لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 43

موضوع: دانلود کلیپ های سامان احتشامی.

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    ببینید دوستان . یه سری آهنگساز هستن که میشه باهاشون این شوخی ها رو کرد . یکی مثل موتزارت خودش این کاره بوده پس مجازه با خودش هم همین کار رو بکنیم . البته نه به این دلیل بلکه به خاطر شیطنت بیشتر موتزارت در موسیقی خودش ...
    ولی یه کسی هست که واقعأ نمیشه باهاش همچین کاری کرد . امثال بتهوون و یه سری آهنگساز فلسفی دیگه رو نمیشه به مسخره گرفت.
    عین این میمونه که جلوی عاشق ایرانی بخوای همایون خرم رو مسخره کنی . خوب درست نیست.
    اگر موسیقی خوب الان داریم گوش میدیم با اینهمه زیبایی و اینهمه چهره زیبا شک نکنید یکی از دلایل خیلی اصلیش وجود خود بتهوون هست.
    یا مثلأ بری پیش پروکفیف و بزنی پس کلش بعد بخندی بهش :)
    ویرایش توسط Pathetique : Saturday 13 April 2013 در ساعت 10:37 PM
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

2. 3 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    633 بار تشکر شده در 292 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 516/81
    Given: 452/2
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببینید دوستان . یه سری آهنگساز هستن که میشه باهاشون این شوخی ها رو کرد . یکی مثل موتزارت خودش این کاره بوده پس مجازه با خودش هم همین کار رو بکنیم . البته نه به این دلیل بلکه به خاطر شیطنت بیشتر موتزارت در موسیقی خودش ...
    ولی یه کسی هست که واقعأ نمیشه باهاش همچین کاری کرد . امثال بتهوون و یه سری آهنگساز فلسفی دیگه رو نمیشه به مسخره گرفت.
    عین این میمونه که جلوی عاشق ایرانی بخوای همایون خرم رو مسخره کنی . خوب درست نیست.
    اگر موسیقی خوب الان داریم گوش میدیم با اینهمه زیبایی و اینهمه چهره زیبا شک نکنید یکی از دلایل خیلی اصلیش وجود خود بتهوون هست.
    امیدوارم این سوالم رو ازین دیدگاه نگاه نکنید که میخوام بحث کنم اما از روی کنج کاوی میپرسم :
    یعنی موتزارت کاراشون فلسفی نبوده ؟
    و اینکه کلا درمورد فلسفه در موسیقی توضیح بدید؟ چون من خودم یک متخصص (یعنی علاقه مند) فلسفه ام :دی و برای همین در کنار رشته ریاضی انسانی هم تحصیل کردم.

4. 2 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

MrAmirreza آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    72556
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    206
    40 بار تشکر شده در 15 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow MrAmirreza On Twitter Add MrAmirreza on Facebook Add MrAmirreza on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 11/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام و عرض ادب خدمت اساتید
    ببخشید که بی هوا اومدیم میان بحث
    ولی دوست عزیز شما از روی تعصب دارین همچین بحثی میکنین!
    خودتون بهتر درباره تاریخ موسیقی در غرب و شرق اطلاع دارین و میدونین که موسیقی شرق از خیلی لحاظ تاریخی،مشاهیر و ... برتر از غرب نباشه، پایینتر هم نیست!
    درباره موتزارت و بتهوون بنده به شخصه اینکه میگین „شیطنت موتزارت” متوجه نشدم مطلبتون رو!
    ولی خوب به هر حال اینکه بخوایم با توجه به آثار و ... شخصیت های بزرگ به نوعی کسب اجازه برای تمسخرش کنیم اصلا دلیل درستی نیست!
    چون در این صورت خودتون 100% خیلی بیشتر از من زندگی بتهوون رو میدونین؛ خود شخص بتهوون از نظر رفتاری تا قبل از اون مشکل شنواییش بسیار تند خو و به قولی بداخلاق بوده! حتی بارها نوازنده های دوران خودش رو مورد تمسخر حتی در مهمانی ها ی بزرگ در حین نوازندگیشون قرار میداده!
    پس اگه معیار سنجش با شما باشه، فکر نمیکنم در این صورت مشکلی با تمسخر ایشون داشته باشین!

