لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 21 از 62 نخستنخست ... 1117181920212223242531 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 336 از 977

موضوع: مشاوره خرید گیتار الکتریک

Ali4 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    67694
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    102
    40 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط guita [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این مدل rg370-dxz چه فرقی با rg370 داره ؟!

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

قیمت رو این لینک بالا زده 1,100,000
    به غیر از این مدل پیشنهاد دیگه ای نیست ؟

تو فروشگاه معمولاً به بهونه تازه کار بودنم 100 تا مدل جلوم لیست می کنن که اینو بخر واسه شروع خوبه !! می خوام یه مدل 100 درصدی رو انتخاب کنم و همونو بگیرم که واسم چند سال بمونه و باهاش راحت فول یاد بگیریم تا بعد عوض کنم ... شما به غیر از این پیشنهادی داری ؟ ممنون
    اون حروف اخر كه گفتيد مهم نيست اون رنگ گيتارو تعين ميكنه.
    اين گيتار خوبه ولي ايبانز s420 هم گيتار خوبيه يكمم گرونتره من به شخصه اينو بيشتر دوست دارم.
    به نظرم اگر كسي رو داري كه بتونه گيتارو تست كنه ميتوني دنبال دست دومشون بگردي فقط سعي كن توليد بعد از ٢٠١٠ باشه بيريجشون بهتره. اگرم كسي رو نداري خب واسه خريد نوشم اذيت ميشي. من تهران نيستم ولي شايد دوستان بتونن واسه خريد كمكت كنن. (اگر تهرانيد)

2. 3 کاربر برای این پست از Ali4 تشکر کرده اند:

Ali4 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    67694
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط raysoul [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا ثواب داره ، جواب ما رو هم بدیییید ... :)
    الان تا 2/800/000 دارم، ولی یه ساز اصل میخوام که واسم کار کنه ...
    اصلا از کجا میتونم بفهمم که یه ساز اصله یا نه ؟

بابام ماه پیش دبی بود ، بهش کفته بودم یه دونه بی سی ریچ از اونجا واسم بیاره . خلاصه چون یارو 2 بار قیمت رو عوض کرد، بابام نگرفت. (گیتار v کری کینگ ساخت چین رو میگفت 350و بعد گفت 400 ، بعد گفت 450 !!!)
    خلاصه دیروز جمهوری بودم ، دیدم همون گیتار v با پیگ آپ های emg 81,85 تو یه مغازه بود ...
    رفتم قیمتشو پرسیدم ، گفت 900/000 تومن ، شاخ در آوردم که چرا اینقدر ارزونه ...
    فروشنده با انصاف بود گفت که چینیه و به درد نمیخوره ...
    حالا اومدیم فروشنده بی انصاف بود ، حتما میگه که این جنس درجه یک چینه و از این جور حرفا ...
    با اين وضعيت بازار واقعا حيف اين مبلقيه كه ميخوايد خرج كنيد(البته صلاح مملكت خويش خسروان دانند،از كجا معلوم بدتر نشه)
    ولي شما صد درصد با كسي برو براي خريد كه حرفه اي باشه و سر در بياره وگرنه احتمال اينكه پولتو تقريباً دور بريزي زياده.
    شايد بچه هاي سايت كسي باشه بتونه كمكتون كنه.
    شما با اين پول الاانم ميتونيد گيتارهاي حرفه اي و خوبي ور داريد مثل جكسون هاي ژاپني.
    بيشتر سعي كنيد ژاپني بر داريد اگر گير بياريد. اگهي هاي سايتو چك كنيد جكسون خوب چندتا هست.
    ولي اگر اين تمام پولتونه ترجيها همشو واسه گيتار نذاريد چون بهترين گيتار ها تا توي امپ و افكتاي خوب استفاده نشن فايده اي ندارن.
    امپ خيلي مهمتر از خود گيتاره. گيتاراز نظر صدا مثل ميكروفونه كه تا به سيستم حرفه اي وصلش نكني فايده نداره حتي اگه ميليوني باشه

4. 3 کاربر برای این پست از Ali4 تشکر کرده اند:

raysoul آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    72433
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    50 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 17/1
    میزان امتیاز
    0

حرف شما کاملا درسته ، ولی این گیتاره که آدم رو میسازه ، یعنی این گیتاره که تو دست آدمه و آدم باهاش تمرین میکنه .
    آمپ و افکت ابزاره ، مثل میکروفون ، ولی گیتار مثل تار های صوتی حنجره میمونه،نمیدونم منظورمو گرفتی یا نه !

