لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 8 از 62 نخستنخست ... 4567891011121858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 113 به 128 از 977

موضوع: مشاوره خرید گیتار الکتریک

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    3,341 بار تشکر شده در 949 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    LTd خيلي بد قيمته تو ايران مخصوصا با شرايط فعلي زير 2 نخواهد بود.

2. 5 کاربر برای این پست از LORD-LUCIFER تشکر کرده اند:

shahrak آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54848
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    72 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

علی جان چند تا جکسون کنار هم مقایسه کنی یا داشته باشی قشنگ متوجه داستان میشی. جدای برچسپ made in japan از اندازه فونت سردسته جکسون و قطر دسته و صد البته کوالیتی ساز کاملا معلومه. من شده همزمان 4 تا جکسونم داشتم اونجا دیگه گیتارmade in japan واقعا میدرخشید

4. 5 کاربر برای این پست از shahrak تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط LORD-LUCIFER [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خودم قبول دارم جکسون خیلی کند و تنبله توی این جور کارا مثل معرفی محصول و ...

ولی خب این که میگی کسی سری هاش رو نمیشناسه دلیلش واضحه چون تو ایران جکسون رو فقط با چند مدل محدودش میشناسن و فکر میکنند جکسون فقط همینه.
    نمایندگی هم که نداره تقلبیاش رو هم که میندازن به ملت اوضاع بدتر میشه. ای اس پی هم تقلبی داره تا دلت بخواد ولی کسی نمیاره چون نمایندگی داره.

گیتارایی که من الان دارم جفتشون با هم بالای 8 تومن می ارزن. ولی رسما اون فروشیه رو دارم مفت میدم!!! قیمت شرکتیشو ببینی متوجه میشی.

ای اس پی هم دردسرای خودشو داره. سطح بندی گیتاراش توی قیمت های بالا معلوم نیست اصلا! خیلی از کیفیت بالاهاش اصلا شاید وارد ایران نشه!!!

بر فرض مثال یکی ممکنه بتونه گیتار ای اس پی الکسی رو توی تهران بخره 3 میلیون! بعدش فکر کنه آخرت کیفیت و ساز ای اس پی همینه. در صورتی که اینطور نیست.
    مدل اصلی سیگنچر الکسی زمین تا آسمون با اونی که تولید انبوه میشه فرق میکنه. این لینک زیر رو ببین.
    این کجا و اونی که توی تهران 3 تومن میدن کجا!!!
    جفتش هم ای اس پی ژاپن هستند اسما!

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اتفاقا ای اس پی خیلی مشخصه کاراش. از همه مدلها که چند سری نداره اما از مدلهایی که چند سری داره یکی استاندارد سری هست، یکی اورجینال سری و یک هم کاستوم های سفارشی. تو سیگنچرها شاید مشکل پیش بیاد تو انتخاب اما تو محصولات نه. فقط جایی کار خراب میشه که یک ساز تو یک سال با یک مشخصات تولید میشه و سال دیگه جور دیگه. مثل هرویزون که با بادی ماهون و الدر تولید میشه و گزینه الدریش به جز تو سایت ژاپن تو سایت های دیگه نیست.
    من امروز دوباره رفتم جمهوری، یکی دو تا جکسون تست کردم اصلا قابل قیاس از نظر فینگر با این گیتار نبودند. از نظر صدا نمیتونم بگم بودند یا نه چون با سیستم های خوبی تست نکردم. ولی به هر حال فهمیدم جکسون اصل ژاپن خیلی غیر قابل مقایسست با جکسون های دیگه. (حالا آمریکا چی باشه خدا میدونه)

میگم قیمت ها اونجوری که فکر میکنی نیست به خدا. مثلا الان ای اس پی 2000 دلاری رو دارند میدند 4 تا 4500 تو ایران. ولی شما با دلار 3800 احتمالا حساب میکنی و مثلا فکر میکنی همون رو باید بدند 7 میلیون. (با 7 میلیون موزیک من خریدند تو این بازار مردم)