در کل قصدم این بود که بگم تمسخر دیگران فکر نمیکنم کار درستی باشه که نیاز به بررسی شخصیت و آثار اون برای توجیه داشته باشه!

و در مورد آقای احتشامی هم فکر نمیکنم قصد تمسخر بوده! نوشته از باباکرم تا بتهوون و دقت کنین آثار خیلی هارو اجرا میکنه! و همچنین قطعه موتزارت هم هست که به باباکرم ختم میشه!

به هر حال
    ممنون از جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] که همچین تاپیکی رو ایجاد کردن! البته اگه این بحث اجازه ادامه تاپیک رو بده!
    ویرایش توسط MrAmirreza : Sunday 14 April 2013 در ساعت 12:28 AM
    خدایا، ممنونم از همه خوبی ها و مهربونیات، امیدوارم لیاقت اینهمه لطف و مهربونیاتو داشته باشم...

6. 2 کاربر برای این پست از MrAmirreza تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

البته شخصا جای آقای احتشامی بودم (باتوجه به سوابق ایشون و سطحشون) به کسی اجازه ی پخش کلیپ های این چنین رو نمیدادم و این باعث میشه که هنر مند شان خودش رو پایین بیاره و خودش رو در کنار کسانی قرار بده که تازه کاررو شروع کردن و برای خود نمایی در وبسایت ها و اینترنت (به قولی رو کم کنی) کلیپ از خودشون میذارن

8. 2 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    642 بار تشکر شده در 287 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/1
    Given: 4/3
    میزان امتیاز
    12

)
    برداشت ها از موسیقی های مختلف جداست اما فکر میکنم چون بتهوون شخصیتی پرخاشگر داشته اون رو فلسفی میدونیم و موتزارت رو به خاطر خندان بودش غیر فلسفی میدونیم.
    قطعا اگر کسی عاشق موسیقی ایرانی هم نباشه با مسخره کردن زنده یاد همایون خرم مخالفت میکنه . اما شوخی کردن با کار یک هنرمند بحثش جداست.
    قطعا بتهوون یکی از ستون های موسیقی کلاسیک.
    اما تمام بحث بر میگرده به جایگاه باباکرم در موسیقی ما .
    اگر تنها ترين تنهاشوم بازهم خدا هست . اوجايگذين تمام نداشته هاست.
    وبلاگ من : http://koorosh-mandegar.blogfa.com/

10. کاربران زیر از kourosh_piano به خاطر این پست تشکر کرده اند:

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط MrAmirreza [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خودتون بهتر درباره تاریخ موسیقی در غرب و شرق اطلاع دارین و میدونین که موسیقی شرق از خیلی لحاظ تاریخی،مشاهیر و ... برتر از غرب نباشه، پایینتر هم نیست!

به هر حال
    ممنون از جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] که همچین تاپیکی رو ایجاد کردن! البته اگه این بحث اجازه ادامه تاپیک رو بده!
    اصلا موسیقی شرق با موسیقی غرب خطشون به کل جداست ما پیانو رو وارد کشورمون کردیم اما دانشش رو نه و موسیقی خودمون رو باهاش زدیم بدون اینکه پیش نیازی از این ساز داشته باشیم .

بسیار خوشحال میشم که بحث تداوم پیدا کنه.