من خودم 2 ساله که الکتریک کار میکنم ، ولی تو ساز شناسی صفرم ...
    ولی هنوز نفهمیدم که چه جور میشه یه جنس چینی رو از ژاپنی و آمریکایی تشخیص داد ،شما گفتید با یه حرفه ای برم خرید ، ولی همون حرفه ای از کجا همینا رو میفهمه ، منظورم اینه .
    همون گیتار v kerry king (دسته دوم) رو که فروشنده میگفت 900 میخواستم بردارم ، پیک آپ هاش هم ای ام جی بود ، ولی فروشنده گفت قیمت خود پیک آپ هاش فقط 900 تومن میشه و بهم گفت که اینا طرح ای ام جی هستن نه خود ای ام جی ، ولی خدایی اصلا 1% هم احتمال نمیدادم پیک آپ هاش fake باشن ...
    به هر حال تشکر از وقتی که گذاشتید و جوابم رو دادید ...

6. 4 کاربر برای این پست از raysoul تشکر کرده اند:

moslem7 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    57482
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    14
    21 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط raysoul [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حرف شما کاملا درسته ، ولی این گیتاره که آدم رو میسازه ، یعنی این گیتاره که تو دست آدمه و آدم باهاش تمرین میکنه .
    آمپ و افکت ابزاره ، مثل میکروفون ، ولی گیتار مثل تار های صوتی حنجره میمونه،نمیدونم منظورمو گرفتی یا نه !

من خودم 2 ساله که الکتریک کار میکنم ، ولی تو ساز شناسی صفرم ...
    ولی هنوز نفهمیدم که چه جور میشه یه جنس چینی رو از ژاپنی و آمریکایی تشخیص داد ،شما گفتید با یه حرفه ای برم خرید ، ولی همون حرفه ای از کجا همینا رو میفهمه ، منظورم اینه .
    همون گیتار v kerry king (دسته دوم) رو که فروشنده میگفت 900 میخواستم بردارم ، پیک آپ هاش هم ای ام جی بود ، ولی فروشنده گفت قیمت خود پیک آپ هاش فقط 900 تومن میشه و بهم گفت که اینا طرح ای ام جی هستن نه خود ای ام جی ، ولی خدایی اصلا 1% هم احتمال نمیدادم پیک آپ هاش fake باشن ...
    به هر حال تشکر از وقتی که گذاشتید و جوابم رو دادید ...
    دوست عزیز گیتار چینی اصلا قابل مقایسه با ژاپنی نیست
    به نظر من اگه اصرار داری گیتار v شکل بگیری rr3 و rr5 جکسون دست دوم میتونی بگیری ولی اینو بگم تو تمرین اذیت میکنه ها!

8. 4 کاربر برای این پست از moslem7 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali4 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امپ خيلي مهمتر از خود گيتاره. گيتاراز نظر صدا مثل ميكروفونه كه تا به سيستم حرفه اي وصلش نكني فايده نداره حتي اگه ميليوني باشه
    دوست عزیز

درسته که آمپ هم مهمه. ولی چه کسی گفته گیتار مثل میکروفونه؟ ... شما بهترین آمپ رو اگه داشته باشید، اگه یه گیتاری داشته باشید که پیکاپ هاش مرغوب نباشه، پیکاپ سلکتور هاش به درستی عمل نکنه، پیچ ولومش مشکل داشته باشه، فرت هاش مناسب نباشه، مشکل کوک خالی کردن داشته باشه و ... آیا میتونید به درستی از اون گیتار استفاده کنید؟! ... مسلما خیر.