مثلا جکسون شما قیمت دلاریش چند بود؟!! از ای اس پی بالاتر بود یا پایین تر؟
    اون جکسون های شما سازهای خیلی خوبی هست و همه قبولشون دارند از نظر کیفیت، اما وقتی راجب اونها در مقایسه با ای اس پی صحبت میشه باز اذهان کیفیت ای اس پی رو بیشتر تایید میکنند.
    شاید علت این باشه که ای اس پی یک کارخانه مسقتل ژاپنیه، اما جکسون ژاپن تحت لیسانس و نظارت جکسون آمریکا داره کار میکنه و اصالت ژاپنی نداره.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط darkfall [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شرمنده منظورت سالید بادیه؟

در مورد وزن و تراکم عقل میگه که چوب سنگینتر متراکم تره و بهتر ارتعاش میکنه
    ولی در عمل من تاحالا ساز استرت بدردبخوری ندیدم که وزنش سنگین باشه
    مثلا شما آرجی های آیبانزو از جیو تا پرستیژ مقایسه کن،جیوها از همشون سنگینترن
    یا حتی کورت و بی سی ریچ همیشه سازای سگمنت بالاترشون سبکترن همین طور ای اس پی در مقابل مدل هم رده ال تی دیش

- - - Updated - - -

ازین حرفا بگذریم :دی
    من بیشتر با آیبانزا سروکله زدم
    پایین ترین اکشنی که تونسین دربیارین رو چه سازی بوده؟
    و اینکه این کامپاند ریدیوس جکسون در عمل تفاوتی داره؟اکشن پایین تر در میاد؟
    این حرفی که شما میزنی کاملا غیر قابل استناده.
    در حال حاضر من دو عدد گیتار ایبانز برای فروش دارم اتفاقا (مال دوستانه گذاشتند پیشم) یکیش جیو هست و یکی هم سری پرستز آرجی.
    جیو فوق العاده سبک هست و پرستیژ آر جی نسبتا سنگین هست. (من بهش سویلد میگم و خیلی های دیگه هم اینطور میگند و تابحال با این کلمه تو مغازه هایی که رفتم هم دچار مشکل نشدم)
    حالا خواستی شما میتونی بیای یک سر پیش من تا از نزدیک تفاوت این دو رو از نظر وزن بهت ثابت کنم چون تو مغازه ما ترازو دقیق هم داریم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Favilla [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دقیقا پوریا راست میگه ، رو زخم من نمک پاشید ... من خودم بعد از اینهمه نوازندگی با آیبانز بازم حس میکنم اگه دستم حتی یکم آماده نباشه اصلا نمیتونم جوری بزنم که واقعا میخوام ، یه جورایی باید به دسته ی آیبانز بیشتر عادت کرد و قلق گیریش کرد .
    البته هر سازی نیاز به عادت کردن داره ولی این رساله در باب ساز های این شرکت بیشتر حاکم هست. چه در گرفتن آرتیفیشل ها و چه در کار با بریج و در تنظیمات و پیکاپ و الی ماشاالله ...

مثالی رو از بریج های قدیمی آیبانز میزنم : غلط مصطلحی که بر اساس دستور العمل اشتباه آیبانز بوجود اومده اینه که اون پیچ پایین اج3 رو برای ترمولو سفت میکنیم و دسته ترمولو رو در میاریم و جا میزنیم ... بعد از 2 بار دسته کلا شل میشه ! که تعدادی مهندس داخلی هم میگن کاغذ توش فرو کنین و ...

من خودم زمانی که اج 3 مد بود این سازمو خریدم ، مدتی کار با اج 3 اعصابمو بهم ریخته بود چون هر بار دسته ی ترمولو رو در میاوردم و جا میزدم شل میشد ، بعد فهمیدم که (برعکس تبلیغات آیبانز برای اینستنت بودن جا زدن و درآوردن دسته ترمولو) باید بعد از سفت کردن اون پیچ آلن ترمولوی پایین بریج ، دیگه دسته رو با زور در نیاورد یا جا زد و باید هر بار اون پیچو شل کنم و دسته رو در بیارم ... الان درست 8 ماهه دسته انداختم روی بریج و پیچو سفت کردم و درش نیاوردم و اصلا شل نشده و دقیقا جایی که بزارمش میمونه .
    خلاصه آیبانزای قدیمی (کلا سازای قدیم) همه چیشون قلق و عادته ...