12. 2 کاربر برای این پست از kourosh_piano تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ac120 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امیدوارم این سوالم رو ازین دیدگاه نگاه نکنید که میخوام بحث کنم اما از روی کنج کاوی میپرسم :
    یعنی موتزارت کاراشون فلسفی نبوده ؟
    و اینکه کلا درمورد فلسفه در موسیقی توضیح بدید؟ چون من خودم یک متخصص (یعنی علاقه مند) فلسفه ام :دی و برای همین در کنار رشته ریاضی انسانی هم تحصیل کردم.
    بستگی داره کلمه فلسفی بودن رو چطور معنی کنید . خوب این مشخصه که موتزارت موسیقی با شوخ طبعی ارائه داده . ولی بتهوون نه .
    به نظر شما چرا موسیقی موتزارت رو برای ارگانهای بزرگ بین المللی مثل سازمان های حمایت از انواع مسایل از انسان گرفته تا حیوان ، انتخاب نمیکنند ؟
    و چرا بتههون رو انتخاب میکنند ؟
    چون پشت پرده موسیقی های بتههون دنیایی از فلسفه خوابیده که نه من نه شما نه امثال ما قادر به درکش نیستند و فقط بزرگان موسیقی و دانشمندان میتونند اون رو درک کنند . بتهوون در هر قطعه صحبت بزرگی با دنیا داره . این فقط یه موسیقی عادی نیست.
    در حالی که موسیقی موتزارت ماهیت شوخی داره . این به این معنی نیست که موسیقی موتزارت درد نمیخوره . اشتباه برداشت نکنید . این یعنی موسیقیش روحیه شادی داره درحالی که خیلی هم عالیه . پس با این حساب میتونیم بگیم فلسفه موسیقی موتزارت شوخ طبعی هست ولی این با اون تفاوت داره .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MrAmirreza [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ولی دوست عزیز شما از روی تعصب دارین همچین بحثی میکنین!
    درباره موتزارت و بتهوون بنده به شخصه اینکه میگین „شیطنت موتزارت” متوجه نشدم مطلبتون رو!
    ولی خوب به هر حال اینکه بخوایم با توجه به آثار و ... شخصیت های بزرگ به نوعی کسب اجازه برای تمسخرش کنیم اصلا دلیل درستی نیست!
    چون در این صورت خودتون 100% خیلی بیشتر از من زندگی بتهوون رو میدونین؛ خود شخص بتهوون از نظر رفتاری تا قبل از اون مشکل شنواییش بسیار تند خو و به قولی بداخلاق بوده! حتی بارها نوازنده های دوران خودش رو مورد تمسخر حتی در مهمانی ها ی بزرگ در حین نوازندگیشون قرار میداده!
    پس اگه معیار سنجش با شما باشه، فکر نمیکنم در این صورت مشکلی با تمسخر ایشون داشته باشین!

در کل قصدم این بود که بگم تمسخر دیگران فکر نمیکنم کار درستی باشه که نیاز به بررسی شخصیت و آثار اون برای توجیه داشته باشه!

و در مورد آقای احتشامی هم فکر نمیکنم قصد تمسخر بوده! نوشته از باباکرم تا بتهوون و دقت کنین آثار خیلی هارو اجرا میکنه! و همچنین قطعه موتزارت هم هست که به باباکرم ختم میشه!

به هر حال
    - بله بنده هم نگفتم موسیقی ایرانی بده یا فلانه ... از نظر خود بنده موسیقی غربی زیباتر هست. خیلی هم مشاهیر داره .
    - چرا متوجه نشدید ؟ مشخصه که !
    - یا من اشتباه گفتم یا اشتباه متوجه شدید . اینجا کلمه تمسخر رو به جای شوخی کردن آوردم . و اینکه اگه کامل میخوندید نوشتم که „
    البته نه به این دلیل بلکه به خاطر شیطنت بیشتر موتزارت در موسیقی خودش ...

- بله تمسخر کار خوبی نیست ولی شوخی در موسیقی میتونه انجام بشه ولی در برابر فردی که قابل شوخی کردن باشه نه کسی مثل بتههون . البته من تعصبی روی بتهوون نداره اصلأ آهنگساز مورد علاقم کسه دیگه ای هست.