الان نرم افزار های شبیه ساز آمپ و افکت مثل Guitar Rig 5 وجود داره که تا حد زیادی نوازنده ها رو نسبت به آمپ و افکت های گرون قیمت، بی نیاز میکنه.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Sunday 31 March 2013 در ساعت 05:10 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

10. 4 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

Ali4 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    67694
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز

درسته که آمپ هم مهمه. ولی چه کسی گفته گیتار مثل میکروفونه؟ ... شما بهترین آمپ رو اگه داشته باشید، اگه یه گیتاری داشته باشید که پیکاپ هاش مرغوب نباشه، پیکاپ سلکتور هاش به درستی عمل نکنه، پیچ ولومش مشکل داشته باشه، فرت هاش مناسب نباشه، مشکل کوک خالی کردن داشته باشه و ... آیا میتونید به درستی از اون گیتار استفاده کنید؟! ... مسلما خیر.

الان نرم افزار های شبیه ساز آمپ و افکت مثل Guitar Rig 5 وجود داره که تا حد زیادی نوازنده ها رو نسبت به آمپ و افکت های گرون قیمت، بی نیاز میکنه.
    حرف شما كاملا متين ولي متوجه حرفم نشديد من گفتم از نظر صدا. يعني مسلماً اگر يه گيتار استاندارد مثل ايبانز rg370 كه اون مشكلا رو نداره بر دارن با يه امپ خوب خيلي بهتره تا يه جكسون بردارن و امپ خوب نداشته باشن.
    من صداي يه cort ارزون قيمت رو توي امپ مارشال ١٠٠وات لامپي حرفه اي شنيدم كه ديوانه كننده بود صداي محشري داشت و فقط بخاطر امپ قدرتمندش بود.
    من نميگم نرم افزارا خوب نيستن اتفاقا خيليهم خوبن ولي قابل مقايسه با امپ حرفه اي نيست.
    سر جمع بنظرم يه گيتار استاندارد با امپ حرفه اي بهتر از يه گيتار ميليوني بدون امپه.
    به هر حال اين نظر بنده بود بازم ميگم صلاح مملكت خويش خسروان دانند.

12. 5 کاربر برای این پست از Ali4 تشکر کرده اند:

guita آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    73847
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    15
    17 بار تشکر شده در 13 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali4 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اون حروف اخر كه گفتيد مهم نيست اون رنگ گيتارو تعين ميكنه.
    اين گيتار خوبه ولي ايبانز s420 هم گيتار خوبيه يكمم گرونتره من به شخصه اينو بيشتر دوست دارم.
    به نظرم اگر كسي رو داري كه بتونه گيتارو تست كنه ميتوني دنبال دست دومشون بگردي فقط سعي كن توليد بعد از ٢٠١٠ باشه بيريجشون بهتره. اگرم كسي رو نداري خب واسه خريد نوشم اذيت ميشي. من تهران نيستم ولي شايد دوستان بتونن واسه خريد كمكت كنن. (اگر تهرانيد)
    این گیتار جدیده که معرفی کردی، s420
    چقدر قیمتش با rg370 تفاوت داره ؟ (حدوداً)

و اینکه موقع خرید، به چی باید توجه کنم که گیتار مشکلی نداشته باشه ؟
    ممنون

14. 3 کاربر برای این پست از guita تشکر کرده اند:

raysoul آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    72433
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من هیچ اصراری ندارم که گیتار v بخرم ، واسم فقط مرغوبیت ساز مهمه ، حتی پیک آپ هاش اگه یه چی در حد 81-85 (حالا یک کم بالا پایین) باشه هم که عالیه ، چون با پیشرفت تکنولوژی (مثلا 4سال دیگه) پیک آپ های بهتر و با کیفیت بیشتری میان که آدم میتونه بخره و رو ساز نسبشون کنه ، ولی چوبو دیگه میخوان چی کارش کنن ؟ (اگه هم با پیشرفت تکنولوژی چوب هم بتونن با کیفیت بکنن ،نسبت رشد پیک آپ خیلی بیشتر از چوب و بدنه هستش !)
    ولی خوب همیشه ما میخواییم با پولی که داریم بهترین کارایی رو دریافت کنیم ،اونوقت بحث اولویت ها مشخص میشه ، یکی اولویتش تکنولوژی ساخته ، یکی جنسش بدنه ، یکی خوش دست بودن و اینکه فلوید روز داشته باشه و... .
    واسه من جنس چوب مهمتره و خوش دست بودن (البته این خوش دستی نسبی هستش چون سازای دیگه ای رو زیاد امتحان نکردم .
    مثلا من BCRICH Warbeast رو امتحان کردم ، ولی به درد من نمیخوره ، چون سازی هستش که معمولا باید بزاری لای پا ، و واسه کسی مثل من سخته زدنش که ساز رو میگذارم روی پای راستم ...
    اتفاقا با گیتار v هم یکم مشکل دارم چون تو حالت نشسته باید بره لای پا و یکم واسم کنترلش الان سخته .
    آمپ من line6 15wat هستش ،ولی چون تو خونه میزنم و بیشتر از 2 نمیتونم ولوم بدم ، فکر کنم همین آمپ فعلا به دردم بخوره ...
    از افکت روی خود آمپ استفاده میکنم ، حالا به نظر شما می ارزه 400 تومن بدم یه یونیت overmetal بگیرم یا نه ، همین افکت جوابگو هستش ؟
    با تشکر بسیار از شما ، امیدوارم روزی برسه که من فقط مصرف کننده نباشم، دیگران از تجربیاتم استفاده بکنن ...

16. 5 کاربر برای این پست از raysoul تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

حرف شما كاملا متين ولي متوجه حرفم نشديد من گفتم از نظر صدا. يعني مسلماً اگر يه گيتار استاندارد مثل ايبانز rg370 كه اون مشكلا رو نداره بر دارن با يه امپ خوب خيلي بهتره تا يه جكسون بردارن و امپ خوب نداشته باشن.
    من صداي يه cort ارزون قيمت رو توي امپ مارشال ١٠٠وات لامپي حرفه اي شنيدم كه ديوانه كننده بود صداي محشري داشت و فقط بخاطر امپ قدرتمندش بود.
    من نميگم نرم افزارا خوب نيستن اتفاقا خيليهم خوبن ولي قابل مقايسه با امپ حرفه اي نيست.
    سر جمع بنظرم يه گيتار استاندارد با امپ حرفه اي بهتر از يه گيتار ميليوني بدون امپه.
    به هر حال اين نظر بنده بود بازم ميگم صلاح مملكت خويش خسروان دانند.
    درسته. البته منظور من بیشتر برای رکورد حرفه ای بود. نه صرفا برای تمرین. مسائلی که به هنگام رکورد بهش توجه میشه خیلی حساس هستن و گیتار های معمولی نمیتونن 100 درصد نیاز رو برای رکورد حرفه ای برطرف کنن. چون خودم تجربه کردم دارم این رو میگم. خیلی مسائل ریزی هست که گیتار های درجه 1 درشون رعایت شده ولی گیتار های معمولی این خصوصیات رو ندارند.

ضمنا این حرف که نرم افزار ها قابل مقایسه با آمپ های حرفه ای نیستن فکر کنم کمی بی انصافی باشه.