اما خدا رو شکر دیگه سازای جدید همه چی دارن و امکاناتشون فوله ، اگه مثل من ساز قدیمی دارین و بهش عادت کردین بزارین بمونه ... اما اگه کسی میخواد ساز جدید بگیره ماشاالله سازای جدید خیلی بهترن . نگه داریشون آسونه ، تنظیماتشون جدیده و و راحته ، قلق گیری ندارن ، بریجشون هم با کیفیت تر و پیشرفته تره ، دستشون مقاوم تره ، فرت هاشون بهتر و پهن تره ، و ...
    اتفاقا بیشترین علت فروش رفتن آیبانز ها دسته هعای خیلی خوبشون هست و مدل خاصی که داره.
    به نظر من خیلی هم شباهت هست به دسته های جکسون و ایبانز با هم.
    البته جکسون با جکسون فرق داره.
    مثلا ار آر تری دسته خیلی باریکی نداره و به سبک ایبانز نزدیک نیست، اما جکسون هایی که وی نیستند معمولا اینجوری هستند و به سری ار جی آیانز از نظر دسته شباهت های زیادی دارند.
    تقریبا میشه گفت از یک اسکایل و جنس چوب هسند معمولا و در یک سبک فعالیت میکنند.
    در حالی که مثلا بی سی ریچ، یا گیبسون کاملا برعکس اینها عمل میکنند.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

6. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

اتفاقا ای اس پی خیلی مشخصه کاراش. از همه مدلها که چند سری نداره اما از مدلهایی که چند سری داره یکی استاندارد سری هست، یکی اورجینال سری و یک هم کاستوم های سفارشی. تو سیگنچرها شاید مشکل پیش بیاد تو انتخاب اما تو محصولات نه. فقط جایی کار خراب میشه که یک ساز تو یک سال با یک مشخصات تولید میشه و سال دیگه جور دیگه. مثل هرویزون که با بادی ماهون و الدر تولید میشه و گزینه الدریش به جز تو سایت ژاپن تو سایت های دیگه نیست.
    من امروز دوباره رفتم جمهوری، یکی دو تا جکسون تست کردم اصلا قابل قیاس از نظر فینگر با این گیتار نبودند. از نظر صدا نمیتونم بگم بودند یا نه چون با سیستم های خوبی تست نکردم. ولی به هر حال فهمیدم جکسون اصل ژاپن خیلی غیر قابل مقایسست با جکسون های دیگه. (حالا آمریکا چی باشه خدا میدونه)

میگم قیمت ها اونجوری که فکر میکنی نیست به خدا. مثلا الان ای اس پی 2000 دلاری رو دارند میدند 4 تا 4500 تو ایران. ولی شما با دلار 3800 احتمالا حساب میکنی و مثلا فکر میکنی همون رو باید بدند 7 میلیون. (با 7 میلیون موزیک من خریدند تو این بازار مردم)

مثلا جکسون شما قیمت دلاریش چند بود؟!! از ای اس پی بالاتر بود یا پایین تر؟
    اون جکسون های شما سازهای خیلی خوبی هست و همه قبولشون دارند از نظر کیفیت، اما وقتی راجب اونها در مقایسه با ای اس پی صحبت میشه باز اذهان کیفیت ای اس پی رو بیشتر تایید میکنند.
    شاید علت این باشه که ای اس پی یک کارخانه مسقتل ژاپنیه، اما جکسون ژاپن تحت لیسانس و نظارت جکسون آمریکا داره کار میکنه و اصالت ژاپنی نداره.
    من نگفتم ای اس پی هیچیش مشخص نیست. من گفتم واسه همه برندها پیش میاد این مسئله قاطی کردن مدلا.