14. 3 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_piano [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    برداشت ها از موسیقی های مختلف جداست اما فکر میکنم چون بتهوون شخصیتی پرخاشگر داشته اون رو فلسفی میدونیم و موتزارت رو به خاطر خندان بودش غیر فلسفی میدونیم.
    قطعا اگر کسی عاشق موسیقی ایرانی هم نباشه با مسخره کردن زنده یاد همایون خرم مخالفت میکنه . اما شوخی کردن با کار یک هنرمند بحثش جداست.
    قطعا بتهوون یکی از ستون های موسیقی کلاسیک.
    اما تمام بحث بر میگرده به جایگاه باباکرم در موسیقی ما .
    یعنی اگر من اخلاقم بد باشه و آهنگ بسازم موسیقی من یه نوع موسیقی فلسفی از آب در میاد ؟
    شوخی کردن با بتههون هم کار مناسبی نیست. هدف موسیقی اون شوخی کردن و تفریح و اینجور چیزا نیست!
    اگر کسی برای شوخی و تفریح علاقه مند موسیقی هست آهنگسازان زیادی هستن که میتونن این کار رو انجام بدن که نمونه خوبش موتزارت هست.

-----

دوستان اصلأ اینجا من بحثم به هیچ وجه روی موسیقی ایرانی نیست. اصلأ چیزی از موسیقی ایرانی نمیدونم که بخوام بحث هم بکنم .

و اینکه این بحث دیگه داره منحرف میشه بهتره صحبتهای مفیدتری بکنیم .

16. 4 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

یه عالمه تایپ کردم نت قطع شد همش پرید
    داشتم میگفتم که من سوابق آقای سامان احتشامی رو قبلاز دانلود کلیپ خوندم که سال 70-72 توی جشنواره ی موسیقی فجر اول شدند توی نوازندگی کلاسیک و ایرانی پیانو و اینکه معلومه که 20-25 سال حداقل ایشون نوازنده هستند پس این حرکات زشته مثلا توی یک اجرای زنده که یک دستی خوابهای طلایی رو اجرا کردن و وسط اجرا سرشون رو خاروندن که یعنی من دارم با یک دست اجرا میکنم! میخواستم بگم که برای یک هنر مند که خوب تقریبا سابقه خوبی داشته خوب نیست که بخواد خود نمایی کنه و مثل این تازه کاراکه تازه نوازندگی حرفه ای شروع کردن خودشو به رخ بکشه و رو کم کنه! و همینجور که کلیپ های اساتید دیگه رو دیدیم به شکوه و یک قطعه ی زیبا رو میزنند در عین فروتنی ولی زیبا و با شکوه که هم شان اونها رو بالاتر میبره هم اینکه تصویر بهتری از خودشون به جا میذارن
    و آقای احتشامی با این کلیپ ها شان خودشون رو پایین اوردند ...

18. 2 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

من اقای سامان احتشامی رو ندیدم و با شوخی موسیقایی هم اصلا مخالف نیستم اما به قول دوستمون گاه گاه خودنمایی هایی سر میزنه ازشون که در شان ایشان نیست... در حقیقت بسیار کوچه بازاری اخلاق هستند ...
    دیگه به هر حال هر کسی یه جوریه و نمیشه همه که انسان های خشک و بی روحی باشند ...
    بهتره به اصل موسیقی توجه کنیم تا به حاشیه ها
    بدرود
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

20. 4 کاربر برای این پست از Black_Violin تشکر کرده اند:

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

یعنی اگر من اخلاقم بد باشه و آهنگ بسازم موسیقی من یه نوع موسیقی فلسفی از آب در میاد ؟
    شوخی کردن با بتههون هم کار مناسبی نیست. هدف موسیقی اون شوخی کردن و تفریح و اینجور چیزا نیست!
    اگر کسی برای شوخی و تفریح علاقه مند موسیقی هست آهنگسازان زیادی هستن که میتونن این کار رو انجام بدن که نمونه خوبش موتزارت هست.