به نمونه کارهای بنده و میثم عزیز یه نگاهی بندازید بد نیست ;)

ویرایش توسط Honey_Shababi : Sunday 24 March 2013 در ساعت 04:01 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

18. 4 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

Ali4 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    67694
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درسته. البته منظور من بیشتر برای رکورد حرفه ای بود. نه صرفا برای تمرین. مسائلی که به هنگام رکورد بهش توجه میشه خیلی حساس هستن و گیتار های معمولی نمیتونن 100 درصد نیاز رو برای رکورد حرفه ای برطرف کنن. چون خودم تجربه کردم دارم این رو میگم. خیلی مسائل ریزی هست که گیتار های درجه 1 درشون رعایت شده ولی گیتار های معمولی این خصوصیات رو ندارند.

ضمنا این حرف که نرم افزار ها قابل مقایسه با آمپ های حرفه ای نیستن فکر کنم کمی بی انصافی باشه.

به نمونه کارهای بنده و میثم عزیز یه نگاهی بندازید بد نیست ;)

موافقم البته منم منظورم براي تمرين و اجرا بود نه براي ركورد كه ايشونم الان قصد تمرين و اجرا و كاور دارن فكر ميكنم. گرچه قبلا هم به كاراتون گوش كرده بودم. بله واقعاً عالي هستن. گرچه اشتباه نشه من نگفتم گيتاراي معمولي با حرفه اي فرقي نميكنن.

20. 3 کاربر برای این پست از Ali4 تشکر کرده اند:

Ali4 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    67694
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط guita [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این گیتار جدیده که معرفی کردی، s420
    چقدر قیمتش با rg370 تفاوت داره ؟ (حدوداً)

و اینکه موقع خرید، به چی باید توجه کنم که گیتار مشکلی نداشته باشه ؟
    ممنون
    قيمتش ٥٠ دلار تفاوت داره يعني اونموقع كه rg370 هشتصد تومن بود s420 نهصد بود.
    نكته هاي زيادي هست كه بايد توجه بشه اميدوارم اساتيد بيشتر راهنمايي كنن ولي خب اول شماره سريالش رو بخون و يا ديكود كردنش رو ياد بگير يا رو سايتاي مربوط وارد كن و اطلاعاتشو بگير،گفتم سعي كن مال بعد از ٢٠١٠ باشه. اسيب ديدگي مخصوصا روي دسته نداشته باشه. خب سلماً تمام پيكاپ ها رو تست كن قطعي نداشته باشه (اخه يه بار همين مشكل پيش اومد) خب چون بحث ما اين گيتاراي شناخته شدس ديگه نوع تونر ها و اينا خيلي نياز به تست خاصي نداره البته اگر نو بخري وگرنه مواظب باش كوك خالي نكنه بريجش دسته اش شل نشده باشه(گرچه خيلي هم مهم نيست شل شدن دسته ولي بايد اگه دست دوم هست قيمت كم كني اگرم نو باشه اين مشكلارو معمولا نداره) خب مهمترين قسمتش هم كه دسته هست بايد گيتار به خوبي ريگلاژ باشه وقتي تست ميكني وگرنه دچار اشتباه ميشي. اكشن مناسب باشه وگرنه يه مشكلايي توي دسته هست و گز نزنه روي تمام فرت ها تست كن اينو. از ميزان ساييده شدن فرت ها متوجه ميزان كار كردن گيتار هم ميشين. اگرم گيتاراي گرون قيمت تر و برنداي ديگه هم خواستيد بخريد بايد براي اطمينان از اصل بودن قطعات بايد به اساتيدي مثل اقاي موسوي نشون بديد كه جزئياتش توي تخصص بنده نيست.
    ممكنه چندتا چيزو از قلم انداخته باشم. اساتيد اگر چيزي به ذهنشون رسيد ممنون ميشم تكميلش كنيد.