همه برندها چهارچوب مشخصی برای سری بندی محصولاتشون دارند اما این تغییرات سال به سالشون برخی مواقع گیج میکنه خریدارو و مختص برند خاصی هم نیست.

من یه دونه گیتارو نگفتم اون قیمت. جفت گیتارارو گفتم.

در مورد قیمت ای اس پی هم قبلا توضیح دادم که گیتاراش مستقیم از ژاپن میاد و مطمئنا گیتاری که شما میبینی 2000 دلاره تو آمریکا مطمئنا برای نمایندگی بیشتر از 1600 1700 در نمیاد.

کیفیت کلی هم من قبول دارم ای اس پی ژاپن بهتره از جکسون ژاپن اما آیا به پای آمریکاییش میرسه؟؟؟؟

راستی شما که جمهوری زیاد میری گیتارهای جکسون سری Stars به چشمت نخورده؟؟

8. 5 کاربر برای این پست از LORD-LUCIFER تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

جکسون بیشتر از سری رندی تو جمهوری پیدا میشه. در کل جکسون نسبت به قبل کم شده و به نظر من که اکثرا تقلبی هستند. الان تو بازار بی سی ریچ زیاده و اییانز تو گیتارهایی که قیمتی دارند. تو ارزون ها هم که بازار دست کورت هست.
    تنوع محصول خیلی کمه.
    یک نمایندگی شکتر هست، یک ای اس پی که ای اس پی محصولاتش کامل نیست. شکتر محصولاتش بد نیست اما قیمتش یکم زیاده.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

10. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

راستی دوستان علی اصفهانی (گیتاریست مرداب) یک شکتر 8 سیم برای فروش گذاشته 2200. فکر میکنم نو باشه نه دست دوم. (احتمالا جایزه فستیوال بوده)
    قیمتی که گذاشته مناسبه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط LORD-LUCIFER [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    LTd خيلي بد قيمته تو ايران مخصوصا با شرايط فعلي زير 2 نخواهد بود.
    بله، الان گرس روت رو با قیمت 1800 تا 2 تومان دارند میفروشند. گرس روت در کلاس کاری کارخانه ای اس پی یک کلاس هم از ال تی دی پایین تره. پس ال تی دی باید قیمت بیشتری داشته باشه. البته به نظر من ال تی دی ها سازهای خوبی نیستند. نسبت به قیمتی که تو ایران ارائه میشند.
    تو کره الان سازهایی با کیفیت های بالاتر از ال تی دی تولید میشه مثل شکتر، بی سی ریچ، پی ار اس، فرناندز.

12. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    2,671 بار تشکر شده در 1,074 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    میزان امتیاز
    16

سلام به دوستان عزیز

چند تا نکته
    در مورد قیمت esp و کلا سازهای کره ای و ژاپنی قیمتشو نباید در سایتی مثل ebay در بیارید چون اون برای امریکاست! هزینه ارسال این تا اونجا کلی میشیه تازه طرفم یه سودیم میکشه روش!
    در مورد سازهای امریکایی مثل prs فندر و گیبسون و... ebay گزینه خوبیه ولی نباید انتظار داشته باشید به اون قیمت بخرید چون پول ارسالش به ایران و... اضافه میشه!

از دید من ساز سنگین دلیل بر خوب بودن نیست
    من les paul سنگین دیدم ایبانز gio سنگینم دیدم!!! تازه gio سنگین ترین سازی بود که من دیدم!
    سنگینی بد دردسر میشه مخصوصا موقعی که روی دوش میزاری کتفو از جا در میاره!

اینجورم که من میدونم چون چوبها برای درختها مختلفه حتی سازهای ارزون قیمت که جنگل و کشورشم فرق میکنه یه مدل وزنهای مختلفی داره مگه اینکه کارخونه با پدرومادر باشه که از یک جنگل و یه شرایط چوب تهیه کنه برای یه مدل که اونم معمولا قیمتهاش بالاست

در مورد دسته هم نازکی و کلفتی دلیل بر خوش دستی نیست! قوص فینگر بورد اکشن و... تاثیر گذار هست!

