکی که بهتر از دیجیتاله و توی همین قیمتهاست باید تهیه کرد ! البته شما می تونین کیبورد رو ابتدا یاد بگیرین و بعد برین سراغ پیانو و خب توی این مساله مشکلی نیست چون خیلی از افراد رو می شناسم که با کیبورد شروع کردن ...

11. کاربران زیر از hopital به خاطر این پست تشکر کرده اند:

saeedd آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36809
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    222
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مهم نیست بعدا میتونم تهیه کنم یه چیز خوب

ولی بحث دوستان رو که دیدم و با توجه به راهنمایی ها و نتیجه گیری ها دیدم بهتره یه پیانو دیجیتال بگیرم تا کیبرد یا میدی و...

حالا به هر حال اگه یه چیز مناسب زیر یک تومن سراغ داشتید معرفی کنید . تا من شروع کنم بلخره . تا بعدش هم خدا کریمه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)