-----

دوستان اصلأ اینجا من بحثم به هیچ وجه روی موسیقی ایرانی نیست. اصلأ چیزی از موسیقی ایرانی نمیدونم که بخوام بحث هم بکنم .

و اینکه این بحث دیگه داره منحرف میشه بهتره صحبتهای مفیدتری بکنیم .
    دقیقا برعکس من معیار و ملاکی رو که شما برای یک موسیقی فلسفی انتخاب کردید رو میگم .

بله خود من هم به شدت مخالفم با این موضوع که صدای عروسک بازی بچه ها شده فور الیز .
    برداشت هر کس از هر موسیقی متفاوت.
    و اصلا هدف ها در کار طنز عوض میشه اون چیزی که ملاک میشه جنس موسیقی و شکل اونه .
    برای مثال میتونید به مجموعه ی کلیپ های a little nightmare یه نگاه کوچیک بندازید.
    ویرایش توسط kourosh_piano : Sunday 14 April 2013 در ساعت 01:08 PM

22. 2 کاربر برای این پست از kourosh_piano تشکر کرده اند:

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ac120 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یه عالمه تایپ کردم نت قطع شد همش پرید
    داشتم میگفتم که من سوابق آقای سامان احتشامی رو قبلاز دانلود کلیپ خوندم که سال 70-72 توی جشنواره ی موسیقی فجر اول شدند توی نوازندگی کلاسیک و ایرانی پیانو و اینکه معلومه که 20-25 سال حداقل ایشون نوازنده هستند پس این حرکات زشته مثلا توی یک اجرای زنده که یک دستی خوابهای طلایی رو اجرا کردن و وسط اجرا سرشون رو خاروندن که یعنی من دارم با یک دست اجرا میکنم! میخواستم بگم که برای یک هنر مند که خوب تقریبا سابقه خوبی داشته خوب نیست که بخواد خود نمایی کنه و مثل این تازه کاراکه تازه نوازندگی حرفه ای شروع کردن خودشو به رخ بکشه و رو کم کنه! و همینجور که کلیپ های اساتید دیگه رو دیدیم به شکوه و یک قطعه ی زیبا رو میزنند در عین فروتنی ولی زیبا و با شکوه که هم شان اونها رو بالاتر میبره هم اینکه تصویر بهتری از خودشون به جا میذارن
    و آقای احتشامی با این کلیپ ها شان خودشون رو پایین اوردند ...
    اتفاقا برعکس نظر شما ایشون شخصیت بسیار خاکی دارن .
    در مورد اون کنسرت که خوابهای طلائی رو اجرا کردن هم باید بگم که خاروندن سرشون به هیچ وجه عمدی نبود .

24. 2 کاربر برای این پست از kourosh_piano تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

فورالیز خوبه که :دی یه اهنگ دیگه بود شده بود صدای ماشین آشغالی!
    راستی این 1 دستی میزد اهنگ خواب های طلایی رو من نتونستم شمام نمیتونین؟
    ویرایش توسط ac120 : Sunday 14 April 2013 در ساعت 02:06 PM

26. 3 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

ممنون از کلیپ هایی که گذاشتید...

من به شخصه مشکلی توی کلیپها ندیدم و نوازندگی آقای احتشامی هم بسیار خوب بود...

از همه دوستانی هم که نظراتشون رو بیان کردن تشکر میکنن اما به نظر من شخصیت های بزرگ با شوخی کردن باهاشون کوچک نمیشن بلکه این عظمتشونه که باعث جلب نظر ها میشه...

درباره بحث موزارت و بتهوون باید بگم که بتهوون پا به عرصه ای گذاشت که آهنگسازان قبلی (البته باید باخ رو فاکتور گرفت!) و بعدی به هیچ عنوان حتی نزدیکش نشدن...

موسیقی بتهوون موسیقی عظیم و انقلابی دارای مفاهیم متعدد سیاسی , اجتماعی انسانی و فلسفیه در حالی که موسیقی موزارت به علت استفاده حیرت انگیز از سبکی بینهایت استاندارد برای ایجاد ملودی و تم مطرحه (البته باید رکوئیم موزارت رو توی این زمینه فاکتور بگیریم)...