14. 3 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

در مورد دسته هم نازکی و کلفتی دلیل بر خوش دستی نیست
    خوشدستی ساز کاملا امر شخصی هست. البته هستند سازهایی که بیشتر مردم قبولشون دارن و اصطلاحا امتحان خودشون رو پس دادن. اما باز هم کسی که میخواد گیتاری رو انتخاب کنه باید خودش شخصا تستش کنه. چون ممکنه هزار نفر گیتار رو تایید کنن اما اون یه نفر باهاش حال نکنه. علاوه بر نازکی و کلفتی دسته حتی نوع فرتها و رادیوس هم روی خوشدستی گیتار تاثیر داره.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

16. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوشدستی ساز کاملا امر شخصی هست. البته هستند سازهایی که بیشتر مردم قبولشون دارن و اصطلاحا امتحان خودشون رو پس دادن. اما باز هم کسی که میخواد گیتاری رو انتخاب کنه باید خودش شخصا تستش کنه. چون ممکنه هزار نفر گیتار رو تایید کنن اما اون یه نفر باهاش حال نکنه. علاوه بر نازکی و کلفتی دسته حتی نوع فرتها و رادیوس هم روی خوشدستی گیتار تاثیر داره.
    دقیقا درسته
    میشه اضافه کرد نوع چوب فینگرورد و نک حتی نوع رنگ هم تاثیر گذاره

18. 4 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

sina_zakeri آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30490
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    681
    1,629 بار تشکر شده در 519 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

اوه اوه 8 سيم داره ميفروشه؟ چي ميشه زد باهاش خر گين صدا بده
    Angel of Death
    Monarch to the kingdom of the dead
    Infamous butcher,
    Angel of Death

20. 4 کاربر برای این پست از sina_zakeri تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شما باید برید تو ساز فروشی ها و مقایسه وزنی بکنید بین سازها. ببنید سازهای 200 .300 دلاری چه اختلاف وزنی با سازهای 2000 دلاری دارند بعد در این مورد قضاوت کنید. مخصوصا در بادی ماهون و باسوود.

22. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    2,659 بار تشکر شده در 606 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/0
    میزان امتیاز
    14

کاملاً تایید میشه. متاسفانه خیلی ها فقط به اسم و رسم ساز نگاه میکنن و حتی بدون اینکه ساز رو خودشون تست کنن میخرنش. نمونه اش یکی از دوستان خودم که همین اواخر یه لس پال امریکایی و کاملاً اصل از کانادا براش فرستادن که Re-issue یکی از مدلهای دهه 1960 بود و 4000 دلار پولشو داده بود. اولش در هاردکیس رو که باز کرد همه مون کف و خون قاطی کردیم ولی سازو که دستمون گرفتیم حالمون بهم خورد. دسته اش از کلفتی عین تنه درخت بود!! فکر کنم فقط به درد بلوزکارای سیاه پوست میخوره که دستاشون اندازه نصف نون بربریه!!

دقیقا درسته
    میشه اضافه کرد نوع چوب فینگرورد و نک حتی نوع رنگ هم تاثیر گذاره
    چطوری آقا مهرشاد؟ خوبی؟؟
    خدمت هم که بسلامتی تموم شد پس چرا نمونه کار با اون ساز خوشگلت نمیذاری حالشو ببریم؟؟
    ... And God Made the Blues ...

24. 5 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شما باید برید تو ساز فروشی ها و مقایسه وزنی بکنید بین سازها. ببنید سازهای 200 .300 دلاری چه اختلاف وزنی با سازهای 2000 دلاری دارند بعد در این مورد قضاوت کنید. مخصوصا در بادی ماهون و باسوود.
    یعنی هر چقدر گرونتر باشه سنگین تره!!!
    چی بگم والا!!!
    من کم ساز دستم نگرفتم اون نظر من بود
    ساز 100 تومنی بگیر تا بالای 15 میلیون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram201 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کاملاً تایید میشه. متاسفانه خیلی ها فقط به اسم و رسم ساز نگاه میکنن و حتی بدون اینکه ساز رو خودشون تست کنن میخرنش. نمونه اش یکی از دوستان خودم که همین اواخر یه لس پال امریکایی و کاملاً اصل از کانادا براش فرستادن که Re-issue یکی از مدلهای دهه 1960 بود و 4000 دلار پولشو داده بود. اولش در هاردکیس رو که باز کرد همه مون کف و خون قاطی کردیم ولی سازو که دستمون گرفتیم حالمون بهم خورد. دسته اش از کلفتی عین تنه درخت بود!! فکر کنم فقط به درد بلوزکارای سیاه پوست میخوره که دستاشون اندازه نصف نون بربریه!!