22. 4 کاربر برای این پست از Ali4 تشکر کرده اند:

raysoul آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    72433
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آقا این گیتار رو کسی میشناسه ؟
    bcrich R856739 pat dent

پیک آپ هاش هم اینا بودن : dimarzio dp 181

گیتارش قدیمیه ، ساخت آمریکاست ،ولی بدنه اش درب و داغونه .
    پیک آپ هاش چطوره ؟

24. کاربران زیر از raysoul به خاطر این پست تشکر کرده اند:

guita آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    73847
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

قيمتش ٥٠ دلار تفاوت داره يعني اونموقع كه rg370 هشتصد تومن بود s420 نهصد بود.
    نكته هاي زيادي هست كه بايد توجه بشه اميدوارم اساتيد بيشتر راهنمايي كنن ولي خب اول شماره سريالش رو بخون و يا ديكود كردنش رو ياد بگير يا رو سايتاي مربوط وارد كن و اطلاعاتشو بگير،گفتم سعي كن مال بعد از ٢٠١٠ باشه. اسيب ديدگي مخصوصا روي دسته نداشته باشه. خب سلماً تمام پيكاپ ها رو تست كن قطعي نداشته باشه (اخه يه بار همين مشكل پيش اومد) خب چون بحث ما اين گيتاراي شناخته شدس ديگه نوع تونر ها و اينا خيلي نياز به تست خاصي نداره البته اگر نو بخري وگرنه مواظب باش كوك خالي نكنه بريجش دسته اش شل نشده باشه(گرچه خيلي هم مهم نيست شل شدن دسته ولي بايد اگه دست دوم هست قيمت كم كني اگرم نو باشه اين مشكلارو معمولا نداره) خب مهمترين قسمتش هم كه دسته هست بايد گيتار به خوبي ريگلاژ باشه وقتي تست ميكني وگرنه دچار اشتباه ميشي. اكشن مناسب باشه وگرنه يه مشكلايي توي دسته هست و گز نزنه روي تمام فرت ها تست كن اينو. از ميزان ساييده شدن فرت ها متوجه ميزان كار كردن گيتار هم ميشين. اگرم گيتاراي گرون قيمت تر و برنداي ديگه هم خواستيد بخريد بايد براي اطمينان از اصل بودن قطعات بايد به اساتيدي مثل اقاي موسوي نشون بديد كه جزئياتش توي تخصص بنده نيست.
    ممكنه چندتا چيزو از قلم انداخته باشم. اساتيد اگر چيزي به ذهنشون رسيد ممنون ميشم تكميلش كنيد.
    ممنون
    ولی یکم واسه من که تازه کارم، تخصصی بود. تقریبا چیزی نفهمیدم
    گیتار نو می خوام بگیرم
    کسی رو هم ندارم که اینکاره باشه و با خودم ببرم

26. کاربران زیر از guita به خاطر این پست تشکر کرده اند:

guita آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    73847
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

یه گیتار هم تو رنج قیمت 1400-1200 معرفی کنید (بهترین گیتار در این قیمت)
    ممنون

28. کاربران زیر از guita به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Ali4 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    67694
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون
    ولی یکم واسه من که تازه کارم، تخصصی بود. تقریبا چیزی نفهمیدم
    گیتار نو می خوام بگیرم
    کسی رو هم ندارم که اینکاره باشه و با خودم ببرم
    خب متاسفانه بعيد ميدونم بتونم ساده تر توضيح بدم چون خيلي طولاني ميشه و ...
    شما كجا هستيد ؟
    من اصفهانم اگر اصفهان باشيد من در حد خودم كمك ميكنم گرچه اصفهان خيلي جاي مناسبي واسه خريد الكتريك نيست.
    گيتار تو اين قيمت همون rg350 rg370 s420
    ویرایش توسط Ali4 : Tuesday 26 March 2013 در ساعت 07:28 PM

30. کاربران زیر از Ali4 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

guita آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    73847
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خب متاسفانه بعيد ميدونم بتونم ساده تر توضيح بدم چون خيلي طولاني ميشه و ...
    شما كجا هستيد ؟
    من اصفهانم اگر اصفهان باشيد من در حد خودم كمك ميكنم گرچه اصفهان خيلي جاي مناسبي واسه خريد الكتريك نيست.
    قزوینم . ولی میرم تهران بگیرم

32. کاربران زیر از guita به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 21 از 62 نخستنخست ... 1117181920212223242531 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)