موسیقی بتهوون به حدی عظیمه که با هیچ چیزی کوچیک نمیشه بتهوون در آثار متاخر خودش چنان آثاری رو خلق میکنه که به هیچ عنوان به تمامی قابل بحث و واکاوی نیستن...

در مورد استفاده فور الیز روی اسباب بازی ها ماشین های حمل زباله به نظر من مشکلی نداره !

ما سالهاست که داریم این آهنگ رو از ماشین های حمل زباله مینویم آیا خسته شدیم ؟

هیچ موسیقی دیگه ای نمیتونست اینطور عمل کنه...

28. 8 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

دوستان

خواهشا جوابش رو ندید تا طبق قوانین باهاش برخورد بشه.

پست ایشون گزارش شد.

با تشکر
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Monday 15 April 2013 در ساعت 07:15 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

30. 6 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Green_moment [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از کلیپ هایی که گذاشتید...

من به شخصه مشکلی توی کلیپها ندیدم و نوازندگی آقای احتشامی هم بسیار خوب بود...

از همه دوستانی هم که نظراتشون رو بیان کردن تشکر میکنن اما به نظر من شخصیت های بزرگ با شوخی کردن باهاشون کوچک نمیشن بلکه این عظمتشونه که باعث جلب نظر ها میشه...

درباره بحث موزارت و بتهوون باید بگم که بتهوون پا به عرصه ای گذاشت که آهنگسازان قبلی (البته باید باخ رو فاکتور گرفت!) و بعدی به هیچ عنوان حتی نزدیکش نشدن...

موسیقی بتهوون موسیقی عظیم و انقلابی دارای مفاهیم متعدد سیاسی , اجتماعی انسانی و فلسفیه در حالی که موسیقی موزارت به علت استفاده حیرت انگیز از سبکی بینهایت استاندارد برای ایجاد ملودی و تم مطرحه (البته باید رکوئیم موزارت رو توی این زمینه فاکتور بگیریم)...

موسیقی بتهوون به حدی عظیمه که با هیچ چیزی کوچیک نمیشه بتهوون در آثار متاخر خودش چنان آثاری رو خلق میکنه که به هیچ عنوان به تمامی قابل بحث و واکاوی نیستن...

در مورد استفاده فور الیز روی اسباب بازی ها ماشین های حمل زباله به نظر من مشکلی نداره !

ما سالهاست که داریم این آهنگ رو از ماشین های حمل زباله مینویم آیا خسته شدیم ؟

هیچ موسیقی دیگه ای نمیتونست اینطور عمل کنه...
    قطعا همینه که شما میگید شخصیت های بزرگ به هیچ عنوان با چند شیرین کاری به این صورت کوچیک نمیشن .
    یه مصاحبه از دختر دکتر علی شریعتی خوندم که در رابطه با این جوک هایی که واسه ی مرحوم میساختن گفت که پدر من یا شخصیت بزرگی بوده یا نبوده اگر بوده که به هیچ وجه با این جوک ها و شوخی ها کوچیک نمیشه و این جوک ها چیزی از شخصیتش کم نمیکنه.
    بتهوون هم به هیچ عنوان آثار الهی رو که داشته رو هیچ کس نمیتونه زیر سوال ببره (شاید عده ای کار بلد و موسیقیدان به معنای واقعی نقد هایی داشته باشند.) .

بله من با این که این موسیقی رو از ماشین حمل زباله بشنوم مخالفم اما این چیزی رو از شخصیت بتهوون کم نمیکنه وبتهوون یک اسطوره ی به تمام معنا باقی میمونه. واین مخالفت صرفا نظر منه.

از هانی عزیز هم ممنونم مثل اینکه یکی از دوستان بی ادبی کرده بود .

32. 6 کاربر برای این پست از kourosh_piano تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)