چطوری آقا مهرشاد؟ خوبی؟؟
    خدمت هم که بسلامتی تموم شد پس چرا نمونه کار با اون ساز خوشگلت نمیذاری حالشو ببریم؟؟
    ای مردم از خنده
    خوبم به لطف شما
    اوضاع شدید خرابه!!
    وضع مالیم بد بریخته!!!
    موقعی که سرباز بودم بیخیال دنیا بودم ولی الان!!!

اتفاقا همین امروز بعد 1 سالو نیم درش اوردم از هارد کیس!
    واقعا افت کردم نمیدونم برای چی!!!

بد حالم گرفته شد
    بد زمان بندیم ریخته به هم!
    ویرایش توسط Mehrshad_PRS : Sunday 7 October 2012 در ساعت 08:01 PM

26. 2 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

من يه مسئله ديگه رو در مورد جكسون بگم كه احتمالا درمورد برندهاي ديگه هم صدق كنه!

اگه بعضي وقتها تفاوتي توي دو گيتار حتي در يك مدل ديديد دليل بر تقلبي بودن يكيشون نيست!

من چيزي رو كه درباره جكسونهاي خودم متوجه شدم اينه كه دسته يكيشون از اون يكي يكم كلفتتره.

اوني كه مال خودمه رو ميگم. با اوني كه فروشيه نميزدم اصلا تا اينكه يه روز برداشتم ديدم يا ابلفرض چقدر دسته اش باريكه اين يكي! عين سيخ كبابه!

خوب شد جفتش كنار هم بودن. من قديما اشتباها فكر ميكردم دسته باريكتر يعني بهتر!!! الان كه فهميدم سليقه ايه بعد از تست جفتش اوني كه دستش يكم كلفتتره يعني مال خودم رو كه ميزنم خيلي باهاش راحتترم تا اون باريكه!

علت اين كه دو گيتار از يك برند و يك مدل اينطوري شده برام جاي تعجب داشت اما تحقيق كه كردم فهميدم چيز عادي هست و برندها كلا سال به سال تغييرات جزئي تو محصولاتشون ميدن. كه يكيش همين نك هست.

28. 5 کاربر برای این پست از LORD-LUCIFER تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

ممکنه دلایل دیگه ای هم روی گیتار تاثیر بزاره. نوع حمل و نقلش. اینکه توی انبار بوده یا نه. توی چه شرایطی نگهداری میشده. بنابراین اینکه دوتا گیتار از یک مدل شرایط یکسانی نداشته باشن عجیب نیست.
    دسته اش از کلفتی عین تنه درخت بود!! فکر کنم فقط به درد بلوزکارای سیاه پوست میخوره که دستاشون اندازه نصف نون بربریه

دقیقا عین شکتر حمید. دسته اش از دسته گیتار کلاسیکم هم کلفتتر بود. من کلا با دسته های تخت و کلفت مشکل دارم. حتی با فندر هم نمیتونم به راحتی بنوازم. خوشدست ترین گیتاری که تا الان دستم گرفتم جکسون بوده. حقیقتا تا حالا به وزن گیتار هم توجه نکردم. باسه من بیشتر خوشدستی و صدا مهمه. اونم در عمل. نه سنگینی و مشخصات رو کاغذ
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

30. 4 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

کسی اطلاعی راجب گیتاار های caparison داره؟

32. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 62 نخستنخست ... 4567891011121858 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)